Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 03-11-2005, 15:16   #101
Yarpen Zigrin
Zbanowany
 
Yarpen Zigrin's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2005
Lokacja: Tam gdzie nie mam kontroli...
Wiek: 33

Posty: 118
Stan: Na emeryturze
Yarpen Zigrin ma numer GG 2070266
Domyślny

Mam farta ze snami. Może to jest miłe uczucie, ale nie wiem czemu nie daje mi to spokoju, ja miewam niby prorocze sny czasami. Przynamniej ja to biore jako zbieg okolicznosci
Yarpen Zigrin jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 03-11-2005, 15:31   #102
Mystic Evil
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 04 2005
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 32

Posty: 61
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Isara
Poziom: 37
Skille: 68/65
Poziom mag.: 5
Mystic Evil ma numer GG 1115060
Domyślny

Jak byłem mały, snilo mi sie ze pukal ktos do drzwi. Wtedy mieszkalem jeszcze w bloku. Nikogo nie bylo w domu. Nie otwieralem drzwi. Ale dzwonek nie przestawal dzwonic -,- No to postanowilem otworzyc te drzwi. Otwieram a tu dwuch kolesi w kominiarach. Próbowalem zamknąc drzwi lecz oni byli silniejsi. Dostalem czyms w leb i sie obudzilem :/ Pozniej znowu poszedlem spac i czesc II sie zaczela xD Siedze w domu juz ograbionym przez tych kolesi, placze i wolam o pomoc. Po chwili do domu wchodzi mój ojciec cały we krwi i pada na ziemie. I sie obudzilem ;s
Jakis rok temu mialem sen ze calowalem sie z tak piekna dziewczyna, ze opisac sie nie da xD Nagle wchodzi do pokoju siora, cos sie pruje do mnie i sen poszedl sie ***ac
Te najciekawsze sny opowiedzialem ;p Ale ostatnio prawie wogole nie mam snów :/
__________________
Jezdem óczólony na błendy ortograficzne
Mystic Evil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-11-2005, 20:03   #103
Yarpen Zigrin
Zbanowany
 
Yarpen Zigrin's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2005
Lokacja: Tam gdzie nie mam kontroli...
Wiek: 33

Posty: 118
Stan: Na emeryturze
Yarpen Zigrin ma numer GG 2070266
Domyślny

OnlyM to może zamienimy się sanmi co? Może tobie się spodoba
Yarpen Zigrin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-11-2005, 21:43   #104
Toomek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 10 2004
Lokacja: Rawa Mazowiecka
Wiek: 34

Posty: 104
Stan: Aktywny gracz
Imię: Yoomek
Profesja: Sorcerer
Świat: Harmonia
Poziom: 33
Poziom mag.: 46
Domyślny

ostatnio to mi się nic nei śni a moze po prostu tego nie pamiętam. ale doskonale pamiętam kosmzary z mojego dzieciństwa szczególnei gdy byłem chory a moj agorączka dochodziła do 40 C więc ciekawe one nei było dla dziecka które chodziło do przedszkola miałem może z 5-6 lat ale takich dzikich to ja nie miałem więc się podziele. Śniło mi się że nagle znajdowałem się na jakimś morzu i wokól było pełno okrętów ale nigdzie nie było żadnych ludzi same okręty takie jak mieli piraci a ja byłem wielkości tych okrętów i chodziłem po wodzie... Nagle zobaczyłem że wmoja strone leci jakaś wielka kula dosłownie jak księżyc wyglądała. Wydawała się tak ogromna i tak ciężka a można ją było podnieść jednym palcem. a wszytsko było w kolorze jakby zachodzącego słońca efektu... nei wiem co mnei przerażało w tym koszmarze chyba ogrom tej kuli i to że byłem tam zupełnie sam... Koszmar zniknoł gdy powiedziałem o nim mojej mamie... teraz to jest śmieszne ale wtedy wcale nie było...


a teraz moze coś śmiesznego... czasem w nocy śni mi się ze schowałem gdzięś czy dostałem od kogoś kaski dosyć sporo i rano gdy się tylko obudze biegne by sprawdzić czy ta kaska tam jest a tu się lipa okazuje... Raz to się nawet z mamą pokłuciłem że mi kase dawała a ja jej nie mam XD
Toomek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-11-2005, 21:54   #105
OnlyM(PL)
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

@Yarpen Zigrin plx0r tylko jak :S

Apropo to cos mi sie snilo tylko nie pamietam ;p Odrazu jak sie obudzilem to wiedzialem a 5 min pozniej w ogole zapomnialem =/
  Odpowiedz z Cytatem
stary 04-11-2005, 17:18   #106
Yarpen Zigrin
Zbanowany
 
Yarpen Zigrin's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2005
Lokacja: Tam gdzie nie mam kontroli...
Wiek: 33

Posty: 118
Stan: Na emeryturze
Yarpen Zigrin ma numer GG 2070266
Domyślny

I znów ten sam sen, może trochę zmieniony bo były inne wydarzenia ale końcówka ta sama. Ja się ide leczyć...
Yarpen Zigrin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2005, 08:13   #107
Vekegi
Użytkownik Forum
 
Vekegi's Avatar
 
Data dołączenia: 31 12 2004
Lokacja: Bełchatów/"...W państwie pełnym nienawiści..."
Wiek: 32

Posty: 716
Stan: Niegrający
Świat: Kyra
Domyślny

a ja dzisiaj mialem sen ze sprzedawalem pralke na allegro XD haha
__________________
Łza na ślipiach, nie przerwie niczego i tak 247
Nad czaszkami groźby, być złym czy dobrym?
Zero pytań, wątpisz ? Strach tonie w liczbach
One odbite w źrenicach, a świat upadły w mitach
Zamiast powstać w krytykach czynów,
kreuje co dnia lepszych skurwysynów
Od siebie minimum by z dumą się nie rozstać 2005
Realia Made in Polska
Vekegi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2005, 09:17   #108
Vomusu
Użytkownik Forum
 
Vomusu's Avatar
 
Data dołączenia: 12 11 2004

Posty: 210
Domyślny

lolz a ja mialem sen ze mi siore helikopterem porwali i strzelalem do nich z m60, dostalem w lab z miniguna i sie obudzilem XD
__________________

Vomusu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2005, 09:18   #109
kaczi
Użytkownik Forum
 
kaczi's Avatar
 
Data dołączenia: 21 08 2004
Lokacja: Daleko Ci do mnie. Sklep: Skate Shop.
Wiek: 33

Posty: 949
Stan: Niegrający
Wyślij wiadomość przez ICQ do kaczi kaczi ma numer GG 4029572
Domyślny

Ja miałem sen, że pobiłem największego bossa mafii w Polsce
I chodziłem wystraszony przez reszte snu...
Teraz nawet się boję, że zaraz jakąś kulke dostane
__________________
~~Wieczny Szejk of Oldschool's maniacs~~

Jestem jaki jestem to fakt
Lubie kiedy buja sie mój świat
Poruszam sie raz w przód raz w tył
Ja piłem, pije i będę pił
Historii mojej nie pozna nikt
Znów świat się buja a ja z nim
To nie jest wyścig , to nie próba sił
Ja piłem, pije i będę pił.

kaczi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-11-2005, 07:15   #110
Talarek
Użytkownik forum
 
Talarek's Avatar
 
Data dołączenia: 24 03 2005
Lokacja: Sk-ce

Posty: 19
Domyślny

@Yarpen Zigrin
Ja czytalem, ze wiekszosc powtarzajacych sie koszmarow ma zwiazek z poprzednim wcieleniem, np. byl taki przypadek, ze koles caly czas snil ze kogos zabija, poddal sie hipnozie i okazalo sie, ze byl gestapo.
A u ciebie to nie wiem, moze w poprzednim wcieleniu uratowales komus zycie w taki sposob (?)
Talarek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-11-2005, 20:40   #111
Yarpen Zigrin
Zbanowany
 
Yarpen Zigrin's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2005
Lokacja: Tam gdzie nie mam kontroli...
Wiek: 33

Posty: 118
Stan: Na emeryturze
Yarpen Zigrin ma numer GG 2070266
Domyślny

Kolejny sen z serii Emma Watson...

Tym razem spotykamy naszych bohaterów

Coś się wydarzyło. Niepamiętam co. Wiem, że coś jej się stalo... Byliśmy w pociągu towarowym... Akurat jeden kontener był pusty, więc tam się znaleźliśmy... Jej coś było... Mówiła, że jej zimno. Kazałem jej zdjąć kurtkę (która btw. normlanie bardzo mi się podba) bym mógł zobaczyć co jej jest...
Nie cchaiala. Powiedziała, że jej zimno i tyle. Zauważyłem krew na ramieniu i klatce. Mówiła, że jej zimno... W końcu zdjęłą. Patrze, jakieś zakarzenie się wdało. Okryłem ją swoją kurtką i jescze jej. Ona przytula się do mnie, więc ją objąłem. Mówiła, że zimno. I tak zdawało się, że sen trwał 5 h i przez cały czas było jej zimno i cały czas ją trzymałem. Na końcu załkała i się obudziłem...
Yarpen Zigrin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-11-2005, 20:55   #112
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

@UP : Ty jestes od tej aktorki uzalezniony? Zachowujesz sie tak, jakby to byla twoja dziewczyna
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-11-2005, 20:57   #113
Yarpen Zigrin
Zbanowany
 
Yarpen Zigrin's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2005
Lokacja: Tam gdzie nie mam kontroli...
Wiek: 33

Posty: 118
Stan: Na emeryturze
Yarpen Zigrin ma numer GG 2070266
Domyślny

Czy znalazł ktoś lekarstwo na zauroczenie. POzatym ja bardzo mało siedzę na jej stronach i obecnie mało mnie interesuje... I nie wiem skąd te sny. Ja ide do psychiatry jutro chyba i hipnoza lub pokoik...
Yarpen Zigrin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-11-2005, 21:37   #114
Ryłek
Zbanowany
 
Ryłek's Avatar
 
Data dołączenia: 23 09 2004
Wiek: 34
Wpisy bloga: 3

Posty: 700
Imię: RC-1262
Ryłek ma numer GG 1617583
Domyślny

Ja miałem kiedyś bardzo debilny sen. Otóż śniło mi się, że jestem na innej planecie (sztucznej - zero trawy,gleby etc.), ogólnie jedno miejsce jakie z niej pamiętałem to była dokładna replika placu przy ratuszu w Koszalinie. No i nagle BUM zgasło sztuczne światło, obudziłem się w jakimś budynku na planie kwadratu z dziedzińcem w środku (nie wiem czemu ale zawsze jak wspominam ten sen to jest to najważniejszy szczegół) zbudowany był cały z jakiegoś hi-tech materiału a.la ten statek w Nowej Nadziei. I tam jest po prostu piekło, pełno strzałów pistoletów, zamieszki, walki - idiotyzm. W końcu po czasie błąkania się spotykam jakąś rebeliantkę, która proponuje przyłączenie się do nich i walkę o odzyskanie CZEGOŚ (mogło to być wszystko xP). Biore pistolet do łapy i... koniec, a pamiętam jeszcze, że walka toczyła się tak, że promień strzału leciał przez cały dziedziniec... krótko mówiąc jakby dwa fronty w dwóch częściach budynku.
A nie mówiłem, że debilizm?
Pierwszy raz opisuje ten sen xP
Ryłek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-11-2005, 22:16   #115
OnlyM(PL)
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

@Nekromanta Nie tylko on


Ale mi niestety nic mi sie o niej nie sni :S
  Odpowiedz z Cytatem
stary 06-11-2005, 22:25   #116
Darth Ryba
Użytkownik Forum
 
Darth Ryba's Avatar
 
Data dołączenia: 06 07 2005
Lokacja: Chodzież
Wiek: 30

Posty: 286
Darth Ryba ma numer GG 5555782
Domyślny

Ja wczoraj miałem bardzo głupi sen:

Normalnie z rodzinką byłem na wakacjach nad morzem. Ok wszystko sie skonczylo i jechalismy do domu. Już widzę moj blok, a przed nim jakis czarny, dziwny samochód. Juz zacząłem sie denerwować. Poszlismy na górę. Wchodzimy do domu, a ja patrzę, i widzę jak ta pani z W11 okrada mój dom!! . Kazała nam stanąć pod scianą. Trochę staliśmy, a ona powiedziała: Chyba wezmę te ściany i się obudziłem
Darth Ryba jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-11-2005, 22:31   #117
OnlyM(PL)
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

@ up MUAHAHAHHAHAHAH LOL ROTFL BRB XD

Ja najbardziej hmmm "dziwny sen" mialem taki, ze zamienilem sie w dziewczyne i wystepowalem w poroniolu XD.
Jak sie obudzilem to sie dziwilem czego ja nie wymysle i sie troche smialem ;p
  Odpowiedz z Cytatem
stary 06-11-2005, 22:36   #118
Darth Ryba
Użytkownik Forum
 
Darth Ryba's Avatar
 
Data dołączenia: 06 07 2005
Lokacja: Chodzież
Wiek: 30

Posty: 286
Darth Ryba ma numer GG 5555782
Domyślny

Ja jak bylem młodszy do sie kazdego potwora bałem we snie. Normalnie kładłem się na ziemię i zamykałem oczy. Teraz probuję sie sprawdzic i się leję z tym potworem. Zazwyczaj jest to w stylu matrixa. O, przypomniał mi się jeden z wielu moich chorych snów: Idę sobie przez jakies pole, a tu nagle wystakuje gigantyczny dinozaur, który zjadł słońce, beknął na ziemie i ziemia była skarzona. Potem naukowcy chodzili z odkurzaczami i to czyscili i sie obudziłem. Jak przypomną mi się jakies jeszcze chore sny to napisze
@edit
przypomniał mi sie najgorszy sen jaki mialem w życiu. Jeszcze mi ciarki przechodzia. Mianowicie: Ide sobie z tatą, dziadkiem i siostrą. Nagle wielki wybuch. Niebo zrobilo sie fioletowe. Zaczął padać śnieg. Ja z tatą dziadkiem i siostrą wskoczylismy do klatki schodowej, która była obok nas. Tata i dziadek zaczeli zakrywac usta i nosy. Powiedzieli, żebym tez tak zrobil, bo atakuje nas ufo. Zobaczylem na niebie pełno pocisków i zapytałem tatę: Czy do końca życie będziemy musieli tak oddychać? Odrazu znalazłem się na skrzydle atakującego statku. Skrzydło się urwało. Potem znalazłem się w pomieszczeniu gdzie byli sami naukowcy, którzy mowili: On nie przeżyje. Teraz pociski z gazem będą się rozpryskiwać. Na wielkim monitorze zobaczylem moją głowę, która się rozprysła... Obudziłem się cały spocony. Ten sen uważam za najgorszy, bo przeraził mnie wielki wybuch na niebie i te pociski... i ta predkosc z jaka lecialem na tym skrzydle... i widok mojej głowy... COMMENT PLX

Ostatnio edytowany przez Darth Ryba - 06-11-2005 o 22:57.
Darth Ryba jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-11-2005, 17:16   #119
Yarpen Zigrin
Zbanowany
 
Yarpen Zigrin's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2005
Lokacja: Tam gdzie nie mam kontroli...
Wiek: 33

Posty: 118
Stan: Na emeryturze
Yarpen Zigrin ma numer GG 2070266
Domyślny

Proszę miałem kontyunację snu oraz co było przed nim. JUż wiem co jej było. Została napadnięta i coś jej podano i dźgnięto nożem. Potem już wiecie. I znowu załkała i zaczęła płakać z całych sił. Przepraszała za coś, mówiła, że nie chciała i czy jej wybacze i tak się zaczęła we mnie wtulać... Ja nie wiem co tam robiłem i tak przez cały czas. Btw. jutro ide się leczyć...
Yarpen Zigrin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-11-2005, 17:25   #120
OnlyM(PL)
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

@up masz racje idz sie lecz

@2xup AKCJA AKCJA I JESZCZE RAZ AKCJA tak trzymac!!1
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:18.


Powered by vBulletin 3