Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Updates

Notki

Updates Forum zawiera wszelkie informacje o najnowszym update oraz pod fora z informacjami o byłych update.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 10-06-2007, 21:17   #1
NinJa
Użytkownik Forum
 
NinJa's Avatar
 
Data dołączenia: 06 07 2005

Posty: 277
Domyślny Kilka pytań, co o tym myślicie?

Kilka pytań które mnie ciekawią, pewnie i tak nikt nie zna odpowiedzi ale może macie jakąś ciekawą hipotezę :>

1. Czary ofensywne mają zależeć od skilla i broni, a co się stanie jak ktoś takiego ICE RAPIERA założy (100 atk. 1 def)?

2. Power bolty u palka mają służyć jako SD, czy to ma znaczyć że mają mieć hit minimalny i maksymalny jak obecnie SD? Będzie zależało to od głównie od dista czy od lvla?

3. Czy teraz expowiska które wymagały dosyć wysokiego lvla bądź dobrych skills będą oblegane przez 50+ knightów i 50+ palków? (chodzi mi o dragi, dle itd)
Czy rola się odrwóci i MS/ED zaczną expić na tzw. gównach?


4. Czy tibia idzie w kierunki L2, KO ? Czy niedługo w kolejnym update zobaczymy "specjalizacje" / "podklasy" czy jak to tam zwał?

5. Pewnie nowe czary będą dostępne tylko dla posiadaczy opłaconego konta, co oznacza że knight i paladin przestaną być najlepszymi profesjami na facc'u (chodzi mi o pvm). Praktycznie nie będą oni już mogli używać run, ponieważ hity będą zbyt małe. Mylę się ?

6. Czy ms i ed znowu wrócą do expienia przy pomocy run ?

Ostatnio edytowany przez NinJa - 10-06-2007 o 21:42.
NinJa jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 10-06-2007, 21:39   #2
Dwimenor
Born to Ban
 
Dwimenor's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: inny wymiar
Wiek: 37
Wpisy bloga: 7

Posty: 2,783
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 88
Skille: 87/62
Poziom mag.: 18
Dwimenor ma numer GG 7472583
Domyślny

Cytuj:
1. Czary ofensywne mają zależeć od skilla i broni, a co się stanie jak ktoś takiego ICE RAPIERA założy (100 atk. 1 def)?
I pewnie przy skillu ponad 100? Cóż, jeżeli siła ice rapiera nie zostanie zmieniona, jest szansa na czterocyfrową wartość zadanych obrażeń.
Cytuj:
2. Power bolty u palka mają służyć jako SD, czy to ma znaczyć że mają mieć hit minimalny i maksymalny jak obecnie SD? Będzie zależało to od głównie od dista czy od lvla?
Wyczytałeś to w temacie eerion? Cóż, chodzi taka teoria ale...to jest tylko teoria.

Cytuj:
3. Czy teraz expowiska które wymagały dosyć wysokiego lvla bądź dobrych skills będą oblegane przez 50+ knightów i 50+ palków? (chodzi mi o dragi, dle itd)
Czy rola się odrwóci i MS/ED zaczną expić na tzw. gównach?
Raczej zmieni się to o tyle, że rycerze na 50lv+ będą dalej expić tam gdzie to robili wcześniej, ale bardziej efektywnie. To samo tyczy się palków. 60lv, 1k boltów, bp manasów i młócenie gsów na poh(facc) lub tomby/piraty(pacc). Będzie to bardziej efektywnie, ale miejsce się nie zmieni.
Cytuj:
4. Czy tibia idzie w kierunki L2, KO ? Czy niedługo w kolejnym update zobaczymy "specjalizacje" / "podklasy" czy jak to tam
nah, tibia idzie w własnym stylu.
__________________
Poniższe zdanie jest fałszywe
Powyższe zdanie jest prawdziwe.
Dwimenor jest offline  
stary 10-06-2007, 22:22   #3
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Cytuj:
2. Power bolty u palka mają służyć jako SD, czy to ma znaczyć że mają mieć hit minimalny i maksymalny jak obecnie SD? Będzie zależało to od głównie od dista czy od lvla?
SD, Power Bolty zawsze miały hit minimalny.
Power Bolty po prostu zostana tak wzmocnione, by z kuszą zastępować SD
Oczywiście nie myśl, zę będziesz bił tak mocno jak sorc z SD teraz.
Będą bić tak by w przybliżeniu (słabiej jednak zapewne) jak osłabiony sorc po update ^^
I będą bic zależnie od twojego lvlu i (głównie) skilla
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline  
stary 10-06-2007, 22:39   #4
NinJa
Użytkownik Forum
 
NinJa's Avatar
 
Data dołączenia: 06 07 2005

Posty: 277
Domyślny

/\
hit minimalny power bolta? Mogę się mylić ale nigdy o czymś takim nie słyszałem, gdy poszedłem pkować noob charem (43 pall z 76 dista) wziąłem 10 power boltów i pamiętam że raz wszedł hit za 4 (zapamiętałem bo niezły zonk).
Jeżeli myślisz że to bzdura mam film.
NinJa jest offline  
stary 10-06-2007, 22:51   #5
Szarancza
Użytkownik forum
 
Szarancza's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2007

Posty: 20
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez NinJa Pokaż post
/\
hit minimalny power bolta? Mogę się mylić ale nigdy o czymś takim nie słyszałem, gdy poszedłem pkować noob charem (43 pall z 76 dista) wziąłem 10 power boltów i pamiętam że raz wszedł hit za 4 (zapamiętałem bo niezły zonk).
Jeżeli myślisz że to bzdura mam film.
To niejest bzdura jak p bolty mialy by minimalny atak to czemu taki avanger etc. mialy by go niemiec tylko czary maja minimalny atak z tego co mi wiadomo
Szarancza jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 02:03.


Powered by vBulletin 3