Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 02-01-2011, 23:59   #14721
Corgar Frizz
Użytkownik Forum
 
Corgar Frizz's Avatar
 
Data dołączenia: 22 04 2006
Lokacja: Hinamizawa
Wiek: 33

Posty: 1,247
Corgar Frizz ma numer GG 919691
Domyślny

Koszyk moderatorem? O_o
Niezły mindfuck.

Ta koszulka to limitowana wersja dla ludzi którzy zamówili zestaw figurek Black Rock Shooter. Nie mam pojęcia jakim cudem udało mi się Yume Hime Projects przekonać żeby mi zrobili taką bez wydawania fortuny na figurki.


Nippah~!
Corgar Frizz
__________________
Ukryty tekst:

I am bone of my Keyboard
Internet is my body and Site is my blood
i have created over a thousand threads
unknown to mods nor known to spammers
have withstood the flames of many flamers
yet those flamers cant do anything
so as i create

Unlimited Topic Works

わたしのパン... わたしのパン...

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Corgar Frizz jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 03-01-2011, 00:30   #14722
Erverse
Użytkownik Forum
 
Erverse's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Olecko

Posty: 2,259
Stan: Na Emeryturze
Erverse ma numer GG 9055526
Domyślny

O kurcze imponująca kolekcja.
Ja na ogół noszę same koszulki dobrych chłopaków z firmy.


hehe a tak na serio to wstawiam mój ostatni nabytek fanów dragonbala




nie polecam na ogół tego typu koszulek bo jak widać po pierwszym praniu wystąpiły jakieś białe pola naokoło mistrza żółwia i koszulke można sobie schować w szafę ; /

Ostatnio edytowany przez Erverse - 03-01-2011 o 00:32.
Erverse jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-01-2011, 10:41   #14723
DDoS
Born in Hell
 
DDoS's Avatar
 
Data dołączenia: 10 03 2004
Wiek: 38

Posty: 1,406
DDoS ma numer GG 2529081
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Edwardo Pokaż post
Tak z ciekawości Jakie jeszcze inne kraje zwiedziłeś? Choć na kilka dni.
Wprawdzie pytanie nie do mnie ale nie mogłem się powstrzymać z napisania gdzie bywałem
Ukryty tekst:
no to od lewej: Hiszpania, Francja, Luksemburg, Liechtenstein, Andora, Dania, Niemcy, Szwajcaria, Włochy, Czechy, Austria, Chorwacja, Węgry, Słowacja, Szwecja, Litwa, Łotwa, Estonia, Finlandia i Rosja


W tym roku postanowiłem zrealizować główny cel, wraz z kumplem lecimy w lipcu do Japonii
Czas przygotować jakiś plan podróży i trochę podszkolić się z japońskiego, bo z tego co słyszałem to podobno nie są zbyt kumaci po angielsku? Jakieś dobre rady od osób które były lub są?
__________________

DDoS jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-01-2011, 14:14   #14724
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Miałem odpisać z 1,5 godziny temu, ale to skutecznie mi przeszkadzało:

hiehiehie. Nowy rok w Japonii jest zabawny.
Ale wracając do tematu:
Cytuj:
Tak z ciekawości Jakie jeszcze inne kraje zwiedziłeś? Choć na kilka dni.
USA (San Francisco konkretnie), Japonię, Portugalię, Hiszpanię, Francję, UK, Irlandię, Niemcy, Włochy, Czechy.
Cytuj:
W tym roku postanowiłem zrealizować główny cel, wraz z kumplem lecimy w lipcu do Japonii
Czas przygotować jakiś plan podróży i trochę podszkolić się z japońskiego, bo z tego co słyszałem to podobno nie są zbyt kumaci po angielsku? Jakieś dobre rady od osób które były lub są?
Od 2 miesięcy mieszkam w Osace
Pytaj o co chcesz.

edit: Trochę duże zdjęcie. Zapomniałem przeformacić. Kij z tym ;D
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-01-2011, 14:35   #14725
DDoS
Born in Hell
 
DDoS's Avatar
 
Data dołączenia: 10 03 2004
Wiek: 38

Posty: 1,406
DDoS ma numer GG 2529081
Domyślny

Jeszcze dokładnie nie zaplanowaliśmy w jakie rejony się udamy i na jak długo (2 lub 3 tygodnie), ale zapewne będzie to Tokyo i okolice lub właśnie Osaka (ze względu na trwający w lipcu Gion Matsuri w Kyoto) a jak się uda to na żywioł i może oba miejsca (wykupić wcześniej JR Pass - ciut to drogie jednak jest)

To jak jest z tym porozumiewaniem się z Japończykami? Z for i postów (rok 2008) wynikało, że mało kto tam rozumie angielski. Więc musiałbym zrealizować inny plan wcześniej - nauka języka japońskiego

Jak wyglądają ceny hotelików, jedzenia w porównaniu do naszych standardów? Tu też pytanie do osób które były rok temu ile was wyniosła podróż (bez pamiątek )
__________________

DDoS jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-01-2011, 18:27   #14726
Gangrel
Fallen Angel
 
Gangrel's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2004
Lokacja: At the end of Rainbow.
Wiek: 34

Posty: 3,001
Stan: Na Emeryturze
Imię: Va'esse
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Poziom: 48
Gangrel ma numer GG 1366254 Gangrel ma login Tlenu gangrel_6@tlen.pl
Domyślny

Eerion, you moron. Kto to widział wrzucać jpg'a mającego prawie 5MB, tylko po to, żeby się słodyczami pochwalić?!
__________________
Va'esse deireadh aep eigean...

Gangrel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-01-2011, 22:02   #14727
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Cytuj:
Eerion, you moron. Kto to widział wrzucać jpg'a mającego prawie 5MB, tylko po to, żeby się słodyczami pochwalić?!
Cały M&A thread to widział
Cytuj:
Jeszcze dokładnie nie zaplanowaliśmy w jakie rejony się udamy i na jak długo (2 lub 3 tygodnie), ale zapewne będzie to Tokyo i okolice lub właśnie Osaka (ze względu na trwający w lipcu Gion Matsuri w Kyoto) a jak się uda to na żywioł i może oba miejsca (wykupić wcześniej JR Pass - ciut to drogie jednak jest)
Jeśli nie masz zamiaru jeździć po całej Japonii to JR pass wam się nie opłaca.
Przejazd Tokyo-Osaka to 6 tysięcy Yenów nocnym busem.
Cytuj:
To jak jest z tym porozumiewaniem się z Japończykami? Z for i postów (rok 2008) wynikało, że mało kto tam rozumie angielski. Więc musiałbym zrealizować inny plan wcześniej - nauka języka japońskiego
Bardzo mało kto rozumie angielski. Ale znając podstawowe 150-300 słów załatwisz wszystko co potrzeba jako turysta. Oglądasz sporo anime, więc z połowę tej liczby może już kojarzysz.
Cytuj:
Jak wyglądają ceny hotelików, jedzenia w porównaniu do naszych standardów? Tu też pytanie do osób które były rok temu ile was wyniosła podróż (bez pamiątek )
Najtańsze hostele to 2500-3500 yenów za nocleg. Jedzenie... Najtańsze sycące posiłki to będzie 500-800 yenów. Jednak osobiście radzę przygotować się na pojedyncze wydatki rzędu 3000. Być w Japonii a nie spróbować shabu-shabu i paru innych przysmaków to bezsens. Lepiej odłożyć wycieczkę, a popróbować lokalnej kuchni.
Cena ogólna... trudno powiedzieć. Oczywiście obecnie problemem jest drogi yen, ale jakby spadł np. do 3.2 (tyle było jak jechałem na wycieczkę rok temu), to podejrzewam że zamknąłbyś się z 4000-5000 złotych bez biletu. Nie szczędząc przeokrutnie ani nie szalejąc. z JR passem.
Tylko moja rada. Jeśli masz zamiar ostro zwiedzać (a tak raczej będzie) to bardziej polecałbym ci zamiast hosteli tańsze hotele. Cena skacze wtedy do 6-8 tysięcy yenów za nocleg. Jest to sporo jeśli liczyć na nasze, ale ma jeden olbrzymi bonus - wygodę. W tak wymagającej wycieczce - na której może cie jeszcze uderzyć Jet-lag odpowiedni wypoczynek jest ważny. A w najtańszych hostelach z tym jest problem.
JR pass, hotele to cena byłaby 5000, nie więcej myślę (chyba, że naprawdę zaszalejecie z jedzeniem).
A na pałe to myśle, że w 2500 złotych byście się wyrobili (hostele, gyuudon, 1-2 miasta, głównie z buta).
Oczywiście nie licząc przelotu.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-01-2011, 22:08   #14728
Tompior
UnlimitedWarnWorks
 
Tompior's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34

Posty: 2,362
Stan: Na Emeryturze
Tompior ma numer GG 3186363
Domyślny

Ja to zawsze myślałem, że do Japonii trzeba zabrać ze 12 tysięcy na 2-3 tygodnie żeby jako tako coś porobić, a tu widzę, że z 12k zł przez 2 tygodnie można żyć jak król
__________________
Tompior jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-01-2011, 03:56   #14729
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Jak nie jedziesz z biurem podróży to tak. Tylko trzeba patrzeć gdzie się wchodzi. Pierwsze lepsze restauracje potrafią bardzo zaboleć na przykład
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-01-2011, 14:34   #14730
DDoS
Born in Hell
 
DDoS's Avatar
 
Data dołączenia: 10 03 2004
Wiek: 38

Posty: 1,406
DDoS ma numer GG 2529081
Domyślny

Z jedzeniem będzie na pewno ciekawie koniecznością jest restauracja z ruchomą taśmą i różnością małych potrwa. Mam nadzieję że nie nadużywają tam cebuli w daniach bo jakoś ona mi nie podchodzi, a ryby i owoce morza <mniam>.

Słowa jakieś tam znam, a nauczyć się kilku więcej nie będzie problem.

Hiragana / katakana / kanji który zapis jest najbardziej widoczny na ulicach, w gazetach?
Zacząłem sobie od nauki hiragany idzie dosyć dobrze.

Mam zamiar zamknąć wycieczkę w granicach 6 tysięcy złotych (w tym 2,5k zł na przelot w obie strony).

Jak z płaceniem np naszą kartą płatniczą, wypłatą gotówki (bankomaty, banki, poczta?) za tym idzie wymiana potem, czy lepiej zaopatrzyć się od razu w Polsce w te 13k~ jenów.


Do tematu A&M w styczniu wyjdzie Wolverine (anime), głównego bohatera mieliśmy już okazję zobaczyć w jednym z odcinków Iron Man. Jak będzie fabuła na poziomie IM będzie dobrze.
__________________

DDoS jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-01-2011, 15:53   #14731
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Cytuj:
Z jedzeniem będzie na pewno ciekawie koniecznością jest restauracja z ruchomą taśmą i różnością małych potrwa. Mam nadzieję że nie nadużywają tam cebuli w daniach bo jakoś ona mi nie podchodzi, a ryby i owoce morza <mniam>.
Train sushi to najtańszy rodzaj sushiarni. Bynajmniej nie jest zły - i tak będzie o wiele lepszy od naszych rodzimych (niestety). Co do cebuli... jakoś konkretnie zauważyłem tylko i wyłącznie cebulę w Gyuudonie, ale nie było czyć tego jakoś w smaku - ja sam nie jestem fanem cebuli, a jeśli mi ona zupełnie nie przeszkadzała, to lajt.

Cytuj:
Hiragana / katakana / kanji który zapis jest najbardziej widoczny na ulicach, w gazetach?
Zacząłem sobie od nauki hiragany idzie dosyć dobrze.
Głównie katakana i kanji. Katakany się naucz - słowa w niej najczęściej są pochodzenia angielskiego, więc będziesz w stanie zrozumieć co to znaczy.
Cytuj:
Mam zamiar zamknąć wycieczkę w granicach 6 tysięcy złotych (w tym 2,5k zł na przelot w obie strony).
Masz już bilet za 2,5k? Jak nie to wypatruj promocji - w takiej cenie są tylko na nich. Normalnie jest to 3,5k+
W razie takiego budżetu odradzam JR pass. Polecam tydzień na tokyo i okolicę , następnie przejazd nocnym busem (6000 yenów) a następnie tydzień w kansai (osaka, kyoto, itd).
Spróbuj zarezerwować w takim wypadku bilet, że przylot masz do Tokyo, a wylot z Osaki. Inaczej musisz przygotować się na kolejny przejazd za 6000.
Popytam się managera jakie opłaty by były tu gdzie mieszkam za tydzień noclegu. Tylko pod warunkiem, że nie będziesz robił burdelu ani siary. Manager dobrze sprecha po angielsku, więc jak się będziesz dobrze zachowywał to pomoże ci on w naprawdę wielu kwestiach.
Cytuj:
Jak z płaceniem np naszą kartą płatniczą, wypłatą gotówki (bankomaty, banki, poczta?) za tym idzie wymiana potem, czy lepiej zaopatrzyć się od razu w Polsce w te 13k~ jenów.
Lepiej zaopatrz się w Polsce. Bankomatów trzeba poszukać, zaś kartą niezbyt często akceptują. Dzisiaj chciałem zapłacić kartą w restauracji, to mi odniosła i powiedziała, że coś nie bangla. Fakt, że karta wymaga wklepania pinu, a żadnej machinerii nie przyniosła... pewnie dla nich to zbyt stara rzecz


@Tompiorro:
Kupiłem ci małego souvenira. Znalazłem gazetkę tylko o type moon. Kupiłem ci jeden egzemplarz. z DVD. Zobacze co na nim jest, bo ciekawi mnie. Gazetka sama składa się głównie z mang
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-01-2011, 18:13   #14732
Grycan
Użytkownik Forum
 
Grycan's Avatar
 
Data dołączenia: 14 06 2008
Lokacja: Rybnik
Wiek: 31
Wpisy bloga: 10

Posty: 551
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Bona
Poziom: 99+
Grycan ma numer GG 9815855
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Corgar Frizz Pokaż post
Mi się marzy Evangelion 01 na ścianie, ewentualnie jakiś art z TTGL. Kiedyś zrobię, sporo jest ludzi malujących na profesjonalnym poziomie. Nawet w moim malutki mieście są przynajmniej dwie takie grupy.

A teraz planuję pomalowanie całego pokoju na barwy Evy 01. Jak kiedyś wprowadzę w życie moje plany, to z pewnością wrzucę na forum.

Swoją drogą, to nie pochwaliłem się koszulkami jakie niedawno kupiłem ^^

Foteczki ciachnięte

W planach mam następne, ale najpierw muszę ograniczyć liczbę postaci które chcę mieć na koszulce. Inaczej czeka mnie kryzys finansowy

Nippah~!
Corgar Frizz
Kaj to kupiłeś? Też chcę taką!
__________________

辟へき
アニメ



Ostatnio edytowany przez Tompior - 04-01-2011 o 22:55.
Grycan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-01-2011, 22:32   #14733
Tompior
UnlimitedWarnWorks
 
Tompior's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34

Posty: 2,362
Stan: Na Emeryturze
Tompior ma numer GG 3186363
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eerion Pokaż post
@Tompiorro:
Kupiłem ci małego souvenira. Znalazłem gazetkę tylko o type moon. Kupiłem ci jeden egzemplarz. z DVD. Zobacze co na nim jest, bo ciekawi mnie. Gazetka sama składa się głównie z mang
A miała być niespodzianka Ale dzięki, bo uwielbiam Type moon ;>
BTW. Szukałeś już może Tainakę?
__________________
Tompior jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2011, 06:08   #14734
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Cytuj:
A miała być niespodzianka Ale dzięki, bo uwielbiam Type moon ;>
BTW. Szukałeś już może Tainakę?
Tainaki jeszcze nie szukałem. Najprawdopodobnie w tokyo/jak wrócę z tokyo to poszukam.
Co do płyty - nie ruszam jej jednak. Musiałbym odrywać opakowanie od gazetki, a wtedy to będzie brzydko wyglądać jako souvenir
No cóż - obejrze jak przyjedziesz do wrocka odebrać.
A co do niespodzianki - dlaczemu niespodzianka? Nikt nic takiego nie mówił
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2011, 10:23   #14735
Tompior
UnlimitedWarnWorks
 
Tompior's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34

Posty: 2,362
Stan: Na Emeryturze
Tompior ma numer GG 3186363
Domyślny

No to w wpadnę w ferie, na jakieś 2-3 dni
__________________
Tompior jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2011, 15:21   #14736
DDoS
Born in Hell
 
DDoS's Avatar
 
Data dołączenia: 10 03 2004
Wiek: 38

Posty: 1,406
DDoS ma numer GG 2529081
Domyślny

Samolot Wawa > Tokio > Wawa jest za 2200 Ruskimi liniami i 2500 Austriackimi

Szukałem póki co noclegowni w okolicach Tokio, np:
taki hotelik 2 osoby, 7 dni - 40 000 jenów (+200 jenów od osoby za noc jakiejś dodatkowej opłaty = 42 800 jenów, wychodzi około te 100 zł za noc o ile nie jest to cena za osobę )

Wyjazd planuje ogólnie 8-24 lipca (2 tygodnie, bo 3 jednak nie dam rady ze względu na konieczność zamknięcia czerwca i lipca - karty pracy), myślę że z 3-4 dni na Tokio+Kamakura, a reszta Osaka i Kyoto z racji większej ilości miejsc do zwiedzania.

[qoute=eerion]Popytam się managera jakie opłaty by były tu gdzie mieszkam za tydzień noclegu. Tylko pod warunkiem, że nie będziesz robił burdelu ani siary. Manager dobrze sprecha po angielsku, więc jak się będziesz dobrze zachowywał to pomoże ci on w naprawdę wielu kwestiach.[/quote]

Jeżeli nie miałby nic przeciw dwóm spokojnym i grzecznym Polakom (obaj nie pijący jeden z natury drugi postanowienie noworoczne )
__________________

DDoS jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2011, 18:25   #14737
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Cytuj:
Szukałem póki co noclegowni w okolicach Tokio, np:
taki hotelik 2 osoby, 7 dni - 40 000 jenów (+200 jenów od osoby za noc jakiejś dodatkowej opłaty = 42 800 jenów, wychodzi około te 100 zł za noc o ile nie jest to cena za osobę )
Z tego co tam widzę, to wykupujesz pokój (z maksymalną ilością osób.), więc nie powinno być źle. Ale swoją drogą bardzo tani i gitez majonez.
Cytuj:
Jeżeli nie miałby nic przeciw dwóm spokojnym i grzecznym Polakom (obaj nie pijący jeden z natury drugi postanowienie noworoczne )
Spoko
Powiedzcie tylko na ile byście chcieli dni zostać, bo to ważna rzecz. Zaplanujcie sobie wycieczkę, bo np. w Kyoto lepiej nocować niż dojeżdżać z osaki, itd
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-01-2011, 00:22   #14738
Koszyk
Moderator
 
Koszyk's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 3,026
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Ktoś wie jak długo będą te beznadziejne fillery w bleachu?


I czy w Naruto jeszcze są a jak nie to od którego odcinka mogę ściągać bezpiecznie
__________________
Koszyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-01-2011, 19:40   #14739
Grycan
Użytkownik Forum
 
Grycan's Avatar
 
Data dołączenia: 14 06 2008
Lokacja: Rybnik
Wiek: 31
Wpisy bloga: 10

Posty: 551
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Bona
Poziom: 99+
Grycan ma numer GG 9815855
Domyślny



Ktoś chętny do spróbowania? xD
__________________

辟へき
アニメ


Grycan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-01-2011, 11:59   #14740
Pacz_knight
Użytkownik Forum
 
Pacz_knight's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2007
Lokacja: Japonia
Wiek: 31
Wpisy bloga: 15

Posty: 1,712
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Calmera
Poziom: 50
Poziom mag.: 5
Domyślny

http://www.figure.fm/post/en/21924/C...+no+Akito.html

Coś dla ciekawskich o nowym Code Geass'ie. ;p

@topic
Miło że temat nie tylko się sprowadza do mangi i anime, ale też do samej Japonii. ^^
Ja generalnie mam odłożone 4k na podróż i nie wiem jak to będzie z załatwianiem czegokolwiek. Na razie jednak nie myślę o tym tak bardzo, potrzeba zebrać jeszcze sumkę pieniędzy i mam nadzieję że zrealizuję marzenie w przyszłym roku. ;p

@Frizz
No, no! Projekty mi już pokazywałeś, ale na fotografii wyglądają o niebo lepiej.
Pochwal się w przyszłości kolejnymi. ;p

@edit
To ja też się czymś pochwalę! ^^
http://neko-slay.deviantart.com/gallery/24564828
Ostatnie moje figurki. Do wrzucenia mam jeszcze kilka fotografii dwóch, nowych figurek. xd
Dla chętnych i ciekawych powiem tyle, że w niedługim czasie będą kolejne, kolejne i kolejne. Niestety musicie się liczyć z czasem (mnie też się to tyczy), bo przesyłki z Japonii SAL'em idą cholernie długo. x.X

Mam też figurki na sprzedaż na allegro, więc zainteresowanych proszę o PW. ^^"

Ostatnio edytowany przez Pacz_knight - 07-01-2011 o 12:07.
Pacz_knight jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:32.


Powered by vBulletin 3