Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 19-04-2013, 09:29   #1
FrozenShade
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 19 04 2013

Posty: 4
Domyślny Nowa gra przeglądarkowa - poszukuję testerów

Witam,

Mam na imię Kamil, od 10 lat zajmuje się programowaniem, głównie dla biznesu i przemysłu. Pracowałem i nadal pracuje jako programista, ale to według mnie trochę za mało - dlatego rozpocząłem własny projekt.
Pomysł na grę narodził się jakieś dwa lata temu, kiedy z żoną klikaliśmy sobie w takiej dosyć znanej farmerskiej gierce. Sianie, zbieranie, handel.... Coś co wciąga i pozwala zabić czas. Aktualnie pracuję właśnie nad tego typu grą, po ponad pół roku pracy doszedłem do momentu, kiedy można się tym 'pochwalić' i jednocześnie potrzebna jest pomoc osób z zewnątrz.
O co konkretnie chodzi? O zalogowanie się do gry i próbę grania. Ocenę tego co zostało aktualnie zrobione, wytknięcie błędów, próbę popsucia czegoś. Kilka(naście) minut dziennie Waszego cennego czasu.

Ta gra jest czymś nowym, w takim sensie, że nie bazowałem na gotowych 'skryptach', silnikach i rozwiązaniach. Nie jest to żadna modyfikacja istniejącego kodu tylko coś co razem z małą grupą przyjaciół piszemy w sumie od zera. Na tym etapie brakuje jeszcze wielu elementów, część grafik to zwykłe szkice w ołówku lub paincie, ale ogólnie nadaje się to do prezentacji. Najważniejsze funkcje działają, podstawowe elementy są grywalne, w niektórych miejscach można zobaczyć jakiej jakości grafiką będziemy ostatecznie dysponować.

Kilka screenów:

http://s22.postimg.org/xwbhycrgx/screen1_1.png
http://s21.postimg.org/qi5yyry6v/screen2_1.png
http://s11.postimg.org/p5n9ou2o3/screen3_1.png

Osoby zainteresowane pomocą w testach proszone są o odpowiedź w tym temacie, prywatną wiadomość na forum lub kontakt na email: game.pgr(at)gmail.com

Pozdrawiam.

Ostatnio edytowany przez FrozenShade - 03-07-2013 o 11:44. Powód: Aktualizacja
FrozenShade jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 24-04-2013, 09:57   #2
fiedosowa
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

A nie boisz się, że Twój wysiłek pójdzie na marne ? Jednak konkurencja jest potężna i będziesz musiał wprowadzić liczne ulepszenia i jakiś unikalny system, żeby przyciągnąć graczy.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 24-04-2013, 11:23   #3
FrozenShade
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 19 04 2013

Posty: 4
Domyślny

Tak, najlepiej to usiąść, załamać ręce, upić się i stwierdzić, że nic nigdy w życiu się nie uda, bo inni robią to lepiej

Programuję od 10 lat, taka gra to tak naprawdę kwestia tylko i wyłącznie czasu. Umiejętności są, doświadczenie jest czyli efekt końcowy marny nie będzie.
W tibie ludzie nadal grają a przecież istnieją konkurencyjne, dużo potężniejsze gry.
FrozenShade jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-04-2013, 15:23   #4
n0_name
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 07 2008
Wpisy bloga: 1

Posty: 676
Domyślny

Fajnie gdybyś wrzucił jakieś screeny żeby zachęcić tych testerów.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez bobiokrentludka Pokaż post
bo z hakerami jest jak z sexem, tszeba umiec sie zabezpieczyc a ty tego najwyraśniej nie zrobiles wienc to normalna żecz taki hack
n0_name jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-06-2013, 12:05   #5
BogdanPawlak
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Witam

Chętnie pobawię się w testera. Może jakieś ciekawe pomysły dodam. Proszę o kontakt jak oferta dalej aktualna.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 03-07-2013, 11:45   #6
FrozenShade
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 19 04 2013

Posty: 4
Domyślny

Aktualizacja, w pierwszym poście są dodane screeny z gry.
FrozenShade jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:05.


Powered by vBulletin 3