Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 08-02-2016, 11:57   #1
Kielbaska10
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Dawny gracz/klasa

Cześć,
tak więc chciałem wrócić do tej gry po przerwie od w zasadzie Tibii 7.6 i mam masę pytań dotyczących obecnych czasów. Tak więc:
mój najwyższy lvl to raptem 34 knight z clubem (stare czasy hah). Przejrzałem sporo tematów/yt itd. i doszedłem do wniosku ,że raczej chciałbym pograć klasą magiczną albo paladynem , knight z góry odpada.
Najbardziej ciekawią mnie klasy magiczne i wiem jaka jest zasada , druid = hunt team , sorc = solo. Powiem szczerze ,że nigdy nie expiłem w hunt teamie nie wiem czy ciężko go znaleźć itd. chociaż raczej skupiałbym się na expieniu w kilka osób. Paladyna nie lubię za capa i ilość strzał/spearów jakie trzeba wziąć np. 1h expienia i powrót(wiem wyższy lvl więcej capa ale wciąż długo nie posiedzi). Dodam ,że chcę grać na Antice (PvP) i pacca bd miał od razu, kasa również bd więc to
też nie problem. W każdym temacie jeden bardziej chwali sorca drugi bardziej druida. Co polecicie ?
Dzięki z góry za odpowiedzi.

Ostatnio edytowany przez Kielbaska10 - 08-02-2016 o 11:58.
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 19-02-2016, 01:32   #2
csmaniak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 02 2016

Posty: 50
Domyślny

ja bym zagrał druidem na twoim miejscu i walił z axa
csmaniak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:26.


Powered by vBulletin 3