Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Galana

Notki

Galana Wydarzenia ze świata Galana.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 25-06-2006, 23:33   #61
Ametystowec
Użytkownik Forum
 
Ametystowec's Avatar
 
Data dołączenia: 28 03 2006
Lokacja: Ustka

Posty: 247
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mayer
@Ametystowiec
Teraz ci kompletnie nie wieze... Daj mi nick tego 18 rs'a i nick twojego noobchara.
prosze bardzo ale jak juz zaznaczylem wczesniej to bylo dawno moj noob char to Valygar Corthalla a co do tego 18...zapomnialem bo to byl dosc "zawily i skomplikowany nick"
Ametystowec jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 25-06-2006, 23:34   #62
Ametystowec
Użytkownik Forum
 
Ametystowec's Avatar
 
Data dołączenia: 28 03 2006
Lokacja: Ustka

Posty: 247
Stan: Niegrający
Domyślny

moj noob char to Valygar Corthalla a 18 rs to nie pamietam bo jak juz wczesniej zaznaczylem to bylo dosyc dawno
Ametystowec jest offline  
stary 25-06-2006, 23:51   #63
pawlon
Użytkownik Forum
 
pawlon's Avatar
 
Data dołączenia: 31 03 2004

Posty: 490
Stan: Aktywny gracz
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez sliver
pawlon, ja od kilku dni czytajac Twoje posty doglebnie zastanawiam sie jaki masz nick w tibi i po ktorej stronie stoisz..
ja jestem po swojej stronie, a ktora t strona to juz Ciebie nie powinno interesowac. fajnei sie czepiac levela, nicka znanego badz tez nie, ale jakos nikt nie odpisuje na watpliwosci, pytania czy tez argumenty.

co do tego pa to owszem takie akcje sie zdarzaja, taka juz jest mentalnosc polakow. a placac raz tylko pogarszasz swoja sytuacje. gin z godnoscia

Mayer@ od kiedy to ze ktos ci wbil na moment na respa to powod do huntowania? jedna z najbardziej nooberskich opinii jakie czytalem. chcial go wyrzucic? nie. ukrald mu cos? nie, nie chcial wyjsc? tez nie, bo jak mowi wyszedl po 2 min. komus widze odrobinka malutkiej wladzy odbija do glowy. na szcescie nie kazdy tak sadzi.
__________________
Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska.
pawlon jest offline  
stary 26-06-2006, 00:10   #64
DjKonan
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 06 2006

Posty: 4
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ametystowec
moj noob char to Valygar Corthalla a 18 rs to nie pamietam bo jak juz wczesniej zaznaczylem to bylo dosyc dawno
Twoja bajka cos nie trzyma sie kupy. Ten noobchar nie zginal od nikogo kto mial 18lvl, wiec nie wciskaj nam bajek. Bujac to my a nie nas
DjKonan jest offline  
stary 26-06-2006, 00:15   #65
Harry Xin
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2006

Posty: 270
Evul Było!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez DjKonan
Twoja bajka cos nie trzyma sie kupy. Ten noobchar nie zginal od nikogo kto mial 18lvl, wiec nie wciskaj nam bajek. Bujac to my a nie nas
Zaznaczył, że to było dawno, więc pewnie nie ma już na stronie informacji o dedzie.
Harry Xin jest offline  
stary 26-06-2006, 00:21   #66
pawlon
Użytkownik Forum
 
pawlon's Avatar
 
Data dołączenia: 31 03 2004

Posty: 490
Stan: Aktywny gracz
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez DjKonan
Twoja bajka cos nie trzyma sie kupy. Ten noobchar nie zginal od nikogo kto mial 18lvl, wiec nie wciskaj nam bajek. Bujac to my a nie nas
powiedzial ze uderzyl go 2x a nei za go zabil. czytajcie ze zrozumieniem.
__________________
Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska.
pawlon jest offline  
stary 26-06-2006, 00:26   #67
DjKonan
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 06 2006

Posty: 4
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pawlon
powiedzial ze uderzyl go 2x a nei za go zabil. czytajcie ze zrozumieniem.
Jak bys czytal ze zrozumieniem caly topic to bys wiedzial ze chodzilo o to ze niby jakis 18lvl rs ubil mu noobchara, a on pozniej jak go spotkal udrzyl go dwa razy i musi za to placic. Chodzilo mi glownie o to ze w liscie smierci tego noobchara nie ma nikogo kto mial 18lvl, wiec mi to pachnie sciema. A co do twojej osoby to nie krytykuj nikogo bezpodstawnie. Jakos wszystkich krytykujesz, a nie zwracasz uwagi na konstruktywna krytyke twojej osoby.
DjKonan jest offline  
stary 26-06-2006, 00:26   #68
Demiphant
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 11 2005

Posty: 106
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Demia
Profesja: Elite Knight
Świat: Kyra
Poziom: 107
Skille: 84/79
Poziom mag.: 7
Domyślny

Widać,że większość z was nigdy nie brała udziału w war,jeżeli poznacie dobrze podziemia desert albo Mols to wtedy zrozumiecie,że nawet jak o 18 zabijesz kogoś to szansa,że cię złapią wynosi max 5% plus jeżeli reszta użyje noob charów do blokowania nas i wykorzystją wady gry maleje do 0;] Nie raz na nich czekaliśmy,a oni właśnie zaczeli pisać o paymentsy i o jakiś pokój;]

Atakowanie za skulla to PAing czyli można sobie pohuntować takie osoby;]
Jeżeli ktoś jest na liście osób expiących i jest online to musisz się najpierw zapytać tą osobe,nawet jeśli musisz czekać jak jest afk

Ostatnio edytowany przez Demiphant - 26-06-2006 o 00:28.
Demiphant jest offline  
stary 26-06-2006, 01:09   #69
pawlon
Użytkownik Forum
 
pawlon's Avatar
 
Data dołączenia: 31 03 2004

Posty: 490
Stan: Aktywny gracz
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez DjKonan
Jak bys czytal ze zrozumieniem caly topic to bys wiedzial ze chodzilo o to ze niby jakis 18lvl rs ubil mu noobchara, a on pozniej jak go spotkal udrzyl go dwa razy i musi za to placic. Chodzilo mi glownie o to ze w liscie smierci tego noobchara nie ma nikogo kto mial 18lvl, wiec mi to pachnie sciema. A co do twojej osoby to nie krytykuj nikogo bezpodstawnie. Jakos wszystkich krytykujesz, a nie zwracasz uwagi na konstruktywna krytyke twojej osoby.
moj blad a propo noob chara, sorka, pozno juz nie zwrocilem uwagi. chetnie odpowiem na kazda konstruktywna krytyke mojej osoby badz tego co pisze, ale stwierdzen w stylu "po ktorej stronie jestes" albo "nie podales nawet nicka" nie uwazam nawet w najmniejszym, stopniu za konstruktwna krytyke.

PS: mozesz wyjasnic dlaczego uwazasz ze krytykuje kogos bezpodstawnie? pomojajac sytuacje z tym noob charem bo to juz wyjasnilem

demi@ owszem tylko wy tez byscie tak mogli, no i majac lev 100+ i nie znac malych podziemi pod desertem? molts to inna bajka ale to jeszcze trzeba tam dobiec

a na galanie chwilowo nic sie nie dzieje ;/
__________________
Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska.
pawlon jest offline  
stary 26-06-2006, 11:45   #70
Harry Xin
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2006

Posty: 270
Cool A oni?

Obiło mi się o uszy, że Master Slatan razem z kumplami ostatnio szaleje na Galanie (zainteresowałem się po tym jak mnie ubił), popierając swoje działania błahymi powodami. Wiecie coś o tym?
Harry Xin jest offline  
stary 26-06-2006, 12:25   #71
Mayer
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 06 2006
Lokacja: Sunrise Festival

Posty: 38
Stan: Niegrający
Imię: -secret-
Profesja: Elite Knight
Świat: Galana/Aldora
Poziom: 103
Domyślny

@pawlon
Nie mam zamiaru odpowiadac na twoje posty bo z tego co widze to sie tylko zalisz. Moge ci tylko powiedziec ze 2 minuty to jest duzo. cya


@Edit
Coraz wiecej osob zaczyna dochodzic do HWL... Cos mi sie zdaje ze to tylko kwestia czasu az Xioss, Febb, Febbul, Kardear(moze), Grimheim itd dolacza do HWL.

Ostatnio edytowany przez Mayer - 26-06-2006 o 13:00.
Mayer jest offline  
stary 26-06-2006, 13:35   #72
pawlon
Użytkownik Forum
 
pawlon's Avatar
 
Data dołączenia: 31 03 2004

Posty: 490
Stan: Aktywny gracz
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mayer
@pawlon
Nie mam zamiaru odpowiadac na twoje posty bo z tego co widze to sie tylko zalisz. Moge ci tylko powiedziec ze 2 minuty to jest duzo
byloby milo gdybys znal definicje slowa zalil, bo widze ze nie znasz. krytykuje owszem, ale nie ma to nic wspolnego z zaleniem.

PS: mam nadzieje ze ani ja ani zaden z moich znajomych nie spotka cie na swoim spawnie, bo jesli tak = dead. pamietaj 3 sekundy to tez duzo

wlasnie przez takie podejscie jak twoje polacy maja opinie tak duzych noobow i frajerow. nawet ta wiekszosc high leveli. nie musisz sie z tym zgadzac, taka jest prawda - popytaj ludzi.
__________________
Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska.
pawlon jest offline  
stary 26-06-2006, 14:51   #73
Harry Xin
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2006

Posty: 270
Żarówka Fakt

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pawlon
wlasnie przez takie podejscie jak twoje polacy maja opinie tak duzych noobow i frajerow. nawet ta wiekszosc high leveli. nie musisz sie z tym zgadzac, taka jest prawda - popytaj ludzi.
Mogę potwierdzić. Właśnie taką opinię przez kilku noobów wyrobiła sobie o Polakach np. Sira Shier.
Harry Xin jest offline  
stary 26-06-2006, 15:21   #74
Drakeel
Użytkownik forum
 
Drakeel's Avatar
 
Data dołączenia: 02 04 2006
Wiek: 37

Posty: 16
Drakeel ma numer GG At last my spirit br
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Demiphant
Widać,że większość z was nigdy nie brała udziału w war,jeżeli poznacie dobrze podziemia desert albo Mols to wtedy zrozumiecie,że nawet jak o 18 zabijesz kogoś to szansa,że cię złapią wynosi max 5% plus jeżeli reszta użyje noob charów do blokowania nas i wykorzystją wady gry maleje do 0;] Nie raz na nich czekaliśmy,a oni właśnie zaczeli pisać o paymentsy i o jakiś pokój;]
Racja, temat Sir Imp'a jest raczej śmieszny.
Może próbuje przełamać nim morale wśród was?
Drakeel jest offline  
stary 26-06-2006, 16:56   #75
Ametystowec
Użytkownik Forum
 
Ametystowec's Avatar
 
Data dołączenia: 28 03 2006
Lokacja: Ustka

Posty: 247
Stan: Niegrający
Domyślny

2 minuty to zaduzo?! chyba niepowazny jestes, pozatym dialog byl taki;
L. - q*** wyjazd z jaskini
A. - bo co, stales AFK i cie tam nie bylo (jeszcze raz przypominam ze ziomek stal POZA JASKINIA)
L. - q*** zaraz bedziesz tego zalowac masz minute zeby wyjsc
A. - o az minuta to zdaze zabic jeszcze 1 scaraba (wlasnie sie ropnolem)
L. - kk hunted...
Dray'Hubertoos: Exori ""jejejeje
You lose 172 hitpoints due to attak Dray'Hubertos


(zeby komus nieprzyszlo do glowy ze probowalem odtworzyc realna rozmowe i ze mi nie wyszlo, "-" byly zamierzone a nie ":")

a tak na marginesie moj char jest przegrany tak tak...STRASZNE

Ostatnio edytowany przez Ametystowec - 26-06-2006 o 17:01.
Ametystowec jest offline  
stary 26-06-2006, 22:47   #76
Maticzek
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 01 05 2006
Lokacja: Ruda Slaska

Posty: 6
Stan: Aktywny gracz
Maticzek ma numer GG 5446844
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Demiphant

Jeżeli ktoś jest na liście osób expiących i jest online to musisz się najpierw zapytać tą osobe,nawet jeśli musisz czekać jak jest afk


Jakos tego "twojego prawa" nie znalazlem w tibia roules...I wiekszosc Dom~ sie wpierda*a w resp,a jak sie im sprzeciwisz (nawet jak byles 1 w danym miejscu) to mozesz juz szykowac kase na payment ;p
Maticzek jest offline  
stary 26-06-2006, 23:59   #77
sliver
Zbanowany
 
sliver's Avatar
 
Data dołączenia: 30 11 2005
Lokacja: Poznań
Wiek: 34

Posty: 484
Świat: Galana
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pawlon
ja jestem po swojej stronie, a ktora t strona to juz Ciebie nie powinno interesowac. fajnei sie czepiac levela, nicka znanego badz tez nie, ale jakos nikt nie odpisuje na watpliwosci, pytania czy tez argumenty.
tak tak mnie nic nie moze interesowac Ciebie za to interesuje wszystko i jest dobrze.. Nie chcialem sie niczego czepiac ani rozpoczynac zadnej tam wojny z Toba na slowa. Poprostu ciekawi mnie Twoja pozycja na tym swiecie bo wg mnie musi byc dosyc wysoka skoro znasz tak duzo szczegolow i faktow ... hmm moze wysoka to zle powiedziane inaczej mowiac.. jestes w centrum tych wydarzen przynajmniej wedlug mnie.. Zero zlosliwosci czysta ciekawosc.



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pawlon
ale stwierdzen w stylu "po ktorej stronie jestes" albo "nie podales nawet nicka" nie uwazam nawet w najmniejszym, stopniu za konstruktwna krytyke.

moze poszukaj sobie w slowniczku definicje slowa "krytyka" bo nie wiem co moja wypowiedz miala z nia wspolnego -.- nie wiem czy Ty masz z tym jakis problem czy jak..

Ostatnio edytowany przez sliver - 27-06-2006 o 00:04.
sliver jest offline  
stary 27-06-2006, 03:02   #78
pawlon
Użytkownik Forum
 
pawlon's Avatar
 
Data dołączenia: 31 03 2004

Posty: 490
Stan: Aktywny gracz
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez sliver
tak tak mnie nic nie moze interesowac Ciebie za to interesuje wszystko i jest dobrze.. Nie chcialem sie niczego czepiac ani rozpoczynac zadnej tam wojny z Toba na slowa. Poprostu ciekawi mnie Twoja pozycja na tym swiecie bo wg mnie musi byc dosyc wysoka skoro znasz tak duzo szczegolow i faktow ... hmm moze wysoka to zle powiedziane inaczej mowiac.. jestes w centrum tych wydarzen przynajmniej wedlug mnie.. Zero zlosliwosci czysta ciekawosc.






moze poszukaj sobie w slowniczku definicje slowa "krytyka" bo nie wiem co moja wypowiedz miala z nia wspolnego -.- nie wiem czy Ty masz z tym jakis problem czy jak..
sorka jesli cos zle zrozumialem, po prostu juz pare razy rozni ludzie dyskryminowali to co pisze ze wzgledu na to ze nie znaja mojego nicka w grze, a mysle ze przecierz nie to jest najwazniejsze.

w pewnym sensie jestem w centrum wydarzen ale wiecej po prostu na swoj temat nie chce powiedziec. postarajcie sie czasem przyjac moje slowa moze nie jako bezzensowna krytyke, ale jako wytkniecie czegos co wymaga jakiejs zmiany/naprawy. naprawde staram sie wystrzegac postow ktorych jedynym celem jest tylko ciagle obwinianie innych.(co nie znaczy ze zawsze mi sie udaje )

PS: rzeczywiscie niektorzy w dominion maja problemy z respektowaniem spawnow.
__________________
Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska.
pawlon jest offline  
stary 27-06-2006, 12:34   #79
Harry Xin
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2006

Posty: 270
Oczko Trzeba to zmienić

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pawlon
PS: rzeczywiscie niektorzy w dominion maja problemy z respektowaniem spawnow.
Ja bym na waszym miejscu wmieszał w to np. Kondę i spółkę. To znaczy zróbcie tak, żeby pokłócili się o spawn z jakimś naprawdę high lvlem a wtedy będzie sieczka.
Harry Xin jest offline  
stary 27-06-2006, 13:07   #80
Korzen_82
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 06 2006
Lokacja: Carlin

Posty: 23
Profesja: Elite Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 129
Skille: +94/+94
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pawlon
sorka jesli cos zle zrozumialem, po prostu juz pare razy rozni ludzie dyskryminowali to co pisze ze wzgledu na to ze nie znaja mojego nicka w grze, a mysle ze przecierz nie to jest najwazniejsze.

w pewnym sensie jestem w centrum wydarzen ale wiecej po prostu na swoj temat nie chce powiedziec. postarajcie sie czasem przyjac moje slowa moze nie jako bezzensowna krytyke, ale jako wytkniecie czegos co wymaga jakiejs zmiany/naprawy. naprawde staram sie wystrzegac postow ktorych jedynym celem jest tylko ciagle obwinianie innych.(co nie znaczy ze zawsze mi sie udaje )

PS: rzeczywiscie niektorzy w dominion maja problemy z respektowaniem spawnow.
Ty masz poprostu wielkie szczeście że nie podałeś jeszcze nicka na forum. Cały czas kogoś krytykujesz że nikt nic nie robi, a sam pewnie jesteś noobkiem albo kimś pokroju neutral co jak krowa "dużo gada a mało mleka daje". Może jak masz takie plany co i jak poprostu sam sie weźmiesz do roboty a nie piszesz tutaj swoje cwaniackie posty, że wszystko wiesz najlepiej i wogóle. Co za śmieszny człowiek............

Czekam na Twoja kolejną bezmyślną odpowiedź MR. ZERO

Ostatnio edytowany przez Korzen_82 - 27-06-2006 o 13:10.
Korzen_82 jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:38.


Powered by vBulletin 3