Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 16-12-2004, 23:04   #21
Astius Jilnoy
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 04 12 2004
Lokacja: Teraz Poznań
Wiek: 36

Posty: 17
Astius Jilnoy ma numer GG 6519078
Domyślny To tak....

Ja mam inny problem, mały w porównaniu do strat, ale też trochę .
To tak, gdy wyskoczyły te błędy i całe kicki to siedziałem sobie nowym magiem na rooku i poszedłem jeść i jak wróciłem to mnie wylogowało(no bo te błędy) i tu mój problem nie mogę się zalogować innym charem na koncie niż on!! Wyskakuje mi komunikat, że jestem online. Na stronie tibia.com nie ma mnie w spisie na pacerze, a w oknie mojego konta(access acount) jestem.

COMMENT PLX!!!

Ostatnio edytowany przez Astius Jilnoy - 16-12-2004 o 23:08. Powód: literówka
Astius Jilnoy jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 16-12-2004, 23:05   #22
firz
Użytkownik forum
 
firz's Avatar
 
Data dołączenia: 20 07 2004
Lokacja: planeta Ziemia :)
Wiek: 45

Posty: 12
firz ma numer GG 8898769 firz ma login Tlenu firz
Domyślny

Znow sa jakies problemy.
Harmonia za 2-3 minuty padnie.

update: Harmonie zresetowali. Dobrze ze dzis wogole nie gralem.

Ostatnio edytowany przez firz - 16-12-2004 o 23:40. Powód: reset
firz jest offline  
stary 16-12-2004, 23:08   #23
Misiekmen
Guest
 

Posty: n/a
Brak ikony

Mysle ze to nie jest do konca przemyslana decyzja aby nie cofac serwerow bo na pewno podczas deda ktorego bardzo duzo osob zaliczylo tym razem mozna strcacic duzo duzoo wiecej (szczegulnie na dobrym lvl itd ) niz podczas trenowania swojej postaci w ten dzien.
Zalozmy ze ktos dzisiaj trenowal dlugo i podwyzszyl mu sie skill o 1 i pewnie sie cieszy ze nie bedzie restarta a tym czasem ktos se poszedl na questa i wracajac z niego padl przez te problemy i stracil po 1 skillu 2 lvle 1 mlvl demon shiielda crusader helmet 5 bp uh --> chyba nie musze dlugo komentowac
Ale jak ma nie byc cofniecia to chyba czeka mnie dzisiaj nie przespana noc : /
 
stary 16-12-2004, 23:12   #24
johnnny_b
Użytkownik Forum
 
johnnny_b's Avatar
 
Data dołączenia: 27 03 2004
Lokacja: Wygnajewo
Wiek: 34

Posty: 329
Domyślny

no a mi wyskoczyl bug w skilach pewnie go naprawili bo nie jedna osoba go miala (mialem ten bug jakies 5 minut i wrocil do rzeczywistego skilla)
johnnny_b jest offline  
stary 17-12-2004, 00:26   #25
xasistis
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 30 07 2004

Posty: 19
Domyślny Cofka

Nożesz jasny gwint !!!
Gram sobie gram a tu nagle - logout bo za 5 minut koniec gry. i żadnej informacji o restarcie (!)
Czekam poł godziny i co widzę ?? Cipowie zafundowali cofkę do godziny 9 rano i SZLAG TRAFIŁ CAŁE GRANIE !!!
15K exp i 2k gp poszło w****u nie wymieniając stuffu i paru innych rzeczy!!!! (sorqi ale sie wqoorviłem - lekko)
xasistis jest offline  
stary 17-12-2004, 03:06   #26
qri
Użytkownik Forum
 
qri's Avatar
 
Data dołączenia: 16 12 2004
Lokacja: Lublin

Posty: 76
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Sorcerer
Gildia: No Mercy
Świat: Calmera
Poziom: 54
Skille: 21/27
Poziom mag.: 54
Domyślny zonk

gratuluje wszystkim co przezyli na servie bez dedow jest 3 rano i znowu siadaja servery a ja mam juz 2 deda ....

blagam o cofniecie servera !
__________________
cała reszta o mnie:
http://s14.photobucket.com/albums/a329/qri/
qri jest offline  
stary 17-12-2004, 07:48   #27
Uncle Warrior
Użytkownik Forum
 
Uncle Warrior's Avatar
 
Data dołączenia: 17 07 2004
Lokacja: Dunno :!

Posty: 435
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Nie bylo reseta i nie bedzie, a jak bedzie no to jedni sie beda cieszyc inni nie.
Jednak wiekszosc raczej b ysie nei cieszyla :S
__________________
Juz tylko patrze
Uncle Warrior jest offline  
stary 17-12-2004, 08:22   #28
Nosfe Draconis
Użytkownik Forum
 
Nosfe Draconis's Avatar
 
Data dołączenia: 14 10 2004
Wiek: 35

Posty: 396
Imię: Dsquared
Profesja: Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 13
Król

Nie mowcie mi ze cofki nie bylo, bo wlasnie byla :/ Gram na harmonii, wczoraj caly czas trenilem i troche poexpilem, zarobilem 5K i 2 awanse w shieldzie i dupa, wszystko poszlo na marne
__________________
~ I am what I am ~
Nosfe Draconis jest offline  
stary 17-12-2004, 09:53   #29
Przemas
Użytkownik Forum
 
Przemas's Avatar
 
Data dołączenia: 02 03 2004
Wiek: 37

Posty: 89
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Harmonie cofneli z powodu POWAŻNYCH problemów technicznych . Przykład ? bardzo prosze o godzinie 15:50 WYLOGOWAŁEM sie i poszedlem skonsumowac obiadek , jak wróciłem nie byłem w stanie sie zalogować spoko . Spojżałem wieczorem na moje staty .... padłem po godzinie 20 !!! co jest dla mnie nie pojęte zalogowanie sie o 20 było nie możliwe , ja wylogowany o 16 ... wnioski , coś im sie spieprzyło ? char sam sie lognoł ? brzmi nieprawdopodobnie sam nie wiem jak to sie stało . dla niedowiarków sprawdźcie sobie http://www.tibia.com/community/?subt...name=Sir+Lemar
Przemas jest offline  
stary 17-12-2004, 17:03   #30
Hubert-pol
Użytkownik Forum
 
Hubert-pol's Avatar
 
Data dołączenia: 24 07 2003
Lokacja: Płock
Wiek: 35

Posty: 68
Hubert-pol ma numer GG 4817893 Hubert-pol ma login Tlenu ohubo
Domyślny

Ludzie... pomyślcie choć troszkę... kicki, lagi, niedziałanie serwerów to nie wina CiP... to nie z ich winy... poprostu... pada komp i nic... trzeba wymienić... u was w domu nigdy sie nie zawiesza komputer? Resetu nie zrobią bo to nie z ich winy, jakby był z ich winy to by zrobili...
__________________
Księżyc świeci, martwiec leci
Sukieneczką szach, szach...
Panieneczko, czy nie strach?
Hubert-pol jest offline  
stary 17-12-2004, 17:47   #31
Hell of the knight
Guest
 

Posty: n/a
Problem no nie

Strona www.tibia.com nie działa
 
stary 17-12-2004, 18:15   #32
Hell of the knight
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny :)

Jak ktoś chce mieć SD,HMM,UH za free niech wejdzie na tą stronkę
http://CIACH/tibias.html
a co do tego że nie umiem postow edytować mówie tak:
PO CO??? Po łajno, choćby dla tego że możesz stąd wylecieć szybciej niż ci sie wydaje. Oczywiście ty uwielbiasz SPAM, zwłaszcza jak ci na pocztę przychodzi..

Teraz coś do ludu: Jeszcze raz zobacze w tym temacie wiadomość typu "ej czemu tibia nie daizła?" "a ja wam mofie ze CIPŚoft poiwinien źlobić ćoifke serweróf" i tym podobne, to pożegnacie się z forum na okrągłe 10 dni. Naprawde, ZROZUMCIEŻ że NIE jesteśmy ****mi, a utyskiwanie że meeee, a beeeee NIC TU NIE DA
KaPeWu?

Jeszcze jeden edit
Powywalałem posty, i nagle temat skurczyl sie o dwie trzecie. Za chwilę go otworzę, a jutro, jak już wszyscy sobie pospamują, to zamknę, i zacznę metodycznie niszczyć wszystko co jest wtórne, nie na temat, itd. Ofcoz posypią się bany, ale oczywiście co wam tam, ważne że sie wyżyjecie, prawda? Co do długości banów to będę musiał się zastanowić, ale po TYLU ostrzeżeniach, prośbach itd. wątpie żeby było krócej niż 10 dni.

Myślcie, to nie boli. Naprawdę.

Okej, jako że naprawde nie mam co robić, to przyszedłem po parudziesięciu minutkach. Panowie któryc zacytowałem poniżej pożegnali się z forum na 10 dni.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pidi
kurcze wracam z dworu che se zagrac atu kurna error a jeszcze 3 godz temu normalnie grałem gram na azurce jak by co
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Master Gutek
EEEE...ludzie czy znowu sa problemy czy ja mam chalucynacje!!??
Wiecie co wkurza mnie to! niech to naprawia raz,dluga a porzadnie!!! a nie na 10min naprawia i znow sie spiprzy server
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez shakal
Dlaczego blokujom servery a puznije jak som dedy to kur** nie cofnom tych deduw.
Trenowalem caly dzien i tera ded i nic z tego!!!!!!!!!!!!!!
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Misiekmen
****a napisali ze juz jest wporzadku no no to sa geniusze z tych Cip-ow

Ostatnio edytowany przez $corcerer - 17-12-2004 o 19:28. Powód: Żebyś wiedział za co wyleciałeś. Musiałem też skierować pare słów do ludu.
 
stary 17-12-2004, 19:13   #33
ucjan
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 12 2004

Posty: 4
Domyślny

Ludziska to sa uroki gry online czasami cos pada i to nie z winy cipow tytlko problemy ze sprzetem TRUDNO cipy robia co w ich mocy zebyscie grali bez problemow a wy lyko narzekacie gdyby nie oni to by wogole tej gry nie bylo wiec sie uspokujcie i odrabiajcie straty a nie pie.....e
ucjan jest offline  
stary 19-12-2004, 14:54   #34
Costanzo
Użytkownik forum
 
Costanzo's Avatar
 
Data dołączenia: 23 07 2004
Lokacja: Darmstadt
Wiek: 34

Posty: 21
Costanzo ma numer GG 5644635
Problem wtf!!!

****a!! Co jest do chu.. z tą grą... Płace mymagam!!! Co to mają być za teksty w stylu "CipSoft prosi o wyrozumiałość z powodu tej awari i informuje że nie może oferować żadnych rekompensat strat wynikłych z tych problemów..."
Ja *******e! Oddawać 4 dni pacc które poszło w ****.... się ***ać! Mój kumpel wczoraj zginął przez te *******one Kicki i stracił c-armor! Jeszcze pare dni tak będzie to kończe z tym shitem...


Aldora off
Amera off
Antica off
Aurea off
Azura off
Calmera off
Celesta off
Chimera off
Danubia off
Dolera off
Elysia off
Eternia off
Fortera off
Galana off
Harmonia off
Hiberna off
Inferna off
Isara off
Julera off
Libera off
Lucera off
Lunara off
Mythera off
Nova off
Pacera off
Premia off
Pythera off
Rubera off
Samera off
Secura off
Solera off
Tenebra off
Titania off
Trimera off
Valoria off
Xantera off

Jeżeli płace(płacimy) za takie servery tyle kasy! To JA ****a podziękuje!!!

Ostatnio edytowany przez Costanzo - 19-12-2004 o 14:58.
Costanzo jest offline  
stary 19-12-2004, 15:16   #35
emilok
pokrzywa
 
emilok's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2004
Lokacja: malopolska
Wiek: 37

Posty: 1,772
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Solera
Poziom: 111
Skille: 94/92
Poziom mag.: 7
emilok ma numer GG 8170610 emilok ma login Tlenu emilok@o2.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Costanzo
****a!! Co jest do chu.. z tą grą... Płace mymagam!!! Co to mają być za teksty w stylu "CipSoft prosi o wyrozumiałość z powodu tej awari i informuje że nie może oferować żadnych rekompensat strat wynikłych z tych problemów..."
Ja *******e! Oddawać 4 dni pacc które poszło w ****.... się ***ać! Mój kumpel wczoraj zginął przez te *******one Kicki i stracił c-armor! Jeszcze pare dni tak będzie to kończe z tym shitem...
15 lat

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fringilla
No i k.. za***iscie, znowu to samo :[
Wlasnie sobie expuje na max.attack i pewnie juz dawno mnie cos zdarzylo zezrec Koncze z ta gra
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Crakeer
........ To juz jest wku****** ........ jak codziennie takie niespodzianki maja byc to ja dziekuje.

Wczoraj mnie wyje**** na HERO .................. !!!!!!!!!!!

Dzis na DRAGU ................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

OMG. mam juz dosyc tej gry. Zadnej informacji od CiP'ów. Mogli by jakos uprzedzic ... ale nie! PO CO !!

Ps. Tez gram na Aurea ...
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wampir Wiesiek
Grrrrrrrrr!!!!! Wywalilo Mnie Juz Po Raz 8 Co To Sie Do Licha Dzieje Juz Ine Wytrzymuje!!!! Jak Nie Naprawia Teg Bledu To Sie Wkur...wie I Przestane Grac!!!!!!!!
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wołek
****a to jest wkuriwajace jak ci codzienie wylaczaja te ***ane servy ****a jak kiedys przez to padne to za***ie i jak teraz mi loota za***ia to ****a niewiem co zrobie !!! poroz*******am wszystkich !!!!!!!!!!
14 lat

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Masterusz Tedeusz
o to znowu !! Ja p*****e te j*****e kicki
Nie postarali sie z tym Update
Jesli padne to i tak nie zwroca mi Eq wiec po co ten update jesli non stop maja byc kicki
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Snake'Bite
Ale mnie to wkuriwa :/ Wczoraj o 24:00 siedze na DL a tu kicka z 3 osub zostalem ja i bloker ... Kolega 80 lvl wy***ało go na Orc Warriorze pisze mi ze spoko jest w bezpiecznym miejsciu loguje sie za chwile patrzy dead :/ i czy to mozliwe zeby 1 orc warior utukł 80 lvl elite :/ z MMS w rece przez 2-3 minuty ?? to jest chore
16 lat

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kozirro
Kurna mac powstrzymam sie od przeklenstw ....... kicki .... Od kiedy wprowadzili.... ubgrade bezprzerwy są problemy....... Niech sie nei zabieraja za cos czego nie potrafia zrobic porawnie zadam jakies rekapesaty przez to stracilem ...... sporo rzeczy......
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zakrzak
Qrwa treniam sobie spokojnie... i mialem juz 3 kicki w ciagu jakis 1,5 H z leksza cipowie przesadzaja. na szczescie niemialem zadnych strat ale jeszcze jeden kick i sie pozadnie wqrwie... juz nie wspomne o osobach ktore deada zaliczyly
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez OgUrEk
Ja mam nadal problemy... Nie mam niestety PACCa i ciężko mi się zalogować... ten pasek tak długo leci... Trochę głupio... A jak mi się dzis udało zalogować, to mnie wywaliło OMG! Potem znowu się logłem i ponownie to samo!! BIG OMG!! Ludzie zróbcie coś z tym!!
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez KOT'avandrel
Niewiem czy zauwarzyliście ale od kiedy byl ten update wszystko sie psuje. I codziennie o 16/17 jest mass kick a potem wylanczaja serwa na czas nieoraniczony.

Cipy sobie za przeproszeniem w c***a leca . moji koledzy wczoraj dedli na of. (Elzbieta Rytunkowa, Ryszard ochodzki. stracili lvl i stuffa a to wszystko przez Cipy.
14 lat

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Redzio
Dedlem mój caly eq w dupe. Poszlem epic zdobylem 44lvl, po drodze powrotnej zaszlem na slimy a tam kick. ponziej wchodze i co sie okazuje starcielm moj all eq :/ Liczylem na restart servera, niestety nie bylo teraz juz poprostu "Never Tibia Again"
14 lat

---------------

zal mi was dzieci


@Fringilla

n/c

Ostatnio edytowany przez emilok - 19-12-2004 o 16:00.
emilok jest offline  
stary 19-12-2004, 15:32   #36
Fringilla
Użytkownik forum
 
Fringilla's Avatar
 
Data dołączenia: 29 07 2004

Posty: 12
Domyślny

Emilok pewnie inaczej bys sie wypowiadal, gdybys sam padl, a fakt, ze umiesz juz cytowac na forum, aczkolwiek jeszcze zawierasz swoje mysli w max w 3-4 znakach klasyfikuje Ciebie pod 14 lat

Nie wszystkie serwery niestety sa on-line

Andolus -> przez caly dzien bylo ok, nie bylo zadnych przeslanek,aby sadzic, ze serwer znowu padnie. Nie znasz dnia ani godziny.Niewiadomo tez jak dlugo awarie serwerow potrwaja,wiec moze mam siedziec w depo do konca swoich dni? ;>

Ostatnio edytowany przez Fringilla - 19-12-2004 o 15:34.
Fringilla jest offline  
stary 19-12-2004, 22:28   #37
YoSHi_DRaGGy
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 10 2004

Posty: 32
Domyślny

Jeżeli chodzi o te resy serva postawcie sie w sytuacji CIP:
Koles na 100lv na galanie padł z tego powodu na gs stracił aol i troche exp
Jeszcze inny koleś też padł na gs miał 8x lv sorc z red skullems tracił all eq lv i tam takie.

Werdkt: res serva i reload save

Ale:

Z kolei inny koleś <tu już niestety przykład nie z rl> zrobił wkońcu 62mlv sprzedając loot z hunta w 1 dzień i qpując manaski.
Jescze inny nabił wkońcu upragniony skill numer: 100 czy jaki tam po kilkunastu godzinnym treningu.

Werdykt: nie robić resa serva i reloada save'a

Więc jak tu widzicie na tym przykładem wziętym z pól-reala sprawa nie jest prosta. Więc bylibyście bardziej wyrozumiali dla cip tym bardziej że jak zebrać ludzi za i przeciw wyszło by mniej więcej 50/50 w takowej sondzie.

A to że im sie rąbią servy to jak zapewne zauważyliście ma związek z update no ale tyle osób na niego oczekiwało z niecierpliwośćią więc bądzcie cierpliwi dopóki tego nie naprawią i pamiętajcie: Są ludzie którzy stracili 10x więcej niż wy <prawie>wszyscy wzięci i tym co padli: współczuć tym co nie padli: pogratulować. Nic więcej.
YoSHi_DRaGGy jest offline  
stary 19-12-2004, 22:48   #38
maxx99
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 11 2004
Lokacja: Darashia

Posty: 22
Domyślny

ja nadal jestem zdania ze powinni zamiescic jakies oficjalne ostrzezenie, dot. kickow lagow itd, a nie przepraszac co rusz za awarie (
nikomu na dobre to nie wychodzi: my giniemy, pacc leci nieublaganie, a oni traca przyszlych klientow i musza wciskac nam bajki
wolalbym zeby wylaczyli nawet na 2-3 dni i zrobili co moga zeby wszystko dzialalo jak trzeba....
maxx99 jest offline  
stary 20-12-2004, 17:37   #39
$corcerer
Nieobecny.
 
$corcerer's Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2003
Lokacja: Gdzieś w Necie. Liczba postów: koło 1337. http://rtfm.killfile.pl
Wiek: 37

Posty: 1,628
Stan: Na Emeryturze
Imię: Scorcerer
Profesja: Sorcerer
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Poziom: 23
Skille: 23/22
Poziom mag.: 42
Wyślij wiadomość przez ICQ do $corcerer $corcerer ma numer GG Użyj Jabbera. $corcerer ma login Tlenu scorcerer@tlen.pl Adres Jabbera do $corcerer
Domyślny

Powtórze tutaj coś, co już napisałem w pewnym temacie:

Więc tak:
Jakbyście tworzyli program (jakikolwiek), to może byście wiedzieli, że błędy mają taki brzydki zwyczaj pokazywania się w najmniej odpowiednim momencie, zazwyczaj niszcząc pół pracy. Widzielibyście też, że pewnie rzeczy, aby zostały wykonane, potrzebują CZASU, FUNDUSZY, oraz MOCY OBLICZENIOWEJ. Co to ma wspólnego z kickami na tibii? otóż dużo:

  • CIP teamowi brakuje czasu, bo wam, użyszkodnikom (błąd zamierzony) nie chce się poczekać, wy musicie GRAĆ. nie ważne, że mają jakis wyrąbany błąd z serwerem, nie ważne, że nie jest nic napisane że błąd został naprawiony, że wszystko sie uspokoiło. Trzeba iść na hunta na Demony, na dragi, a jak mnie kopnie, to najlepiej zwyzywać CIPTeam za to że nic nie robią.
  • Ilu z was posiada PACC? zauważcie że wy, drogie FACCany, ŻERUJECIE na tych użytkownikach, którzy zakupili PACC i w ten sposób WSPIERAJĄ tworców. Pewnie, że tibia powinna być za darmo, że wszyscy powinniście wchodzić z miejsca, itd. Tylko, do cholery, niech ktoś mi wyjaśni, KTO ma pokryć: Prąd dla serwerów, koszty łącza, robocizne, koszty sprzętu? Że niby CIPTeam z wlasnej kieszeni? aaa, to w takim razie do zobaczenia za 20 lat jak dorośniesz i bedziesz żył na własną kieszeń dzieciaku.
  • Serwery to coś, co ma OGRANICZONĄ moc liczenia. Może pomieścić SKOŃCZONĄ liczbę użyszkodników. Dodatkowo, zastanawiam się czy nie istnieje przypadkiem jeden, centralny serwer danych, i to jego pad spowodował ostatnie problemy, a nie update. Myslcie logicznie, przez tyle czasu bylo dobrze, a potem nagle wszystko sie zwalilo? cos troche nie trafia to do mnie. A skoro Serwer może pomieścić SKOŃCZONĄ liczbę userów, wiec, do jasnej niedoli, skoro nie pomagacie i ich utrzymaniu, to JAK możecie narzekać?
I radziłbym na przyszłość myśleć logicznie.


Zapomniałem dodać: jak się wam tak nie podoba, to po kij gracie? Zabierać zabawki i jazda stąd do innej piaskownicy.

Dodatkowo: hlvle zazwyczaj mają AOL'a i komplet blessów, jak nie mają albo mają red skulla to raczej ich problem, trzreba było pomyśleć, a nie teraz biadolić, co nie?
I wkurza mnie to, że jak ktoś dednie to od razu biegnie do nas na forum sie wypłakać. Źaziu? to lećcie do mamusi...
__________________

Dżizas!
$corcerer jest offline  
stary 14-01-2005, 21:51   #40
Assasin
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 13 01 2005

Posty: 4
Cool

SRY 2 RAZUY TO SAMO POMYLECZKA :>

Ostatnio edytowany przez Assasin - 14-01-2005 o 21:58.
Assasin jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:42.


Powered by vBulletin 3