Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 04-11-2007, 19:36   #101
Upierz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 11 2005
Lokacja: Sosnowiec
Wiek: 30

Posty: 1,629
Upierz ma numer GG 8248642
Domyślny

Najlepszym rozwiązaniem będzie nie grać w Tibię. Już widzę ten ich balans, lmao.
Upierz jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 04-11-2007, 19:39   #102
Snopp
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 08 2007

Posty: 146
Stan: Niegrający
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Nerana
Poziom: 144
Poziom mag.: 71
Domyślny

Jak ktoś umie grać to może grać ale nasz Cipsoft naprawdę mógłby naprawdę wprowadzić te szumnie zapowiadana balanscje , bo narazie popada w skrajności xd
Snopp jest offline  
stary 04-11-2007, 19:40   #103
Maver
Użytkownik Forum
 
Maver's Avatar
 
Data dołączenia: 28 07 2006
Lokacja: Kraków
Wiek: 33

Posty: 150
Imię: Mavetrix
Maver ma numer GG 670240
Domyślny

@ Vil

Więc można zrobić żeby miecz mniej tępił się na owcy a bardziej na behemocie.
Obijanie kawałkiem metalu dragów przez rok chyba bo go trochę stępiło.

@down

No tak, gra powinna coraz bardziej przypominać życie.

Ostatnio edytowany przez Maver - 04-11-2007 o 19:44.
Maver jest offline  
stary 04-11-2007, 19:41   #104
Mufinek
Użytkownik Forum
 
Mufinek's Avatar
 
Data dołączenia: 16 08 2007
Lokacja: Podlasie
Wiek: 29

Posty: 50
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Refugia
Mufinek ma numer GG 9167047
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Snopp Pokaż post
Jak ktoś umie grać to może grać ale nasz Cipsoft naprawdę mógłby naprawdę wprowadzić te szumnie zapowiadana balanscje , bo narazie popada w skrajności xd
No w skrajnosci to jescze nie... ale malo brakuje A w tibie to 50% nooby graja a one/oni (nie wiem jak to sie odmienia ;d) w tibie grac nie umieja tylko wkurzaja.
MAM POMYSL!
Mogli by zrobic ze np. Miecz sie tępi, albo ze tarcza niszczy, I trzeba nosic do "warsztatu" zeby naprawili bo jak nie to beda male obrazenia. To by bylo dobre. Kusze tez by sie niszczyly. Prosze o komentarze
EDIT> @Down
Zgadzam sie. Bo chodza takie mlokosy i nic kur&& nie umieja. Tylko se pacca kupia zrobia palla i jebia na bocie. I to mnie najbardziej wku$$$wia ze zbierze sie kilku i zaje^^ia jakiegos pozadnego gracza <NP>

Ostatnio edytowany przez Mufinek - 04-11-2007 o 19:48.
Mufinek jest offline  
stary 04-11-2007, 19:44   #105
Vlarduc
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 07 2007

Posty: 6
Domyślny Ja Pie*****

tu chyba 80 % uzytkowników tego forum to Debile.
jak już ktoś napisał - jesteście "dzieci updatów" , byleby KU*** taniej wam wyszło bo chcecie nazbierać se tych JEBA***CH itemsów i naje***ć leveli ile wlezie tylko po to żeby sie wozić i aby każdy myślał ze jesteście tacy super silni o doswiadczeni.

Ale tak sie skłądam ze znam takie JEB*NE zera jak wy. niektórzy z was -dzieci updatów nie znają nawet dobrze questów , miejsc , nie macie żadnej wiedzy. jesteście Cwaniaczkami , Typowy dzieciak update robi paladyna bo teraz paladyni mają tak łatwo ze żałosne to wogóle jest. Taki dzieciak także Cwaniaczy bo zarobi kupe hajsu przy śmiesznym ryzyku , znam takie Grupki...łazą sobie razem i nie mając pojęcia gdzie kupić shovel na Edron młucą Demony . To żałosne , niedouczone smarkacze ale mocniejsi od doświadczonego gracza który wiele widział i wiele czytał .

Boli mnie to bo te małe szmaty zaczną produkować sorców i druidów jak wyczają ze teraz granie Druidem jest "cool" i wogóle jest takie tanie itp.

Jeśli chodzi o update to Cip podały mglisty obraz tego co chcą zrobić ale i tak wyczuwam że towiele nie zmieni. Bo niby co zmienią? to że np z sd bede walił 500 zamiast 485? też mi różnica...WOOOOW wielce łaskawe cipsofty.

Gdyby jednak zamiast 485 byłoby 600 to juz byłbym usatysfakcjonowany ,w końcu najpotężniejsza runa a uderza tyle co dwa hity porządnego paladyna który se kupi royal speara za 15 gp
Vlarduc jest offline  
stary 04-11-2007, 19:49   #106
Babol3
Użytkownik Forum
 
Babol3's Avatar
 
Data dołączenia: 10 06 2007
Lokacja: Poznań

Posty: 29
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Galana
Skille: 70+/55+
Babol3 ma numer GG 11523816
Domyślny Takie tam moje zdanie...

1. Palek nie był zawsze najlepszą profesją (tak naprawde byłoby mi ciężko powrócić to expienia bez tarczy.... teraz paladyna nie jest tak łatwo ubić jak kiedyś)
2. Większość pomysłów tutaj jest bezsensu... po jakiego grzyba zmniejszać wagę spearów. Równie dobrze można zwiększyć ich wytrzymałość. Tępienie się broni ... mogłoby okazać się niezłe, ale CipSoft raczej tego nie wprowadzi. Zresztą Knight nie wymaga jakiś większych zmian... może jest troche za dobry xd
3. Zamiast mieszać z cap można zwiększyć wydajność run/manasów to by rozwiązało problem chociaż po części (ten rysuneczek jest zajebioza o ile ktoś umi chociaż troche angielski) Ja expiąc druidem/sorcem nigdy nie miałem tak dużych zysków ( o ile miałem ) jak podczas expa knightem/paladynem. Trzeba coś z tym zrobić!
Postacie magiczne są zdecydowanie zabardzo uzależnione od stanu konta.
4. Nowe czary dla druida to świetny pomysł
5. Nie wiem kto wymyślił jakiś pasek energii czy coś tam. To jest jakaś kompletna bzdura. Za dużo by to wprowadziło zamieszania.
6. Obrona... za względu na małą ilość hp sorca/druida mogliby im ją ulepszyć żeby ryzyko śmierci bylo mniejsze.
7. I żeby wszystkie profesje miały gdzie expić ( nowe expowiska dla postaci magicznych by sie przydały ) + miejsca dla bardzo wysokopoziomowych graczy
8. No i żeby te noobasy które co up zmieniją harki zostały na jednym ... żeby zamiast się martwić co bedzie za pół roku można było wkońcu poexpić.
9. Tylko żeby CipSoft nic nie zjebał

10. I koniecznie nowy serwer xD
__________________

Babol3 jest offline  
stary 04-11-2007, 19:50   #107
Maver
Użytkownik Forum
 
Maver's Avatar
 
Data dołączenia: 28 07 2006
Lokacja: Kraków
Wiek: 33

Posty: 150
Imię: Mavetrix
Maver ma numer GG 670240
Domyślny

@2UP

Zawsze tak było i będzie, że ludzie chcą mieć łatwiejszą i bardziej atrakcyjną grę.
Po każdej większej zmianie masowo zmieniają profesje a potem tylko spammują przy następnej, że im źle.
Maver jest offline  
stary 04-11-2007, 19:50   #108
Bowman
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 07 2007

Posty: 33
Król Tępienie Broni.

Czytając wsze pomysły pomyślałem że ten z tępieniem broni jest całkiem niezły, więc pozwoliłem sobie wysłać go do Cipków Pewnie i tak jak mają to w zwyczaju oleją to i tak obecnie nie gram więc mi nie szkodzi a może im sie podoba. Pożyjemy zobaczymy , jak tylko dostane odp. nie omieszkam napisać wam co mi odpisali

Pozdr, Bowman.
Bowman jest offline  
stary 04-11-2007, 19:52   #109
Mufinek
Użytkownik Forum
 
Mufinek's Avatar
 
Data dołączenia: 16 08 2007
Lokacja: Podlasie
Wiek: 29

Posty: 50
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Refugia
Mufinek ma numer GG 9167047
Domyślny

@UP
W zasadzie to prawda ale nie rozumiem jednego. Dlaczego 20/21 graczy chce NOWY SERVER? moze mi ktos wyjasnic?
Mufinek jest offline  
stary 04-11-2007, 19:52   #110
Benedyktyn
Użytkownik forum
 
Benedyktyn's Avatar
 
Data dołączenia: 16 06 2007
Lokacja: Krzepice

Posty: 8
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Druid
Świat: Menera
Poziom: 20
Poziom mag.: 21
Król

Ludu kochany, mają ulepszyć druida(ofensywa) i trochę sorca i tyle!
Udupić knightów i palów. Magowie i druidzi mają tzw. zmęczenie i nie mogą atakować i leczyć się naraz, a knighci i pallki mogą!
To granda! Trzeba dać zmęczenie rycerzom i palom a skrócić je postaciom magicznym. To chyba tyle....

~DRUIDZI~ rządzą Exura Vita....
Benedyktyn jest offline  
stary 04-11-2007, 19:53   #111
Mufinek
Użytkownik Forum
 
Mufinek's Avatar
 
Data dołączenia: 16 08 2007
Lokacja: Podlasie
Wiek: 29

Posty: 50
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Refugia
Mufinek ma numer GG 9167047
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bowman Pokaż post
Czytając wsze pomysły pomyślałem że ten z tępieniem broni jest całkiem niezły, więc pozwoliłem sobie wysłać go do Cipków Pewnie i tak jak mają to w zwyczaju oleją to i tak obecnie nie gram więc mi nie szkodzi a może im sie podoba. Pożyjemy zobaczymy , jak tylko dostane odp. nie omieszkam napisać wam co mi odpisali

Pozdr, Bowman.
No to mi pma wyslij ok?
Mufinek jest offline  
stary 04-11-2007, 19:54   #112
Czimeq
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 01 2006

Posty: 46
Smutny


Nie no, po prostu zaje***ty balans: najpierw udupiacie sorców i druidów, a teraz palków i na koniec pewnie jeszcze knightow .
BIG GZ FOR YOU, CIPSOFT.


Czimeq jest offline  
stary 04-11-2007, 19:55   #113
Maver
Użytkownik Forum
 
Maver's Avatar
 
Data dołączenia: 28 07 2006
Lokacja: Kraków
Wiek: 33

Posty: 150
Imię: Mavetrix
Maver ma numer GG 670240
Domyślny

@Mufinek

Chciałbyś mieć 50lv na nowym świecie i być 100 w rankingu czy 100lv i nie być nawet 500 na starym, gdzie dsm chodzi po 20k?

Ostatnio edytowany przez Maver - 04-11-2007 o 19:58.
Maver jest offline  
stary 04-11-2007, 19:56   #114
Mufinek
Użytkownik Forum
 
Mufinek's Avatar
 
Data dołączenia: 16 08 2007
Lokacja: Podlasie
Wiek: 29

Posty: 50
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Refugia
Mufinek ma numer GG 9167047
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Czimeq Pokaż post

Nie no, po prostu zaje***ty balans: najpierw udupiacie sorców i druidów, a teraz palków i na koniec pewnie jeszcze knightow .
BIG GZ FOR YOU, CIPSOFT.


Nalezysz do tych "noobow" co zmieniaja postac z update do update?
Gz noobostwa
Mufinek jest offline  
stary 04-11-2007, 20:00   #115
Mornlox
Użytkownik Forum
 
Mornlox's Avatar
 
Data dołączenia: 19 09 2007
Lokacja: Kazordoon

Posty: 71
Stan: Początkujący
Imię: Mirternlex
Profesja: Sorcerer
Świat: Danubia
Poziom: 13
Poziom mag.: 5
Mornlox ma numer GG 9387639
Domyślny

Cytuj:
@UP
W zasadzie to prawda ale nie rozumiem jednego. Dlaczego 20/21 graczy chce NOWY SERVER? moze mi ktos wyjasnic?
Bo widać dużo osób chce wolnych expowisk bez n00bów

Cytuj:
Jak ktoś umie grać to może grać ale nasz Cipsoft naprawdę mógłby naprawdę wprowadzić te szumnie zapowiadana balanscje , bo narazie popada w skrajności xd
Clipsoft ma kase i może robić wszystko nawet kogoś maksymalnie wk*****ć -.-

@topic

Powinni tak zbalansować profesje żeby waste przestało istnieć oraz żeby nie było takich sytuacji że knight/palek silniejszy(bo wtedy przez to wybuchają zadymy w Carlin -.-)

Pozatym czemu ClipSoft nie może ruszyć d****o i zrobić tibi grą 3D to by zmniejszyło krytykę do tej gry

Cytuj:
~DRUIDZI~ rządzą Exura Vita....
Nie bo Sorkowie rządzą
__________________
STOP noobom
STOP boterom
STOP crackerom i hakerom
STOP złodziejom

" W Tibi najważniejsza jest gra zespołowa i współpraca oraz wzajemna pomoc i uszanowanie "
Mornlox jest offline  
stary 04-11-2007, 20:01   #116
Czimeq
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 01 2006

Posty: 46
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mufinek Pokaż post
Nalezysz do tych "noobow" co zmieniaja postac z update do update?
Gz noobostwa
Chodzi mi o to, że jak udupili magów to po co dowalili sie teraz do knightów i palków, skoro sami napisali po tamtym up-dacie, że i tak magowie są jeszcze dużo silniejsi od knightów - ironia.
Czimeq jest offline  
stary 04-11-2007, 20:03   #117
Mufinek
Użytkownik Forum
 
Mufinek's Avatar
 
Data dołączenia: 16 08 2007
Lokacja: Podlasie
Wiek: 29

Posty: 50
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Refugia
Mufinek ma numer GG 9167047
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Czimeq Pokaż post
Chodzi mi o to, że jak udupili magów to po co dowalili sie teraz do knightów i palków, skoro sami napisali po tamtym up-dacie, że i tak magowie są jeszcze dużo silniejsi od knightów - ironia.
No w zasadzie to masz racje. Ale i tak cipsoft to powalency, a udupia teraz knightow pallow a potem cos jescze beda robic [I co z tego ze w topicu pisze "Zmiany Kosmetyczne" beda po tym updacie <OMG> jescze nigdy tyle nie pisalem na tibia.pl
Mufinek jest offline  
stary 04-11-2007, 20:04   #118
troyek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 03 2005

Posty: 70
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez hide Pokaż post
jednowymiarowego Tetrisa
Sorki ze cytuje posta z 2-3 strony ale bardzo mnie to rozśmieszyło.Widziałeś coś kiedyś jednowymiarowego?Moim (skromnym) zdaniem zawsze musza być przynajmniej 2 wymiary (szerokość,długość)
troyek jest offline  
stary 04-11-2007, 20:11   #119
Skrzat
Użytkownik Forum
 
Skrzat's Avatar
 
Data dołączenia: 29 05 2004
Lokacja: New Jersey
Wiek: 31

Posty: 532
Stan: Niegrający
Domyślny

Podsumowanie

Ulepsza druidow i sorcow.
Lekko pogorsza pallkow.
Zostawia knightow.

I tak powinno byc
Skrzat jest offline  
stary 04-11-2007, 20:19   #120
qq2
Użytkownik Forum
 
qq2's Avatar
 
Data dołączenia: 14 12 2006

Posty: 501
Stan: Niegrający
Imię: Ja
Świat: Server Polska
Skille: O_o
qq2 ma numer GG 1405933
Domyślny

Ludzie kurwa błagam was, nie spamujcie już o tym samym, że "powinni polebszyc sorkuw i druoduw a pogorszyc palkuw i knightuff!!!!!!!!1" jeden napisze, starczy, ale po co sto osób ciągnie ten temat w kółko ? Chcecie nabić posta, być fajnym ? To nabijcie go gdzieś indziej ;]

@down
Jesteś zajebisty! Ironia plax ?
__________________
Ja to pierd*lę, zdejmuję kominiarę, zakładam ją wtedy, gdy idę na robotę.
499 postów i ani jednego więcej. Hya!

Ostatnio edytowany przez qq2 - 05-11-2007 o 08:14.
qq2 jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:22.


Powered by vBulletin 3