Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Updates

Notki

Updates Forum zawiera wszelkie informacje o najnowszym update oraz pod fora z informacjami o byłych update.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 29-10-2007, 17:06   #1
stahuuuu
Użytkownik Forum
 
stahuuuu's Avatar
 
Data dołączenia: 17 09 2007

Posty: 36
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Staho Sork
Profesja: Sorcerer
Gildia: Killing Team
Świat: Honera
Poziom: 38
Skille: fish.78
Poziom mag.: 53
Problem Kto jest za tym, żeby dodano cos nowego przeznaczonego nie tylko dla PACC?

Podczas letniego update dodano:
- nowe miasto - Svargrond. NIestety tylko gracze z PACC mogą sie cieszyć z nowego miejsca.
- czary dla Knighta:
- Whirlwind Throw (exori hur)
- Groundshaker (exori mas)
- Fierce Berserk (exori gran)
- czary dla Paladyna
- Ethereal Spear (exori con)
- Conjure Sniper Arrow (exevo con hur)
- Conjure Piercing Bolt (exevo con grav)
- Enchant Spear (exeta con)
Wszystkie nowe czary dla graczy z PACC...
- możliwosc walki na arenie... Tylko PACC.

Drodzy Gracze, czy nie uważacie, że graczom z Free Account Summer Upadate w większej części utrudnił grę?? Czy nie było by im przyjemniej grac w Tibie, gdyby mieli dostęp do większej ilości nowych atrakcji??

Proszę Was o przemyślenie tego tematu.
stahuuuu jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 29-10-2007, 17:26   #2
Martka
Music addict
 
Martka's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2007
Lokacja: Siemianowice Śl.
Wiek: 33

Posty: 1,072
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Martka ma numer GG 8189306 Send a message via Skype™ to Martka
Domyślny

Też jestem za tym, żeby dodano coś dla FACC. Niestety pewnie i tak znowu gracze z darmowym kontem zostaną pominięci, bo Cipom zależy tylko na graczach z PACC-iem. Nie płacisz- nie wymagaj.
__________________
Martka's last.fm
Martka jest offline  
stary 29-10-2007, 17:30   #3
Cygan Slejter
Użytkownik Forum
 
Cygan Slejter's Avatar
 
Data dołączenia: 20 06 2006
Lokacja: Jawor
Wiek: 34
Wpisy bloga: 1

Posty: 828
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Eh..znasz zasade "płace-wymagam"
free account to jest tak jakby demo gry , jak ci sie gra to kupujesz platne konto

też jestem za tym zeby dodac cos facc, po to nawet zeby zachecic do grania bo jak ktos ma sie zachecic jak wejdzie i nie ma nawet gdzie pojsc i poexpic itp

pzdr
__________________
Cygan Slejter jest offline  
stary 29-10-2007, 21:22   #4
Rafals from hell
Użytkownik Forum
 
Rafals from hell's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: Kraśnik
Wiek: 35
Wpisy bloga: 5

Posty: 290
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Hiberna
Poziom: 106
Rafals from hell ma numer GG 6467258
Domyślny

Odniosę się do tego tak... Tibia jest jedną z niewielu gier, która i tak już dużo oferuje dla darmowych kont. Spójrz na Runescape, gdzie np. nic praktycznie nie możesz robić jak nie masz premium. World of Warcraft... kosmiczne ceny za samą grę, brak darmowych kont.

Mówicie o zachęceniu graczy facc do gry poprzez dodawanie masy nowości dla nich. W takim razie było by to zniechęcenie graczy pacc do kupowania kolejnych kont premium, a co za tym idzie do całkowitego upadku gry tego nie przemyśleliście.

Takich tematów jaki ty założyłeś była już masa i nie ma tu już nikt siły was wyklinać, wyzywać, obrażać, itp.

Ale weźcie się zastanówcie co wy piszecie. Jeżeli bulwersuje cię to, że nic wam prawie nie dali to zmień grę. Ja kupuje premium, bo innej gry już sobie nie wyobrażam, a wydanie 90zł raz na 3 miechy to kolejne 90zł zdrowia dla mojej wątroby, gdyż pieniądze te pewnie bym przemelanżował. I proszę nie mówcie mi tu o tym, że niektórych na to nie stać. Większość z was (FACC) gra wiecej niż ja. Skoro nie macie na PACC to jakim sposobem opłacacie rachunki za światło? To najgłubsze tłumaczenie jakie w życiu można usłyszeć (nie mam pieniędzy to nie kupie PACC). Myślę, że mój kontrargument do was trafi.

Jeżeli mimo to dalej się bulwersujecie to jak mówiłem zmienić grę, bo CipSoft nie ma z was żadnego pożytku. Nie dostarczacie im żadnych funduszy, a jedyne czego możecie dostarczać to lagi spowodowane dużą ilością graczy FACC oraz nerwy z powodu takich głupich bulwersów jak twoje.

O przypomniałem sobie jeszcze coś. Kiedyś mój kumpel nie miał pieniędzy na PACC'a, a przynajmniej raz chciał spróbować jak to jest. Jak się okazało zebrał w ciągu tygodnia. Jak pytacie? Sprzedawał butelki i złom... I jeszcze schlaliśmy się za resztę jak świnie. Przy okazji zrobił coś pożytecznego, bo trochę posprzątał na naszej kochanej planecie.
__________________
http://forum.tibia.pl/blog.php?b=260 - Mój Blog na tibia.pl

Wejdź, zobacz, oceń, skomentuj.

Z góry dziękuję.

Album of Solonius Jhee
Rafals from hell jest offline  
stary 29-10-2007, 23:05   #5
X3R3
Zbanowany
 
X3R3's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2007
Lokacja: Wrocław

Posty: 148
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Ever Dream
Świat: Candia
Poziom: 112
Skille: 27
Poziom mag.: 68
Domyślny

@up
Popieram^^
X3R3 jest offline  
stary 30-10-2007, 19:45   #6
stahuuuu
Użytkownik Forum
 
stahuuuu's Avatar
 
Data dołączenia: 17 09 2007

Posty: 36
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Staho Sork
Profesja: Sorcerer
Gildia: Killing Team
Świat: Honera
Poziom: 38
Skille: fish.78
Poziom mag.: 53
Domyślny

Czy ja mówię coś o dodawaniu masy nowości dla FACC??
Mi chodzi o to, że z wyjątkiem nowych broni gracze z FACC nie maja dostepu prawie do niczego.. Nie mam na myśli tego, żeby udostępnic dla nich wszystko, ale choćby 1 nowosc
Następnym razem czytaj uważniej.
stahuuuu jest offline  
stary 30-10-2007, 20:14   #7
KrEmAs KAc
Użytkownik Forum
 
KrEmAs KAc's Avatar
 
Data dołączenia: 29 05 2005
Lokacja: Nowe Miasto Lubawskie 53° 25' N 19° 35' E
Wiek: 43

Posty: 1,215
Stan: Niegrający
Świat: ¶♪&#
Poziom: 666
Skille: ↕
Poziom mag.: §§
KrEmAs KAc ma numer GG 8372892
Domyślny

Na FACCu fajnie się gra gra staję się trudniejsza i ciekawsza.
Mój kumpel nabił 80lvl bez pacca
KrEmAs KAc jest offline  
stary 30-10-2007, 20:16   #8
Zonta
Użytkownik Forum
 
Zonta's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2004

Posty: 77
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Witam
Jestem starym tibijczykiem pamiętającym czasy tibi 7.5, długo nie korzystałem z konta ale mam zamiar aktywnie uczestniczyć w życiu forum tibia.pl gdyż zanim napisałem tego posta długo przyglądałem się tematom.
Dobra uderzymy w sedno. Gra na darmowym koncie jest dosyć optymalna do 30-50 lvl'a , oczywiście jest ona o wiele bardziej uciążliwa niż dla graczy, którzy postanowili opłacić swoje konto po to by ich gra stała sie przyjemnością w podwójnym znaczeniu .
Gracze z darmowym kontem byli dyskryminowani od lat w końcu przyszedł czas kiedy otrzymali nowe expowisko mam na myśli DC wiem, ze to już było dawno ale o ile pamiętam nic na facc nie zostało dodane na tak duża skale. "Bogowie" głównie skupiają swoją uwagę na graczach opłacających swoje konta gdyż to oni dostarczają im sposobności do tworzenia tego wszystkiego. ( kaska = pomysł najprościej mówiąc ) Tak więc myślę, że tego typu tematy nie powinny być już zakładane poraz enty gdyż w każdym pojawiają sie odpowiedzi podobne do mojej, facc naprawdę ma dużo by nasycić sie grą przed kupieniem packa, wbicie tego 30 levela przez kogoś nowego ( jakiś kolejny newb ) jest naprawdę wystarczającym okresem czasu by namyślić sie czy wydać te 90 pln czy nie pozdro
Zonta jest offline  
stary 30-10-2007, 20:19   #9
lololol
Użytkownik Forum
 
lololol's Avatar
 
Data dołączenia: 21 06 2007

Posty: 225
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Kogo obchodza lamenty FACC'ow? Cipsoft dobrze robi, nic nie dajac tym 10-letnim frustratom bez pieniedzy ; (. Kupcie PACC, wtedy mozecie wymagac, a jak nie to: CHUJ WAM W DUPE
lololol jest offline  
stary 30-10-2007, 20:30   #10
Goldzio
Zbanowany
 
Goldzio's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2005

Posty: 272
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Berylia
Poziom: 100
Skille: 80/75
Poziom mag.: 6
Domyślny

Pffffff nie placz tyle tylko zrob 40lvl idz 20x na mint zbierz 130k+ i kombinuj jak tu zostac pacc ... Mam pacc nieprzerwanie od 1,5 roku i zgadnij ile PLN wydalem ?
Goldzio jest offline  
stary 30-10-2007, 20:31   #11
Krakersanczyk
Użytkownik Forum
 
Krakersanczyk's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2007

Posty: 113
Domyślny

Napisze krotkiego posta bo jak widze te dlugie to mi sie ich nie chce czytac:

FACC to jest tylko wersja DEMO, ma miec tylko ułamek prawdziwej gry jaką jest gra na PACCu, wiec nie powinno byc nic nowego dodawane, bo po co? Chcesz nowosci - kup pacca.
kthxbye
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez maisco
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xallin
smiesznie jak Ymy dal exita rofl :>
a co ten czar daje (exita) ? :>
sorrka że pytam ale już od roku nie gram w tibie
Krakersanczyk jest offline  
stary 30-10-2007, 20:49   #12
Freddd
Użytkownik Forum
 
Freddd's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Iława
Wiek: 35

Posty: 406
Świat: Azura / Obsidia
Domyślny

@Topic
jezeli nie podoba ci sie gra na facc to kup pacc i wtedy wymagaj. Nie dosc ze masz facc to jeszcze wymagasz. Czlowieku zastanów sie czy tobie by sie chcialo robic cos za darmo?? Napewno nie i tak samo Cipy podchodza do tego, facom nic nie dodaja bo graja oni za free a ludzie, którzy oplacaja pacc przy kazdym upie dostaja cos nowego poniewaz oni za to placa. A jezeli nie stac cie zeby kupic pacc za rl kase to zrób tak jak kolega napisal kilka postów up idz na mint kilka razy rób loota i kup pacc za kase w tibi.
__________________
Legalize it !! _\|/_
Freddd jest offline  
stary 30-10-2007, 20:54   #13
Ptakuba
Zbanowany
 
Data dołączenia: 03 06 2007
Wpisy bloga: 4

Posty: 239
Domyślny

2Up: Tak uważasz bo masz kasę. To nie powinna być tylko wersja demo skoro mówią, że gra jest darmowa. Powinni pisać "gra płatna z darmową wersją demo". Ale zrobili z Tibii HnS robiony tylko dla kasy w który grają w większości dzieci neo dla których największym życiowym celem jest zobaczyć wyższą cyferkę przy nicku...
Ptakuba jest offline  
stary 30-10-2007, 21:11   #14
Rafals from hell
Użytkownik Forum
 
Rafals from hell's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: Kraśnik
Wiek: 35
Wpisy bloga: 5

Posty: 290
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Hiberna
Poziom: 106
Rafals from hell ma numer GG 6467258
Domyślny

Jasne, że dla kasy. Jest to rodzaj działalności gospodarczej. Utrzymanie grupy osób pracującej nad grą oraz serwerów jest dużym kosztem. Ponadto nie zapominajmy, że ci ludzie włożyli ogromną pracę, aby ta gra mogła wyglądać tak jak wygląda.

Co do tych dzieci neo. Nie popieram wcale sposobu w jaki oni postrzegają, grę, ale to jest wyłącznie sprawa owych osób i nie możesz ich za to krytykować. Jeżeli ty ich krytykujesz, to znaczy, że twoja gra wygląda tak: wejdę, pogadam trochę, może coś zaekspię. Teraz ja cię skrytykuję. Od gadania są komunikatory, odrobinę expa możesz wbić w grach ofline, a darmowe obciążanie procesora i karty graficznej bez użytku to po prostu kompletny brak szacunku dla rodziców lub do samego siebie poprzez darmowe tracenie prądu... Tak więc widzisz każdego można łatwo skrytykować.

Wracając do tematu.

Podsumowując wszystko: FACC niech nie liczą na nic wielkiego, bo oni nic wielkiego nie robią. PACC mogą liczyć na nowe dodatki i tereny, bo robią coś wielkiego (utrzymują tę grę przy życiu).

Tyle...

Tematmoim zdaniem do zamknięcia, bo to kopia kolejnej bezsensownej konwersacji miedzy ideologią FACC'ów i PACC'ów.
__________________
http://forum.tibia.pl/blog.php?b=260 - Mój Blog na tibia.pl

Wejdź, zobacz, oceń, skomentuj.

Z góry dziękuję.

Album of Solonius Jhee
Rafals from hell jest offline  
stary 30-10-2007, 21:14   #15
Avallach
Użytkownik Forum
 
Avallach's Avatar
 
Data dołączenia: 23 05 2007

Posty: 946
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Celesta
Poziom: 95+
Skille: 80/75
Poziom mag.: 7
Domyślny

Demo hmm... masz racje, nigdy nie widzialem Dodatków do Dem, a do pełnych wersji jest ich kilka ;] W zupełności styka wypowiedz, że Facc to demo Tibi (choć tereny facc i tak sa wieksze). Cipsoftu nie obchodza 10-letnie dziewczynki i młodsi chłopcy ktorzy nie umieja zarobic na siebie. Pozatym zeby posiadac pacc dzieci musicie zapytac rodzicow, wiec wątpie ze 80% 18- ma zgode rodzicow. Watpie ze ktoremu kolwiek z was matka pozwolilaby grac wiedzac za jakie pieniadze -.- Bez takowej zgody prosze nawet się nie wypowiadajcie -.-.

Dziekuje ;]

Acha, co do tematu... troche odbieglem, więc Facc to naprawde wielka rzecz. Np Premia, ludzie graja na pacc area, a facc area wolne. Pomyslcie 40 Msem na pustych kopalniach w kazzo? Czy to nie wymazony exp? 45 RP na pustym Dragon Lair? 150+ Ek na MOLTS? Moze te lvle sa wyzsze na pustych serwerach ale o ile latwiej je nabic NA FACC AREA. Na premi gra np Knightem, bez promocji bez czarow na facc area (tak jak facc) to nie jest zaden problem. Na faccu problem Stanowicie WY FREE ACCOUNTS USERS!! Ta juz nie trzeba zmian w outach tylko w graczach, wiec sory ale opowiem sie za moimi Paccowymi kumplami.
__________________
...Przeważnie, widać to po mnie wyraźnie...
...Otoczenie nie działa na mnie zakaźnie...


To wroga sugestia, pożera cię jak bestia,
Mów do serca bitu, bo tam jest amnestia.
Paktofonika [Pfk Company]

Ostatnio edytowany przez Avallach - 30-10-2007 o 21:23.
Avallach jest offline  
stary 30-10-2007, 21:22   #16
Zogre
Użytkownik Forum
 
Zogre's Avatar
 
Data dołączenia: 06 05 2006
Lokacja: Daleko

Posty: 29
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

mogli by dodac cos dla facc ale i tak dodadza dla PACC ponieważ płacą i to jest logiczne nikt ale kazdy chce cos przeciesz nikt odrzuciłby czegos za darmo ciekawe jak dlugo pozyje ten temat znając życie jutro będzie około 200 stron odpowiedzi i zaspamowane forum jakbym byl administratorem albo modkiem usunął bym te temat póki nie ma 200 stron odpowiedzi
__________________

,,Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne. Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe.'' Albert Einstein
Zarób do 100 k dziennie na małym lvl jezeli myslisz ze tam jest keylogger to sie grubo mylisz jeżeli dalej tak myślisz nie wchodz

Ostatnio edytowany przez Zogre - 30-10-2007 o 21:23.
Zogre jest offline  
stary 30-10-2007, 22:01   #17
Bagero
Zbanowany
 
Data dołączenia: 18 07 2007

Posty: 46
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Lunara
Poziom: 30
Skille: 62/62
Poziom mag.: 4
Domyślny

Jak ktoś sobie umie poradzić i jak już ma level 20+ dobre skille może iść na desert qest, a resztę kasy łatwo uzbierać na mino z lootbagów.
Więc nie trzeba wydawać w pizdu kasy tylko można pokąbinować.
Bagero jest offline  
stary 30-10-2007, 22:36   #18
Cloy
Użytkownik Forum
 
Cloy's Avatar
 
Data dołączenia: 07 09 2005
Lokacja: Białystok.
Wiek: 31

Posty: 983
Stan: Niegrający
Cloy ma numer GG 3545931
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rafals from hell Pokaż post
(...) I proszę nie mówcie mi tu o tym, że niektórych na to nie stać. Większość z was (FACC) gra wiecej niż ja. Skoro nie macie na PACC to jakim sposobem opłacacie rachunki za światło? (...)
Tak, tylko, ze za swiatlo placa raczej nasi rodzice a nie my.
__________________
Cloy jest offline  
stary 30-10-2007, 22:48   #19
Bagero
Zbanowany
 
Data dołączenia: 18 07 2007

Posty: 46
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Lunara
Poziom: 30
Skille: 62/62
Poziom mag.: 4
Domyślny

Cloy nie wszyscy na tym forum mają 14 lat.
Bagero jest offline  
stary 30-10-2007, 23:01   #20
Nixon_The_Mage
Użytkownik Forum
 
Nixon_The_Mage's Avatar
 
Data dołączenia: 22 03 2007
Lokacja: Jastrzębie Zdrój

Posty: 25
Stan: Aktywny Gracz
Imię: XxXxXxX
Profesja: Paladin
Świat: Kyra
Poziom: Xx
Skille: xX/25
Poziom mag.: 7
Domyślny

Wypowiem się jako obiektywny gracz FACC (PACC'a miałem kiedyś). Aktualnie nie gram w Tibię.

Ludzie, zastanawiacie się, co dostaje Pacc, a tego, co CipSoft dla was zrobił nie zauważacie.

Gdyby CipSoft nie myślał o graczach z Facc, Fibuła byłaby zapełniona przez 15-lvlowych sorców i druidów, którzy potrafią zcrackować TibiaBot NG.

Gdyby CipSoft nie myślał o graczach z Facc, przed wejściem na Dark Katedrę byłoby coś typu Premium Door.

Gdyby CipSoft nie myślał o graczach z Facc, w święta Santa Claus znajdowałby się tylko na terenach pacc.

Gdyby CipSoft nie myślał o graczach z Facc, gracze, którzy nie zapłaciliby, nie mieliby dostępu do potworów typu: Carrion Worm, Bandit, Smuggler, etc. (Tu można wymieniać długo).


Ludzie! Nie płaczcie.
Facc to nie jest wersja Demo, można go nawet nazwać Pełną Wersją. Trafne byłoby nazwanie Pacca wersją ulepszoną.
CipSoft tworzy coraz więcej terenów dla Pacc, ponieważ widzi, że to działa na ludzi. Lecz 100 000 osób, którzy mają pacca jednocześnie, to nie jest aż tak wygórowana liczba. CipSoft musi z tego wypłacić cały Support, który na pewno nie składa się tylko z kilkunastu osób, lecz całej ekipy. Jeśli wy myślicie, że tamtym osobom wystarczy średnia polska pensja (2000 pln), jesteście w błędzie. Do tego dochodzi utrzymanie serwerów, których jest coraz więcej.

Oczywiście mogłoby być więcej rzeczy dla Facc, ale razem z tym musiałaby jeszcze znaczniej powiększać liczba atrakcji dla graczy, którzy płacą. Gdyby CipSoft dał więcej graczom z Free Account, Tibia przestałaby istnieć, a CipSoft zbankrutowałby.

@Rafals from hell
Omfg, ja czasem nie myśle. Błąd usunięty...
__________________
Playing for fun.

Kyra 4ever

Ostatnio edytowany przez Nixon_The_Mage - 31-10-2007 o 18:02.
Nixon_The_Mage jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:41.


Powered by vBulletin 3