Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 04-06-2009, 09:03   #21
whoos
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 06 2007

Posty: 73
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Berylia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez GargoinX Pokaż post
Jeśli każde, to czemu nie Tibia? Swoją drogą fajnie napisany nius i widać, że CipSoft bierze sobie od serca uwagi graczy.
to czemu nie tibia? odpowiedź jest banalna - bo to TIBIA a nie inne mmo, gramy w to bo to wyróżnia ją od innych gier, specyficzny klimat - jeżeli tibie z obecną grafiką zrobie na wzór wowa to po co w to grać dalej jak gra będzie się różnić tylko grafiką? grałem w inne gry i gram nadal w tibie właśnie dlatego że jest tu coś innego czego nie ma w innych grach, niesty z upa na up gra jest coraz bardziej zbliżona do innych

EDIT
news ładny, napisany troche w klimacie rpg lecz zbyt dziecinnie, cipsoft chyba zapomina że grają w to też starsi gracze i tekst typu demony żaliły się jest ekhmmm żałosny
__________________
GŁOS LUDU

Ostatnio edytowany przez whoos - 04-06-2009 o 09:08.
whoos jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 04-06-2009, 09:06   #22
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tharion Pokaż post
Bo tibia BYŁA inna, teraz po jaki chuj grać w tibie, skoro masz l2, gw, czy też wowa, w których jest to samo, tylko lepiej?
Tibia nie byla inna, w Tibii byly oczywiste braki.

Tak samo jak samochod bez kół to nie cud oryginalnosci tylko wrak.
_
Jesli bawisz sie w tworzenie gry w konwencji Heroic RPG to wypadaloby sie trzymac tego, co juz dawno zostalo wymyslone i przyjete za standard
__________________

Ostatnio edytowany przez Vil - 04-06-2009 o 09:07.
Vil jest offline  
stary 04-06-2009, 09:33   #23
Valdek1990
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Według mnie (a w Tibie nie gram długo, bo 3 lata) gra musi ewoluować. Wy to wiecie, ja to wiem i Cipy też... To, że piszą newsy trochę inaczej to dobrze. Ja widziałbym to tak : teasery + dokładne dane po wypuszczeniu up-a. (jak w diablo2...) Ale nie mogą powiedzieć przecież wszystkiego, bo to odebrałoby przyjemność. Lepiej zasygnalizować niż podać na tacy.

Dla zwolenników 7.X - PoI też kiedyś nie było... i wielu innych rzeczy.
 
stary 04-06-2009, 11:29   #24
Nonex
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 10 2007

Posty: 87
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

Bardzo ładnie napisany artykuł Cipsoft i nie wielka garstka graczy podchodzi do Tibi w stylu RP (role-playing) i robią to dobrze tak jak trzeba to robić. To wy matoły niszczycie klimat gry a potem płaczecie ze gra nie ma już tego samego klimatu bo zamiast wyruszyć z towarzyszem spod baru Carlin zmierzyć się z groźnym smokiem i przeżyć przygodę cieszyć się zwycięstwem i nagrodą z jego martwego ciała to wy "huncicie hordy smoków dających 700 expa i jeszcze mówicie ze jesteście na minusie bo manasy się skończyły" ludzie ogarnijcie i grajcie w Tibie z wyobraźnią!


Nie gram w Tibie nie dlatego ze od 7.6 to syf i jest pełno dzieci które mysla ze RP to royal paladin HAHA tylko dlatego ze już nikt prawie nie gra RP i nie odgrywa ról w tej dobrej grze mmorpg zaznaczam ze Tibia to gra RPG a wy nie macie nic wspólnego z graniem w stylu RPG



Powiedzcie mi ilu z was czytało Tibijskie książki i rozmawiało z npcami na tematy Tibi o których nawet pojęcia nie macie. Otwieracie solucje do questow i jazda a fabule tych questow macie daleko w dupie! Nie które questy RPG sa w Tibi a wy nawet nie macie o nich pojecia bo nagroda za nie jest Jakis wyjebany itemek ani ozdoba ale sama przygoda przeżycia tych niesamowitych lokacji i ekstremalnych walk. Teraz gracze exp exp exp kasa kasa i PvP żal mi was bo większość z was to dzieci a to podobno dzieci maja największa wyobraźnie której w Tibi brak...



Więc nie w*****ajcie mnie i prawdziwych starych graczy i tych którzy ciągle graja RP ze cipsoft zjebał wam Tibie bo zrobiliście to wy sami... I już nie da się uratować tego nawet na serwerach Non-pvp gdzie klimat właśnie jest najwazniejszy dawno poszedl w zapomnienie na rzecz itemow kasy i expu.
Pamiętam czasy szkole kiedy gralem w Tibie i przeżywałem te wspaniale przygody na codzien epickie opowiadania i walki z Faraonami. Dziś tez to jest ale nikt juz na to nie patrzy>



Wątpię by wielu z was znało Fabule Questu POI albo ogólnie Tibi i ich największych questów nawet Anhi HAAH dla was to tylko juz itemy . ZAL MI WAS I APELUJE grajcie z wyobraźnią i odgrywajcie role nawet podrzędnego rybaka który łowi ryby kolo rzeki Thais i jest dla was NOOBEM ALE JA WAM MOWIE TO ON WŁAŚNIE JEST PRAWDZIWYM GRACZEM lepszym od was... Nie chce nikogo urazić bo wierze ze nie którzy z was sie zmienia i zmienia podejście do Tibi spróbujcie a jak wam nie wyjdzie to kupcie sobie zioło i spróbujcie jeszcze raz jak wam to nie pomoże to idźcie dalej huncic i wbijać nowe 200lvle.



I niech nikt nie wazy się mi odpisywać riposty jesli nie przeczytałeś ze zrozumieniem całego mojego postu bo znajdę , zabije i spale na stosie...
__________________





Ostatnio edytowany przez Nonex - 04-06-2009 o 11:31.
Nonex jest offline  
stary 04-06-2009, 12:05   #25
*Czarny*
Użytkownik Forum
 
*Czarny*'s Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2008
Lokacja: Siedlce

Posty: 128
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Pacera
Poziom: 121
Domyślny

Dodatkowo demony z Yalahar były znudzone wiecznymi odwiedzinami ludzi. Bogowie ich wysłuchali i utrudnili drogę do ich siedziby.

niech utrudnia jeszcze droge na amazon campa bo te dzifki tez sa juz znudzone (
__________________
21:50 Rolf Pasterz [42]: margon's son
21:50 Rolf Pasterz [42]: ;d
21:51 Guilherminho de Pacera [158]: ^^

11:17 Kamilosis of pacera [25]: KTO KURWA PUJDZIE NA DESERTA potrzebuje druta knighta i palka --------------- I need KNiGHT< PALADIN AND DRUID TO DESERT QUEST


22:29 You see Drom'ek (Level 135). He is an elite knight. He is General of the Polish Army (Tylko Pomiendzy Levelami).
22:30 Tufa Lufa Pall [51]: do budzy idziesz czy grasz?
*Czarny* jest offline  
stary 04-06-2009, 12:06   #26
Nonex
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 10 2007

Posty: 87
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez *Czarny* Pokaż post
Dodatkowo demony z Yalahar były znudzone wiecznymi odwiedzinami ludzi. Bogowie ich wysłuchali i utrudnili drogę do ich siedziby.

niech utrudnia jeszcze droge na amazon campa bo te dzifki tez sa juz znudzone (
haha dobre...
__________________




Nonex jest offline  
stary 04-06-2009, 12:10   #27
Couranger
Użytkownik Forum
 
Couranger's Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2007

Posty: 756
Stan: Aktywny Gracz
Imię: nie powiem
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Berylia
Poziom: 90+
Skille: -.-
Poziom mag.: 63
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nonex Pokaż post
Bardzo ładnie napisany artykuł Cipsoft i nie wielka garstka graczy podchodzi do Tibi w stylu RP (role-playing) i robią to dobrze tak jak trzeba to robić. To wy matoły niszczycie klimat gry a potem płaczecie ze gra nie ma już tego samego klimatu bo zamiast wyruszyć z towarzyszem spod baru Carlin zmierzyć się z groźnym smokiem i przeżyć przygodę cieszyć się zwycięstwem i nagrodą z jego martwego ciała to wy "huncicie hordy smoków dających 700 expa i jeszcze mówicie ze jesteście na minusie bo manasy się skończyły" ludzie ogarnijcie i grajcie w Tibie z wyobraźnią!


Nie gram w Tibie nie dlatego ze od 7.6 to syf i jest pełno dzieci które mysla ze RP to royal paladin HAHA tylko dlatego ze już nikt prawie nie gra RP i nie odgrywa ról w tej dobrej grze mmorpg zaznaczam ze Tibia to gra RPG a wy nie macie nic wspólnego z graniem w stylu RPG



Powiedzcie mi ilu z was czytało Tibijskie książki i rozmawiało z npcami na tematy Tibi o których nawet pojęcia nie macie. Otwieracie solucje do questow i jazda a fabule tych questow macie daleko w dupie! Nie które questy RPG sa w Tibi a wy nawet nie macie o nich pojecia bo nagroda za nie jest Jakis wyjebany itemek ani ozdoba ale sama przygoda przeżycia tych niesamowitych lokacji i ekstremalnych walk. Teraz gracze exp exp exp kasa kasa i PvP żal mi was bo większość z was to dzieci a to podobno dzieci maja największa wyobraźnie której w Tibi brak...



Więc nie w*****ajcie mnie i prawdziwych starych graczy i tych którzy ciągle graja RP ze cipsoft zjebał wam Tibie bo zrobiliście to wy sami... I już nie da się uratować tego nawet na serwerach Non-pvp gdzie klimat właśnie jest najwazniejszy dawno poszedl w zapomnienie na rzecz itemow kasy i expu.
Pamiętam czasy szkole kiedy gralem w Tibie i przeżywałem te wspaniale przygody na codzien epickie opowiadania i walki z Faraonami. Dziś tez to jest ale nikt juz na to nie patrzy>



Wątpię by wielu z was znało Fabule Questu POI albo ogólnie Tibi i ich największych questów nawet Anhi HAAH dla was to tylko juz itemy . ZAL MI WAS I APELUJE grajcie z wyobraźnią i odgrywajcie role nawet podrzędnego rybaka który łowi ryby kolo rzeki Thais i jest dla was NOOBEM ALE JA WAM MOWIE TO ON WŁAŚNIE JEST PRAWDZIWYM GRACZEM lepszym od was... Nie chce nikogo urazić bo wierze ze nie którzy z was sie zmienia i zmienia podejście do Tibi spróbujcie a jak wam nie wyjdzie to kupcie sobie zioło i spróbujcie jeszcze raz jak wam to nie pomoże to idźcie dalej huncic i wbijać nowe 200lvle.



I niech nikt nie wazy się mi odpisywać riposty jesli nie przeczytałeś ze zrozumieniem całego mojego postu bo znajdę , zabije i spale na stosie...
Sad but True ...
__________________
TibiaCam T.V. The ONLY way to watch movies.
Rec = Never Gonna Happen

Cytuj:
19:50 Lord Geremini [12]: KTO MI ZROBI KARTE PRAC Z MATMY Z ULAMKOW za 60k?
Couranger jest offline  
stary 04-06-2009, 13:30   #28
BoboFrents
Użytkownik forum
 
BoboFrents's Avatar
 
Data dołączenia: 28 05 2009

Posty: 7
Domyślny

Mamy nadzieję, że skorzystasz z ostatnich zmian Bogów![/quote]

To znaczy ze to ostatnia zapowiec ?
BoboFrents jest offline  
stary 04-06-2009, 13:51   #29
Adi Pro Knight
Użytkownik Forum
 
Adi Pro Knight's Avatar
 
Data dołączenia: 27 04 2005
Lokacja: wlkp

Posty: 116
Profesja: Knight
Świat: Celesta
Poziom: 80
Skille: 84/84
Poziom mag.: 6
Domyślny

Co do obszernego opisu cipsoftu, staraja sie chociaz utrzymac nieco klimatu. A pozniej czytam ze trzeba siekac i siekac i ze cip psuje klimat... ludzie to wy głównie tworzycie klimat. Ale chyba juz go nie chcecie stwarzac... a pozniej żale ze klimatu nie ma.
__________________
"Głodny tłum modlił się bym spadł.
Każdy z nich chciał ściągnąć mnie w dół.
Skrzydła me porozrywał wiatr.
Moje serce pękło na pół. "
Adi Pro Knight jest offline  
stary 04-06-2009, 14:02   #30
Pan i Wladca
BadBoy
 
Pan i Wladca's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2005
Lokacja: unknown
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,343
Stan: Na Emeryturze
Świat: PL
Pan i Wladca ma numer GG 5984090
Domyślny

@up
nie trudź się bo i tak im nie przetłumaczysz. Ten gość z kolorowym pismem to już w ogóle się chyba gotował nei warto tracić nerwów.
__________________
http://www.ligabbva.pl/
Rzetelnie o La Liga
[center]
Pan i Wladca jest offline  
stary 04-06-2009, 14:07   #31
Rozenix
Użytkownik Forum
 
Rozenix's Avatar
 
Data dołączenia: 18 11 2008

Posty: 193
Profesja: Paladin
Świat: Noob&Newbie
Poziom: db
Skille: dobre
Poziom mag.: db
Domyślny

@up i 2xup i top
Zgadzam się w 100%.
Obecnie według większości graczy liczy się tylko ten kto ma h-level, h-skill i kto więcej na raz ogarnie exp/h. A potem na forach i w grze robią sobie beke z kogoś kto według nich nie dorównuje im. Tworzą w małych grupach graczy "legendy", sami sobie szkodząc brną w to dalej a końcowym efetkem jest narzekanie, że robi się OTS i brak klimatu. Ludzie to rasa samodestrukcyjna, więc czemu tu się dziwić ?!
__________________
KONIEC ŻALĄCYM SIE DZIECIOM FACC!!! CHCECIE WIĘCEJ ??? KUPCIE PACC !!!

23:15 Zaria Cron [27]: kto sprzeda na raty soft of boots ja nie oszukuje nie jeden tak zrobil i nie pozalowal

ANALIZATOR SERWER LOGA ------------------> WEJDŹ TU \/

Rozenix jest offline  
stary 04-06-2009, 14:21   #32
FaJny_Spam_Bot
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Troche tak śmiesznie napisane że bogowie wysłuchują potworów, ale nius dobry
Cytuj:
[...]Zdolnościami priorytetowymi, których potrzebować będzie każdy będą wytrzymałość i odwaga. Wybrani na spotkaniach obywatele będą szukać wolontariuszy z każdym poziomem doświadczenia, więc wszyscy mają szanse dostania się.[...] Jednym z wybranych obywateli, do których możesz się zgłosić jest Grizzly Adams z Port Hope.
Ciekawe czy dla facc też coś takiego będzie, bo chętnie bym się zalogował po to.
 
stary 04-06-2009, 14:33   #33
lord_piteer
Zbanowany
 
Data dołączenia: 18 05 2009

Posty: 32
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez GargoinX Pokaż post
Jeśli każde, to czemu nie Tibia? Swoją drogą fajnie napisany nius i widać, że CipSoft bierze sobie od serca uwagi graczy.
a tu widać że masz 14 lat i o starej dobrej tibii gówno wiesz
lord_piteer jest offline  
stary 04-06-2009, 14:55   #34
Askaral
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 01 2006
Lokacja: Tchais

Posty: 785
Imię: Wychowawca
Profesja: Elder Druid
Świat: Celesta
Poziom: 27!
Skille: wielkie
Poziom mag.: He
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nonex Pokaż post
Bardzo ładnie napisany artykuł Cipsoft i nie wielka garstka graczy podchodzi do Tibi w stylu RP (role-playing) i robią to dobrze tak jak trzeba to robić. To wy matoły niszczycie klimat gry a potem płaczecie ze gra nie ma już tego samego klimatu bo zamiast wyruszyć z towarzyszem spod baru Carlin zmierzyć się z groźnym smokiem i przeżyć przygodę cieszyć się zwycięstwem i nagrodą z jego martwego ciała to wy "huncicie hordy smoków dających 700 expa i jeszcze mówicie ze jesteście na minusie bo manasy się skończyły" ludzie ogarnijcie i grajcie w Tibie z wyobraźnią!


Nie gram w Tibie nie dlatego ze od 7.6 to syf i jest pełno dzieci które mysla ze RP to royal paladin HAHA tylko dlatego ze już nikt prawie nie gra RP i nie odgrywa ról w tej dobrej grze mmorpg zaznaczam ze Tibia to gra RPG a wy nie macie nic wspólnego z graniem w stylu RPG



Powiedzcie mi ilu z was czytało Tibijskie książki i rozmawiało z npcami na tematy Tibi o których nawet pojęcia nie macie. Otwieracie solucje do questow i jazda a fabule tych questow macie daleko w dupie! Nie które questy RPG sa w Tibi a wy nawet nie macie o nich pojecia bo nagroda za nie jest Jakis wyjebany itemek ani ozdoba ale sama przygoda przeżycia tych niesamowitych lokacji i ekstremalnych walk. Teraz gracze exp exp exp kasa kasa i PvP żal mi was bo większość z was to dzieci a to podobno dzieci maja największa wyobraźnie której w Tibi brak...



Więc nie w*****ajcie mnie i prawdziwych starych graczy i tych którzy ciągle graja RP ze cipsoft zjebał wam Tibie bo zrobiliście to wy sami... I już nie da się uratować tego nawet na serwerach Non-pvp gdzie klimat właśnie jest najwazniejszy dawno poszedl w zapomnienie na rzecz itemow kasy i expu.
Pamiętam czasy szkole kiedy gralem w Tibie i przeżywałem te wspaniale przygody na codzien epickie opowiadania i walki z Faraonami. Dziś tez to jest ale nikt juz na to nie patrzy>



Wątpię by wielu z was znało Fabule Questu POI albo ogólnie Tibi i ich największych questów nawet Anhi HAAH dla was to tylko juz itemy . ZAL MI WAS I APELUJE grajcie z wyobraźnią i odgrywajcie role nawet podrzędnego rybaka który łowi ryby kolo rzeki Thais i jest dla was NOOBEM ALE JA WAM MOWIE TO ON WŁAŚNIE JEST PRAWDZIWYM GRACZEM lepszym od was... Nie chce nikogo urazić bo wierze ze nie którzy z was sie zmienia i zmienia podejście do Tibi spróbujcie a jak wam nie wyjdzie to kupcie sobie zioło i spróbujcie jeszcze raz jak wam to nie pomoże to idźcie dalej huncic i wbijać nowe 200lvle.



I niech nikt nie wazy się mi odpisywać riposty jesli nie przeczytałeś ze zrozumieniem całego mojego postu bo znajdę , zabije i spale na stosie...
Wreszcie ktos kto potrafil to wszystko wygarnac narzekajacej dzieciarni. A juz tracilem nadzieje w to niezwykle wspaniale forum. Ale prawda jest taka ze pomimo psychologicznych chwytow (kolory i pogrubienie) pewnie nie wielu przeczytalo ten caly wywod. Ja w kazdym razie przeczytalem - nie probuj przemawiac do rozsadku tych oldszulolegend z tibii 2.3. Tacy jak oni beda plakac za rzekomo idealna stara tibia tak na prawde nie wiedzac ze do gry podchodzili tak samo jak teraz z tym wyjatkiem, ze wtedy ja dopiero poznawali. Niekotrzy z nich placza ze teraz liczy sie tylko exp, ale sami za chwile wejda na swoje pro lewele i pobiegna na frosty w podskokach mijajac Twojego rybaka lowiacego sobie spokojnie rybki, ktorego pewnie zbrechtaja bo ma mniejszy lewel.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez lord_piteer Pokaż post
a tu widać że masz 14 lat i o starej dobrej tibii gówno wiesz
To zajebiscie ze ty wiesz o niej wszystko. Milego plakania przy wspominaniu jej niesamowicie idealnych cech.
__________________
Jeśli powyższy post w jakikolwiek sposób łamie regulamin forum to śmiało zgłoś go moderatorowi. Ja dostanę punkty, które później wymienię na nagrody a ty będziesz miał satysfakcje z wypełnienia swojego obowiązku.

Ostatnio edytowany przez Askaral - 04-06-2009 o 14:57.
Askaral jest offline  
stary 04-06-2009, 15:10   #35
Rocket Slayer
Użytkownik Forum
 
Rocket Slayer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2006
Lokacja: Mikołów, niedaleko zamtuzu :)
Wiek: 33

Posty: 878
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Majk
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 146
Rocket Slayer ma numer GG 9457986 Send a message via Skype™ to Rocket Slayer
Domyślny

Meduzy - czyli w next update dodadzą zmutowane meduzy...
__________________

Podoba Ci się ta pszczyla? Może chcesz jej wystawić 10 na fotce.pl?
Rocket Slayer jest offline  
stary 04-06-2009, 15:29   #36
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez lord_piteer Pokaż post
a tu widać że masz 14 lat i o starej dobrej tibii gówno wiesz
Stara tibia byla dobra zanim na wierzch zaczely wychodzic niedorobki i absurdy, czyli gdzies do 2004.
__________________
Vil jest offline  
stary 04-06-2009, 15:42   #37
Vertiro
Użytkownik Forum
 
Vertiro's Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2008

Posty: 43
Stan: Na Emeryturze
Imię: Vertiro
Profesja: Elite Knight
Świat: Jamera
Poziom: 122
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez M@tthew Pokaż post
Zamiast napisać, że zostanie poprawione to i to, to cipsoft bawi się w jakieś pisanie o bogach, którzy wysłuchują żalących się demonów, wyrmów i innych mobów...

@down
Zią, mi chodzi o formę w jakiej został napisany news, a nie o jego zawartość.
Booo to jest CipSoft
Vertiro jest offline  
stary 04-06-2009, 16:02   #38
Markos_Knight
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 06 2007
Lokacja: Polska Dolny Slask Lubin

Posty: 39
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Marcos
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Chimera
Poziom: 73
Poziom mag.: 58
Domyślny

Maniak69 ma trochę racji, np. z tą grafą.... ale ogólnie te pomysły mi się podobają np. te "misje".....
__________________
www.mmoshop.ugu.pl naucz się konstruować własne gry mmo ( od nooba do mistrza)
Markos_Knight jest offline  
stary 04-06-2009, 16:06   #39
Frezko
Użytkownik Forum
 
Frezko's Avatar
 
Data dołączenia: 12 12 2008
Lokacja: Venore

Posty: 134
Stan: Usunięty
Imię: Ferionix
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Xerena
Poziom: 140
Skille: 30/30
Poziom mag.: 78
Frezko ma numer GG 2997386
Domyślny

żal za dużo rzeczy już ściągają z wowa
__________________
Nie gram w tibie
Frezko jest offline  
stary 04-06-2009, 16:48   #40
Pirate Cutthroats
Użytkownik Forum
 
Pirate Cutthroats's Avatar
 
Data dołączenia: 05 08 2006
Wiek: 34

Posty: 386
Stan: Niegrający
Świat: Real life
Problem

CipSoftowi się chyba w bani poprzewracało...na ch** wprowadzają nowe potwory i questy jak 90% graczy jeszcze nie zdążyła zobaczyć (a co dopiero zabić...)choćby z połowy dostępnych mobków (nie licząc bossów). Questów jest masa już i jak mają wprowadzić jakieś nowe to kij im w oko. Ja wolę żeby dali podpowiedzi lub wskazówki do już istniejących...a ciągle nie rozwiązanych.
Albo żeby zrobili jakieś miejscówy, do których dostać się moża tylko 10 osobowa ekipa stojąca na np. specjalnych sqm.


Jednym zdaniem: wolę ulepszyć to co stare niż zaje***** nas nowościami.
__________________
Cytuj:
Gugo Blood [47]: twoja stara pije wode po pierogach
Cytuj:
Coconut Almighty [20]: this game is for young old and prehistoricals
Pirate Cutthroats jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:50.


Powered by vBulletin 3