Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 28-01-2007, 14:40   #161
Kshaq
Prezes Supportu
 
Kshaq's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005

Posty: 847
Domyślny

Wszystko stało się bez kontroli...
Jest to mój ostatni post w tym temacie...
Wiecie... Grupa Instynktu ogłosiła, że to był wkręt... Ja z kumplami z Isary nie wierzyliśmy im od początku. Potem prawdą się stało, że znikanie Spike Sworda jest do zrobienia... Posługując się wskazówkami, przez prawie 2 dni bez przerwy próbowaliśmy... W końcu mi się udało... Postanowiłem, że nie będę milczał jak inni śmiejąc się, że ja wiem, a wy nie. Założyłem temat, dałem swoją solucje wyjaśniającą co zrobić. Oczywiście wszyscy zaczęli mnie jechać, za pomoc...

Tego nie rozumiem... Z własnej, dobrej woli chciałem wam pomóc, tłumacząc wam mniej więcej solucję Master Slayera. Zostałem wybluzgany za to, że chciałem wam pomóc. Nie podałem pełnej solucji co przyczyniło się do kolejnych bluzgów.
Gdybym założył temat z pełną solucją zapewne zostałbym wybluzgany tak samo, ponieważ wszyscy by mnie jechali za to, że powiedziałem im jak zniknąć Spike Sworda...

Nie rozumiem głupoty niektórych osób. Ktoś wam nie chce pomóc - bluzgacie go, ktoś wam chce pomóc podając wskazówki - też go bluzgacie. Co to za przyjemność zrobić coś co jest opisane krok po kroku. Zamiast zastanowić się, pomyśleć to nie... Trzeba wybluzgać... Tak będzie najlepiej. Koleś chciał nam pomóc? Co z tego, nie podał solucji...

Oczywiście wiele osób wciąż nie wierzy mi, że to potrafię. I co mnie to interesuje... Niech nie wierzą. Takie osoby po prostu mnie nie interesują.
Są jeszcze tacy co mówią, że sam do tego nie doszedłem mając mnie za kompletnego debila... Niech myślą... Ja też mam ich gdzieś... Niech popatrzą na siebie. Mając wyjaśnioną solucję Master'a nie potrafią tego zrobić... I kto tu jest debilem.

Po tym poście moja reputacja ulegnie w gruzach. Nie interesuje mnie to. Wciąż mam na tym forum przyjaciół, którzy jakoś mnie nie zdradzili i są przy mnie. Możecie myśleć o mnie co chcecie. Skoro Uważacie, że ktoś kto chce wam pomóc jest debilem, pomyślcie o innych osobach, które nie raz wam pomagały...

To by było na tyle... Myślę, że jakiś moderator przeczyta mojego raporta i skasuje ten temat, który był nie wypałem. Chciałem dobrze wyszło źle. Kto zawinił? Wszyscy swoją głupotą...
Kshaq jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 28-01-2007, 14:46   #162
Szkut
Zbanowany
 
Data dołączenia: 02 10 2005
Lokacja: Tczew
Wiek: 32

Posty: 680
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Thoria
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kshaq Pokaż post
Wszystko stało się bez kontroli...
Jest to mój ostatni post w tym temacie...
Wiecie... Grupa Instynktu ogłosiła, że to był wkręt... Ja z kumplami z Isary nie wierzyliśmy im od początku. Potem prawdą się stało, że znikanie Spike Sworda jest do zrobienia... Posługując się wskazówkami, przez prawie 2 dni bez przerwy próbowaliśmy... W końcu mi się udało... Postanowiłem, że nie będę milczał jak inni śmiejąc się, że ja wiem, a wy nie. Założyłem temat, dałem swoją solucje wyjaśniającą co zrobić. Oczywiście wszyscy zaczęli mnie jechać, za pomoc...

Tego nie rozumiem... Z własnej, dobrej woli chciałem wam pomóc, tłumacząc wam mniej więcej solucję Master Slayera. Zostałem wybluzgany za to, że chciałem wam pomóc. Nie podałem pełnej solucji co przyczyniło się do kolejnych bluzgów.
Gdybym założył temat z pełną solucją zapewne zostałbym wybluzgany tak samo, ponieważ wszyscy by mnie jechali za to, że powiedziałem im jak zniknąć Spike Sworda...

Nie rozumiem głupoty niektórych osób. Ktoś wam nie chce pomóc - bluzgacie go, ktoś wam chce pomóc podając wskazówki - też go bluzgacie. Co to za przyjemność zrobić coś co jest opisane krok po kroku. Zamiast zastanowić się, pomyśleć to nie... Trzeba wybluzgać... Tak będzie najlepiej. Koleś chciał nam pomóc? Co z tego, nie podał solucji...

Oczywiście wiele osób wciąż nie wierzy mi, że to potrafię. I co mnie to interesuje... Niech nie wierzą. Takie osoby po prostu mnie nie interesują.
Są jeszcze tacy co mówią, że sam do tego nie doszedłem mając mnie za kompletnego debila... Niech myślą... Ja też mam ich gdzieś... Niech popatrzą na siebie. Mając wyjaśnioną solucję Master'a nie potrafią tego zrobić... I kto tu jest debilem.

Po tym poście moja reputacja ulegnie w gruzach. Nie interesuje mnie to. Wciąż mam na tym forum przyjaciół, którzy jakoś mnie nie zdradzili i są przy mnie. Możecie myśleć o mnie co chcecie. Skoro Uważacie, że ktoś kto chce wam pomóc jest debilem, pomyślcie o innych osobach, które nie raz wam pomagały...

To by było na tyle... Myślę, że jakiś moderator przeczyta mojego raporta i skasuje ten temat, który był nie wypałem. Chciałem dobrze wyszło źle. Kto zawinił? Wszyscy swoją głupotą...
I prawidlowo mieli wskazowki a ich nie wykorzystali close topic plz
Szkut jest offline  
stary 28-01-2007, 14:49   #163
W.S.F.
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 12 2006

Posty: 47
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kshaq Pokaż post
Tego nie rozumiem... Z własnej, dobrej woli chciałem wam pomóc, tłumacząc wam mniej więcej solucję Master Slayera. Zostałem wybluzgany za to, że chciałem wam pomóc. Nie podałem pełnej solucji co przyczyniło się do kolejnych bluzgów.
Gdybym założył temat z pełną solucją zapewne zostałbym wybluzgany tak samo, ponieważ wszyscy by mnie jechali za to, że powiedziałem im jak zniknąć Spike Sworda...
Morał? Znając rozwiązania róznych zagadek lepiej zostawić je dla siebie. Niektóre pytania powinny pozostać bez odpowiedzi. Skoro jedyną 'nagrodą' jest fakt posiadania umiejętności 'usuwania' spike'a z wyspy, to chyba lepiej wpaść samemu na to. Póki co kilka osób już dochodzi do rozwiązania więc o co tu się pieklić? Wskazówki są wystarczające. Powodzenia.
W.S.F. jest offline  
stary 28-01-2007, 14:50   #164
Gniew Mroku
Użytkownik Forum
 
Gniew Mroku's Avatar
 
Data dołączenia: 22 02 2004
Wiek: 35

Posty: 292
Domyślny

Trudno jest stworzyć temat o takiej tematyce i nie zostać zbluzganym. Na pewno jednym z powodów założenia tego tematu była chęć zasłynięcia. Ale to jest naturalny odruch człowieka i nie można mieć do nikogo pretensji o to - tym bardziej, że nie można zaprzeczyć, że robił to pomagając.

Usuwanie tego tematu też nie ma sensu, bo powstanie kolejny, gdyż, jak ktoś stwierdził nie łamie on zasad - nie wiemy czy to quest więc to nie QS.

Co do tematu, męczę się od wczoraj i nic mi do głowy nie przychodzi. Na pewno nie pogardziłbym dodatkową podpowiedzią, ale też nie chciałbym całkowitego spoila.
__________________

Ostatnio edytowany przez Gniew Mroku - 28-01-2007 o 14:53.
Gniew Mroku jest offline  
stary 28-01-2007, 15:20   #165
Shinodin Barthez
Użytkownik Forum
 
Shinodin Barthez's Avatar
 
Data dołączenia: 01 06 2005

Posty: 192
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Menera
Poziom: 17
Domyślny

Ja chciałbym wiedzieć jedną jedyną rzecz...czy jedną osobą można zniknąć spike sworda ?? Prosze o odpowiedź ludzi którzy wiedzą jak to zrobić...żadnych domysłów
Shinodin Barthez jest offline  
stary 28-01-2007, 15:27   #166
Wald_Kerius
eX Moderator
 
Wald_Kerius's Avatar
 
Data dołączenia: 07 08 2005
Lokacja: www.tibiaspy.com
Wpisy bloga: 2

Posty: 847
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Secura
Poziom: 170
Skille: 96/75
Poziom mag.: 23
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kshaq
przyjaciół, którzy jakoś mnie nie zdradzili i są przy mnie.
Skończ żeś wać pan, wstydu oszczędź.
__________________

Nowa strona o Tibii w profesjonalnym wydaniu


Mój temat ze zdjęciami



Pacc Secura - 400k. Wiadomość do Wald Kerius - Secura/Ankrahmun (list).
Wald_Kerius jest offline  
stary 28-01-2007, 15:27   #167
slawekmag
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 09 2005
Lokacja: [HACKED]
Wiek: 31

Posty: 1,284
slawekmag ma numer GG 5665999 Send a message via Skype™ to slawekmag
Domyślny

@Kshaq

Powiem tyle. W temacie w którym pewna paczka chamsko zrobiła sobie z całego forum jaja dostaliśmy już podpowiedzi. Wystarczająco dużo. Dużo osób je widziało i od tamtego momentu zaczęło rozwiązywać zagadkę. Ty je wrzuciłeś do jednego posta i dopisałeś troszkę od siebie (zresztą durną instrukcję, jak zrozumieć resztę solucji -.-) żeby zaszpanować i się pochwalić. Każdy kto chciał odnaleźć to, po przeczytaniu tego tematu zaczął to robić. A ty zaszpanowałeś przed grupą, w większości n00bów, którzy i tak tego nie znajdą a będą tylko czekać na pełną solucję.

Według mnie postąpiłeś chyba najgorzej, bo jednak Instynkt i paczka to pierwsi odkryli, i pokazali że da się to zrobić, a ty to wykorzystałeś (co nie usprawiedliwia ich wybryku, który jednak miał sporo pozytywnych skutków w mojej opinii). Temat do zamknięcia, bo zrobi tu się tylko spamowisko.

Sławek
__________________
[HACKED] by Winzard
slawekmag jest offline  
stary 28-01-2007, 15:45   #168
Zito
Użytkownik Forum
 
Zito's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2005
Wiek: 42

Posty: 136
Stan: Na Emeryturze
Imię: Zito
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez slawekmag Pokaż post
Według mnie postąpiłeś chyba najgorzej, bo jednak Instynkt i paczka to pierwsi odkryli, i pokazali że da się to zrobić, a ty to wykorzystałeś (co nie usprawiedliwia ich wybryku, który jednak miał sporo pozytywnych skutków w mojej opinii).
Yyyy... oni to pierwszi odkryli? Szok.. pewnie nauczyli potem Master Slayera?

Kshaq zrobil dokladnie to co "Instynkt i paczka" tylko bez "wkretu" i tyle. Co to kogo obchodzi kto i jak poznal rozwiazanie.. czy z taka a nie inna solucja? Staral sie cos zrobic w tym temacie - moze mu nie wyszlo ale to chyba nie powod do bluzgania na niego?

Ostatnio edytowany przez Zito - 28-01-2007 o 15:58.
Zito jest offline  
stary 28-01-2007, 16:19   #169
Gobii
Zbanowany
 
Gobii's Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2006
Wiek: 32

Posty: 223
Imię: Kardes
Profesja: Rookstayer
Świat: Xantera
Poziom: 17
Skille: 18/22
Gobii ma numer GG 3681649 Send a message via Skype™ to Gobii
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez slawekmag Pokaż post
@Kshaq

Powiem tyle. W temacie w którym pewna paczka chamsko zrobiła sobie z całego forum jaja dostaliśmy już podpowiedzi. Wystarczająco dużo. Dużo osób je widziało i od tamtego momentu zaczęło rozwiązywać zagadkę. Ty je wrzuciłeś do jednego posta i dopisałeś troszkę od siebie (zresztą durną instrukcję, jak zrozumieć resztę solucji -.-) żeby zaszpanować i się pochwalić. Każdy kto chciał odnaleźć to, po przeczytaniu tego tematu zaczął to robić. A ty zaszpanowałeś przed grupą, w większości n00bów, którzy i tak tego nie znajdą a będą tylko czekać na pełną solucję.

Według mnie postąpiłeś chyba najgorzej, bo jednak Instynkt i paczka to pierwsi odkryli, i pokazali że da się to zrobić, a ty to wykorzystałeś (co nie usprawiedliwia ich wybryku, który jednak miał sporo pozytywnych skutków w mojej opinii). Temat do zamknięcia, bo zrobi tu się tylko spamowisko.

Sławek
A właśnie że nie lamusku.
Przed chwilą mi się udało zniknąć ssa dzięki jego radom w tym temacie.
Dzięki Kshaq.
Gobii jest offline  
stary 28-01-2007, 16:35   #170
slawekmag
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 09 2005
Lokacja: [HACKED]
Wiek: 31

Posty: 1,284
slawekmag ma numer GG 5665999 Send a message via Skype™ to slawekmag
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gobii Pokaż post
A właśnie że nie lamusku.
Przed chwilą mi się udało zniknąć ssa dzięki jego radom w tym temacie.
Dzięki Kshaq.
Nie jego, on je tylko zebrał, i opisał jak je czytać (chyba dla debili). Po za tym to powinno zostać w tajemnicy.

Po za tym nie mów tak do mnie kiełbasko.
__________________
[HACKED] by Winzard
slawekmag jest offline  
stary 28-01-2007, 16:59   #171
Coray
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez slawekmag Pokaż post
Nie jego, on je tylko zebrał, i opisał jak je czytać (chyba dla debili). Po za tym to powinno zostać w tajemnicy.

Po za tym nie mów tak do mnie kiełbasko.
O Bosh ... jaki tekst, "kiełbasko". Spadłem z krzesła ... Człowieku nie dobijaj XDD

Tak swoją drogą to przydałoby się więcej wskazówek

@down

Nie dobijaj. Myślałem, że chodź ludzie w supporcie znają gramatykę ..., a tu zonk nie-ma ps. Mogło by być wiele, oj wiele. Np. Jaka to 2 jaskinia (gdzie jest)

Ostatnio edytowany przez Coray - 28-01-2007 o 17:15.
 
stary 28-01-2007, 17:11   #172
Thor of heaven
Tibia.pl Support
 
Thor of heaven's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2006
Lokacja: Sailent Hell
Wiek: 31

Posty: 350
Thor of heaven ma numer GG 726027 Send a message via Skype™ to Thor of heaven
Domyślny

Kolejna wskazówka?? Hahhaha to już musiało by być rozwiązanie bo kolejnej niema..
__________________
Thor był uznawany za bliższego ludziom niż Odyn - jest równie gwałtowny, ale mniej tajemniczy. Podróżował rydwanem zaprzężonym w kozły.

Nie był tak przebiegły jak Odyn i zdarzało mu się wpaść w pułapkę (przykładem tego jest słynna przygoda Thora w gościnie u króla Utgardu, olbrzyma zwanego Lokim), ostatecznie jednak zawsze zwyciężał. Od jego imienia pochodzi nazwa czwartku :
(Torsdag, Thursday = 'dzień Thora').
Thor of heaven jest offline  
stary 28-01-2007, 17:12   #173
Michoss
Kapłan Preclanski
 
Michoss's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2006
Lokacja: Sosnowiec
Wpisy bloga: 145

Posty: 2,190
Michoss ma numer GG 5483916
Domyślny

@up
hmh...kolejną wskazówką mogła by być choćby "banalna rzecz"
__________________
Pisał to:
ichos
Michoss jest offline  
stary 28-01-2007, 17:23   #174
Coray
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ludzie, zlitujcie się !!! podpowiedzcie coś jeszcze !

Ostatnio edytowany przez Coray - 28-01-2007 o 17:52.
 
stary 28-01-2007, 17:30   #175
Hamtarox
Użytkownik forum
 
Hamtarox's Avatar
 
Data dołączenia: 28 01 2007

Posty: 7
Imię: Hamtarov
Profesja: Rookstayer
Świat: Xantera
Hamtarox ma numer GG 3362385
Pytanie

Hmm ogladalem filmik z luminery i zauwazylem ze zadnego potwora po drodze nie zabijaja (?)
Na poczotku gdy ida do tej komnaty niczego nie ubili , gdy jeden zostal to drugi poszedl do miejsca z sword of fury i tez nieczego nie ubijal Dopiero gdy ognie zgasly a sword znikl zabil wolfa. No wiec na tabliczce pisze: "Only the humble may touch the Sword of Fury" czyli: "Tylko pokorny moze dotknac Sword Fury"
Skoro oni ida i nie zabijaja niczego to sa w jakis sposob pokorni
Z drugiej strony "podobno" de'Bove zniknęla sof po uderzeniu/zabiciu owcy wiem ze to byla sciema ale... to tak jakby byla niepokorna i za zabicie zwierzecia
spotakala ja kara tzn. sowrd jej zniknal (?) hmmm...

Myslcie co chcecie takie jest moje zdanie A i Xanterze Kardes sprawil ze sword zniknal,
lecz nie powiedzial jak Hehe a sworda do tej pory nie ma bo poprobowalbym swoich pomyslow

@Down Hehe, a mi sie to slowo bardzo spodobalo ale niech bedzie

Ostatnio edytowany przez Hamtarox - 28-01-2007 o 17:47.
Hamtarox jest offline  
stary 28-01-2007, 17:44   #176
W.S.F.
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 12 2006

Posty: 47
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hamtarox Pokaż post
A i Xanterze sworda zniknal Kardes
Nie można pisać bardziej po polsku? Na przykład 'sprawił, że ss zniknął' 'Ktoś coś zniknął' brzmi bardzo niegramatycznie i mnie dobija

@Edit
Wiem, czepiam się ;p

Ostatnio edytowany przez W.S.F. - 28-01-2007 o 17:56.
W.S.F. jest offline  
stary 28-01-2007, 17:50   #177
slawekmag
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 09 2005
Lokacja: [HACKED]
Wiek: 31

Posty: 1,284
slawekmag ma numer GG 5665999 Send a message via Skype™ to slawekmag
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Coray Pokaż post
Ludzie, zlitujcie się !!! podpowiedzcie coś jeszcze !
Właśnie z powodu takich osób tego tematu nie powinno wogóle być.

Ludzie, zlitujcie się i przestańcie prosić o więcej. Lepiej włączcie tibię i poszukajcie, a nie siedzicie na forum. I tak nikt nic więcej nie podpowie.
__________________
[HACKED] by Winzard
slawekmag jest offline  
stary 28-01-2007, 17:57   #178
Coray
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

@up
Gobii miał rację nazywając cię lamuskiem ...
Eh ... czy ty nie rozumiesz, że siedzę nad tym już 3 dzień ?
Jeżeli ci coś przeszkadza to tu nie wchodź ...
 
stary 28-01-2007, 18:03   #179
Michoss
Kapłan Preclanski
 
Michoss's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2006
Lokacja: Sosnowiec
Wpisy bloga: 145

Posty: 2,190
Michoss ma numer GG 5483916
Domyślny

Ponad 5 godzin łażenia po podziemiach...4 zużyte antidoty...4 zużyte lf'y...ponad 30 zjedzonych ryb...6 wypitych slime...I WIELKIE GÓWNO!
I nie pie***l nam tu żebyśmy "brali sie do pracy to napewno zaraz wymyślimy" bo to gówno prawda! My musimy najpierw wymyślić a potem brać się do roboty! Mu nie chcemy żebyście nam podali dokładną solucje co do 1go hp które ma zostać/mamy zabrać potworowi! Skoro ta czynność jest tak "Debilna i banalna zarazem" to znaczy że my jesteśmy chyba zbyt inteligentni i wymagający!
Powiedzcie chociaż co ma być tą "Debilną i banalną czynnością"!
__________________
Pisał to:
ichos
Michoss jest offline  
stary 28-01-2007, 18:04   #180
Gobii
Zbanowany
 
Gobii's Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2006
Wiek: 32

Posty: 223
Imię: Kardes
Profesja: Rookstayer
Świat: Xantera
Poziom: 17
Skille: 18/22
Gobii ma numer GG 3681649 Send a message via Skype™ to Gobii
Domyślny

@Hamtarov
Kto ci powiedział że ja go zniknąłem??
Gobii jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:17.


Powered by vBulletin 3