Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp.

Notki

tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp. Tutaj możesz wyrazić swoją opinię na temat strony, wskazać błąd i zasugerować czego brakuje.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 22-10-2006, 14:43   #41
Urban Monthus
Użytkownik forum
 
Urban Monthus's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2006
Lokacja: Wola Rzędzińska

Posty: 7
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Druid
Gildia: szukam
Świat: Askara
Poziom: 25
Skille: s24
Poziom mag.: 24
Urban Monthus ma numer GG 7548822 Send a message via Skype™ to Urban Monthus
Domyślny

Dla mnie ogłoszenie jest kompletnie...... zrozumiałe i całkowicie się z nim zgadzam. Apropos czy Jarassimus nie ma "trolowskiego" podpisu???

PS.
Sam jestem Trollem .
Urban Monthus jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 08-12-2006, 18:16   #42
Ploplo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 09 2006

Posty: 38
Stan: Niegrający
Profesja: Paladin
Domyślny

według mnie lepiej pomóc trollowi, bo jak pyta sie o byle co, nie musi byc tylko totalnym naabem, ale może na prawde nie wiedziec jak obsługiwac forum, a gdy mu sie tego nie powie, to będzie spamił spamił, aż całe forum będzie zaspamione, więc lepiej powiedziec dla trolla raz a porządnie, nie przedłużac, nie powtarzac innych, żeby dziecko nauczyc ;p przynajmniej sie zamknie
Ploplo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-12-2006, 18:58   #43
TheCross
Użytkownik forum
 
TheCross's Avatar
 
Data dołączenia: 13 12 2006
Lokacja: Gdańsk

Posty: 3
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Crosse uss
Profesja: Knight
Świat: Candia
Poziom: 27+
Skille: 60+/60+
Poziom mag.: 4
TheCross ma numer GG 7565235 Send a message via Skype™ to TheCross
Żarówka Karmic trolle !

karmic trolle daja expa ;] xD
TheCross jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-01-2007, 01:25   #44
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ploplo Pokaż post
według mnie lepiej pomóc trollowi, bo jak pyta sie o byle co, nie musi byc tylko totalnym naabem, ale może na prawde nie wiedziec jak obsługiwac forum, a gdy mu sie tego nie powie, to będzie spamił spamił, aż całe forum będzie zaspamione, więc lepiej powiedziec dla trolla raz a porządnie, nie przedłużac, nie powtarzac innych, żeby dziecko nauczyc ;p przynajmniej sie zamknie
chodzi o to, ze wejdzie jeden troll, ty mu powiesz i sobie pójdzie, ale znowu zaraz przydzie drugi troll, potem trzeci...
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------
Piotrek Marycha jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-02-2007, 23:27   #45
Sizel
Użytkownik Forum
 
Sizel's Avatar
 
Data dołączenia: 08 01 2007

Posty: 49
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Bardzo podobny taki troll do upierdliwca z gry (celowo nie piszę: newbie ani noob, bo jego działanie nie wynika z niewiedzy, a ze złośliwości). Jak powinnam się zachować, gdy osoba, mimo moich grzecznych próśb, nie odstępuje mnie na krok, dobija potwory, które staram się zabić, czasem zabiera loot, oczywiście zawsze po części dostają mu się punkty eq z zabitego monstera. Nie jestem niegrzeczna i zazwyczaj odchodzę, ale często jest mi żal expowiska, na którym byłam. Dodam, że nie wtrącam się, gdy ktoś zabija monstera. Omijam, a gdy przez nieuwagę uderzę raz, czy dwa, to przeproszę. Nie wiem jednak, czy nie lepiej byłoby czasem zwyzywać takiego @$#@$ właśnie, który przyczepi się i przez którego traci się całą przyjemność gry? Proszę o propozycje dotyczące mojego zachowania w takiej sytuacji.

Ostatnio edytowany przez Sizel - 22-02-2007 o 23:31.
Sizel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-02-2007, 23:08   #46
Orube
Użytkownik forum
 
Orube's Avatar
 
Data dołączenia: 23 02 2007

Posty: 7
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Ozza
Profesja: Druid
Świat: Astera
Poziom: 21+
Orube ma numer GG 8955509 Send a message via Skype™ to Orube
Problem Forum jest stworzone dla ludzi!!!

Witam. Jeśli według niektórych moderatorów i user'ów idealne forum to takie, gdzie tematy to tylko te przyklejone (niby z większym sensem niż inne tego typu), napisane przez administratorów i innej ekipy Tibia.pl , to naprawdę śmiać mi się chce . Forum jest po to, aby wyrażać swoje opinie i pytać. Kasujcie jeśli chcecie wszystkie tematy, ale to tylko zaszkodzi. A to, że ktoś tak zwany "troll" napisze jakieś błahe pytanie to widocznie nie mógł znaleźć odpowiedzi!!! Nie każdy ma świetny talent do szukania.

P.S do moderatorów: Przepraszam , że tak mówię, ale widze, że wasza praca na forum bardzo się wam nudzi . Ludzie się pytają o coś czego poprostu nie wiedzą, a wy odrazu to kasujecie! Zniechęcacie ludzi do gry w Tibię !!!!
Pozdrowienia!!!

Ostatnio edytowany przez Orube - 26-02-2007 o 23:20. Powód: Zwykła pomyłka
Orube jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-05-2007, 18:16   #47
Triplo
Guest
 

Posty: n/a
Szczęśliwy

Dobry pomysl z tym tematem przynajmniej teraz kazdy bedzie wiedzial coto jest Troll ja pierw tez nie wiedzialem co to ale dzieki temu tematu sie dowiedzialem i jestem zadowolony ze juz wiem bo jak ktos cos napisze jakies glupoty czy cos w tym stylu... to ja zaloze raport pierw w temacie pisze tam gdzies ze raport mozna zglosic.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 27-05-2007, 18:22   #48
Triplo
Guest
 

Posty: n/a
Problem

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Orube Pokaż post
Witam. Jeśli według niektórych moderatorów i user'ów idealne forum to takie, gdzie tematy to tylko te przyklejone (niby z większym sensem niż inne tego typu), napisane przez administratorów i innej ekipy Tibia.pl , to naprawdę śmiać mi się chce . Forum jest po to, aby wyrażać swoje opinie i pytać. Kasujcie jeśli chcecie wszystkie tematy, ale to tylko zaszkodzi. A to, że ktoś tak zwany "troll" napisze jakieś błahe pytanie to widocznie nie mógł znaleźć odpowiedzi!!! Nie każdy ma świetny talent do szukania.

P.S do moderatorów: Przepraszam , że tak mówię, ale widze, że wasza praca na forum bardzo się wam nudzi . Ludzie się pytają o coś czego poprostu nie wiedzą, a wy odrazu to kasujecie! Zniechęcacie ludzi do gry w Tibię !!!!
Pozdrowienia!!!
moderatorzy , operatozy robia dla nas wszysdko co moga i jeszcze ich jest malo !!! nie kazdy jest moderatorem !!
  Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2007, 13:01   #49
Imekroxkit
Użytkownik forum
 
Imekroxkit's Avatar
 
Data dołączenia: 23 06 2007
Lokacja: Kazordoon

Posty: 5
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Iridia
Poziom: 25
Skille: 57/37
Poziom mag.: 7
Domyślny

hmm no tak dobrze ze beda za to kary no ale ostatecznie bez nobow nie ma dobrych graczy(taka rownowaga ;p)
Imekroxkit jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-07-2007, 10:12   #50
siurpcak
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

"nie karmcie trolla" hehe
  Odpowiedz z Cytatem
stary 11-03-2008, 23:54   #51
Konduktor
Użytkownik Forum
 
Konduktor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 02 2007
Lokacja: Dobieszków
Wiek: 33

Posty: 113
Stan: Niegrający
Imię: Gajer Ziom
Konduktor ma numer GG 1720036
Domyślny

nie karmic trolla bo jak jest głodny to on sam sobie je
__________________
Jestem swoją postacią w TIBII, nie ma żadnego innego życia po za tym !
Konduktor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:47.


Powered by vBulletin 3