Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 04-01-2012, 14:10   #61
erwolfh
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Mam problem z Tibią 2 dni temu założyłem konto zarejestrowałem się itp. włączam tibie daje enter game wpisuje account name i password i czekam na połączenie tylko ze zamiast się włączyć za każdym razem pisze ze nie może mnie połączyć z serwerem pisze ze przekroczyłem czas połączenia czy coś takiego, a próbuje sie połaczyć od 2 dni i nic ani razu nie wczytało mi gry
mam na koncie 2 postaci , czym może być to spowodowane?

--- erwolfh dodał 12 minut i 37 sekund później ---

a chciałem dodać ze wchodząc ze strony tibia.com na gre przez beta gre we flashu to działa i wchodzi tylko ze che grac nie we flashu tylko normalnie .i nie wiem czy dobrze wpisuje account name i pasword i czy może to być spowodowane bo wiem ze każda postać ma swój świat ale mi wogóle nie chce wczytac konta tak zebym mógł wybrać którąś z tych postaci

--- erwolfh dodał 12 minut i 39 sekund później ---

Mam jeszcze jedno pytanie czy account name i chaslo sa takie same jak do logowania na stronie tibia.com ?

Ostatnio edytowany przez erwolfh - 04-01-2012 o 14:10. Powód: Automerged Doublepost
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 29-09-2012, 11:03   #62
terri
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez erwolfh Pokaż post
Mam problem z Tibią 2 dni temu założyłem konto zarejestrowałem się itp. włączam tibie daje enter game wpisuje account name i password i czekam na połączenie tylko ze zamiast się włączyć za każdym razem pisze ze nie może mnie połączyć z serwerem pisze ze przekroczyłem czas połączenia czy coś takiego, a próbuje sie połaczyć od 2 dni i nic ani razu nie wczytało mi gry
mam na koncie 2 postaci , czym może być to spowodowane?

--- erwolfh dodał 12 minut i 37 sekund później ---

a chciałem dodać ze wchodząc ze strony tibia.com na gre przez beta gre we flashu to działa i wchodzi tylko ze che grac nie we flashu tylko normalnie .i nie wiem czy dobrze wpisuje account name i pasword i czy może to być spowodowane bo wiem ze każda postać ma swój świat ale mi wogóle nie chce wczytac konta tak zebym mógł wybrać którąś z tych postaci

--- erwolfh dodał 12 minut i 39 sekund później ---

Mam jeszcze jedno pytanie czy account name i chaslo sa takie same jak do logowania na stronie tibia.com ?



U MNIE JEST PODOBNIE
lecz nie moge sie polaczyc z serwerem nawet we fleshu.
a na stronie tibia.com pisze, zeby aktywowac cookies...
probowalam juz w firefoxie i explorer, lecz nie moge sie zalogowac
wpisuje pasy, wyskakuje: laczenie sie z serwerem, prosze czekac a nastepnie okienko to znika i nic sie nie pojawia
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:06.


Powered by vBulletin 3