Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Filmy

Notki

Filmy Gdy zdjęcia to za mało do akcji wkraczają filmy.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 03-01-2005, 17:42   #21
nawigator
Użytkownik Forum
 
nawigator's Avatar
 
Data dołączenia: 05 10 2003
Lokacja: Swinoujscie :)
Wiek: 43

Posty: 501
Imię: XXX
Profesja: Elite Knight
Świat: Nova
Poziom: 73
Skille: 103/102
Poziom mag.: 8
Wyślij wiadomość przez ICQ do nawigator nawigator ma numer GG Ni podam :p nawigator ma login Tlenu Oddech xD
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dr.Unknown
Skanning in progress- jak na razie 10 zainfekowanych- 7 trojanów:|
<edit>
35+ w tym jakieś 10 trojanów, mam pytanie- 5 nie usuneło, nie można było ani naprawić, ani usunąć, więc dałem "Zmień nazwę", co teraz z nimi?
spróbuj ad-aware jezeli wykryje to na 100% dasz rade usunac .. mimo ze antyvirem nie mozesz
__________________
103/102

23:00 You advanced in sword fighting. (103)
19:33 You advanced in shielding. (102) !!!!
12:59 You advanced to magic level 8.

Myslisz ze wiesz co to jest zycie ? -.-' Spróbuj tego...
http://www.gangstawar.com/index.php?act=speclink&speclink=f6pm690047
nawigator jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 03-01-2005, 18:13   #22
Aversin
The Witcher
 
Aversin's Avatar
 
Data dołączenia: 02 03 2004
Wiek: 40
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,109
Stan: Na Emeryturze
Aversin ma numer GG 2615286
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ketibro
A wiec tak jak w temacie. Ostrzegam wszystkich ze w Rec Moze byc Wirus(Keylogger).
(...)
Przyklad Wirusa: <link wycięty> Uwaga! sciagac tylko na swoja odpowiedzialnosc
Ten link przekierowuje sie do <link wycięty>

A jednak sie okazalo ze polacy nie sa glupi...
(...)
Plik, do którego link podałeś znajduje sie na moim koncie. Jestem jedną z pierwszych osób, które oglądały ten film gdyż nagrywał go moj kolega. Oglądałem go już dziesiątki razy i nigdy nie miałem hacka. Norton Antyvirus, MKS, Spybot Search&Destroy, AD-Aware SE Professional nigdy nie wykryły mi w nim keyloggera, trojana ani virusa. Zanim więc stwierdzisz, że jakiś plik jest zainfekowany to wypadałoby miec jakieś dowody. Jeżeli ich nie masz to proszę o usunięcie tych linków z tego tematu !
__________________
We all want to help one another, human beings are like that. We want to live by each other's happiness, not by each other's misery. We don't want to hate and despise one another. In this world there is room for everyone and the good earth is rich and can provide for everyone. The way of life can be free and beautiful.
But we have lost the way.
Speech by Charlie Chaplin from "The Great Dictator"

Ostatnio edytowany przez Aversin - 03-01-2005 o 20:43.
Aversin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-01-2005, 18:32   #23
Ketibro
Użytkownik Forum
 
Ketibro's Avatar
 
Data dołączenia: 02 11 2003
Lokacja: Olsztyn
Wiek: 27

Posty: 150
Stan: Aktywny Gracz
Ketibro ma numer GG 4245713
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pebe83
Plik, do którego link podałeś znajduje sie na moim koncie. Jestem jedną z pierwszych osób, które oglądały ten film gdyż nagrywał go moj kolega. Oglądałem go już dziesiątki razy i nigdy nie miałem hacka. Norton Antyvirus, MKS, Spybot Search&Destroy, AD-Aware SE Professional nigdy nie wykryły mi w nim keyloggera, trojana ani virusa. Zanim więc stwierdzisz, że jakiś plik jest zainfekowany to wypadałoby miec jakieś dowody. Jeżeli ich nie masz to proszę o usunięcie tych linków z tego tematu !
Gdybys umial to co ja to bys zauwazyl ze to jest wirus. Po rozkodowaniu tego pliku przez Hasiuk/NeoLite (To nie program tylko sposob rozkodowania). Gdy sie to rozkoduje widzisz Wszystkie funkcje jakie to robi. Znalazlem jedna funkcje ktora wysyla pierwsze 2 bajty wyslane przez klienta Tibii do serwera Cipsoft pod mail [email protected]. (Niewiem kto to) A rozpakowalem inne pliki i inne sie rozpakowuje przez Aspack<108. (Aspack jest to latwy do rozkodowania i prawie kazdy antivir moze go spokojnie odkodowac i sprawdzic ze to wirus, lecz Hasiuk/NeoLite jest dosc mocno zakodowany i prawie zaden antivir tego nieumie rozpakowac. Gdy probojesz zakodowac jakis plik przez Hasuik/NeoLite trwa to pare dni poniewaz to koduje okolo 5 razy. Najlepszy sposob dla mnie na sprawdzenie czy to wirus to sprawdzenie to Recznie.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dr. Unknown
Skanning in progress- jak na razie 10 zainfekowanych- 7 trojanów:|
<edit>
35+ w tym jakieś 10 trojanów, mam pytanie- 5 nie usuneło, nie można było ani naprawić, ani usunąć, więc dałem "Zmień nazwę", co teraz z nimi?
Sproboj uruchomic tryb awaryjny z oblusga sieci i usunac przez antivirusa, wtedy powinny sie wszystkie usunac spokojnie.
Jesli nie to na GG: 3923425 to ci powiem jak.
lub MSN: [email protected]
__________________
retired..

Ostatnio edytowany przez Ketibro - 03-01-2005 o 18:37.
Ketibro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-01-2005, 18:55   #24
Tamoo
Guest
 

Posty: n/a
Smutny Oups!

Czyli ze co??
Ze kazdy z tego forum ma teraz na swoim PC vira?
wiecie ze to moze sprawic ze coraz mnie ludzi wejdie na wasza strone www.tibia.pl
to moze byc "kanal" dla rzeczywistosci bo z kond wezmiemy lepsze filmy niz z tibia.pl??
blagam zrobcie cos z tym idiota co wkrecil tam vira!!!!
nie mozna tego jakos zalatwic?
wykasujcie ten film wogule z forum i bedzie po sprawie a nie robicie z tego takie wielkie "Halo"
jestem oburzony
ten koles niech zagra w tibie na aldorce to dozywotni hunt
da sie to zalatwic

MUSIMY BYC TWARDZI I POKONAC TYCH KTORZY ZAATAKOWALI NAS!!!
  Odpowiedz z Cytatem
stary 03-01-2005, 19:14   #25
Aversin
The Witcher
 
Aversin's Avatar
 
Data dołączenia: 02 03 2004
Wiek: 40
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,109
Stan: Na Emeryturze
Aversin ma numer GG 2615286
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ketibro
Gdybys umial to co ja to bys zauwazyl ze to jest wirus.
Wybacz wszechwiedzący ale jestem tylko zwykłym śmiertelnikiem :/
Cytuj:
Po rozkodowaniu tego pliku przez Hasiuk/NeoLite (To nie program tylko sposob rozkodowania). Gdy sie to rozkoduje widzisz Wszystkie funkcje jakie to robi. Znalazlem jedna funkcje ktora wysyla pierwsze 2 bajty wyslane przez klienta Tibii do serwera Cipsoft pod mail [email protected]. (Niewiem kto to)
W twojej wspaniałej teorii spiskowej jest jeda rzecz, która mnie zastanawia. Gdy oglądasz film w TibiCam to nie wpisujesz ani numeru konta ani hasła a TibiCam ani Tibia nie łączą się z serwerem Cipsoft !! Więc niby co jest wysyłane na tego maila ?? Może skanuje twoją stope i wysyła jaki masz rozmiar buta ??

Kolejna sprawa, sam cytujesz Janeczkq, która mowi o pliku anihilatorsecura.rec .. natomiast plik, który został przeze mnie udostępniony nazywa się AnnihilatorSecura.rec

BTW. Wysłałem plik do sprawdzenia do MKSa .. zobaczymy co odpiszą.
__________________
We all want to help one another, human beings are like that. We want to live by each other's happiness, not by each other's misery. We don't want to hate and despise one another. In this world there is room for everyone and the good earth is rich and can provide for everyone. The way of life can be free and beautiful.
But we have lost the way.
Speech by Charlie Chaplin from "The Great Dictator"

Ostatnio edytowany przez Aversin - 03-01-2005 o 19:16.
Aversin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-01-2005, 19:15   #26
rolnix
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 11 10 2004

Posty: 34
Domyślny

Umm Ketibro, przykołuj na [email protected] ten filmik bo nie mam, a linki nie działają... Kołowałem trochę przy NeoLite, a także rozkładałem protokół tibii na części pierwsze, więc uważam, że za***iście się w tym kojarzę... daj pobadać, rozkoduję to i przejadę hexedytorem po kolei przy każdej sekcji wysyłania danych do serwera.

Tylko prześlij proszę

Edit: do powyższego posta: widzisz, film może instalować w systemie sniffera, który działa na okrągło...
__________________
The ones, who was mine friends, vanished.
The ones, who was people i loved, vanished.
The ones, who i trust, vanished.

Best solo: Demon
Best team: Demon
Sic.

Ostatnio edytowany przez rolnix - 03-01-2005 o 19:17.
rolnix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-01-2005, 19:25   #27
Pasorzytek
Użytkownik Forum
 
Pasorzytek's Avatar
 
Data dołączenia: 05 05 2004
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 36

Posty: 278
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Aurea
Poziom: 25
Skille: 75/75
Poziom mag.: 4
Pasorzytek ma numer GG 3955373 Pasorzytek ma login Tlenu pasorzytek@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ketibro
blablabla. Gdy probojesz zakodowac jakis plik przez Hasuik/NeoLite trwa to pare dni poniewaz to koduje okolo 5 razy. Najlepszy sposob dla mnie na sprawdzenie czy to wirus to sprawdzenie to Recznie.
czyli z tego wynika ze wirus sie tez dluugo odkodowywuje ;p
__________________
Pasorzytek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-01-2005, 19:26   #28
kemotk2000
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 10 2004
Lokacja: Kolacja?

Posty: 47
Domyślny

Do: Ketibro

Nadal nie poinformowałeś o który tak naprawdę plik chodzi. Bo z tego co pisał Janeczq czy jak mu tam, są 2 o tej nazwie? Lub jeden, ale wersja przed i po modyfikacji? Podaj datę utworzenia pliku, etc., żeby wiedzieć czy to ten sam plik. Jesli będize ten, jutro czy w ciągu kilku dni siadamy z kumplem i oblukamy sprawę.
Swoja drogą dziwi mnie to sztuczne zamieszanie. Jakiś gośc nagle wykrywa wirusa, Ty tu to kopiujesz, ale nie w całeości (bez info, że są 2 takie pliki) i widzisz w nim uparcie keylogga, chociaż nikt z oglądających go nie był hacknięty (no może i był, ale milczy..)?
Jakbym wyłapał ze w tym rec jest keylogger, to bym nie robił z tego halo, bo teraz wystarczy pogłówkować i można sie dowiedzieć, jak zrobić keya w .rec.. Dziwne.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ketibro
pierwsze 2 bajty wyslane przez klienta Tibii do serwera Cipsoft pod mail [email protected]. (Niewiem kto to)
Wiadomość z serwera pocztowego o2.pl

Z przykrością informujemy, że nie powiodło się dostarczenie wiadomości pod adres [email protected]

odpowiedź serwera docelowego:
host mx4.hotmail.com[65.54.167.230] said: 550 Requested action not taken: mailbox unavailable (in reply to RCPT TO command)

Na moje wymysliłeś ten adres raczej, bo dziwne, że jest niedostępny..

Tak czy srak, nie panikujcie, bo teraz już nawet jakby był keylogger, to nigdzie danych nie wyśle.

Plik sprawdzany przez Symantec i wysłany do lab. MKSa. Zoabczymy, ale daję 99% że to jeden wielki kit.

I nie oskarżaj "Pebe 83" bez dowodów, ok?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gremlin
Otoz wirusa da sie wepchnac w KAZDY plik poza czystym .txt
Zakład o stówkę, że dostaniesz plik z "notatnika", bez tekstu, który aktyzuje wira? Wiem, bo mój kumpel zrobił i mi wysłał na pocztę Jajka były, ale spoko można opanować.


Pozdrawiam


EDIT:

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ketibro
Niejest to dobrze, Sam sie na to nadzialem lecz po tej informacji gdy zeskanowalem moje filmy ZNALAZLEM JEDNEGO WIRUSA (Wykryl mi to http://skaner.mks.com.pl).
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ketibro
[...]i prawie zaden antivir tego nieumie rozpakowac[...]
Skąd ten dysonans? Darmowy antyvir MKSu który na 10 plików w 3 widzi "trojany" znalazł, ale żaden antyvir nie potrafi tego rozpakować? Funny...

Ostatnio edytowany przez kemotk2000 - 03-01-2005 o 19:35.
kemotk2000 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-01-2005, 19:31   #29
prezes
Użytkownik forum
 
prezes's Avatar
 
Data dołączenia: 09 05 2004
Lokacja: Białystok
Wiek: 34

Posty: 28
prezes ma numer GG 2200098
Domyślny

Wypowiedź usunięta.

Ostatnio edytowany przez prezes - 04-01-2005 o 15:13.
prezes jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-01-2005, 19:33   #30
Ketibro
Użytkownik Forum
 
Ketibro's Avatar
 
Data dołączenia: 02 11 2003
Lokacja: Olsztyn
Wiek: 27

Posty: 150
Stan: Aktywny Gracz
Ketibro ma numer GG 4245713
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tamoo
Czyli ze co??
Ze kazdy z tego forum ma teraz na swoim PC vira?
wiecie ze to moze sprawic ze coraz mnie ludzi wejdie na wasza strone www.tibia.pl
to moze byc "kanal" dla rzeczywistosci bo z kond wezmiemy lepsze filmy niz z tibia.pl??
blagam zrobcie cos z tym idiota co wkrecil tam vira!!!!
nie mozna tego jakos zalatwic?
wykasujcie ten film wogule z forum i bedzie po sprawie a nie robicie z tego takie wielkie "Halo"
jestem oburzony
ten koles niech zagra w tibie na aldorce to dozywotni hunt
da sie to zalatwic

MUSIMY BYC TWARDZI I POKONAC TYCH KTORZY ZAATAKOWALI NAS!!!
Zobacz co napisalem w poprzednich postach. Napisalem, ze powiadomilem tego kto zrobil TibiCam i powiedzial ze niedlugo zrobi nowsza wersje ktora chyba niebedzie mozna zarazic pliku rec. Bedzie bardziej bezpieczna.

Pamietaj, ze oni Chyba niedali wirusa na tibia.pl, tylko dali na tibia.xx.pl (www.tibia.org.pl), Ale niejestem pewny

---

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pebe83
Wybacz wszechwiedzący ale jestem tylko zwykłym śmiertelnikiem :/
W twojej wspaniałej teorii spiskowej jest jeda rzecz, która mnie zastanawia. Gdy oglądasz film w TibiCam to nie wpisujesz ani numeru konta ani hasła a TibiCam ani Tibia nie łączą się z serwerem Cipsoft !! Więc niby co jest wysyłane na tego maila ?? Może skanuje twoją stope i wysyła jaki masz rozmiar buta ??

Kolejna sprawa, sam cytujesz Janeczkq, która mowi o pliku anihilatorsecura.rec .. natomiast plik, który został przeze mnie udostępniony nazywa się AnnihilatorSecura.rec

BTW. Wysłałem plik do sprawdzenia do MKSa .. zobaczymy co odpiszą.
Dobra, ale ten kto oglada filmy TibiCam to pewnie gra w tibie. Gdy sie zaloguje do Tibii to ten gosciu juz ma twoj numer i haslo. Trudne do zrozumienia?

---

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kemoth2000
Wiadomość z serwera pocztowego o2.pl

Z przykrością informujemy, że nie powiodło się dostarczenie wiadomości pod adres [email protected]

odpowiedź serwera docelowego:
host mx4.hotmail.com[65.54.167.230] said: 550 Requested action not taken: mailbox unavailable (in reply to RCPT TO command)
Ja tylko mowie co wiem. Niesprawdzam czy ten mail dziala, Mozliwe ze zostal usuniety lub zablokowany. Jest mozliwosc ze ktos zglosil, ze ten mail jest hackera i hotmail usunal mu te konto.

---
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kemoth2000
EDIT:


Cytuj:
Oryginalnie dodany przez Ketibro
Niejest to dobrze, Sam sie na to nadzialem lecz po tej informacji gdy zeskanowalem moje filmy ZNALAZLEM JEDNEGO WIRUSA (Wykryl mi to http://skaner.mks.com.pl).



Cytuj:
Oryginalnie dodany przez Ketibro
[...]i prawie zaden antivir tego nieumie rozpakowac[...]



Skąd ten dysonans? Darmowy antyvir MKSu który na 10 plików w 3 widzi "trojany" znalazł, ale żaden antyvir nie potrafi tego rozpakować? Funny...
Poniewaz ten Mks jest dla mnie dosc mocno zaawansowany. Najczesciej go uzywam i jeszcze nigdy niemialem hacka nigdzie.
__________________
retired..

Ostatnio edytowany przez Ketibro - 03-01-2005 o 19:46.
Ketibro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-01-2005, 19:35   #31
Soulspeed
Użytkownik forum
 
Soulspeed's Avatar
 
Data dołączenia: 03 01 2005

Posty: 5
Dumny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kiperr
Wyimaginowaliscie sobie wirusa.
Szukacie dziury w całym.
Mam ponad 1 gb (słownie Jeden Gigabajta> reców.
Zbieram od ponad roku.
Filmik z tegoż anihilatora oglądałem pare razy Kiperra nadal mam....
A MKSVir ssie.
On we wszytskich plikach widzi wirusy
Pamietam swego czasu jak zrobilem tuż po formacie skana dysku.
Wykrył mi pare trojanów w katalogu Windowsa
Oczywiście Norton milczał.
Co tu duzo mowic.....prawda i tyle tibia cam nie ma skryptów wykonywalnych tylko odtwarzające.
Soulspeed jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-01-2005, 19:40   #32
Ketibro
Użytkownik Forum
 
Ketibro's Avatar
 
Data dołączenia: 02 11 2003
Lokacja: Olsztyn
Wiek: 27

Posty: 150
Stan: Aktywny Gracz
Ketibro ma numer GG 4245713
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Soulspeed
Co tu duzo mowic.....prawda i tyle tibia cam nie ma skryptów wykonywalnych tylko odtwarzające.
Dobra, ale jest mozliwosc, ze Rec jakos zmylil TibieCam ze to jest funkcja odtwarzania a naprawde to jest funkcja wirusa.

BTW. Ja proboje jak najszybciej zwalczyc tego Wirusa.
Zobaczcie ile zrobilem:
1. Poinformowalem tego kto zrobil TibiCam o tej dziurze i powiedzialem mu tez jak to naprawic.
2. Meczylem sie 3 dni aby to rozkodowac i sprawdzic jakie funkcje to pelni i gdzie dokladnie wysyla. (To pomoglo troche jak naprawic ta dziure)
3. Pytalem sie autora TibiCam czy moge sprobowac zmienic ten blad powiedzial ze oczywiscie.
4. Proboje teraz usunac ta dziure z moim kolega (Programista).

A wy jeszcze do mnie bluzgacie ze KLAMIE/WYMYSLAM/ZARTUJE!
I jeszcze mam cierpliwosc wam odpowiadac...
Jeszcze jeden post ktory bedzie mowil ze klamie to rzuczam te forum...
__________________
retired..

Ostatnio edytowany przez Ketibro - 03-01-2005 o 19:57.
Ketibro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-01-2005, 19:47   #33
Soulspeed
Użytkownik forum
 
Soulspeed's Avatar
 
Data dołączenia: 03 01 2005

Posty: 5
Domyślny

Hmm ale czy ktos zostal hakniety od tego filmu(z annihilatora na secu~)?? W sumie to tylko znalazlo cos przez mks a skoro kiperr i wielu innych ludzi ma ten film to powinni byc haknieci -.-
Soulspeed jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-01-2005, 19:48   #34
Golden'Fanatyk
Zbanowany
 
Golden'Fanatyk's Avatar
 
Data dołączenia: 01 01 2005
Lokacja: ObeRschlesien

Posty: 272
Poziom: 189
Domyślny

lol Ketibro jakos twoje teorie niesprawdzaja sie w praktyce ogladalem ten film
z 10 razy moi kumple ogladali go 10 razy i jakos jeszcze nikt nie zostal hakniety
Golden'Fanatyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-01-2005, 19:55   #35
slimaczek
Użytkownik Forum
 
slimaczek's Avatar
 
Data dołączenia: 14 10 2004
Lokacja: Kościan

Posty: 485
Stan: Na Emeryturze
Imię: Topork
Profesja: Elite Knight
Świat: Nerana
Poziom: 87
Skille: 84/83
Poziom mag.: 7
slimaczek ma numer GG 1217938
Domyślny

Heh, coraz więcej tematów z virusami.. Od niedawna jest wirus w obrazkach, tzn. że wejdziesz na stronę, na którym bedzie obrazek i już masz virusa.. Czytałem to w ostatnim PC worda (prenumerate ojciec zamawia juz od 97 roku ).. Jak chcecie się zabezpieczyć poszukajcie sobie na stronach microsoftu albo innych stronach.
__________________
Play the game. Never let the game play you.

slimaczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-01-2005, 19:59   #36
Ketibro
Użytkownik Forum
 
Ketibro's Avatar
 
Data dołączenia: 02 11 2003
Lokacja: Olsztyn
Wiek: 27

Posty: 150
Stan: Aktywny Gracz
Ketibro ma numer GG 4245713
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez slimaczek
Heh, coraz więcej tematów z virusami.. Od niedawna jest wirus w obrazkach, tzn. że wejdziesz na stronę, na którym bedzie obrazek i już masz virusa.. Czytałem to w ostatnim PC worda (prenumerate ojciec zamawia juz od 97 roku ).. Jak chcecie się zabezpieczyć poszukajcie sobie na stronach microsoftu albo innych stronach.
Tak jest to mozliwe, ale tylko Przegladarka Internet Explorer ma taka dziure. Ostatnio wychodzi nowa i juz to niebedzie mozliwe, chyba ze znajda znowu jakas dziure.

---

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Golden'Fanatyk
lol Ketibro jakos twoje teorie niesprawdzaja sie w praktyce ogladalem ten film
z 10 razy moi kumple ogladali go 10 razy i jakos jeszcze nikt nie zostal hakniety

Napisalem juz to gdzies, ze to Niejest ten film Pomylilem sie i tyle.
__________________
retired..

Ostatnio edytowany przez Ketibro - 03-01-2005 o 20:02.
Ketibro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-01-2005, 20:12   #37
kemotk2000
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 10 2004
Lokacja: Kolacja?

Posty: 47
Domyślny

jeden gośc chce sobie zapunktować i udaje, że znalazł wirusa, Ketibro kopiuje jego wiadomości i -o dziwo- również widzi wirusa w pliku, który jest an tym forum kilka miesięcy. Ketibro napisał, że MKS wykrył wirusa, lab. MKS wątpię czy coś znajdą..
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ketibro
Napisalem juz to gdzies, ze to Niejest ten film Pomylilem sie i tyle.
Ok, niezuwazyłem, żebyś pisał, chyba że zedytowałeś coś
Jeśli to nie ten film, to mógłbyś gdzieś zamieścić ten z wirusem? Tak z ciekawości, cchę go sprawdzić na "ciapku", starym kompie bez netu, an którym czesto kookam takie rzeczy, jak wirusy, etc. Tak z ciekawości, czy się uruchomi i czy jest w nim wirus i czy znajde tam ten mail. Czy faktycznie wystarczy wybrać go z listy..

Dlaczego nagle ktoś odkrył w nim wirusa, jeśli te filmy są sprzed update Tibii?

I mam 3 pytania, skoro znasz tego wirusa tak dobrze:
1) On wysyła nr konta i hasło po każdym wpisaniu?;
2) Przejmuje dane z klienta Tibii, czy kopiuje z jakiegoś bufora kalwiatury czy czegoś tam? Bo jeśli wersja druga, to przecież po otwarciu tibii nie muszę wpisać od razu loginu tylko coś w innym programie..;
3) Ten wirus sam się deaktywuje/kasuje?

I jescze raz proszę, podaj datę tego pliku z wirusem (i najlepiej cały plik).
kemotk2000 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-01-2005, 20:31   #38
Ketibro
Użytkownik Forum
 
Ketibro's Avatar
 
Data dołączenia: 02 11 2003
Lokacja: Olsztyn
Wiek: 27

Posty: 150
Stan: Aktywny Gracz
Ketibro ma numer GG 4245713
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kemotk2000
mam 3 pytania, skoro znasz tego wirusa tak dobrze:
1) On wysyła nr konta i hasło po każdym wpisaniu?;
2) Przejmuje dane z klienta Tibii, czy kopiuje z jakiegoś bufora kalwiatury czy czegoś tam? Bo jeśli wersja druga, to przecież po otwarciu tibii nie muszę wpisać od razu loginu tylko coś w innym programie..;
3) Ten wirus sam się deaktywuje/kasuje?
1): On dziala dosc zaawansowanie. Jesli keylogger pierwszy raz widzi ten numer to go wysyla odrazu. Jesli ten numer juz sie powtarza wtedy niewysyla.
2): Mozesz sobie robic rozne kombinacje naprzyklad Ctrl+C i wkleic ale to nic nieda bo jak klikniesz OK to Klient wysyla do serwera numer i haslo. I to co wyslesz on to zapisuje i wysyla do (Juz pisalem gdzie na jakis mail).
3): Tego to niewiem, ale wydaje mi sie ze raczej sie sam nieusunie.
__________________
retired..

Ostatnio edytowany przez Ketibro - 03-01-2005 o 20:35.
Ketibro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-01-2005, 20:38   #39
Aversin
The Witcher
 
Aversin's Avatar
 
Data dołączenia: 02 03 2004
Wiek: 40
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,109
Stan: Na Emeryturze
Aversin ma numer GG 2615286
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ketibro
Napisalem juz to gdzies, ze to Niejest ten film Pomylilem sie i tyle.
Tak czy siak dzięki Tobie i linkom, które podałeś wyszło na to jakbym to ja był tym evul hackerem, który wrzucił ten filmik na swoje konto i udostępnia innym. Co do annihilatora na Securze to tych filmików jest naprawdę sporo. Swego czasu ekipa 4 sorców robiła tego questa i oni chyba nakrecili z 5 filmików bo 4 były nieudane, a ty chyba znalazłeś pierwszy lepszy bez sprawdzania i zaraz oskarżenia. Ten filmik co ja udostępniałem był robiony przez Harrego Marrego (ci co graja na Securze więdzą, że jest to osoba, której można zaufać i w hackowanie nikogo by się nie bawił) a ja mam ten filmik bezpośrednio od niego.
__________________
We all want to help one another, human beings are like that. We want to live by each other's happiness, not by each other's misery. We don't want to hate and despise one another. In this world there is room for everyone and the good earth is rich and can provide for everyone. The way of life can be free and beautiful.
But we have lost the way.
Speech by Charlie Chaplin from "The Great Dictator"
Aversin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-01-2005, 20:41   #40
Chopkers
Użytkownik Forum
 
Chopkers's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2004
Lokacja: Zgorzelec
Wiek: 33

Posty: 453
Stan: Na emeryturze
Chopkers ma numer GG 3987061
Domyślny

ja wam moge powiedziec ze jak chcecie niemiec na dysku keylogera ani niczego podobnego, to zainstalujcie se linuxa.
dobra rzecz poniewaz w linuxie niema plikow ******** ^^

mnie w sumie to nieprzeszkadza bo niemam tera zbytnio czego stracic.
o keyloggery zacze sie martwic jak nabije wyzszy lvl i lepszy sprzet se skoluje ^^
__________________
|||||||||.................... (Trwa ładowanie podpisu)
\m/,
Chopkers jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:52.


Powered by vBulletin 3