Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.
Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 13-06-2008, 20:41   #61
Bartek11
Użytkownik Forum
 
Bartek11's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2007

Posty: 113
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Libera
Domyślny

A ja se specjalnie zrobie po upie nowe 4 chary bo chce zobaczyć te mini podziemia ;] (dla każdej prof są inne)
__________________
Warcraft ROX.
Arthas jest królem
Granie "RedBulem"
Nieumarli to podstawa xD
Zabijanie ludzi...... zabawa x]
Bartek11 jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 13-06-2008, 20:50   #62
Depeszowiec92
Użytkownik Forum
 
Depeszowiec92's Avatar
 
Data dołączenia: 27 05 2007
Lokacja: Szczecin
Wiek: 31

Posty: 199
Profesja: Knight
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tom The Tanner Pokaż post
Tibia jest grą dla niepełnosprawnych umysłowo jak i ruchowo, więc nauka opuszczania palca na klawisz jest absolutnie konieczna.

Absolutnym faktem jest to, że grają w nią osoby w wieku 6 - 8 lat, dlatego obrazowe przedstawienie samouczka jest standardem (nie można dyskryminować potencjalnych klientów nieumiejących jeszcze czytać).

Pogratulujmy dzielnym twórcom, którzy nie potrzebowali żadnych statystyk, by odkryć, że ich gra jest dla upośledzonych dzieci bez silnej woli i opanowanej sztuki czytania, myślenia oraz chodzenia.


Wjal
Słuszna uwaga. W tą grę może niedługo zrobią wersję dla niesłyszących, będą przysyłać do chaty tutoriale z alfabetem breila.
Najbardziej wk.... mnie kwestia z eq. Dawniej było tak jak było i jakoś gracze dawali sobie radę.

@down
No właśnie będzie to wielkie chamstwo ze strony Cipów jak zmaimują każdą postać powyżej 8 lvla ale mam nadzieje że to się nie zdarzy, szkoda było mi by Wesołego, de bove, fer~ de rook~.

Ostatnio edytowany przez Depeszowiec92 - 13-06-2008 o 20:52.
Depeszowiec92 jest offline  
stary 13-06-2008, 20:50   #63
Sqrwysyn
Użytkownik forum
 
Sqrwysyn's Avatar
 
Data dołączenia: 08 06 2008

Posty: 57
Domyślny

Pacc = 90 zł
Mina każdego rookstayera od 30 do +100 lvl opuszczającego obowiązkowo rookgaard = bezcenna

To nie jest pewne ale jakby tak zrobili to ciekawe jaki będzie przelicznik many - jak wiemy na rooku dostajesz co lvl 5 many, a druid na mainie chyba 30 (nie pamiętam). Jeśli by przeniosło takie 100 lvle z rooka z takim przelicznikiem hp,mp,cap jak mieli na rooku no to na żadną profesję nie będą się nadawać.

@up: Alfabet Braille'a jest dla niewidomych, a nie niesłyszących - dla nich bardziej język migowy

Nie narzekajcie tak na to eq które jest ładne tylko z wyglądu, a i tak jest do dupy

Ostatnio edytowany przez Sqrwysyn - 13-06-2008 o 20:53.
Sqrwysyn jest offline  
stary 13-06-2008, 20:51   #64
Vicious
Użytkownik Forum
 
Vicious's Avatar
 
Data dołączenia: 20 04 2006
Lokacja: Ursus

Posty: 47
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Astera
Poziom: 85
Skille: xx/24
Poziom mag.: 64
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Depeszowiec92 Pokaż post
Słuszna uwaga. W tą grę może niedługo zrobią wersję dla niesłyszących, będą przysyłać do chaty tutoriale z alfabetem breila.
Buahahahahahahahhahahahahahahah
Vicious jest offline  
stary 13-06-2008, 20:52   #65
Cygan Slejter
Użytkownik Forum
 
Cygan Slejter's Avatar
 
Data dołączenia: 20 06 2006
Lokacja: Jawor
Wiek: 34
Wpisy bloga: 1

Posty: 828
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

OTS plx

żenada...
__________________
Cygan Slejter jest offline  
stary 13-06-2008, 20:52   #66
Pacz_knight
Użytkownik Forum
 
Pacz_knight's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2007
Lokacja: Japonia
Wiek: 31
Wpisy bloga: 15

Posty: 1,712
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Calmera
Poziom: 50
Poziom mag.: 5
Domyślny

Bardzo dobry pomysl. Ale czy przemyslany? No to sie okaze podczas grania. Mysle ze ten tutorial przyda sie nowym gracza bo nikomu sie niechce czytac gledzenia Cipfrienda. A co do eq dla profesji to mysle ze to nie jest zly pomysl. Mnie sie tam podoba i nie nazekam, no ale tak jak mowilem zobaczymy wszystko po upie. ^^

Ostatnio edytowany przez Pacz_knight - 13-06-2008 o 20:54.
Pacz_knight jest offline  
stary 13-06-2008, 20:55   #67
Sqrwysyn
Użytkownik forum
 
Sqrwysyn's Avatar
 
Data dołączenia: 08 06 2008

Posty: 57
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pacz_knight Pokaż post
Bardzo dobry pomysl. Ale czy przemyslany? No to sie okaze podczas grania. Mysle ze ten tutorial przyda sie nowym gracza bo nikomu sie niechce czytac gledzenia Cipfrienda. A co do eq dla profesji to mysle ze to nie jest zly pomysl. Mnie sie tam podoba i nie nazekam, no ale tak jak mowilem zobaczymy wszystko po upie. ^^
Biedny Cipfried straci posadę i zostanie wyeksportowany na maina do sprzątania po orcach :/

@down też mi wpadły w oko, ale to pewnie taki wygląd no bo ktoś kto kupił stu tysięcznego pacca dostaje legi które mógł sprzedać za 30kk, a tu pal na start dostaje takie same?

Ostatnio edytowany przez Sqrwysyn - 13-06-2008 o 20:57.
Sqrwysyn jest offline  
stary 13-06-2008, 20:55   #68
Krzy_ek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 03 2005
Wiek: 30

Posty: 156
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Candia
Poziom: 40
Skille: 6X/6X
Poziom mag.: 5
Domyślny

Ja się tam zastanawiam tylko czemu pal Dostaje Dragon scale legi?
Krzy_ek jest offline  
stary 13-06-2008, 20:58   #69
Avios
Użytkownik Forum
 
Avios's Avatar
 
Data dołączenia: 15 04 2007
Lokacja: Lublin
Wpisy bloga: 1

Posty: 591
Stan: Na Emeryturze
Avios ma numer GG 6300642
Domyślny

No to rookstayerzy będą mieli nowości!
Avios jest offline  
stary 13-06-2008, 20:59   #70
piotr66642
Użytkownik Forum
 
piotr66642's Avatar
 
Data dołączenia: 28 12 2007

Posty: 72
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Honera
Poziom: 33
Skille: +75/+75
Poziom mag.: 5
piotr66642 ma numer GG 4830348
Domyślny

zoraz lepiej sie zapowiada update chociaż na mainie nie będą biegały newbie i pisały plx fri items
Użytkowników czytających ten temat: 349 (zarejestrowanych: 42, gości: 307)

Ostatnio edytowany przez piotr66642 - 13-06-2008 o 21:00.
piotr66642 jest offline  
stary 13-06-2008, 21:02   #71
VanBobel
Użytkownik Forum
 
VanBobel's Avatar
 
Data dołączenia: 21 05 2008

Posty: 115
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Xantera
Poziom: 123
Skille: 23/28
Poziom mag.: 76
VanBobel ma numer GG 1830097
Domyślny

Ja pier*ole, mogliby dodać jakieś questy typu Pits of Inferno np. Quest bylby podzielone na kilka misji. W każdej misji musialaby brać udzial każda z profesji.
Np. 1 misja dostanie sie do komnaty na lodowych wyspach w ktorych by wystepowal bardzo silny boss wody i lodu porownywalny silą do orshabaala np. Ice Demon lub cos w tym stylu, do komnaty mialby dostep tylko srocerer, misja byla by bardzo trudna, zostaly by wprowadzone jakies charakterystyczne dla tego miejsca potworki. Z owego bossa leciałby przedmiot np. czesc jakiejs mistycznej ksiązki lub coś w tym stylu.
2. misja polegalaby na dostanie sie na Edron i dojscie do komnaty w, ktorej znajdowalby sie boss ognia np. Fire Demon, dostep do tej misji mieli by tylko druidzi. Z tego bossa lecialaby druga czesci tej mistycznej książki...
3. misja znajdowalaby sie na Tiquandzie. W tej misji należy dostać sie do kolejnej komnaty, w ktorej natomiast by występował boss ziemi np. Earth Demon lub coś w tym stylu... z niego, tak jak z pozostalych wypadalaby kolejna czesci owej ksiązki. Dostęp do tej misji mieliby tylko knighci.
4 misja znajdowala by sie gleboko pod Callassa. Należało by dojsc natomiast do komnaty, w ktorej występowałby natomiast boss energi. Wyglądem przypominalby węgorza elektrycznego. Dostęp do tej misji mieli by tylko palladyni, ponieważ tylko ich bełty są wstanie przebić gruba skóre węgorza...

Dojscie do każdej komnaty nie bylo by łatwe, droga byla by bardzo długa i występowaly by na niej stowry charakterystyczne dla danego żywiołu z jekiego pochodzi boss.. np. ziemia-jakieś ziemne stowry lub coś w tym stylu..

Po zdobyciu wszystkich czesci mistycznej księgi nalezy udać sie na wieże Kharos, do komnaty Ferumbrassa, wszystkie czesci położyć na specialnym stole w ten sposob czesci sie połacza i powstanie księga. Po nacisnieciu na księge w plecaku pojawi sie nagroda charakterystyczna dla danej profesji np. jeżeli księge zaznaczy knight dostanie niezwykły miecz np. majacy 55 ataku lub wiecej. Drużyna ma 30 sec. na odebranie nagrody bo po tych 30 sec. do komnaty przybywa ferumbrass aby zgładzic wszystkich tych co smieli sie zajżec do jego księgi zaklęc..

Quest byłby trudniejszy od dzisiejszego poi, można by go zrobić tylko raz w miesiacu na danym serverze.
__________________
Fall to my feets !



http://youtube.com/watch?v=LLrJFZVFq2k

COMBOS!!!
VanBobel jest offline  
stary 13-06-2008, 21:06   #72
Martka
Music addict
 
Martka's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2007
Lokacja: Siemianowice Śl.
Wiek: 33

Posty: 1,072
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Martka ma numer GG 8189306 Send a message via Skype™ to Martka
Domyślny

Nowy item CipSoftu jest żywcem wzięty z otsa:
http://allegro.pl/item375442090_hexa...a_szatana.html
__________________
Martka's last.fm
Martka jest offline  
stary 13-06-2008, 21:07   #73
Avios
Użytkownik Forum
 
Avios's Avatar
 
Data dołączenia: 15 04 2007
Lokacja: Lublin
Wpisy bloga: 1

Posty: 591
Stan: Na Emeryturze
Avios ma numer GG 6300642
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Krzy_ek Pokaż post
Ja się tam zastanawiam tylko czemu pal Dostaje Dragon scale legi?
To nie DSL'e ale Elven Legi!
Avios jest offline  
stary 13-06-2008, 21:10   #74
Mufinek
Użytkownik Forum
 
Mufinek's Avatar
 
Data dołączenia: 16 08 2007
Lokacja: Podlasie
Wiek: 29

Posty: 50
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Refugia
Mufinek ma numer GG 9167047
Problem

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Krzy_ek Pokaż post
Ja się tam zastanawiam tylko czemu pal Dostaje Dragon scale legi?
Kur... No ja nie wytrzymam. TY NORMALNY JESTES? POWALILO CIE? Z DUPA COS MASZ CZY Z RYJEM? WIADOMO ZE NIE DOSTANIE DSL! JEZU NO... TO JAKIES ZWYKLE NOWE LEGI GORSZE OD P LEGOW KUR.A...
(a ty wogole wiesz jak wygladaja DSL? zobacz na tibia.pl w nogawicach )

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez marla666 Pokaż post
Nowy item CipSoftu jest żywcem wzięty z otsa:
http://allegro.pl/item375442090_hexa...a_szatana.html
Next... Wiesz ze ten item o ile wiem to jest juz w tibii? Chyba bo dobrze nie pamietam.. zaraz zobacze i dam edita jak cos
/edit Hmm a jednak nie ma... To zeczywiscie masz racje
/edit 2 Sa? No ja mysle Bo chyba tego itema widzialem gdzies ...

Ostatnio edytowany przez Mufinek - 13-06-2008 o 21:15.
Mufinek jest offline  
stary 13-06-2008, 21:14   #75
Avios
Użytkownik Forum
 
Avios's Avatar
 
Data dołączenia: 15 04 2007
Lokacja: Lublin
Wpisy bloga: 1

Posty: 591
Stan: Na Emeryturze
Avios ma numer GG 6300642
Domyślny

@Up
Są, są! Zaraz dam edita ze screenem z NoxituSPR!
Avios jest offline  
stary 13-06-2008, 21:16   #76
Sqrwysyn
Użytkownik forum
 
Sqrwysyn's Avatar
 
Data dołączenia: 08 06 2008

Posty: 57
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mufinek Pokaż post
Kur... No ja nie wytrzymam. TY NORMALNY JESTES? POWALILO CIE? Z DUPA COS MASZ CZY Z RYJEM? WIADOMO ZE NIE DOSTANIE DSL! JEZU NO... TO JAKIES ZWYKLE NOWE LEGI GORSZE OD P LEGOW KUR.A...
(a ty wogole wiesz jak wygladaja DSL? zobacz na tibia.pl w nogawicach )
To był "rzart" z jego strony, a po tym poście to sądzę, że ty masz coś z główką albo jej nie masz wcale

żart napisałem z błędem tak jak ty napisałeś "zeczywiscie"

Ostatnio edytowany przez Sqrwysyn - 13-06-2008 o 21:17.
Sqrwysyn jest offline  
stary 13-06-2008, 21:16   #77
TaTaskers
Użytkownik Forum
 
TaTaskers's Avatar
 
Data dołączenia: 18 11 2007
Lokacja: Eee...

Posty: 173
Domyślny

@VanBobel
Dobrze mówisz..

@Topic
Ukryty tekst:

Proszę nie zaglądać, muszę się...
Ukryty tekst:

BLahahahahahahhahahahahhahahahblahahahahhahahahhaa aaaahhhahahahhahahah
BLahahahahahahhahahahahhahahahblahahahahhahahahhaa aaaahhagagaggagaggaghahaahaahh
hah

Ahhhh musiałem...



Jeśli dobrze zrozumiałem to Ci.. usuną wyszystkich rookstayerów z ich miasta (wyrzucą ich na main, po 10 lvl). Jak to jest z tym? Heh Rozwalili tibie...

@Edit
O.0 wyprzedzili mnie XD
__________________
Foko Uciekaaaaj!!
Usunełem swoj podpis na rzecz servera (niższą część)
TaTaskers jest offline  
stary 13-06-2008, 21:17   #78
Mufinek
Użytkownik Forum
 
Mufinek's Avatar
 
Data dołączenia: 16 08 2007
Lokacja: Podlasie
Wiek: 29

Posty: 50
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Refugia
Mufinek ma numer GG 9167047
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sqrwysyn Pokaż post
To był "rzart" z jego strony, a po tym poście to sądzę, że ty masz coś z główką albo jej nie masz wcale żart napisałem z błędem tak jak ty napisałeś "zeczywiscie"
"Główkę" Mam... Poprostu mam zly dzien dzisiaj i dlatego sie tak zachowuje

@down Hmm mogla by byc to jakas slabsza "odmiana/wesja" Ferumbrasa. Naprzyklad nie wypadala by z niej Ferumbrass Hat

Ostatnio edytowany przez Mufinek - 13-06-2008 o 21:19.
Mufinek jest offline  
stary 13-06-2008, 21:17   #79
dawid2
Użytkownik Forum
 
dawid2's Avatar
 
Data dołączenia: 16 12 2006

Posty: 218
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: solera
Poziom: 67
Poziom mag.: 60
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez VanBobel Pokaż post
Ja pier*ole, mogliby dodać jakieś questy typu Pits of Inferno np. Quest byłby podzielone na kilka misji. W każdej misji musiałaby brać udział każda z profesji.
Np. 1 misja dostanie sie do komnaty na lodowych wyspach w których by występował bardzo silny boss wody i lodu porównywalny silą do orshabaala np. Ice Demon lub coś w tym stylu, do komnaty miałby dostęp tylko srocerer, misja była by bardzo trudna, zostały by wprowadzone jakiejś charakterystyczne dla tego miejsca potworki. Z owego bossa leciałby przedmiot np. część jakiejś mistycznej książki lub coś w tym stylu.
2. misja polegałaby na dostanie sie na Edron i dojście do komnaty w, której znajdowałby sie boss ognia np. Fire Demon, dostąp do tej misji mieli by tylko druidzi. Z tego bossa leciałaby druga części tej mistycznej książki...
3. misja znajdowałaby sie na Tiquandzie. W tej misji należy dostać sie do kolejnej komnaty, w której natomiast by występował boss ziemi np. Earth Demon lub coś w tym stylu... z niego, tak jak z pozostałych wypadałaby kolejna części owej książki. Dostęp do tej misji mieliby tylko knighci.
4 misja znajdowała by sie głęboko pod Callassa. Należało by dojść natomiast do komnaty, w której występowałby natomiast boss energii. Wyglądem przypominałby węgorza elektrycznego. Dostęp do tej misji mieli by tylko palladyni, ponieważ tylko ich bełty są wstanie przebić gruba skórę węgorza...

Dojście do każdej komnaty nie bylo by łatwe, droga była by bardzo długa i występowały by na niej stwory charakterystyczne dla danego żywiołu z jakiego pochodzi boss.. np. ziemia-jakieś ziemne stwory lub coś w tym stylu..

Po zdobyciu wszystkich części mistycznej księgi należy udać sie na wieże Kharos, do komnaty Ferumbrassa, wszystkie części położyć na specjalnym stole w ten sposób części sie połączą i powstanie księga. Po naciśnięciu na księgę w plecaku pojawi sie nagroda charakterystyczna dla danej profesji np. jeżeli księgę zaznaczy knight dostanie niezwykły miecz np. mający 55 ataku lub więcej. Drużyna ma 30 sec. na odebranie nagrody bo po tych 30 sec. do komnaty przybywa ferumbrass aby zgładzić wszystkich tych co ośmieli sie zajrzeć do jego księgi zaklęć..

Quest byłby trudniejszy od dzisiejszego poi, można by go zrobić tylko raz w miesiącu na danym serwerze.
bardzo ciekawy pomysł szkoda że czegoś takiego nie zrobią (a może??) chociaż trudno żeby februsek pojawiał sie na zawołanie ;D
__________________



Ostatnio edytowany przez dawid2 - 13-06-2008 o 21:19.
dawid2 jest offline  
stary 13-06-2008, 21:19   #80
Sqrwysyn
Użytkownik forum
 
Sqrwysyn's Avatar
 
Data dołączenia: 08 06 2008

Posty: 57
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez dawid2 Pokaż post
bardzo ciekawy pomysł szkoda że czegoś takiego nie zrobią chociaż trudno żeby februsek pojawiał sie na zawołanie ;D
tak jak yakhal
Sqrwysyn jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:29.


Powered by vBulletin 3