Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 10-09-2005, 11:31   #61
The Larch
Użytkownik forum
 
The Larch's Avatar
 
Data dołączenia: 07 09 2005
Lokacja: Nigdzie.
Wiek: 19

Posty: 17
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Alanus Lutinum
Na miejscu CipSoft dałbym hasło do otwarcia depo i hasło do ściągnięcia jakiejkolwiek rzeczy z siebie. I żeby zmienić e-mail też trzeba znać dodatkowe hasło ,a jeżeli komuś to nie pasuje to można wejść na jednym kompie na konto/a które zostało/y na nim założone.
Hahaha, następnym razem pomyśl zanim coś napiszesz. Zdobycie nawet 10 dodatkowych haseł dużo trudniejsze nie jest przy głupocie jaką się zdecydowana wiekszość hackniętych wykazała. Wyobraźcie sobie podmianę łuku/kuszy na tarczę w wirze walki gdyby trzeba bylo haslo wpisywać
The Larch jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 11-09-2005, 22:08   #62
pinokiooooooooo
Użytkownik forum
 
pinokiooooooooo's Avatar
 
Data dołączenia: 19 08 2005
Lokacja: tam --->

Posty: 22
Stan: Na emeryturze
Szczęśliwy

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Orokoshi
...Ej jak moge zmienic emeila na tibia.com bo hasło wiem jak i czy numer też można??
Niestety chyba nie można bo to by było głupie to tak samo jak by można było w komórce zmienić nr. telefonu na taki jak si chce
pinokiooooooooo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-09-2005, 16:46   #63
Niba
Użytkownik Forum
 
Niba's Avatar
 
Data dołączenia: 12 09 2005
Wiek: 33

Posty: 30
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Saphira
Niba ma numer GG 2417131
Domyślny Hack :(

Dzisiaj po szkole wchodze do tibi a tu rzeczy nie mam. Ogarnal mnie szok i tym wiekszym ze nie wiem jakim cudem hakneli mnie. Nie dawalem nigdy passow i nie sciagalem nic. Ma ktos jakis pomysl ??
Niba jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-09-2005, 22:25   #64
pinokiooooooooo
Użytkownik forum
 
pinokiooooooooo's Avatar
 
Data dołączenia: 19 08 2005
Lokacja: tam --->

Posty: 22
Stan: Na emeryturze
Domyślny

@UP
Wiesz być może miałeś key logera na kompie i dlatego(może wszedłeś no wiesz na jakąś stronkę z key logerem, moja siorka mówiła że często wrzucają na fora jakieś trojany itd.)
Życzę szybkiego powrotu do Tibi i odzyskania konta z eq.
Pozdrawiam
pinokiooooooooo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-09-2005, 11:39   #65
adambramkarz
Guest
 

Posty: n/a
Problem kur.....

hakneli mnie hyba z 15 razy za kazdym razem zabierajom eq i zeczy z t dp ale zonstawiajom postac nienaruszonom mam na 100% key lagoer czy ktos wie jak se s tym poradzic bo antywirek se hyba nieradzi zmieniam haslo codziennie mam 19 druida i cohwila bobre eg ,ialbym jusz c seta skul stafa bohy i maduza shild za tom kase co mi ukradli
  Odpowiedz z Cytatem
stary 14-09-2005, 20:03   #66
MATI9630
Użytkownik Forum
 
MATI9630's Avatar
 
Data dołączenia: 19 06 2005
Lokacja: Kraków, cause....... Postów: -1
Wiek: 30

Posty: 459
Stan: Zbanowany
Imię: A wiesz...
Profesja: Rookstayer
Świat: Mądry...
Poziom: hyh
Skille: Serio
Poziom mag.: :>
Wyślij wiadomość przez ICQ do MATI9630 MATI9630 ma numer GG 6706595 MATI9630 ma login Tlenu mati9630@tlen.pl Adres Jabbera do MATI9630
Domyślny

Zamiast grać w Tibię - naucz się ortografii... na dobre ci wyjdzie...
Sorry za offtop ale na tyle blędów... n/c
__________________
MOJE CELE NA FORUM:
[x]mieć wazon
[x]mieć sexy wazon
[ ]mieć super sexy wazon
[ ]2 posty

MATI9630 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-09-2005, 21:12   #67
The Larch
Użytkownik forum
 
The Larch's Avatar
 
Data dołączenia: 07 09 2005
Lokacja: Nigdzie.
Wiek: 19

Posty: 17
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez adambramkarz
hakneli mnie hyba z 15 razy za kazdym razem zabierajom eq i zeczy z t dp ale zonstawiajom postac nienaruszonom mam na 100% key lagoer czy ktos wie jak se s tym poradzic bo antywirek se hyba nieradzi zmieniam haslo codziennie mam 19 druida i cohwila bobre eg ,ialbym jusz c seta skul stafa bohy i maduza shild za tom kase co mi ukradli
Nie poddawaj się, jesteś moim stałym źródłem utrzymania!
The Larch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-09-2005, 21:21   #68
Amberion
Guest
 

Posty: n/a
Problem k****

mnie tez hakniento.Zabrali wszystkie rzeczy z depo i eq
  Odpowiedz z Cytatem
stary 14-09-2005, 21:33
Mastersasek
Ta wiadomość została usunięta przez $corcerer. Powód: Łał. Już się podnieciłeś?
stary 14-09-2005, 23:55   #69
Fluro
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 07 2005
Wiek: 32

Posty: 91
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: ----------
Świat: OBsida
Poziom: 60
Skille: 7X/..
Poziom mag.: 6
Fluro ma numer GG 5501997
Smutny pomocy

11 września jakiś kolo mnie zhakował i niewim co robić bo zamoniałem e-maila plz pomużcie mi błagam
Fluro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-09-2005, 00:10   #70
Matriel
Użytkownik forum
 
Matriel's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 37

Posty: 16
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Arcania
Evul

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez adambramkarz
hakneli mnie hyba z 15 razy za kazdym razem zabierajom eq i zeczy z t dp ale zonstawiajom postac nienaruszonom mam na 100% key lagoer czy ktos wie jak se s tym poradzic bo antywirek se hyba nieradzi zmieniam haslo codziennie mam 19 druida i cohwila bobre eg ,ialbym jusz c seta skul stafa bohy i maduza shild za tom kase co mi ukradli
Respect. 15 razy to chyba jakiś rekord. Mówi się że mądry polak po szkodzie ale to w niektórych przypadkach widać sie nie sprawdza. Zainstaluj sobie Kasperskiego i Spy Sweepera a nikt nie powinien cie zhackować. Tylko nie zapomnij zrobić skanowania kompa jak już zainstalujesz.
I jeszcze jedno. Przydało by się trochę pochodzić na lekcje polskiego bo z tego co widze to prezentujesz poziom niższy od mojej 10-letniej siostry.
Matriel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-09-2005, 00:40   #71
The Larch
Użytkownik forum
 
The Larch's Avatar
 
Data dołączenia: 07 09 2005
Lokacja: Nigdzie.
Wiek: 19

Posty: 17
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fluro
11 września jakiś kolo mnie zhakował i niewim co robić bo zamoniałem e-maila plz pomużcie mi błagam
Oto kilka rad:
1. Zmądrzej.
2. Naucz sie poprawnie pisać.
3. Don't f*ck with Osama
The Larch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-09-2005, 00:44   #72
Alora
Użytkownik Forum
 
Alora's Avatar
 
Data dołączenia: 03 06 2005
Lokacja: Daleko Daleko

Posty: 184
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Iridia
Domyślny Okradanie ludzi.

otóz pewnego dnia szukajac w www.gogle.pl strony o hackerach
przeczytalem ciekawy artykuł.

Załóżmy że Jan Kowalski gra w tibie. Ma 50 lvl. Haker chce go zhakować.
Wieć wchodzi na www.tibia.com wpisuje w community imie postaci. Tam wyswietla mu się nazwa gildi w jakiej jest dany koleś.
Wchodzi na tibia.com przegladajać informacje o gildi.
Tam jest adres np www.gildia.prv.pl
haker wchodzi tam. Na załozonym forum odnajduje adres E-Mail Kowalskiego.
Wchodzi na strone serwerapoczty gdzie ma maila Kowalski.
Próbuje odzyskac konto przez pytanie pomocnicze.
Pytanie brzmi np: "Mój ulubiony film"
Jak to nie działa. Stosuje (Mechanike Społeczną).
Tworzy postac na serwerze gdzie gra Kowalski.
Zaprzyjaźnia się z nim. W końcu pyta go o jego ulubiony film. Ofiara zwykle nie pamięta pytania pomocniczego do maila.
Haker dostaje dostę do e-maila. Następnie podaje link do strony którą sam założył. Kowalski wchodzi tam bo myśli mój kolega mnie nie oszuka.
Tam pisze żeby podać swój Acc number. Kowalski myśli a tam acc number podam i tak nie znaja hasła.
Haker zna hasło i maila zmienia kody do maila i odzyskuje postać przez tibia.com w ten sposób ofiara traci cale eq. ( Zanim zakapuje że ma haknietego maila bedzie juz po wszystkim) DLATEGO nie wchodzcie an strony podawane na trade przez 1 lvl itp itd maila do tibi miejcie zawsze takiego zeby nikt go nieznał i nie wysyłajcie z niego poczty!!!!!!!!!!!!!
Nie dawajcie kodów i nie UZYWAJCIE programów do Tibi. To na tyle CYA.




down&

Rób jak chcesz znalazlem to na stronie o tibi. Kolo haker sie wypisywal a pozatym bylo cos o programi do hakowania przez tibia GG program zmienial adres do ktorego klient wysylal kody.

Ostatnio edytowany przez Alora - 15-09-2005 o 00:50.
Alora jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-09-2005, 00:47   #73
Matriel
Użytkownik forum
 
Matriel's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 37

Posty: 16
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Arcania
Evul

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Alora
otóz pewnego dnia szukajac w www.gogle.pl strony o hackerach
przeczytalem ciekawy artykuł.

Załóżmy że Jan Kowalski gra w tibie. Ma 50 lvl. Haker chce go zhakować.
Wieć wchodzi na www.tibia.com wpisuje w community imie postaci. Tam wyswietla mu się nazwa gildi w jakiej jest dany koleś.
Wchodzi na tibia.com przegladajać informacje o gildi.
Tam jest adres np www.gildia.prv.pl
haker wchodzi tam. Na załozonym forum odnajduje adres E-Mail Kowalskiego.
Wchodzi na strone serwerapoczty gdzie ma maila Kowalski.
Próbuje odzyskac konto przez pytanie pomocnicze.
Pytanie brzmi np: "Mój ulubiony film"
Jak to nie działa. Stosuje (Mechanike Społeczną).
Tworzy postac na serwerze gdzie gra Kowalski.
Zaprzyjaźnia się z nim. W końcu pyta go o jego ulubiony film. Ofiara zwykle nie pamięta pytania pomocniczego do maila.
Haker dostaje dostę do e-maila. Następnie podaje link do strony którą sam założył. Kowalski wchodzi tam bo myśli mój kolega mnie nie oszuka.
Tam pisze żeby podać swój Acc number. Kowalski myśli a tam acc number podam i tak nie znaja hasła.
Haker zna hasło i maila zmienia kody do maila i odzyskuje postać przez tibia.com w ten sposób ofiara traci cale eq. ( Zanim zakapuje że ma haknietego maila bedzie juz po wszystkim) DLATEGO nie wchodzcie an strony podawane na trade przez 1 lvl itp itd maila do tibi miejcie zawsze takiego zeby nikt go nieznał i nie wysyłajcie z niego poczty!!!!!!!!!!!!!
Nie dawajcie kodów i nie UZYWAJCIE programów do Tibi. To na tyle CYA.
Dzięki za poradnik, na pewno wykorzystam.
Matriel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-09-2005, 13:10   #74
Fren Tarli
Użytkownik forum
 
Fren Tarli's Avatar
 
Data dołączenia: 16 03 2005
Lokacja: Nowa Sól

Posty: 9
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Gildia: Polish Squad
Świat: Pacera
Domyślny Hackerzy...

Wczoraj (17.09.05) jakiś ziom nie polak zaczął pisac mi na mojego palka żebym dał mu swój nr ACC i PASS ale odpowiedziałem mu nie... Napisał "Tomorrow youre account be banished" i "Bye"... Dzisiaj rano (18.09.05) patrzę loguję się do gry palkiem patrze... a tu mi bp bolts znikło i brass legi... Jestem w świątyni Venore troche expa mi poszło w dół... ale to nie najgorsze ( aha paladynek na 10 lvlu byl ) logam sie na druida ( Fren Tarli 16 Lvl ) szybko włączam tabelke z skillami i... ufff nic nie dedlem patrze a tu Dragon hammer poszeeeedł wraz z całym plate setem i horseman helmetem i dwarven shieldem... nie wiem co robić czy skończyć z Tibia i poPeKować czy moze zacząć od nowa sprzedawać runki na nowe eq... się zobaczy najpierw zgłoszę podanie o hacka konta na Tibia.Com... Szczerze nie życzę tego innym graczom...
Fren Tarli jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-09-2005, 13:37   #75
MATI9630
Użytkownik Forum
 
MATI9630's Avatar
 
Data dołączenia: 19 06 2005
Lokacja: Kraków, cause....... Postów: -1
Wiek: 30

Posty: 459
Stan: Zbanowany
Imię: A wiesz...
Profesja: Rookstayer
Świat: Mądry...
Poziom: hyh
Skille: Serio
Poziom mag.: :>
Wyślij wiadomość przez ICQ do MATI9630 MATI9630 ma numer GG 6706595 MATI9630 ma login Tlenu mati9630@tlen.pl Adres Jabbera do MATI9630
Domyślny

Nie poddawaj się.
Mi też wszystko znikło, zacząłem ostrzegać ludzi przed hakerem.
A oni z wdzieczności dali mi itemy.
Miałem wtedy nawet lepsze eq;].
__________________
MOJE CELE NA FORUM:
[x]mieć wazon
[x]mieć sexy wazon
[ ]mieć super sexy wazon
[ ]2 posty

MATI9630 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-09-2005, 15:46   #76
Fluro
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 07 2005
Wiek: 32

Posty: 91
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: ----------
Świat: OBsida
Poziom: 60
Skille: 7X/..
Poziom mag.: 6
Fluro ma numer GG 5501997
Smutny ej mam puyanie

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fren Tarli
Wczoraj (17.09.05) jakiś ziom nie polak zaczął pisac mi na mojego palka żebym dał mu swój nr ACC i PASS ale odpowiedziałem mu nie... Napisał "Tomorrow youre account be banished" i "Bye"... Dzisiaj rano (18.09.05) patrzę loguję się do gry palkiem patrze... a tu mi bp bolts znikło i brass legi... Jestem w świątyni Venore troche expa mi poszło w dół... ale to nie najgorsze ( aha paladynek na 10 lvlu byl ) logam sie na druida ( Fren Tarli 16 Lvl ) szybko włączam tabelke z skillami i... ufff nic nie dedlem patrze a tu Dragon hammer poszeeeedł wraz z całym plate setem i horseman helmetem i dwarven shieldem... nie wiem co robić czy skończyć z Tibia i poPeKować czy moze zacząć od nowa sprzedawać runki na nowe eq... się zobaczy najpierw zgłoszę podanie o hacka konta na Tibia.Com... Szczerze nie życzę tego innym graczom...

gdzie sie zgłasz ta na tibi.com plz napisz mi instrukcje.
Fluro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-09-2005, 18:37   #77
Koszykarz
Guest
 

Posty: n/a
Smutny

Witam wszystkich użytkowników na forum serwisu www.tibia.pl. Jest to mój pierwszy post na tym forum i mam nadzieję, że nie ostatni. Dotychczas byłem jedynie czytelnikiem forum, ale dziś zarejestrowałem się w celu podzielenia się z Wami moimi przykrymi doświadczeniami.

Miesiąc temu na Allegro kupiłem postać tibii. Po 15 dniach wykupiłem również na Allegro konto PACC(Premium Account) na 90dni. Parę dni temu moje konto zostało „zhakowane”. Ze wszystkich postaci założonych na tym koncie zniknęły oczywiście wszystkie wartościowe rzeczy(itemy oraz pieniądze). Dodatkowo jedna z postaci została prawdopodobnie zabita, chociaż na stronie www.tibia.com nie pojawiła się informacja o śmierci tej postaci. Na pewno jednak Level tej postaci zmniejszył się o 1.

Natychmiast po stwierdzeniu „zhakowania” konta podjąłem próbę jego odzyskania. W serwisie www.tibia.com wybrałem opcję: „My account has been hacked”, a następnie potwierdziłem chęć utworzenia nowego hasła i wysłania go na mój adres e-mail. Niestety na ekranie pojawił się komunikat: „Incorrect account number or email address”. Włamywacz po prostu zmienił adres e-mail w posiadanym przeze mnie koncie. Należy pamiętać, że adres e-mail może zostać zmieniony na dwa sposoby.

Pierwszym z nich jest zmiana adresu e-mail bez wykorzystania Recovery Key. Trwa to jednak 30 dni od momentu zgłoszenia chęci zmiany adresu, a także informacja o zmianie adresu jest wyświetlana przy każdym zalogowaniu na swoje konto na serwisie www.tibia.com . Ten sposób zmiany mojego adresu e-mail przez Hakera zostaje rzecz jasna odrzucony ze względu na brak jakiejkolwiek informacji o chęci zmiany adresu poczty elektronicznej na stronie mojego użytkownika w serwisie www.tibia.com.

Drugim sposobem jest natychmiastowa zmiana adresu e-mail oraz przesłanie na ten adres nowego hasła do konta Tibii poprzez podanie Recovery Key. Osoba, faktyczny właściciel konta, otrzymuje Recovery Key po spersonalizowaniu konta za podaniem swoich danych osobowych. Pamiętajmy, iż tylko jedna osoba może zostać przypisana do jednego konta i nie możliwości zmiany tej personalizacji !!!

W moim przypadku włamywacz posiadał Recovery Key do mojego konta, gdyż kupiłem konto już spersonalizowane, o czym w momencie zakupu mnie nie poinformowano. Zadzwoniłem do osoby, od której zakupiłem konto Tibii, w celu uzyskania Recovery Key. Osoba ta poinformowała mnie, że od razu nie może mi przysłać Recovery Key, podając różne powody. Ostatecznie otrzymałem Recovery Key do „mojego” konta, ale z wystarczającym opóźnieniem aby konto zostało wyczyszczone w sposób opisany powyżej.

Pomyślałem także, że przecież mógłbym zmienić Recovery Key aby być wyłącznym posiadaczem konta i uniknąć kolejnych przypadków „zhakowania”. Można to zrobić poprzez wysłanie kopii dowodu tożsamości tj. dowodu osobistego, prawa jazdy,paszportu lub kopii aktu urodzenia do siedziby Cipsoft GmbH w Regensburgu. Jeśli dane osoby z któregoś z powyższych dokumentów zgadzają się z danymi podanymi podczas personalizacji konta, na aktualny adres e-mail zostaje wysłany nowey Recovery Key oraz nowe hasło do konta Tibii. Jednakże niezależnie od tego czy dostaniesz nowy Recovery Key czy nie, należy pamiętać że zawsze kluczem do konta jest kserokopia dowodu tożsamości osoby, na ktorą zostało spersonalizowane konto. Może ona w każdej chwili, bez twojej wiedzy, zmienić Recovery Key, czyli jedyną osobą, którą możemy oskarżyć o zhakowanie naszego konta jest Ten na którego jest to konto faktycznie spersonalizowane. W moim przypadku może to być wyłącznie osoba, od której kupiłem konto Tibii lub osoba której spersonalizowany właściciel udostępnił Recovery Key w celu wyczyszczenia wszystkich moich postaci. Niewątpliwie oprócz utraty efektów wielu godzin spędzonych przed monitorem, straciłem także dalszą możliwość gry na tym koncie, gdyż kompletnie bez sensu jest narażać się na kolejne "zhakowanie".

WNIOSKI!!!
Wszystkich tych, którzy kupują od kogoś konto Tibii, przestrzegam przed oszustami, wykorzystującymi niewiedzę uczciwych graczy. Pamiętajcie, gdy kupujecie konto od razu żądajcie zapewnienia, że wy i osoba sprzedająca konto jesteście jedynymi posiadaczami Recovery Key. Wówczas w przypadku „zhakowania” tylko osoba, która sprzedała wam konto jest winna nadużycia.

Nie chciałbym niesłusznie oskarżać osoby od której kupiłem konto. Jednakże jak widać nie wydaje mi się, aby istniało inne wytłumaczenie tej sytuacji, w szczególności wtedy gdy w rozmowie telefonicznej osoba ta próbowała odwrócić od siebie wszelkie podejrzenia.

Moim zdaniem, ludzie często mylą się sadząc, że przyczyną zhakowania ich konta jest Keylogger lub bot Tibia Black Ice. Mam nadzieję, iż po przeczytaniu mojego artykułu, każdy kto kupił konto Tibii będzie mógł oskarżyć właściwą osobę o "zhakowanie" konta. Pozwoli to oczyścić z zarzutów w rzeczywistości całkowicie nieszkodliwego bota Tibia Black Ice.

Pozdrawiam wszystkich czytelników forum
Koszykarz

Ostatnio edytowany przez Koszykarz - 18-09-2005 o 19:22.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 18-09-2005, 19:29   #78
Padme Light
Użytkownik Forum
 
Padme Light's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2005
Lokacja: Carlin :)
Wiek: 34

Posty: 38
Stan: Niegrający
Profesja: Druid
Świat: Shivera
Poziom: 12
Skille: 17/17
Poziom mag.: 12
Padme Light ma numer GG 717490
Problem

Mój brat i moi kumple zostali zhakowani! Normalnie jeden mój kumpel stracił ekwipunek wart 30k! My jesteśmy dołem , a hakerzy górą ! I to jest nie fair! Trzeba coś z tym zrobić! Normalnie tak mnie to wkurza, że nie wiem co by się stało jak bym spotkała tych co hakują! Napewno leżeli by w szpitalu na ostrym dyżurze! Biedacy! I wtedy ja będę górą !
__________________
Życie i Moc - Stronka o Star Wars, czyli... opowiadanie, szablony na bloga, avatary, tapety... Chcesz wiedzieć więcej? Kliknij a zobaczysz!Wszystko by wspaniała Lady Kenobi! Jak dla mnie numer jeden w Polsce! Polecam!
Padme Light jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-09-2005, 21:14   #79
Hasharii
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 14 05 2005

Posty: 12
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Brak (Rookgaard)
Gildia: brak
Świat: Danubia
Domyślny

****a hackneli mnie dzisiaj Blood Vazal moja ukochana postać wraz z rzeczami z dp straciłem około 23k+40godz grania ubił bym takich ***i. Pedały tylko bym was spotkał to ****a na urazówce byście leżeli a miałem już zacząć grać w tibie, ale ta akcja tych n00b'ów odebrała mi chęć do gry *** wam w dupe. Cya Tibia.pl i dzięks tym wszytkim kumplom, którzy mi pomagali w grze. Pozdro dla Flądry&Hunter'a

Ostatnio edytowany przez Hasharii - 19-09-2005 o 09:36.
Hasharii jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-09-2005, 12:58   #80
Matq3
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Mnie również hackneli...

Qrw...właśnie dzień temu mnie hackneli... gość podszedł i pyta sie czy chce do gidlii...podał strone... dalem passa i acc... dalem join i postaci wiecej nie zobaczylem... stronka wygladala zupełnie jak tibia.com.... ale link byl inny://
Jeśli nikt z Was nie chce zostać zhackowany nie popełniajcie tego błędu co ja... nie właźcie na ten site: http://imperiousperpetum.tibia.gu.pl/
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:44.


Powered by vBulletin 3