Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp.

Notki

tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp. Tutaj możesz wyrazić swoją opinię na temat strony, wskazać błąd i zasugerować czego brakuje.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 12-03-2006, 22:10   #61
Gangrel
Fallen Angel
 
Gangrel's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2004
Lokacja: At the end of Rainbow.
Wiek: 34

Posty: 3,001
Stan: Na Emeryturze
Imię: Va'esse
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Poziom: 48
Gangrel ma numer GG 1366254 Gangrel ma login Tlenu gangrel_6@tlen.pl
Domyślny

Jakbyś spędził kilka godzin odgrzebując się z pod stosu raportów też byś ich nie lubił. -.-
__________________
Va'esse deireadh aep eigean...

Gangrel jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 13-03-2006, 13:41   #62
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Gangrel (1-01-2006 21:43)
na cala strone raportot tylko jeden nie jest od sibie (ciebie)
Rotfl, sie musial naraportowac, ciekawe ile raportow jest na jednej stronie, raporty dobra rzecz, chcesz byc modkiem musisz sie z tym pogodzic tak czy siak ;d
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-04-2006, 13:17   #63
Evul Tibian
Użytkownik Forum
 
Evul Tibian's Avatar
 
Data dołączenia: 26 11 2004

Posty: 698
Stan: Na emeryturze
Domyślny

Proponuje stworzyć funkcje Raportów w notkach, drażni mnie jak jakiś noob wchodzi i zostawia obelżywe notki.
__________________
~Legends never die.~

~Get low, bitch!~
Evul Tibian jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-04-2006, 13:58   #64
Dr. Omader
Administrator
 
Dr. Omader's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2004
Lokacja: Happyland :)
Wiek: 37

Posty: 4,290
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 104
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Evul Tibian
Proponuje stworzyć funkcje Raportów w notkach, drażni mnie jak jakiś noob wchodzi i zostawia obelżywe notki.
To zglos to do ktoregos modka na pw, zajma sie tym
Dr. Omader jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-07-2006, 16:09   #65
S.T.E.K.
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 01 2006

Posty: 66
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gangrel
Jakbyś spędził kilka godzin odgrzebując się z pod stosu raportów też byś ich nie lubił. -.-
A jak to jest z raportowaniem tego samego posta? Czy jak 50 osób wyśle Wam raport to macie te 50 egzemplarzy czy jest jakaś blokada umożliwiająca zaraportowanie jednego posta tylko 1 raz.
S.T.E.K. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-08-2006, 10:30   #66
Jarassimus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 06 2006

Posty: 138
Domyślny

Witam.

Mam pewne zastrzeżenia do pracy moderacji. Rozumiem, że "są to tylko ludzie i nie mogą być naraz wszędzie", ale niestety, z własnego doswiadczenia (też niegdyś moderacja na pewnym dość obleganym forum) wiem, że jest to ciężka praca i, sorry, ktoś ją powinien wykonywać. Inaczej na każdym forum zrobi się nieziemski bajzel.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Raynold Pokaż post
Teraz temat jest na nowo poruszony. A głównie chodzi o to, że np. ktoś napisze temat: sprzedaję postać blablabla. I od razu 10 postów, kazdy w stylu: "masz bana!", "temat do kasacji!", "modki i tak zamkną ten temat" itd. itp. Coś takiego (mnie przynajmniej) lekko irytuje, a naprawdę dużo bardziej pomoże zraportowanie posta.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Raynold Pokaż post
Ludzie! Nie piszcie tych wszystkich komentarzy, one są jak najbardziej zbędne! Tylko przeszkadzają, niczego nowego nie wnoszą - czyste postowanie.

Ale wydaje mi się, że niektórzy nie mogą zostawić nowego topicu bez odpowiedzi, tym bardziej, że nie trzeba się przy tym wysilać, tylko randomowo wkleić jakiś text
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Superman
'jaki ty jest głupi' 'sam sobie poszukaj' 'bana dla tego pana'
i jest ok. No, jeszcze dorzucić jakieś smiles w deseń X( itd itp...

Ech... ech...
To jest rzecz, o której chciałem napisać. Jak rzecze niniejszy temat, istnieje tu bowiem funkcja raportowania "złych" postów. Bardzo przydatna funkcja, ponieważ zrzuca część "pracy" przy wyszukiwaniu postów łamiących regulamin na userów. Po prostu sami oni raportują to, czego nie powinno być na forum.

Sam jednak widzę, na przykład w dziale "Tajemnice Rookgaardu" czy "Fake'i", że każdemu poradnikowi, pracy lub choćby zwykłemu postowi zawsze towarzyszą komentarze: "gz poradnika", "świetny fake", "temat do kitu", "ban dla autora" itp. Uważam, że ocena tego czy jest do "cool" czy "do bani" należy już tylko do końcowego czytelnika/oglągającego i każdy taki osobnik powinien tę ocenę pozostawić dla samego siebie, a nie pisać o tym pod takim postem. A do tego najczęściej jednocześnie (w przypadku "niepodobających się" postów) obrażając jego autora. Reszta wątku pod poradnikiem, fake-iem czy czymś innym powinna pozostać na ewentualne dopytytwanie się szczegółów, jeśli cokolwiek w takim poście nie jest do końca wyjaśnione.

Często jednak sami autorzy dopraszają się o ocenę ("proszę o komentarze", "oceniajcie" itp.). Uważam, że to także nie powinno być dozwolone, gdyż, jak pisałem, ocena powinna należeć do końcowego użytkownika. Ile to razy oglądałem jakiś fake czy poradnik, w którym zarówno autor piał peany pochwalne na temat swego knota, jak i inni, którzy dopisywali się do tego wątku, a praca ta (według mnie) była po prostu kiepska. Tyle tylko, że ja, dla tego przykładu, staram się powstrzymywać od wszelkich komentarzy na ten temat.

Takie, nic nie wnoszące do wątku posty zawierające tylko ocenę pracy uważam za niepotrzebny spam zaśmiecający temat. Tematy stają się coraz dłuższe, ale tylko pod względem długości, bo pod względem treści są zostają one coraz bardziej rozmyte, zaś jednocześnie zamieniają się w pola do kłótni.

I teraz dochodzimy do sedna sprawy.

Do niedawna jeszcze raportowałem wszelkie posty opisywane przeze mnie powyżej. Żeby była ścisłość: raportowałem także i posty, w których były pozytywne oceny, gdyż dobrze wiem, że coś co podoba się jednym, może nie podobać się innym, wskutek czego często powstają takie dialogi:
Cytuj:
Świetny poradnik! Tak trzymaj!
Cytuj:
@up:
Głupi jesteś. Poradnik sux. Temat do zamknięcia.
Mówiąc krótko raportowałem wszelkie, ale to wszelkie najdrobniejsze nadużycia regulaminu forum, a także miejsca, które były początkami do jego łamania.

Jeśli chodzi o mnie, każde forum traktuję jako formę dyskusji (jak zresztą sama nazwa mówi: forum dyskusyjne), w której absolutnie KAŻDY ma prawo do wypowiedzi na poruszany temat. Ktoś może zechcieć o coś dopytać, inny ktoś zechce coś dopowiedzieć, o czym nie wspomniał autor wątku, itp. Ale tak samo KAŻDY powinien szanować poglądy innych ludzi na dany temat. Nigdy zatem nie powinny powstawać posty w stylu "ban dla autora", "jesteś głupi", "pieprzysz bzdury i tyle" i tym podobne.

Niestety, wiele razy widziałem, że niektóre takie posty nigdy nie znikają. A głupiej kłótni wówczas nie ma końca. Mimo, że raportowałem takie posty, nie zostały one ani usunięte, ani zedytowane przed moderatora, ani ich autor upomniany itp.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Raynold Pokaż post
A to podwórkowe koło różańcowe... no nie popadajmy w przesadyzm. Nie spotkałem się z jakimiś kłującymi w oczy przypadkami nie kasowania tematów napisanych przez jakąś_tam_grupę, a kasowania podobnych tematów napisanych przez innych... Raczej każdy temat, który zasługuje na skasowanie, jest kasowany. No, ale nie rozrząsajmy już tego, bo z tego, co pamiętam pewną prywatną wiadomość... nvm ;)
To już jest kolejna sprawa: omawiane już kiedyś przeze mnie Towarzystwa Wzajemnej Adoracji. Ktoś tam jest dobrym kumplem moderatora, więc moderator nie upomina tego ktosia za to, że ten robi syf na forum. Ktoś tam inny jeszcze, z racji tego, że napisał parę poradników, a moderatorzy mu je przykleili w dziale, czuje się bezkarny i może sobie pisać bezczelne teksty do innych userów. Znacie takie sytuacje? No, ja znam - i to nie tylko z tego forum. Niestety, funkcja raportowania "nie działa" w przypadku raportowania postów ludzi z kręgu TWA. Jeszcze nigdy nie widziałem, żeby znikły chamskie posty ludzi, którzy z powodu tego, że "siedzą na tym forum dość długo" robią syf i spam. Nie będę jednak wymieniał nicków, bo nie chcę pchać kija w mrowisko i nie proście mnie o to.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Raynold Pokaż post
Forum jest ogromne, cała masa tematów coraz to nowszych i czasem trudno jest się nam przedrzeć przez wszystko i przeczytać każdy jeden post. Jeśli uważacie, że powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na dany post, raportujcie. Pierwsze, co robię po załadowaniu się strony z forum, to wchodzę w panel Modka i od razu idę do działu "Zobacz zgłoszone posty", więc możecie być pewni, że zgłoszone posty będą od razu przeglądane i odpowiednio traktowane.

Od razu uczulam, nie przeginajcie w drugą stronę ;) [lepiej dmuchać na zimne]
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Raynold Pokaż post
Przypominam: moderatorzy nie zawsze mają czas, żeby dogłębnie analizować cały temat czasami i wgłębiać się w sytuację autora (uczucia, które nim kierowały i podobne...). Czasem może się zdarzyć, że może temat został usunięty niesłusznie (wg kogo?), więc zamiast od razu robić z igły widły i larmo na całą wieś, wystarczy napisać pw, ale nie w stylu
My w miarę cywilizowani jesteśmy i dyskutować potrafimy. Zawsze w takim przypadku można przeanalizować temat jeszcze raz, wziąć pod uwagę okoliczności i inne takie, co tak czy owak nie gwarantuje pozytywnego rozpatrzenia sprawy. Ale oby rozpatrzone było z kulturą.
Obecnie już nie korzystam w ogóle z tej funkcji raportowania. Widzę, że to nie ma sensu. Z działu potrafił zniknąć post z pytaniem jakiegoś newbie o różne sprawy w Tibii, choć w żadnym miejscu nie łamał on regulaminu, zaś posty łamiące go w kilku miejscach - pozostają. Mam wrażenie, że moderatorzy usuwają tylko co chcą usunąć, a pewnych rzeczy udają, że nie widzą. Zupełnie inaczej, niż zapewnia @ Raynold w cytacie powyżej.

Co do zaś usuwania postów.

Od prawie miesiąca czekam już na odpowiedź, dlaczego został usunięty mój wątek z Tibia Calculatorem i nic: cisza we wsi. Wątek został usunięty cichcem, bez podania powodu. Po prostu, dostałem e-mail z subskrypcji wątku z nowymi postami w nim, chciałem wejść i odpowiedzieć, a tu... klops - wątku ni ma. Do dziś nie wiem, czy wątek był w niewłaściwym dziale, czy może ja coś nie tak napisałem w poście, czy może program się komuś tam "na górze" nie spodobał, czy po prostu nastąpiła jakaś awaria i wątek "sam się skasował" (wiecie, jakoś nie wierzę to ostatnie). A może ktoś panicznie boi się keyloggerów (czego w moim programie nie ma) czy shackowania konta - ale czy nie powinien on najpierw sprawdzić ten program zanim wyda swoją decyzję? No po prostu nic a nic nie wiem.

Dziś, aby móc wystawić swój program na forum, używam do tego celu swojego podpisu, który zajmuje już sporo miejsca i, prawdę mówiąc, samemu mi się to nie podoba. A tak, byłby wątek, w którym po prostu byłby opis do programu, linki, a potem inni mogliby zadawać pytania w przypadkach, gdyby coś nie działało. Program nie jest żadnym plagiatem, jest mojego autorstwa, nie zawiera mechanizmów przechwytujących czyjeś dane, jest zwykłą prostą aplikacją systemową. Nota bene, piszę obecnie już drugi program związany z Tibią, znaczniej bardziej skomplikowany niż zwykły kalkulatorek i do tego programu będzie potrzebny dość spory opis ze screenami. Aż się boję pomyśleć, że zmarnuję mnóstwo czasu przy pisaniu takowego opisu, a zostanie to szybko i bez podania powodu usunięte.

Odnośnie usuwania postów jest jeszcze jedna sprawa. Uważam, że nie zawsze, w odpowiedzi na czyjś raport, omawianego w nim posta należy usuwać, jeśli oprócz treści "złych", zawiera on też dużo treści "dobrych". Czasami wystarczy, aby moderator go przeedytował i usunął z niego treści, które łamią regulamin, ewentualnie dopisując notkę z powodem takiej edycji. Jeszcze inny sposób, w przypadku postów nie znajdujących się we właściwym dziale, to przenoszenie ich. Kolejna, także bardzo przydatna funkcja, to zamykanie wątków (zwane inaczej blokowaniem ich) a więc uczynienie ich tylko-do-odczytu, aby można je było sobie czytać, ale nie dało się już w nich śmiecić. Z tych funkcji forum, jak widzę, chyba nikt tu nie korzysta.

I tak to, ogólnie rzecz biorąc, wygląda. Mimo, że strona Tibia.pl jest imponująca swoimi informacjami, poradnikami, ciekawostkami itp., to jednak na forum, niestety, panuje spory bałagan. I to nie tyle bałagan w sensie krnąbrnych userów, ile po prostu w kiepskiej organizacji wśród "władzy". Prawie tak, jak "wolna amerykanka" - można zbluzgać kogo się chce (choć jednak nie każdy kto chce - tylko osoby "z kręgu"), można komuś usunąć wątek kiedy się chce, można olać raporty "złych" postów od kogo się chce itp. Moderatorzy uważając że "oni zawsze mają rację" (co, niestety, jest nieprawdą - oni też są ludźmi i mogą się mylić), po prostu na tym bazują i wówczas wszystko im wolno.

Mnie to, podobnie jak cytowanego powyżej @ Raynolda, także irytuje, tyle tylko, że bardziej niż "lekko".

Ech... ech...

No ludzie - tak ma wyglądać forum na stronie mieniącej się tytułem "supported fansite of Tibia" i polecanej przez "samą czapkę", czyli Tibia.com? Czy "władze" site'u i forum nie powinny jednak współpracować z userami (którzy na to zasługują; tych którzy nie - karać, ale z tymi pierwszymi współpracować), zamiast ich olewać?

Pozostawiam te pytania do przemyślenia (niekoniecznie do odpyskowania mi tu czegoś "na szybko", cyzelując każde moje słówko i zdanie :-P), a jednocześnie przesyłam pozdrowienia.

PS. Chciałbym zostać dobrze zrozumiany. W moim poście pojawiło się tyle cytatów @ Raynolda NIE dlatego, że mam cokolwiek do jego pracy, tylko dlatego, że to o czym on pisze, właśnie bardzo mi się podoba, ale widzę to tylko w teorii, która mało znajduje pokrycia w praktyce. Druga sprawa jest taka, że ten post napisałem NIE pod wpływem tego że "grupka gówniarzy naskoczyła gdzieś tam na mnie", tylko po ogólnej obserwacji tego co jest na forum (niekoniecznie w odniesieniu tylko do moich postów - także wielu innych).
__________________
Co mógłbym rzec o tym forum? Choć strona, na której ono jest "mieni się" tytułem supported fansite, dzięki pracy moderatorów jest to najgorsze forum, jakie w życiu widziałem. Mają oni bowiem w nosie użytkowników, ich prawa, a nawet sam regulamin. Uważają się za bogów, za nieomylnych. :-P

Nie będę się już udzielał tutaj i napisałem do Administratora priva z prośbą o usunięcie mojego profilu z bazy danych forum. Nie bedę tu siedział ani dłużej.

NA TYM FORUM PANUJE BEZPRAWIE!

Ostatnio edytowany przez Jarassimus - 15-08-2006 o 10:31.
Jarassimus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-09-2006, 23:18   #67
Pazik7
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Złodziej

Mam problem bo okradł mnie jakiś koleś o nicku Zepio Dramus. Miał mi przysłać knight legs a ja mu wyslalem 19k. Ale on mi nie przysłał spodni. Można go jakoś upomnieć zeby oddał mi te pieniądze?
  Odpowiedz z Cytatem Received Infraction
stary 28-09-2006, 01:09   #68
PinGOnE
Użytkownik Forum
 
PinGOnE's Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2004
Wiek: 36

Posty: 465
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

@up
Tibia.pl nie wpływa w żaden sposób na gre. Pozatym to "chyba" nie temat na takie posty.
__________________
Mess with the best, die like the rest...
PinGOnE jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-09-2006, 23:17   #69
Fintex
Użytkownik Forum
 
Fintex's Avatar
 
Data dołączenia: 17 08 2005
Lokacja: Krosno
Wiek: 34

Posty: 968
Stan: Na Emeryturze
Imię: Seecinha
Świat: Astera
Poziom: 123
Fintex ma numer GG 5302851 Fintex ma login Tlenu maciekz9@tlen.pl
Domyślny

Witam

Nie wiem czy taki pomysł był czy nie i czy ma szanse wypalić czy nie, ale pokuszę się o napisanie tego posta .

Jak sami Moderatorzy mówicie, że pomaga Wam to reportowanie łamiących regulamin postów, to czy nie można by było wprowadzic pewnego rodzaju rankging? np. w profilu użytkownika pod avartarem była by liczba ile razy pomogło się Modkom poprzez zreportowanie złego posta... Oczywiscie wiadomo, że każdy by byle jaki post reportował, żeby swój dorobek powiększyć, ale myśle, iż te punkty mógłby przyznawać Moderator jezeli by uznał, że te punkty się użytkownikowi należą.. Mogły by być też rangi dla zasłużonych, ewentualnie nagrody. Wiem, że to jest duże forum, ludzie piszą dużo postów i nie wiem czy dało by się to ogarnąć no ale była by to pewnego rodzaju motywacja aby pomagać na forum...
Nie mam pojęcia jak to wszystko funkcjonuje i czy nie było by problemu z takim czymś no ale poprostu się pytam 'kto pyta nie błądzi'

Jeżeli już był post z podobną treścią to sry.

pozdro
Fintex jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-09-2006, 23:21   #70
Bakuo
Użytkownik Forum
 
Bakuo's Avatar
 
Data dołączenia: 19 11 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 31

Posty: 501
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
ale myśle, iż te punkty mógłby przyznawać Moderator jezeli by uznał, że te punkty się użytkownikowi należą
No pewnie... modkowie niemaja co robic tylko rozdawac punkty za raportowanie, zajelo by to im wieksza ilosc czasu niz kasowanie zlych postow >.>
__________________
Pomoglem? Skrzywdzilem? Napisz : )

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arack Pokaż post
ale zal chłopie oszmiesyzłes sie teraz xD
w moich oczach jestes głupi lekko muwiąc
Bakuo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-09-2006, 23:53   #71
Fintex
Użytkownik Forum
 
Fintex's Avatar
 
Data dołączenia: 17 08 2005
Lokacja: Krosno
Wiek: 34

Posty: 968
Stan: Na Emeryturze
Imię: Seecinha
Świat: Astera
Poziom: 123
Fintex ma numer GG 5302851 Fintex ma login Tlenu maciekz9@tlen.pl
Domyślny

@UP

Tez o tym myślałem i pisałem, że nie jestem pewnien czy to da rady ogarnąc.. itp. Czytaj uważnie -,-
Fintex jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-01-2007, 01:11   #72
R0y@l...
Guest
 

Posty: n/a
Smutny Ban za nic... ;O

Raz zraportowałem posta jednego z użytkowników, powód był prosty bluzgi i qszczynanie kłutni do mojej osoby, na następny dzień patrze a tu konto mam zbanowane (Sir Night Master)

Troche to dziwne, jak znajde ten post, który zraportowałem to dam tu... ;d
  Odpowiedz z Cytatem
stary 11-01-2007, 02:36   #73
Raynold
eX Moderator
 
Raynold's Avatar
 
Data dołączenia: 13 10 2003
Lokacja: Tychy
Wiek: 41

Posty: 1,816
Stan: Niegrający
Domyślny

To nie jest dziwne - zostałeś zbanowany za założenie tematu z pytaniami:
Cytuj:
1. Jaki skill dysnansu powieniem mieć na mniej-więcej 30 level'u ?
(...)
3. Gdzie są expowiska z goblinami oprucz Fermol Hills ?
Co do pierwszego: sugeruję dokładne przeczytanie końcówki pierwszego posta w temacie
Co do drugiego: jest coś takiego jak mapka respawnu, prawda?

Teraz dostajesz bana na to konto za multikonto (dożywotnio) i masz odczekać do końca bana na koncie poprzednim. Mam numer IP, więc nie ma problemu ze znalezieniem Cię, jeśli założysz kolejne konto. A jeśli to zrobisz - ban na IP.

Dobranoc.

PS. Takie sprawy powinny być załatwione na pw. Jak masz jakieś wątpliwości co do upomnienia/ bana, to napisz na pw.
__________________
Emerytura... Dzięki za wszystko.

Ostatnio edytowany przez Raynold - 11-01-2007 o 02:42.
Raynold jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-07-2008, 12:01   #74
Snagoth
Cease & Sekkle
 
Snagoth's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2006
Lokacja: Warszawa
Wiek: 35

Posty: 773
Imię: Snagoth
Profesja: Sorcerer
Świat: Eternia
Poziom: 70
Snagoth ma numer GG 8429069
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez S.T.E.K. Pokaż post
A jak to jest z raportowaniem tego samego posta? Czy jak 50 osób wyśle Wam raport to macie te 50 egzemplarzy czy jest jakaś blokada umożliwiająca zaraportowanie jednego posta tylko 1 raz.
to samo pytanie mnie nurtuje ale jak widze odpowiedz nie zostala udzielona. Jesli jednak kazdy raport jest oddzielny a do jednego posta moze byc 50 roznych raportow (co oczywiscie nadklada pracy modom) to moją propozycją jest to by byla pewna blokada przy raportowania.. tak jak w przypadku raportowania tematu ktory wlasnie zostal usuniety wyskakuje napis ze link jest nieprawidlowy... tak taki okienko mogloby wyskakiwac przy probie ponownego raportowania tego samego tematu/posta tyle ze z napisalem "post lamiacy regulamin zostal juz zgloszony. Prosze o cierpliwosc bla bla bla"

hmm?
__________________
Wybitne umysły są zawsze gwałtownie atakowane przez miernoty, którym trudno pojąć, że ktoś może odmówić ślepego hołdowania panującym przesądom, decydując się w zamian na odważne i uczciwe głoszenie własnych poglądów.
www.wolnekonopie.pl
www.otwartapestka.info
www.spliff.pl
~Albert Einstein
Snagoth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-07-2008, 12:16   #75
Thero
Użytkownik Forum
 
Thero's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2004

Posty: 2,105
Domyślny

Report robi temat na specjalskim podforum, a ponowne zgłoszenie tego samego posta tworzy po prostu nowy post w temacie utworzonym przez pierwszy report. Pewności nie mam, wszakże nie jestem tu moderatorem.
Thero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-07-2008, 13:59   #76
Sesef
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 11 2005
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34

Posty: 1,111
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thero Pokaż post
Report robi temat na specjalskim podforum, a ponowne zgłoszenie tego samego posta tworzy po prostu nowy post w temacie utworzonym przez pierwszy report. Pewności nie mam, wszakże nie jestem tu moderatorem.
Tak właśnie jest, Rothes to potwierdził.

Ja mam takie pytanie co do sortowania w tym dziale. Czy jak wyśle się nowy raport na jakiś stary wcześniej raportowany temat to czy raport jest "bumpowany" czy może w dziale tematy są sortowane według daty założenia??
__________________

sesef: 11,386 Points (Rank: #269,651)

Join World Community Grid today!

Twój komputer w służbie nauki - obliczenia rozproszone, pomóż znaleźć leki na różne choroby.

Jak dołączyć do WCG dowiesz się pod tym linkiem: http://www.boincatpoland.org/wiki/Instrukcja_BOINC-WCG
Sesef jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-07-2008, 14:55   #77
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sesef Pokaż post
Tak właśnie jest, Rothes to potwierdził.

Ja mam takie pytanie co do sortowania w tym dziale. Czy jak wyśle się nowy raport na jakiś stary wcześniej raportowany temat to czy raport jest "bumpowany" czy może w dziale tematy są sortowane według daty założenia??
Temat jest "bumpowany" i automatycznie przenosi się na pierwsze miejsce.
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec
Slythia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-07-2008, 23:31   #78
Gangrel
Fallen Angel
 
Gangrel's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2004
Lokacja: At the end of Rainbow.
Wiek: 34

Posty: 3,001
Stan: Na Emeryturze
Imię: Va'esse
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Poziom: 48
Gangrel ma numer GG 1366254 Gangrel ma login Tlenu gangrel_6@tlen.pl
Domyślny

Ech, nie zauważyłem że ktoś rok z hakiem czeka na moją odpowiedź

Tak, poprzednicy mają racje. Choć wtedy odpowiedź była by inna.
__________________
Va'esse deireadh aep eigean...

Gangrel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-09-2008, 10:55   #79
Goners
Zbanowany
 
Goners's Avatar
 
Data dołączenia: 06 07 2006
Lokacja: Szczecin

Posty: 183
Imię: Gali Melus
Profesja: Knight
Świat: Secura
Poziom: 70~
Poziom mag.: 6
Goners ma numer GG 5157895
Domyślny

a ja mam akie pytanko
czy kiedy klikne na ten znaczek i pojawi mi sie okno w ktore nalezy wpisac tresc reporta mam wpisac tylko np. "cytowanie fotek" i od razu bedzie wiadomo kto gdzie jak itp czy trzeba wpisac "uzytkownik o nicku XxXxX cytuje zdjecia"?
Goners jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-09-2008, 11:03   #80
Rothes
Książe Cieni
 
Rothes's Avatar
 
Data dołączenia: 03 06 2004
Lokacja: Suwałki / Wrocław
Wiek: 33

Posty: 1,132
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Guardia
Poziom: 130
Skille: 22/29
Poziom mag.: 73
Rothes ma numer GG 8040057 Adres Jabbera do Rothes
Domyślny

Wystarczy "cytowanie fotek".
__________________
~~~ Proud to be bestowed the honorary title of Senator by CipSoft ~~~

Proszę do mnie nie pisać w sprawach związanych z moderacją forum. Zrezygnowałem z pełnienia tej funkcji.
Rothes jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:41.


Powered by vBulletin 3