Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Potwory

Notki

Potwory Wszystko o potworach. Jak się zachowują, jakie taktyki, jakie mają słabe punkty. To wszystko znajdziesz tutaj.
Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 10-04-2004, 18:39   #21
FROGO
Użytkownik Forum
 
FROGO's Avatar
 
Data dołączenia: 28 02 2004
Lokacja: Chorzów

Posty: 87
FROGO ma numer GG 6637406
Domyślny

no co racja to racja, kolo kazo jest lepszy spawn Ale tam gdzie pokazalem na troche wyzszym lvlu mozna ubic pare archerow (jest tesz zejscie na dol, gdzie jst b. duzo archerow, ale wejscie jest tesz troche blizej, jakby ktos chcial to zrobie mapke gdzie). Co do hunterow to rzecz jasna ze na nievidce, ale czy idac do tych hunterow nie trafie na cos gorszego?

EDIT:
Na mapce jest tesz witch, ktora gdyby szybko zabic to nie jest taka straszna A i loot znosny, dzisiaj wypadl mi wolf teech chain (chyba dobrze napisalem)
__________________
Royal Frogo > Rubera > Pall 20 lvl 63/49 (Only pking :>)

Froge Shady > Arcania > Knight 16 lvl 54/54
FROGO jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 11-04-2004, 15:55   #22
Matheous
Użytkownik Forum
 
Matheous's Avatar
 
Data dołączenia: 23 01 2004
Lokacja: Tam, gdzie... Cholera. Tam, gdzie... -Dobranoc.-Powiedzial diabel.
Wiek: 33

Posty: 1,402
Matheous ma numer GG 2872460 Matheous ma login Tlenu emcid@tlen.pl
Domyślny

Jak dla mnie to roty forever. Ja gram dosc ostroznie-nie chodze na silniejsze stworki(tj. takie ktore trza bic z runek) tylko gdzies do 11-12 lvla chodzilem do ab na trole, potem do podziemi przed molts na wolfy, trole, raty, roty, snake'i...Exp leci b. szybko... Teraz chodze do kopalni kolo kazo z bpkiem blankow i leci wszystko-kasa, exp, mlvl i skille(19/23 i latam z fireswordem rzadzeeee. A jak sie chce zaszalec to z ekipa na dragi...Ale na razie tego nie planuje
Roty rlz...Tylko powoili zaczynam nimi zyg... Tak wiec dla odmiany lubie sobie pozwiedzac tibie-dzisiaj omal nie zginalem jak sobie poszedlem na dol-lewo od tych kopalni i sie nacialem na 2 archery
@Edit: (re-down) cos mi przypomniales-jest taka kopalnia na pd-zach, gdzie 1 pietro to taka mala komnatka gdzie sa 2-3 dwarfy a nizej jak jest full resp to z 5 rotow i 4-5 dwarfow... Raz ja tam zszedlem, full resp, obrywam jak jasny gwint...I szkoda mi bylo gfb wystrzelic Ale jak mialem deep red hp i 0 many to dopiero wtedy rzucilem i sie gryzlem ze runke zmarnowalem...Ale przezylem Teraz tak je luruje(jak tylko zejde) ze moge je pokonac hth...I jak mam mniej niz ~200 many to nawet tam nie schodze(na uhy i ihy)...Jak na gorze beda 2 dwarfy, to macie pewnosc, ze na dole bedzie rozpier*** na max
__________________
I was the perfect warrior, cold and ruthless! I lived by my strength alone, uninhibited by foolish emotions!
Matheous jest offline  
stary 17-04-2004, 12:06   #23
Vorment
Użytkownik Forum
 
Vorment's Avatar
 
Data dołączenia: 10 04 2004

Posty: 102
Domyślny

Ja na 12 lvl'u i 10 mlvl tylko naz trolle chodze. Robie troche HMM i moge isc na dwarft soldiery ale jak dla mnie malo oplacalne. Mam juz dwarven shielda pieczarek nie potrzebuje znajomy palek sie w mlvl trenuje i mi owoc swych prac oddaje (food) wiec zarcia nie potzrebuje. A jak cos to ide sobie na misie i po 20 minutach nie mam gdzie kasy wlozyc taki zaladowany jestem. Trolle to exp przyjemny, a runki sie tam tez dobrze robi. Ja chodze do jaskini niedaleko mostu krasnaludkow. Czsami jak wyskoczy po 6 - 8 trolli jade bez masla bez uzycia run ! dlatego recznie sie niezle skille trenuje. Jezeli nie mam racji to prosze napisac

P.S Tzn za jakies kilka leveli to sie bedzie gdzies indziej chodzilo.
P.S 2 a wlasnie mozna tez na slimy zejsc z jaskini trolli niezly exp
__________________
Iridia
Vorment Firefist
Royal Paladin
32 lvl
75/60
m lvl 13


A bylo : 33 lvl skills 76/61 m lvl 14

<*&*> ReTiReD <*&>
Vorment jest offline  
stary 24-04-2004, 17:31   #24
Hazok
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 25 02 2004

Posty: 7
Domyślny Trupy górą

Ej chlopcy czemu nikt niewspomnial o takich potworach jak ghoule i skeletony. Nieumarlaki sa bardzo kaso dajne i weźmy naprzykład Ghoule ma 100hp jest bardzo wolny daje 85expa i jest ich sporo w razie czego mozna uciec lub poscic gfb. Polecam chodzic na najmniej 11lvl i 15 mlvl. 3-5 strzalow z hmma na 1. Ja mam 23 lvl druid i dalej chodze do ghost landu żeby sobie poexpić na ghoulach, slimach, ds-ach i czesem Fire devilach!!
Hazok jest offline  
stary 25-04-2004, 09:50   #25
fezize
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Sorcerer EXPI!!!!!!!!

1)zbieramy jakis psrzet zeby spokojnie bic rotty.
2)poznije idziemy do fibuli.tam nie brakuj expa,ale trzeba uwzac na dsy.
siedzimy tam do 30 lvl nawet exp nie jest zly nie trcimy runow wiec przy expieniu mozna dobrze trenic magic lvl.
 
stary 02-05-2004, 01:32   #26
Atlas
Użytkownik Forum
 
Atlas's Avatar
 
Data dołączenia: 09 03 2004
Lokacja: Tajne
Wiek: 37

Posty: 96
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Gildia: Brak
Świat: Galana
Poziom: 30
Skille: 23/29
Poziom mag.: 47
Domyślny

A ja mam pytanko .. mam 32 lvl / 43 mlvl skille 18/22 (broń FS reszta eq dobra)

Czy jest takie miejsce bym zdobywał 15k+ (++) expa w 1 godzine?? (Póki co w moim miejscu zdobywam srednio 8k exp/1h z monkami). A no i dobrze by było uwzględnić koszty i ile czego (chociaż one nie sa najważniejsze)

Pytnie kieruje do zaawanosanych graczy, nie chce odpowiedzi typu "no dwarfow to jest tam pełno więc myśle że ..."

PS. Musze bardzo szybko nabic 40lv
__________________
...
Atlas jest offline  
stary 02-05-2004, 23:52   #27
Gremlin
Buuuuu
 
Gremlin's Avatar
 
Data dołączenia: 06 10 2003
Lokacja: Edron

Posty: 1,637
Stan: Niegrający
Imię: Sir Grali
Profesja: Elder Druid
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie dodany przez Atlas
Pytnie kieruje do zaawanosanych graczy, nie chce odpowiedzi typu "no dwarfow to jest tam pełno więc myśle że ..."
Idzi na dwarfy - (chodzi o dwarf guardy), ale bez summonow tylko GFB/HMM. Jesli bedziesz sie bawil z lootbagiem to jeszcze mozesz na tym zarobic - na full spawn w dobrej jaskini mozna ponad 30k expa na godzine nawet.

Jesli masz blokera i jestes gotowy na spore wydatki to smoki sa szybkim expem.

Jesli masz PAC i blokera to Necro/Vampiry z HMM moga byc dobrym pomyslem.
__________________
To juz koniec i nie bedzie wiecej.
Gremlin jest offline  
stary 13-05-2004, 16:45   #28
piotrek1000
Użytkownik Forum
 
piotrek1000's Avatar
 
Data dołączenia: 24 12 2003
Wiek: 34

Posty: 121
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Julera
Domyślny

A na co ja moge chodzic mam 21 lvl i 29 mlvl roty mi sie znudzily solidery lubia na mnie beltow urzywac . teraz expuje na ghoustlandzie ale duzo ludzi tam jest(nie schodze na poziomy -3 bo sie o zycie boje). Dwarf guardy nie jestem pewien czy na nie chodzic i z czym(jakimi runami). Powiedzzcie jeszcze co jest na poziomach -3 i nizej w ghoustlandzie i czy sa jakies pulapki bez ropplaceow.

------
Edit by Gremlin
A jak by tak przeczytac pierwszy post?
piotrek1000 jest offline  
stary 13-05-2004, 16:51   #29
Wiatrak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 05 2004

Posty: 355
Stan: Początkujący
Profesja: Elite Knight
Świat: Arcania
Poziom: 150
Skille: 94/91
Poziom mag.: 8
Wiatrak ma numer GG 2733780
Domyślny

@pitrek1000

Idź na beholderki proste do zabicia dużo kasy i expa jeżeli chodzi o guardy to mój kolega używał hmmów na 17lvlu i dobrze na tym wychodził
Wiatrak jest offline  
stary 16-05-2004, 18:26   #30
piotrek1000
Użytkownik Forum
 
piotrek1000's Avatar
 
Data dołączenia: 24 12 2003
Wiek: 34

Posty: 121
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Julera
Domyślny

Nawet fajny pomysł z tymi guardami ale narazie bije je tylko kolo imperatora dla zdobycia wprawy. I tak przy okazji coś mi sie widzi że ten temat jest jakby zapomniany przez forumowiczów a fajnie by było jak by zaczęto go bradziej rozwijać.

@Gremlin
Na poczatku jakoś niepodeszły mi propozycje z pierwszego postu dlatego napisałem swój, ale teraz widzę że się myliłem
piotrek1000 jest offline  
stary 17-05-2004, 11:24   #31
Kaczor
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 02 2004

Posty: 139
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie dodany przez Atlas
A ja mam pytanko .. mam 32 lvl / 43 mlvl skille 18/22 (broń FS reszta eq dobra)

Czy jest takie miejsce bym zdobywał 15k+ (++) expa w 1 godzine?? (Póki co w moim miejscu zdobywam srednio 8k exp/1h z monkami). A no i dobrze by było uwzględnić koszty i ile czego (chociaż one nie sa najważniejsze)

Pytnie kieruje do zaawanosanych graczy, nie chce odpowiedzi typu "no dwarfow to jest tam pełno więc myśle że ..."

PS. Musze bardzo szybko nabic 40lv
Mintwallin z monkami, z 20k expa na godzine dasz rade plus duzo lootu, tylko z glowa bedziesz musial lurowac, podobnie guardy w kopalniach tylko tam zawsze pelno ludzi, smoki z orkiem liderem(ale to bedzie kosztowalo)
Kaczor jest offline  
stary 20-05-2004, 16:08   #32
Krein
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 10 09 2003

Posty: 5
Domyślny

Beholdery sa bardzo dobrym expem i zarobkiem. W tej chwili 27lvl/31magii rozwalam je 5-6 strzalami z Hmm. Dają bardzo dużo złota. Morning stary (90 w venore), two handed swordy (zadziej ale też, 450 w venore), a jak ma się szczęście to nawet BH Shielda można znaleźć. Kasa za runki się zwraca, exp leci, zarabia się dosyć dużo. Jedynym problemem jest to że mam mało zapa i zwykle moge wziąć tylko 2 morning stary lub 2 two handedy.
Krein jest offline  
stary 20-05-2004, 19:32   #33
Elf Adrianus
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 09 05 2004

Posty: 20
Domyślny

Jestem magiem 10 lvl 9 mlvl skille16/18 czary Light ,Find person ,Light Healing ,Antidote ,HMM ,Destroy Field i Ultimate Healting. Prosiłbym o jakieś rady gdzie chodzić by zdobyć w miare dużo EXP kasy troche mam ale przydalo by się jeszcze troche (mam 17 platinum coin)
Aha jaki ekwipunek kupić/zdobyc najlepiej dla maga chwilowo mam scale armor ,soldier helmet ,bronze amulet ,longsword ,steel shield ,leather boots(gdzie zdobyć lepsze buty ??) i brass legs

A i pytanie do czego jest wooden hammer (bo ma use with...) ????
Elf Adrianus jest offline  
stary 21-05-2004, 01:19   #34
Lucznik Swiatla
Użytkownik Forum
 
Lucznik Swiatla's Avatar
 
Data dołączenia: 13 09 2003
Lokacja: Chrzanów
Wiek: 35

Posty: 83
Lucznik Swiatla ma numer GG 1287085
Domyślny

Elf Adrianus: Zakup sobie 2 handes sworda i idz z hmm i tym mieczem na szkielety|Ghoule . Ja tak robie i idzie bardzo ładnie.

Krein: Takie juz zycie sorca/druida z tym udzwikiem

Nie wiem czy było to wcześniej ale ja druidem(byl uh makerem ale potem zaczołem nim grac) mial 11lvl i 28mlvl i chodzilem na cyce ale to chyba przez mlvl
Lucznik Swiatla jest offline  
stary 21-05-2004, 07:55   #35
Elf Adrianus
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 09 05 2004

Posty: 20
Domyślny

U mnie problem z udzwigiemy jest straszny A PYTANIE 2 hands sword jest dwuręczny prawda (sama nazwa wskazuje) czyli chodzić bez tarczy ????
Elf Adrianus jest offline  
stary 21-05-2004, 08:09   #36
Gremlin
Buuuuu
 
Gremlin's Avatar
 
Data dołączenia: 06 10 2003
Lokacja: Edron

Posty: 1,637
Stan: Niegrający
Imię: Sir Grali
Profesja: Elder Druid
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie dodany przez Lucznik Swiatla
mial 11lvl i 28mlvl i chodzilem na cyce ale to chyba przez mlvl
Musze cie zmartwic, sile czarow oblicza sie na zasadzie:
2*lvl + 3*mlvl * numer
W tym ze jesli pierwsza czesc (porzed numer) jest mniejsza niz 100 to podnosi sie ona automatycznie do 100.

Twoja postac miala raptem sile 106, wiec mniej wiecej 1 wiecej damage co 3 strzaly w porownianiu do postaci na 8 lvl z 1 magic lvl
__________________
To juz koniec i nie bedzie wiecej.
Gremlin jest offline  
stary 22-05-2004, 21:14   #37
Bobciu
Użytkownik Forum
 
Bobciu's Avatar
 
Data dołączenia: 19 08 2003
Lokacja: Pod Monopolowym

Posty: 146
Domyślny

Bardzo fajne równanko a ja co do techniki grania sorcem lub drutem chcialem dodac ze jendak najlepiej jest bic roty z latarkami i jednoczenie robic runy moze nie wezmiemy duzo lootu ale nie do tego esjt sorc a jak zrobimy runy mozna sie wybrac na cyce z poczatku troche monotonne ale na 50 lvlu idziemy na Bk co ejst juz fajna przygoda
__________________
lejmer gamer,
jeden z pierwszych użytkowników tego forum, jeden z pierwszych graczy na Liberze(i posiadacz firesworda ;p)
Ex Człoenk GloS.
Bobciu jest offline  
stary 22-05-2004, 21:32   #38
Matheous
Użytkownik Forum
 
Matheous's Avatar
 
Data dołączenia: 23 01 2004
Lokacja: Tam, gdzie... Cholera. Tam, gdzie... -Dobranoc.-Powiedzial diabel.
Wiek: 33

Posty: 1,402
Matheous ma numer GG 2872460 Matheous ma login Tlenu emcid@tlen.pl
Domyślny

Moj sposob na exp-zaraz jak wyjdziesz z rooka to lecisz do podziemi przed moltsem na trolle etc.-malo ludzi, duzo stworow...Jak troche nabijesz lvl i kupisz lepszy eq to idziesz tam na roty...Gdzies od 16-17 lvla przeprowadzasz sie do kazo i chodzisz do kopalni na roty+dwarfy... Na 20 lvlu z dobra bronia(ja chodze z fsem), w miare dobra tarcza(dwarv shield-moj) i dobrym armem(p-set+steel helm) dalej chodzisz na roty etc. a od czasu do czasu wyskakujesz zatluc jakiegos solda hth(powinienes se poradzic)...Ja tak robie i jest niezle Ale jam jest noob wiec pewno sie myle
Planuje na 27 lvlu pojsc na DG z monkami...Chyba ze moge isc wczesniej? Jak myslicie, poradze se z 22 lvlem i 28 mlvlem?Jesli tak, ile i jakich runek wziasc?
THX FOR ANY HELP
~~~~~~~~~~FEEL THE POWER OF MAGIC~~~~~~~~~~
__________________
I was the perfect warrior, cold and ruthless! I lived by my strength alone, uninhibited by foolish emotions!
Matheous jest offline  
stary 23-05-2004, 07:43   #39
Gremlin
Buuuuu
 
Gremlin's Avatar
 
Data dołączenia: 06 10 2003
Lokacja: Edron

Posty: 1,637
Stan: Niegrający
Imię: Sir Grali
Profesja: Elder Druid
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Domyślny

re: Bobciu
Coscie sie wszyscy uczepili tak tego BK?
BK byl dobry przed grudniowym update jak tam mogli expowac grupki na 30 lvl, teraz to jest taka atrakcja turystyczna i wyzwanie (dla tych co chca go solo), tak pozatym ze na huncie na BK jest malo expa i tragiczny loot to jeszcze HMM/GFB nie dziala na BK wiec magowie musza walic z SD/Explo/Brust arrows - wszystkie 3 rodzaje amunicji sa dosyc kosztowne i na serverach PvP klopotliwe dla blokera bo wala na sasiednie pola(pomijajac SD).
__________________
To juz koniec i nie bedzie wiecej.
Gremlin jest offline  
stary 27-05-2004, 20:41   #40
]v[ichal
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 03 2004
Lokacja: Bydgoszcz, 4don
Wiek: 34

Posty: 619
Imię: Odin Raven
]v[ichal ma numer GG Nie podaje...
Domyślny

@Matheous
22 lvl i 28 mlvl ciezko bedzie
osobiscie mam 22 lvl i 34 mlvli z blokerem idzie BP HMM i kilka explozi na 20-30 guardow... czyli nie ekonomicznie bo zazwyczaj trzeba sie dzielic lootem a blokerowi za duzo UH schodzi ( bloker ma skille srednie)
z monkiem to co innego,sam sie leczy i ma dobry atak wiec bedzie w miare ekonomicznie
__________________
.hail Metal Militia.
]v[ichal jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:43.


Powered by vBulletin 3