Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Fake'i

Notki

Fake'i Zdjęcia troche inne od normalnych... przerobione mniej lub bardziej. Tutaj je znajdziesz.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 03-02-2010, 21:15   #1
kropik
Użytkownik Forum
 
kropik's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2008
Lokacja: ...

Posty: 433
Stan: Na Emeryturze
Imię: re
Gildia: ta
Świat: rd
Poziom: ed
Domyślny Fake story: Trojga przyjaciół

Temat do usunięcia, fake był tylko próbą, napisałem potem to i żeby nie pisać komentarzy a mimo to dzieci dalej spamują że to syf na maxa i żebym z tym wyszedł
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xevez Pokaż post
ale fjuta mi nie pozwalają używać :|
ej mi tez ;<

Ostatnio edytowany przez kropik - 05-02-2010 o 19:15.
kropik jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 03-02-2010, 21:36   #2
Zokar
Użytkownik Forum
 
Zokar's Avatar
 
Data dołączenia: 19 06 2008
Lokacja: Anglia
Wiek: 27
Wpisy bloga: 15

Posty: 322
Stan: Aktywny Gracz
Zokar ma numer GG 10510933
Domyślny

To nie jest paskowiec >< Paskowce to paski poskładane obok siebie <mogę się mylić>
I na paska to się nie nadaje, brak humoru.
I PUSTO!
__________________
...Yeah whatever, Just give me a break...
Zokar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-02-2010, 21:42   #3
Noradin
Użytkownik Forum
 
Noradin's Avatar
 
Data dołączenia: 21 08 2008
Lokacja: Poznań/Berlin

Posty: 416
Stan: Niegrający
Imię: SPRZEDANE
Profesja: Elite Knight
Gildia: SPRZEDANE
Świat: SPRZEDANE
Poziom: 192
Skille: 90/90
Poziom mag.: 8
Domyślny

AaAaAaAaAA! Nie róbcie paskowców!! Nuby już przestały być śmieszne. NASTAŁA ERA FAKE'ÓW O TOMURCE! Najpierw efekty itd,a potem napisy,krzaki się ruszają...Marcel of Nub,nie śmieszne imię. 2/10 na kredyt (czy może wolisz nieprzygotowanie XD?)

Edit@
Nie ma 3. Są tacy -
Kamil&Marcel of Nub
Silacz&Aposandrt&Marcel of Nub
Silacz&Aposandrt&Marcel of Nub&Kamil
Autor&Kamil

Tada.
__________________
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
zagramy w zgadnij kotku co mam w środku?

Ostatnio edytowany przez Noradin - 03-02-2010 o 21:44. Powód: Kali jeść! Kali pić ! Kropik robić złe obrazki!
Noradin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-02-2010, 21:59   #4
kropik
Użytkownik Forum
 
kropik's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2008
Lokacja: ...

Posty: 433
Stan: Na Emeryturze
Imię: re
Gildia: ta
Świat: rd
Poziom: ed
Domyślny

Kamil jest tylko dodatkiem, w następnych częściach go nie będzie. Postaram się wziąć i zrobić lepsze następne fake. Na razie się ucze.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xevez Pokaż post
ale fjuta mi nie pozwalają używać :|
ej mi tez ;<
kropik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-02-2010, 22:10   #5
Arashel
Użytkownik Forum
 
Arashel's Avatar
 
Data dołączenia: 28 11 2007
Lokacja: Marienburg
Wpisy bloga: 38

Posty: 888
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Deutschordensst
Poziom: Gut
Skille: SehrGut
Arashel ma numer GG 2865512 Send a message via Skype™ to Arashel
Domyślny

OMFG...
Po ku*wa pierwsze primo(pozdro dla SmOoTHas'a), czyś ty chłopie widział kiedyś fake paskowy? Bo chyba nie...
Po ku*wa drugie primo(kolejne pozdro dla SmOoTHas'a), żal wyjdź to nie ma fabuły...
Po ku*wa trzecie primo(to już ostatnie pozdro dla SmOoTHas'a), paskowiec powinien śmieszyć a nie wywoływać u człowieka agresje i chęć krwawego mordu...
Arashel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-02-2010, 22:21   #6
kropik
Użytkownik Forum
 
kropik's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2008
Lokacja: ...

Posty: 433
Stan: Na Emeryturze
Imię: re
Gildia: ta
Świat: rd
Poziom: ed
Domyślny

Do usunięcia, dzieci dalej spamują mimo to że fake to był tylko próba a nie fake który ma zadziwić ludzi (tak im sie zdaje)
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xevez Pokaż post
ale fjuta mi nie pozwalają używać :|
ej mi tez ;<

Ostatnio edytowany przez kropik - 05-02-2010 o 19:16.
kropik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-02-2010, 22:36   #7
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Cytuj:
OMFG...
Po ku*wa pierwsze primo(pozdro dla SmOoTHas'a), czyś ty chłopie widział kiedyś fake paskowy? Bo chyba nie...
Po ku*wa drugie primo(kolejne pozdro dla SmOoTHas'a), żal wyjdź to nie ma fabuły...
Po ku*wa trzecie primo(to już ostatnie pozdro dla SmOoTHas'a), paskowiec powinien śmieszyć a nie wywoływać u człowieka agresje i chęć krwawego mordu... krwawego mordu...
A krytyka powinna być konstruktywna, a nie być żałosną próbą flamowania.
Arashel - jesteś zakałą, nie krytykiem działu fake. Zamilcz.


Cytuj:
Arashel: Mimo twojego debilowatego komentarza nie przestane robić tego fake, nie złamiesz mnie. Dopiero się ucze, chcę porad a nie obrzucania kurwami za przeproszeniem
I bardzo dobrze.
Powiem ci od siebie - jak na pierwszy raz to graficznie ładnie. Jednak nie bierz się za paski. Prawie wszyscy twórcy fake'ów paskowych ponieśli klęskę. Dlaczego? Ponieważ nawet jak masz te 2-3, nawet 5 dobrych gagów to w końcu się skończą. Będziesz robić paski, ponieważ nowe odcinki trzeba wrzucać, a poziom będzie systematycznie spadał. Bo fabuły nie wpleciesz w to...
Radzę ci przemyśleć i stworzyć historię. Zwykły fake. Jeśli chcesz by był humorystyczny - nikt ci nie broni. Jak masz dobry pomysł to twórz! Stwórz historię ociekającą humorem. Jak zaczniesz gubić pomysły skup się bardziej na wątku fabularnym - fake na tym na pewno nie straci. Wszystko w twoich rękach, ale... nie w paskach.
A no i paski zazwyczaj miały mniejsze obrazki
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-02-2010, 23:02   #8
GargoinX
Just an Orange
 
GargoinX's Avatar
 
Data dołączenia: 06 04 2008
Lokacja: Płock
Wiek: 29
Wpisy bloga: 34

Posty: 1,242
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Eternia
Poziom: 31
Skille: 65/64
Poziom mag.: 4
GargoinX ma numer GG 3751106
Domyślny

Kropik, przypominasz mi mnie. Również zaczynałem od słabego paskowca (choć mój bardziej przypominał pasek), starałem się ignorować flejmowanie mnie (pozdro Koper ) i powoli wyciągałem wnioski. Teraz po jakiś dwóch latach odkąd zacząłem robić fake'i uważam, że robię fake'i na godnym poziomie. Poprostu staraj się poprawiać powoli wszystkie błędy i nie zrażać się, a będzie dobrze.
__________________

Literka Z, literka K, literska S jak ZKS!

Gargoin na Last.fm!

Notka dla Gargulca.
GargoinX jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-02-2010, 23:03   #9
Drakon
Użytkownik Forum
 
Drakon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 03 2006
Lokacja: Taka ławeczka za monopollowym
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,544
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Wszedzie
Drakon ma numer GG 3812510 Drakon ma login Tlenu drakon91@o2.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kropik Pokaż post
nie złamiesz mnie.
Brzmi groźnie...

@topic
rozwaliły mnie numerki przy tekstach robione w paintcie, są po prostu boskie ^^
__________________
99% dzieci neo uważa, że teksty podobne temu są fajne. Jeśli też tak uważasz, to masz ze sobą wielki problem... ^^


100 Anni Inter!!

Ostatni Odcinek Tibia Turnaments 2
Tibia Turnaments - Fake Story
Ukończony
Mni spis treści:
Str.1, Str.3, Str.4, Str.5, Str.5, Str.6, Str.7

Mój Deviant
Drakon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-02-2010, 00:01   #10
kropik
Użytkownik Forum
 
kropik's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2008
Lokacja: ...

Posty: 433
Stan: Na Emeryturze
Imię: re
Gildia: ta
Świat: rd
Poziom: ed
Domyślny

Bb

Wiadomość którą wpisałeś jest za krótka...
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xevez Pokaż post
ale fjuta mi nie pozwalają używać :|
ej mi tez ;<

Ostatnio edytowany przez kropik - 05-02-2010 o 19:17.
kropik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-02-2010, 13:23   #11
kropik
Użytkownik Forum
 
kropik's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2008
Lokacja: ...

Posty: 433
Stan: Na Emeryturze
Imię: re
Gildia: ta
Świat: rd
Poziom: ed
Domyślny

Bye bye


Wiadomość którą wpisałeś jest za krótka...
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xevez Pokaż post
ale fjuta mi nie pozwalają używać :|
ej mi tez ;<

Ostatnio edytowany przez kropik - 05-02-2010 o 19:17.
kropik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-02-2010, 13:43   #12
Arashel
Użytkownik Forum
 
Arashel's Avatar
 
Data dołączenia: 28 11 2007
Lokacja: Marienburg
Wpisy bloga: 38

Posty: 888
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Deutschordensst
Poziom: Gut
Skille: SehrGut
Arashel ma numer GG 2865512 Send a message via Skype™ to Arashel
Domyślny

it sucks...
Duże puste lokacje...
Postacie nie twoje, na dodatek nie ruszają się...
Krul stoji na ksześle...
Brzydki zielony demon...
Nie wiem czy to miało być zabawne czy prowokacje robisz...
Brzydkie stare efekty tibijskie, prądy są nowe lepsze a ognie nachodzą na siebie a mimo ta są oddzielne, jak to możliwe?

@down
Ohhh... Wybacz że jestem nędzym idiotą i wybacz mojej krytyce mówiącej prawdę w sposób czasem ironiczny... Następnym razem pójdę w ślady eeriona i będę ci pobłażał a ty dalej te gówno będzie robił bez jakiejkolwiek poprawy...
Ehhh... A jeśli to gówno to próby to masz dwa przyklejone tematy, jeden od twojego pierwszego shitu a drugi od twoich kolejnych(niedokończonych) gównien...
Ahhh... Nie stwierdziłem że kłamiesz, powiedziałem że postaci nie twoje, czyli mogłeś ukraść ale i też mogłeś użyć tych które ktoś wystawił do użytku publicznego albo te do których już nikt praw nie rości... Co nie zmienia faktu że skill chociaż kolorowania outów to podstawa...

Ostatnio edytowany przez Arashel - 04-02-2010 o 14:34.
Arashel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-02-2010, 14:19   #13
kropik
Użytkownik Forum
 
kropik's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2008
Lokacja: ...

Posty: 433
Stan: Na Emeryturze
Imię: re
Gildia: ta
Świat: rd
Poziom: ed
Domyślny

@up.

Jak mam go inaczej zrobić? żeby siedział? -.- To nie jest prowokacja. Takiego demona już miałem w arsenale.

Nie znalazłem lepszego arsenału z efektami ani niczym. A te ognie tak mają być


Jak ktoś ci powiedział jesteś nędznym idiotą i krytyka powinna pomagać, powiedz jak mam ci to zrobić a nie tylko spamujesz nabq.

Jak coś ten fake to tylko próby, oczekuje konstruktywnej krytyki i żeby mówili jak co robić a ty tylko wyzywać umiesz.


Postacie miałem w arsenale więc już nie zarzucaj że ukradłem bo skoro ktoś udostępnił ten arsenał to nic mi nie może zrobić bo sam mi to dał. Żadna postać w tym arsenale się nie rusza.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xevez Pokaż post
ale fjuta mi nie pozwalają używać :|
ej mi tez ;<

Ostatnio edytowany przez kropik - 04-02-2010 o 14:23.
kropik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-02-2010, 14:35   #14
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Cytuj:

Jak mam go inaczej zrobić? żeby siedział? -.-
No... tak
Albo przerabiasz grafikę,tak by siedział, albo tron dajesz z tyłu i król normalnie stoi obok.
Cytuj:
Takiego demona już miałem w arsenale.

Nie znalazłem lepszego arsenału z efektami ani niczym. A te ognie tak mają być
Widzisz, część grafik trzeba przerobić/zrobić/wyciągnąć z tibia.spr samemu. To nie tylko sklejanie kartoników 32*32, ale także sporo pracy.
A ognie tak mają być - mam dziwne przeczucie, że jest to tłumaczenie tego, że nie miałeś do dyspozycji żadnego dużego ognia, a sam nie zrobiłeś...
IMHO lepiej się przyznać, niż głupio tłumaczyć.
Cytuj:

Jak ktoś ci powiedział jesteś nędznym idiotą i krytyka powinna pomagać, powiedz jak mam ci to zrobić a nie tylko spamujesz nabq.
1. Nie przeginaj. To, że się za tobą wstawiłem, nie oznacza, że możesz jeździć po wszystkich jak tylko masz na to ochotę.
Krytyka nie ma zniechęcać. Krytyka nie ma też prowadzić za rączkę. Krytyka ma wytknąć błędy i ewentualnie podpowiedzieć w jakim kierunku dążyć, by to naprawić. Do reszty musisz dojść sam inaczej cały sens krytyki (której celem jest poprawienie swoich błędów) idzie w pizdu.

Cytuj:
Jak coś ten fake to tylko próby, oczekuje konstruktywnej krytyki i żeby mówili jak co robić a ty tylko wyzywać umiesz.
Już ci napisałem. Zacznij robić normalny fake. Przyłóż się do fabuły jak i do grafiki. Jeśli chcesz humorystycznie - ładuj kawały w fake i tyle.

Cytuj:
Postacie miałem w arsenale więc już nie zarzucaj że ukradłem bo skoro ktoś udostępnił ten arsenał to nic mi nie może zrobić bo sam mi to dał. Żadna postać w tym arsenale się nie rusza.
No to sporo roboty przed tobą. Przydałoby się, żebyś dorobił wersje przemieszczające się.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-02-2010, 14:41   #15
PiotrXXX
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 08 2009

Posty: 77
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arashel Pokaż post
it sucks...
Duże puste lokacje...
Postacie nie twoje, na dodatek nie ruszają się...
Krul stoji na ksześle...
Brzydki zielony demon...
Nie wiem czy to miało być zabawne czy prowokacje robisz...
Brzydkie stare efekty tibijskie, prądy są nowe lepsze a ognie nachodzą na siebie a mimo ta są oddzielne, jak to możliwe?

@down
Ohhh... Wybacz że jestem nędzym idiotą i wybacz mojej krytyce mówiącej prawdę w sposób czasem ironiczny... Następnym razem pójdę w ślady eeriona i będę ci pobłażał a ty dalej te gówno będzie robił bez jakiejkolwiek poprawy...
A jeśli to gówno to próby to masz dwa przyklejone tematy, jeden od twojego pierwszego shitu a drugi od twoich kolejnych(niedokończonych) gównien...


Araszel jaki ty głupi jesteś. Kropik przynajmniej często wypuszcza następne party, a w tym fejku przecież nie chodzi o wygląd. Po to tak często wypuszcza swoje fejki żeby być coraz lepszym i na szczęście nie przejmuje się komentarzami takiej pały jak ty.

Na co ty liczysz, że jego pierwszy fejk będzie jakiś cudowny. Jak będziesz wypuszczał kolejne party swojego nędznego fejka tak często jak kropik no to będę miał do ciebie szacunek. Pół roku zapowiadałeś ten twój lipny part swojego fejka, a tym czasem wypuściłeś kolejną gównianą zapowiedź.

Gdyby każdy robił fejki tak jak ty to ten dział już dawno by umarł.

W końcu jakiś dużo lepszy fejkowiec powiedział ci prawdę. Brawa dla eeriona.

Araszel spier..... stąd, bo twój czas powoli mija. W końcu wracają porządni fejkowcy.
PiotrXXX jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-02-2010, 14:47   #16
Arashel
Użytkownik Forum
 
Arashel's Avatar
 
Data dołączenia: 28 11 2007
Lokacja: Marienburg
Wpisy bloga: 38

Posty: 888
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Deutschordensst
Poziom: Gut
Skille: SehrGut
Arashel ma numer GG 2865512 Send a message via Skype™ to Arashel
Domyślny

Mamo!!! Oni Mnie Nie LubiĄ!!!!
Arashel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-02-2010, 15:05   #17
Dyzuyx
Użytkownik Forum
 
Dyzuyx's Avatar
 
Data dołączenia: 29 02 2008
Lokacja: Dział Fake'i <3
Wiek: 29

Posty: 104
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kropik Pokaż post
oczekuje konstruktywnej krytyki
Stare grafiki (energy field, sd, schody, dragon lance), bardzo puste lokacje (no i przede wszystkim za duże obrazki, rób mniejsze!), akcja w fake'u jest bardzo chaotyczna, dialogi źle poukładane, te numerowanie w paincie... Król powinien siedzieć na krześle, nie stać. W dwóch ostatnich screenach kiedy walczą z demonem Silacz i Adpo... cośtam, zamienili się miejscami. Humor, średni...

Ostatnio edytowany przez Dyzuyx - 04-02-2010 o 15:37.
Dyzuyx jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-02-2010, 15:23   #18
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Cytuj:
Araszel jaki ty głupi jesteś. Kropik przynajmniej często wypuszcza następne party, a w tym fejku przecież nie chodzi o wygląd. Po to tak często wypuszcza swoje fejki żeby być coraz lepszym i na szczęście nie przejmuje się komentarzami takiej pały jak ty.
Wiesz chodzi tutaj o to, że skoro powstaje duża lokacja, która jest pusta, to równie dobrze zrobić mniejszą, ale za to wrzucić tam pare dodatków i będzie to wyglądać o wiele lepiej. Bo jaki jest sens wrzucania dużego pola, skoro zostanie ono niewykorzystane? O to chodzi w zarzucie "puste"

Cytuj:
Na co ty liczysz, że jego pierwszy fejk będzie jakiś cudowny. Jak będziesz wypuszczał kolejne party swojego nędznego fejka tak często jak kropik no to będę miał do ciebie szacunek. Pół roku zapowiadałeś ten twój lipny part swojego fejka, a tym czasem wypuściłeś kolejną gównianą zapowiedź.
Ale zwróć uwagę na to, że jego fake wymaga o wiele więcej pracy niż to co prezentuje Kropik. Popatrz choćby na różnice w grafice. Poza tym next party kropika po 4 screeny też nie są takie długie. Więc też nie przeginaj
Cytuj:
Gdyby każdy robił fejki tak jak ty to ten dział już dawno by umarł.
Nie liczy się to jak się robi fake, lecz to jak człowiek szybko się uczy. A tak poza tym to ten dział obumarł... jakiś czas temu. Ale jest coraz lepiej, w końcu jest co komentować. To co najważniejsze, to żeby nowi fake'owcy uczyli się na swoich błędach zamiast unosić się dumą.
Duma kroczy przed upadkiem.
Cytuj:
W końcu jakiś dużo lepszy fejkowiec powiedział ci prawdę. Brawa dla eeriona.
Nie wydaje mi się. Z punktu graficznego nie dorastam Arashelowi do pięt.

Cytuj:
Araszel spier..... stąd, bo twój czas powoli mija. W końcu wracają porządni fejkowcy.
Nikt nie ma prawa nikomu zabraniać przebywać w tym dziale. To, że zachowanie Arashela jako "Elyciarza" jest do korekty to inna kwestia.
Cytuj:
Mamo!!! Oni Mnie Nie LubiĄ!!!!
Zupełnie im się nie dziwie. Patrząc na twoje zachowanie nie widzę powodu, by miało być odwrotnie.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-02-2010, 15:32   #19
GargoinX
Just an Orange
 
GargoinX's Avatar
 
Data dołączenia: 06 04 2008
Lokacja: Płock
Wiek: 29
Wpisy bloga: 34

Posty: 1,242
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Eternia
Poziom: 31
Skille: 65/64
Poziom mag.: 4
GargoinX ma numer GG 3751106
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arashel Pokaż post
Mamo!!! Oni Mnie Nie LubiĄ!!!!
You made my day.

Ludzie, coście się tak uczepili tego Arashela? Tym razem wypisał wszystkie błędy (no, może przesadził nieco z tymi 'gównami'), a wy i tak idziecie w zaparte jaki to on niedobry.

@Fake
Przede wszystkim PUSTO. Rób mniejsze screeny i staraj się je umiejętnie zapełniać. I radzę ci porzucić stare grafiki. Narazie tyle ode mnie.
__________________

Literka Z, literka K, literska S jak ZKS!

Gargoin na Last.fm!

Notka dla Gargulca.
GargoinX jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-02-2010, 17:52   #20
Noradin
Użytkownik Forum
 
Noradin's Avatar
 
Data dołączenia: 21 08 2008
Lokacja: Poznań/Berlin

Posty: 416
Stan: Niegrający
Imię: SPRZEDANE
Profesja: Elite Knight
Gildia: SPRZEDANE
Świat: SPRZEDANE
Poziom: 192
Skille: 90/90
Poziom mag.: 8
Domyślny

Ziomuś. Ucięte kamienie,plosiłem! Najpierw efekty potem napisy. Troszkę napierdoliłeś tekstu jak atakowali doświadczonego bandytę. Mogłeś dodać 1 dodatkowy obrazek jak Adposandrt (jakie imię xd) pada od tego czaru. Nie rób w 3(4?) parcie Starej Kamila xD 7/10 (nie na kredyt)
__________________
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
zagramy w zgadnij kotku co mam w środku?
Noradin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:39.


Powered by vBulletin 3