Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 25-03-2005, 09:05   #41
Scream
Użytkownik Forum
 
Scream's Avatar
 
Data dołączenia: 30 07 2004
Lokacja: who cares.....?
Wiek: 35

Posty: 1,112
Stan: Niegrający
Profesja: Master Sorcerer
Świat: tu i tam
Poziom mag.: wy
Scream ma numer GG 9478893
Domyślny

tak wlasciwie to zastanawia mnie czego tak wszyscy tutaj gratuluja i czym sa tacy zdziwieni..... przeciez to ze tibia.pl jest supportowana przez tibia.com bylo wiadome od pewnego czasu, a jesli tak to bylo oczywiste ze wkoncu na tibia.com bedzie link do tibia.pl...
__________________


kliknij pana garrisona!

Scream jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 25-03-2005, 09:29   #42
Thero
Użytkownik Forum
 
Thero's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2004

Posty: 2,105
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wordi
Grabs.
A co anglojezycznej wersji trony tibia.pl. Czy jaka kolwiek inna strona jest z jezykiem polskim jako jezykiem wyboru ?? NIE NIE MA ZADNEJ !! Wiec czemu my (czytaj POLACY) mamy dac im angielska wersje naszej fajowskiej strony. My mosimy uczyc sie ich jezykow a co oni sa bardziej tepi ?? i nie moga zrobic tzn nauczyc sie naszego jezyka ??


TIBIA.PL jest jedyna w swoim rodzaju , jest idealem ale ludzi nie robcie angielskiej wersji ... Co to wam da tylko wiecej ludu na stronce co przejawi sie zapchaniem serverow i zreszta czemu tu ma byc Angielski a na innych wyroznionych nie (chodzi mi o polski)

Oki mam godzine 24 22 i widze ze juz belkocze


PS. Precz z jezykami zagranicznymi Szanujmy to co mamy - POLSKI
Połowa świata porozumiewa się w języku angielskim. Co z tego, że wszystkie prawie gry są robione pod angielski (jest "językiem urzędowym" w necie) skoro my się mamy chełpić "polskością" i mieć resztę świata w nosie bo my to "Polacy" i to niech oni się uczą języka o dużo dla nich trudniejszego niż dla nas angielski. A po co? Żeby móc zrozumieć "bardzo mądry" post Wordiego -.-""..

@Topic
Nie chce być nieuprzejmy, ale ciekawe co na to nieiwielka tibia.org.pl (chodzi mi o kniektórych userów z tamtąd), której userzy tak się rajcowali, że Tibia.pl sux, że CipSoft sux i, że jesteście od nich szyderdzieści osiem razy gorsi, a współpraca z CipSoftem to kompletna porażka. Podczas gdy jesteście już "potęgą" w świecie stron o Tibii i mieliście bodajże naraz najwięcej userów z tej trójki.
Btw. Gratz ;P...
Thero jest offline  
stary 25-03-2005, 10:09   #43
Nowe konto starego zioma
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 25 03 2005

Posty: 5
Problem Wkurzony

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez gangrel666
Bywaj rox!!! Walneli ten tekst przez jakis translator i sie ciesza :/ ech szkoda slow na takie newsy

Dokładnie.Co to za nowośc że Wasza strona jest w 3-ech najlepszych(gratulacje oczywiscie) ale Polacy wraz z br i swe sa przeważająca częścią graczy a w Polsce jesteście jedynym źródlem poteżnych info o tej grze więc praktycznie "musielscie" się tam znaleś.

Mnie tym czasem ku...ca bierze kiedy Cip-y zamiast robic nowe światy na które czeka masa ludzi(o ktorych pisano juz we wtorek dziś-piątek) nawet nie wiadomo czy one kiedykolwiek beda czy to byly takie tam obiecanki.
możecie mi się dziwic ale pacc mi się marnuje...
...i nie tylko mi.
Ja wiem że zespól tibia.pl robi co może przekazuje wszystko na bieżąco dlatego nie mam do Was żadnych pretensji,jednak prośba ,gdy cokolwiek będzie wiadomo w sprawie nowych serwerów dajcie znac bo wiele ludzi na to czeka(w oczekiwaniu ogladamy sobie filmy na tibia cam z kumplami sobie przesylamy i juz z 200 obejrzylismy,heh pewne z pół tysiące obejrzymy zanim nowy świat wejdzie )
Nowe konto starego zioma jest offline  
stary 25-03-2005, 10:18   #44
HocBav
Użytkownik Forum
 
HocBav's Avatar
 
Data dołączenia: 02 11 2004
Lokacja: Carlin
Wiek: 34

Posty: 45
HocBav ma numer GG 1774518
Król ... !!

Nic dodać nic ująć !! wielkie GRATZ @!!@ I PROSZE WAS PROSZE NIE WYJERZDZAJCIE Z TXTAMI DLACZEGO NIE MA STRONY tibia.de NIE MA SZWABÓW I KONIEC @@!!@@
__________________
Sok Kubuś ruullz !!

Knight
lvl : 31
mlvl: 4
Skills 70//68
2 x Druid
lvl : 11
mlvl : 32/25
Skills 19//20 :
HocBav jest offline  
stary 25-03-2005, 10:36   #45
Wiziwy
Użytkownik forum
 
Wiziwy's Avatar
 
Data dołączenia: 24 03 2005
Lokacja: Chełm
Wiek: 36

Posty: 6
Wiziwy ma numer GG 5181880
Domyślny

DOKLADNIE !!!! Tibia pl rOx, Tibia de sUx xD
WIELKIE GRATZ dla wszystkich ludzi z Tibia pl jestem pod wrazeniem mysle ze kazdy Polak grajacy w Tibie moze byc teraz dumny
Wiziwy jest offline  
stary 25-03-2005, 10:53   #46
sir Tifejo
Użytkownik Forum
 
sir Tifejo's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Lokacja: Knurów k/Gliwic
Wiek: 32

Posty: 734
sir Tifejo ma numer GG 4203085
Domyślny

No no no...przebilismy tibia.de
Powinszowac

Kiedy nastepny odcinek?
__________________
Pozdrawiam,
sir Tifejo


[email protected]
sir Tifejo jest offline  
stary 25-03-2005, 10:55   #47
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny M lvl

Wiecie co kruna? ja bym odniusł sie z prośbą do ekipy tibia PL i poprosił aby ktoś wcisnal tam w linki albo gdzie ile trzeba many spalic na jaki M lvl, bo nie chceh wzazic ciagle nata glupia tibie DEE fajnie by było jakby na tibia pl umieścilby kto takie cos, mysle ze to jest dobry pomysł i wielu graczom by sie to przydalo, co wy na to?
<sory za bledy>
Rybzor jest offline  
stary 25-03-2005, 11:00   #48
Sharrok
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 11 02 2005
Lokacja: Ab'dendriel

Posty: 11
Sharrok ma numer GG 8082582
Domyślny

Wielkie gratulacje dla zalozycieli tibia.pl
Wreszcie was docenili!!!!
Oby tak dalej!!!!!!!!!!
Sharrok jest offline  
stary 25-03-2005, 11:10   #49
aragorn0123
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 02 11 2003

Posty: 17
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez HocBav
Nic dodać nic ująć !! wielkie GRATZ @!!@ I PROSZE WAS PROSZE NIE WYJERZDZAJCIE Z TXTAMI DLACZEGO NIE MA STRONY tibia.de NIE MA SZWABÓW I KONIEC @@!!@@
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wiziwy
DOKLADNIE !!!! Tibia pl rOx, Tibia de sUx xD
WIELKIE GRATZ dla wszystkich ludzi z Tibia pl jestem pod wrazeniem mysle ze kazdy Polak grajacy w Tibie moze byc teraz dumny
pozwole sobie przypomniec, ze gdyby nie te wasze szwaby, nie moglibyscie teraz graz w tibie, a co za tym idzie, nie byloby zadnego fansite'u...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thero
@Topic
Nie chce być nieuprzejmy, ale ciekawe co na to nieiwielka tibia.org.pl (chodzi mi o kniektórych userów z tamtąd), której userzy tak się rajcowali, że Tibia.pl sux, że CipSoft sux i, że jesteście od nich szyderdzieści osiem razy gorsi, a współpraca z CipSoftem to kompletna porażka. Podczas gdy jesteście już "potęgą" w świecie stron o Tibii i mieliście bodajże naraz najwięcej userów z tej trójki.
Btw. Gratz ;P...
na opinie typu tibia.costam sux, tibia.jeszczeinna rox nie ma sensu uwagi zwracac, denne pustoslowie bez zadnych argumentow, jedyny cel - podlizanie sie... obie strony prezentuja rozne polityki, tibia.pl zaciagnela sie do wspolpracy z cipsoft, a my jestesmy strona "undergroundowa"... ot, taki sobie podzial...
aragorn0123 jest offline  
stary 25-03-2005, 11:22   #50
Donas
Użytkownik Forum
 
Donas's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 31

Posty: 676
Stan: Na emeryturze
Domyślny

Troche sie zdziwiłem no ale cool Trójca swieta to jest cos no I (chyba) pierwsze miejse gratz dla CIP ow za sluszna decyzjae
Donas jest offline  
stary 25-03-2005, 11:25   #51
OnlyM(PL)
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

TIBIA.pl rox!!11 moze z tego powodu wszyscy polacy dostano frii itens??
 
stary 25-03-2005, 12:03   #52
JOJO13
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 16 02 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 32

Posty: 4
JOJO13 ma login Tlenu jojo_2000
Domyślny

Gratulacje!!! Zawsze myślałem że tibia pl jest najlepsza.
JOJO13 jest offline  
stary 25-03-2005, 12:03   #53
Apher
Użytkownik forum
 
Apher's Avatar
 
Data dołączenia: 05 03 2005
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 33

Posty: 22
Apher ma numer GG 3554649
Domyślny

Ja się nie dziwię, że Tibia.pl została umieszczona w pierwszej trójce najlepszych

Gratuluję!!!
Apher jest offline  
stary 25-03-2005, 12:12   #54
Dwimenor
Born to Ban
 
Dwimenor's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: inny wymiar
Wiek: 37
Wpisy bloga: 7

Posty: 2,783
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 88
Skille: 87/62
Poziom mag.: 18
Dwimenor ma numer GG 7472583
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez OnlyM(PL)
TIBIA.pl rox!!11 moze z tego powodu wszyscy polacy dostano frii itens??
A świstak siedzi, bo sreberka były kradzione


Tibia. już wcześniej była doceniona(Tajemniczy Program współpracy, czy jak tam to wyższa instancja zwie). Nie zapominajmy też o wysokim 4 miejscu w konkursie na najleprzy Fansite.
Z pierwotnej trójki najleprzych, tylko Tibianews.net i Tibiabr.com dorobiły się miejsca pośród najleprzych. A WoT gdzieś odpadł, nie nadążając za konkurencją.
__________________
Poniższe zdanie jest fałszywe
Powyższe zdanie jest prawdziwe.
Dwimenor jest offline  
stary 25-03-2005, 12:49   #55
Dr.Unknown
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 06 2004
Lokacja: 19°58'E 50°05'N
Wiek: 34

Posty: 3,253
Stan: Na Emeryturze
Świat: Secura
Dr.Unknown ma numer GG 3815114 Send a message via Skype™ to Dr.Unknown
Domyślny

"Bywaj!" Ma raczej za zadanie wprowadzić w klimat RPG, więc się tak nie bulwersujcie. Co, może ma być "Elo ZIomale!"? Po moim trupie!
Dr.Unknown jest offline  
stary 25-03-2005, 12:52   #56
soldiier
Użytkownik Forum
 
soldiier's Avatar
 
Data dołączenia: 23 02 2005
Lokacja: Za górami, za lasami, stoi szałas piękny... mieszkam tam, nie znajdziesz mnie, bo ja mówie NIE! x0
Wiek: 34

Posty: 46
soldiier ma numer GG 4627032
Domyślny

No gratz dla moderatorow ze zadbali abyśmy byli w trójce najleprzych stron o tibii. Ale jakby była angielska wersja strony to bedzie komplety wypas! Racja, było by 3 razy więcej osób ogladajacych strone a szczególnie z pierwszym tygodniu. Moze niedlugo my, polacy, będziemy pomagać dla Cipsoftu w uleprzaniu tej niewiarygodnie wciągającej gry która istnieje już bardzo długo i wciąż powstają nowe światy, nowe przygody questy i oczywiście nowi gracze! E dobra co ja gadam :/ Wrescie można sie czym pochwalić... najlepsi
__________________
soldiier jest offline  
stary 25-03-2005, 13:43   #57
Pani samo zlo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 11 2004
Lokacja: Thais
Wiek: 35

Posty: 83
Domyślny

Gratulacje dla całego teamu Tibia.pl, należało sie wam
__________________
Twoje źródło wiedzy o emulacji
Pani samo zlo jest offline  
stary 25-03-2005, 13:44   #58
Marjusz
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 10 03 2005
Lokacja: Olsztyn
Wiek: 33

Posty: 8
Marjusz ma numer GG 6387654
Szczęśliwy O.o

Spoko loko czekam z niecierpliwoscia na wiecej newsow
Marjusz jest offline  
stary 25-03-2005, 15:37   #59
Goofik=Firesiepa
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Wielkie gratz!!!

Wiedziałem że to wkońcu nastąpi i trochę jestem zdziwiony że znalazla sie tam tibia.de Pozdro dla całego teamu tibi.pl oby tak dalej
 
stary 25-03-2005, 16:08   #60
Ungoliathos
Użytkownik forum
 
Ungoliathos's Avatar
 
Data dołączenia: 14 03 2005
Lokacja: Ostróda
Wiek: 34

Posty: 13
Ungoliathos ma numer GG 7431918
Domyślny Gz

Gratuluje I powiem tylko tyle Tibia.de to jeden wielki zielony Dragonowy Shit!!!! Jestem przeciw Anglizacji stronki albo robienia jej 2 wersji w jenzyku angielski!!! A Tak Btw. Może wszystcy Poalcy dostanoł Darmowego Pacca???
Ungoliathos jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 03:00.


Powered by vBulletin 3