Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 24-11-2011, 19:27   #1
bankier228
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 11 2011

Posty: 3
Domyślny Bład.POMOCY~!

Witam.Mam problem a dokładnie z instalacją tibii.Gdy chce ją zainstalować to pokazuje mi błąd :shellexecuteex code 2.Na innych poradnikach czytałem żeby uruchomić jako admninistrator ale wtedy pokazuje mi się napis:Nie można znaleźć określonej ścieżki.Mam windowsa 7.Pomocy.Ale ni przyjmę pomocy np żeby coś porobić z systemem bo to komp mamy.Mój sie spalił a siostra chytra .POMOCY.Proszę o wysyłanie wiadomości tu albo na e-mail [email protected] .Z góry dziekuje
bankier228 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 25-11-2011, 01:19   #2
Vadimq
Użytkownik Forum
 
Vadimq's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2008
Lokacja: Płock
Wiek: 31

Posty: 565
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura/Pacera
Poziom: 500
Domyślny

Na pewno jestes zalogowany na koncie administratora? Moze sprobuj sciagnac jeszcze raz, moglo sie cos skonocic przy pobieraniu i prawym na to i "uruchom jako administrator".
__________________

Vadimq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-11-2011, 10:24   #3
Masterwizard
Użytkownik Forum
 
Masterwizard's Avatar
 
Data dołączenia: 17 01 2011
Lokacja: Rookgaard
Wiek: 42

Posty: 270
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Silvera
Poziom: 106
Skille: Dst25
Poziom mag.: ;]
Domyślny

A ja napiszę mimo wszystko, abyś przekonał Mamę, żeby zainstalowała inny system - np. XP. Z tego co czytałem w innych tematach nie ma nic gorszego niż Win 7, gdzie nie tylko tak prosta gra jak Tibia ma problemy, ale nawet Word się zacina. Sam miałem z nim do czynienia i naprawdę.... szkoda gadać, że w dzisiejszych czasach taki syf można stworzyć
__________________


Czyń swoją Wolę, niechaj będzie całym Prawem...
Miłość jest Prawem, Miłość podług Woli...

17 czerwca 2011r. logując się do gry dowiedziałem się, że konkurs na tibia.com... inaczej: Premium Account Your premium time expires at Jun 11 2012, 22:19:39 CEST. Mater Dei!!!!!! Oo

21:56 Waleczna Rigia [2]: ty jestes synem garbatego pajaka
Masterwizard jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-11-2011, 10:29   #4
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Jak się potrafi używać 7 to nie jest taka zła. Zaś opowieści o zacinającym się wordzie można włożyć między bajki, to nie vista. Instalowanie ponad 10 letniego systemu to żadne rozwiązanie.

Ponowne ściągnięcie klienta powinno pomóc.
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec
Slythia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-11-2011, 16:53   #5
bankier228
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 11 2011

Posty: 3
Domyślny

Hmm no tak ściągałem kilka razy klienta. Jestem na koncie administratora(jest tylko to) a mama jest nieprzekonywalna bo właśnie ją prosiłem.Uważnie patrzałem na stan pobierania nie mrugając przez 10 min.Dalej to samo.No trudno musze kompa do naprawy chyba dać
bankier228 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-11-2011, 00:16   #6
Masterwizard
Użytkownik Forum
 
Masterwizard's Avatar
 
Data dołączenia: 17 01 2011
Lokacja: Rookgaard
Wiek: 42

Posty: 270
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Silvera
Poziom: 106
Skille: Dst25
Poziom mag.: ;]
Domyślny

2 Opcje:

1. Niech wpierw naprawią, czyt. "zainstalują" Mamie XP Slythia, nie mówię że racji nie masz, lecz w życiu tak bywa, że czasami lepsze wydaje się być to co udoskonalano przez 10 lat, niż najnowszy prototypowy system, w którym i tak nie zastosowano najnowszych rozwiązań, gdyż niektórzy ludzie na błędach się nie uczą....nie dość, że swoich, to jeszcze innych. "Pokłony" w stronę MS.

2. Bankier, spróbuj wejść przez Flasha, bo jest w końcu ta możliwość. Obserwując kanały "Help" oraz rozmawiając z wieloma osobami podczas samej gry, okazało się że wiele problemów zanika po uruchomieniu gry przez flasha. Niestety inne się pojawiają z kolei, ale już to niedoskonałość samego flasha. A więc spróbuj
__________________


Czyń swoją Wolę, niechaj będzie całym Prawem...
Miłość jest Prawem, Miłość podług Woli...

17 czerwca 2011r. logując się do gry dowiedziałem się, że konkurs na tibia.com... inaczej: Premium Account Your premium time expires at Jun 11 2012, 22:19:39 CEST. Mater Dei!!!!!! Oo

21:56 Waleczna Rigia [2]: ty jestes synem garbatego pajaka

Ostatnio edytowany przez Masterwizard - 27-11-2011 o 00:20. Powód: myśl nie zając, nie ucieka ale za to może przyjść później.
Masterwizard jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-11-2011, 00:29   #7
laxiu
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 02 2007

Posty: 374
Domyślny

Nie rozumiem. Przez 2 lata użytkowania win7 nie miałem żadnego problemu. Jedyne co można zarzucić temu systemowi to to, że jest zasobożerny bo wyglądem i wygodą użytkowania bije XP na głowę.
laxiu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-11-2011, 00:37   #8
Vadimq
Użytkownik Forum
 
Vadimq's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2008
Lokacja: Płock
Wiek: 31

Posty: 565
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura/Pacera
Poziom: 500
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Masterwizard Pokaż post
2 Opcje:

1. Niech wpierw naprawią, czyt. "zainstalują" Mamie XP Slythia, nie mówię że racji nie masz, lecz w życiu tak bywa, że czasami lepsze wydaje się być to co udoskonalano przez 10 lat, niż najnowszy prototypowy system, w którym i tak nie zastosowano najnowszych rozwiązań, gdyż niektórzy ludzie na błędach się nie uczą....nie dość, że swoich, to jeszcze innych. "Pokłony" w stronę MS.

2. Bankier, spróbuj wejść przez Flasha, bo jest w końcu ta możliwość. Obserwując kanały "Help" oraz rozmawiając z wieloma osobami podczas samej gry, okazało się że wiele problemów zanika po uruchomieniu gry przez flasha. Niestety inne się pojawiają z kolei, ale już to niedoskonałość samego flasha. A więc spróbuj
1. Co masz do Sevenki? Jest to system bardzo dobry, dopracowany i wydajny. Ja korzystam od dawna i zadnych problemow mialem. Racja, Vista byla nie wypalem i wolalem na starym, dobrym XP siedziec. Ale teraz po co, skoro Sevenka jest o niebo lepsza? ;d
__________________

Vadimq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-11-2011, 09:26   #9
bankier228
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 11 2011

Posty: 3
Domyślny

Ehh. Próbowałem z 999999... razy nakłoni mamę a mama mówi:Trzeba było dba o kompa a nie mi teraz z nim cos kminic. A co do flasha jak moge przez niego grac w tibie>>>???
bankier228 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-11-2011, 10:08   #10
Vadimq
Użytkownik Forum
 
Vadimq's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2008
Lokacja: Płock
Wiek: 31

Posty: 565
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura/Pacera
Poziom: 500
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez bankier228 Pokaż post
Ehh. Próbowałem z 999999... razy nakłoni mamę a mama mówi:Trzeba było dba o kompa a nie mi teraz z nim cos kminic. A co do flasha jak moge przez niego grac w tibie>>>???
Nie namawiaj mame na XP. To, ze masz problem z zainstalowaniem tibii nie znaczy, ze nie dbales o komputer.
Co do flasha, odpalasz strone tibia.com, logujsz sie i klikasz "join beta" i pozniej obok postaci taki guziczek bedzie i klikasz "play".
__________________

Vadimq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-11-2011, 13:19   #11
Masterwizard
Użytkownik Forum
 
Masterwizard's Avatar
 
Data dołączenia: 17 01 2011
Lokacja: Rookgaard
Wiek: 42

Posty: 270
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Silvera
Poziom: 106
Skille: Dst25
Poziom mag.: ;]
Domyślny

Vadimqu, to kwestia przyzwyczajenia, moim zdaniem zarówno Ty jak i ja mamy rację Dawno temu był taki czas, że osobiście nie wyobrażałem sobie przejścia na XP z Win98, jak teraz nie wyobrażam sobie przejścia na inny system. Są "miłośnicy" każdego z systemów i niech tak pozostanie Najważniejsze aby dobrze się na nim pracowało i aby jak najrzadziej wystepowały problemy. Faktem natomiast jest niestety to, że Win7 jest systemożerny, więc ja dziękuję bardzo za taki luksus Pewnie, że można kupić Lamborghini Diablo bo ładnie wygląda, tylko po cholerę, skoro pali (średnio) 20l. na setkę.
__________________


Czyń swoją Wolę, niechaj będzie całym Prawem...
Miłość jest Prawem, Miłość podług Woli...

17 czerwca 2011r. logując się do gry dowiedziałem się, że konkurs na tibia.com... inaczej: Premium Account Your premium time expires at Jun 11 2012, 22:19:39 CEST. Mater Dei!!!!!! Oo

21:56 Waleczna Rigia [2]: ty jestes synem garbatego pajaka

Ostatnio edytowany przez Masterwizard - 27-11-2011 o 13:40.
Masterwizard jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-11-2011, 15:46   #12
Vadimq
Użytkownik Forum
 
Vadimq's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2008
Lokacja: Płock
Wiek: 31

Posty: 565
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura/Pacera
Poziom: 500
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Masterwizard Pokaż post
Vadimqu, to kwestia przyzwyczajenia, moim zdaniem zarówno Ty jak i ja mamy rację Dawno temu był taki czas, że osobiście nie wyobrażałem sobie przejścia na XP z Win98, jak teraz nie wyobrażam sobie przejścia na inny system. Są "miłośnicy" każdego z systemów i niech tak pozostanie Najważniejsze aby dobrze się na nim pracowało i aby jak najrzadziej wystepowały problemy. Faktem natomiast jest niestety to, że Win7 jest systemożerny, więc ja dziękuję bardzo za taki luksus Pewnie, że można kupić Lamborghini Diablo bo ładnie wygląda, tylko po cholerę, skoro pali (średnio) 20l. na setkę.
Ja tez dlugoooo korzystalem z XP i byl super. Viste testowalem z miesiac i wrocilem na XP gdyz dla mnie okazal sie to niewypal. Natomiast po przesiadce na Sevenke nie mam zamiaru wracac na XP. Co do zasobozernosci to juz zalezy jaki masz sprzet. Ja zadnych "negatywow" nie odczuwam ani na PC ani na laptopie.
__________________

Vadimq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-11-2011, 14:36   #13
Old_Game
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 05 2008
Lokacja: Polska
Wiek: 35
Wpisy bloga: 1

Posty: 213
Stan: Na Emeryturze
Imię: Loneka
Profesja: Knight
Świat: Celesta
Poziom: 23
Skille: 60/60
Poziom mag.: 3
Domyślny

Linux : D <znaki>
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Blader19948 Pokaż post
No już mnie zaczynacie wku*wiać z tym Sunrisem. Pierwszy zdobył 100lvl na rooku. KONIEC!
Nie posiada on Spike Sworda, Brass Armor, Iron Helmeta;
nie walczył on z tarantulą, gulem ani minotaurem magiem;
nie jest GM'em, postacią Cipsoftu; nie znał Durina, Knightmare, Ducha Świętego czy Jezusa Chrystusa;
Old_Game jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:02.


Powered by vBulletin 3