Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Potwory

Notki

Potwory Wszystko o potworach. Jak się zachowują, jakie taktyki, jakie mają słabe punkty. To wszystko znajdziesz tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 19-01-2006, 20:18   #41
befavaza
Użytkownik Forum
 
befavaza's Avatar
 
Data dołączenia: 15 10 2004
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 32

Posty: 198
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Befavaza
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
befavaza ma numer GG 7058708
Domyślny

na cycach na pohu zrobilem 130k expa w jakies 3h

nup plx0r?
__________________



Your [BL]Befavaza[/BL]


"Play hard, go dno."
befavaza jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 19-01-2006, 23:05   #42
Sija Ziomek
Użytkownik forum
 
Sija Ziomek's Avatar
 
Data dołączenia: 15 01 2006
Lokacja: POLSKA
Wiek: 31

Posty: 3
Stan: Aktywny gracz
Imię: SHERT SIJA
Profesja: Elder Druid
Gildia: BLOOD SOULS
Świat: honera
Poziom: 44
Skille: 23/26
Poziom mag.: 45
Domyślny 200k Expa W 5h

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Radlic
Popatrz jaki on ma lvl i skille - a zobacz jaki lvl ma założyciel topicu i inne mid lvl postacie, które nie mogą na luzie chodzić na np. Hydry z małym zuużyciem run ( zobacz Setzer Gambler, gdzieś w filmach jest jego hunt na Hydrach )

MASZ RACJE JA NA HYDRACH W 1H ZROBILEM 40K EXPA A TO NIE MALO!!
Ale niestety czasami loot sie nie zwraca trzeba tam huncic z 5h moi kumple to i po 8 h tam siedzą . Rada na hydry ,, Bierz blokera kupuj runy i .... modl sie aby rh wypadl " TO JEST MOJA NAJLEPSZA METODA NA EXP
Sija Ziomek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-01-2006, 23:22   #43
Etur
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 10 2005

Posty: 28
Stan: Niegrający
Imię: Blas Etur
Profesja: Knight
Świat: Astera
Poziom: 50
Skille: 80/80
Poziom mag.: 5
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez paior
Mam pytanie gdzie ludzie na 40 lvl knighci robia 200 k+ expa dziennie
ja mam 40 lvl i tez chce robic te 200 k + ale nie wiem gdzie moje jak ja expe
Katedra 13 h 100k -
cycopolis 9h 70 k + -2 poziom
Larvy 12h 100 k + lekko plux
kumpel mówil zebym szedl na tombe ale potem afk i nie wiem na jaka
jest to nowy swiat a wic skile sa slabe ... ale duzo osob ma te slabe skile ;/
ja mam 65/61 bs g-shild p-legi cruz helmet i oto pytanie gdzie moge wbic te 200k+ tomba powiedzcie o która chodzilo ... lub inne miejsca gdzie wy bijecie 200 k + z góry thx
Moja rada - EXPUJ Z GIANT SWORDEM!!! Z gsem w katedrze ja przy nawet sporej ilosci ludzi spokojnie robie 20k expa/h, z tego co slyszalem od kolegow na cyclopolis zdowywa sie spokojnie 25k exp/h. Jesli chodzi o inne miejsca to jeszcze mozna guardy, chociaz nigdy na nich ie bylem na takich skillach (20-25k exp/h) i scaraby.
Etur jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-01-2006, 08:21   #44
Ares de'Buchanan
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 05 2005
Wiek: 40

Posty: 46
Imię: Carlin~
Profesja: Elite Knight
Świat: C~~
Poziom: 14x
Skille: 96/94
Poziom mag.: 8
Domyślny Hellgate

Nie powiem Ci dokladnie ile tam sie robi expa/h, ale moge dzis sprawdzic jak bedzie wiecej ludzi na serwerze = szybszy resp.
Na pewno jest to oplacalne miejsce dla knighta. Powod? Malo ludzi sie tam kreci i czesto caly exp dla Ciebie.
Expilem tam swoim knightem od 40 lvlu gdzies... ale tak jak ktos juz wczesniej powiedzial zainwestowalem troche czasu w skille. Dobrze by bylo zebys mial chociaz 70+/70+ + do tego dwureczna bron.
Przy skillach 80/80 beholdera z d-lance mam na 2-3 hity czesto, ghoule na 1-2.
Przy okazji zarabiasz niebanalne sumki wiec masz potem kase na runki i inne rozrywki Mozesz tez zbierac loot, ale radze zbierac tylko vikingi + morning stary, no o 2handedach z beholderow nie wspominam ale to chyba jasne 450gp po drodze nie chodzi.
Lootbaga nie ma co robic chyba ze bedziesz tam siedzial naprawde 10h i masz zamiar potem wyjsc przez draconie bo innej metody na wyniesienie stamtad lootbaga nie znam
Ilosc zuzytych uhow = 0
Jedyne na co musisz uwazac to dsy i elder beholdery Ale chyba na tym lvlu to wiesz jak chodzic zeby nie zginac
Jak bedziesz bardzo chcial to moge Ci nagrac filmik z mojego expa pokazujacy jak chodzic
Pozdrawiam.
Ares de'Buchanan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-01-2006, 09:10   #45
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Etur
Moja rada - EXPUJ Z GIANT SWORDEM!!!
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Paior
Pisalem ze nikt nie ma gesa jeszcze
-.-V ( 10 znakow )
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-01-2006, 15:33   #46
poisoner
Zbanowany
 
poisoner's Avatar
 
Data dołączenia: 28 07 2005

Posty: 367
Domyślny

Ja jeszcze dodam do swoich wczesniejszych wypowiedzi, ze 20+k expa/h w tej jaskini z larvami robilem oczywiscie nie biorac loota i nie otwierajac w ogole zabitych larv.
Cytuj:
A wysilić się i użyć kalkulatora niestety kosztuje dużo czasu...
Tak, bo mi sie chce wyciagac kalkulator i liczyc, jak tam mam jak na tacy podane i nie musze sobie czasu marnowac i obliczam od razu expiac.
Cytuj:
Jeśli ktoś by to wykrył to i tak by nie uwierzył gdybyś mu mówił, że to tylko do obliczania.
A niby jak ma wykryc jak ja nic nie robie tym tbi oprocz obliczen expa/h?
poisoner jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-01-2006, 12:05   #47
Arekmir
Użytkownik forum
 
Arekmir's Avatar
 
Data dołączenia: 20 09 2005
Lokacja: Tłuchowo
Wiek: 31

Posty: 10
Stan: Aktywny gracz
Imię: Sharexiv
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Xantera
Poziom: 29
Poziom mag.: 31
Arekmir ma numer GG 9899378
Domyślny Gdzie expić?

Hehehe, niestety w Ciemnej Katedrze Slimy odradzają się pojedyńczo i często ludzie na nich skillują
Jednak ja na katedrze od 17 lvl do 25 expiłem, gly kupiłem PACC to na Larwach i Scarabach walcze.
Arekmir jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-01-2006, 04:58   #48
Hypnotyzer
Użytkownik forum
 
Hypnotyzer's Avatar
 
Data dołączenia: 02 04 2005
Lokacja: Legnica

Posty: 24
Stan: Tutor
Imię: Hypnotyzer
Profesja: Elite Knight
Świat: Arcania
Poziom: 50
Skille: 81/80
Poziom mag.: 6
Hypnotyzer ma numer GG 5202228
Domyślny

No cóż. Ja radziłbym olać to żeby się utrzymać z dobrym lvlem na serwie... Kiedy ty będziesz trenił, oni będą zaciekle expić. Z czasem będziesz jedną z osób, która będzie miała jedne z lepszych skilli na serwie a oni jak już zrobią jakieś 60lvle+ to wątpię aby się takiemu chciało zacząć trenić, a jeżeli by się tak zdarzyło to wtedy być może ty będziesz expił i ich dogonisz. W sumie wychodzi na jedno.

Ja słyszałem, że w Tombach ponoć się super expi (za tp to chyba dla jakichś 70lvl+ pallków). Sam siedzę na Scarabach i od niechcenia robię 20k+/h. Zrób mniej więcej tak jak ja, zrobiłem skille 80/80 na lvlu 35, następnie zakupiłem PACCa i zacząłem expić. Wtedy się o wiele przyjemniej i szybciej expi. Co do Cyclopolis. Też mi mówią, że tam super, ale trzeba wiedzieć jak chodzić , inaczej to jest wieeeelka strata UHów. Minus Cyclo jest taki, że przeważnie chodzi tam full ludzi:/, ale gdy nikogo nie ma lub jest mało graczy to wtedy da radę spokojnie tam zrobić 40k+/h.

Moja rada: Olej ten ***any lvl i weź się za train
Hypnotyzer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-01-2006, 16:54   #49
sasza
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 13 01 2006
Lokacja: Sandomierz
Wiek: 30

Posty: 26
Stan: Niegrający
sasza ma numer GG 4170850
Domyślny

dzisiaj poszłem na katedre pierwszy raz w życiu okropnie sie bałem go każdy mówił jakie tam są straszne potwory monki giant spidery poszlem mialem 4 bp uh i sie okropnie bałem poszłem i co nie straciłem ani 1 uha nie widziałem monka ani takich tych i mówią niektórzy że są tam piętra może i są tam piętra ale jak sie tam dostać mam brać parcele?? czy coś prosze napiszcie mi na PRV
sasza jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-01-2006, 10:13   #50
Scooby
Użytkownik forum
 
Scooby's Avatar
 
Data dołączenia: 17 08 2005

Posty: 11
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Poziom: 27
Skille: 59\57
Poziom mag.: 4
Cool

Scaraby chyba jest taki tomb na ankrahum czy jakos tak
Scooby jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-01-2006, 10:39   #51
kidler
Użytkownik Forum
 
kidler's Avatar
 
Data dołączenia: 21 05 2004

Posty: 1,007
Świat: Aurea
Domyślny

Ja zrobilem w 10h 200k expa na tiquandzie, wszystko na polnoc od dp w Port Hope, nie liczac juz miasta malp. Dodam ze to bylo na 46lv, ze slabymi skillami i rs'em. Przez ten czas stracilem 2bp uh. Loota praktycznie zadnego, ale expisz prawie zawsze sam, a do wybicia masowo slimy, terror bindy i krokodyle.
__________________
~I'm forever blowing bubbles, pretty bubbles in the air.~
WHU - GSE
kidler jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-01-2006, 10:31   #52
poisoner
Zbanowany
 
poisoner's Avatar
 
Data dołączenia: 28 07 2005

Posty: 367
Domyślny

Cytuj:
dzisiaj poszłem na katedre pierwszy raz w życiu okropnie sie bałem go każdy mówił jakie tam są straszne potwory monki giant spidery poszlem mialem 4 bp uh
RÓTFL.
Cytuj:
nie widziałem monka
Sa na -2.
Cytuj:
ani takich tych i mówią niektórzy że są tam piętra może i są tam piętra ale jak sie tam dostać mam brać parcele?? czy coś prosze napiszcie mi na PRV
RÓTFL, schodzisz po schodach. Umiesz?
Cytuj:
Scaraby chyba jest taki tomb na ankrahum czy jakos tak
RÓTFL, scaraby a tomby to 2 rozne miejsca. Btw w kazdym tombie sa tez scaraby na jakims poziomie.
Cytuj:
Przez ten czas stracilem 2bp uh. Loota praktycznie zadnego, ale expisz prawie zawsze sam, a do wybicia masowo slimy, terror bindy i krokodyle.
LÓL, to ty tam expiles na skillach 40/40, ze ci tyle poszlo uhow na te potwory co wymieniles?
poisoner jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2006, 15:12   #53
kris82
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 07 2005

Posty: 84
Stan: Usunięty
Profesja: Royal Paladin
Świat: Chimera
Poziom: 48
Skille: 75/45
Poziom mag.: 15
Cool 200 k exp na dzien to nie problem

Ja swoim 18 sorcem robilem po 60-80 k exp na dzien.Brałem troche gfb,hmm i wanda i biłem scaraby.Kasa ze scarabow zwracala runy a exp byl bardzo szybki.Gdy scaraby mi sie znudzily chodzilem na tomb z scarabami i ghoulami tam exp podobny.Mój rekord to 90 k exp na dzien na 18 lvlu ,a moim 50 pallem bez lagow robie ponad 1 lvl/10 h expie na poh,dark catedra,of,dragi.Robie lootbagi i wysylam i wtedy bolts/runy/manasy sie zwracaja z zyskiem.A co do knighta z takimi skillami moj kumpel 40 knight z pacc skille 70/68 na scarabach.tombach i of robil 1,5 lvla na dzien .Powiecie pewnie ze na of na takich skillach niemozliwe no ale sami sprobojcie wystarcza uhy+hmm+manasy+ kilka ringow.Moj kumpel bil zerki i lidery a jak sie zrobilo ostro(dużo ich na raz) to wtedy albo stealth ring albo exori i po sprawie.I tak robil prawie 200 k exp na dzien
kris82 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2006, 17:03   #54
Stożek
Użytkownik Forum
 
Stożek's Avatar
 
Data dołączenia: 05 07 2005
Lokacja: 50 cm od ekranu

Posty: 759
Stan: Niegrający
Imię: Forestman
Profesja: Elder Druid
Świat: Eternia
Poziom: 33
Skille: 13/21
Poziom mag.: 29
Stożek ma numer GG 9888628
Domyślny

Z takimi skilami polecam POH! Ja na 27lvl ze skilami 67/67 (eq: c-arm, f-axe, medusa shield, k-legs, w-helmet) expiąc na cycach i slimach zużywam kilka uhów na godzina, głównie jak jakiś full-resp mino archers & guards % cyclops wyskoczy. Jeśli wiesz jak expić aby nie blokowac respa to wyciskasz 20-24k/h.

Mówicie, że na PoHu dużo palków biega - jak się ma 40+ na nowym świecie to wzbudza się respekt! (PA plx ) Jeśli potrafi się przepędzać ze swojego exp place'a to niezależnie od tego gdzie się gra kosi się wiencej expa!

Kolejny pomysł na exp - Fibula! Bijesz Beho a czekając na full resp - rotki, niezły zarobek, jednak nie sądze aby można tam wiencej niż 14k/h wyciągnąć.
__________________
Po co mamy znecac sie okrutnie nad modkami? Sami sie wykoncza...
Stożek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2006, 17:20   #55
yoger
Użytkownik Forum
 
yoger's Avatar
 
Data dołączenia: 12 01 2005
Lokacja: Wioska city
Wiek: 36

Posty: 54
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
yoger ma numer GG 1189089 yoger ma login Tlenu y0ger
Domyślny

coz moim rekordem bylo >300k przez jakies 15h na scarabach ale to mozna tylko z bronia dwureczna bo inaczej powoli strasznie idzie.
jako ze owej nie posiadasz polecam tomba na prawo od ank (ten z duza iloscia glazow naokolo). tam bijac ghoule/sleletony i mumie mozna calkiem ladnie zaexpic z takimi skillami
__________________
Do not fear of the dark...
Again back to war...
yoger jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2006, 17:29   #56
szymon287
Użytkownik Forum
 
szymon287's Avatar
 
Data dołączenia: 16 08 2005
Wiek: 33

Posty: 915
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Plotek
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez yoger
coz moim rekordem bylo >300k przez jakies 15h na scarabach ale to mozna tylko z bronia dwureczna bo inaczej powoli strasznie idzie.
jako ze owej nie posiadasz polecam tomba na prawo od ank (ten z duza iloscia glazow naokolo). tam bijac ghoule/sleletony i mumie mozna calkiem ladnie zaexpic z takimi skillami
tomby 0.o? on ma 40lv hmm moze i po expi ale musi dlugooooooo siedziec i sam, inaczej to b ciezko do wykonania
tak czy siak polecam scaraby ^^ tam 200k expa to nie problem -.^
__________________
Kiedys Royal Blon, dzisiaj Plotek
szymon287 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2006, 17:39   #57
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kris82
Ja swoim 18 sorcem robilem po 60-80 k exp na dzien.Brałem troche gfb,hmm i wanda i biłem scaraby.Kasa ze scarabow zwracala runy a exp byl bardzo szybki.Gdy scaraby mi sie znudzily chodzilem na tomb z scarabami i ghoulami tam exp podobny.Mój rekord to 90 k exp na dzien na 18 lvlu
Chyba, chlopcze, baje wciskasz. Skoro nabiles 60-80k, potem kolejne 90, to spokojnie mialbys ~30lvl. Chyba, ze nabiles 60k expa, padles 4 razy, potem znowu 60k i tak w kolo...
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2006, 18:19   #58
Asthan
Użytkownik Forum
 
Asthan's Avatar
 
Data dołączenia: 24 08 2005
Lokacja: Ilawa

Posty: 245
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Thran~
Profesja: Elder Druid
Świat: Julera
Poziom: 80
Poziom mag.: 60
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez paior
xx nick nie powiem gra z 2 ovnerami 12 h 120 k i co ja chce wiedziec gdzie to robia
Nom wdlug ciebie 10k expa na godzine to jest wyczyn ? juz na Scarabach powycoiagasz z 20k expa czyli w ciagu tych 12 godzin masz 240k expa
Asthan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2006, 18:48   #59
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Kiedys uwzieli sie na guardy, teraz na scaraby. Tym lepiej dla mnie, przynajmniej bede miec elfy wolne ;>
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-02-2006, 10:25   #60
Silmarill
Użytkownik forum
 
Silmarill's Avatar
 
Data dołączenia: 13 03 2005
Lokacja: Rybnik
Wiek: 35

Posty: 4
Stan: Aktywny gracz
Imię: Silmarill
Profesja: Elite Knight
Świat: Arcania
Poziom: 94
Skille: 89
Poziom mag.: 85
Silmarill ma numer GG 4963930
Domyślny

Tak 1 miejsce gdzie mozesz expic 20k/h slimy pod quardami w 2 cave po 10h =200k Ghostland dolna jaskinia za ds exp naweet do 25k na h + niezly loot
Polecam Ci te 2 miejsca Jeszcze dobrym miejscem jest POH cyce + slimy.
Sprawdz te miejsca a napewno wyciagniesz 20k na h
Silmarill jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:14.


Powered by vBulletin 3