Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Updates

Notki

Updates Forum zawiera wszelkie informacje o najnowszym update oraz pod fora z informacjami o byłych update.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 20-09-2007, 00:35   #1
mezowski86
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 08 2007

Posty: 205
Domyślny Moje propozycje na zmiany w nowym update.

Clipsoftowi zależy, żeby jak najwięcej ludzi grało w tibie. A jest kilka rzeczy przez które odechciewa się grać. Oto kilka z nich, które według mnie powinny być zmienione.

1. TRADE - człowiek od zmysłów odchodzi jak przez tydzień po 3h dziennie próbuje sprzedać np. dragon lance albo inny item. Co to za przyjemność, tracić czas na sprzedawanie przedmiotów? Wiem, że ten item można sprzedać u djinna za grosze, ale nie każdy ma quest. Nie wszystkie itemy można sprzedać do djinna. Moja propozycja jest aby zmienić trade. Umieszczało by się przedmiot w trade depozycie, podawało cenę i ogłoszenie sprzedaży byłoby widoczne cały czas (nawet gdy nie jesteś zalogowany). Gdy ktoś kupi przedmiot to automatycznie kasa idzie do banku na twoje konto, a koleś bierze przedmiot. Bo co to za przyjemność tracić tyle czasu na sprzedaż???

2. SPRAWA KICKÓW, LAGÓW, DEDÓW - czy jest coś bardziej denerwującego niż wbijanie lv przez tydzień i tu nagle admin resetuje ci łącze, dead i tracisz 10% expa? (facc). Powinno być tak, że w wypadku deda po 5 sekundach twoja postać zostaje wylogowana. Żeby ludzie celowo nie resetowali kompa podczas ataku pk to można zrobić, aby podczas ataku pvp było wylogowywanie po 1 min, a podczas ataku pvm po 5sec. Według mnie to uczciwe i ludzie nie będą się wściekać i kończyć z tibią.

3. BALANCE PROFESSION - tu już clipsoft poczynił duże zmiany (na +). Można trochę wzmocnić sorca/druida, żeby nie płakali. Druidowi powinni dodać jakiś czar. Dla knighta jakaś broń z 1 ataku, aby można było trenować skille na światach non-pvp.

Na razie tyle, jutro jeszcze dopisze jakie zmiany widzę w tibii. Jeżeli ktoś z tego forum mnie poprze to napisze ten post na forum tibia.org. Czekam na komentarze i pozdrawiam;p
mezowski86 jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 20-09-2007, 01:04   #2
Salarigoth
Zbanowany
 
Data dołączenia: 10 04 2007

Posty: 607
Stan: Niegrający
Domyślny

@up
Pograj drugi tydzien w tib ie i dopeiro sie wypowiadaj ok? bo z tego co widzenigdy nie miales pacca i uwazasz ze profesje sa zbalansowane i z łaski swojej ewentualnie pozwalasz na lekkie podlepszenie ms/ed .
Co za koles to palla i knighta powinni oslabic bo to tragedia 30 pallem wyciagalem po 45k/h ! az m isei grac odechcailo bo to juz nie jest gra dla przyjemnosci.
Salarigoth jest offline  
stary 20-09-2007, 08:11   #3
mezowski86
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 08 2007

Posty: 205
Domyślny

Rozumiem, że z pierwszym i drugim punktem się zgadzasz? A tak w ogóle to polecam melisy wypić szklaneczkę;p

Ostatnio edytowany przez mezowski86 - 20-09-2007 o 08:12.
mezowski86 jest offline  
stary 20-09-2007, 16:48   #4
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mezowski86 Pokaż post
1. TRADE - człowiek od zmysłów odchodzi jak przez tydzień po 3h dziennie próbuje sprzedać np. dragon lance albo inny item. Co to za przyjemność, tracić czas na sprzedawanie przedmiotów?
to jeszcze zalegalizowac cavebota, bo co to za przyjemnosc tracic czas na expienie?
Cytuj:
Wiem, że ten item można sprzedać u djinna za grosze, ale nie każdy ma quest. Nie wszystkie itemy można sprzedać do djinna. Moja propozycja jest aby zmienić trade. Umieszczało by się przedmiot w trade depozycie, podawało cenę i ogłoszenie sprzedaży byłoby widoczne cały czas (nawet gdy nie jesteś zalogowany). Gdy ktoś kupi przedmiot to automatycznie kasa idzie do banku na twoje konto, a koleś bierze przedmiot. Bo co to za przyjemność tracić tyle czasu na sprzedaż???
a potem placz ze klimatu RPG nie ma...
Cytuj:
2. SPRAWA KICKÓW, LAGÓW, DEDÓW - czy jest coś bardziej denerwującego niż wbijanie lv przez tydzień i tu nagle admin resetuje ci łącze, dead i tracisz 10% expa? (facc).
jezeli ty lvl w tydzien wbijasz to moze przestac grac w tibie? bo widac ze to nie dla ciebie
Cytuj:
Powinno być tak, że w wypadku deda po 5 sekundach twoja postać zostaje wylogowana.
w wypadku deada twoja postac jets od razu wylogowana

Cytuj:
Żeby ludzie celowo nie resetowali kompa podczas ataku pk to można zrobić, aby podczas ataku pvp było wylogowywanie po 1 min, a podczas ataku pvm po 5sec. Według mnie to uczciwe i ludzie nie będą się wściekać i kończyć z tibią.
jak ty sobie to wyobrazasz?
Cytuj:
3. BALANCE PROFESSION - t Dla knighta jakaś broń z 1 ataku, aby można było trenować skille na światach non-pvp.
ta, faktycznie knightem nadal za ciezko sie gra...
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------

Ostatnio edytowany przez Piotrek Marycha - 20-09-2007 o 16:50.
Piotrek Marycha jest offline  
stary 20-09-2007, 16:59   #5
Dwimenor
Born to Ban
 
Dwimenor's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: inny wymiar
Wiek: 37
Wpisy bloga: 7

Posty: 2,783
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 88
Skille: 87/62
Poziom mag.: 18
Dwimenor ma numer GG 7472583
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mezowski86 Pokaż post
Clipsoftowi zależy, żeby jak najwięcej ludzi grało w tibie. A jest kilka rzeczy przez które odechciewa się grać. Oto kilka z nich, które według mnie powinny być zmienione.

1. TRADE - człowiek od zmysłów odchodzi jak przez tydzień po 3h dziennie próbuje sprzedać np. dragon lance albo inny item. Co to za przyjemność, tracić czas na sprzedawanie przedmiotów? Wiem, że ten item można sprzedać u djinna za grosze, ale nie każdy ma quest. Nie wszystkie itemy można sprzedać do djinna. Moja propozycja jest aby zmienić trade. Umieszczało by się przedmiot w trade depozycie, podawało cenę i ogłoszenie sprzedaży byłoby widoczne cały czas (nawet gdy nie jesteś zalogowany). Gdy ktoś kupi przedmiot to automatycznie kasa idzie do banku na twoje konto, a koleś bierze przedmiot. Bo co to za przyjemność tracić tyle czasu na sprzedaż???
Szczerze mówiąc, to handel jest jedną z lepszych rzeczy w Tibii. Są ludzi(np ja) których kręci 3 tygodnie sprzedawania giant sworda za 25k. Fakt-przez ten czas więcej bym zebrał na rotach, ale dla mnie coś w tym jest.
To, co proponujesz to nie jest taki zły pomysł. Np w takim WoWie jest coś podobnego(Action House) i się sprawdza.

Cytuj:
2. SPRAWA KICKÓW, LAGÓW, DEDÓW - czy jest coś bardziej denerwującego niż wbijanie lv przez tydzień i tu nagle admin resetuje ci łącze, dead i tracisz 10% expa? (facc). Powinno być tak, że w wypadku deda po 5 sekundach twoja postać zostaje wylogowana. Żeby ludzie celowo nie resetowali kompa podczas ataku pk to można zrobić, aby podczas ataku pvp było wylogowywanie po 1 min, a podczas ataku pvm po 5sec. Według mnie to uczciwe i ludzie nie będą się wściekać i kończyć z tibią.
Ihmo aktualny system strat po śmierci jest dobry. Tym bardziej, że mając trochę gotówki można się w dużej mierze zabezpieczyć przed tym(Aol, 4 blessy na facc). A kicki to w 99% przypadków wina twojego dostawcy neta i do niego powinieneś się kierować(płacisz-wymagasz. Jak nie to zmień ISP)

Cytuj:
3. BALANCE PROFESSION - tu już clipsoft poczynił duże zmiany (na +). Można trochę wzmocnić sorca/druida, żeby nie płakali. Druidowi powinni dodać jakiś czar. Dla knighta jakaś broń z 1 ataku, aby można było trenować skille na światach non-pvp.
A moim zdaniem nie powinni zmieniać ilości zadawanych obrażeń, ale zwiększyć przydatność innych czarów. Np taki undead legion-wyższy mlv(60+) daje x% szansy na to, że zostaną ożywiony houle/dsy/mumie/vampy zamiast zwykłych szkieletów.
__________________
Poniższe zdanie jest fałszywe
Powyższe zdanie jest prawdziwe.
Dwimenor jest offline  
stary 20-09-2007, 17:41   #6
Segalczuk
Zbanowany
 
Segalczuk's Avatar
 
Data dołączenia: 04 08 2006
Lokacja: Boleslawiec/Sztokholm

Posty: 298
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 120
Poziom mag.: 67
Domyślny

Double post ...

Ostatnio edytowany przez Segalczuk - 20-09-2007 o 17:42.
Segalczuk jest offline  
stary 20-09-2007, 17:42   #7
Segalczuk
Zbanowany
 
Segalczuk's Avatar
 
Data dołączenia: 04 08 2006
Lokacja: Boleslawiec/Sztokholm

Posty: 298
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 120
Poziom mag.: 67
Domyślny

1 pomysł masz dobry z tym trade bo np na infernie żeby coś sprzedać trza sie nieźle namęczyć ponieważ jak każdy wie na infernie nie ma aoli (są ale to już dłuższa historia i biegają po 500k .....) i ludzie chodzą w zwykłych p setach nawet knighci a wiec takie g legi i inne itemki które nie da się selnąć u djina jest baaaaaardzo ciężko sprzedać chyba że natrafi sie na kogoś co chce to 'coś' do domku ale to... .
I z tą 1 atakową bronią popieram aczkolwiek można convicować monka więc ;p
Segalczuk jest offline  
stary 20-09-2007, 18:33   #8
Mailuss
Użytkownik Forum
 
Mailuss's Avatar
 
Data dołączenia: 07 08 2007
Lokacja: Pawłowice
Wiek: 36

Posty: 53
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Mailus
Profesja: Elite Knight
Gildia: -Brak-
Świat: Xerena
Poziom: 156
Skille: 93/86
Poziom mag.: 8
Mailuss ma numer GG 1971140
Domyślny

Ad. 2 Ja oczywiście zaakceptował bym to co opisałeś w punkcie 2 ponieważ sam mam problem z siecią i było by mi to na rękę ale wydaje mi się że to nie wypali. Osoby które miały lagi, kicki lub spadek napięcia a byli atakowani przez potwory resetowali by komputer w celu uratowania postaci (w 5 sekund postać napewno nie padnie)
Mailuss jest offline  
stary 21-09-2007, 21:06   #9
mezowski86
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 08 2007

Posty: 205
Domyślny

Dlaczego nie wypali? Jak mówisz, że 5 sekund za mało to można ustawić 10sek. Jak masz uhy to na pewno nie padniesz, chyba że na combo, ale to sekunda - a nie 5 sek.
mezowski86 jest offline  
stary 22-09-2007, 17:20   #10
Gore.spell
Użytkownik Forum
 
Gore.spell's Avatar
 
Data dołączenia: 26 05 2007
Lokacja: Wrocław
Wiek: 29

Posty: 92
Gore.spell ma numer GG 2780851 Gore.spell ma login Tlenu gorespell@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mezowski86 Pokaż post
Dlaczego nie wypali? Jak mówisz, że 5 sekund za mało to można ustawić 10sek. Jak masz uhy to na pewno nie padniesz, chyba że na combo, ale to sekunda - a nie 5 sek.
Słucham? Jak masz uhy i lagi to napewno nie padniesz? ROTFL! Ty chyba nigdy nie grałeś z laggami! Wystarczyło 6 sekundowy lagg (giga lagg) i z full hp miałem brzydki napis. You are dead. Jak ktoś gra na osiedlówce (tak jak ja, czyt LAN) to czasami ma takie, mega laggi. Wiem że to shit, ale cóż.. Lepszy ryc niż nic


1) Nawet nawet. Tylko żeby nie trzeba było się wylogowywać, na przykład zostawić na afku. I żeby wtedy nie wywalało po 15 minutach nic nie robienia. Bo to bez sensu, typek robi tak noobchara, i nim sella itemki a mine charem nadal huntuję?
2) Pożal się boże... A teraz to się nie exitają? -.- I to wystarcza. Wystarczy pk, trap i reset kompa. W 5 sekund nic nie robienianawet sorc nie padnie. Jeśli trap, to utamka
3) Huahauhauhaahuh. Czy Ty masz 5 lat? Sorry jeśli Ciebie postażałem -.- Skillowanie, to jest WYMYSŁ GARCZY A NIE CIPSOFTU! Cipy zakładały że takie 8 knighty, kupią sobie serpent sworda za całą gotówkę wyniesioną z rooka i będą ze skillami 16/16 bić trolle... To może jeszcze śnieżki które mają 1 ataku? I wandyco żrą 1 many, żeby trenować mlvl -_-
__________________
~~*>www.pajacyk.pl<*~~
~
~!~*>www.polskieserce.pl<*~!~


Cytuj:
14:51 Syhur [7]: napisz 14:51 Syhur [7]: szybko14:51 Syhur [7]: bo trzymam srake 14:52 Syhur [7]: juz 3h

Ostatnio edytowany przez Gore.spell - 22-09-2007 o 17:28.
Gore.spell jest offline  
stary 26-09-2007, 18:43   #11
paffelek
Użytkownik Forum
 
paffelek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 05 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 33

Posty: 796
Stan: Niegrający
Imię: Liczbix
Domyślny

1. nawet dobre... ale zawsze ktoś znajdzie 'ale'
2. żal... jak masz kicki, freezy to zmień neta, albo nie graj skoro masz rzucać krzesłem za każdym razem gdy padniesz. Potem 90% ludzi pisze, że to przez Cip, a to 'kupa' prawda :/
3. tak, mogą ulepszyć maga/druida, ale z tą bronią 1 attack? Idź sobie na monka...

btw. i tak takie tematy nic nie dadzą, ale wypowiadam się bo mam nadzieję, że ktoś przyzna mi racje :/

Ostatnio edytowany przez paffelek - 26-09-2007 o 18:44.
paffelek jest offline  
stary 28-09-2007, 00:11   #12
Saviour
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 08 2006
Lokacja: W biednym kraju
Wiek: 32

Posty: 595
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Menera
Poziom: 65
Skille: 76/74
Poziom mag.: 6
Domyślny

Popieram bron z 1 ataku, sprobojcie skillowac na 70/70, tragedia po prostu, jak kiedys skillujac na slimie moglem jednoczesnie robic lekcje tak teraz to mi nie wyrabia sie orginal ze stawianiem klonow... Monk to raczej dla osob w full setach, bo bydle bije i to duzo. Mi by odpowiedalo wiecej spawnow geomancerow, shielding leci jak leci, ale przynajmniej siedzac z short swordem moge zostawic chara na 10 minut a uh leci max na pol godziny...
__________________
To tylko gra, pamiętajcie o tym
Saviour jest offline  
stary 28-09-2007, 00:25   #13
Sr@x
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 06 2007
Wiek: 33

Posty: 164
Profesja: Elder Druid
Świat: Iridia
Domyślny

co do kicków i lagów coś nie pasuje zmieńcie sobie neta ostatnio 3 razy padłem przez kicka neta i 2 mass kicki na furorze ([CHAR]Sqners[/CHAR]) ale jakoś nie płacze żeby "wylogowywało" postać po 5 sek
__________________
Tibiaspy.com
Sr@x jest offline  
stary 28-09-2007, 23:36   #14
mezowski86
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 08 2007

Posty: 205
Domyślny

Jak się ma nędzne skille 70+ to się nie dziwie, że nie płaczesz. Jakbyś miał 90/90 to każdy dead to porażka i odechciewa się grać.
mezowski86 jest offline  
stary 29-09-2007, 10:25   #15
Kirray
Użytkownik forum
 
Kirray's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2007

Posty: 7
Profesja: Elder Druid
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mezowski86 Pokaż post
Jak się ma nędzne skille 70+ to się nie dziwie, że nie płaczesz. Jakbyś miał 90/90 to każdy dead to porażka i odechciewa się grać.

Po 1. Nigdy nie mów, że ktoś ma nędzne skille. Nie dość, że go obrażasz, to ty nie masz nic do tego jakie on ma skille. Niech ma i 50/50, ale jak mu się z tym dobrze gra to jest tylko i wyłącznie jego sprawa, a tobie nic do tego.

Po 2. Ogólnie to co napisałeś ssie, koledzy wyżej już uzasadnili. Tak jak jeszcze ten trade można w miare zaakceptować, to z tym 2 i 3 konkretnie mnie rozwaliłeś.
Kirray jest offline  
stary 29-09-2007, 22:31   #16
Xirgan
Użytkownik Forum
 
Xirgan's Avatar
 
Data dołączenia: 28 09 2007
Lokacja: Łódź

Posty: 181
Stan: Na Emeryturze
Imię: Xsarah
Profesja: Royal Paladin
Świat: Fortera
Domyślny

Powinna byc jeszcze jedna rozdzka dla sorca i druida lub minimalne zwiekszenie ich zasiegu (ostatnia rozdzka druida to porazka, zasieg-1, druid to nie knight).
__________________

"Live for everything, die for nothing"
Xirgan jest offline  
stary 29-09-2007, 22:41   #17
Vickson-Poznan
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 27 09 2007
Lokacja: Poznań

Posty: 6
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Spox pisay
Profesja: Royal Paladin
Świat: Furora
Poziom: 52
Skille: 76
Poziom mag.: 14
Vickson-Poznan ma numer GG 6800500
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Salarigoth Pokaż post
@up
Pograj drugi tydzien w tib ie i dopeiro sie wypowiadaj ok? bo z tego co widzenigdy nie miales pacca i uwazasz ze profesje sa zbalansowane i z łaski swojej ewentualnie pozwalasz na lekkie podlepszenie ms/ed .
Co za koles to palla i knighta powinni oslabic bo to tragedia 30 pallem wyciagalem po 45k/h ! az m isei grac odechcailo bo to juz nie jest gra dla przyjemnosci.
Tej, to powiedz mi gdzie expisz !!!!
Bo jakoś wyciągać 30 pallem bez WASTE 45k/h to ekhm, żart.

@Topic
Te propozycje co dałeś są dobre , tylko szkoda, że CipSoft ich nie zrobie (nie tak prędko). Lecz powinni troszke wzmocnić profesje magiczne na mniejszym lvlu (na większym sorc wyciąga dużo więcej expa niż inne profesje). Druidom powinni dać więcej czarów typowo obronnych i według mnie powinni lepiej oswajać potworki (mieć więcej ich do max. 3), na expa na tym samym poziomie ziemi powinno być to dobrym rozwiązaniem, także w PvP.

@Jeszcze raz offtopic
Ludzie! Jak myślicie, że jest zajebiocha grać pallem itp. To nimi grajcie!! Zobaczycie jak np. będzie Was atakował ms z 50-60 lvlem

To tylko moje zdanie, więc proszę, żeby nie obrażać mnie za własne poglądy.
Vickson-Poznan jest offline  
stary 30-09-2007, 22:36   #18
Rafals from hell
Użytkownik Forum
 
Rafals from hell's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: Kraśnik
Wiek: 35
Wpisy bloga: 5

Posty: 290
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Hiberna
Poziom: 106
Rafals from hell ma numer GG 6467258
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mezowski86 Pokaż post
Clipsoftowi zależy, żeby jak najwięcej ludzi grało w tibie. A jest kilka rzeczy przez które odechciewa się grać. Oto kilka z nich, które według mnie powinny być zmienione.

1. TRADE - człowiek od zmysłów odchodzi jak przez tydzień po 3h dziennie próbuje sprzedać np. dragon lance albo inny item. Co to za przyjemność, tracić czas na sprzedawanie przedmiotów? Wiem, że ten item można sprzedać u djinna za grosze, ale nie każdy ma quest. Nie wszystkie itemy można sprzedać do djinna. Moja propozycja jest aby zmienić trade. Umieszczało by się przedmiot w trade depozycie, podawało cenę i ogłoszenie sprzedaży byłoby widoczne cały czas (nawet gdy nie jesteś zalogowany). Gdy ktoś kupi przedmiot to automatycznie kasa idzie do banku na twoje konto, a koleś bierze przedmiot. Bo co to za przyjemność tracić tyle czasu na sprzedaż???

2. SPRAWA KICKÓW, LAGÓW, DEDÓW - czy jest coś bardziej denerwującego niż wbijanie lv przez tydzień i tu nagle admin resetuje ci łącze, dead i tracisz 10% expa? (facc). Powinno być tak, że w wypadku deda po 5 sekundach twoja postać zostaje wylogowana. Żeby ludzie celowo nie resetowali kompa podczas ataku pk to można zrobić, aby podczas ataku pvp było wylogowywanie po 1 min, a podczas ataku pvm po 5sec. Według mnie to uczciwe i ludzie nie będą się wściekać i kończyć z tibią.

3. BALANCE PROFESSION - tu już clipsoft poczynił duże zmiany (na +). Można trochę wzmocnić sorca/druida, żeby nie płakali. Druidowi powinni dodać jakiś czar. Dla knighta jakaś broń z 1 ataku, aby można było trenować skille na światach non-pvp.

Na razie tyle, jutro jeszcze dopisze jakie zmiany widzę w tibii. Jeżeli ktoś z tego forum mnie poprze to napisze ten post na forum tibia.org. Czekam na komentarze i pozdrawiam;p
Co do Trade: To co powiedziałeś było by niejako BOTEM. Lepiej było by, gdyby Cipsoft zrobił aukcje na stronie, czy w samej grze. Można by licytować przedmiot.

Kicki, dedy, itp. "tu nagle admin resetuje ci łącze" ... idź i zrób coś z adminem, albo zmień usługodawce internetowego. Co obchodzi ludzi z Cipsoftu to, że admin wyłacza ci neta. Na zachodzie tego nie ma wiec nie mają tego problemu.

Co do balansu. Ktop płacze? Tylko nooby, mimo ciągle trwających konwersacji i kłótni dotyczących balansu profesji, w których bierze udział wielu hleveli, grają dalej. Tylko nieliczna część przestała grać. Pamiętaj także, że postacie magiczne dalej expią szybciej niż knighty ;]
__________________
http://forum.tibia.pl/blog.php?b=260 - Mój Blog na tibia.pl

Wejdź, zobacz, oceń, skomentuj.

Z góry dziękuję.

Album of Solonius Jhee
Rafals from hell jest offline  
stary 03-10-2007, 00:37   #19
Michael Jackson
Użytkownik Forum
 
Michael Jackson's Avatar
 
Data dołączenia: 19 08 2005

Posty: 101
Profesja: Elder Druid
Domyślny -,-

@up
W*****ają mnie ludzi ktorzy maja pretensje to postaci magiczynyc hze marudza, ale jak widze ze na 100 lvl palek wbije wiecej expa odemnie(tez 100lvl) to to troche dziwne bo ja zeby tyle expa wyciagnac musze wylozyc duzo kasy!!! Tak samo najt bez wasta do*******a z expem ze h...uj!!! I nie pierdolcie mi ze mam nie nazekac jak mnie tak udupili ze mam sile 50-60 lvl(przed update) na 100lvl!!! A taki palek na*******a po 300 za darmo z royal spearow(kupuje ze 300gp 20 wluczni i idzie na 2h na exp) a ja musze kupic 20bp mf i ide na 2h na exp.
Teraz takie porownanie jak ktos nie umie liczyc 20bp(w kazdym bp 20 miejsc) 20*20=400 (kazde miejsce to manas za 55gp) 400*55=22000! No to genialnie 22k i 300gp zajebiscie. O knighcie juz nie wspomnie ze jego srednia z hitow jest wieksza niz maga z visow (hity knighta sa darmowe!!!!)
__________________
,,l,,
Michael Jackson jest offline  
stary 03-10-2007, 02:04   #20
Rafals from hell
Użytkownik Forum
 
Rafals from hell's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: Kraśnik
Wiek: 35
Wpisy bloga: 5

Posty: 290
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Hiberna
Poziom: 106
Rafals from hell ma numer GG 6467258
Domyślny

Widocznie nie potrafisz znaleźć sobie odpowiedniego miejsca, bo jakoś moi koledzy nie mają problemu z grą postaciami magicznymi, co prawda trochę narzekają, ale wciąż szybko expią.
Co do palków się zgodzę stosunkowo za tanie speary.
Knightci no cóż, trochę hity przesadzone, ale wyrównuje się czas kiedy to sorki miały lepszy exp. Miejmy nadzieję, że kiedyś wszystko dojdzie do stanu, w którym wszyscy będą równi.
__________________
http://forum.tibia.pl/blog.php?b=260 - Mój Blog na tibia.pl

Wejdź, zobacz, oceń, skomentuj.

Z góry dziękuję.

Album of Solonius Jhee
Rafals from hell jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:58.


Powered by vBulletin 3