Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Potwory

Notki

Potwory Wszystko o potworach. Jak się zachowują, jakie taktyki, jakie mają słabe punkty. To wszystko znajdziesz tutaj.
Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 31-08-2004, 08:02   #101
Drich
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 07 2004
Lokacja: Bialystok

Posty: 31
Drich ma numer GG 5381828
Domyślny

ja tak expowalem 8-20 lvl roty na darashi
20-28 roty+mass minosy z gfb
28+ guardy z monkiem i czasami smoki z 2 dsami
__________________
)
Drich jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 04-09-2004, 00:59   #102
Klikowski
Użytkownik Forum
 
Klikowski's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2004

Posty: 71
Domyślny

Jeszcze co do tych hunterkow, jest 1 przez wielu graczy znienawidzony pit tego oto przeciwnika, każdy chyba sie juz domysluil gdzie (jesli nie, to chodzi mi o pit hnterka na gorze cyckow na prawo od carlin)wiec taktyka taka, sprzet nawet z rooka, i tu jest wybor, walczymy hmm lub ef/ff, wiec stajemy na prawo od wejscia na jego poziom, schodzimy w dol zeby zobaczyc czy jest hunter a jak jest to jak daleko bez wchodzenia na wyzszy poziom, jak juz zobaczymy idziemy na wejscie o poziom wyzej, zchodzimy powoli w dol bo szybkie zejscie grozi szybka smiercia jak dojdziemy do wniosku ze hunter nas zobaczyl uciekamy w gore z powrotem a hunter idzie za nami "niestrzelajac" doprowadzamy go tak az bedziemy mogli swobodnie zchodzic i wchodzic na jego poziom i bic z hmm, ef/ff (ja wolalem z ef poniewaz szybciej troszke sie zabija ale w przeliczeniu na duza ilosc hunterkow zchodzi wiecej ef niz ff) wiec jak zabijemy przyjemniaczka podnosimy loot (wedlug mnie hunterek zostawia raczej sredni drop (bardzo czesto luki na ktorych sie zbija fortune w carlin czasem dragon necki a klejnotow nieznalazlem nigdy ) jak ktos chce to moze wziasc na hunt plecak (albo 2) blanków i robic runki czekajac na resp hunterka (ja po zabiciu huntera zawsze chodzilem na lewo po miesko z misiow i wilkow albo napchalem pelny wor jedzenia i zostawialem niedaleko respu hunterka (wczesniej czytaj pitu, z przyzwyczejanie do hb mi zostalo pisanie pit zamiast resp ) i po prostu stanie przy zejsciu, czekanie na mane, robienie run, i odtazu expiac expilem na hunterkach sorcem od 10 lvlu chyba i tracilem malo hp, bo dostanie sie tam malo hitow uciekajac (bardzo czesto sie zdaza ze wogule, przynajmniej ja tak mialem) a okolo wiec expilem na nich od 10 do 18 lvlu, zycia maja malo, exp daja sporo nawet a i loot calkiem dobry wiec latwo mozna expic spokojnie do 20lvlu ale puziej to sie nudne robic zaczyna. Poradnik tyczy sie do respu hunterka przed upgradem, po upgradzie niewiem jak sie zachowuja bo niegralem w tibie(niemam jak sprawdzic bo niedzialaja mi gry nternetowe).
Klikowski jest offline  
stary 14-09-2004, 06:38   #103
Lukiner
Użytkownik Forum
 
Lukiner's Avatar
 
Data dołączenia: 12 09 2004
Lokacja: Białystok
Wiek: 35

Posty: 49
Stan: Aktywny gracz
Imię: Lukinor
Profesja: Druid
Gildia: brak
Świat: Honera
Poziom: 14
Skille: 19/20
Poziom mag.: 15
Lukiner ma numer GG 1212499
Domyślny

Jestem druidem o skillach:
11 lv. wkrotce 12 lv.
11 mlv.
17 sword fighting
19 shieldnig
Na jakiego potwora moge isc sam(Niedaleko Thais) zeby nie zginac i znaleść troche ciekawszych zeczy?
Lukiner jest offline  
stary 14-09-2004, 08:39   #104
Szkodi Sunrise
Użytkownik Forum
 
Szkodi Sunrise's Avatar
 
Data dołączenia: 21 07 2004
Lokacja: Dębica
Wiek: 36

Posty: 59
Szkodi Sunrise ma numer GG 2489317
Domyślny

roty, orki, trolle, no i minotaury (zwykłe). to w sumie tyle =]
Szkodi Sunrise jest offline  
stary 15-09-2004, 16:08   #105
Rurewonu
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny hmmmmmmmmmm

po mojemu to zamiast na jakies orki( z ryzykiem ze jakis nOOb zluruje cos lepszego (lidera) bym radzil chodzic na dwarfy do kopalni dwarfow kolo kazodronu, jednakze zawsze z kiolkoma hmm i gfb poniewaz nieraz guardy lurujom<lol>
Rurewonu(Pacera)
18 lvl 27 mlvl
skile: 19/21
Pozdrawiam
 
stary 15-09-2004, 19:35   #106
Lukiner
Użytkownik Forum
 
Lukiner's Avatar
 
Data dołączenia: 12 09 2004
Lokacja: Białystok
Wiek: 35

Posty: 49
Stan: Aktywny gracz
Imię: Lukinor
Profesja: Druid
Gildia: brak
Świat: Honera
Poziom: 14
Skille: 19/20
Poziom mag.: 15
Lukiner ma numer GG 1212499
Pytanie Gdzie Minosy??

Jak moge sie dostac do rotwormow i minotaura w jaskini przy polnocnym wyjsciu z Thais?(po wysciu z miasta w lewo i do domu po schodach w dol a pozniej do gory i widac arene z ROT I MINO czasem)Razem z kumplem obeszlem cala arene i nie znalezlismy zadnego zejsca.
Ps. O co chodzi z tymi plusami ktore mozna dawac innym uzytkownikom i jak je rozdawac??
Lukiner jest offline  
stary 15-09-2004, 20:49   #107
Lukiner
Użytkownik Forum
 
Lukiner's Avatar
 
Data dołączenia: 12 09 2004
Lokacja: Białystok
Wiek: 35

Posty: 49
Stan: Aktywny gracz
Imię: Lukinor
Profesja: Druid
Gildia: brak
Świat: Honera
Poziom: 14
Skille: 19/20
Poziom mag.: 15
Lukiner ma numer GG 1212499
Evul Dajcie Mi Info O Potworach!!!!!

Czy z takimi skilami i brońmi moge isc na cyklopy albo na cos mocniejszego?Oraz czy moge isc sam czy musze isc np. z 10 lv. ryceżem?Czy cyklopa mozna szybko rozwalic HMMami i Firebalami??

Jestem druidem po pierwsze (to juz pewnie wiecie )
12 lv. nareszcie
12 mlv
18 sword fighting
19 shieldnig
mam:
-longsworda 17 atk 14 def
-scale armor 9 def
-dvarven shield 26 def
-chain legs 3 def
-leather boots 1 def
-soldier helm 5 def
Lukiner jest offline  
stary 15-09-2004, 21:21   #108
Hellscream
Użytkownik Forum
 
Hellscream's Avatar
 
Data dołączenia: 29 07 2004

Posty: 38
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sephiroth
@ Jedi, Berials: Nie wiem czy znacie się na paladynach, ale burst arrows idą w takim samym tempie jak palkowi zwykłe strzały albo bełty, dodatkowo magowie nie mogą produkować burst arrows. Jak zważycie te drobiazgi to spróbujcie kupić tak z 1000 burstów, wtedy będziecie wiedzieć czemu trudno znaleźć maga ich używającego.

@Frogo: Świetne pytanie z drobnym zastrzeżeniem, nie zaatakujesz niewidzialnego inaczej niż magicznie a to summonów nie wyśle. Chyba że chodzi o niewidzialnego gracza, którego Ty w pewien sposób widzisz, sprawdzę przy najbliższej okazji.

@Kaczor: jak już możesz bić mino guardy to możesz też dwarf guardy, które są znacznie bardziej dochodowe, ale faktycznie o zwykłych minosach powinienem był wspomnieć, gdzieś obok rotów.

@Adrianadrian: nie pamiętam dokładnie, ale chyba na lvl 20 jest się szybszym niż GS, tyle że ta przewaga jest mikra... Dlatego polecałem nie wcześniej niż na 25. A że biją maga straszliwie jak dogonią to już od lvlu nie zależy... Mag i tak nie będzie miał dość shieldinga żeby kilka ciosów z rzędu zablokować, a nie ma też tylu hp żeby się tymi ciosami nie przejmować.

@Beny: thx, dobre uzupełnienie.

Edit: nie wiem komu, ale dziękuję za docenienie i wrzucenie pod "ważne"

------
Edit by Gremlin
W sumie to ja powinieniem podziekowac za zalorzenie poradnika dla nastepnej profesji, jeszcze o paladynie jak by ktos skrobnal to by mozna spokojnie kasowac tematy "czy dam rade potworowi xxx".

Osobiscie (jako druid amator) chetnie bym zobaczyl jeszcze opis do potworow troche lepszych..
Po pierwsze jesteś taki mądrala to łosiu idź teraz na GS na 25 lev za hu** nie uciekniesz nawet bohy i utnani hur ci nic nie da po update teraz sie chodzi wlaśnie od 50 + bohy + utani hur Noobku
Hellscream jest offline  
stary 15-09-2004, 21:58   #109
childofwar
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Jestem sorkiem:

19 lvl
22 mlvl
19 sworda (serpent)
22 shielda (dwarven)
42 fishingu tylko
nie umiem za bardzo grac (tez sobie klase wybralem...)

Co mam bic?
 
stary 15-09-2004, 22:01   #110
Heinrich
Użytkownik forum
 
Heinrich's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004

Posty: 12
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Krzywy
I jeszcze smoki mowicie ze bicie z sd sie nie oplaca
a ja chodze na smoka w takim miejscu gdzie jest jeden smok w jaskini i jest rampa strzelam z sd i wchodze do gory i tak w kolko (oczywiscie stoje na mana shieldzie)
Schodzi mi okolo 5-6 sd czyli okolo 1k (jakbym mial sprzedac). Ale zawsze loot jakis jest i przy okazji exp...... np. ostatnio zabilem smoka i byl dragon hammer i sprzedalem za 3,5
i nie wiem dlaczego wg was bicie z sd jest nie oplacalne, to niby kogo mam byc z sd jak nie smoka?? Moze demona hehe

Narx
Omg nie sluchac wypowiedzi takich ludzi plx. gdyby ktos probowalby twoich technik to nie dosc, zeby tracil sds na dragi (omg ;p) to jeszcze mf na uzupelnianie many. Jezeli ty chcesz tak huncic to gratz i zycze powodzenia, btw ze ci d-hammer wypadl to przypadek, huncac w ten sposob tracisz wiecej niz mozesz zyskac. A tak btw to doklanie sds na demony nie na smoki. (chyba ze w wypadkach jak przejscie 3 drag resp na edron hero cave czy cos). Zachowaj swe wspanaile techniki dla siebie plx ;p
Heinrich jest offline  
stary 19-09-2004, 13:53   #111
Thomas
Użytkownik Forum
 
Thomas's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2004
Lokacja: Bydgoszcz:]
Wiek: 33

Posty: 380
Imię: ...
Thomas ma numer GG 5032215
Pytanie

czy na 10lvl i 3mlvl zabije solo zwyklego minosa.... (moj EQ: Chain armor, Carlin S. Copper shield, Leather Shoes i Legs)... I na jakie potworki moge isc z tym zeby zarobic i ulepszyc sprzet...????
PS. Czy moge z tym zabic solo Rota??
z gory dzieki za odpowiedzi
__________________
www.pajacyk.pl
Thomas jest offline  
stary 30-09-2004, 20:27   #112
Krawcu
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 29 09 2004

Posty: 18
Domyślny

na czym mam expowac zeby kasa za runki sie zwracała(mniej więcej) i żeby exp był przyzwoity jak na ten lvl??
sorc(chwilowo bez paca), 36lvl, 50 magic lvl, eq blue robe, crus helmet, ss, dragy shield(niedlugo wymienie na vamp), k legi i p amulet......
jeżeli guardy to w której kopalni i na którym poziomie(tak żeby resp był taki zebym dawal rade z monkami i z runami i zeby nie bylo geomancerow)


pozdro
Krawcu jest offline  
stary 30-09-2004, 20:36   #113
Bofiro(Chimera)
Użytkownik Forum
 
Bofiro(Chimera)'s Avatar
 
Data dołączenia: 28 07 2004
Lokacja: W domu
Wiek: 33

Posty: 67
Bofiro(Chimera) ma numer GG 1643476
Domyślny Odpowiedz na post.Tomasa

Solo dasz rade 1 minosowi. Rotworm zabije cię

P.S polecam ci nabić do 10mevl sprzedając bp HMM (od bo nie wiele ci brak do robenia już HMM). W ten sposób bedziesz mógł kupić lebszy exwipunek i możliwe, że rotwormowi dasz rade solo.

Pozdrawiam BOFIRO
__________________
---------------
Give me + plz
Bofiro(Chimera) jest offline  
stary 30-09-2004, 23:36   #114
aktus
Użytkownik Forum
 
aktus's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: Bezdomny z Gor Krańca Swiata
Wiek: 41

Posty: 392
aktus ma numer GG 6005132
Cool

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thomas
czy na 10lvl i 3mlvl zabije solo zwyklego minosa.... (moj EQ: Chain armor, Carlin S. Copper shield, Leather Shoes i Legs)... I na jakie potworki moge isc z tym zeby zarobic i ulepszyc sprzet...????
PS. Czy moge z tym zabic solo Rota??
z gory dzieki za odpowiedzi

uklep lepszy mlev przez robienie hmmow. kup p-set, dwarven shield. w sumie to jakies 3 bp of hmm...
lepiej nie proboj lac rotow. jednemu _moze_ dasz rade... minoski tez sobie lepiej odpusc. lepiej lej trolle i bugi dopuki nie zdobedziesz lepszego eq...
btw na jakim swiecie jestes i w jakim miescie?

re up: hmmy mozna robic juz na 3 mlev
__________________
I feel like 11 years old nOOb...
Nie jestem podrecznym manualem. Moje gadu-gadu nie sluzy do spamowania mnie.




Ostatnio edytowany przez aktus - 30-09-2004 o 23:38.
aktus jest offline  
stary 02-10-2004, 14:58   #115
Thomas
Użytkownik Forum
 
Thomas's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2004
Lokacja: Bydgoszcz:]
Wiek: 33

Posty: 380
Imię: ...
Thomas ma numer GG 5032215
Dumny

jestem z venore... mam juz 12lvl, 8mlvl i eq. scale armor, chain legs, copper shield(caly czas ... bije soldki HMM'ami dla dwarfen ale nie wypada ), i leather legs, long sword... pytanko jak powyzej zapisalem... i gdzie moge znalezc blisko pojedynczy respawn minoska...??? i czy moge isc na amazonki...??? swiat: titania...
__________________
www.pajacyk.pl

Ostatnio edytowany przez Thomas - 02-10-2004 o 16:16.
Thomas jest offline  
stary 02-10-2004, 15:22   #116
Adolphus Elbragol
Użytkownik Forum
 
Adolphus Elbragol's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Wsrod wspomnien Kolor oczu: niebieskoszare IQ:czasem mysle(...) xD
Wiek: 35

Posty: 712
Stan: Usunięty
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: Yy?
Skille: Zmienne
Poziom mag.: <3
Adolphus Elbragol ma numer GG 3877615
Domyślny

z amazonami to bym sie wstrzymal na twoim miejscu. A najlepsze resp minosa jakie znam znajduja sie na foldzie.

Ostatnio edytowany przez Adolphus Elbragol - 02-10-2004 o 15:24.
Adolphus Elbragol jest offline  
stary 03-10-2004, 13:22   #117
Thomas
Użytkownik Forum
 
Thomas's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2004
Lokacja: Bydgoszcz:]
Wiek: 33

Posty: 380
Imię: ...
Thomas ma numer GG 5032215
LOL

no ale na folde mam dosyc dluga drogez venore... i9 jeszcze jedno... czy po drodze z venore na folde nie ma zadnych za dobrych potworkow jak na moje osiagi...???? (patrz wyzej)...
__________________
www.pajacyk.pl
Thomas jest offline  
stary 03-10-2004, 22:28   #118
Eleander
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 08 2004
Lokacja: Kraków

Posty: 77
Szczęśliwy re

Co Cię tak wzięło na Minotaury. W okolicach Venore masz sporo dziur w ziemi a w nich rtoy w ilosciach hurtowych, z tym ze na Twoim miejscu tobym poczłapał do portu i tam sobie wyszedł na taką sporawą wyspę, jest tam dziura z szybkim respawnem bugów .I dopiero na 14-15 lev. z runkami dla bezpieczenstwa poczłapałbym na roty.A na folde droga długa i mozna jakiegoś GS spotkać
__________________
Harmonia Rulezzzzzzzzzz.
Eleander jest offline  
stary 05-10-2004, 17:09   #119
Tolo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 07 2004
Wiek: 36

Posty: 89
Domyślny

Gdzie expic sorkiem na 22lvlu i 30 magic? Zaden z moich qmpli knightow nie idzie na blokowanie dragow wiec to odpada, guardy, beholdery? na czym szybko expic?
Tolo jest offline  
stary 09-10-2004, 22:33   #120
Ciocia Eustacha
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 09 2004
Lokacja: gdansk
Wiek: 33

Posty: 46
Ciocia Eustacha ma numer GG 4721909
Domyślny Druid 15lvl 18mlvl

a ja mam fajny sposob kilka ton lootu 1-3kexp
bierzemy 1bp of hmm i dobrze sie chodzi z kolem
idziesz do dwarvow na zachod od kazo
zaj** respawn zbierasz hatchety
możesz także iśc niżej
jezeli sie boisz robisz z kolem tak
na 3-4-ry wskakujesz do dziury a kolo cie wyciaga
jak przeszukasz bie jaskinie ruszacie do fibuli i wszystko sprzedajecie
Looot-kilka ton (1500oz=1k)szansa dead (10% bez gfb z gfb i hmm 0%)
Exp-zalezy od ilosci ludu od 1 do 3k exp
NALEZY BEZZGLEDNIE UWAZAC NA LOOTSTEALERSOW
mi dzisiaj wrzucilli do wody loootbag 6ton (120000oz)

Ostatnio edytowany przez Ciocia Eustacha - 15-11-2004 o 19:27.
Ciocia Eustacha jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:35.


Powered by vBulletin 3