Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > Grafiki

Notki

Grafiki Masz talent do grafik? Zamieść swoje prace tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 09-09-2007, 12:50   #1
Anders
Użytkownik Forum
 
Anders's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2005
Lokacja: Olsztyn
Wiek: 38

Posty: 108
Stan: Niegrający
Anders ma numer GG 5930030
Dumny Galeria Andersa - rysunki, grafiki, itp

W tym temacie zamieszczać będę swoje rysunki, grafiki itp o przeróżnej tematyce...

Tapetki na komórkę:
Na początek chciałbym pokazać kilka prac z serii tapety na komórkę. Prace nie są zbyt szczegółowe; głównie zależało mi, aby były wyraziste i dobrze prezentowały się na ekranie telefonu komórkowego. Powstały na początku 2007... Miłego oglądania i zapraszam do komentowania.
PS. Wszystkie obrazki za wyjątkiem piesków były rysowane ręcznie, skanowane, potem wykańczane w Corel Photo paint 11 (pieski wzięte z prawdziwych zdjęć i przerobione na narysowane).




Rysunki ołówkiem:
Jako aktualizację zamieszczam kilka prac z przed 4-5 lat. Wiele lat temu naprawdę sporo rysowałem (nie tylko mangę), ale większość z prac została rozdana, a to kolegom, a to rodzince, uchowało się tylko kilka... Oto one:

Tą są szkice i rysunki koncepcyjne do filmu animowanego jaki chciałem dawno temu zrobić "Katana - Legend of Heroes". Niestety z powodu braku czasu na projektach sie skończyło Wszystkie postacie to mój orginalny pomysł...


A tutaj obrazek z jeszcze dawaniejszych czasów. Ot taka wymyślona posyać:


I jeszcze jeden z przed ponad roku. Rycerz w crown secie (bez hełmu) z tarczą "Medusa" i bohami na nogach Tak na szybko narysowany, więc rewelacji nie ma...

PS. przepraszam za słabą jakość prac, ale to są fotki z aparatu komórkowego (obecnie nie mam dostępu do skanera), ale w pełnym wymiarze widać nienajgorzej, więc zapraszam do komentowania...
PS2. Obrazkom poprawiłem troszkę jaskrawość, kontrast i ostrość w Corelu, żeby było lepiej widać, ale jak tylko zeskanuję to zamieszcze w lepszej jakości
PS3. Poszukam - może znajdę jeszcze kilka moich starych prac...

Pixelarty:
Znalazłem swoje stare pixelarty i postanowiłem je wam pokazać. Zrobiłem je gdzieś 2-3 lata temu na wapsterze (były tworzone w tamtejszym edytorze czyli praktycznie Paint). Miłego oglądania i czekam na wasze oceny i komentarze...


Komiks:
Chciałbym wam zaprezentować pierwszą część komiksu narysowanego przeze mnie jeszcze w czasach liceum (około 2003 roku). Miały powstać kolejne odcinki, ale z braku czasu się nie udało...
Komiks miał mieć charakter przygodowo - humorystyczny, ale osoby z poza tematu kadry unihocejowej liceum w której byłem kapitanem nie wszystkie wszystkie elementy humorystyczne dostrzegą. Tak czy inaczej życzę miłego oglądania i zachęcam do komentowania oraz czekam na wasze oceny.


Rysunek ołówkiem
Oto moja najnowsza praca. Wiem, że rewelacji nie ma bo dawno nie rysowałem, ale chciałbym poznać wasze opinie. Postać tak jak i zbroja wymyślona przezemnie...


Rysunek kredkami
Witajcie ponownie. Przeglądałem ostatnio swoje stare notatki i znalazłem ten oto rysunek wykonany około 8 lat temu (2000 rok). Rysunek wykonany jest kredkami ołówkowymi i cieńkopisami (czarnym i czerwonym). Obrazek jest bardzo mały - w oryginale ma 5,5cm x 5cm.

__________________

Ostatnio edytowany przez Anders - 20-10-2008 o 19:56.
Anders jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 09-09-2007, 19:30   #2
Pan i Wladca
BadBoy
 
Pan i Wladca's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2005
Lokacja: unknown
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,343
Stan: Na Emeryturze
Świat: PL
Pan i Wladca ma numer GG 5984090
Domyślny

Czy wszystkie te prace(bez piesków) zrobiłeś w 100% sam? Wyszły one z Twojej głowy, są wyłącznie Twoim pomysłem? Bo jeśli nie to je usuń stąd.
__________________
http://www.ligabbva.pl/
Rzetelnie o La Liga
[center]
Pan i Wladca jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2007, 19:43   #3
matiiii
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 05 2006
Lokacja: Giżycko
Wiek: 31
Wpisy bloga: 1

Posty: 962
Stan: Na Emeryturze
Świat: Broa
matiiii ma numer GG 3908545 Send a message via Skype™ to matiiii
Domyślny

Za mało szczegółowe. ;/
__________________
Niech nam gwiazdka pomyślności nigdy nie zagasnie
a kto nie jest z nami w klubie - niech go piorun trzaśnie.
Oby nasze wszystkie prace były najpiekniejsze
inni przecież się nie znają - to jest najważniejsze.
Niechaj nasze forum nigdy sie nie skończy
a kto źle o nas napisze, szybko go wykończym...
matiiii jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2007, 19:53   #4
kołbaś
Użytkownik Forum
 
kołbaś's Avatar
 
Data dołączenia: 14 12 2004

Posty: 2,238
kołbaś ma numer GG 7494864
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pan i Wladca Pokaż post
Czy wszystkie te prace(bez piesków) zrobiłeś w 100% sam? Wyszły one z Twojej głowy, są wyłącznie Twoim pomysłem? Bo jeśli nie to je usuń stąd.
aj odrazu te podejzenia xD
btw mi sie prace podobaja zwlaszcza ta czacha niebieski smok oraz krzyz niewiernych xD
__________________

I staniemy się pasterzami,
Dla Ciebie mój panie dla Ciebie,
Z Potęgą otrzymaną prosto z Twej dłoni,
Nasze nogi nieść mogą spokojnie Twe rozkazy,
Tak więc rozlejemy rzekę ku Tobie,
I poskramiać duszę będziemy na wieki,
In nomine Patris et Filii,
et Spiritus Sancti. Amen.
kołbaś jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2007, 20:01   #5
Radix
CS Tibia.pl Team
 
Radix's Avatar
 
Data dołączenia: 11 12 2004
Lokacja: Forgotten Land

Posty: 622
Domyślny

To sa raczej odryski. Ta czacha, ktora sie tak zachwyca pan @up jest w oryginale widoczna na stronie http://www.msnemotions.org/massuploa...lpapers/63.jpg. Wiem, ze nie jest identyczna, ale pierwowzor jest chyba widoczny. Skoro jedna praca mogla byc taka, to reszta pewnie tez.
__________________

Pieśń II: Honor

Niech ktoś zawoła, że broda hańbą jest
A hańbą dla mnie będzie, go o głowę nie skrócić
Niech ktoś zwątpi w prawość mych braci,
Niech bogom swym dziękuje, jeśli kalectwem go tylko oszpecę,
Bo wstydem jest nie szanować
Tego co dla innych święte.
Słabością jest duma, jeśli
Honorem i szacunkiem w ryzach nie trzymana.
Rozważania tego, co mianem zabójcy okrzyknięty,
Który czuje, a los dla niego jedyny...
Radix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2007, 23:49   #6
Pan i Wladca
BadBoy
 
Pan i Wladca's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2005
Lokacja: unknown
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,343
Stan: Na Emeryturze
Świat: PL
Pan i Wladca ma numer GG 5984090
Domyślny

O to mi własnie chodziło. Nie mam Ci tego za złe, bo poniekąt sam tak kiedyś robiłem, na początku mojej przygody z grafiką, ale uwierz mi- do niczego dobrego, sensownego to nie prowadzi. Więc tak ze szczerego serducha Cię prosze nie pokazuj nam wiecej żadnych "tego typu" remake'ów =]
__________________
http://www.ligabbva.pl/
Rzetelnie o La Liga
[center]
Pan i Wladca jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-09-2007, 10:14   #7
Anders
Użytkownik Forum
 
Anders's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2005
Lokacja: Olsztyn
Wiek: 38

Posty: 108
Stan: Niegrający
Anders ma numer GG 5930030
Domyślny

@PiW
Wszystkie prace są w 100% narysowane przeze mnie. Czaszka i niebieski smok (potwór) stworzone były jako zadanie dane mi przez pewien serwis internetowy, w którym miałem stworzyć obrazki na podstawie już istniejących:

miały być jak najbardziej podobne jednak zrobione przeze mnie. A skoro wykonane są w 100% przeze mnie nie widzę powodu, żeby ich tu nie zamieszczać. Owszem, pomysł na te 2 obrazki nie jest mój, ale wykonanie owszem
Wszystkie pozostałe prace powstały z moich orginalnych pomysłów...

PS. Radix pokazał pełnowymiarowy obrazek. Ja do dyspozycji miałem tylko te malutkie zamazane grafiki (wyżej zamieszczone), więc tak na dobrą to nie był wcale taki zwykły "remake"

@Kołbaś
THX

@Matiii
Przecież wyświetlacze komórek mają pewne ograniczenia. Nietrudno się zgodzić z faktem, że bezsensem było by np. rysowanie czerwonemu smokowi łusek skoro potem wyświetlacz komórki i tak by tego dobrze nie wyświetlił, a co ważniejsze - mogło by to nawet popsuć wizualną prezencję grafiki...
__________________
Anders jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-09-2007, 15:18   #8
matiiii
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 05 2006
Lokacja: Giżycko
Wiek: 31
Wpisy bloga: 1

Posty: 962
Stan: Na Emeryturze
Świat: Broa
matiiii ma numer GG 3908545 Send a message via Skype™ to matiiii
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Anders Pokaż post
@Matiii
Przecież wyświetlacze komórek mają pewne ograniczenia. Nietrudno się zgodzić z faktem, że bezsensem było by np. rysowanie czerwonemu smokowi łusek skoro potem wyświetlacz komórki i tak by tego dobrze nie wyświetlił, a co ważniejsze - mogło by to nawet popsuć wizualną prezencję grafiki...
Hmm...to rób prace nie na komórkę, tylko na komputer, najlepiej duże, w dużej rozdzielczości (ok. 600dpi ), na pewno będą ładniejsze.
__________________
Niech nam gwiazdka pomyślności nigdy nie zagasnie
a kto nie jest z nami w klubie - niech go piorun trzaśnie.
Oby nasze wszystkie prace były najpiekniejsze
inni przecież się nie znają - to jest najważniejsze.
Niechaj nasze forum nigdy sie nie skończy
a kto źle o nas napisze, szybko go wykończym...
matiiii jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-09-2007, 15:59   #9
Pan i Wladca
BadBoy
 
Pan i Wladca's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2005
Lokacja: unknown
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,343
Stan: Na Emeryturze
Świat: PL
Pan i Wladca ma numer GG 5984090
Domyślny

Co nowy człowiek przychodzi tu ze swoimi grafikami to wbija mi kolejny gwoździk w głowe, aż mi się nie chce już nic więcej pisać. Pa miśki :*
__________________
http://www.ligabbva.pl/
Rzetelnie o La Liga
[center]
Pan i Wladca jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-09-2007, 01:06   #10
JAvAL666
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 08 2005
Wiek: 37

Posty: 87
Stan: Niegrający
Świat: Celesta-Unitera
Poziom: 172
Poziom mag.: 74
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pan i Wladca Pokaż post
Czy wszystkie te prace(bez piesków) zrobiłeś w 100% sam? Wyszły one z Twojej głowy, są wyłącznie Twoim pomysłem? Bo jeśli nie to je usuń stąd.
MASZ RACJE NIECH USUNIE PRZECIEZ TO NIE ON WYMYŚLIŁ SMOKI I NIEMA ON DO TEGO PRAW AUTORSKICH...modków prosił bym o zrobienie coż z tym przygłupem bo w każdym temacie sie czepia andersa...ma powód? nie po porstu mu nie podpasował bo sam zapewne rysuje gorzej i próbuje mu usilnie aczkolwiek bezskutecznie na każdym kroku dowalić

@up to ku* nie pisz i tyle bo zal czyutac twoje zalosne posty ciekawe ze na nikim innym tak psow nie wieszaliscie a co napisze i pokaze anders to zjawa sie SUPER EKSTRA skład ekspertów od grafik(zaczne chyba te wasze tez wyciągac na wieszch bo co patrzyłem to połowa max beznadzejna ...a ja sie na grafie nie znam : ) )takze skonczcie ta dziecinade i osmieszanie siebie bo tylko robicie z siebie większych idiotów niz faktycznie jestescie

Ostatnio edytowany przez JAvAL666 - 12-09-2007 o 01:11.
JAvAL666 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-09-2007, 09:28   #11
Arnisan
Użytkownik Forum
 
Arnisan's Avatar
 
Data dołączenia: 02 01 2005

Posty: 420
Domyślny

@up
to ty chyba masz problem, ze sie o wszystko czepiasz -.-' skomentowal, mial prawo pomyslec, ze to nie jego, a Anders udowodnil, ze jego i git. A mu bardziej chodzilo o swoja inwencje tworcza, zeby przedstawil czache i smoka zrobiona przez niego, a nie przerobionego z jakichs materialow. I gdybys sie orientowal na forum, to bys wiedzial, ze PiW i niektorzy zawsze maja podejrzenia, ale i tak pozniej wszystko sie uklada ;] Pff..i kto tu kogo osmieszyl? ktos kto uwaza sie za doroslego xDxD "tez wyciągac na wieszch" - na wierzch, gdybys mial problem Jak cos Anders to nie mam nic do Ciebie ;p podobaja mi sie niektore tapetki. No tylko, ze troszke za malo ;p czekam na wiecej ^^
__________________
Arnisan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-09-2007, 12:00   #12
Anders
Użytkownik Forum
 
Anders's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2005
Lokacja: Olsztyn
Wiek: 38

Posty: 108
Stan: Niegrający
Anders ma numer GG 5930030
Domyślny

@up
Zdaje się, że PiW w swoim temacie więcej niż połowę prac (rysowanych ręcznie) ma przerysowanych (Loney Toones, Disney) i jakoś sam nie raczy stosować sie do swoich mądrych rad...
Więcej grafik napewno będzie, ale na razie zajmuję się tworzeniem nowych figurek
__________________

Ostatnio edytowany przez Anders - 12-09-2007 o 12:26.
Anders jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-09-2007, 13:50   #13
matiiii
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 05 2006
Lokacja: Giżycko
Wiek: 31
Wpisy bloga: 1

Posty: 962
Stan: Na Emeryturze
Świat: Broa
matiiii ma numer GG 3908545 Send a message via Skype™ to matiiii
Domyślny

Wy się tylko kłócić potraficie, a raporta dopiero ja wysłałem.
__________________
Niech nam gwiazdka pomyślności nigdy nie zagasnie
a kto nie jest z nami w klubie - niech go piorun trzaśnie.
Oby nasze wszystkie prace były najpiekniejsze
inni przecież się nie znają - to jest najważniejsze.
Niechaj nasze forum nigdy sie nie skończy
a kto źle o nas napisze, szybko go wykończym...
matiiii jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-09-2007, 15:14   #14
Anders
Użytkownik Forum
 
Anders's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2005
Lokacja: Olsztyn
Wiek: 38

Posty: 108
Stan: Niegrający
Anders ma numer GG 5930030
Domyślny

Matiii, ja nie chcę nic mówić, ale po co o tym piszesz, skoro nie dotyczy to tematu. Lepiej byś napisał jakiś konstruktywny komentarz o pracach...

@down
Nie proszę, ale jak już masz coś pisać to napisz komentarz a nie spamujesz forum niepotrzebnie.
PS. Raporty to ja już 3 dni temu wyslałem
__________________

Ostatnio edytowany przez Anders - 12-09-2007 o 15:37.
Anders jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-09-2007, 15:33   #15
matiiii
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 05 2006
Lokacja: Giżycko
Wiek: 31
Wpisy bloga: 1

Posty: 962
Stan: Na Emeryturze
Świat: Broa
matiiii ma numer GG 3908545 Send a message via Skype™ to matiiii
Domyślny

O co ci chodzi? Najpierw sie kłócicie, a teraz prosisz mnie abym skomentował prace? Bo napisałem raport? A post napisałem w tym celu aby nikt inny nie wysyłał raportu, bo po co? Jeden w zupełności wystarczy.
__________________
Niech nam gwiazdka pomyślności nigdy nie zagasnie
a kto nie jest z nami w klubie - niech go piorun trzaśnie.
Oby nasze wszystkie prace były najpiekniejsze
inni przecież się nie znają - to jest najważniejsze.
Niechaj nasze forum nigdy sie nie skończy
a kto źle o nas napisze, szybko go wykończym...
matiiii jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-09-2007, 20:56   #16
Żyłka
Użytkownik Forum
 
Żyłka's Avatar
 
Data dołączenia: 18 12 2004
Lokacja: Legnica
Wiek: 31

Posty: 833
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
MASZ RACJE NIECH USUNIE PRZECIEZ TO NIE ON WYMYŚLIŁ SMOKI I NIEMA ON DO TEGO PRAW AUTORSKICH...modków prosił bym o zrobienie coż z tym przygłupem bo w każdym temacie sie czepia andersa...ma powód? nie po porstu mu nie podpasował bo sam zapewne rysuje gorzej i próbuje mu usilnie aczkolwiek bezskutecznie na każdym kroku dowalić

@up to ku* nie pisz i tyle bo zal czyutac twoje zalosne posty ciekawe ze na nikim innym tak psow nie wieszaliscie a co napisze i pokaze anders to zjawa sie SUPER EKSTRA skład ekspertów od grafik(zaczne chyba te wasze tez wyciągac na wieszch bo co patrzyłem to połowa max beznadzejna ...a ja sie na grafie nie znam : ) )takze skonczcie ta dziecinade i osmieszanie siebie bo tylko robicie z siebie większych idiotów niz faktycznie jestescie
Zgadzam się z tobą w całej rozciągłości. Bez wątpienia grafiki Andersa są ponadprzeciętne, lecz niektórzy, widząc prace na takim poziomie bez zastanowienia posądzają o plagiatorstwo i brak oryginalności. No cóż, nie każdy ma takie umiejętności i przemawia w nim najzwyklejsza zazdrość.
Żyłka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-09-2007, 21:30   #17
Radix
CS Tibia.pl Team
 
Radix's Avatar
 
Data dołączenia: 11 12 2004
Lokacja: Forgotten Land

Posty: 622
Domyślny

Tutaj bardziej chodzi o to, ze mimo wszystko to nie sa JEGO w 100% prace. Zupelnie inaczej rysuje sie widzac cos "czarno na bialym", czyli cieniowanie, ksztalty itp. Jest znacznie latwiej. Tutaj nie ma sie co miotac "nie on wymyslil smoki blablabla". Chodzi o to, ze smok i czaszka sa praktycznie takie same. Nic nie zostalo zmienione. Rozumiem, ze to mialo jakis cel i bylo to zlecenie. Sadze jednak, ze nikt by sie tak nie czepial, gdyby napomknal o tym na poczatku, bo ja czytajac tekst "w 100% moje prace" naprawde mysle, ze zrobil to bez zadnych pierwowzorow polegajac tylko na wlasnej wyobrazni i umiejetnosciach. Co do "najezdzania" na niego w kazdym temacie - nie jest to prawda. Ja bym sie cieszyl, gdyby ktos powytykal mi moje bledy. Rozumiem, ze niektore posty moga wnerwiac, ale nie wszystko jest uslane rozami. Jesli chodzi o Andersa - podobaja mi sie jego plastelinowe lepieje, bo ladnie sie prezentuja. Poza tym, nie ma sie o co "pienic", zawsze mozna najzwyczajniej zignorowac niektore posty - to tylko internet. Autora natomiast prosilbym, aby powiedzial czy jeszcze jakies prace byly wzorowane na czyms, np. jak ta czaszka i smok.

@down
Na poczatku tez mowil, ze "wszystko" sam. Pozniej wyszlo inaczej. Dlatego pytam na zapas, zeby nie bylo ponownych rozczarowan.
__________________

Pieśń II: Honor

Niech ktoś zawoła, że broda hańbą jest
A hańbą dla mnie będzie, go o głowę nie skrócić
Niech ktoś zwątpi w prawość mych braci,
Niech bogom swym dziękuje, jeśli kalectwem go tylko oszpecę,
Bo wstydem jest nie szanować
Tego co dla innych święte.
Słabością jest duma, jeśli
Honorem i szacunkiem w ryzach nie trzymana.
Rozważania tego, co mianem zabójcy okrzyknięty,
Który czuje, a los dla niego jedyny...

Ostatnio edytowany przez Radix - 12-09-2007 o 21:48.
Radix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-09-2007, 21:34   #18
kołbaś
Użytkownik Forum
 
kołbaś's Avatar
 
Data dołączenia: 14 12 2004

Posty: 2,238
kołbaś ma numer GG 7494864
Domyślny

mowil. Jak bys przeczytal wszysto to bys wiedzial. Tylko to bylo zlecenie oraz te pieski reszte zrobil sam.
__________________

I staniemy się pasterzami,
Dla Ciebie mój panie dla Ciebie,
Z Potęgą otrzymaną prosto z Twej dłoni,
Nasze nogi nieść mogą spokojnie Twe rozkazy,
Tak więc rozlejemy rzekę ku Tobie,
I poskramiać duszę będziemy na wieki,
In nomine Patris et Filii,
et Spiritus Sancti. Amen.
kołbaś jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-09-2007, 09:15   #19
Anders
Użytkownik Forum
 
Anders's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2005
Lokacja: Olsztyn
Wiek: 38

Posty: 108
Stan: Niegrający
Anders ma numer GG 5930030
Domyślny

@Żyłka
Dziękuję za ocenę i wsparcie

PS. Nie zdziwiłbym się jakby kilka postów dalej któryś z nadpubudliwych członków MTA powiedział, że jesteś moim kolegą, którego namówiłem żeby napisał o mnie coś pozytywnego lub co więcej, że to ja sam napisałem z Twojego konta (lol).

@Radix
Kołbaś ma rację, nie czytałeś uważnie wątku. Napisałem bowiem, że wszystkie inne prace zrodziły sie w mojej głowie, a potem zostały przeze mnie wykonane.
Nie wspomnialem o potworze i czaszce na początku, ponieważ te prace są rysowane od zera (nie przerabiałem orginalnych, ale stworzyłem je od białej pustej strony pliku) Nie trudno się też zgodzić, że ktoś kto tworzy rysunki grafiki itp powinien umieć odtwarzać w pewnym zakresie co miało na celu to zadanie...
Poza tym - widziałeś jakie mają rozmiary zamieszczone kilka postów wczesniej obrazki orginałów? Takie właśnie małe, niewyraźne grafiki miałem do dyspozycji...

Aha jeszcze jedno... W głównym poście nie pisałem wcale, że wszystkie prace są w 100% moje... "Wszystkie obrazki za wyjątkiem piesków były rysowane ręcznie, skanowane, potem wykańczane w Corel Photo paint 11 (pieski wzięte z prawdziwych zdjęć i przerobione na narysowane)" - co jest w 100% prawdą. O tym że "Wszystkie prace są w 100% narysowane przeze mnie" napisałem w kolejnym poście odpierając zarzuty PiW i Twoje jakoby prace były odryskami, gdzie również wyjaśniłem istote powstania potwora i czaszki.

@down
"Musisz bawić się w chama?" - W nic się nie bawie. Wyjaśniam tylko, że komentarz Żyłki pochodzi od niego samego, bo już raz ktoś z MTA mi zarzucił, że namawiam kolegów, żeby mi dobry komentarz napisali, albo co więcej, że to ja sam piszę z ich kont.

"Tapetki mi się nie podobają. Nie ustawiłbym sobie żadnej z nich." - Twoja strata
__________________

Ostatnio edytowany przez Anders - 15-09-2007 o 09:23.
Anders jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-09-2007, 16:37   #20
Thero
Użytkownik Forum
 
Thero's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2004

Posty: 2,105
Domyślny

Re.Up
To teraz przynajmniej wiesz, jakie to sprawia wrażenie. Nie dziękuj.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Anders Pokaż post
PS. Nie zdziwiłbym się jakby kilka postów dalej któryś z nadpubudliwych członków MTA powiedział, że jesteś moim kolegą, którego namówiłem żeby napisał o mnie coś pozytywnego lub co więcej, że to ja sam napisałem z Twojego konta (lol).
Musisz bawić się w chama?

@Topic
Tapetki mi się nie podobają. Nie ustawiłbym sobie żadnej z nich.

Ostatnio edytowany przez Thero - 15-09-2007 o 10:58.
Thero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:13.


Powered by vBulletin 3