Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 04-11-2007, 16:09   #41
yazid
Użytkownik Forum
 
yazid's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2006
Lokacja: Santiago Bernabeu

Posty: 207
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 100
Skille: B.R.A.K
Poziom mag.: 7+
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Adow Adan Pokaż post
CO za badyle tu piszą. Zróbcie sobie 4 postacie z 4 profesjami(po 40~lvl) i co update będziecie zmieniać.

Wszystko co cipsoft napisał jest GOOD , jak ktoś przeżył od tibi 7.6 do tibi 8.0 grając Paladynem i Knightem to czemu teraz ma nie przeżyć? Ja gram od początku Knightem i nic mi nie robi to że coraz częściej zmniejsząją siłę magii Knightowi . Po to knight jest zeby bić z broni białej a nie z magii. Powinni zmniejszyć Palladynowi siły(teraz to pro) , nie mówie ze dużo ale tak o 20~dmg. Druid powinien dostać coś fajnego , np. małe koszty leczenia Exurą Sio. Uh'y powinny dawać mniej lub więcej kosztować.

Nie nawidze jak ktoś zmienia profke bo mu update nie wyszedł . Prawdziwi Sorcerowi i Druidzi grali od tibi 7.5 a prawdziwi Knighci od początku do ostatniego Update. Teraz to Knight i Palladyn jest pro , ale od tego jest balansacja żeby wyrównać profesje a nie zmienić ich Miejsce :

1 Punkt widzenia .Sorcerer i Mag po Tibi 7.6 Wymiatał przez całe 2 update. Wtedy Knight i Palladyn byli nieźli ale dużo im brakowało do Magicznych Postaci

2 punkt widzenia. od Tibi 8.0 Masowo zaczęło sie "produkowanie" Noobskich Knightów i Palladynów którzy przed 8.0 nie mieli pojęcia o tych profesjach. Teraz wbic Knightem/Palladynem 50~ lvl to nie problem. Niestety ucierpieli na tym Sorcerer i Druid którym odebrano sporą siłę magiczna poprzez zredukowanie Siły do współczynnika(1:4 , 1-lvl ,4-mlvl).


3.Punkt widzenia. Teraz Knightom oraz palladynom powinno się odebrać trochę siły , nie mówię dużo ale wystarczająco tyle aby Sorcerer oraz Druid nie byli tak daleko w tyle jak teraz.
oo i tu sie zgodze tez od poczatku gram knightem i z update'ami zmienia sie tlyko miejse expa pamietam jak byla tibia 7.6 ajk wszycy grali sorkami i wszycy sie smiali jak moge grac knightem mi sie od zawsze podobal knight i knightem bede gral nawet jak bedzie mial taki damge jak w tibi 7.6 knight dla mnie rox i tyle

@aroonia
a gdby knight nie zobaczyl by ze sov ma juz malo wytrzymalosci.... albo zapomniel by go naprawic i w casie expa nagle mu znika i ciekawe jak by wrocil z demonow z goromy zreszta zobaczy sie co zrobia mamy troche czasu
__________________
10:37 Knight Bluster [70]: 10:36 Lowca-Dusz [82]: kurwa ty to jestes dziecko szczescia...
10:38 Terrey Knight [71]: zgadzam sie
10:38 Terrey Knight [71]: ==.-
10:38 Terrey Knight [71]: xd

Ostatnio edytowany przez yazid - 04-11-2007 o 16:12.
yazid jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 04-11-2007, 16:15   #42
Aroonia
Now or never
 
Aroonia's Avatar
 
Data dołączenia: 15 04 2006
Lokacja: Chorzów
Wiek: 32

Posty: 682
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Tytanowiec
Profesja: Royal Paladin
Świat: Refugia
Poziom: 87
Skille: 87/56
Poziom mag.: 18
Aroonia ma numer GG 3824417 Send a message via Skype™ to Aroonia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez yazid Pokaż post
@aroonia
a gdby knight nie zobaczyl by ze sov ma juz malo wytrzymalosci.... albo zapomniel by go naprawic i w casie expa nagle mu znika i ciekawe jak by wrocil z demonow z goromy zreszta zobaczy sie co zrobia mamy troche czasu

Hehe, ale odnieś to wszystko do paladyna. Paladyn ma TO SAMO. Zorientuje się, że broń mu zniknęła i leży

@edit.
O, albo broń zniszczona zadaje 50%-75% mniejsze obrażenia.

Ostatnio edytowany przez Aroonia - 04-11-2007 o 16:17.
Aroonia jest offline  
stary 04-11-2007, 16:17   #43
Dolar14
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 04 11 2007

Posty: 9
Domyślny Lepiej czy gorzej...??

Mam nadzieje ze niebedzie pelno magow tak jak bylo to kiedys. Osobiscie jeste za tym zeby druida polepszyc, bo sd musi kupywac, zadnych ofesywnych czarow (oprucz ,,exevo gran mas pox'' - ale zeby gu uzywac trzeba miec dosc wysoki lvl i zabiera duzo many) Co do druida to jeste za polepszeniem. Ale sorc, na niego trzeba uwazac ma mocnego mort hura jak i inne czary, mozna by go polepszyc ale nie do przesady, bo znowu bedzie pelno ludzi przestawalo grac knightem i pallem, bo magiem nietrzeba bedzie skilowac a bedzie lepszy. Teraz knight. Zadaje duze obrazenie z swojej broni i z exori i exori gran jesli ma lvl i pacc. To ze dlugo moze expic to jest tylko zasluga skilowania, no bo z malymi skilami praktycznie nic niezrobimy. MAM NADZIEJE ZE NIEBEDZIE TAK JAK KIEDYS, I ZNOWU BEDZIE FALA MAGOW I PRAKTYCZNIE NIKT NIEBEDZIE GRAL KANIGHTEMI PALLEM
Dolar14 jest offline  
stary 04-11-2007, 16:19   #44
yazid
Użytkownik Forum
 
yazid's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2006
Lokacja: Santiago Bernabeu

Posty: 207
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 100
Skille: B.R.A.K
Poziom mag.: 7+
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Aroonia Pokaż post
Hehe, ale odnieś to wszystko do paladyna. Paladyn ma TO SAMO. Zorientuje się, że broń mu zniknęła i leży

tylko palek widzi spiry no chyba ze glupi i sie nie patrzy

@up
jak juz pisalem wczesniej ja od zawsze na zawsze bede ghral knightem dla mnie to najelpsza profesja
__________________
10:37 Knight Bluster [70]: 10:36 Lowca-Dusz [82]: kurwa ty to jestes dziecko szczescia...
10:38 Terrey Knight [71]: zgadzam sie
10:38 Terrey Knight [71]: ==.-
10:38 Terrey Knight [71]: xd

Ostatnio edytowany przez yazid - 04-11-2007 o 16:21.
yazid jest offline  
stary 04-11-2007, 16:20   #45
Aroonia
Now or never
 
Aroonia's Avatar
 
Data dołączenia: 15 04 2006
Lokacja: Chorzów
Wiek: 32

Posty: 682
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Tytanowiec
Profesja: Royal Paladin
Świat: Refugia
Poziom: 87
Skille: 87/56
Poziom mag.: 18
Aroonia ma numer GG 3824417 Send a message via Skype™ to Aroonia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez yazid Pokaż post
tylko palek widzi spiry no chyba ze glupi i sie nie patrzy
Cóż, już Cipsoft powinien coś wymyślić, żeby informacja o stanie broni była dobrze widoczna

Ostatnio edytowany przez Aroonia - 04-11-2007 o 16:23.
Aroonia jest offline  
stary 04-11-2007, 16:23   #46
Adow Adan
Użytkownik Forum
 
Adow Adan's Avatar
 
Data dołączenia: 03 05 2006
Lokacja: Brzezie

Posty: 399
Profesja: Elite Knight
Gildia: Jest
Świat: Honera
Poziom: 82
Skille: 80/73
Poziom mag.: 6
Adow Adan ma numer GG 7709842
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dolar14 Pokaż post
Mam nadzieje ze niebedzie pelno magow tak jak bylo to kiedys. Osobiscie jeste za tym zeby druida polepszyc, bo sd musi kupywac, zadnych ofesywnych czarow (oprucz ,,exevo gran mas pox'' - ale zeby gu uzywac trzeba miec dosc wysoki lvl i zabiera duzo many) Co do druida to jeste za polepszeniem. Ale sorc, na niego trzeba uwazac ma mocnego mort hura jak i inne czary, mozna by go polepszyc ale nie do przesady, bo znowu bedzie pelno ludzi przestawalo grac knightem i pallem, bo magiem nietrzeba bedzie skilowac a bedzie lepszy. Teraz knight. Zadaje duze obrazenie z swojej broni i z exori i exori gran jesli ma lvl i pacc. To ze dlugo moze expic to jest tylko zasluga skilowania, no bo z malymi skilami praktycznie nic niezrobimy. MAM NADZIEJE ZE NIEBEDZIE TAK JAK KIEDYS, I ZNOWU BEDZIE FALA MAGOW I PRAKTYCZNIE NIKT NIEBEDZIE GRAL KANIGHTEMI PALLEM
1.WORD , WORD , WORD
2.Druid ma 4 Ofensywne ataki(exevo gran mas pox , exori mort - flam -vis) z czego najefektowniejszym i najlepszym jest Exori Vis.
3.Pox proporcjonalnie zabiera mniej many niż UE ale też i proporcjonalnie nie da się z niego bić(słaby).

Po 4. Prawdziwy Pallek/Knight przetrwa nawet ten update. Pomyślcie , 2 update temu Pallek musiał podnosic Speary a jakoś było ich dużo więc czemu mieli by teraz odchodzić?

Tibia 7.8-
Knight 60 lvl = 80k/h - Cud
Knight 80 lvl = 80k/h - Fantastycznie

Tibia 8.0
Knight 60 lvl= 80k/h - Norma
Knight 80 lvl= 80k/h - Fatalnie


Co do innych profesji :
Nawet w najlepszych czasach Dla Druida i Sorcerera , wyprawa na Dragi czy Dl'e była niespodzianką bo nigdy nie mogło się zgadnąć czy wyjdzie sie chodziaż na +.
A Knight w tych czasach ma 90% pewności że mu się zwróci np. Ja trace 0-1 uh na 1 draga co przed update byłoby wyśmiane . W czasach tibi 7.8 na tych samych skillach modliłem się żebym nie stacił więcej niż 3 uhy na jednego Smoka. Po prostu hity ponad 300 to już norma , sam mam best 349(na 80 skillu bez s-ringa) a co dopiero ludzie którzy mają skille 100+. Na jednym z annihilatorów zobaczyłem hit z Ice Rapiera(teraz po upie) ponad 540~ więc moc Paladynów oraz Knightów powinna zostać zmniejszona.
__________________
~Counter Strike 1.6~
IP:77.79.210.73:27199
Hasło:klan

Nie toleruje Noobow z Honery ....

Cytuj:
"Gdyby te dzieci neo postawić jedno na drugim, ostatnie 'łupło' by główką w słońce..."

Ostatnio edytowany przez Adow Adan - 04-11-2007 o 16:29.
Adow Adan jest offline  
stary 04-11-2007, 16:28   #47
Aroonia
Now or never
 
Aroonia's Avatar
 
Data dołączenia: 15 04 2006
Lokacja: Chorzów
Wiek: 32

Posty: 682
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Tytanowiec
Profesja: Royal Paladin
Świat: Refugia
Poziom: 87
Skille: 87/56
Poziom mag.: 18
Aroonia ma numer GG 3824417 Send a message via Skype™ to Aroonia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Adow Adan Pokaż post

Po 4. Prawdziwy Pallek/Knight przetrwa nawet ten update. Pomyślcie , 2 update temu Pallek musiał podnosic Speary a jakoś było ich dużo więc czemu mieli by teraz odchodzić?
Zgadzam się. Swoją postać tworzyłem ze 5 (?) updatów temu, podnoszenie spearów, brak shielda, slabsze hity. I co? Dało się, i sprawiało to więcej satysfakcji. Teraz co druga postać na rooku ma nick Pal of [...]. Wbije te 60 skilla i uważa się za pr0gamera, nie wiedząc jak pracowali na ten sam efekt inni...
Aroonia jest offline  
stary 04-11-2007, 16:33   #48
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Ludzie od propagandy maja tyle pojecia o grze w tibie ile PiS o tym co sie dzieje w Polsce.

tyle ode mnie.
__________________
Vil jest offline  
stary 04-11-2007, 16:34   #49
Nacpany_Wlodek
Użytkownik Forum
 
Nacpany_Wlodek's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2006
Lokacja: Wilczyn

Posty: 522
Stan: Aktywny Gracz
Imię: niewazne
Profesja: Paladin
Gildia: ahusuhasd
Świat: Piździjewo
Poziom: ~7
Skille: 40+
Poziom mag.: ~3
Domyślny

Sam gram ms-em i osobiście mam nadzieję, że jakoś magowie nie dostaną potężnego kopa w zadawaniu obrażeń, z tego powodu by znowu nie było wysypu dzieci visów itd. Oczywiście, siła rycerzy i paladynów powinno zostać osłabiona, bo ta gra powinna być trudniejsza, a nie, że je jakiś debil siedząć po 10+h dziennie przy kompie nabije 100 lev w 2 miechy i myśli, że jest kozak.

Ciekawi mnie też, co zrobią te dziecieczki updatów co zmieniają profesje, bo "się łatwiej expi".
Nacpany_Wlodek jest offline  
stary 04-11-2007, 16:38   #50
Freddd
Użytkownik Forum
 
Freddd's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Iława
Wiek: 35

Posty: 406
Świat: Azura / Obsidia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Aroonia Pokaż post
Hehe, ale odnieś to wszystko do paladyna. Paladyn ma TO SAMO. Zorientuje się, że broń mu zniknęła i leży

@edit.
O, albo broń zniszczona zadaje 50%-75% mniejsze obrażenia.
Tylko zauwaz ile palek wydaje kasy na sepry i bolty(bardzo malo)
A taki zakup sova albo avengera jest bardzo duzy zeby nie napisac ogromny.
I taki zakup za 1kk mial by sie jeszcze psuc??
Pewnie jego naprawa by kosztowala sporo
__________________
Legalize it !! _\|/_
Freddd jest offline  
stary 04-11-2007, 16:40   #51
adekso
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 12 2006

Posty: 46
Profesja: Elite Knight
Świat: SeCurA
Poziom: 63
Skille: 74/72
Poziom mag.: 5+
Domyślny

Nieraz to mi się wydaje ze oni nie wiedzą na czym ta gra polega. Chyba o to chodzi zeby knight mogl duzo dzwigac i co to za pierdoly ze nie potrzeba mu duzo run i mf a niby czym sie ma leczyc Exura? z many ktora rosnie najwolniej ze wszytkich profesji, a Demony, frosty itp to bije z melee tak? chyba kazdy wie ze z exori gran do ktorych potrzebuje mf, bardoz duzej ilosci wiec co to za pierdzielenie o tym ze malo run mu jest potrzebne. Broń dystansowa dla palladyna chyba o to chodzi zeby walil z dysta jak sama nazwa profesji wskazuje a nie moze zmiejsza zasięg spearow i ich wytrzymalosc kurde no ludzie co oni na leb upadli...
__________________
[char]Adexo Knight[/char]
I amimpossble is nothing.
21:11 Vari [12]: ide skoczyc z okna
21:11 Xevezq [43]: czekaj
21:11 Xevezq [43]: daj passy
adekso jest offline  
stary 04-11-2007, 16:42   #52
Aroonia
Now or never
 
Aroonia's Avatar
 
Data dołączenia: 15 04 2006
Lokacja: Chorzów
Wiek: 32

Posty: 682
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Tytanowiec
Profesja: Royal Paladin
Świat: Refugia
Poziom: 87
Skille: 87/56
Poziom mag.: 18
Aroonia ma numer GG 3824417 Send a message via Skype™ to Aroonia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Freddd Pokaż post
Pewnie jego naprawa by kosztowala sporo
Nie przesadzajmy, nie mówimy tu o kwotach rzędu 10k. 500-600gp to dla wysokopoziomowego rycerza niewiele, a zawsze nada grze klimatu i (choć tu już powinienem zostawić sprawę Cipsoftowi) nieco zrównoważy wydawane pieniądze na exp.
Aroonia jest offline  
stary 04-11-2007, 16:42   #53
Gibby
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 07 2007
Lokacja: Wrocław
Wiek: 32

Posty: 6
Stan: Aktywny Gracz
Imię: xxx
Profesja: Knight
Świat: Hiberna
Domyślny :)

Moim "skromnym" zdaniem powinni:
1. zmniejszyć koszt czarów dla magów i drutów
2. zwiększyć wydajność manasów
3. wprowadzić pomysł z niszczącą się bronią i np.broń zniszczona o 50% powinna zadawać mniej obrażeń


Ostatnio edytowany przez Gibby - 04-11-2007 o 16:49.
Gibby jest offline  
stary 04-11-2007, 16:43   #54
cheerios
Użytkownik Forum
 
cheerios's Avatar
 
Data dołączenia: 14 10 2007
Lokacja: UK
Wiek: 32

Posty: 44
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Harmonia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gawus Pokaż post
****
2.3 Czas pojedynczego polowania
OWNED

Totalnie mnie to rozwalilo xDDDD



@Temat.
Słowa piękne, ładnie powiedziane, dużo obiecane, ale teraz pytanie czy dadzą rade spełnić te wszystkie obietnice ;P
__________________
cheerios jest offline  
stary 04-11-2007, 16:45   #55
Smerf.Secura
Zbanowany
 
Data dołączenia: 06 10 2007
Lokacja: Częstochowa
Wiek: 32

Posty: 480
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Gildia: Ruthless
Świat: Harmonia
Poziom: 346
Poziom mag.: 86
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez marla666 Pokaż post
Moim zdaniem knight powinien tak samo szybko awansować w walce wręcz co paladyn w walce na dystans.
TO wyobraź sobie jak dużo byłoby knighów ze skillem 90+
Smerf.Secura jest offline  
stary 04-11-2007, 16:52   #56
Kasken
Użytkownik forum
 
Kasken's Avatar
 
Data dołączenia: 01 11 2007

Posty: 14
Stan: Niegrający
Problem

Skoro oni chca jeszcze bardziej zmniejszyc wytrzymalosc tych spearow to jak ja bede expic ?! ato ze obniza gdzies o 5 oz to co do hugona mi to da?! powinni zwiekszyc wytrzymalosc!!


P.S. Coraz gorzej idzie temu cipsoftowi...
Kasken jest offline  
stary 04-11-2007, 16:59   #57
Dominet
Użytkownik Forum
 
Dominet's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2006
Lokacja: Okolice Łodzi

Posty: 115
Stan: Niegrający
Domyślny

Teraz zapewne wszystko wroci do normy, tzn wszyscy ktorzy po tamtym updacie zrobili knightow/pallow wroca na sorcow/drutow bo znowu ci pierwsi stana sie slabsi... Knightom chca zabrac ich glowny atut - cap. Teraz znowu wyjebia knightow slabych jak chuj i bedzie jak dawniej... Oczywiscie to tylko moje podejzenia mam nadzieje ze nie uwala knightow do poprzedniego stanu rzeczy... No coz ja tam i tak bez wzgledu na wszystko albo nadal bede gral moim knightem (nie tak jak polowa ktora teraz znowu na sorcow sie przerzuci -.-) albo wogole nie bede gral...
__________________

"A życie przez palce mi płynie w nicość..."
Dominet jest offline  
stary 04-11-2007, 17:08   #58
Lisa
Użytkownik Forum
 
Lisa's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2007
Lokacja: Poznan

Posty: 42
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Gildia: Arche
Świat: Trimera
Lisa ma numer GG 8157550
Domyślny

a ja sie ciesze ze wreszcie cos z cap'em zrobia... no a teraz ci co byli zbyt pewni siebie (mam na mysli noobkow na knightach) dostana po dupie... szkoda tylko tych prawdziwych knightow bo beda stratni ale coz ja cierpliwie czekalam i czekam na zmiane i oby sie udalo!
Lisa jest offline  
stary 04-11-2007, 17:09   #59
Monsword
Użytkownik Forum
 
Monsword's Avatar
 
Data dołączenia: 17 06 2007
Lokacja: Ziemia/Polska/Bydgoszcz

Posty: 335
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Świat: Galana
Król

odkond palowi speary nieupadają na ziemię grałem pallem <choć wcześniej grałem druidem 22lvl> bo byłem iezbyt zadowolony z "potężnych" hitów druida z różczki ale na 17 lvlu hakli mi pala
i wróciłem na druida i obecnie uważam że mimo tego że druid jest najsłabszom profesją expić sie nim da... o ile tylko srasz kasom na MF .

Werdykt?
Postacie magiczne- wiencej capa szybciej regenerujonca sie mana i co lvl 7 HP a nie 5
Only Druid- Czary Ofensywne i możliwość robienia runy podobnej do SD byłaby to słabsza wersja dostępna od 30 lvla.
Only Sork- Dać mu możliwość robienia ihów
Palladyn- Minimalnie zmiejszyć wage spearów i zmniejszyć jego hity ( właśnie bije mi sie na respa 8 pal wali z boltów i co dróg imonster jego jest... JAKA WIEŚ! )
Knight... - Niszczonca sie broń good jak sie kompletnie rozwali ma o połowe słabsze hity i ma 100% zniszczeń można zrobić że ma 200% i wtedy jest jeszcze słabsza. Wtedy trzeba jom naprawić... Taki avanger- 100%- zniszczeń to 1k
200%- zniszczeeń to 5k

to co Csofit ma zamiar zrobić jest Good

taki układ by chyba dość wszystko wyrównał
__________________
(\_/)
(O.o)
(> <)
To jest króliczek. Skopiuj go do swojej sygnaturki aby pomóc mu w zawładnieciu światem!!!

100% tego forum to ludzie. Jeżeli nie należysz do tych 0 % nie wklejaj tego podpisu.

Powybijam ci wszystkie oczy kijem, a jak zabraknie ci oczu dokleje ci nowe kropelką. A mój kij przewędruje twoją źrenice w akompaniamencie krzyku "This is Sparta"!!!!!!!!!!

Ostatnio edytowany przez Monsword - 04-11-2007 o 17:44.
Monsword jest offline  
stary 04-11-2007, 17:10   #60
Zonta
Użytkownik Forum
 
Zonta's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2004

Posty: 77
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

"adekso"

po pierwsze paladin a nie palladin. ;p
po drugie jego nazwa nie wskazuje na używanie broni dystansowej
Paladyn to Błogosławiony wojownik który ma zrównoważone walory magiczne jak i fizyczne czyli jest bardzo wszechstronny przynajmniej tak jest w większości mmo rpg ;p
__________________
Kocham filmy tego typu
http://www.tibicams.tibianetwork.net...ies/show/33368
Zonta jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:55.


Powered by vBulletin 3