Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Filmy

Notki

Filmy Gdy zdjęcia to za mało do akcji wkraczają filmy.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 26-09-2007, 08:58   #241
Qashutia
Użytkownik forum
 
Qashutia's Avatar
 
Data dołączenia: 25 09 2007
Lokacja: Wrocław

Posty: 26
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Azura
Domyślny

Cytuj:
Tak da sie. Po wybraniu filmu z listy odrazu masz juz wira. Najciekawsze jest to ze tego vira zrobil Polak i jeszcze film dziala. To mnie zastanawia...
Poprostu, wystarczy odpowiedni niewkrywalny, binder. Tylko trzbea naisać binder, który zbinduję <połączy> plik *.rec z ****** Nie mam pojęcia jak on to zrobił... Bo programuję trochę...
Qashutia jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 26-09-2007, 12:09   #242
bartek8808
Użytkownik Forum
 
bartek8808's Avatar
 
Data dołączenia: 02 08 2006
Lokacja: Jawor
Wiek: 35

Posty: 242
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Vire
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Witam
Niestety muszę potwierdzić obecnośc wirusów w plikach rec. Sądziłem, że jeżeli filmik odpala sie tlyko poprzez tibicam wirus nie może sie uaktywnić. Niestety myliłem się. Zawsze oglądałem filmiki i nic sie nie działo. Wczoraj 300k poszlo w plecy. A tylko sciągałem filmiki...

Dodaję, że wszystkie działały. Nie radzę sciągać nic, oprócz klienta tibii z tibia.com. Pozdro

Ostatnio edytowany przez bartek8808 - 26-09-2007 o 12:10.
bartek8808 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2007, 02:58   #243
Archaniol Tyrael
Użytkownik forum
 
Archaniol Tyrael's Avatar
 
Data dołączenia: 01 02 2006
Lokacja: Niewiem

Posty: 11
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Nameles
Świat: Danubia
Poziom: 110
Skille: 96/70
Poziom mag.: 21
Domyślny

Wydaje mi sie ze byl tam wkodowany odpowiedni Explolit tj. jezeli niemasz dobrego Av lub Fw i jestes uzytkownikiem IE [internet explorer] to bez porblemu mozna takie cos zrobic . poniewaz expolit pobiera do twojego systemu prosto np. z FTP a niemusi byc umieszczony bezposrednio w pliku.. A co do wykrywalnosci moze byc rowna 0 [=0] . Poniewaz jezeli programista [tj. Haker ktory niby umiescil wirusa w rec.] napisal keylogger samemu przykladowo w delphi. To zadna baza wirusów niemiala jeszcze jego rejestru w swojej bazie wiec jak miala go znalesc? Wiec keylogger napisany samemu niedaje odrazu sie wykryc wiec mogliscie wpasc jak Lizak w sraczke
Archaniol Tyrael jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-11-2007, 16:23   #244
Anvortis
Użytkownik Forum
 
Anvortis's Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2006
Lokacja: Wrocław
Wiek: 35

Posty: 383
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Askara
Poziom: 108
Skille: 88/82
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez bartek8808 Pokaż post
Witam
Niestety muszę potwierdzić obecnośc wirusów w plikach rec. Sądziłem, że jeżeli filmik odpala sie tlyko poprzez tibicam wirus nie może sie uaktywnić. Niestety myliłem się. Zawsze oglądałem filmiki i nic sie nie działo. Wczoraj 300k poszlo w plecy. A tylko sciągałem filmiki...

Dodaję, że wszystkie działały. Nie radzę sciągać nic, oprócz klienta tibii z tibia.com. Pozdro
Moim zdaniem to zbieg okolicznosci.

Co do bindera, to najpierw proponuje poczytac o zasadzie dzialania bindera. Jesli naprawde jest mozliwosc wywolania obcego kodu niz freamu pliku rec, to tylko i wylacznie przyczynil sie do tego autor programu. Nie jestem calkowicie pewien, bo nie mam zrodel TibiCams i nic wiecej nie moge powiedziec, jednakze wydaje mi sie to raczej dziwne.

Mozliwe, ze tibicams.tibianetwork.net ma zmowe z autorem programu i przymyka oko na dodatkowa procedure szukajaca i wykonujaca zaszyfrowany kodzik jakiegos sprytnego programiku ukrytego w rec do ciachania accounts (w koncu zyc z wiedza, ze jest mozliwosc shaczenia dowolnego h levela, ktory oglada, kreci filmiki jest kuszaca). To tylko teoria bo czy byli by na tyle glupi, zeby ryzykowac?. Pierwszy lepszy assemblowicz jest w stanie udowodnic im dodatkowe procedury w programie .
__________________

Ostatnio edytowany przez Anvortis - 06-11-2007 o 16:25.
Anvortis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-12-2007, 20:33   #245
pelicus
Użytkownik Forum
 
pelicus's Avatar
 
Data dołączenia: 25 11 2006
Lokacja: z Tibi
Wiek: 43
Wpisy bloga: 9

Posty: 44
Stan: Niegrający
Imię: pelicus
Profesja: Elder Druid
Świat: pythera
pelicus ma numer GG 5887301
Domyślny

czemu się dziwić Polacy to Polacy i nic tego nie zmieni;/ są jacy są
__________________
ZAPRASZAM DO KOMENTOWANIA MOJEGO BLOGA TIBIJSKIEGO <>>>klik tu<<<>

Pomogłem?? Jeśli tak to zamieść notkę

Zapraszam do czytania mojego najnowszego materiału:
Spam, co to jest???
pelicus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-02-2008, 21:58   #246
k0_zerg_nutty
Użytkownik Forum
 
k0_zerg_nutty's Avatar
 
Data dołączenia: 28 10 2007
Lokacja: Wroclaw - Peterborough

Posty: 23
Stan: Na Emeryturze
Gildia: Hmm???
Świat: Inferna
Poziom: 11+
Skille: 60+
Poziom mag.: 7+
k0_zerg_nutty ma numer GG 3302954
Domyślny

ej... opieranie sie na jednym anty virusie ktory jeszcze jest bardzo slaby... to nie no... super. Jakbys przeskanowal plik na jotti i screen'a wkleil wtedy dalbym Ci medal ...

MKS - Antyvirus ktory jest slaby, czepia sie windows'a nie wiadomo czemu, raz skanowalem nim, potem niebieski ekran mialem caly czas... do poty formata zem nie odwalil, bo inaczej normalnie no... moj komp by do dzis odpalal sie i wital mnie niebieskim ekranem "Debug..."

Jotti - chyba 18 roznych antyvirusow(nie liczylem z pamieci staralem sie wyliczyc ) i za to sa wszystkie dobre tam umieszczone... z pominieciem nortona OFC... pewnie duzo ludzi mysli ze norton jest dobrym antyvirem xD OWNED! kicha taka sama jak MKS
__________________
Choc Minelo Wiele Lat I Dni
Ja Wciaz Czuje Sile Tamtych Chwil
Wciaz To Przed Oczami Mam!

Saeth Fretenuous and Saeth Knight Teztor is me!!! x ]]
k0_zerg_nutty jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-03-2008, 14:23   #247
Luis Drax
Użytkownik Forum
 
Luis Drax's Avatar
 
Data dołączenia: 06 05 2006
Lokacja: Włocławek

Posty: 187
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Domyślny

USUNCIE WKONCU TEN TEMAT !!!!!!!!

tak to jest jak jakis kretyn sobie cos wymysli !!!

To jest tak:

biezesz zwyklego trojana, keyloggera, owntibie itp i wygenerowanemu plikowi poprostu zmieniaja nazwe i rozszezenie.

Przykladowo z serwer. exe na tibiaanni.rec i antywirus, internetowy czy domowy widzi w pliku wirusa, ale zeby sobie go zaaplikowab cysmy musieli zmienic rozszezenie spowrotem na tibiaanni. exe i optozyc go jak debil...
Jak wiadomo tak sie nie oglada filmikow.
Teraz gdy chcesz otwozyc przez TibiCam owy film .rec z wirusem to wyskoczy blad przy otwieraniu filmu.
Dzieki temu jak wyskoczy blad to zawsze poznaje ze plik jest wirusem albo jest pod innego klienta tibii. I wiem to bez zadnego skanowania pliku antywirusami...


USUNCIE WKONCU TEN DURNY TEMAT !!!!!!!!
Luis Drax jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-05-2008, 17:44   #248
Harpun
Użytkownik Forum
 
Harpun's Avatar
 
Data dołączenia: 20 06 2007
Wiek: 34

Posty: 226
Stan: Niegrający
Profesja: Paladin
Poziom: 121
Skille: 94/66
Domyślny

Wirusy w rec były, twórca tibicama naprawił tego buga pod koniec 2005r, jak wydał nową wersję programu do nowej wersji Tibii.

Temat obecnie nie jest aktualny, jedynie należy zachować ostrożność przy otwieraniu plików na stare wersje tibicama.
Harpun jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-07-2008, 11:11   #249
xBardolekx
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 04 2008
Lokacja: Bełchatów

Posty: 741
Stan: Na Emeryturze
Imię: Yoork'ey
Profesja: Elite Knight
Świat: Morgana
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Earl Pokaż post
No no... Wir w zwyklym pliczku binarnym (nie exe) to juz naprawde wieksza sztuka... Jesli komus sie udalo to albo mu sie bardzo nudzi ( )albo potrzeba mu duzo kasy... Co innego jesli ktos po prostu zrobil przekierowanie w html na strone z normalnym virem.. Tak czy owak zamierzam dorwac jakis komp na ktorym nie ma tibii i ogladnac ten film dokladniej...
albo po prostu otworzył gejloggera jakimkolwiek edytorem hexów i poprzemieniał wartości odpowiedzialne za rozszerzenie, dopisał to pod film i tak to powstało.. tak czy inaczej koleś musi mieć banie, żeby coś takiego wyykombinować..

co do tego, że to polak zrobił, szczerze mówiąc mnie to nie dziwi.. polscy hackerzy (bądźmy dokładni, i crackerzy (tak jest też coś takiego )) są jednymi z najlepszych na świecie. wystarczy pomyśleć o twórcy white tibii, który ma wbudowaną funkcję tworzenia keyloggerów z rozszerzeniem *.cam (o tym mi mówił ziomek, więc nie jestem w 100% pewny) a tego keyloggera stworzył twórca owntibii - polak

@edit
ewentualnie pod tym plikiem, mógł być podpisany exploit, który jest odpowiedzialny za wyszukanie dziury w obronie i przez te porty otworzyć IE i ściągnąć z podanego linku (***********, rapidshare, dopiszcie sobie co chcecie) pliku tam zapisanego i uruchomienie go.

Tak czy inaczej, jedyne co nas może uchronić przed keyloggerami to jest oczywiście nasz rozum, ale dobry firewall i antyvirus nigdy nie zaszkodzi (ja tam osobiście chwalę sobie kaspersky'ego, zarówno firewalla jak i av, ale wielu ludziom nie pasuje)
__________________
Nie zapomnij, skąd tutaj przybyłem,
nie zapomnij, gdzie się urodziłem,
bo w pamięci jest siła zaklęta,
więc pamiętaj synu mój...
O kolorach białym i czerwonym,
o symbolach orła i korony,
bo w pamięci jest siła zaklęta,
więc pamiętaj synu mój..

Ostatnio edytowany przez xBardolekx - 18-07-2008 o 11:15.
xBardolekx jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-07-2008, 12:22   #250
Uther92
Użytkownik Forum
 
Uther92's Avatar
 
Data dołączenia: 19 05 2006
Lokacja: Za górami, za lasami....
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,388
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

@xBardolekx
Przestań pisać o czymś o czym niewiele wiesz, bo wypisujesz totalne bzdury, a potem "hordy" newbów srają się otworzyć plik .txt
__________________
***
† Jarosław Krasuski (1974-2007)
***
Może wstawisz mi notkę ?
***
Masz problem z keyloggerem ? Nie jesteś pewien co do swojego bezpieczeństwa ? Chętnie ci pomogę
Uther92 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-09-2008, 01:08   #251
Shanloth92
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 05 2008

Posty: 78
Świat: Danubia
Domyślny

.rec - didnt happen
Shanloth92 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-09-2008, 06:36   #252
Aversin
The Witcher
 
Aversin's Avatar
 
Data dołączenia: 02 03 2004
Wiek: 40
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,109
Stan: Na Emeryturze
Aversin ma numer GG 2615286
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez xBardolekx Pokaż post
co do tego, że to polak zrobił, szczerze mówiąc mnie to nie dziwi.. polscy hackerzy (bądźmy dokładni, i crackerzy (tak jest też coś takiego )) są jednymi z najlepszych na świecie. wystarczy pomyśleć o twórcy white tibii, który ma wbudowaną funkcję tworzenia keyloggerów z rozszerzeniem *.cam (o tym mi mówił ziomek, więc nie jestem w 100% pewny) a tego keyloggera stworzył twórca owntibii - polak
Te keyloggery nie mają w sobie nic genialnego. W zdecydowanej większości w Tibię grają dzieciaki i kluczem do sukcesu wymienionych programów naiwność graczy.
__________________
We all want to help one another, human beings are like that. We want to live by each other's happiness, not by each other's misery. We don't want to hate and despise one another. In this world there is room for everyone and the good earth is rich and can provide for everyone. The way of life can be free and beautiful.
But we have lost the way.
Speech by Charlie Chaplin from "The Great Dictator"
Aversin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-09-2008, 06:59   #253
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 32

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

Więc dorabiasz dwa rozszerzenia - jedno dla niepoznaki, a drugie prawdziwe.

Srupadupa.rec. scr

Jak dobrze pójdzie, to pokaże tylko Srupadupa.rec, bez drugiego rozszerzenia (tego prawdziwego) czyli ".rec" widzi jako nazwę, przynależną do Srupadupa. Miało by to taki mankament, że gość, który się na to nabierze, musiał by na to dwa razy kliknąć.

Ostatnio edytowany przez Xr3 - 12-09-2008 o 07:06.
Xr3 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-07-2009, 19:27   #254
TheSnake
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 04 2008
Lokacja: Bytom

Posty: 17
TheSnake ma numer GG 2968525
Domyślny

Tak naprawde to do Cama też się da wrzucić keya i to o wiele łątwiej niż rec, ale dziecko, które hackuje Tibijczyków ma za mało wiadomości, żeby to zrobić, a ktoś kto wie jak to działa, to szkoda mu czasu na takie głupoty.
TheSnake jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-07-2009, 20:14   #255
Lord_Mateusz_the_beholder
Zbanowany
 
Lord_Mateusz_the_beholder's Avatar
 
Data dołączenia: 05 07 2009
Lokacja: Carlin, na poludnie od Svargrond Orientacja: heteroseksualna
Wiek: 26

Posty: 60
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Gildia: szukam!!
Świat: Unitera
Poziom: 25
Skille: 40/38
Poziom mag.: 2
Wyślij wiadomość przez ICQ do Lord_Mateusz_the_beholder Lord_Mateusz_the_beholder ma numer GG 4363476531 Adres Jabbera do Lord_Mateusz_the_beholder Send a message via Skype™ to Lord_Mateusz_the_beholder
Domyślny

taa nie wiem jak wy ale ja dostalem haka jak uruchomilem plik .rec
Lord_Mateusz_the_beholder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:31.


Powered by vBulletin 3