Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 27-09-2005, 08:56   #21
Ojczul1
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 06 2005

Posty: 411
Domyślny

Ja zawsze łatwo poznawalem ludzi(kiedyś) mialem wielu przyjaciół.
Jednak najlepiej jest mieć przyjaciół z RL.
Ojczul1 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 27-09-2005, 11:40   #22
.:Marta:.
Użytkownik Forum
 
.:Marta:.'s Avatar
 
Data dołączenia: 02 06 2005
Lokacja: Ostróda

Posty: 97
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Kyra
Poziom: 50+
Domyślny

Ja poznalam swojego przyjaciela przypadkowo huncilam sobie az doszlam na huntery a tam stala grupa ktora tez sie wybierala i tam wlasnie byl on.Znamy sie do dzis i utrzymujemy ze soba kontakt choc on juz gra w tibie
.:Marta:. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-09-2005, 17:38   #23
Turok_666
Użytkownik Forum
 
Turok_666's Avatar
 
Data dołączenia: 03 08 2005
Lokacja: W domu
Wiek: 32

Posty: 495
Stan: Niegrający
Turok_666 ma numer GG 6840481 Turok_666 ma login Tlenu turok_666@tlen.pl Send a message via Skype™ to Turok_666
Domyślny

Najlepjej na rooku sie zapoznac ja tak poznalem kumpla potem zmienilem server i jak mialem dosc dobry eq i skille znowu zmienilem serva i dalej sie kumpluje z nim
Turok_666 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-09-2005, 17:45   #24
Avager
Użytkownik Forum
 
Avager's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 34

Posty: 2,396
Avager ma numer GG 1611291
Domyślny

up:

Ta przyjaźń z rooka, to była podstawa kiedyś, dziś szczerze mówiąc jak grałem ostatnio to nikogo na tyle normalnego nie mogłem spotkać, jak to nie jakiś porypany dysmózg (czes pozycz mi pienset gp na luk na rocku plsssss, odwzience sie na main plsssss plssss) i inne mutanto podobne wyrobu polskiego Lobbe -.- .

Kiedys ludzie byli normalni, to wtedy byly prawdziwe przyjaznie zwane w moich okolicach Tibijskimi , a teraz masz gowno ! (cytat) Pedal na pedale pedala pogania (czyt. Kozack polacki).

Dobra pisząc bardziej zrozumialem, nikt juz ciekawy nie gra w tibie, a jesli nawet to sa to wyjatki, reszta to poprostu NIC (przepraszam obrazonych), ale juz nie wierze ze w tibii mozna spotkac ciekawych ludzi -.- . tylko 80% to nooby, pajace i kretyni polskiego odzysku ... i to wszystko, nara !
Avager jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-09-2005, 08:52   #25
rabuke
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 12 2004

Posty: 55
Domyślny

hmm....chyba nikt nie lubi podlizywania?
ahh w końcu to dział dla początkujących
Zastanów się sam czy jak był byś h levelem to czy przyjażnil byś się np z brazolami low lvl co chwile obok ciebie postoją i "Frainds?"
__________________
Proszę zmienić podpis na mniejszy
rabuke jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-10-2005, 00:12   #26
Vitil
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 11 05 2005
Lokacja: Sanok
Wiek: 33

Posty: 53
Stan: Na emeryturze
Imię: Vitil
Profesja: Druid
Świat: Secura
Poziom: 30
Skille: 19\21
Poziom mag.: 48
Domyślny

Skoro już taki temat jest to ja opowiem jak poznałem swoich dwóch najlepszych kumpli w Tibi.
A wiec było tak ja wtedy miałem cos koło 20 lvl swoim druidem robiłem przed depo IHY dal swojego knajta(HAK) i w czasie robienia tych runek zagadał do mnie pewien gostek i spytał się po angielsku czy sprzedaje ihy on miał wtedy cos 30lvl(MS) ja odpowiedziałem yes i on się zapytał czy jestem Polakiem ja tak i on czy bym mu nie zrobił 20 bp ih ja się zgodziłem i tak zaczęliśmy ze sobą gadać dodałem go do vipa on mnie też i tak się zaczęło.
Jak już zrobiłem mu te ihy to nadszedł czas na wymianę on mi miał za te ihy dać C arma i resztę kasy ale jak zapewne wiecie 20 bp runek nie da się dać na trade i to był pierwszy sprawdzian naszej przyjaźni czy on mnie nie okradnie ja dałem pierwszy 20 bp ih a on bez wahania dal mi bag a w bagu jak się umówiliśmy C arm i reszta kasy. On teraz gra na innej postaci ale też na Securze42lvl(ED) i jesteśmy nadal kumplami i jest zaje.....e on ma tyle lat co ja więc nie ma problemu z tematami do rozmowy .
Potem poznałem jego brata on wtedy maił coś 45lvl(EK) wtedy i z nim tez się zakumplowałem on ma teraz 67lvl(EK) i świetnie się dogadujemy chodź on ma 19 lat a ja 14 i on nie jest jak większość z wyższych lvl ze czuje się lepszy od innych jak cos nie wiem to on zawsze mi podpowie i doradzi. Trochę się rozpisałem ale to już koniec sory że nie ma przecinków ale jestem cienki z interpunkcji .
__________________



Fokus
Magik PAKTOFONIKA 4EVER
Rahim
Vitil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-10-2005, 00:30   #27
Rafsal
Użytkownik Forum
 
Rafsal's Avatar
 
Data dołączenia: 27 05 2005
Lokacja: Blachownia

Posty: 23
Profesja: Knight
Poziom: 70
Poziom mag.: 5
Rafsal ma numer GG 4276823
Szczęśliwy

Ja poznałem swojego przyjaciela gdy ten szukał partnera do traina, a że też z kim trenować nie mialem to zaraz go msg i się poznaliśmy (mialem wtedy 15 lvl a on 12) Później ja mu pożyczyłem kase na promo, on mi na FS'a. Udzielał mi rad gdzie będę w przyszłości expił i teraz on ma 60 lvl, a ja 32. Jest moim protectorem i dalej się przyjaźnimy.
Rafsal jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-10-2005, 09:13   #28
Rejdi
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Avager Tymczasowy
Dobra pisząc bardziej zrozumialem, nikt juz ciekawy nie gra w tibie
Widocznie jeszcze nie poznałeś mnie Joke


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez rabuke
Zastanów się sam czy jak był byś h levelem to czy przyjażnil byś się np z brazolami low lvl
Pytanie: Czym się różni brazol low lvl od polish low lvl?
Odpowiedź: Często brazole są mądrzejsi.

To zakrawa na rasizm...

@topic
Hmmm... jak to było... gram w Tibie już niemal 3 lata i naprawdę znałem mnóstwo kumpli kiedy byłem low lvlem. Teraz mam już niemal 70 lvl, który zdobyłem bez żadnego sharingu, cheatów czy innego szmelcu, mogę więc powiedzieć, że jestem teraz high-lvlem... I szczerze mówiąc, jeśli chodzi o nawiązywanie przyjaźni to nic się nie zmieniło od czasów gdy miałem lvl 12. Według mnie najlepszą drogą do poznania się z high lvlem jest... poznawanie low lvli. Ja tak właśnie robiłem i pewnego dnia poznałem jakiegoś low lvl druidka, którego bardzo polubiłem. Później okazało się, że ma on lvl 100+, po jakimś czasie wstąpiłem do gildii i poznałem innych.
Dobrym sposobem jest też robienie questów, ale raczej tych lepszych (czyt. Banshee, F-axe, Necro Room, Deep Fib. itd.) więc to jest raczej dla low lvli nie dostępna metoda.
Teraz kiedy sam jestem w miarę high-lvlem to mam więcej przyjaciół wśród low lvli niż high. To wszystko zależy od charakteru. Ja lubię pomagać ludziom i dlatego jest tak jak jest.

No więc podsumując, to czy z danym high-lvlem można się zaprzyjaźnić zależy wyłącznie od charakteru jego i twojego. Jeśli on jest przyjazny i lubi innym pomagać, a ty nie jesteś 9-latkiem i umiesz sensownie rozmawiać to macie qmplowanie murowane. Natomiast jeśli on jest z rodzaju tych, którzy dążą do sławy i chwały po trupach, to nie ma szans się z takim qmplować i nie ma też sensu.

Jeśli chodzi o protectoring... Ja osobiście nikogo nie protektoruje i wydaje mi się, że inni też tego nie lubią. Z tego są tylko kłopoty. Jeśli ktoś się naprawdę qmpluje/przyjaźni to nie potrzeba żadnych wpisów na tibia.com aby high-lvl ci pomógł.

Tak więc nie bójcie się high lvli i jeśli widzicie, że dany osobnik jest przyjazny i dowcipny to odrazu do niego zagadujcie. Byle sensownie i najlepiej dowcipnie. Zbliżone poczucie humoru jest bardzo ważne.

Noo to chyba all na ten temat. See ya
  Odpowiedz z Cytatem
stary 02-10-2005, 15:36   #29
MuChaCz
Użytkownik Forum
 
MuChaCz's Avatar
 
Data dołączenia: 08 01 2005
Wiek: 34

Posty: 92
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Świat: Xantera
Skille: 83/82
Poziom mag.: 6
MuChaCz ma numer GG ..|..
Brak ikony LoL

Ja poznałem swoją najlepszą koleżankę jak dopiero zaczynałem grać w Tibie.
Po osiągnięciu około 18 lvlu-u przyjęto mnie do 3 z najlepszych gildii na serverze i miałem rangę "Noob plx". Bardzo sie wkurzyłema, a że lider grał głównie w nocy bo był brazylijczykiem to nie mogłem z nim pogadac o tej randze, więc postanowiłem,że pogadam z vice-leaderem, którym była jego tibijska żona i to zrobiłem. Po kilku minutach miałem oddzielną z rangę z całej gildii, po podziękowaniu jej zacząłem rozmawiać z nią. Nasza przyjażń trwa juz około 1 rok, ale teraz ja jestem jej mężem i gramy sobie razem głownie gadając.
PS: She is my free pacc machine :>
MuChaCz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-10-2005, 22:40   #30
Sie mapes
Użytkownik Forum
 
Sie mapes's Avatar
 
Data dołączenia: 08 11 2004
Lokacja: Wroclaw

Posty: 333
Stan: Aktywny gracz
Imię: Sir mapes
Profesja: Royal Paladin
Świat: Lunara
Sie mapes ma numer GG 2380376
Domyślny

Do mnie zagadal jakis typ i wpierw sie zdziwilem o co mu chodzi (mial lvl 20 druid) myslalem ze chce jakis haraczyk czy cos ;] a pozniej okazalo sie ze chce pogadac i dlugo dlugo gadalismy tlyko na priv ale wogule sie niw widzielismy,a pozniej ja nabilem kilka lvl i on i prawie zadnego hunta nie robilismy oddzielnie ;D (pozdro dla fejos) ale najwazniejsze to miec o czym rozmwaiac, i nie zaczynac rozmowy od " cze moze pogadamy o czyms" ;D

A jak ktos nie moze znalesc kumpla to niech sobie zawiesi kelbase na szyji to moze chociaz psy beda sie przyjaznic
__________________
Robisz błędy? Nie potrafisz napisać wyrazu "góra" poprawnie? Cały czas wykręcasz się "że nie musisz pisać poprawnie bo nie umiesz?"

Zainstaluj FireFox'a 2 a może w czymś Ci pomoże -.-'
http://www.mozilla-europe.org/pl/
Sie mapes jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-10-2005, 02:17   #31
ogorek
Użytkownik Forum
 
ogorek's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2005
Lokacja: BUCKETHEADLand

Posty: 251
Stan: Na emeryturze
Pergamin ...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rejdi
Pytanie: Czym się różni brazol low lvl od polish low lvl?
Odpowiedź: Często brazole są mądrzejsi.
heh... niestety ale to prawda. nie mowie tutaj ze Polska jest matka n00bow ale glownie to polacy sa reprezentantami tej licznej grupy graczy. co gorsze polacy nie szanuja swoich rodakow. my sie czepiamy polskiego rasizmu... i dobrze ale czego my wymagamy od takich n00bow ktorzy nawet polaka nie potrafia uszanowac...
__________________
Ja tylko na chwilę... [mam nadzieję]
ogorek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-10-2005, 10:53   #32
Paul84
Użytkownik Forum
 
Paul84's Avatar
 
Data dołączenia: 03 10 2005
Lokacja: Śląsk
Wiek: 39

Posty: 104
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Obsidia
Skille: 19/26
Poziom mag.: 60
Domyślny

prawda... polak polaka nie szanuje (oczywiscie sa wyjatki)... lepiej jest zawierac znajomosci z kolesiami zza granicy... bo polacy sa zbyt chciwi... chamscy i wogole (oczywiscie nie wszyscy) moja najlepsza znajomosc to koles z australi... naprawde ufam mu bezgranicznie... czesto jak gdzies razem bladzimy i ktos z nas dednie to drugi oddaje mu to co stracil... a czasami nawet z jakas niespodzianka
Paul84 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:15.


Powered by vBulletin 3