Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 01-09-2005, 00:42   #41
Flash_Radzio
Użytkownik Forum
 
Flash_Radzio's Avatar
 
Data dołączenia: 05 08 2005
Lokacja: Adamów 12, 96-155 Nowy Kawęczyn, czerwony dom naprzeciw kapliczki, piętro, zielony pokój(yuck!) xD
Wiek: 34

Posty: 135
Stan: Na emeryturze
Flash_Radzio ma numer GG 1969816
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez DjOLO
Ja sobie wypraszam.Nigdy zadnych programów nie używałem i nie mam zamiaru :/ nikomu passów nie dawałem i co zhakowali mnie.Coraz więcej ludzi hakują po tym update.
Taaaaaak???? to wskaż gdzie problem
__________________
No peace, no love...
=
NO ROOM, NO SEX!
Flash_Radzio jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 01-09-2005, 02:04   #42
celesta_Master_oRRor
Guest
 

Posty: n/a
Problem od wczoraj

Przyznaje sie uzywalem macra , ale napoczontku niewiedzialem ze tam sol key loggery (dawno bylo) . Wczoraj mnie shakowali poprostu gralem innol postaciol na innym koncie i puzniej sie loguje na tol zhackowanol postac i jest ze zle wpisalem passy i tak pare razy puzniej prbuje na tibia.com to samo puzniej last acount itd... jeszce nieprzyslali mi e-maila z nowym passem kiedy przeslol? co puzniej robic ? jak ktos moze mi pomuc prosze napisac na gg:1431600
  Odpowiedz z Cytatem
stary 01-09-2005, 03:31   #43
Flash_Radzio
Użytkownik Forum
 
Flash_Radzio's Avatar
 
Data dołączenia: 05 08 2005
Lokacja: Adamów 12, 96-155 Nowy Kawęczyn, czerwony dom naprzeciw kapliczki, piętro, zielony pokój(yuck!) xD
Wiek: 34

Posty: 135
Stan: Na emeryturze
Flash_Radzio ma numer GG 1969816
Domyślny

wiecie co?? czas sie wziać za te Cipy... chyba trza sie zebrac i napisac do nich by poprawili lost account interface- by odzyskac konto trza czekac 3 tyg. "bezczynnosci konta". ale co moze stac sie w tym czasie?? shackowany wie...:/
mam nadzieje ze wielu ludzi pojdzie za mną... teraz mi powie ktos ze lepiej dla hakerow bylaby ta zmiana bo odrazu maja konto- a oni maja twoj adres mailowy?? czy wyswietla sie on w dziale community/character?? nie- czyli rozwiazanie jest najlepsze. kto sie zgadza??
__________________
No peace, no love...
=
NO ROOM, NO SEX!
Flash_Radzio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-09-2005, 03:44   #44
luft
Użytkownik Forum
 
luft's Avatar
 
Data dołączenia: 15 05 2005
Lokacja: Wodzisław Śl.
Wiek: 38

Posty: 96
Stan: Na emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Inferna
luft ma numer GG 3265138
Domyślny

A ja ci powiem co cipy na to:
pracujemy nad anty hack systemem w nastepnym updacie
albo cos jeszcze gorszego
czyli zapomnij i sie pilnuj
__________________
22:14 Delphi Osman: I SELL EPLATE, DEMON HELMET, DSM, ROYAL HELMET, KNIGHT ARMOR, SKULLSTAFF, WARHAMMER, GOLDEN LEGS
luft jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-09-2005, 13:00   #45
Flash_Radzio
Użytkownik Forum
 
Flash_Radzio's Avatar
 
Data dołączenia: 05 08 2005
Lokacja: Adamów 12, 96-155 Nowy Kawęczyn, czerwony dom naprzeciw kapliczki, piętro, zielony pokój(yuck!) xD
Wiek: 34

Posty: 135
Stan: Na emeryturze
Flash_Radzio ma numer GG 1969816
Domyślny

mnie nie chodzi o siebie bo ja znam sie na tym wszystkim(przynajmniej w stopniu początkującym)
__________________
No peace, no love...
=
NO ROOM, NO SEX!
Flash_Radzio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-09-2005, 15:52   #46
Fredo
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 02 09 2005

Posty: 3
Problem Zhakowana poczta

Ja mam troche inny problem niż wy mi nie zhakowali accounta tylko poczte
ale ta poczta była na pacca którego kupiłem i zapłaciłem chamstwo ja tu kupuje pacca i zaraz mam zhakowaną poczte a na poczcie miałem zapisany kod do tibii bo mi kolega powiedział że tak nigdy mnie nie hakną a mi zhakowali poczte i koniec hasła nie pamiętam bo to było fgvuisgi czy coś innego jeżeli wiecie jak odzyskać poczte napiszcie plz (po tibijsku) hehe

______________________
Imię:FARRITAX RUANA
peofesja:SORCERER
lvl:12
mlvl:11
gildia:narazie bez hehe
świat:THORIA
_______________________
jeżeli cos wiecie możecie to powiedzieć tej postaci lub muj e-mail [email protected]
Fredo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-09-2005, 17:38   #47
Flash_Radzio
Użytkownik Forum
 
Flash_Radzio's Avatar
 
Data dołączenia: 05 08 2005
Lokacja: Adamów 12, 96-155 Nowy Kawęczyn, czerwony dom naprzeciw kapliczki, piętro, zielony pokój(yuck!) xD
Wiek: 34

Posty: 135
Stan: Na emeryturze
Flash_Radzio ma numer GG 1969816
Domyślny

[quote=Fredo]Ja mam troche inny problem niż wy mi nie zhakowali accounta tylko poczte
ale ta poczta była na pacca którego kupiłem i zapłaciłem chamstwo ja tu kupuje pacca i zaraz mam zhakowaną poczte a na poczcie miałem zapisany kod do tibii bo mi kolega powiedział że tak nigdy mnie nie hakną a mi zhakowali poczte i koniec hasła nie pamiętam bo to było fgvuisgi czy coś innego jeżeli wiecie jak odzyskać poczte napiszcie plz (po tibijsku) hehe

Oj lolq, jak mozna zostawic hasło na poczcie-.-?? ja swoje wykasowałem jak tylko dostałem-.-
musisz byc szybki, i jak mina 3 tyg to lost acc interface i lost pass and acc... proste... trza miec szybkosc.... codziennie proboj
__________________
No peace, no love...
=
NO ROOM, NO SEX!
Flash_Radzio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-09-2005, 17:48   #48
Fredo
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 02 09 2005

Posty: 3
Pytanie Zhakowana poczta

zostawilem haslo na poczcie bo tak by mi nigdy acc nie chakli a pisze ze w pazdzierniku bedzie acc deleted ale co mam probowac??
Fredo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-09-2005, 18:00   #49
Fredo
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 02 09 2005

Posty: 3
Problem Zhakowana poczta

i tak w ogóle to to pacc był więc mi troche szkoda
______________________
Imię:FARRITAX RUANA
peofesja:SORCERER
lvl:12
mlvl:11
gildia:narazie bez hehe
świat:THORIA
_______________________
jeżeli cos wiecie możecie to powiedzieć tej postaci lub muj e-mail [email protected]
Fredo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-09-2005, 00:02   #50
Flash_Radzio
Użytkownik Forum
 
Flash_Radzio's Avatar
 
Data dołączenia: 05 08 2005
Lokacja: Adamów 12, 96-155 Nowy Kawęczyn, czerwony dom naprzeciw kapliczki, piętro, zielony pokój(yuck!) xD
Wiek: 34

Posty: 135
Stan: Na emeryturze
Flash_Radzio ma numer GG 1969816
Domyślny

jak accma byc zdeletowane to juz w c***a...-.-
__________________
No peace, no love...
=
NO ROOM, NO SEX!
Flash_Radzio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-09-2005, 19:18   #51
AMax
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 01 09 2005

Posty: 10
Strzałka Byłem noobem, ale na szczęście już nie jestem.

Pewnego dnia knightem z 23 lvl-em nabijałem mlvl aż nagle napisała do mnie jakaś dziewczyna, która podała mi jakąś strone na której jest quis i powiedziala żebym zagrał. Wszedłem na tą stronę i zrobiłem dobze quis w nagrode miałem dostać c-legi, c-helmet i c-armor pod warunkiem ze podam swoje passy . Wtedy byłem noobem i oczywiscie podałem tam moje passy.Myślałem ze to jakaś dobra strona i podałem ją mojemu kuzynowi, ale on powiedział zebym nie wchodził ani nie podawał passów jak wygram quis(ale napewno jak źle bym odpowiedział to i tak bym wygrał). Mój kuzyn powiedział mi zebym szybko włączył na tibi.com przysyłanie nowego kodu na e-maila do postaci. Ale problem w tym że ten e-mail co był zapisany na moim koncie juz nie istniał, a do ustawienia nowego e-maila pozostało chyba jeszcze 7 dni. I nic nie mogłem zrobić. Ale pewnego dnia moją drugą postacią spotkałem mojego knighta. Prosiłem go żeby mi oddał postać, ale on mnie wyśmiał. W końcu powiedział mi ze za 2k mi ją odda, ale boje sie ze za jakis czas kiedy bede miał dobre eq a e-mail sie nie zmieni ( a podejżewam ze napewno zmienił e-mail na swój )to zmieni hasło i mi wszystko zabierze i cała praca pójdzie na marne. Co mam zrobic dac mu 2k czy można jeszcze jakoś zmienic hasło czy zostawic tą sprawe w spokoju? Proszę o pomoc!!!

Ostatnio edytowany przez AMax - 03-09-2005 o 19:20.
AMax jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-09-2005, 21:20   #52
pinokiooooooooo
Użytkownik forum
 
pinokiooooooooo's Avatar
 
Data dołączenia: 19 08 2005
Lokacja: tam --->

Posty: 22
Stan: Na emeryturze
Problem

tak jak niektórzy też zostałem shackowany 2 razy za 1 razem nic nie straciłem tylko jak chciałem zabić potworka to mi nagle uciekał (podejżewam że to mój kolega który pomagał mi zakładać konto ) a za frugim razem jakiś patafianek sie spytał czy chce wstąpić do gildi no i wszedłem na linka który mi podał i dobra sie wylogowałem żeby coś sprawdzić i wpisuje passy i że wpisuje źle hasło no dobra to wchodze na konto siorki i patrze moja postać jest online więc pisze do mojej postaci jako moja siorka i tam nikt sie nie odezwał i wręcz sie wylogował z przykrością stwierdzam że tylko siostrze troche nabije lvl itd. i kończe z tibią (może na jakiś czas lub na zawsze ) niech no tylko sie dowiem kto mnie hacknoł zabije patykiem i wsadze łyżke w d..e i se nia pokrece żeby bolało

P.S. Życze aby nikogo żaden noob nie shackował! Chyba żeby w dobrym sensie np. dołożyli coś dobrego i nabili dobrego lvl.
Niech WAM(oprócz nobów którzy hackują) GRACZOM sie dobrze wiodło i nigdy nie dedli
P.S.2 Uważajcie na tego noobka który chce was przyjąć do gildii (na Harmoni lub innych światach) i podaje link przez stronke darmową onetu(republika.pl)
pinokiooooooooo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2005, 13:39   #53
EvilSmille
Guest
 

Posty: n/a
Smutny Jejkuu!!

Eh Szlak by to Kurde miałem jusz prawie 9 lvl a tu trach wylogowałem sie nagle i juz sie nie moge zalogowac .... Potem wziołem Odzyskaj Acconta i bum Nie ma nic Ani postaci Ani nic wiec weszedłem po raz kolejny na strone i zobaczyłem ze deleted Postac no dobra wezme ja od deletuje myslałem ze bede tam gdzie byłem i wszystkie itemy bede miał a tu bam Rook i to 1 lvl !! Kurde Kto mi pomoze kto mi pomoze od nowa nabic i to wszystko zdobyc Proszee jejj
  Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2005, 19:52   #54
pinokiooooooooo
Użytkownik forum
 
pinokiooooooooo's Avatar
 
Data dołączenia: 19 08 2005
Lokacja: tam --->

Posty: 22
Stan: Na emeryturze
LOL

Dobra mam już swoje konto dzięki mojemu koledze ale q...a musze zbierać na nowe eq bo mi z.....li ale to pikuś bo mam studded narazie
pinokiooooooooo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-09-2005, 17:21   #55
pele2006
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Shakowany MÓj 33 Pall :(

Mi Z 3 Miesiace Temu Shakowlai Mojego 33 Levka Pala Mialem Dobre Eq Shakowali Mi Meila Do Tego I Tera Ten Ktos Gra Sobie Moja Postacia Gadalem Z Nim I Ribi Se Ze Mne Jaja Co Moge Zrobic Zeby Cos Z Tym Zadzialac Zeby Moze Uzyskac Dostep Do Tej Postsaci Alb Zeby Dali Deleta Na Ta Postac Bo Tak Nie Moze Byc Ja Sei Meczylem Tyle Grania A Tu Mnie Hakuja Odpiszcie Prosz
  Odpowiedz z Cytatem
stary 06-09-2005, 07:33   #56
Zyzek
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ja tez zostalem z hackowany. Ale stalo to sie przez moja glupote i niewiedze o hackerach. Chcialem kupic mieczyk na trade i jakis koles do mnie sie odezwal (Siwy'Bezel) i mowil ze ma do sprzedania no to ja mowie spoko, tyle ze oboje bylismy z innego miasta, a ze ja mialem 11 lvl knighta to nie wybieralem sie nigdzie w podroz za niczym. To ten ziomek mowi ze ja zaglosuje na jego gildie to on przyjdzie to mnie i dokonamy tranzakcji. To ja mowie ok i podaj mi stronke gdzie trzeba wpisac passy i acc. Mi to troche smierdzialo ale koles byl mily i jeszcze stronka wygladala jak orginal wiec bez zastanowienie wpisalem szybko passy. I za 5min. wylogowalo mnie LOL. Chce ponownie wpisac passy i nie wchodza. Wpisuje jeszcze raz i jeszcze kilka razy i zaczolem panikowac bo nie wiedzialem co sie stalo, preciez dokladnie przepisuje i wpisuje passy. Po chwili doszlo do mnie ze zostalem z hackowany, wiec zaczolem kombinowac jak odzyskac konto. Wszedlem na stronke tibia.com i podalem o zmiane passworda na maila i za 5min przychodzi mi nowy password, wpisuje i jest ok. Lvl nie stracilem ani skilli, pewnie sie kolesiowi nie chcialo bo i tak byla slaba postac , stracilem tylko cale eqiup i i 1k . Teraz gram dalej ta postacia i jest dobrze. Jestem bardzo uwazny i nie ufam nikomu oprocz moim znajomym. I raczej nie uda sie nikomu mnie juz z hackowac bo mam policyjnego anti virusa . A najlepsze jest to ze po 2 tygodniach od z hackowania mnie ten sam koles odezwal sie do mnie z ta sama propozycja zaglosowania na jego gildie to zwyzywalem go i mowilem ze ma rooka i od tamtej pory ani razu go na tibi nie widzialem bo mam go caly czas w vipach dodanego a mija juz 3 tydzien. I jak was ktos z hackuje to nie zamartwiajcie sie tylko jak najszybciej wlazcie na stronke i zmieniajcie passy. A jak juz straciliscie postac to zalezy jak mala strata to dajcie sobie pare dni na odpoczynek i ochloniecie a ja jak duza to juz wasza decyzja i wasz wybor . Pozdro For All
  Odpowiedz z Cytatem
stary 06-09-2005, 09:57   #57
qwe
Użytkownik forum
 
qwe's Avatar
 
Data dołączenia: 19 06 2005

Posty: 7
Problem je...c hackerów

Ja stracilem druida 26 lvl Nick Siostra Janka mialem 39 magic lvl 75 k crow armor c leg crusaider helmet skull staff medusa shield mialem tez 3 bp sd 5 bp uh 2 bp hmm 2 bp explo i rozne smiecie w depo jak teraz mysle o tym to odechciewa mi sie grac

:{ To sie stalo 5 miesiecy od momentu kupienia chara
qwe jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-09-2005, 23:48   #58
quiqqly
Użytkownik Forum
 
quiqqly's Avatar
 
Data dołączenia: 08 09 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 33

Posty: 148
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Rubera
quiqqly ma numer GG 2877239
Problem

jak bylem noobem to na asterze mi powiedzieli zebym wszedl na taka stronke i podal swoje passy i dostane darmowego pacca a ze ja wtedy noobkiem bylem to jak glupek zem mu podal ale potem przestalem tam grac....dzisiaj jeden z moich kolegow powiedzial ze mi sprzeda postac za 6K ja mu wyslalem czekam n apassy a ten sie lognal potem do niego powiedzialem dawaj passy a ten mnie okragl bardzo mnie tym wkurzyl nie chce dac kasy jest jednej z lepszych gilidii wiec go chyba nie zabije :/ powiedzcie mi co robic ma 14 lvl i jest drutem :/
quiqqly jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2005, 12:48   #59
Alanus Lutinum
Użytkownik Forum
 
Alanus Lutinum's Avatar
 
Data dołączenia: 28 07 2005
Wpisy bloga: 1

Posty: 735
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Świat: Obsidia
Alanus Lutinum ma numer GG 6972780
Domyślny

Na miejscu CipSoft dałbym hasło do otwarcia depo i hasło do ściągnięcia jakiejkolwiek rzeczy z siebie. I żeby zmienić e-mail też trzeba znać dodatkowe hasło ,a jeżeli komuś to nie pasuje to można wejść na jednym kompie na konto/a które zostało/y na nim założone.
Alanus Lutinum jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2005, 17:13   #60
Orokoshi
Użytkownik Forum
 
Orokoshi's Avatar
 
Data dołączenia: 05 08 2005
Lokacja: Szczytno
Wiek: 32

Posty: 47
Imię: Orokoshi
Profesja: Paladin
Gildia: Holy Dragons
Świat: Celesta
Poziom: 99
Skille: 95/74
Poziom mag.: 18
Domyślny

Ja kiedyś miałem paladyna na Celeście 14lvl, 40 dystansu (słaba postać).

Ostatnio edytowany przez Orokoshi - 11-11-2007 o 14:17.
Orokoshi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 22 (zarejestrowanych: 0, gości: 22)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 04:21.


Powered by vBulletin 3