Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 07-10-2005, 22:37   #21
Hory portier
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 05 2005
Wiek: 34

Posty: 118
Stan: Na emeryturze
Domyślny

Moje poczatki w tibii... achhh te czasy.
Moje poczatki byly inne niz przecietnego tibiiczyka. Wiazalo sie to z tym, ze jako ostatni w klasie dostalem upragnionego neta. Pewnego dnia w szkole na przerwie polowa klasy ekstytowala sie jakas tam gra, spytalem sie jednego z nich co to za gra, a on wypowiedzial malo dla mnie wtedy znaczace slowa: "tibia" i wytlumaczyl, ze to gra internetowa. I tak sluchalem na przerwach jak wspaniale sie zabija raty na rooku, a z czasem wszyscy zaczeli sie przechwalac jaka profesje wybrali i jaka ta ich profesja jest wspaniala. Pewnego dnia na informatyce (ku zlosci nauczycielki) klasa odpalila tibie, zobaczylem ta dziwaczna grafike z czasow sredniowiecza, ale co ciekawe, w tym momencie tibia zaczela mi sie jeszcze bardziej podobac, stanowila idealna alternatywe dla przepelnionej efktami grafiki z ktora mialem dotychczas doczynienia. Kiedy wkoncu dostalem neta i moglem zalozyc swoja pierwsza postac wiedzialem juz o tibi tyle co przecietny 20lvl (dowiedzialem sie tego z rozmow kolegow, wiedzialem o runach, jak dzialaja, jak rozmawiac z npc, jak dziala system depo,jakie sa profesje i czym sie roznia) W taki sposob stracilem czesc tibijskiego zycia, bo zamiast zaczac od poczatku zaczolem od srodka.
Teraz kiedy ja gram w tibie dosyc czesto im zaczela sie nudzic, i nie moge z nimi pogdac tak jak oni to robili miedzy soba, bo im sie tibia poprostu nudzi.
Ale sie rozpisalem, wszystko przez ta nostalgie. Jestem ciekaw ilu wytrwalo na tyle, zeby przeczytac do konca.
Hory portier jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 07-10-2005, 22:58   #22
maciek555
Użytkownik Forum
 
maciek555's Avatar
 
Data dołączenia: 18 06 2005

Posty: 48
LOL

hehe jak ja bylem noobem to ktos mnie ropnol i myslalem ze sie wspielem po kamieniach<lol> i pozniej wszedlem do dziury ze skele nie mialem liny mysle ze sie wespne a tu nic pisze do kumpla ze dlaczego zdziury nie moge wyjsc bo sie kiedys wspielem aon sie smieje i mowi ze trzeba line miec i pozniej mnie skel atakuje a ja resetuje kompa bo mysle ze mnie nie zabije hyhy i pozije znowu onmi mowi na gg ze padlem i ...

albo jeszcze 2 przygoda noobstwa ;/ ze bylem na carlin sword quest mialem red hp i jakis 10 lvl mowi ze da mi life fluida i nie wiedzialem co to jest i łyknełem vial of silme hyhy

PS:fajnie byc nupkiem
maciek555 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:10.


Powered by vBulletin 3