Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 18-07-2010, 04:26   #1
Burend
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny List otwarty do Cipsoftu w sprawie rookstayerow

Martwi mnie co sie dzieje z rookgaardem. Pamietam czasu w ktorych deppo zapelnione bylo kupcami i sprzedawcami targujacymi sie o 1 gp , rookstayerzy stojacy na kazdym rogu miasta, ciagle dyskusje. Dziwna postawa CipSOftu, z jednej strony odnawiaja mury miasta , dodaja plaze , blokuja zmainowanie rookstayerow a z 2 ograniczaja pojemnosc depozytu w banku do 1k. Myslalem nad tym aby napisac na lamach forum tibia.com list otwarty z prosba do przedstawicieli Cipsoftu aby przedstawili swoje plany odnosnie rooka i rookstayerow,a w dalszej drodze aby tak jak sluby na mainie pomiedzy mezczyznami zalegalizowal rookstayerow zebysmy nie musieli patrzec na swoj opis i czytac no vocation. Zebysmy stali sie historia i zarazem ostatnia 5 legendarna profesja. Pomoglby mi ktos i napisal/(najlepiej wyslal) taki list na lamach forum tibia.com ? Prosze o komentarze i kontakt z osobami ktore pod takim czyms by sie podpisaly.
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 18-07-2010, 14:07   #2
Tas
Użytkownik Forum
 
Tas's Avatar
 
Data dołączenia: 17 08 2008
Lokacja: Kraków city

Posty: 34
Stan: Na Emeryturze
Imię: Hevk
Profesja: Rookstayer
Świat: Antica
Poziom: 71
Skille: 23/29
Tas ma numer GG 9437199
Domyślny

Moim zdaniem to o czym mówisz już nigdy nie powróci. Albowiem zjawiły się w tibii bity, czego gracze już nie mogą znieść albo sami zaczynają bitować. I tak liczba gracze się zmniejsza :/. Nie ma co pisać listu i tak nic to nie da. Cipsoft ma rookstayerów za ostatnie, no i w sumie ma rację.
__________________
Tas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-07-2010, 01:21   #3
Kashmasterss
Użytkownik forum
 
Kashmasterss's Avatar
 
Data dołączenia: 08 09 2009

Posty: 3
Imię: ------
Świat: Elysia
Domyślny

Nie ma co nic pisać bo to nic nie da"" - skąd ja znam ten tekst???
A może akurat coś zmieni? Na h*j od razu się poddawać?
Kashmasterss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-07-2010, 10:20   #4
Tibijczyk222
Użytkownik Forum
 
Tibijczyk222's Avatar
 
Data dołączenia: 08 01 2007
Lokacja: Gdańsk

Posty: 546
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Ale to nie ma wrócić. Rookstayerzy sami wymyślili swoją głupią profesję i zamierzają tłuc te bugi i inne syfy do końca chara ale cipsoft nigdy nie mówił o rookstayerach jako o jakiejś profesji,rzadko kiedy brał ich w ogóle pod uwagę. Jak dla mnie to powinno być tak ,że każdy kto ma 9+lvl na rooku zostaje przeniesiony na main wraz z całymi jego pieniędzmi. Oczywiście powinni być wyrównani do tych co wyszli na poziomie 8.

Fabuły na rooku też za wiele nie ma i zostawanie dla samego sworda of fury jest głupie.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
wiec czemu jest w języku Polskim a w nazwie po kropce jest .pl ?
żydowska była by po hebrajsku (czy jaki oni tam maja) a po kropce było by .żydy , .jude czy coś tam.

Ostatnio edytowany przez Tibijczyk222 - 19-07-2010 o 10:34.
Tibijczyk222 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-07-2010, 11:05   #5
Legerg94
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 07 2010

Posty: 46
Domyślny

@up
Kompletnie Cie nie rozumiem, jesli ktos wybiera katowanie bugow to TYLKO I WYLACZNIE jego decyzja, a Ty powinienes wkoncu przyjac do wiadomosci ze nie po to ludzie latami katowali te 100 lvle na rooku, zeby teraz im cipsoft zjebal caly wysilek wlozony w expienie.
Legerg94 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-07-2010, 13:26   #6
Vermilion
Użytkownik Forum
 
Vermilion's Avatar
 
Data dołączenia: 05 11 2007
Lokacja: s piekua

Posty: 180
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cipsoft zjebał? Rookerzy sami zaczęli bocić, trapować nowych etc. Więc dlaczego Cip mieliby umilać im życie? Rook jest po to, żeby z niego wyjść. Jak zostajesz to jest tylko twoja decyzja. Nie podoba się - to won na main.
__________________
15:25 Ten Oto Knight [15]: Soul Binger to chlopak i oszust Zal mi tego Nooba i udaje cwaniaka jego mama nie ma plecuw a on pisze uszami

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mentuss Pokaż post
ej blind orc jest orkiem
ORLY???!!!!111?
Vermilion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-07-2010, 14:16   #7
Tibijczyk222
Użytkownik Forum
 
Tibijczyk222's Avatar
 
Data dołączenia: 08 01 2007
Lokacja: Gdańsk

Posty: 546
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

A dlaczego Cipsoft ma tego nie robić? Wielu rookstayerów przeszkadza w expieniu tym co chcą po prostu wyjść z rooka. Oni wybrali swoje bicie bugów i mogli przewidzieć ,że wbijanie większego niż 8 poziomu na rookgaardzie nie zostało zaplanowane przez Cipsoft.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
wiec czemu jest w języku Polskim a w nazwie po kropce jest .pl ?
żydowska była by po hebrajsku (czy jaki oni tam maja) a po kropce było by .żydy , .jude czy coś tam.
Tibijczyk222 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-07-2010, 04:10   #8
Hakuoh
Użytkownik Forum
 
Hakuoh's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2005
Lokacja: Bełchatów/Reading
Wiek: 32
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,622
Stan: Niegrający
Imię: Eldryzif
Profesja: Rookstayer
Świat: Calmera
Poziom: 74
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vermilion Pokaż post
Cipsoft zjebał? Rookerzy sami zaczęli bocić, trapować nowych etc. Więc dlaczego Cip mieliby umilać im życie? Rook jest po to, żeby z niego wyjść. Jak zostajesz to jest tylko twoja decyzja. Nie podoba się - to won na main.
Bo pojawił się powód, by bocić (addony, zwiększone hity).
Hakuoh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-07-2010, 07:54   #9
Legerg94
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 07 2010

Posty: 46
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tibijczyk222 Pokaż post
A dlaczego Cipsoft ma tego nie robić? Wielu rookstayerów przeszkadza w expieniu tym co chcą po prostu wyjść z rooka. Oni wybrali swoje bicie bugów i mogli przewidzieć ,że wbijanie większego niż 8 poziomu na rookgaardzie nie zostało zaplanowane przez Cipsoft.
A jak sobie zajoles respa, a jakis noob/pa sie wbija i Ci moby zaczyna wybijac to Ci w expie nie przeszkadza ?

btw. do tamtego nad Twoim postem, a moze gracze na mainie nie boca albo nie trapuja ?

Uczepiliscie sie tego rooka jak nie wiem, jak chca neich sobie siedza.

P.S. Cipsoft zjebal robiac, taka gre do ktorej mozna napisac program do pelnego zautoamtyzowania postaci
Legerg94 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-07-2010, 12:42   #10
Vermilion
Użytkownik Forum
 
Vermilion's Avatar
 
Data dołączenia: 05 11 2007
Lokacja: s piekua

Posty: 180
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Ta, pododawali bossy na rooku (w tej chwili już 4). Dla graczy grających na powiedzmy 7.6 to był zaskok. Wcześniej na rooku nie robili prawie nic, a teraz starają się urozmaicić, to ludzie marudzą. Cipsoftu serio nie obchodzi - rooker/sorc/twoja matka. Byle by kupił pacca.
__________________
15:25 Ten Oto Knight [15]: Soul Binger to chlopak i oszust Zal mi tego Nooba i udaje cwaniaka jego mama nie ma plecuw a on pisze uszami

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mentuss Pokaż post
ej blind orc jest orkiem
ORLY???!!!!111?
Vermilion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-07-2010, 08:40   #11
Old_Game
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 05 2008
Lokacja: Polska
Wiek: 35
Wpisy bloga: 1

Posty: 213
Stan: Na Emeryturze
Imię: Loneka
Profesja: Knight
Świat: Celesta
Poziom: 23
Skille: 60/60
Poziom mag.: 3
Domyślny

Wiesz czemu jest ich tak mało?
1. Znudziła im się gra na rooku przeszli na mainland
2. Większość rookstayerów robiła postacie, aby odkryć zagadki rookgaard'u, które w większości są już rozwiązane lub nie da się ich rozwiązać.
3. Mają bana za bota
4. Po prostu nie grają już w Tibie.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Blader19948 Pokaż post
No już mnie zaczynacie wku*wiać z tym Sunrisem. Pierwszy zdobył 100lvl na rooku. KONIEC!
Nie posiada on Spike Sworda, Brass Armor, Iron Helmeta;
nie walczył on z tarantulą, gulem ani minotaurem magiem;
nie jest GM'em, postacią Cipsoftu; nie znał Durina, Knightmare, Ducha Świętego czy Jezusa Chrystusa;
Old_Game jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-07-2010, 01:55   #12
Hakuoh
Użytkownik Forum
 
Hakuoh's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2005
Lokacja: Bełchatów/Reading
Wiek: 32
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,622
Stan: Niegrający
Imię: Eldryzif
Profesja: Rookstayer
Świat: Calmera
Poziom: 74
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Old_Game Pokaż post
Wiesz czemu jest ich tak mało?
1. Znudziła im się gra na rooku przeszli na mainland
2. Większość rookstayerów robiła postacie, aby odkryć zagadki rookgaard'u, które w większości są już rozwiązane lub nie da się ich rozwiązać.
3. Mają bana za bota
4. Po prostu nie grają już w Tibie.
5. Pozapominali passów do swoich rookerów.
Hakuoh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-08-2010, 16:24   #13
RedFOg
Użytkownik Forum
 
RedFOg's Avatar
 
Data dołączenia: 21 06 2008
Lokacja: -unknow-

Posty: 171
Profesja: Paladin
Domyślny

Jak dla mnie każdy z levelem 50+ na Rooku powinien dostać bana za bota/trapowanie.
CIPSoft z jednej strony pomaga uczciwym Rookstayerom (teraz zdaje się po 10lvl z Rooka nie da się wyjść), z drugiej ogranicza botterów (nie ma chowania wyboconego złota w banku -.- )
Rookstayerzy jak dla mnie tracą prawo bytu, bo większość albo boci, albo trapuje nowych. Jak miałem 8 postaci na różnych światach (szukałem w miarę normalnego, nie znalazłem :| ) to NIGDY nie trafiłem na kogoś z wyższym levelem kto by POMÓGŁ. Albo botowali albo trapowali. Ewt. nieśmiertelne polskie "spier..." w odpowiedzi na prośbę z mino hell.
Do tego jeszcze: dzieci robiące na bocie 50lvl i uganiające się za Spike, kradzieże, wrabianie nowych w "jest skrót do trade" i "choć, tam jest xxx" i ludzie na światach PvP bojący wyjść się na Main/ewt. zrookowani.
Może są jeszcze ludzie grający na Rooku dla przyjemności i studiujący fabułę, gadający z NPC. Ale takich ciężko nawet na Mainie znaleźć, gdzie populacja jest znacznie większa.
Podsumowując - gdyby Rookerzy dostali własne tereny do expienia za bramką levelową i tp to by jakoś dało się na tym Rooku żyć. A jak na razie bezczelnie .wbijają się nowym na expowiska i trapują. A botów na rooku jest../
__________________
Imperial Guard - last line of defence between Imperium of Man and mutants, aliens and heretics...
RedFOg jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-08-2010, 19:26   #14
Game_Over
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Rook~ to Rook~ ale fakt fajnie mi się tam grało (z 4 lata temu)... jak miałem rookstayera na 25 lvlu a sunrise miał z 70+, miałem jakieś 25-30k na rooku (trzymane na innym charze) i jakieś katany itp. Pomagałem graczom i byłem kozak jak latałem z łukiem na mino... ale potem... no jakaś taka ewolucja, boty, itp. i tak wyszło, że rook to szajs... każdy chce go jak najszybciej opuścić bo tam nic nie ma...
Wszystkie mity obalone i lipa.
Mogli by powiększy depozyt do full, bo ciężko kasę tam się trzyma... ale Cip'y pewnie i tak to oleją.
Mogli by też dodać nowe expowiska - z Guardami >jupi< i bramkami lvlowymi ! i Annihi 80+ z 6 dragami :O... dobra popuściłem lejce wyobraźni.. nie bijcie... ale kto by nie chciał? zaraz by każdy miał roostayera 40+ ;d
No dobra kończmy te wypociny bo zmęczony po robocie jestem... więc jak napiszecie list do CS'tu to ja się podpisze pod tym, a i dodam od siebie, że ZAWSZE (!!!) warto próbować.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 12-08-2010, 12:26   #15
ruszek
Użytkownik Forum
 
ruszek's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2009

Posty: 1,417
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Game_Over Pokaż post
Rook~ to Rook~ ale fakt fajnie mi się tam grało (z 4 lata temu)... jak miałem rookstayera na 25 lvlu a sunrise miał z 70+, miałem jakieś 25-30k na rooku (trzymane na innym charze) i jakieś katany itp. Pomagałem graczom i byłem kozak jak latałem z łukiem na mino... ale potem... no jakaś taka ewolucja, boty, itp. i tak wyszło, że rook to szajs... każdy chce go jak najszybciej opuścić bo tam nic nie ma...
Wszystkie mity obalone i lipa.
Mogli by powiększy depozyt do full, bo ciężko kasę tam się trzyma... ale Cip'y pewnie i tak to oleją.
Mogli by też dodać nowe expowiska - z Guardami >jupi< i bramkami lvlowymi ! i Annihi 80+ z 6 dragami :O... dobra popuściłem lejce wyobraźni.. nie bijcie... ale kto by nie chciał? zaraz by każdy miał roostayera 40+ ;d
No dobra kończmy te wypociny bo zmęczony po robocie jestem... więc jak napiszecie list do CS'tu to ja się podpisze pod tym, a i dodam od siebie, że ZAWSZE (!!!) warto próbować.


YYY..ta. To ja zrobie ruch ludzi którzy będą zostawac tylko na fibuli, i chca tam pro expow, i swojej profesji.

No ludzie, Rook to jest wyspa nowych, zostanie na niej to wasz wybor i nie oczekujcie ze cipsoft wam będzie tam do dupy właził. To jest wyspa do nauczenia się gry, od grania jest już main kuffa...
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Astilinek
nie będę się z tobą spierał, bo prezentujesz poziom rynsztoku pustaku zajebany
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zabec Pokaż post
ja to kupiłem mamie kolczyki 250 zl
dla taty klapki kuboty 25zl
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny Pokaż post
Masz rację. Jestem pewny, że ci łysi panowie są po prostu fascynatami historii starożytnej.
ruszek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-08-2010, 12:41   #16
Shaven_Miwa
Użytkownik forum
 
Shaven_Miwa's Avatar
 
Data dołączenia: 18 08 2010
Lokacja: Gniezno

Posty: 9
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Aldora
Poziom: 38
Skille: Fish 64
Domyślny Nie ten temat

Proponuje zakończyć dyskusję. To miał być temat o pomoc w wysłaniu listu, a nie dyskusja o to czy rookstayerzy są dobrze traktowani czy nie. Jeśli chcecie dyskutować na ten temat załóżcie nowy temat i gogo.
Shaven_Miwa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2010, 22:59   #17
Empty87
Użytkownik Forum
 
Empty87's Avatar
 
Data dołączenia: 31 05 2007
Lokacja: Kutno/Poznań
Wiek: 36

Posty: 30
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Gildia: Eko Servis
Świat: Valoria
Poziom: 252
Skille: 100/100
Poziom mag.: 60
Domyślny

ja się podpiszę i fakt Game_Over poleciałeś ale w sumie miło by było xDD
__________________



Beware of the dog
Empty87 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:09.


Powered by vBulletin 3