Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 23-04-2007, 00:35   #1
Cichy
Użytkownik Forum
 
Cichy's Avatar
 
Data dołączenia: 02 09 2004
Lokacja: Senja

Posty: 265
Imię: Cichy mac
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Harmonia
Domyślny HARMONIA: Relacja ze zlotu 4 polskich gildi (BC, BD, LP, CK)

Cytuj:
by: Sengir Vampire

W dniach 21-22 kwietnia miał miejsce zjazd w Zatorze (mała miejscowość pomiędzy Krakowem a. Oświęcimiem). Noclegowaliśmy w ośrodku z drewnianymi pięcioosobowymi domkami (zdjęcia na końcu sprawozdania). Sam ośrodek (Ośrodek Wypoczynkowy Zator) jest położony pomiędzy jeziorem, w którym grasują karasie i karpie, a śliczną rzeczką z kamienistą plażą. Jako że osób było sporo, zajęliśmy cztery domki, w których spały następujące osoby: Sengir Vampire, Ser Jack, Druid Tadek oraz Norrin (vice-lider Broken Dreams) w domku nr 1; Crisolodziej, Paladinka Bartlodziejka, Salv Nikan wraz z RL kumplem (nick z Tibii uzupełnię jak mi się przypomni xD, niezrzeszony) oraz Jahem Druidem (lider Broken Dreams) w domku nr 2; Julith, Lady Anies, Kamilios Ninja (RL mąż Lady Anies, niezrzeszony) Dagusiaw, Lady Doloreska (RL żona Jaha Druida) w domku nr 3; Hergion, Abellius (vice-leader Legendary Phoenixs), Rize Sun (j/w) oraz Cichy mac (lider Crystal Kingdom) w domku nr 4. Poza tym Norrin był na zjeździe wraz ze swoim dzieckiem Jakubem. Jako pierwsi (tj. o godzinie 9:00) na miejscu pojawili się samochodem Ser Jack, Druid Tadek, Dagusiaw oraz ja. Jako że mieliśmy godzinę do przyjazdu Justyny, która miała odebrać kluczyki do domków, przeszliśmy się na rynek gdzie dokonaliśmy podstawowych zakupów w markecie, natomiast Jacek nabył karnet uprawniający do wędkowania na terenie jeziorka, obok ośrodka. Po powrocie, przed bramą natknęliśmy się na Bartlodziejke, który zaczynał swoją sesję zdjęciową (w sumie wypstrykał w czasie zjazdu około 200 zdjęć). Spotkaliśmy na miejscu także Crisa z synem i Abelliusa, którzy popijali już kawkę i herbatkę. Oczywiście plus dla Crisa, który natychmiast zaoferował powitalny gorący napój. W tym klimacie zeszło nam kilka godzin, w czasie których na bieżąco dzwoniliśmy do pozostałych osób - jak idzie podróż. Wynikło kilka powikłań natury organizacyjnej jednakże Cris znakomicie sobie z nimi poradził, przy okazji dostarczając to grupie trochę śmiechu dzwoniąc do Rize Suna i przedstawiając się za policjanta. Rize przerwał połączenie (nieczyste sumienie? xD). O godzinie 12:30~ podjechała kolejna grupa, tj. Salv Nikan wraz ze swoim ojcem oraz przyjacielem. Poczęstowaliśmy ojca Salva kawką, sami także napiliśmy się (jeszcze kawy) a następnie wyruszyliśmy całą grupą w stronę rynku gdzie odebrać mieliśmy przyjeżdżającą PKSem kolejną grupę ludzi. Jedynie Cris pojechał autem (zarzekał się że po to aby zabrać bagaże grupy travelującej autobusem ale wszyscy wiemy że zrobił to z lenistwa xD). Ostatecznie dogadaliśmy się na spotkanie w pizzeri. Na rynku w Zatorze znajduje się wyśmienita pizzeria, w której serwują świetne pizze. Po kilkunastu minutach do naszej grupy posilającej się włoskim i tureckim jedzeniem, dołączyły kolejne osoby, tj. Cichy mac, Hergion oraz Rize Sun. Ten ostatni żywo zabrał się do zdobywania względów piękniejszej - jego zdaniem - części obsługi lokalu. W wyniku tego dostał niedobrą pizzę z ostrym sosem ^^, które to doprawiły i tak jego rozstrojony po podróży żołądek. Po spożyciu posiłków zrobiliśmy zakupy oraz wróciliśmy do ośrodka gdzie przy rozmowie, żartach i kawie minęły nam dwie godziny aż do przyjazdu ostatniej grupy, tj. Lady Anies, jej męża, Norrina i jego syna. Pół godzinki przed nimi, niespodziankę zrobili nam także - przyjeżdżając - Jah Druid oraz Lady Doloreska. Od tego momentu byliśmy już w komplecie. Zostały przydzielone domki, poprzeklinaliśmy na zimną pogodę, na ruthlessów a następnie postanowiliśmy zabrać się za robienie ogniska. Pierwszy problem wynikł przy próbie zbierania drewna a właściwie wytypowaniu ochotnika na dane zbieractwo. Mieliśmy pod ręką toporek niestety żadne z nas nie posiadało wysokiego axe skilla. Po chwili przypomnieliśmy sobie że właściwie Cichy mac choć magiem jest, bije "z aksa". Tak więc po drewno na potrzeby ogniska wysłaliśmy lidera CK xD. W tym czasie Jacek zapakował wędki, wziął robaczki zakupione przez Anies (niestety połowa padła bo Anies robaków nie karmiła! Nie wiedziała czym!) i poszedł na połów. Tymczasem Cichy zabrał się za struganie kijów na kiełbaski (muszę powiedzieć że sobie wyrżnął niezłą lancę.. na oko to ten kij był grubszy od dowolnej wędliny ^^). Tutaj oczywiście należy zganić Salva, który był masterem kiełbasek ponieważ każdy siedział nad ogniem sam a ja wogóle nie dostałem wędlinki (chlip!). Na szczęście jedzenie to nie wszystko, czas umilały nam pogawędki na Tibii, rozważanie nowych pomysłów oraz wspomnienia rzeczy minionych. W tym czasie do Jacka dołączyła się Justyna co okazało się świetnym rozwiązaniem gdyż ona - mimo że nigdy nie łowiła - odrazu wyciągnęła karasia dla nas. I mała anegdotka.. najlepszy rybak Jacek nic nie wyciągnął xD. Więc jedyną rybkę zawdzięczamy Julith. Jednakże szczęście nasze nie trwało długo ponieważ mąż Lady Anies (drugi rybak!) nieumiejętnie smażąc rybkę nad ogniskiem.. wrzucił ją w płomienie i spopielił.. jak to powiedział na głos w kościele mój dobry znajomy kiedy księdzu spadło coś z ołtarzyka.. "no i dup!". Niestety zatem musieliśmy się zadowolić kiełbaskami, kaszaneczką oraz mięskiem. W tym miejscu chciałbym zdementować pogłoski jako że niektórzy pili na zjeździe! Te pogłoski są absolutnie nieprawdziwe! Ponieważ tak naprawdę kilku.. to nie piło xD. Aczkolwiek szczęśliwie napoje wyskokowe nie podziałały wybuchowo i po spożyciu ludzie byli co najwyżej radośniejsi i szczęśliwsi. Nie powstały żadne konflikty mimo obecności członków czterech, różnych polskich gildii. Poza tym przed zjazdem uprzedziłem że jeżeli ktoś będzie agresywny to ma wpier***.. od Jacka! Tu chciałbym podać skład abstynentów: Jacek (pilnował), ja (kronikarz), Tadek (z niewiadomych mi przyczyn) i Cichy (ponoć po alkoholu byłby w stanie pobić nas połowę więc mu nie daliśmy). I na tym koniec. Proszę nie pisać postów protestu! Balanga trwała do około północy-pierwszej rano. Po zrolowaniu ostatnich największych imprezowiczów do domków - poszliśmy spać. I minęła noc i nastał dzień drugi. Ja jako kronikarz, żeby nie uronić akcji, wstałem o godzinie 7. Rano pozbierano jedzenie z wszystkich domków i nasze pracowite panie (tj. Julith, Lady Anies, Lady Doloreska) zrobiły nam wspaniałe śniadanie - gotowane kiełbaski oraz pyszne kanapeczki z serkiem, szyneczką, ogóreczkiem i pomidorkiem. Każdy także mógł sobie zażyczyć zależnie od gustu herbatę owocową, kawę zwykłą oraz rozpuszczalną. Muszę powiedzieć że trójca pań naprawdę świetnie się spisała. Po śniadaniu zebraliśmy się w domku pań gdzie było w miarę ciepło i poranek minął nam na rozmowach i pobudce pozostałych ludzi. Pora budzenia przesuwała się proporcjonalnie do bycia imprezowiczem. Postanowiliśmy już nigdzie nie chodzić także reszta zjazdu minęła na rozmowach w ogródku (masa krzeseł, 3 stoły i hołota wydzierająca się o Tibii). O godzinie 13:00 powoli teamy zaczęły odjeżdżać w swoją stronę zostawiając za sobą oczywiście czystość i porządek!

Subiektywy:
Teraz kilka moich przemyśleń. Uważam osobiście że zjazd naprawdę podbudował nasze wzajemne relacje a także wybudował kilka nowych Spotkanie ludzi z różnych gildii mimo iż mogłoby się wydawać że nie może być w miarę ok z racji na różnicę podejścia do gry i poglądów.. tak naprawdę okazało się świetnym pomysłem. Poznaliśmy się lepiej, zobaczyliśmy kto tak naprawdę siedzi po tej drugiej stronie i nabraliśmy z tego względu do siebie o wiele więcej respektu. Inna sprawa kiedy w grze widzisz piksele i dajesz się unosić emocjom nie zważając na nic innego. A inna sprawa kiedy jest szansa spotkać się, poznać tę drugą osobę, poznać jej opinie i poglądy. Uważam że ten zjazd będzie w konsekwencji zacieśnieniem relacji pomiędzy naszymi gildiami a także pomoże w nabraniu dystansu do pewnych spraw. Uważam iż zjazd okazał się wielkim sukcesem i z pewnością zjawię się na kolejnym tak samo jak - mam nadzieję - każdy kto w nim uczestniczył. Zapraszam innych do wypowiedzenia się na temat zjazdu i ew. poprawiania bugów w moim tekście. Aha i jeszcze jedno. Jeb** mnie to czy ktoś powie że spotkali się ludzie i chlali i ch** wie co jeszcze. Uczciwie trzeba przyznać że każdy zachowywał się przyzwoicie, mamy +18, a napoje wyskokowe skutecznie pomogły w przełamywaniu barier towarzyskich i werbalnych (przynajmniej na krótszą metę xD).

Dla tych co nie chce im się czytać całych wypocin zacytuję Abelliusa.. "Zajeb*** stary nie?"


Fotek na razie nie ma na tibia.pl, ale kto będzie chciał to je sobie sam znajdzie.

Ostatnio edytowany przez Cichy - 23-04-2007 o 01:31.
Cichy jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 23-04-2007, 02:24   #2
Pyro Aris
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 02 2006
Lokacja: Białystok

Posty: 830
Stan: Niegrający
Świat: Obsidia
Pyro Aris ma numer GG 5842093
Domyślny

super relacja !

tez chetnie uczestniczylbym se w takim zjezdzie ,ale jestem jeszcze za mlody

ps : a nie mysleliscie o poloczeniu gildii ?
Pyro Aris jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-04-2007, 09:11   #3
Magic_Boy
Użytkownik Forum
 
Magic_Boy's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2005

Posty: 89
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Harmonia
Poziom: 123
Skille: 20/26
Poziom mag.: 72
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pyro Aris Pokaż post
a nie mysleliscie o poloczeniu gildii ?
Nie. Tak po prawdzie, śledząc genezę, można zauważyć że te 4 gildie powstawały właśnie z rozbić . Crystal Kingdom zostało utworzone przez ex-członków Black Company. Broken Dreams zostało utworzone przez ex-członków Crystal Kingdom oraz Black Company. Legendary Phoenixs także zawiera kilka ex-członków Crystal Kingdom. Szanujemy siebie i swoje poglądy i dlatego jesteśmy w osobnych gildiach. Ponieważ każde z nas ma własną wizję odnośnie gildii, każde z nas ma własny światopogląd itd. Nie przeszkadza nam to jednak w nazywaniu się przyjaciółmi i zawieraniu znajomości. Ostatecznie nie można zapomnieć o tym że Tibia to tylko gra a po drugiej stronie siedzi nie komputer a druga realna osoba.

TEKST ŹRÓDŁOWY WRAZ Z FOTKAMI: http://www.promedia.home.pl/bc/forum...opic.php?t=274

Do tekstu źródłowego chciałbym dodać że wszelkie teksty "Widziałem Twoje foto - hahahah" - lejemy. Ze strony innej polskiej gildii, której nam nie brakowało - lejemy *3. Ze strony ich *ziomkostwa* z Tibia.pl bez względu na szczebel - lejemy *2. Spotkaliśmy się żeby się świetnie bawić. Bo oprócz gry, ekspienia, zdobywaniu kilku nowych pikselków, interesuje nas także rl świat i to co na nim jest najważniejsze.

A tu jedna fotka:

Cytuj:

Od lewej: Lady Anies wraz z obejmującym ją mężem (Kamilios Ninja), Sengir Vampire przyprawiający rogi Crisolodziejowi, Julith wraz z tylnią strażą w postaci Ser Jack'a oraz Norrin'a, obok Julith - Amar Sorcerer a za nim jego RL przyjaciel Salv Nikan przyprawiający rogi ognistowłosemu Cichemu macowi, Dagusiaw, którą obejmuje Rize Sun, Abellius, Hergion i Druid Tadek. W wózku syn Norrina - Jakub, który przyucza się już do robienia SD dla taty FOTKA NIE ZAWIERA Bartlodziejki (robił te foto), Jaha Druida oraz Lady Doloreski (musieli jechać niestety już do domu) - byli jednakże oni na zjeździe.

Ostatnio edytowany przez Magic_Boy - 23-04-2007 o 20:52. Powód: Dodane foto ze zjazdu
Magic_Boy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-04-2007, 10:14   #4
JUNIR
Zbanowany
 
JUNIR's Avatar
 
Data dołączenia: 31 10 2005
Lokacja: Jak najdalej od ciebie

Posty: 247
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 150
Skille: 96/75
Poziom mag.: 23
Domyślny

hehehe gratulacje zjazdu

spoko fotki =)

pozdro
JUNIR jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-04-2007, 17:10   #5
Khalak
Użytkownik Forum
 
Khalak's Avatar
 
Data dołączenia: 25 06 2006

Posty: 243
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Magic_Boy Pokaż post
Do tekstu źródłowego chciałbym dodać że wszelkie teksty "Widziałem Twoje foto - hahahah" - lejemy. Ze strony innej polskiej gildii, której nam nie brakowało - lejemy *3. Ze strony ich *ziomkostwa* z Tibia.pl bez względu na szczebel - lejemy *2. Spotkaliśmy się żeby się świetnie bawić. Bo oprócz gry, ekspienia, zdobywaniu kilku nowych pikselków, interesuje nas także rl świat i to co na nim jest najważniejsze
I to jest najważniejsze Gz zjazdu
__________________
Khalak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-04-2007, 19:50   #6
Raven Kareveira
Użytkownik Forum
 
Raven Kareveira's Avatar
 
Data dołączenia: 03 11 2005
Lokacja: Krakow
Wiek: 34

Posty: 88
Imię: Garen
Profesja: Elite Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 170
Skille: best
Poziom mag.: 8
Domyślny

21 w krakowie jak wszyscy wiecie byly 2 zjazdy ciekawym w ktorym byli Ci wyzej


pozdro abe, rize

Hail Fortress Of Light
Raven Kareveira jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-04-2007, 21:18   #7
Dwik
Użytkownik Forum
 
Dwik's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2004
Lokacja: Hrubieszów
Wiek: 34

Posty: 588
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Świetny zjazd, tylko pogratulować
__________________
"Catch me if you can" Dwiks~ 2004-2008 A.D.
Dwik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-04-2007, 21:54   #8
Kiwix
Zbanowany
 
Kiwix's Avatar
 
Data dołączenia: 05 06 2006
Lokacja: Kraków
Wiek: 33

Posty: 103
Stan: Na Emeryturze
Imię: -
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Harmonia
Domyślny

I kto powie, ze dzieki takiej grze jak Tibia, nie mozna poznac wspaniałych przyjaciol? Niekiedy Ci przyjaciele wlasnie ze zwyklej gry MMORPG, sa lepsi niz Ci, ktorych znamy dlugo.

Gratuluje.
Kiwix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-04-2007, 22:30   #9
Raven Kareveira
Użytkownik Forum
 
Raven Kareveira's Avatar
 
Data dołączenia: 03 11 2005
Lokacja: Krakow
Wiek: 34

Posty: 88
Imię: Garen
Profesja: Elite Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 170
Skille: best
Poziom mag.: 8
Problem

http://www.pskonejott.com/otc_displa...acter=dagusiaw

dagusiaw na zjezdzie ?? jak ?? gadalem z nia ? nim ?
stronka potwierdza ze grala nie mniej niz normalnie
sharer plx
Raven Kareveira jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-04-2007, 02:11   #10
Skurka
Użytkownik Forum
 
Skurka's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2005
Lokacja: Płock/Toruń
Wiek: 36

Posty: 173
Skurka ma numer GG 1552544
Domyślny

WOW, to niemożliwe, że to osoby z dzisiejszej tibii, gdzie średnia wieku to 14-15 LOL. ; )
Super sprawa, że udało wam się bliżej poznać, obyście przeprowadzili więcej takich spotkań.
__________________


\o/Monstrum\o/
Do walki stań
I w górę unieś miecz
Niech zabrzmi znów, metalu dźwięk
I niech nas porwie szalony wir
Heavy Metalu zwycięski krzyk!
Skurka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-04-2007, 17:56   #11
Magic_Boy
Użytkownik Forum
 
Magic_Boy's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2005

Posty: 89
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Harmonia
Poziom: 123
Skille: 20/26
Poziom mag.: 72
Domyślny



O i jeszcze jedną fotkę znalazłem. Z pozdrowieniami na 2 ręce. Dla Ruth i Drom . Pozdrowienia! ^^

Ostatnio edytowany przez Magic_Boy - 24-04-2007 o 18:01.
Magic_Boy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-04-2007, 18:02   #12
Boniek
Użytkownik Forum
 
Boniek's Avatar
 
Data dołączenia: 09 03 2005
Lokacja: Kraków
Wiek: 33

Posty: 32
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Ardo Ax
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 110
Skille: 90/68
Poziom mag.: 20
Boniek ma numer GG 2338201
Domyślny

sasasasa xD MY ROXXXX ;D
__________________
A Kto Umarł... Ten Nie Żyje...
Boniek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-04-2007, 18:11   #13
Kajulec
Użytkownik Forum
 
Kajulec's Avatar
 
Data dołączenia: 17 07 2004

Posty: 1,632
Imię: Raititute
Profesja: Elite Knight
Gildia: Satanica
Świat: Astera
Kajulec ma numer GG 2445317
Domyślny

ROTFL..
Tzn. nie, nic nie mam do nikogo, po prostu jestem bardzo pozytywnie zaskoczony.
Btw. na pierwszej fotce ten pan z lewej robi tej pani chwyt *sorry, nie wiem jak to sie pisze* ten taki jak sie ktos krztusi?

EDIT: poogladalem fotki na forum.. i musze przyznac, ze tylko pozazdroscic ekipy. ; ) Nie ironizuje, mowie calkowicie powaznie.
__________________

retired/retarded

Ostatnio edytowany przez Kajulec - 24-04-2007 o 18:21.
Kajulec jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-04-2007, 18:15   #14
Meril 9
Zbanowany
 
Meril 9's Avatar
 
Data dołączenia: 09 07 2005
Lokacja: Szczodre City
Wiek: 34

Posty: 91
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 92
Skille: 89/xx
Poziom mag.: 19
Meril 9 ma numer GG 6639248
Domyślny HAhhahahahaa !

chcę tam dołączyć ! Pozdrawiam ruthles !!!!! ,,|,,



i pozdro dla ekipy zjazdu !
Meril 9 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-04-2007, 18:59   #15
Raven Kareveira
Użytkownik Forum
 
Raven Kareveira's Avatar
 
Data dołączenia: 03 11 2005
Lokacja: Krakow
Wiek: 34

Posty: 88
Imię: Garen
Profesja: Elite Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 170
Skille: best
Poziom mag.: 8
Domyślny

sir saneris/sengir vampire podniecajace
pokazaliscie na co naprawde stac bc
wyszlo ile shitu w bc teraz jest

wychodzi jak bc dziekuje za pomoc w quescie (POI) ktorego bez herganona,kiryha, teda i liro napewno by niezrobili bo niemieli o tym zielonego pojecia

a ogromy udzial vasili w poi zostal w chwile zapomniany
oraz moj podczas blokowania

BC SUX
edit:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Magic_Boy Pokaż post
(CUT)

O i jeszcze jedną fotkę znalazłem. Z pozdrowieniami na 2 ręce. Dla Ruth i Drom . Pozdrowienia! ^^

Ostatnio edytowany przez Raynold - 24-04-2007 o 21:13. Powód: Nie cytujemy zdjęć
Raven Kareveira jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-04-2007, 19:33   #16
Magic_Boy
Użytkownik Forum
 
Magic_Boy's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2005

Posty: 89
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Harmonia
Poziom: 123
Skille: 20/26
Poziom mag.: 72
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Raven Kareveira Pokaż post
sir saneris/sengir vampire podniecajace
pokazaliscie na co naprawde stac bc
wyszlo ile shitu w bc teraz jest

wychodzi jak bc dziekuje za pomoc w quescie (POI) ktorego bez herganona,kiryha, teda i liro napewno by niezrobili bo niemieli o tym zielonego pojecia

a ogromy udzial vasili w poi zostal w chwile zapomniany
oraz moj podczas blokowania

BC SUX
Dziękuję drogi Tomku/Garen'ie za bump topicu!
Shitu w BC już nie ma. Ostatni wyrzuciliśmy, wyrzucając jednogłośnie Ciebie więc dziekujemy za troskę. INTELIGENTNE osoby wiedzą do kogo jest a do kogo nie jest ta fotka. Ty do takich osób nie należysz więc pominę to milczeniem. Co do Vasili, to nie jest topic o POI. Ale widocznie czytać też nie umiesz. Co do Ciebie blokującego na POI - hahaha. Całą robotę odwalili Ser Jack i Scorpion Andree. Nie zapomnieliśmy o tym jak grzałeś tyły . PS: już chociaż wiem kto shakował konto prawdziwej Ravenki na tibia.pl.. ale cóż.. noobki tu i tam.. nic się z nimi nie zrobi . Cya "grzejący tyły" ^^

Ostatnio edytowany przez Magic_Boy - 24-04-2007 o 20:11. Powód: 1) Moje posty to moje zdanie a nie zdanie całej gildii 2) na posty Garen'a więcej nie odpisuje.. szkoda nerwów xD
Magic_Boy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-04-2007, 20:10   #17
Raven Kareveira
Użytkownik Forum
 
Raven Kareveira's Avatar
 
Data dołączenia: 03 11 2005
Lokacja: Krakow
Wiek: 34

Posty: 88
Imię: Garen
Profesja: Elite Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 170
Skille: best
Poziom mag.: 8
Domyślny

[CHAR]Sengir Vampire[/CHAR] / [CHAR]Sir Saneris[/CHAR] bo ty te mnie nazywasz po nicku (nowym)
ja sobie ghoule hunce i jest mi z tym dobrze bo robie to od 30 lvlu, ale jesli dostaje sie postac na 98 lvlowa i sie lapie deady x razy to trzeba sie najpierw nauczyc grac sorcem

spytaj moderatorow tibia.pl ze moj e mial nie byl zmieniany od powstania konta haslo tez, caly czas z tego samego ip pisze
a photobucket tez zhakowalem ?? konto na forum black company ? jestem chyba evul straszny haker skoro az tyle potrafie

Dla ciebie noobie nie bede nigdy burakiem ani ścierwem
zacznij dbać o swoje dobre serce kapuściany głąbie bo ci może niedlugo paść

obejrzyj film arda a zobaczysz kto grzal tyly i napewo nie bylem tą osobą ja

Ja sie nigdy nie chcialem ukrywac zostalem zmuszony.

Cytaty z forum black company

http://www.promedia.home.pl/bc/forum...de=quote&p=769
Cris
Administrator forum Sztabowicz
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cris
A na deser macie Crisa i Ravena
a najważniejsze jest to że Cris ma w rękach piekną tarczę CASTLE SHIELD !!!


(CUT)
to nic że Reven chce mi obciąć głowę

(CUT)
zaówarzcie ze foto stoi na serverze na którym stoi takze forum black company
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Raafaell


Cris i Raven/Ravenar w czasie sesji zdjęciowej

(CUT)
photobucket raafaela


photobucket czyj? mój własny! ja przynajmniej umiem sie dobrze bawić

End i nie bede juz do tego wracał chyba że mnie sprowokujesz

Ostatnio edytowany przez Raynold - 24-04-2007 o 21:14. Powód: Nie cytujemy zdjęć
Raven Kareveira jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-04-2007, 20:13   #18
Raven Kareveira
Użytkownik Forum
 
Raven Kareveira's Avatar
 
Data dołączenia: 03 11 2005
Lokacja: Krakow
Wiek: 34

Posty: 88
Imię: Garen
Profesja: Elite Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 170
Skille: best
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Magic_Boy Pokaż post
Dziękuję drogi Tomku/Garen'ie za bump topicu!
Shitu w BC już nie ma. Ostatni wyrzuciliśmy, wyrzucając jednogłośnie Ciebie więc dziekujemy za troskę. INTELIGENTNE osoby wiedzą do kogo jest a do kogo nie jest ta fotka. Ty do takich osób nie należysz więc pominę to milczeniem. Co do Vasili, to nie jest topic o POI. Ale widocznie czytać też nie umiesz. Co do Ciebie blokującego na POI - hahaha. Całą robotę odwalili Ser Jack i Scorpion Andree. Nie zapomnieliśmy o tym jak grzałeś tyły . PS: już chociaż wiem kto shakował konto prawdziwej Ravenki na tibia.pl.. ale cóż.. szmaty tu i tam.. nic się z nimi nie zrobi . Cya "grzejący tyły" ^^
[edit] moje dobre serce obejmuje jedną odpowiedź warzywom, więc więcej Ci nie odpowiadam buraczku garen'ku. Idź se pohuncić ghoule albo dle.. to jedyne co umiesz .
[edit2] nawet wrogów stać na lepszych obrońców niż takie ścierwa jak Ty więc.. no ale pisz co chesz.. "papier" cierpliwy, wszystko zniesie
mam screena potwierdzajacego ze tak napisal a potem zedytował - ucze sie
Raven Kareveira jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-04-2007, 21:30   #19
Magic_Boy
Użytkownik Forum
 
Magic_Boy's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2005

Posty: 89
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Harmonia
Poziom: 123
Skille: 20/26
Poziom mag.: 72
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Raven Kareveira Pokaż post
mam screena potwierdzajacego ze tak napisal a potem zedytował - ucze sie
i ostatni reply bo błędnie wywnioskowałeś czemu zedytowałem - tylko dlatego że takie bluzgi to Twój niski poziom i nie ma się co zniżać. Czytelnicy sami wyciągną wnioski z reszty.

[edit] myślę o Tobie dokładnie jak napisałem. Ale ostatecznie to publiczne forum

Ostatnio edytowany przez Magic_Boy - 24-04-2007 o 21:37. Powód: added [edit]
Magic_Boy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-04-2007, 21:58   #20
Raven Kareveira
Użytkownik Forum
 
Raven Kareveira's Avatar
 
Data dołączenia: 03 11 2005
Lokacja: Krakow
Wiek: 34

Posty: 88
Imię: Garen
Profesja: Elite Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 170
Skille: best
Poziom mag.: 8
Domyślny

nie musisz sie znizac patrz do gory a moze(poprawione) kiedys osiagniesz moje umiejetnosci

Ostatnio edytowany przez Raven Kareveira - 24-04-2007 o 22:10.
Raven Kareveira jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:19.


Powered by vBulletin 3