Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 25-03-2006, 17:28   #1161
tajemniczy111
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 02 2006
Lokacja: W domu

Posty: 387
Stan: Usunięty
Imię: Sirkiks
Profesja: Elite Knight
Gildia: W*A*N*T*E*D
Świat: Premia
Poziom: 262
Skille: 99/98
Poziom mag.: 11
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez wr00n
No nie no oczywscie ze polacy zachowuja sie duzo lepiej od vision i dziekuje tutaj drazowi za oczyszczenie serwera z tych *****. teraz to sa grozni tylko na mass logach. Nie mniej jednak draz moglby chociaz troche ograniczyc tluczenie niewinnych ludzi . Wiem wiem element gry cieszy jak ty jestes morderca denerwuje jednak gdy stajesz sie ofiara tyle . A co do rzadu mi zaden nie pasowal . GLOSUJCIE NA JANUSZA KORWINA MIKKE . Dziekuje za uwage.
No comment . Jako ze jest obywatelem demokratycznego kraju mam prawo komentowac tego posta ( wiec prosze takich ludzi jak Nosso~) zeby zara nie napisali ponizej ze ja nie mam nic do gadania.

Moim zdaniem pokazales tu, ze nic nie wiesz na temat wojny a to co wiesz to jest przekaz z drugiej reki albo odemnie, i przekracasz wiele rzeczy.
"GLOSUJCIE NA JANUSZA KORWINA MIKKE " <= co to ma wspolnego z tematem ? Ta dyskusja jest tak samo bezsensu ( chodzi mi o to kto jest lepszy a kto gorszy) jak stan w polskim sejmie.

Dzedej do zobaczenie w grze ;-)
tajemniczy111 jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 25-03-2006, 17:49   #1162
jed
Użytkownik Forum
 
jed's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2005
Lokacja: Zielona Góra

Posty: 151
Profesja: Paladin
Świat: Azura
Poziom: 65
Skille: 88/72
jed ma numer GG 3489504
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez azura
zobaczymy jak ty padniesz
Buehehehe... Odezwał się wielce doświadczony przez życie. Padłeś raz, czy dwa... co z tego? To sprawia, że wiesz wiecej? Dzięki temu możesz oczerniać innych? Sorry za wyrażenie, ale *******isz od rzeczy... Nie wiesz nic, padłeś raz i od razu Wanted i wszyscy polacy są źli. Zapewne, gdyby to Vision dominowało teraz, ty byłbyś pierwszy w wyzywaniu ich i wychwalaniu Wanted, że gdyby to oni rządzili to byłoby pięknie i cudownie! Przytocze jeszcze raz nasz rodzimy rząd... Lewica rządziła - było źle, wszyscy narzekali, a opozycja opowiadała co to będzie jak oni dojdą do władzy... wybory, zwycięstwo PiS. I co? Jest taki rozpierduch, że szkoda gadać. Problem jest taki, że jakby nie było zawsze znajdą się tacy, którym będzie źle. Nie można uszczęśliwić wszystkich. Mi obecna sytuacja odpowiada, zawsze może być lepiej, ale nie jest źle. Gorzej wspominam czasy, gdy na PoH latali szwedzi.

Tak btw... zauważcie, że zniknął problem noobcharów na 15+lv, za które po dotknieciu musiałeś płacić niewiadomo jakie pieniądze. Nawet ja po takim incydencie padłem, bo mam troche honoru i nigdy nie płace za wolność. Tano mnie za coś podobnego ubił... Upajałem się ogladając filmy przedstawiające jego śmierć. xD

Pozdrawiam...
jed jest offline  
stary 25-03-2006, 17:53   #1163
jed
Użytkownik Forum
 
jed's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2005
Lokacja: Zielona Góra

Posty: 151
Profesja: Paladin
Świat: Azura
Poziom: 65
Skille: 88/72
jed ma numer GG 3489504
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez tajemniczy111
No comment . Jako ze jest obywatelem demokratycznego kraju mam prawo komentowac tego posta ( wiec prosze takich ludzi jak Nosso~) zeby zara nie napisali ponizej ze ja nie mam nic do gadania.

Moim zdaniem pokazales tu, ze nic nie wiesz na temat wojny a to co wiesz to jest przekaz z drugiej reki albo odemnie, i przekracasz wiele rzeczy.
"GLOSUJCIE NA JANUSZA KORWINA MIKKE " <= co to ma wspolnego z tematem ? Ta dyskusja jest tak samo bezsensu ( chodzi mi o to kto jest lepszy a kto gorszy) jak stan w polskim sejmie.

Dzedej do zobaczenie w grze ;-)

Nosso trochę przesadzał mówiąc, że nie masz nic do gadania... Fakt, to jest forum, a forum służy do wyrażania swoich opinii. Tajemniczy... Co ma oznaczać twoje ostatnie zdanie?

Pozdrawiam...

Ostatnio edytowany przez jed - 25-03-2006 o 17:59.
jed jest offline  
stary 25-03-2006, 18:52   #1164
azura
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 11 2005

Posty: 47
Stan: Na emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez jed
Buehehehe... Odezwał się wielce doświadczony przez życie. Padłeś raz, czy dwa... co z tego? To sprawia, że wiesz wiecej? Dzięki temu możesz oczerniać innych? Sorry za wyrażenie, ale *******isz od rzeczy... Nie wiesz nic, padłeś raz i od razu Wanted i wszyscy polacy są źli. Zapewne, gdyby to Vision dominowało teraz, ty byłbyś pierwszy w wyzywaniu ich i wychwalaniu Wanted, że gdyby to oni rządzili to byłoby pięknie i cudownie! Przytocze jeszcze raz nasz rodzimy rząd... Lewica rządziła - było źle, wszyscy narzekali, a opozycja opowiadała co to będzie jak oni dojdą do władzy... wybory, zwycięstwo PiS. I co? Jest taki rozpierduch, że szkoda gadać. Problem jest taki, że jakby nie było zawsze znajdą się tacy, którym będzie źle. Nie można uszczęśliwić wszystkich. Mi obecna sytuacja odpowiada, zawsze może być lepiej, ale nie jest źle. Gorzej wspominam czasy, gdy na PoH latali szwedzi.

Tak btw... zauważcie, że zniknął problem noobcharów na 15+lv, za które po dotknieciu musiałeś płacić niewiadomo jakie pieniądze. Nawet ja po takim incydencie padłem, bo mam troche honoru i nigdy nie płace za wolność. Tano mnie za coś podobnego ubił... Upajałem się ogladając filmy przedstawiające jego śmierć. xD

Pozdrawiam...

poczekamy zobaczymy -.-
__________________
Let's Go
azura jest offline  
stary 25-03-2006, 19:38   #1165
wr00n
Użytkownik Forum
 
wr00n's Avatar
 
Data dołączenia: 18 11 2005

Posty: 298
Stan: Początkujący
Profesja: Elite Knight
Gildia: Synergy
Świat: Xerena
Poziom: 100
Skille: 86/81
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez tajemniczy111
No comment . Jako ze jest obywatelem demokratycznego kraju mam prawo komentowac tego posta ( wiec prosze takich ludzi jak Nosso~) zeby zara nie napisali ponizej ze ja nie mam nic do gadania.

Moim zdaniem pokazales tu, ze nic nie wiesz na temat wojny a to co wiesz to jest przekaz z drugiej reki albo odemnie, i przekracasz wiele rzeczy.
"GLOSUJCIE NA JANUSZA KORWINA MIKKE " <= co to ma wspolnego z tematem ? Ta dyskusja jest tak samo bezsensu ( chodzi mi o to kto jest lepszy a kto gorszy) jak stan w polskim sejmie.

Dzedej do zobaczenie w grze ;-)

Ehh.. Koles a co ja ciebie w ogole znam? Piszesz no comment no to nie komentuj . Akurat to ze mnie szwedzi ubili wiem z 2 reki albo od ciebie , tak?
A o JKM napisalem dlatego iz byl to komentarz do postu jeda, ktory stwierdzil ,ze spoleczenstwo bylo nie zadowolone jak rzadzilo sld a teraz wybrali pis tak jak ( wg jeda ) spoleczenstwo(my) chcialo(chceilismy) i dalej jest (jestemy) niezadowoleni . W tym komentarzu pokazalem to ze jed myli sie w swoich pogladach poniewaz nie szyscy chcieli taki rzad . I tak wiem ze to offtopic ale nie lubie jak ktos gada glupoty . Ty tez gadasz glupoty poniewaz te PA ktore teraz prezentuja polacy jest niczym w porownaniu z PA szwedow . Wiem jak to bylo gdy szwedzi mnie z corsem ubijali . A za co? Za to ze mnie adi protkowal (chociaz wiedzieli ze nie robie mu zadnych run itp bo jestem kngihtem ). Wiem jak to bylo jak nie moglem wyjsc z pz bo gdzie nie poszedlem to przybiegali szwedzi . Stracilem 70 dni paca przez to ze osiagneli chwilola dominacje. Ale wg ciebie ja nic nie wiem . To co ja tutaj opisalem to skutki wojny a skutki wojny sa jej czescia . Zastanow sie trzy razy zanim cos podobnego napiszesz.
wr00n jest offline  
stary 25-03-2006, 22:23   #1166
_Mioduch_
Użytkownik Forum
 
_Mioduch_'s Avatar
 
Data dołączenia: 27 11 2005
Lokacja: Warszawa

Posty: 38
Stan: Aktywny gracz
Imię: Mioduch
Profesja: Sorcerer
Świat: Azura
Poziom: 45
Skille: 20/26
Poziom mag.: 49
_Mioduch_ ma numer GG 1039874 Send a message via Skype™ to _Mioduch_
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez jed
Buehehehe... Odezwał się wielce doświadczony przez życie. Padłeś raz, czy dwa... co z tego? To sprawia, że wiesz wiecej? Dzięki temu możesz oczerniać innych? Sorry za wyrażenie, ale *******isz od rzeczy... Nie wiesz nic, padłeś raz i od razu Wanted i wszyscy polacy są źli. Zapewne, gdyby to Vision dominowało teraz, ty byłbyś pierwszy w wyzywaniu ich i wychwalaniu Wanted, że gdyby to oni rządzili to byłoby pięknie i cudownie! Przytocze jeszcze raz nasz rodzimy rząd... Lewica rządziła - było źle, wszyscy narzekali, a opozycja opowiadała co to będzie jak oni dojdą do władzy... wybory, zwycięstwo PiS. I co? Jest taki rozpierduch, że szkoda gadać. Problem jest taki, że jakby nie było zawsze znajdą się tacy, którym będzie źle. Nie można uszczęśliwić wszystkich. Mi obecna sytuacja odpowiada, zawsze może być lepiej, ale nie jest źle. Gorzej wspominam czasy, gdy na PoH latali szwedzi.

Tak btw... zauważcie, że zniknął problem noobcharów na 15+lv, za które po dotknieciu musiałeś płacić niewiadomo jakie pieniądze. Nawet ja po takim incydencie padłem, bo mam troche honoru i nigdy nie płace za wolność. Tano mnie za coś podobnego ubił... Upajałem się ogladając filmy przedstawiające jego śmierć. xD

Pozdrawiam...

pięknie to ujołeś ,a szczegulnie ten moment: "Zapewne, gdyby to Vision dominowało teraz, ty byłbyś pierwszy w wyzywaniu ich i wychwalaniu Wanted, że gdyby to oni rządzili to byłoby pięknie i cudownie!"

mnie tano tez zabił z nez~~ na guardach....
_Mioduch_ jest offline  
stary 25-03-2006, 22:25   #1167
_Mioduch_
Użytkownik Forum
 
_Mioduch_'s Avatar
 
Data dołączenia: 27 11 2005
Lokacja: Warszawa

Posty: 38
Stan: Aktywny gracz
Imię: Mioduch
Profesja: Sorcerer
Świat: Azura
Poziom: 45
Skille: 20/26
Poziom mag.: 49
_Mioduch_ ma numer GG 1039874 Send a message via Skype™ to _Mioduch_
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez azura
zobaczymy jak ty padniesz

kolejny debil ktory sie boi podac nicku ??
denerwują mnie tacy...
_Mioduch_ jest offline  
stary 25-03-2006, 23:30   #1168
Top Secret Name
Użytkownik Forum
 
Top Secret Name's Avatar
 
Data dołączenia: 17 03 2006
Lokacja: Mama Chcesz trochę?

Posty: 34
Stan: Tutor
Imię: Ronaldinho
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Barca xD
Świat: Ziemia
Poziom: 200
Skille: best
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez _Mioduch_
kolejny debil ktory sie boi podac nicku ??
denerwują mnie tacy...
Niema nigdzie w regulaminie ze trzeba podawac swój nick ;/

wiec jak ktos niechce to niemusi podawac nicku bo duzo ludzi przez forum pada

Ostatnio edytowany przez Top Secret Name - 25-03-2006 o 23:31.
Top Secret Name jest offline  
stary 25-03-2006, 23:47   #1169
Paker Elbląg
Użytkownik forum
 
Paker Elbląg's Avatar
 
Data dołączenia: 23 03 2006
Lokacja: Elbląg

Posty: 21
Stan: Aktywny gracz
Imię: Eth'reon
Profesja: Paladin
Gildia: Broalers
Świat: -
Poziom: 25
Poziom mag.: 12
LOL

Powiem tak AZURA extra serwer juz kiedys grałem na nim
Gildia WANTED zawsze była najlepsza gildia na servie. To bardzo zgrana ekipa i podziwiam ją za swoja walecznośc. W z mojego miasta Elbląga pochodzi Słynny Adi Gotti z Azury, nie znam go osobiście ale widziałem go pare razy na miescie.
WANTED RULEZZZZ
HAIL URBEXX, ADI GOTTI, DRAZHARM I RESZTA
KILL HAWEK AND OTHER NOOB'S

CO WAS NIE ZABIJE TO WAS WZMOCNI
Paker Elbląg jest offline  
stary 26-03-2006, 11:12   #1170
_Mioduch_
Użytkownik Forum
 
_Mioduch_'s Avatar
 
Data dołączenia: 27 11 2005
Lokacja: Warszawa

Posty: 38
Stan: Aktywny gracz
Imię: Mioduch
Profesja: Sorcerer
Świat: Azura
Poziom: 45
Skille: 20/26
Poziom mag.: 49
_Mioduch_ ma numer GG 1039874 Send a message via Skype™ to _Mioduch_
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Top Secret Name
Niema nigdzie w regulaminie ze trzeba podawac swój nick ;/

wiec jak ktos niechce to niemusi podawac nicku bo duzo ludzi przez forum pada


wiem ze niema tego w regulaminie ale nie uwazasz ze to głupie ???;/ piszecie cos i sie boicie do tego przyznac.....
_Mioduch_ jest offline  
stary 26-03-2006, 13:55   #1171
azura
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 11 2005

Posty: 47
Stan: Na emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez _Mioduch_
kolejny debil ktory sie boi podac nicku ??
denerwują mnie tacy...

jak padniesz to poznasz moj nick
__________________
Let's Go
azura jest offline  
stary 26-03-2006, 21:59   #1172
Veers
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 11 2005
Lokacja: Warszawa
Wiek: 43

Posty: 42
Stan: Na emeryturze
Imię: Veers
Profesja: Knight
Świat: Azura
Poziom: 56
Skille: 82/81
Poziom mag.: 6
Veers ma numer GG 3780659
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez azura
jak padniesz to poznasz moj nick
...ze śmiechu?
__________________
Aleossochozi?
Veers jest offline  
stary 26-03-2006, 22:16   #1173
_Mioduch_
Użytkownik Forum
 
_Mioduch_'s Avatar
 
Data dołączenia: 27 11 2005
Lokacja: Warszawa

Posty: 38
Stan: Aktywny gracz
Imię: Mioduch
Profesja: Sorcerer
Świat: Azura
Poziom: 45
Skille: 20/26
Poziom mag.: 49
_Mioduch_ ma numer GG 1039874 Send a message via Skype™ to _Mioduch_
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez azura
jak padniesz to poznasz moj nick


..... jestes załosny


podaj nick to pogadamy...
_Mioduch_ jest offline  
stary 26-03-2006, 23:49   #1174
Sathan
Użytkownik Forum
 
Sathan's Avatar
 
Data dołączenia: 13 03 2006
Lokacja: Sulechów

Posty: 42
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Boom Fight
Świat: Azura
Domyślny

[quote=Franco]
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sathan
Wszystko zostalo juz wyjasnione mam nadzeje ze wiecej podobna sytuacja nie bendze miala miejsca.

@Kokos
Ad.1 Napierd**lismy sie poniewaz mamy Honor.


Ty masz honor?
No co ty wogole wypisujesz stary jesli ktos ma honor i leje wanted to do nich nie wraca a ty to zorobiles po 1 dniu-jak to sie mowi w potocznym jezyku-boisz sie o swoj zadek albo szkoda ci chara-mysle ze to 2

hehehehe-Honor ale zes napisal nie no oscara dla ciebie za troche anegdoty

Pozdrawiam Franco
Ale z ciebie ziomus pojechales w nastu notkach po kazdym.
Nie wrocilem do guildi bo sie o postac boje tylko dlatego ze mam tam kolegów A co do mojego honoru nie martw sie o niego ty wiesz swoje ja wiem swoje nie bende sie tlumaczyl bo po co...
Sathan jest offline  
stary 27-03-2006, 00:06   #1175
Sathan
Użytkownik Forum
 
Sathan's Avatar
 
Data dołączenia: 13 03 2006
Lokacja: Sulechów

Posty: 42
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Boom Fight
Świat: Azura
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Top Secret Name
w 100% sie z toba zgadzam reszta jest jak mięso armatnie a największym kawałkiem jest Gammbler

A teraz Przywódca widać mu się nudzi, a może chciał się wyładować… Co draz?

Mar 20 2006, 12:47:44 CETKilled at Level 46 by Grothnir

Grothnir jak można zauważyć to drugi char Drazharma… A teraz pytanie do ciebie El Drazo co on ci uczynił?

Być może drazharm lubi pokazać jaki to on jest świetny i zabijać ludzi za darmo 
Gammbler nie jest zadnym miesem armatnim on wie co robi poznalem goscia i zna sie na tym i wie o co chodzi wiec nie pie**sz smutów i to co stracil dawno juz odrobil... Na jego miejscu juz bys pewnie mial napis RETIRED

Drazh napewno nie zabija po to by pokazac jaki jest dobry zreszta po co ma pokazywac jak i tak kto wie ten wie zabija sie po cos innego...
Sathan jest offline  
stary 27-03-2006, 00:12   #1176
_Mioduch_
Użytkownik Forum
 
_Mioduch_'s Avatar
 
Data dołączenia: 27 11 2005
Lokacja: Warszawa

Posty: 38
Stan: Aktywny gracz
Imię: Mioduch
Profesja: Sorcerer
Świat: Azura
Poziom: 45
Skille: 20/26
Poziom mag.: 49
_Mioduch_ ma numer GG 1039874 Send a message via Skype™ to _Mioduch_
Domyślny

wkurzają mnie juz te cioty co nicku nie podają....
_Mioduch_ jest offline  
stary 27-03-2006, 02:22   #1177
Mrok
Użytkownik Forum
 
Mrok's Avatar
 
Data dołączenia: 11 02 2006

Posty: 139
Świat: azura
Mrok ma numer GG 2564706
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez _Mioduch_
wkurzają mnie juz te cioty co nicku nie podają....
To sie zgloś do psychoterapełty Po co miałbym zdradzac swojego nicka? żeby drazh~ miał kogo hunic.Heh jak bede mial zamiar sie podlizać wanted podam swój nick. A jeszce powiedz mi co to jest ciota bo ja ze swojej informacji,mam ze ciota to 1 Homoseksualista; gej.2 Menstruacja; miesiączka.A ci o co chodzilo?.
Mrok jest offline  
stary 27-03-2006, 13:38   #1178
Sierput
Użytkownik Forum
 
Sierput's Avatar
 
Data dołączenia: 20 11 2004

Posty: 99
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez _Mioduch_
wkurzają mnie juz te cioty co nicku nie podają....
Przymknij sie bo rzygac mi sie chce gdy czytam twoje ociekajace wazelina posty. Lada chwila przegniesz pale, a wtedy ani Drazharm ani Urbexx ci nie pomoga. U***ie cie chociazby jednym z moich pk charow, mozesz byc pewien ze nie bede mial z tym problemu. Potraktuj to jako ostrzerzenie - ochlon i odpocznij od tego forum przez kilka dni. Albo przynajmniej zmien styl pisania/lizania dupy nazywaj to jak chcesz.
__________________
12:37 Wycaz: gazetka tibijska why is she hunting?
Sierput jest offline  
stary 27-03-2006, 21:51   #1179
azura
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 11 2005

Posty: 47
Stan: Na emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez _Mioduch_
wkurzają mnie juz te cioty co nicku nie podają....

ty jestes jakis tempy ?? powiedzialem ze jak padneisz to sie dowiesz.......
btw.przestan lizac dupy myslisz ze dzieki temu bedziesz za***isty ?? -.-
wez pomysl troche -.-

cya in tibia
__________________
Let's Go
azura jest offline  
stary 27-03-2006, 22:38   #1180
_Mioduch_
Użytkownik Forum
 
_Mioduch_'s Avatar
 
Data dołączenia: 27 11 2005
Lokacja: Warszawa

Posty: 38
Stan: Aktywny gracz
Imię: Mioduch
Profesja: Sorcerer
Świat: Azura
Poziom: 45
Skille: 20/26
Poziom mag.: 49
_Mioduch_ ma numer GG 1039874 Send a message via Skype™ to _Mioduch_
Domyślny

dobra sory moze mnie ponosi ale mnie to denerwuje jak ludzie piszą i sie boją/nie chcą do tego przyznac

cya
_Mioduch_ jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:44.


Powered by vBulletin 3