Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Potwory

Notki

Potwory Wszystko o potworach. Jak się zachowują, jakie taktyki, jakie mają słabe punkty. To wszystko znajdziesz tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 11-06-2006, 20:26   #101
Sashion
Użytkownik Forum
 
Sashion's Avatar
 
Data dołączenia: 07 10 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 287
Stan: Niegrający
Imię: Youkari
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Night Ravens
Świat: Refugia
Sashion ma numer GG Chciałbys co?
Domyślny

Proponuje chodzić na Cave Raty to bardzo dobre potwory, rzekłbym nawt że jedne z najlepszych nie warto z nimi zadzierać czasem nawet można stracić 3hp radzilbym zabijać ich sorcerom z UE badz palladynom z dystansu ponieważ ja osobiscie na 45lv elite knighcie ok.5 razy dednąlem na nich ale oplaca sie bo wypadają z nich cenne rzeczy tj. ser, 5gp(czasami) itp. itd.
ale nawet dla expa sie oplaca na nich chodzic bo ja zrobilem na nich 5 lv od 20, chodzilem wtedy z kumplami na 80lv i walilismy z sd, gfb i ue . Proponuje zabrać na tę wyprawę ze sobą z 2bp uhów jeśli chcemy przezyc nie ma co zadzierac.



Po Amerykańsku nie napisze bo w szkolach na wsi uczą łaciny więc przetlumacznie sobie sami
Sashion jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 12-06-2006, 22:39   #102
kasii
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 10 2005

Posty: 67
Imię: kasii
Profesja: Paladin
Świat: astera
Poziom: 100
Skille: 90+2/69
Poziom mag.: 20
Domyślny

wszystkich panów i panie które zamieżają po prostu porobić sobie jaja na temat jakiś potworków prosze o wciśniecie takiego znaczka "X" w rogu monitora ułatwicie życie innym
"Minotaur Archer"
mimo iż potwór ten posiada małą ilość HP potrafi naprawde zajść za skure niskopoziomowym i słabo uzbrojonym graczą.
Paladyni powinni atakować z dystansu będąc gotowymi do wyleczenia się w przypadku "spamu"archera
druidzi/sorcowie powinni uzyć run hmm/gfb(w przypadku grupy archerów) zminimalizuje to ryzuko ewentualnej śmierci
rycerze powinni jak najszybciej podejść i zadać śmiertelny cios
mino archery częstu występują z innymi rodzajami mino (magami/guardami)przezco podejście niekiedy może być trudne
archery uciekają na czerwonym życiu przezco niekiedy czeba je podgonic powinniśmy zawszepamiętać by chodzić manualnie(strzałkami) gdyż w przypadku wbicia się na respa magów czy większej ilości archerów możemu niezdołać się uchnąć

Ostatnio edytowany przez kasii - 12-06-2006 o 22:50.
kasii jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-06-2006, 22:57   #103
=Pekin=
Użytkownik Forum
 
=Pekin='s Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2006
Lokacja: South Park

Posty: 410
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 70+
=Pekin= ma numer GG 7778722
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Soul Xalibour
fakt, ze jest juz taktyka na mino na stronce, ale jakas nieteges, wiec zrobie nowa. ps: nie patrzylem po calym topicu wiec jesli byla juz taka to sorry.

http://img109.imageshack.us/img109/193/beztytuu4aq.jpg

Minotaur.
HP - 100
EXP - 50
Wersja polska
Minotaur jest silnym przeciwnikiem dla lowleveli, ale mlvle i hlvle nie powinny mieć z nim kłopotu. Jeżeli grasz druidem, magiem czy paladynem musisz powinieneś trzymać odpowiedni dystans. Jeżeli grasz knightem to weź jakąś dobrą broń. Loot nie jest dobry, czasami tylko wypada z niego poison dagger, dobry do treningu.

English version
Minotaur is strong monster for lowlevels, but mlvls, and hlvl haven't got problem with it. If you play druid, sorcerer or paladin, you must hold proper distance. If you playing a knight, take a good weapon. Loot isn't good, sometimes it dropping poison dagger, good for training.

sorry za wersję angielską, ale u mnie ten jezyk jest na poziomie podstawowki.

OMFG loot z minosa nie jest dobry -.- wez wyjdz piszesz poradnik a na mino robi sie takie looty ze kasa płynie szeroką rzeką ( nawet 70+ lvle robia na nich looty oczywiscie nie tylko na minosach zwyklych ).

Z jednego mino poleciec moze do 20gp+ chain armor 70 gp plate shield 30gp bras helmet 30gp + sword 25gp+ i mace 25 gp + -.- -.- -.- -.- -.-
__________________
Dont call me fat ass, Im big bones !

Screw you guys, Im going home.

Suck my balls Kyle.

Jak tu nie lubic Cartmana :>

http://www.youtube.com/watch?v=1uVA7iEtPss
Cartman- Screw you guys, Im going home.
Stan- But cartman we try..
Cartman-no, no, no Screw you guys > Home

Byhahahahahhahaaha
=Pekin= jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-06-2006, 15:07   #104
Sashion
Użytkownik Forum
 
Sashion's Avatar
 
Data dołączenia: 07 10 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 287
Stan: Niegrający
Imię: Youkari
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Night Ravens
Świat: Refugia
Sashion ma numer GG Chciałbys co?
Domyślny

a ja myślę że wy jesteście po prostu:
NOOBY
bezsensowny temat idzcie sobie grac w tibie a nie czytac o taktykach na potwory.
Ja osobiście zamieszce ogłoszenie otóż chcem sprzedać ciągnik rolniczy URSUS 60 w stanie bardzo dobrym na rope oczywiślie skórzane fotele rajdowa deska rozdzielcza i koła z sportowym bieżnikiem Cena 6000zł (do negocjacji)
wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt pisemny lub telefoniczny
Adres: Nowy Żmigród 653
Nr. kom.:509167517
Sashion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-06-2006, 16:46   #105
Andrealfus
Zbanowany
 
Andrealfus's Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2006
Lokacja: Żory
Wiek: 32

Posty: 894
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Andrealfus
Profesja: Elite Knight
Świat: Trimera
Poziom: 106
Skille: 87/84
Poziom mag.: 7
Andrealfus ma numer GG 8673236
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sashion
a ja myślę że wy jesteście po prostu:
NOOBY
bezsensowny temat idzcie sobie grac w tibie a nie czytac o taktykach na potwory.
Ja osobiście zamieszce ogłoszenie otóż chcem sprzedać ciągnik rolniczy URSUS 60 w stanie bardzo dobrym na rope oczywiślie skórzane fotele rajdowa deska rozdzielcza i koła z sportowym bieżnikiem Cena 6000zł (do negocjacji)
wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt pisemny lub telefoniczny
Adres: Nowy Żmigród 653
Nr. kom.:509167517

Popieram. Ja sie zawsze uczyłem na wlasnych bladach grac

Ostatnio edytowany przez Andrealfus - 13-06-2006 o 16:59.
Andrealfus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-06-2006, 17:14   #106
Thor Nephihean
Użytkownik Forum
 
Thor Nephihean's Avatar
 
Data dołączenia: 13 06 2006
Lokacja: Polska
Wpisy bloga: 1

Posty: 292
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Druid
Świat: Askara
Poziom: 13
Skille: brak
Poziom mag.: 11
Domyślny

Macie obaj racje.
No chyba, że chodzi tu o potwory typu:Warlock (nie wiem czy dobrze napisałem, więc wrazie czego prosze poprawic).
Na słabe potwory typu:Amazon,Troll to wystarczy lvl (w tym wypadku nawet 8).
Na nie nie potrzeba strategi... no chyba, że pojawi się np.witch.
Thor Nephihean jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-06-2006, 21:24   #107
kasii
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 10 2005

Posty: 67
Imię: kasii
Profesja: Paladin
Świat: astera
Poziom: 100
Skille: 90+2/69
Poziom mag.: 20
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Andrealfus
Popieram. Ja sie zawsze uczyłem na wlasnych bladach grac
niech zgadne ze poradnik o cave ratach tez popierasz (żenada)
niechcecie nie pomagajcie jestem tylko ciekawy czy w RL też najpierw prosicie żeby za błędy wam w dupe cos/ktoś kopło czy wolicie przeczytać jak sie wykonuje daną czynność
Andrealfus ty zapewne najpierw staniesz za koniem zeby mu siodło założyć kon cie tak z 3 metry kopem odżuci i uznasz że jak wyjdziesz ze szpitala to owe siodło z boku bespieczniej zalożyc bedzie
tu chodzi o to żeby gracz niemial idealnej taktyki ale oto zeby niepchal sie NP. na wicha z runami HMM czy na gsa na 40 lev mówiąc jestem szybszy dam rade ;>
kasii jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2006, 01:05   #108
franczin
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Rotworm

ROTWORM

Polish Version:

Rotworm jest dobrym potworem do zdobywania Expa. Wiele knightów na nim trenuje. Najlepiej dla słabszych lvl'i unikać dużych ilości Rot'ów, ponieważ roty dość dobrze zadają obrażenia.

English Version:

Rotworn is good monster to to take Experience. Many knights are train on rotworm. The Best for low lvl's to avoid many Rotworms, because Rots have good hits.

[IMG]C:\Documents and Settings\ja\Moje dokumenty\Moje obrazy\fotki z tibi[/IMG]
  Odpowiedz z Cytatem
stary 28-06-2006, 12:05   #109
Nekret Dras
Użytkownik forum
 
Nekret Dras's Avatar
 
Data dołączenia: 23 06 2006

Posty: 3
Stan: Początkujący
Profesja: Sorcerer
Świat: Zanera
Poziom: 19
Poziom mag.: 14
Domyślny

AMAZONKA

dobry sposób na expienie od 8 do 12lvla (jak ktoś chce to do i większego) amazonka jest łatwa do pokonania dla sorców, druidów i paladynów trudniejsza już dla rycerzy, ale i tak łatwa! jednak początkującym graczom (8-9lvl) radze uważać bo w ich obozach można także spotkać Valkirie które dla początkujących graczy radzę uważać!

On from 8 for AMAZON good manner ( expienie 12lvla as anybody < somebody > wants it for and is simple (easy) for overcoming for greatest ) amazon sorców, druids and for knights hard already paladynów! However, think (consider) beginner of player (8-9lvl) radze is possible to meet it in (to) their camps because also For beginners of players = = 65 ] [ / url ] [ / ex- < b > ] which (who) advise (consult) think (consider) sort potwor&id Valkirie!
Nekret Dras jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-06-2006, 16:32   #110
Iliadan
Użytkownik forum
 
Iliadan's Avatar
 
Data dołączenia: 01 06 2006

Posty: 7
Domyślny

Goblin


Gobliny są w zależności od lvl utrapieniem (pierwsze kroki w Tibii) lub przekąską (16+).

Taktyka dla nowych graczy:

Jeśli grasz sorkiem lub druidem to używaj zasady HIT&RUN (z ang. uderz i uciekaj).Staraj się je wywabiać pojedynczo.Z palkami i knightami podobnie

Dla Zaawansowanych:

Jeśli masz przyzwoity armor to ruszaj w całą grupę. Miałem druida na 17 lvl i tak robiłem . TO działa!!!!!!
Iliadan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-07-2006, 22:39   #111
marcins
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny necro

Mam druta 36lvl 39mlvl i mam pytani czy mialbym szanse huncic na necro z 2 ds i runkami??(solo)


pozdro
  Odpowiedz z Cytatem
stary 03-07-2006, 22:33   #112
Serious Sam
Użytkownik Forum
 
Serious Sam's Avatar
 
Data dołączenia: 27 04 2006
Wpisy bloga: 16

Posty: 1,470
Serious Sam ma numer GG 1542247
Domyślny

Beholdery:
Jeśli grasz Knightem to być czujny.Beholdery używają słabszej wersji SD'eka oraz innych, słabszych czarów na odległość.Knightem najlepiej podejść do Beho i atakować na "Full Attack" aby go jak najszybciej zabić, jednak beholder przyzywa do życia skeletony, które zablokują Ci drogą do beholdera ale nie powinny zadawać większych obrażeń.Beholdery dają także duży loot.
English Version:
Beholders:
If you are Knight be careful!.Beholders using lowwer version of SD and others distance spells.Best tactic for Knight is go to Beholder and kill him on "Full Attack" to fast kill him but Beholder summons Skeletons who can block your way to Beho.Skeletons shouldn't take much HP.Beholders gives good loot too.
__________________
Jeżeli potrzebujesz pomocy, napisz. Chętnie pomogę : )



Amor patriae nostra lex!

Miłość ojczyzny naszym prawem!
Serious Sam jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-07-2006, 15:07   #113
Soryan
Użytkownik Forum
 
Soryan's Avatar
 
Data dołączenia: 06 07 2006

Posty: 15
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Isara
Poziom: 11
Skille: 30/26
Domyślny

Slime

Bardzo łatwy do pokonania potworek... Nawet na 10 lvlu można sobie z nimi piradzić. Ale jest jedna wada tego potworka, co może stanowic zagrożenie życia niskolvlowego gracza.. One się Soomonuja.. Wielu z nas Lubi chodzic na te potworki poniewarz dają dużo EXPA i są latwe do pokonania.. Ja na 10 lvl Knightem bezproblemowo pokonuje Slima, ale niekiedy tez znajduję się w opałach... Jeżeli jest slimów wiecej niż 3-4 to nawet dla 20 lvlowca są trudne do pokonania
Soryan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-07-2006, 13:11   #114
Iroz Heigo
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 07 2006

Posty: 11
Stan: Początkujący
Imię: Zoon Tarus
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Xerena
Poziom: 3
Skille: 13/13
LOL Orc Berserk

Mam pewnom sugestie przeczytalem wszstko o orcu berserku ale nie znalezlem jedenej rzeczy.Mianowicie gdy bylem w ab fortress w jednym z dlugich korytarzy podczas walki z mino guardem zobaczylem berka ktory biegl w mojom stronne walilem w mino na defie ale hity szly po 80 wiec cs bylo nie tak wyloczylem fight i okazalo sie ze zerk zabija mino zeby do mnie podejsc.niestety nie mam screenow bo nie pomyslalem o tym ze tutaj tp zamieszcze !!podobno za odkrycie takich rzeczy dostaje sie nagrody !!!licze ze odwiedzi mnie gm jednak narazie jestem na rooku i wole zeby odwiedzil mnie na mainie.jezeli bedzie ccial to zrobic to prosze napisanie tego tutaj licze na jakis prezent !!pozdro!!
Iroz Heigo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-07-2006, 17:37   #115
Mastermind shield
Użytkownik forum
 
Mastermind shield's Avatar
 
Data dołączenia: 28 06 2006

Posty: 11
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Świat: Tajemnica;]
Poziom: 198
Skille: 110\112
Poziom mag.: 11
Domyślny

ja na demonie trace 0 uh taktyka up\down ale najgorsze z fire elementalem ale jak zabije demona fire elemental tez ginie
Mastermind shield jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-07-2006, 23:08   #116
Lord Chopins
Użytkownik forum
 
Lord Chopins's Avatar
 
Data dołączenia: 15 05 2006
Lokacja: Kaowice

Posty: 7
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Pythera
Poziom: ~48
Poziom mag.: 51
Lord Chopins ma numer GG 4791750
Cool Goblins

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Iliadan
Goblin


Gobliny są w zależności od lvl utrapieniem (pierwsze kroki w Tibii) lub przekąską (16+).

Taktyka dla nowych graczy:

Jeśli grasz sorkiem lub druidem to używaj zasady HIT&RUN (z ang. uderz i uciekaj).Staraj się je wywabiać pojedynczo.Z palkami i knightami podobnie

Dla Zaawansowanych:

Jeśli masz przyzwoity armor to ruszaj w całą grupę. Miałem druida na 17 lvl i tak robiłem . TO działa!!!!!!
omg koleś jak ty biłeś gobliny na 16+lvl to jesteś spoko ziomal. Ja druidem biłem gobliny od razu po wyjściu z rooka a one 1 hp mi nie zabierały Rodem oczywiście. Gobliny o potworki dobre na exp dla newbie bo jednak te 25 expa jakie dają to jest dla nich coś ale żeby na 17 lvlu bić goby... o jest dno chyba że chcesz se SOUL pointy nadrobić
Lord Chopins jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-07-2006, 00:56   #117
Mlecziii
Użytkownik Forum
 
Mlecziii's Avatar
 
Data dołączenia: 18 03 2006
Lokacja: Zamość

Posty: 182
Stan: Aktywny gracz
Świat: Galana
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Iroz Heigo
Mam pewnom sugestie przeczytalem wszstko o orcu berserku ale nie znalezlem jedenej rzeczy.Mianowicie gdy bylem w ab fortress w jednym z dlugich korytarzy podczas walki z mino guardem zobaczylem berka ktory biegl w mojom stronne walilem w mino na defie ale hity szly po 80 wiec cs bylo nie tak wyloczylem fight i okazalo sie ze zerk zabija mino zeby do mnie podejsc.niestety nie mam screenow bo nie pomyslalem o tym ze tutaj tp zamieszcze !!podobno za odkrycie takich rzeczy dostaje sie nagrody !!!licze ze odwiedzi mnie gm jednak narazie jestem na rooku i wole zeby odwiedzil mnie na mainie.jezeli bedzie ccial to zrobic to prosze napisanie tego tutaj licze na jakis prezent !!pozdro!!

Ameryki to ty chopie nieodkryłeś.A tak zebyś sie na przyszłość nieżdziwił to mocniejsze potwory zabijają słabsze byle sie do ciebię dostać .

Ostatnio edytowany przez Mlecziii - 14-07-2006 o 00:58.
Mlecziii jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-07-2006, 13:19   #118
Aqua Mador
Użytkownik Forum
 
Aqua Mador's Avatar
 
Data dołączenia: 24 05 2006
Lokacja: We Włocławku

Posty: 124
Aqua Mador ma numer GG 3717081
Oczko Amazon

Polska Wersja


Amazonka-Potwór który nie występuje na wyspie rookgard.Na Głownym Lądzie jest łatwym Celem.Nie trzeba mieć wysokiego poziomu aby je zabić.W wjekszych grupach potrafi Dać się we znaki a czasem nawet zabić.Często w Towarzystwie Walkirii. Rzuca nożami więc ciągle ucieka.Łup rzadko Satysfakcjonujący. ma 110 życia i daje 60 punktów doświadczenia.

Z angielskiego jestem noga prosze o wyrozumiałość!
Aqua Mador jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-07-2006, 09:49   #119
FellanK
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Potwory Atakujące z Dystatnsu

Taktyka jest taka:

Jezeli jestes w jaskini i sa tam potworki ktore wala z dystansu to najlepiej
schowac sie za jakas sciane i poczekac az potwor podejdzie blizej i jak jest 1sqm,2sqm przed nami to mozna go zaczac atakowac <<Sorcerer,Knight,Druid,
Palladyn(nie wiem czy ta taktyka u niego zadziala)

When you are in cave and are there distance monster's.Better is hide at wall,
wait when monser come nearer you,when hi is 1sqm,2sqm you can attack him


PS.Sorry za bledy i tekst przetlumaczylem sobie z www.translate.pl
  Odpowiedz z Cytatem
stary 23-07-2006, 22:58   #120
noobowaty mistrz
Zbanowany
 
noobowaty mistrz's Avatar
 
Data dołączenia: 05 07 2006

Posty: 560
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez FellanK
Jezeli jestes w jaskini i sa tam potworki ktore wala z dystansu to najlepiej
schowac sie za jakas sciane i poczekac az potwor podejdzie blizej i jak jest 1sqm,2sqm przed nami to mozna go zaczac atakowac <<Sorcerer,Knight,Druid,
Palladyn(nie wiem czy ta taktyka u niego zadziala)
A po co paladynem tak atakowac? Przeciez bolty/strzaly maja zasieg calego ekranu, a nie tylko kilku sqm tak jak rozdzka.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez FellanK
When you are in cave and are there distance monster's.Better is hide at wall,
1. There are, a nie are there.
2. Monsters, a nie monster's.
3. Po monsters nie powinno byc kropki, tylko przecinek.
4. It is better to hide, a nie Better is hide
5. at the wall, a nie at wall.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez FellanK
wait when monser come nearer you
czekaj kiedy potwor przychodzi blizej ciebie? ... Zdanie bez sensu.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez FellanK
hi is
Ale beznadziejnie szkolny blad. He, a nie hi.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez FellanK
PS.Sorry za bledy i tekst przetlumaczylem sobie z www.translate.pl
Nastepnym razem sam rusz glowa. -.-

Ostatnio edytowany przez noobowaty mistrz - 23-07-2006 o 23:00.
noobowaty mistrz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:32.


Powered by vBulletin 3