Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 18-05-2005, 09:49   #1
jasonnn
Użytkownik forum
 
jasonnn's Avatar
 
Data dołączenia: 12 05 2005

Posty: 12
Domyślny spell rune for lvl 1

Czy jest warte cokolwiek spell rune for lvl 1 "adori gran" i tak wogule co to jest i do czego sluzy?
jasonnn jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 18-05-2005, 09:55   #2
Ojczul
Użytkownik Forum
 
Ojczul's Avatar
 
Data dołączenia: 17 09 2004

Posty: 203
Domyślny

boze szukaj czlowieku ta runa to jest heavy magic missle hmm plecak takich czyli 20 mozna sprzedac od 1k do 1,5k moze je robic druid mag oraz palladyn
i idz do poradnika magi
__________________
XANTERA ROX
Ojczul jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2005, 10:27   #3
Vaxxia
Użytkownik Forum
 
Vaxxia's Avatar
 
Data dołączenia: 03 11 2004
Wiek: 36

Posty: 310
Stan: Tutor
Domyślny

@Radek666

Mial prawo nie wiedziec i bardzo kulturalnie zapytal... W moich oczach awansowal juz na newbiego (za to ty spadles do rangi nooba).

@topic
Jesli masz magic lvl 1, mozesz uzyc tej runy na potworze lub innym graczu. Zada ona kilka pkt damage, przy twoim (sadze ze niskim) levelu bedzie to jakies 15-25 obrazen w potwora. Nie mozna spudlowac. Mozna uzyc 5 razy. Co do ceny to the same as Ojczul.
__________________
Blank signature.

Ostatnio edytowany przez Vaxxia - 18-05-2005 o 10:29.
Vaxxia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2005, 10:57   #4
Radek 666
Użytkownik Forum
 
Radek 666's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2004
Lokacja: Neverwinter
Wiek: 31

Posty: 1,186
Radek 666 ma numer GG 9619721 Radek 666 ma login Tlenu radek12345@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vaxxia
@Radek666

Mial prawo nie wiedziec i bardzo kulturalnie zapytal... W moich oczach awansowal juz na newbiego (za to ty spadles do rangi nooba).

@topic
Jesli masz magic lvl 1, mozesz uzyc tej runy na potworze lub innym graczu. Zada ona kilka pkt damage, przy twoim (sadze ze niskim) levelu bedzie to jakies 15-25 obrazen w potwora. Nie mozna spudlowac. Mozna uzyc 5 razy. Co do ceny to the same as Ojczul.
Według mnie ja mu bardzo pomogłem, aby nie zadawał takich durnych pytań. Gdyby poszukał, nawet niekoniecznie na forum, tylko w poradnikach to by znalazł szybciej niż założyłby temat. Aha i jeszcze jedno, on awansował na newbiego, tak?To czemu zadaje takie durne pytania zamiast poszukać?
__________________

In the memory you’ll find me
Eyes burning up
The darkness holding me tightly
Until the sun rises up
Radek 666 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2005, 12:19   #5
jasonnn
Użytkownik forum
 
jasonnn's Avatar
 
Data dołączenia: 12 05 2005

Posty: 12
Domyślny

Dzieki Vaxxia za odpowiedz mam tych "hmmów" troche wszystkie znalazlem w backpack'u na drodze Demon:nie wiem co to jest wiec mam przestac grac w tbie?! LOL.... wiecej szacunku dla newbiego kazdy kiedys zaczynal grac, a po twojej postawie wnioskuje ze jestes jedna z osub ktura pewnie majac 30 lvl ownuje low lvl postacie i zgrywa kozaka...(gram 15 dzien lvl:15)

Ostatnio edytowany przez jasonnn - 18-05-2005 o 12:53.
jasonnn jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2005, 12:28   #6
Ojczul
Użytkownik Forum
 
Ojczul's Avatar
 
Data dołączenia: 17 09 2004

Posty: 203
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez jasonnn
Dzieki Vaxxia za odpowiedz mam tych "hmmów" troche wszystkie znalazlem w backpack'u na drodze Demon:nie wiem co to jest wiec mam przestac grac w tbie?! LOL.... wiecej szacunku dla newbiego kazdy kiedys zaczynal grac, a po twojej postawie wnioskuje ze jestes jedna z osub ktura pewnie majac 30 lvl ownuje low lvl postacie i zgrywa kozaka...(gram 5 dzien lvl:15)
skoro w 5 dni nabiles 15lvl i nie wiesz co to hmm to zadam ci pytanie
z kim dzielisz konto?
__________________
XANTERA ROX
Ojczul jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2005, 12:39   #7
jasonnn
Użytkownik forum
 
jasonnn's Avatar
 
Data dołączenia: 12 05 2005

Posty: 12
Domyślny

Jak to z kim dziele konto?Nierozumiem...0_o Aaa juz chyba wiem, chodzi ci o to ze 5 dni 15 lvl tak? sry zjadłem 1 gram okolo 2 tygodni

Ostatnio edytowany przez jasonnn - 18-05-2005 o 12:52.
jasonnn jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2005, 18:32   #8
0rb
Użytkownik Forum
 
0rb's Avatar
 
Data dołączenia: 19 11 2004
Lokacja: Toruń
Wiek: 34

Posty: 80
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Silvera
Poziom: 68
Skille: 88/85
Poziom mag.: 6
0rb ma numer GG 4895809
Domyślny ...............

Ludzie, kazdy z nas byl kiedys tgz "newbiem" i nie rozumiem uzytkownikow doswiatczonych o takie krytykowanie -Radek 666 (swiadczy to o kulturze a spowodowane jest pewnie wiekiem )
Calkowicie popieram zdanie Vaxxi'i, "newbiom" trzeba wytlumaczyc na spokojnie a nie przezywac ich -.-", naprawde nie rozumiem takich agresorow.
Poza tym lvl nie czyni z kogos nooba, newbiego czy gracza doswiatczonego (tak ktos tu napisal - na 15 lvl nie wiedziec co znaczy HMM)
Czy ludzie mysla ze jak sie zaczyna grac w tibie ,to sie odrazu zna wszystkie skroty ktore i tak tibijczycy wymyslili?
Inteligencja niektorych ludzi jest naprawde dolujaca, i ci ktorzy zachowoja sie i wypowiadaja sie podobnie jak Radek 666 sa PRAWDZIWYMI N()()BAMI.



Sorki ze pisze nie na temat ale musialem tych (lol) zgasic i wyjasnic co nie co

Ostatnio edytowany przez 0rb - 18-05-2005 o 18:33. Powód: BłĘdY ;D
0rb jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2005, 18:38   #9
PalAnonim
Użytkownik Forum
 
PalAnonim's Avatar
 
Data dołączenia: 27 12 2004
Lokacja: Kraków
Wiek: 34

Posty: 289
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 60
Poziom mag.: 6
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Radek 666
Według mnie ja mu bardzo pomogłem, aby nie zadawał takich durnych pytań. Gdyby poszukał, nawet niekoniecznie na forum, tylko w poradnikach to by znalazł szybciej niż założyłby temat. Aha i jeszcze jedno, on awansował na newbiego, tak?To czemu zadaje takie durne pytania zamiast poszukać?

Bo ma w sobie to "coś" i postanowił zapytać, a następnie poczekać na grzeczną odpowiedź, lecz zawsze znajdzie sie jeden ***** co musi sie wypuścić z tekstem: "Omg jaki noob, jak tego nie wiesz to nie graj w tibie". To zdanie bardzo wiele o tobie swiadczy, no ale coż, człowieka sie nie da zmienic chyba, ze sam tego chce.

Top.
Runa HMM (Heavy Magic Missle) Malo many, przy produkcji hurtowej mozna niezle zarobic. Wytwarzaja ja: Sorc, Drid, Pal. Bardzo przydatna w huntach i podczas expienia.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Goldzio
Jesli Ci buchna lootbaga na ktorego pracowales caly dzien wtedy konczysz z tibia a lbo rozbijasz krzeslo na matce ;]
OWN3D
PalAnonim jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2005, 18:51   #10
orixdeavin
Użytkownik forum
 
orixdeavin's Avatar
 
Data dołączenia: 11 05 2005

Posty: 14
Żarówka Ej chlopaki spokojnie nie wyzywajcie sie na nim.

Nie każdy gra długo w tibię i nie każdy może wiedzieć co to jest tajemnicze "adori gran".
Dla was może to być dziwne ale wy też nie wiedzieliście kiedyś co to do jasnej holery może być.
No więc tak :
Adori gran to inkantacja na zrobienie runy, która nazywa się "Heavy Magic Missile" ale wszyscy używają skrótu HMM.
Plecak takich runek można sprzedać za 1k=1000gp.
orixdeavin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-05-2005, 10:35   #11
jasonnn
Użytkownik forum
 
jasonnn's Avatar
 
Data dołączenia: 12 05 2005

Posty: 12
Domyślny

Thx a to ze jest napisane wniej np. 5x albo 2x to znaczy ze jeszcze 5 albo 2 razy moge uzyc tego czaru z tej runy tak?
jasonnn jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-05-2005, 11:00   #12
Venderer
Użytkownik Forum
 
Venderer's Avatar
 
Data dołączenia: 04 09 2004
Lokacja: Between Heaven & Hell

Posty: 751
Profesja: Knight
Świat: Refugia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez jasonnn
Thx a to ze jest napisane wniej np. 5x albo 2x to znaczy ze jeszcze 5 albo 2 razy moge uzyc tego czaru z tej runy tak?
Tak. Runy mają takie swoje "naboje". HMM ma 5 strzałów więc możesz strzelić z neigo 5 razy po czym runa znika...
__________________
"Non mortem timemus, sed cogitationem mortis" - Nie śmierci się boimy, lecz myśli o śmierci. Seneka
Venderer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-05-2005, 13:17   #13
jasonnn
Użytkownik forum
 
jasonnn's Avatar
 
Data dołączenia: 12 05 2005

Posty: 12
Domyślny

Aha juz rozumiem dzieki
jasonnn jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:09.


Powered by vBulletin 3