Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp.

Notki

tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp. Tutaj możesz wyrazić swoją opinię na temat strony, wskazać błąd i zasugerować czego brakuje.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 09-07-2007, 17:01   #1
Godsaveme
Użytkownik forum
 
Godsaveme's Avatar
 
Data dołączenia: 29 06 2007
Lokacja: Galana

Posty: 12
Stan: Aktywny Gracz
Imię: LoL
Profesja: Sorcerer
Świat: Galana
Poziom: 37
Skille: 22
Poziom mag.: 45
Domyślny Tibia.pl, czyli jedna wielka reklama

Myślałem, że da się to wytrzymać, ale jednak...to było silniejsze ode mnie!
Irytują mnie te cholerne reklamy za każdym razem jak chcę sprawdzić coś na forum albo na zwykłej stronie! Włączam IE, wpisuje www.tibia.pl, czekam aż załaduje się strona. Pięknie, teraz muszę poczekać na ładującą się reklamę, zazwyczaj home.pl albo jakiejś księgarni. Oczywiscię ,,krzyżyk" jest zazwyczaj odseparowany od całej reklamy i trzeba go szukać...a znaleźć można go wszędzie jak się niedawno przekonałem...Czy was też to tak denerwuje?...
Godsaveme jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 09-07-2007, 17:04   #2
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Godsaveme Pokaż post
Włączam IE
Radze zmienic przegladarke. Slyszales, ze w nastepnej wersji IE w lewym, dolnym rogu ekranu pojawi sie licznik z liczba uzytkownikow przegladajacych twoj komputer?
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline  
stary 09-07-2007, 17:36   #3
Godsaveme
Użytkownik forum
 
Godsaveme's Avatar
 
Data dołączenia: 29 06 2007
Lokacja: Galana

Posty: 12
Stan: Aktywny Gracz
Imię: LoL
Profesja: Sorcerer
Świat: Galana
Poziom: 37
Skille: 22
Poziom mag.: 45
Domyślny

Cóż, akurat najnowszy IE jest dosyć dobry, jeżeli ma się dobrego firewalla to nie mam się co obawiać o ataki z sieci...do firefoxa/opery nie moge się przyzwyczaić, nie lubie tego syfu, no ale powracając do tematu...

@UP:
Jeżeli będziesz miał pirackiego Windowsa to pewnie tak Ja bym się na Twoim miejscu bardziej obawiał o policję, niż o ,,użytkowników przeglądających twój komputer"

Ostatnio edytowany przez Godsaveme - 09-07-2007 o 21:28.
Godsaveme jest offline  
stary 09-07-2007, 17:38   #4
Bartss
Użytkownik Forum
 
Bartss's Avatar
 
Data dołączenia: 06 11 2006
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 34

Posty: 238
Stan: Początkujący
Imię: Bartss
Profesja: Elite Knight
Gildia: Absolut
Świat: Chimera
Poziom: 152
Skille: 93/91
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Godsaveme Pokaż post
Myślałem, że da się to wytrzymać, ale jednak...to było silniejsze ode mnie!
Irytują mnie te cholerne reklamy za każdym razem jak chcę sprawdzić coś na forum albo na zwykłej stronie! Włączam IE, wpisuje www.tibia.pl, czekam aż załaduje się strona. Pięknie, teraz muszę poczekać na ładującą się reklamę, zazwyczaj home.pl albo jakiejś księgarni. Oczywiscię ,,krzyżyk" jest zazwyczaj odseparowany od całej reklamy i trzeba go szukać...a znaleźć można go wszędzie jak się niedawno przekonałem...Czy was też to tak denerwuje?...
komera, komera to mnie wlasnie irytuje... xD

no coz kazdy musi jakos zarabiac ciekawe czy Ty powstrzymal bys samego siebie posiadajac tak popularne www~ aby nie zarobic grubych $$ za free praktycznie xD

\o/
__________________

Ss'y PROSTO. z Chimery <- kliknij, jezeli jestes zainteresowany (odnosnik do forum.tibia.pl).
Bartss jest offline  
stary 09-07-2007, 17:45   #5
Komarek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 11 2005

Posty: 145
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bartss Pokaż post
komera, komera to mnie wlasnie irytuje... xD

no coz kazdy musi jakos zarabiac ciekawe czy Ty powstrzymal bys samego siebie posiadajac tak popularne www~ aby nie zarobic grubych $$ za free praktycznie xD

\o/
Chyba sobie żartujesz ? Grube $$ ? Haha.. A utrzymanie serwera na którym przebywa średnio 1000 użytkowników założysz na yoyo.pl ?
Komarek jest offline  
stary 09-07-2007, 17:56   #6
Polinik
Na emeryturze.
 
Polinik's Avatar
 
Data dołączenia: 24 10 2003
Wiek: 41

Posty: 1,278
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Godsaveme Pokaż post
Cóż, akurat najnowszy IE jest dosyć dobry, jeżeli ma się dobrego firewalla to nie mam się co obawiać o ataki z sieci...
Naprawdę w to wierzysz, czy kolega Ci powiedział?
Polinik jest offline  
stary 09-07-2007, 18:27   #7
Godsaveme
Użytkownik forum
 
Godsaveme's Avatar
 
Data dołączenia: 29 06 2007
Lokacja: Galana

Posty: 12
Stan: Aktywny Gracz
Imię: LoL
Profesja: Sorcerer
Świat: Galana
Poziom: 37
Skille: 22
Poziom mag.: 45
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Polinik Pokaż post
Naprawdę w to wierzysz, czy kolega Ci powiedział?
Jak nie masz nic konkretnego do napisania to lepiej nie pisz. Może spojrzysz najpierw na temat, a dopiero potem pomyślisz co napisać. Wiem co dobre, z dobrym firewallem i MYŚLENIEM bez problemu można używać IE...Jeżeli ktoś nie daje tak rady to niech ściaga firefoxa...jeszcze raz: TO NIE JEST TOPIC O PRZEGLĄDARKACH INTERNETOWYCH!
Napewno tibia.pl ,,trochę" na tym zarabia, ale działa to negatywnie na użytkowników...na stronie głownej nawet z waszymi firefoxami i tak pokazują się małe reklamy, na tym samym tle co strona, nie jest to może takie wkurzające no ale zawsze coś Poza tym sądzę, że jeżeli chciałbym znaleźć księgarnie internetową itd. to sam bym poszukał...wsykakujące reklamy tylko mnie do tego zniechęcają, no ale to już nie jest problem Tibia.pl, tylko tych, którzy decydują się tak reklamować
Godsaveme jest offline  
stary 09-07-2007, 18:38   #8
Polinik
Na emeryturze.
 
Polinik's Avatar
 
Data dołączenia: 24 10 2003
Wiek: 41

Posty: 1,278
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Godsaveme Pokaż post
Wiem co dobre, z dobrym firewallem i MYŚLENIEM bez problemu można używać IE...
Ok, to myśl tak dalej. W końcu trafisz na spreparowanego jpga.
Cytuj:
Napewno tibia.pl ,,trochę" na tym zarabia, ale działa to negatywnie na użytkowników...na stronie głownej nawet z waszymi firefoxami i tak pokazują się małe reklamy, na tym samym tle co strona, nie jest to może takie wkurzające no ale zawsze coś
Reklamy google też można zablokować, przecież taki przeglądarkowy mastah doskonale o tym wie, prawda?
Ok, to może takie rozwiązanie: reklamy znikają z Tibia.pl, a w zamian za to Ty płacisz 5000pln miesięcznie na utrzymanie serwerów, co Ty na to? Wilk syty i owca cała. Chyba, że masz jeszcze jakieś trzecie wyjście? Inne niż oklepane i wałkowane dziesiątki razy "dostęp do serwisu przez płatnego smsa" albo "comiesięczna zrzuta wśród uczestników".
Polinik jest offline  
stary 09-07-2007, 19:03   #9
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

O ludzie, ale macie problemy. Instalacja Firefoxa + adblocka + noscripta to raptem 5 min roboty. Nie dość, że jest bezpieczniejszy, to jeszcze gwarantuje wam, że wygodniej będzie Wam się korzystało z internetu...
Rybzor jest offline  
stary 09-07-2007, 21:19   #10
Godsaveme
Użytkownik forum
 
Godsaveme's Avatar
 
Data dołączenia: 29 06 2007
Lokacja: Galana

Posty: 12
Stan: Aktywny Gracz
Imię: LoL
Profesja: Sorcerer
Świat: Galana
Poziom: 37
Skille: 22
Poziom mag.: 45
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Polinik Pokaż post
Ok, to myśl tak dalej. W końcu trafisz na spreparowanego jpga.
Reklamy google też można zablokować, przecież taki przeglądarkowy mastah doskonale o tym wie, prawda?
Skoro Ty jesteś takim ,,mastah" to chyba powinieneś wiedzieć na jakiej zasadzie działają reklamy google...jakbyś nie wiedział, to jest to na górze, z podpisem ,,reklamy google" Skrypt z nimi jest zamontowany na stronie, nie pojawiają się jako wyskakujące okienka, tylko mają swoje jedno miejsce, przy czym elastycznie się zmieniają (różne reklamy).
A co do ,,spreparowanego jpga"...potrafię zauważyć, że coś jest nie tak, bez żadnego problemu na bieżąco mogę sprawdzić zużycie pamięci i kontrolować procesy...nawet jeżeli wirus potrafi blokować menedżer zadań i nie mam żadnych problemów z usunięciem takiego gówna w kilka/naście minut.
Powracając też do Twojej poprzedniej wypowiedzi, też jakże specjalistycznej, zwykłym używając zwykłego firefoxa też te reklamy wyskakują, dopiero po zainstalowaniu programu/dodatków, a tak samo można zrobić z IE i uwierz, że bo dodaniu paru dodatków do IE naprawdę nie ma z tym problemu.
Bardzo podoba mi się, że w bardzo wyrafinowany sposób próbujesz pokazać, że kompletnie się na sprawach bezpieczeństwa i korzystania z internetu zupełnie nie znam
P.S. Gram w Tibię 2 lata, ciągle używam IE, ściągam całą masę filmów itp. z różnych forów, nie tylko z tego i ani razu nie miałem hacka, a keyloggera tylko raz i usunąłem go w jakieś hmm...5 minut?
Godsaveme jest offline  
stary 09-07-2007, 21:32   #11
Polinik
Na emeryturze.
 
Polinik's Avatar
 
Data dołączenia: 24 10 2003
Wiek: 41

Posty: 1,278
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Godsaveme Pokaż post
Skoro Ty jesteś takim ,,mastah" to chyba powinieneś wiedzieć na jakiej zasadzie działają reklamy google...jakbyś nie wiedział, to jest to na górze, z podpisem ,,reklamy google" Skrypt z nimi jest zamontowany na stronie, nie pojawiają się jako wyskakujące okienka, t
Aha, a zablokować reklamy z maski *googlesyndication* to zabrania Ci religia?
Misiu, możesz sobie narzekać na reklamy, ale dopóki nie zaproponujesz realnej alternatywy jak zdobyć pieniądze na utrzymanie KILKU serwerów (bo ta strona i forum stoi na kilku) to jest to po prostu miauczenie podobne do tego, że ogień parzy a słońce grzeje. Albo się z tym pogodzisz, albo będziesz te reklamy blokował. A skoro upierasz się przy IE, które najwyraźniej radzi sobie tylko z pop-upami to zaciśnij zęby i to znoś.
Polinik jest offline  
stary 10-07-2007, 00:02   #12
Godsaveme
Użytkownik forum
 
Godsaveme's Avatar
 
Data dołączenia: 29 06 2007
Lokacja: Galana

Posty: 12
Stan: Aktywny Gracz
Imię: LoL
Profesja: Sorcerer
Świat: Galana
Poziom: 37
Skille: 22
Poziom mag.: 45
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Polinik Pokaż post
Aha, a zablokować reklamy z maski *googlesyndication* to zabrania Ci religia?
Misiu, możesz sobie narzekać na reklamy, ale dopóki nie zaproponujesz realnej alternatywy jak zdobyć pieniądze na utrzymanie KILKU serwerów (bo ta strona i forum stoi na kilku) to jest to po prostu miauczenie podobne do tego, że ogień parzy a słońce grzeje. Albo się z tym pogodzisz, albo będziesz te reklamy blokował. A skoro upierasz się przy IE, które najwyraźniej radzi sobie tylko z pop-upami to zaciśnij zęby i to znoś.
,,Misiu" to możesz mówić to swojego brata albo chłopaka i naprawdę nie wiem z czym masz problem bo z moim IE i normalnym firefoxem reklamy i tak są, oczywiście niektóre są blokowane ale nie wszystkie
Godsaveme jest offline  
stary 10-07-2007, 00:06   #13
emilok
pokrzywa
 
emilok's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2004
Lokacja: malopolska
Wiek: 37

Posty: 1,772
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Solera
Poziom: 111
Skille: 94/92
Poziom mag.: 7
emilok ma numer GG 8170610 emilok ma login Tlenu emilok@o2.pl
Domyślny

Że tak powiem wprost: jakie kuźwa reklamy? Na tibia.pl nie widziałem ich od przeszło 2 lat.
Ale na to, że teraz zamiast zegarka lub roweru na komunie dostaje się neostradę to nic nie poradzę...........
__________________
Najlepsze strony o WseiSeoNinja w internecie -> WSEISEONINJA oraz WSEISEONINJA

Ostatnio edytowany przez emilok - 10-07-2007 o 00:07.
emilok jest offline  
stary 10-07-2007, 00:06   #14
Thor of heaven
Tibia.pl Support
 
Thor of heaven's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2006
Lokacja: Sailent Hell
Wiek: 31

Posty: 350
Thor of heaven ma numer GG 726027 Send a message via Skype™ to Thor of heaven
Domyślny

Cytuj:
Cóż, akurat najnowszy IE jest dosyć dobry, jeżeli ma się dobrego firewalla to nie mam się co obawiać o ataki z sieci...
To napisałeś Ty czy jedna z osób przeglądająca Twój komputer?
__________________
Thor był uznawany za bliższego ludziom niż Odyn - jest równie gwałtowny, ale mniej tajemniczy. Podróżował rydwanem zaprzężonym w kozły.

Nie był tak przebiegły jak Odyn i zdarzało mu się wpaść w pułapkę (przykładem tego jest słynna przygoda Thora w gościnie u króla Utgardu, olbrzyma zwanego Lokim), ostatecznie jednak zawsze zwyciężał. Od jego imienia pochodzi nazwa czwartku :
(Torsdag, Thursday = 'dzień Thora').
Thor of heaven jest offline  
stary 10-07-2007, 00:11   #15
Raul
eX Moderator
 
Raul's Avatar
 
Data dołączenia: 14 03 2004
Lokacja: Estadio Santiago Bernabéu

Posty: 2,197
Domyślny

Nikt nie będzie niczego pod Ciebie zmieniał. Tym bardziej, że wystarczy zainstalować sobie inną przeglądarkę i po kłopocie. To, że nie chcesz tego zrobić, to nie nasza sprawa. Więc przestań z łaski swojej jęczeć i sam coś z tym zrób.
__________________


De las glorias deportivas que campean por Espa
ñ
a,
Va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empa
ñ
a.
Club castizo y generoso, todo nervio y corazón,
Veteranos y noveles, veteranos y noveles,
Miran siempre sus laureles con respeto y emoción.
¡
Hala Madrid! ¡Hala Madrid!
Raul jest offline  
stary 10-07-2007, 00:14   #16
Gallar
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 11 2005

Posty: 594
Gallar ma numer GG 4524829 Gallar ma login Tlenu gallstayer@o2.pl Adres Jabbera do Gallar Send a message via Skype™ to Gallar
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Godsaveme Pokaż post
bo z moim IE i normalnym firefoxem reklamy i tak są, oczywiście niektóre są blokowane ale nie wszystkie
Bo, misiu, najwidoczniej nie umiesz ich zablokować skutecznie, co w firefoxie jest mozliwe. Nowe IE to syf, i nie, nie znasz się na sprawach bezpiecznego korzystania z internetu. Przecież, synku, gdybyś się znał, nie próbowałbyś przekonywać kogokolwiek, że IE jest bezpieczne.
: )
A co do reklam - są, bo być muszą, żeby mieć chociaż trochę grosza do utrzymania serwerów.
Co do tego, że Ci przeszkadzają, misiu, who cares?
My sobie jakoś z tym radzimy, a Ty masz problem? Od dawna nie widziałem na forum ani na stronie żadnej reklamy. A mam firefoxa. Patrz, mi się udało zablokować, a Tobie nie ; )
Gallar jest offline  
stary 10-07-2007, 00:24   #17
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Jedynym wyjsciem jest zainstalowanie w/w programow albo wysylanie nam pieniedzy za serwery (zakladajac, ze jestes Synem Bogatego Szejka). Musimy jakos utrzymywac serwery, niestety.
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:44.


Powered by vBulletin 3