Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 08-08-2009, 22:56   #221
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
to jest tak samo jak w dawnej Polsce pojedynki miedzy szlachcicami , tłukli się miedzy sobą , jak trzeba było to razem pili a jak było zagrożenie to walczyli razem.
Ej no bez przesady... Nie porównuj różnych epok... Poza tym walka między szlachcicami (skądkolwiek to wziąłeś, pierwsze słyszę o czymś takim, może lekcje histy przespałem) to co innego (już sam fakt porównywania dość ważnych osobistości do... powiedzmy sobie szczerze, mi, przeciętnemu mieszkańcowi Ziemi niezaznajomionego z tematem kibice kojarzą się z chuliganami co klną i niszczą [nasze kochane "stereotypy", znam ten ból]).

Każdy ma prawo interesować się czym chce i być za tym zespołem za jakim sobie chce, a osobom trzecim nic do tego. Takie "akty agresji" są tylko dowodem niedojrzałości, i naprawdę nie dziwicie się, że jesteście traktowani tak jak jesteście. Z takich powodów bójki nie są normalne. Nie w XXI wieku.

I nie próbuję tutaj nikogo obrażać... Po prostu mówię jak jest. Smutne lecz prawdziwe.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 08-08-2009, 23:06   #222
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Ej no bez przesady... Nie porównuj różnych epok... Poza tym walka między szlachcicami (skądkolwiek to wziąłeś, pierwsze słyszę o czymś takim, może lekcje histy przespałem) to co innego (już sam fakt porównywania dość ważnych osobistości do... powiedzmy sobie szczerze, mi, przeciętnemu mieszkańcowi Ziemi niezaznajomionego z tematem kibice kojarzą się z chuliganami co klną i niszczą [nasze kochane "stereotypy", znam ten ból]).

Każdy ma prawo interesować się czym chce i być za tym zespołem za jakim sobie chce, a osobom trzecim nic do tego. Takie "akty agresji" są tylko dowodem niedojrzałości, i naprawdę nie dziwicie się, że jesteście traktowani tak jak jesteście. Z takich powodów bójki nie są normalne. Nie w XXI wieku.

I nie próbuję tutaj nikogo obrażać... Po prostu mówię jak jest. Smutne lecz prawdziwe.
powiem ci cos co mowil moj nauczyciel od Histori ( genialny czlowiek)

"Zachowanie ludzi się nie zmienia , zmieniają się tylko środki którymi ludzie operują"

kiedys bylo franek ukrasc krowe
teraz jest premier x ukrasc 5 mln.

itp itd.

i czy tego chcemy czy nie to walke mamy we krwi ;D slowianie to byl jeden z najwaleczniejszych ludow wiec cos po nich odziedziczylismy , mozna powiedziec ze w kibicach odzywaja sie stare geny ;D

Tak, kazdy moze byc za zespolem jakim chce , ale zwykla logika nakazuje ze jak nie chcesz dostac wpier. to glosno nie mowisz ze jestes za x w miejscu gdzie panuje klub y. No chyba ze jestes samobojca lub osoba lubiaca walki uliczne/ryzyko.

a co zmienia XXI wiek? walki zawsze byly , sa i beda. Swiat bez przemocy naprawde nie byl by ciewy , gdyby nie wojna to teraz pewnie nie mialbys wielu rzeczy np. "komputra" bo to bylo wynalezione na potrzeby wojska.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"

Ostatnio edytowany przez Albertus - 08-08-2009 o 23:08.
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-08-2009, 23:08   #223
Ufocznik
Użytkownik Forum
 
Ufocznik's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2004
Lokacja: Piła/Poznań

Posty: 1,425
Stan: Niegrający
Imię: Ufoczix
Ufocznik ma numer GG 1483849
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez $cyz0r Pokaż post
zal widac ze nie wiecie nic o ultrasach!!!!!!! moja ekipa jechalismy w 15 na rynek do gdanska z bejsbolami!!!!!!!!!! ciekawe ktury z was powturzybly mi to prosto w oczy forumowe kozaki. najpierw zobaczcie muj avatar i pomyslcie z kim tanczycie zanim cos napiszecie bo nie jestescie anonimowi!!!! takie kozaki???/ jest ktos chetny na ustawke???/ PISAC NA PRIV KOZAKI

get a life a nie tibia tylko
skończ tą napinkę i netchuligankę dzieciaku i wróć do podstawówki, przynosisz tylko wstyd swoim - i po części też moim - barwom
Ufocznik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-08-2009, 23:08   #224
Gelt
Da Old school.
 
Gelt's Avatar
 
Data dołączenia: 04 12 2005
Lokacja: Szpital dla psychicznie i nerwowo chorych Drewnica

Posty: 2,508
Stan: Na Emeryturze
Gelt ma numer GG 4445444
Domyślny

Taki malutki offtop

Przegrałeś zakład.
__________________
Jestem oazą spokoju, zajeb*** wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora.

Jeśli Ci będzie smutno i bardzo źle, to pomyśl, że byłeś najbardziej niesfornym i aktywnym plemnikiem w całej swojej grupie.



Poradnik "Jak dojść do Demony"
Gelt jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-08-2009, 23:21   #225
Wiślaczek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 10 2004
Wiek: 24

Posty: 254
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez $cyz0r Pokaż post
zal jakbys byl prawdziwym lechita to bys mnie po*******!!! widac ze jestes jakims intelektualista ktory pewnie piosenek nie zna nawet !!!! dawaj adres na priv to na arka lech pogadamy zobaczymy co mi wtedy powiesz kozaczku-.-
Widze ze glupich nie brak
Kolejny net hools ;-)
Wiślaczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-08-2009, 23:27   #226
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez $cyz0r Pokaż post
zal jakbys byl prawdziwym lechita to bys mnie po*******!!! widac ze jestes jakims intelektualista ktory pewnie piosenek nie zna nawet !!!! dawaj adres na priv to na arka lech pogadamy zobaczymy co mi wtedy powiesz kozaczku-.-
niestety to jest forum Tibi.pl i tu za takie wypowiedzi dostaniesz bana od moderatorow bo oni nie lubia jak ktos jest Chuliganem,Nacjonalista czy kims z rodzaju ludzi którzy gnębią/gnębili ich poprzez przemoc fizyczna. ;D wiec jako kolega po fachu dam Ci rade bys sie wstrzymal bo i ty dostaniesz bana ( ja juz pare mialem ) walka tu to jak walka z wiatrakami Don Kichota ( nie wiem czy tak sie pisze ) traktuj te forum na luzie i poprostu gadaj , nie ma co sie takimi denerwowac.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wiślaczek Pokaż post
Widze ze glupich nie brak
Kolejny net hools ;-)
a skad wiesz czy w rl nie jest Hools'em ? rozni ludzie graja w tibie... a to ze sie tu wypowiada swiadczy ze gral w tibie a nie to kim jest.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"

Ostatnio edytowany przez Albertus - 08-08-2009 o 23:28.
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-08-2009, 23:33   #227
Gelt
Da Old school.
 
Gelt's Avatar
 
Data dołączenia: 04 12 2005
Lokacja: Szpital dla psychicznie i nerwowo chorych Drewnica

Posty: 2,508
Stan: Na Emeryturze
Gelt ma numer GG 4445444
Domyślny

Gdyby taki chuligan czy nacjonalista potrafił pisać kulturalnie to nie dostawałby bana. Wysiliłbyś się na coś oryginalniejszego i ciętego a nie ten sam tekst wałkowany(xxx nie lubi yyy bo był bity/gwałcony/okradany przez yyy).

A, że nie myśli podczas pisania tak jak podczas meczu to już nie wina moderatora.
__________________
Jestem oazą spokoju, zajeb*** wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora.

Jeśli Ci będzie smutno i bardzo źle, to pomyśl, że byłeś najbardziej niesfornym i aktywnym plemnikiem w całej swojej grupie.



Poradnik "Jak dojść do Demony"
Gelt jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-08-2009, 23:35   #228
Ufocznik
Użytkownik Forum
 
Ufocznik's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2004
Lokacja: Piła/Poznań

Posty: 1,425
Stan: Niegrający
Imię: Ufoczix
Ufocznik ma numer GG 1483849
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez $cyz0r Pokaż post
zal jakbys byl prawdziwym lechita to bys mnie po*******!!! widac ze jestes jakims intelektualista ktory pewnie piosenek nie zna nawet !!!! dawaj adres na priv to na arka lech pogadamy zobaczymy co mi wtedy powiesz kozaczku-.-
Zaczynam odnosić wrażenie, że ktoś celowo udaje takiego bezmózga w celach prowokacyjnych, więc nie wiem czy w ogóle jest sens ripostowania. Może mi ktoś wyjaśnić jak się ma intelekt do znajomości przyśpiewek i dlaczego jako Lechita powinienem popierać takie pajacowanie na forum nawet jeśli jest udziałem kogoś z Arki? Idź to pisać na forum WL to najpierw cię wyśmieją, a potem ktoś cie nauczy szacunku spuszczając ci solidny wpier*ol.
Aha.. po co na priv? Piła, osiedle Górne, czekam.
Ufocznik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-08-2009, 23:36   #229
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gelt Pokaż post
Gdyby taki chuligan czy nacjonalista potrafił pisać kulturalnie to nie dostawałby bana. Wysiliłbyś się na coś oryginalniejszego i ciętego a nie ten sam tekst wałkowany(xxx nie lubi yyy bo był bity/gwałcony/okradany przez yyy).

A, że nie myśli podczas pisania tak jak podczas meczu to już nie wina moderatora.
nie prawda , nie raz pisalem konkretne argumenty pewnych tematow ale z gory byly one skazane na porazke ( wiekszosc pewnie nawet nie czytala)
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-08-2009, 23:37   #230
Ulrikk
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez podpis scyzora
rap
Usuń to słowo ze swojego podpisu i nigdy go nie wymawiaj, bo wstyd mi za ciebie.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez podpis scyzora
masz zakwasy? to znak nadejscia masy
Raczej kiepskiej rozgrzewki.
Kumpel pomógł ci wycisnąć 50kg i cwaniak?
  Odpowiedz z Cytatem
stary 08-08-2009, 23:55   #231
Gelt
Da Old school.
 
Gelt's Avatar
 
Data dołączenia: 04 12 2005
Lokacja: Szpital dla psychicznie i nerwowo chorych Drewnica

Posty: 2,508
Stan: Na Emeryturze
Gelt ma numer GG 4445444
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
nie prawda , nie raz pisalem konkretne argumenty pewnych tematow ale z gory byly one skazane na porazke ( wiekszosc pewnie nawet nie czytala)
Nie ukrywam, że moja poglądy są zupełnie inne niż Twoje. Cześć argumentów w jakiś sposób była logiczna, ale niektóre.. Wybacz, ale śmiech na sali. A starałem sie patrzeć naprawde obiektywnie.

Mniejsza, ni potrzeba tu offtopa na ten temat.

Co do Scyzoryka.. No cóż, takie wypowiedzi robią świetną reklamę hooligansom czy jak im tam.
__________________
Jestem oazą spokoju, zajeb*** wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora.

Jeśli Ci będzie smutno i bardzo źle, to pomyśl, że byłeś najbardziej niesfornym i aktywnym plemnikiem w całej swojej grupie.



Poradnik "Jak dojść do Demony"
Gelt jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-08-2009, 23:56   #232
Wiślaczek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 10 2004
Wiek: 24

Posty: 254
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
n

a skad wiesz czy w rl nie jest Hools'em ? rozni ludzie graja w tibie... a to ze sie tu wypowiada swiadczy ze gral w tibie a nie to kim jest.
Skad wiem? Bo widze to po jego wypowiedziach na tym forum. Kolejny przyklad internetowego trolla.
A kolesie ktorzy siedza w prawdziwych ustawkach, czy takich roznych innych rzeczach, nie szukaja "slawy" na takich forach.
A przez neta. zawsze mozna postraszyc swymi kolegami z "bejsbolami"
Cytuj:
Poprostu opowiada o sobie.
Hah.
Cytuj:
on nie szuka slawy , poprostu wypowiada sie w temacie do tego stworzonym
Hah, dobry trolling nie jest zly ;-)

Ostatnio edytowany przez Wiślaczek - 09-08-2009 o 00:07.
Wiślaczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-08-2009, 23:58   #233
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gelt Pokaż post
Nie ukrywam, że moja poglądy są zupełnie inne niż Twoje. Cześć argumentów w jakiś sposób była logiczna, ale niektóre.. Wybacz, ale śmiech na sali. A starałem sie patrzeć naprawde obiektywnie.

Mniejsza, ni potrzeba tu offtopa na ten temat.

Co do Scyzoryka.. No cóż, takie wypowiedzi robią świetną reklamę hooligansom czy jak im tam.
no offtopa nie trzeba , bo skonczy sie na banie dla mnie.

no Scyzor troche przesadza , ale nie kazdy jest tak pogodny jak ja nawet jak po mnie jada ;D

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wiślaczek Pokaż post
Skad wiem? Bo widze to po jego wypowiedziach na tym forum. Kolejny przyklad internetowego trolla.
A kolesie ktorzy siedza w prawdziwych ustawkach, czy takich roznych innych rzeczach, na szukaja "slawy" na takich forach.
A przez neta. zawsze mozna postraszyc swymi kolegami z "bejsbolami"
on nie szuka slawy , poprostu wypowiada sie w temacie do tego stworzonym , ja np. mu wierze bo niby po co mialby klamac? zeby sie pochwalic przed kolesiami ktorych na oczy nie widzial? co to mu da. Poprostu opowiada o sobie.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"

Ostatnio edytowany przez Albertus - 08-08-2009 o 23:59.
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-08-2009, 00:14   #234
Xevez
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 11 2008
Lokacja: Silesia Inferior

Posty: 1,026
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xevezq
Profesja: Elite Knight
Świat: Pacera
Poziom: 174
Skille: 96/90
Poziom mag.: 8
Domyślny

Wracając do tematu - jestem po swoim pierwszym wyjeździe
40km z Legnicy do Polkowic, 200 osób+zgody. W Polkowicach 0 młynu, jeden koleś walił w bęben + 500 pikników. W drugiej połowie wpadło zagłębie i nas wyzywali. Po zniszczeniu przez nas 2 płotów zagłębiaki uciekli i tyle ich widzieli. Potem wrzucę jakieś foty;d
Xevez jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-08-2009, 00:34   #235
Gierubesoen
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 01 2009
Lokacja: Wrocław
Wpisy bloga: 3

Posty: 995
Stan: Na Emeryturze
Świat: Iridia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xevez Pokaż post
Wracając do tematu - jestem po swoim pierwszym wyjeździe
Wyjazd rzecz święta


A co do tamtego net hoolsa krótko mówiąc- mały pies najgłośniej szczeka
Gierubesoen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-08-2009, 00:45   #236
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xevez Pokaż post
Wracając do tematu - jestem po swoim pierwszym wyjeździe
40km z Legnicy do Polkowic, 200 osób+zgody. W Polkowicach 0 młynu, jeden koleś walił w bęben + 500 pikników. W drugiej połowie wpadło zagłębie i nas wyzywali. Po zniszczeniu przez nas 2 płotów zagłębiaki uciekli i tyle ich widzieli. Potem wrzucę jakieś foty;d
gratuluje , widze ze ciekawy wyjazd ;D u nas wyjazdu nie zrobili a za tydzien mecz u siebie i bedzie tez mecz zgody , chyba na niego pojade , zalezy jak bedzie w dniach sobota/niedziela
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-08-2009, 01:37   #237
Xevez
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 11 2008
Lokacja: Silesia Inferior

Posty: 1,026
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xevezq
Profesja: Elite Knight
Świat: Pacera
Poziom: 174
Skille: 96/90
Poziom mag.: 8
Domyślny

Dobra łapcie 3 fotki z wyjazdu;p


Xevez jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-08-2009, 02:07   #238
niemamnogi
Użytkownik Forum
 
niemamnogi's Avatar
 
Data dołączenia: 17 04 2009

Posty: 75
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Ja też dzisiaj zaliczyłem udany wyjazd. 700 głów przekryczało fanów oDRY wODZISLAW. Tylko co to za wyjazd, gdy czujesz się jak w domu? ;|
niemamnogi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-08-2009, 03:51   #239
Gierubesoen
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 01 2009
Lokacja: Wrocław
Wpisy bloga: 3

Posty: 995
Stan: Na Emeryturze
Świat: Iridia
Domyślny

Już niedługo play offy, zapowiada się pysznie: 2x derby (Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra i Polonia Bydgoszcz Apator Toruń) a we wrześniu kolejny dwumecz z gdańskim Wybrzeżem. Szkoda że o utrzymanie, ale nawet to nie zepsuje nam dobrej zabawy nad morzem i we Wrocławiu!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wybrzeże Gdańsk
Sparta czy wiecie, wy trzeźwi nie wyjedziecie!



W międzyczasie może wybiorę się ze Śląskiem do B-stoku, o ile czas i fundusze pozwolą, bo wyjazd z gatunku tych niezapomnianych.

Ostatnio edytowany przez Gierubesoen - 09-08-2009 o 03:56.
Gierubesoen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-08-2009, 09:28   #240
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
chociaz ze on na mnie wsiadl to go troche popieram , on nie kozaczy tylko mowi jak jest , moze ma 1,90 i jest przypakowany? nie kazdy kto siedzi na forum jest maly chudy w okularkach z dlugimi wlosami... i nie kazdy musi znac ortografie , nawet jak ktos robi bledy nie przekresla to czlowieka.
Nawet jeśli ma 2,30 i waży 200 kg, to tutaj po prostu kozaczy i pokazuje, że jest kretynem.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
nie kazdy jest tak pogodny jak ja nawet jak po mnie jada ;D
Może po prostu przywykłeś : >

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
on nie szuka slawy , poprostu wypowiada sie w temacie do tego stworzonym , ja np. mu wierze bo niby po co mialby klamac? zeby sie pochwalic przed kolesiami ktorych na oczy nie widzial? co to mu da. Poprostu opowiada o sobie.
I narobić dymu. Widzę, żeś nowy w tych stronach. Internet wita.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:26.


Powered by vBulletin 3