Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Broń i przedmioty

Notki

Broń i przedmioty Wszystko o broni i przedmiotach.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 28-11-2005, 22:54   #41
Fillipex
Użytkownik Forum
 
Fillipex's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2004
Lokacja: Sto(L)ica \\// Szmu(L)ki

Posty: 334
Stan: Na emeryturze
Imię: Fillipex
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Sandgorm
Świat: Eternia
Poziom: 50
Skille: 83/67
Poziom mag.: 16
Domyślny

No ale to sa poszczegoln przypadki... z reguly knight i palek nie uzywa tych ringow...
__________________
Zycie jest jak Miriam... wszystko ladnie, pieknie a tu chu*!

Fillipex jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 30-11-2005, 21:29   #42
Fillipex
Użytkownik Forum
 
Fillipex's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2004
Lokacja: Sto(L)ica \\// Szmu(L)ki

Posty: 334
Stan: Na emeryturze
Imię: Fillipex
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Sandgorm
Świat: Eternia
Poziom: 50
Skille: 83/67
Poziom mag.: 16
Domyślny

Nadal czekam na odpowiedz modkow
__________________
Zycie jest jak Miriam... wszystko ladnie, pieknie a tu chu*!

Fillipex jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-11-2005, 22:49   #43
Taka patologia
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 11 2005
Lokacja: Co sie mnie pytasz?:P

Posty: 30
Stan: Niegrający
Taka patologia ma numer GG 9237546
Domyślny OmG

Paladyni są najlepszymi postaciami bo skille rosną im dużo szybciej niż knightom mogą bić z sd a z innych run itak mocno biją expo leci bardzo szybko a loot prawie zawsze sie zwraca wmiare dobry palek moze cała noc na guardach expic z 1bp uh a loot ma bardzo dobry . Palek niemusi Też kupowac eq wystarczy mu plate set ewentualnie bohy a taki rycek musi wydac najpierw góry złota na eq a puzniej jeszcze wiecej na uh'y . I właśnie dlatego cip soft osłabił palka w ostatnim update a ring podwyrzszający distance fighting był by tylko udoskonaleniem tej bardzo wyróżniającej sie profesji aczkolwiek light ring powinien byc jak najszybciej wprowadzony do gry bo bardzo duzo paladynów używa tibigg tylko dlatego ze szkoda im caly czas spalac mane na utevo lux i według mnie ten ring powinien dzialać 30min wypadać z np. cyklopa , draga hydry i cena na trade powinna sie wahac pomiędzy 150gp a 300gp
Taka patologia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2005, 14:30   #44
Fillipex
Użytkownik Forum
 
Fillipex's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2004
Lokacja: Sto(L)ica \\// Szmu(L)ki

Posty: 334
Stan: Na emeryturze
Imię: Fillipex
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Sandgorm
Świat: Eternia
Poziom: 50
Skille: 83/67
Poziom mag.: 16
Domyślny

Tak... palek jest bardzo dobra postacia.... uzywa run itd.... ale... skille leca nieco szybciej... zgadzam sie ale nie duzo szybciej....aczkowliego syzbciej...ale tu chodzi o sprawiedliwosc.... wszystkie profesje maja jakis ring ktory podwyzsza ich najlepsza rzecza u palka nie ma takiego czegos...
__________________
Zycie jest jak Miriam... wszystko ladnie, pieknie a tu chu*!

Fillipex jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2005, 14:40   #45
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fillipex
Tak... palek jest bardzo dobra postacia.... uzywa run itd.... ale... skille leca nieco szybciej... zgadzam sie ale nie duzo szybciej....aczkowliego syzbciej...ale tu chodzi o sprawiedliwosc.... wszystkie profesje maja jakis ring ktory podwyzsza ich najlepsza rzecza u palka nie ma takiego czegos...
1. Postacie magiczne nie maja ringow z "dopalaczem" do mlvlu.
2. Wydaj kupe kasy na runy u knighta/sorca/druta, a wtedy dowiesz sie, ze lepiej expic z 1bp uhow stary i bez ringa, niz z 3 ringami i 15bp uhow straty
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2005, 14:49   #46
Fillipex
Użytkownik Forum
 
Fillipex's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2004
Lokacja: Sto(L)ica \\// Szmu(L)ki

Posty: 334
Stan: Na emeryturze
Imię: Fillipex
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Sandgorm
Świat: Eternia
Poziom: 50
Skille: 83/67
Poziom mag.: 16
Domyślny

No w sumie racja..... ale nadal sadze ze moglby byc taki ring tylko ze trudno dostepny... np wypadalby z behemota, banshe, bk..itp i kosztowal by jeden okolo 1.5k
__________________
Zycie jest jak Miriam... wszystko ladnie, pieknie a tu chu*!

Fillipex jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2005, 15:04   #47
Raiderek
Użytkownik Forum
 
Raiderek's Avatar
 
Data dołączenia: 25 06 2004
Lokacja: Wrocław

Posty: 242
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: Hogwart
Świat: Kyra
Poziom: 50
Skille: XxX/xXx
Poziom mag.: 6
Raiderek ma numer GG 2838473
Domyślny

Ja jakoś bardzo często widze palladynów używających Life Ringa, który jagby nie patrzeć jest dla nich bardzo użyteczny.
Np.
- Za manę zregenerowaną przez Light Ringa rzucamy Evul "light" Podnosząc razem Mlvl
- Regeneruje Drobne uszczerbki na zdrowiu (Np lag+Guard= Utrata Hp, które zaraz Lr "załata")
__________________
Monastery of Dead Always in my Heart
Raiderek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2005, 15:49   #48
Maniutek
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 02 10 2005

Posty: 26
Profesja: Elite Knight
Świat: Morgana
Domyślny

Distance ring może i by sie przydał, ale jestem pewien że bym go nie używał w te miejsce wole time ringa zarzucic skile i tak szybko sie wbija natomiast light ring to by było błogosławieństwo zamiast palić manę na utevo gran lux robiłbym HMM i był bym szczęśliwy . Co do life ringów i RoH'ów to używa ich każdy a szczególnie palek bo jak widzi się że braku ci 10% do 15 mlvl to już wytrzymać sie nie może. Chyba że ktoś ma kase to manasy żłopie
Maniutek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2005, 15:49   #49
MS_nake
Użytkownik Forum
 
MS_nake's Avatar
 
Data dołączenia: 12 09 2004

Posty: 79
Domyślny Ooo...

..OOO widze że ktoś sie wypowiedział bardzo mylnie... ale ja to naprawie a więc:
TO KNIGHT JEST NAJLEPRZY !!!
A co do tematu to racja... przydał by sie paldkowi ring ale tylko jakiś light ring lub cos w tym stylu , paldkowie i tak uciekają , a skille lecą im dość szybko więc...tak . Takie jest moje zdanie.
@ ja uwazam ze knight jest The Best ale to jest moje zdanie i nikt sie z tym zgadzać nie musi ... z resztą był taki temat
@ co do tej wypowiedzi że modkiem by ktoś chciał być... ja bym chciał !! ^^
__________________
yep
MS_nake jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2005, 16:45   #50
pawepek
Użytkownik Forum
 
pawepek's Avatar
 
Data dołączenia: 10 01 2005
Lokacja: Białystok
Wiek: 32

Posty: 395
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
pawepek ma numer GG 6976708 Send a message via Skype™ to pawepek
Domyślny

Ja tez jestem za wprowadzeniem tego ringu, ale zeby wypadał z BK, Behemoth itp, i chodził tak po 1-2K. I bardzo ale to naprawde abrdzo podoba mi sie pomysł z light ringiem! wszyscy nosza torchy w rece, albo w miejscu na strzaly a palek nie ma takiej mozliwosci i dlatego ejstm za... taki ring mógłby wypadac z mino guarda, mino maga, dwarf guarda, rzadko z dwarf solidera, z cyce i innych tego typu potworów
__________________
-> regulamin
pawepek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2005, 18:27   #51
Fillipex
Użytkownik Forum
 
Fillipex's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2004
Lokacja: Sto(L)ica \\// Szmu(L)ki

Posty: 334
Stan: Na emeryturze
Imię: Fillipex
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Sandgorm
Świat: Eternia
Poziom: 50
Skille: 83/67
Poziom mag.: 16
Domyślny

Widze ze duzo osob woli tego light ringa niz dist ringa.... w sumie racja... bo ja tez zawsze co chwile to utevo lux musze brac a torcha tak przez 3h to zucac mi sie nie chce...a dist tez moiglby byc tylko mowie...bardzo trudno dostepny.. naprzyklad taki palek z dist ringiem, 100+ skillem i power bolt to na anni wymiata....
Nadal czekam na modkow bo widze ze temat sie rozwinal
__________________
Zycie jest jak Miriam... wszystko ladnie, pieknie a tu chu*!

Fillipex jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2005, 18:35   #52
Trenei
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 03 2005
Lokacja: Płock

Posty: 298
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Gildia: Fading Suns
Świat: Titania ;)
Domyślny

Ten Temat był wałkowany 1000000000000000 razy . W moim podpisie widnieje taki piekny link. Magic Button . Pomysl i poszukaj, to nic nie boli
__________________
"Miłość, która jest gotowa nawet oddać życie, nie zginie."
Trenei jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2005, 18:57   #53
Nocek
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Mi sie zdaje ze time ring jest specjalnie dla palla, bo knightowi sie miej przydaje niz palladynowi.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2005, 19:17   #54
Leweracja
Użytkownik Forum
 
Leweracja's Avatar
 
Data dołączenia: 16 11 2004
Lokacja: Siedlce
Wiek: 36

Posty: 472
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Niat Luza
Profesja: Elite Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 89
Skille: 78/76
Poziom mag.: 7
Adres Jabbera do Leweracja
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fillipex
Tak... palek jest bardzo dobra postacia.... uzywa run itd.... ale... skille leca nieco szybciej... zgadzam sie ale nie duzo szybciej....aczkowliego syzbciej...ale tu chodzi o sprawiedliwosc.... wszystkie profesje maja jakis ring ktory podwyzsza ich najlepsza rzecza u palka nie ma takiego czegos...
a czy sorc/drut ma cos do mlvl ?
bo co z tego ze zalozy axe/club/sword ringa?

Co do ringow dystans ring to beznadziejny pomysl bo jesli chodzi o knajta to axe ring ma mu rekompensowac w jakims tam sposob atak broni i w polaczeniu z ze skillem podwyzszonym o te kilka punkow da mu zawsze wiekszy dmg a pall to pall na guardach jak przez noc pujdzie bp uh to tylko z powodow jakis lagow czy tego ze z 2 strony cos wyskoczy ja osobciscie palem to najczesciej z many to dorabaim bolt sobie ... a loot jest taki ze spokojnie moge nakupic torchow czy innego smiecia do oswietlkania xD i mam na runy do powzniejszych huntow...

Knajt musi walic wiecej bo on obrywa o wiele wiecej zawsze musi miec na tony uhow i co raz polepszac eq i skille ... pal po zrobieniu 80+ dysta nie musi trenic bo skille leca mu szybciej i siedzac non stop od zauszmy 40 lvl z 80dysta na guardach to na 90-95 lvl ma okolo 95+ dysta a knight? z 40 lvl 80/80 na 90 lvl bez treningu jak dojdzie do okolo 90 moze 92 ale nie wiecej ilu jest 100+ lvl ze skillami po 85/85+ a palek kazdy na 100 ma przynajmiej 90 dysta

Duel w kazdym wypadku mozna zadzialac sposobem jak knight jest szybszy to mozna zalatwic sposobem ile ja razy widzialem przypadki ze maly lvl zabijal duzego z powodu ze ten wyzszy mial slabe pvp a w momecie kryzyskowym uhem nie trafil czy cos


Uwazam ze powinno sie dodac Ring do swiatla a temat dystans ringa calkowicie zamknac


Wasz Lewer~
__________________
[Harmonia] Niat Luza's Thread.

who | grep -i blonde | date; cd~; unzip; touch; strip; finger; mount; gasp; yes; uptime; unmount; sleep
Leweracja jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2005, 22:00   #55
Fillipex
Użytkownik Forum
 
Fillipex's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2004
Lokacja: Sto(L)ica \\// Szmu(L)ki

Posty: 334
Stan: Na emeryturze
Imię: Fillipex
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Sandgorm
Świat: Eternia
Poziom: 50
Skille: 83/67
Poziom mag.: 16
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Trenei
Ten Temat był wałkowany 1000000000000000 razy . W moim podpisie widnieje taki piekny link. Magic Button . Pomysl i poszukaj, to nic nie boli
No narazie nikt jeszcze tego nie powiedzial i nigdy takiego tematu nie widzialem wiec sadze ze albo gonie bylo albo byl bardzo dawno temu... po 2 to jakby byl to modek by go skasowal ze juz niby byl a nie skasowal....

@topic
Tu jest niewazne jakie kto ma skile bo nawet taki 8 knight moze miec 80+ skile (np moj kolega na 42 lvl mial skile 90/90 w axe) a tu chodzi o sprawiedliwosc (powtarzam sie) kazdy ma swoj ring (sorck/drut ma life ring i rof) a palek nie ma do skilla...
__________________
Zycie jest jak Miriam... wszystko ladnie, pieknie a tu chu*!

Fillipex jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-12-2005, 22:06   #56
Pomocnik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 10 2005

Posty: 53
Domyślny Ehh Ludzie

Czemu narzekaćie ze naprzykład nie ma broni dla palla na Anni albo tych ringów...Paladyn to dobra profesja pozatym i tak juz ma bardzo duzo + poniewaz walczy fizycznie a takze posługując się magią..Inne profesje tego nie mają..Ze sobie z sd pomiatają + bolty..Więc nie narzekajcie..Pozatym expisz masz food masz mane utevo lux,utevo gran lux..te 20 lub 60 many Cie nie zbawi
Pomocnik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-12-2005, 22:21   #57
Moddox
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 10 2005
Lokacja: Płock
Wiek: 32

Posty: 45
Stan: Na emeryturze
Brak ikony

@Co do dueli knight vs. pal czy innych:
Ludzie przestancie z takimi wywodami że pal jakby założył jakiegoś tam ringa to knight by coś tam... Czy wy sobie wyobrażacie że np. 100 knight zabije 100 palka?Knight załadowany po brzegi uhami i explo a palek sd i innym shitem?Ile oni czasu by się mieli bić żeby się zabić?Palek wali knighta, knight ma yellow, uha się i ma full hp.A uhów ma kilkadziesiąt bpków.Palek dostaje od knighta explo + melee kilka razy, ma reda i exura vita.Full hp i leją się dalej.Takie pojedynki to zależą tylko od graczy.Po 1h sobie powiedzą że nudno i się rozejdą.To tyle na ten temat.

@topic
Ring by się przydał, ale to by było nie sprawiedliwe wobec knightów.Co z tego że knighci mają swoje ringi?Palkom dist rośnie o wiele szybciej niż knightowi melee, na małym diście zabijają silne dla knighta potworki, używają SD i innych run niedostępnych dla knightów.Ogólnie jestem przeciw (chociaż zaczynam grać palkiem )
Moddox jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-12-2005, 23:50   #58
Fillipex
Użytkownik Forum
 
Fillipex's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2004
Lokacja: Sto(L)ica \\// Szmu(L)ki

Posty: 334
Stan: Na emeryturze
Imię: Fillipex
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Sandgorm
Świat: Eternia
Poziom: 50
Skille: 83/67
Poziom mag.: 16
Domyślny

Omasz.... co Wy sie tak na te sd powolujecie... jak nie graliscie palkami to nie wiecie jak to jest ciezko wbic ten zasrany 15 mlvl a jak juz wbijesz to max 80 w humana...i to bez eq...

Nie denerwujcie mnie takze z tym ze palkowi leci skill o wiele szybciej... boshe..leci szybciej ale nie leci mu 1000 razy szybciej tylko troszeczke szybciej...duzej roznicy nie ma...

Jeszcze kwestia run...sorck/drut wala z sd na silniejsze potworki....knight wali z explo i tez niezle napieprza... a palke tez wali z sd...wiec tu jest rownowaga...kazdy ma runki dostosowane do swojego mlvl... a knight ma jeszcze exori wiec nie plakac mi tu ze knight nie walczy czarami....

A ring powinien byc bo powinny byc ringi dla wszystkich profesji...
__________________
Zycie jest jak Miriam... wszystko ladnie, pieknie a tu chu*!

Fillipex jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-12-2005, 01:02   #59
!Skillek!
Guest
 

Posty: n/a
Problem Noob plax



Jak bys chcial wiedziec to to ile bijesz z sd nie zalezy od tego jakie masz eq.
Jak miales walnac 80 to bys walnal w kolesie ktory ma najlepsze dostepne eq jak i w kolesia bez eq

Ostatnio edytowany przez !Skillek! - 04-12-2005 o 01:03.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 04-12-2005, 07:12   #60
Leweracja
Użytkownik Forum
 
Leweracja's Avatar
 
Data dołączenia: 16 11 2004
Lokacja: Siedlce
Wiek: 36

Posty: 472
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Niat Luza
Profesja: Elite Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 89
Skille: 78/76
Poziom mag.: 7
Adres Jabbera do Leweracja
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fillipex
a tu chodzi o sprawiedliwosc (powtarzam sie) kazdy ma swoj ring (sorck/drut ma life ring i rof) a palek nie ma do skilla...
life ring jest do skilli ?
dla palla jest przygotowany time ring bo pall caly czas musi uciekac wiec to jest ring specjelnie dla niego
__________________
[Harmonia] Niat Luza's Thread.

who | grep -i blonde | date; cd~; unzip; touch; strip; finger; mount; gasp; yes; uptime; unmount; sleep
Leweracja jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:40.


Powered by vBulletin 3