Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Potwory

Notki

Potwory Wszystko o potworach. Jak się zachowują, jakie taktyki, jakie mają słabe punkty. To wszystko znajdziesz tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 17-02-2006, 23:05   #21
Frapper
Użytkownik Forum
 
Frapper's Avatar
 
Data dołączenia: 17 12 2005
Lokacja: Funreal World
Wiek: 32
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,580
Frapper ma numer GG 1002880
Domyślny

po 1 nabijasz posty jak na***any...
po 2 jak klikniesz na yeti a stoisz obok niego to powinno pisac też jego wage -.-
po 3 podjarałeś się , że zrobiłeś fake któy jest totalną kaszaną i chwalisz się wśród 'kolegów' , że go zabiłeś?
Frapper jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 17-02-2006, 23:16   #22
Powierzchnie Tnacy
Zbanowany
 
Powierzchnie Tnacy's Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2006
Lokacja: Gdzie popadnie

Posty: 20
Stan: Niegrający
Profesja: Sorcerer
Gildia: No Have :>
Świat: Isara
Poziom: 3~
Skille: 15/21
Poziom mag.: 41
Powierzchnie Tnacy ma numer GG 1920856
Domyślny lol

Ludzie 0 myslenia to nie jest Fake!!!!!! nawet jesli chodzi o wage stan kolo beczek daj look tez nie bedzie pisac ile wazy Jest tak w duzo przypadkach!
Mapa tylko mnie troche dreczy;p bo jak sie ruszysz to znow sie pojawia ale moze faktycznie stales w miejscu bo szly ostre hity;p
Gz Huntu Pozdro
Powierzchnie Tnacy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-02-2006, 23:17   #23
Kedlav17
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 12 2005

Posty: 21
Domyślny

Zapewne kiedyś zabiłeś buga i kliknąłeś look i wyskoczyło ci ile waży. Jak byłeś na cyklopie to już trudniej bo jego zwłoki leża na kilku że tak powiem kratkach, tak samo było z Yeti może źle stanąłem nie wiem, chociaz loot widać. Innych dowodów już nie mam. I to od ciebie będzie zależeć czy mi wierzysz czy nie
Kedlav17 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-02-2006, 23:20   #24
Kedlav17
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 12 2005

Posty: 21
Domyślny

Dzięki stary chociaż jedna osoba Stanąłem w miejscu i dlatego jest taka mapa. Masz rację dlatego były tskie hity, chicałem ująć do dobrze na screenie. Swoją drogą gdyby nie protection zone na kładce to bym padł
Kedlav17 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-02-2006, 23:26   #25
Powierzchnie Tnacy
Zbanowany
 
Powierzchnie Tnacy's Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2006
Lokacja: Gdzie popadnie

Posty: 20
Stan: Niegrający
Profesja: Sorcerer
Gildia: No Have :>
Świat: Isara
Poziom: 3~
Skille: 15/21
Poziom mag.: 41
Powierzchnie Tnacy ma numer GG 1920856
Domyślny :))

A jeszcze wczesniej mowili ze kolo eq jest cos zle tam zrobione looooool załanczam tibie patrze mam identycznie;p nieeee no ;p masakra chcialbym spotkac Yeti;p a pasek jest dlatego na środku bo yeti jest duży lol
Powierzchnie Tnacy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-02-2006, 23:50   #26
Perek
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 02 08 2005

Posty: 4
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kedlav17
Teraz to jesteście nOOby. Żeby zrobić czarną mapę wystarczy klinknąć kilka razy strzałke w doł koło mapy. Dotąd aż nie bedzie niższych pięter ktore ma się odkryte.
da sie tak ale jak bys sie ruszyl to mapa wrac "spowrotem" i nie wiem czy chcialo by sie komus klikac na mape na takiej akcji
Perek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-02-2006, 23:53   #27
drac
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Lol..

To jest pewne ze to fake:



Character Information
Name: Baxo Asti
Profession: Knight
Level: 18

Character Deaths
Feb 04 2006, 17:47:22 CET Killed at Level 18 by a minotaur archer of Master Sqoczek
Jan 29 2006, 12:57:45 CET Killed at Level 17 by a fire elemental
Jan 27 2006, 06:33:39 CET Killed at Level 18 by Senhor Rubro Negro


a gdzie yeti lol?
  Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2006, 00:07   #28
Zenon Burcymucha
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 24

Posty: 73
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Druid
Świat: Xantera
Poziom: 13
Skille: 16/19
Poziom mag.: 12
Domyślny

Cytuj:
Powiem jeszcze że to groźna bestiai z pewnością z bliska zadałaby hit combat wynoszący około 500 HP.
Grubo przesadziles, 500 hp to maksymalny dmg od demona z melee, wiec totalnym nieporozumieniem byloby, gdyby takie hity bil yeti.
Oto jego ataki wraz ze statsami:
Close combat (until 190 HPdamage), Range combat Yetimagic (175 damage), Snowballs (140 damage)
Jak widac, maksymalne combo yeti wynosi zaledwie 505 hp, wiec jest niewiele lepsze niz dragona. Yeti to nie jest jakis bardzo silny potwor i nie ma co sie go bac.
Cytuj:
snowballami dostałem hita 154 z protectiona amuletem
Snowballs (140 damage)
Tak wiec oszukujesz.
Cytuj:
a do tego ładuje z bliska pewnie silny atak bo co jakiś czas koło jego nóg pojawiały się dymki w kształcie czaru Fire Wave (chyba wiecie o co chodzi)
To jest:
Range combat Yetimagic (175 damage)
Jak widac gorzej niz fire wave draga.
Cytuj:
Jakby tego było mało to Yeti nie ucieka nawet jak ma red HP.
To akurat ulatwia zadanie knightowi. Bo knight raczej nie ma ochoty ganiac za potworem, wtedy ciezko mu sie z uhem wstrzelic, tak zeby jednoczesnie nie zwolnic biegu.
Cytuj:
Bo myśle że chodzi ci oto by ładować w niego z daleka
Knightem tak samo mozna w niego "ładować".
Cytuj:
a mzoe zakryles traya bo masz tam ikonke z bota jakiegos?
A jakby mial to co?
Predzej program do edycji screena moze tam miec, bot nie przeszkadzalby ogladajacym, edytor juz tak, bo wiadomo, ze moze byc fake.

@topic:
Co do screenow to oczywiscie sa to fake, co do tego chyba nikt nie moze miec watpliwosci, bo sa tak amatorski zrobione ze nawet okienka nierowno wyciete, pomijajac cala reszte. Grafikiem dobrym nie jestes. To wyciecie okna default to juz szczyt amatorstwa.

@Kedlav17:
Double postow od groma, brak umiejetnosci edytowania postow, spamerstwo - "prosimy o bana dla tego pana ".
Cytuj:
Jeśli wasza waira opiera się tylko na tym co widzicie to w Boga też nie wierzycie.
Ja jestem ateista i w boga nie wierze. Zatkało kakao?
Cytuj:
Czemu niewidać ile yeti waży skoro przy nim stoisz?
No dokladnie, to juz szczyt glupoty, specjalnie wrzucil screena zeby udowodnic swoja racje i walnal takiego błęda. Teraz juz nikt ci nie uwierzy, o ile wczesniej ktos wierzyl chociaz troche.
Cytuj:
nawet jesli chodzi o wage stan kolo beczek daj look tez nie bedzie pisac ile wazy Jest tak w duzo przypadkach!
Chyba cie porąbalo? Wlasnie ze bedzie pisalo ile waza beczki i tutaj tez powinno pisac.
Cytuj:
Zapewne kiedyś zabiłeś buga i kliknąłeś look i wyskoczyło ci ile waży. Jak byłeś na cyklopie to już trudniej bo jego zwłoki leża na kilku że tak powiem kratkach, tak samo było z Yeti może źle stanąłem nie wiem, chociaz loot widać.
LÓL, przestan juz, bo jak zle klikniesz to nie wyswietli sie tez napis, ze to jest yeti, albo masz nazwe yeti i wage, albo jak zle klikniesz to masz ze to jest floor/earth/mud czy jakies inne podloze, inna opcja to fake.
Cytuj:
a gdzie yeti lol?
On go podobno zabil, wiec to nie tu sprawdzisz.
__________________
I'm protected by Darth Blackroose
Zenon Burcymucha jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2006, 01:53   #29
Hellraider
Użytkownik Forum
 
Hellraider's Avatar
 
Data dołączenia: 19 10 2004
Lokacja: Wrocław ;)
Wiek: 33

Posty: 298
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Vesh
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Do Dupy :(
Świat: Iridia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zenon Burcymucha
Oto jego ataki wraz ze statsami:
Close combat (until 190 HPdamage), Range combat Yetimagic (175 damage), Snowballs (140 damage)
Skad masz te info? Z otsa? To wsadz se je w d...

@kedlav: hmm skoro yeti nie ucieka nawet na red hp to czemu na jednym screenie jest na kladce ze statku na wyspie, a na screenie gdzie stoisz nad cialem jest gdzies daleko? o0? Poza tym ten walkowany default... nie nadajesz sie do tworzenia fake'ow sry bejbe
__________________
-nZo- mą jedyną miłością...
-nZo- mym przeznaczeniem...
-nZo- mym jedynym pRo klanem...

Powiem Wam coś w tajemnicy... NIECH ŻYJE ODBYT !!
Hellraider jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2006, 02:16   #30
daniel40
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 09 2005

Posty: 49
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
daniel40 ma numer GG 5977680
Domyślny

Ja mu wierze Nie widze tu zadnego fake Gadacie tak bo sami nie spotkaliscie Yeti, ale powiem jedno tu niema co wstawiac ss bo i tak zawsze fake widza
daniel40 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2006, 03:24   #31
Frapper
Użytkownik Forum
 
Frapper's Avatar
 
Data dołączenia: 17 12 2005
Lokacja: Funreal World
Wiek: 32
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,580
Frapper ma numer GG 1002880
Domyślny

widziałem Yeti...solowałem jak kumplowi fooda niosłem palkiem...i nie biega jak 13 lvl czy jak on tam napisał...może jak 20-25 ale nie jak 13
Frapper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2006, 07:53   #32
Kedlav17
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 12 2005

Posty: 21
Domyślny

Widziałeś Yeti? Chyba {w lustrze}...w snach jakby tak szybko biegało to mój sorc by padł a co do tych śmierci Baxo Asti 18 knighta to on nie padł więc nie wiem o co ci chodzi. To był jakiś kolo który szedł akurat na Folde. A yeti było potem tak wysoko bo nie może wejść na kładke tam jest Protection Zone (Czerwony kolor) więc nie stało w miejcu tylko łazlilo w tą i spowrotem. Ale oczywiście wy nie wiecie (nie wszyscy) że na protection zone potowrkom wstęp wzbroniony.



Nie wierzysz to zwab choćby trola i zaobserwuj co będzie robił. W miejscu to on mie ustoi.

Ostatnio edytowany przez Kedlav17 - 18-02-2006 o 08:50.
Kedlav17 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2006, 07:54   #33
MiodUs
Użytkownik Forum
 
MiodUs's Avatar
 
Data dołączenia: 21 03 2005
Lokacja: Płock
Wiek: 39

Posty: 111
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
MiodUs ma numer GG 4415412
Domyślny

Ludzie! Tez spotkalem yeti na foldzie. Czemu mu nie wierzycie?? Ja mu wierze. Sam je widzialem i wiem jak wyglada. Mam ssa, tylko nie wiem gdzie Wali on snowballami, wielkimi glazami i z bliska. Ten ostatni typ jest najsilniejszy. I dlaczego to mialbybyc fake? Zastanowcie sie nad soba, dlaczego mielibyscie mu nie wierzyc? Ja wam powiem! Bo nie przezyliscie jeszce na zywo takiej rzadkiej sytuacji i zazdroscicie mu! Wiem, ze gadam jak babcia Frania, ale po obejrzeniu pierwszych 3 stron to mi sie rzygac chcialo. Zegnam.

PS Nie uzywam polskich liter! Jest to niewygodne.
MiodUs jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2006, 08:02   #34
Kedlav17
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 12 2005

Posty: 21
Domyślny

Hit combat 500 HP. NIe hit tylko hit combat. DMG składajuący sie z conajmniej 2 ataków zadających max obrażenia. Jak dostałem 154 ze snowballa protection amuletem więc i to jest możliwe. A poz tym nie dostałem z bliska - i wole nie próbować w przyszłości.


Cytuj:
Snowballs (140 damage)
Tak wiec oszukujesz.
Jakbyśsprawdził dokładnie screeny to byś zobaczył że takiego dostałem... You lose 154.....
Kedlav17 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2006, 08:04   #35
morwi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 08 2004
Lokacja: [HACKED]
Wiek: 34

Posty: 1,439
morwi ma numer GG 4695891
Domyślny

1. Ale po co godzine wymazywać i robić se tyle trudu i przesuwać wszystkei wiadomości w lewo? Nielepiej zamazać tak jak vipy? (dziwne...)
2.Jakbyś stał tak że potrafisz otworzyć potwora to nie widzisz ile waży?-.-
__________________
[HACKED]
morwi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2006, 08:09   #36
Kedlav17
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 12 2005

Posty: 21
Domyślny

Idź zabij Yeti i powiedz mi czy widzisz wage bo ja nie bede rozmawiał z dziećmi. Tym ktorzy mi uwierzyli serdeczne dzieki a tym co nie kij w oko. Chcecie to mówcie ze to fake ja nie bede tracil czasu by udowadniac ze tak nie jest. A tak wogole nie mialbym czsu zeby jakies fake'i robic.
Kedlav17 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2006, 08:15   #37
morwi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 08 2004
Lokacja: [HACKED]
Wiek: 34

Posty: 1,439
morwi ma numer GG 4695891
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kedlav17
Idź zabij Yeti i powiedz mi czy widzisz wage bo ja nie bede rozmawiał z dziećmi. Tym ktorzy mi uwierzyli serdeczne dzieki a tym co nie kij w oko. Chcecie to mówcie ze to fake ja nie bede tracil czasu by udowadniac ze tak nie jest. A tak wogole nie mialbym czsu zeby jakies fake'i robic.
1.Nie dziecko, nie
2.To że trafie akurat na yeti to bedzie cud, a pozatym nie gram od dłuższego czasu...
3.Jakbyś nieodstawiał szopek to nikt nie mówiłby że to fake więc stfu
__________________
[HACKED]
morwi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2006, 08:26   #38
Charlotte Makantana
Użytkownik Forum
 
Charlotte Makantana's Avatar
 
Data dołączenia: 30 09 2004
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 33

Posty: 139
Stan: Na emeryturze
Charlotte Makantana ma numer GG 2472508 Send a message via Skype™ to Charlotte Makantana
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kojotes
Nie chciałbym podwazac autentyczności tych screenów, ale cos mi to na fake wyglada xD
wlasnie podwazyles ich autentycznosc...

ale to bardzo mozliwe ze fake... troche tak dziwnie wygladaja te okna... pozatym troche to dziwne ze ma czarna mapke... by sie odkryla...
__________________
UWIELBIAM PRZYCISK REPORT BAD POST
Charlotte Makantana jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2006, 08:42   #39
Kedlav17
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 12 2005

Posty: 21
Domyślny

Dziecinada: Dlaczego mapka jest czarna? Dlaczego nie pisze ile wazy? Dlaczego nie pisze ze padles (a nie padlem)? ---- aa boooboboo.....zazdroscicie i tyle.
Jakbyś czytał temat od 1 str. to byś wiedział czego jest czarna. Nie bede sie wiecej denerwowal czyms czym nie powinienem. Tym razem to juz naprawde moj ostatni post. Dziecinada

Cya all


================================================== ========
A może niektórzy z was sa cyborgami? Podajcie dowody ze tak nie jest - lolic
Kedlav17 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2006, 08:54   #40
Zenon Burcymucha
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 24

Posty: 73
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Druid
Świat: Xantera
Poziom: 13
Skille: 16/19
Poziom mag.: 12
Domyślny

Cytuj:
Skad masz te info? Z otsa? To wsadz se je w d...
Nie z otsa, tylko ze strony tibian library idioto!
Jest to strona bardzo wiarygodna i dane o potworach sa w 100% prawdziwe. Sam sie o tym przekonalem wielokrotnie.
A na otsach nie gram wcale.
Cytuj:
PS Nie uzywam polskich liter! Jest to niewygodne.
LÓL, Kolumb sie znalazl, buhahaha.
Cytuj:
Hit combat 500 HP. NIe hit tylko hit combat. DMG składajuący sie z conajmniej 2 ataków zadających max obrażenia.
Z 2 atakow to yeti moze max combo walnac 365. Natomiast ze wszystkich atakow, czyli 3 atakow, yeti moze walnac max combo za 505. Jednak takie combo jest malo prawdopodobne, tak samo jak malo prawdopodobne jest max combo draga, czyli 400.
Cytuj:
Jak dostałem 154 ze snowballa protection amuletem więc i to jest możliwe.
Snowballs (140 damage)
Nie wciskaj tutaj kitow.
Cytuj:
Jakbyśsprawdził dokładnie screeny to byś zobaczył że takiego dostałem... You lose 154.....
No tak, ale twoje screeny to przeciez fake'i. W rzeczywistosci max hit yeti ze snowballi jest 140. Moze ty zapomniales ze grasz na otsie z mapka rl tibii (bo sa takie)?
Cytuj:
Idź zabij Yeti i powiedz mi czy widzisz wage bo ja nie bede rozmawiał z dziećmi.
Tu nie ma zadnej filozofii. Jak stoisz przy jakimkolwiek przedmiocie i dajesz look, to pokazuje ci sie jego waga. Tak samo przy jakimkolwiek ciele potwora jak stoisz, to widzisz jego wage.
Cytuj:
A tak wogole nie mialbym czsu zeby jakies fake'i robic.
Dowodow na to nie mamy.
__________________
I'm protected by Darth Blackroose
Zenon Burcymucha jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:57.


Powered by vBulletin 3