Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 20-03-2004, 19:23   #1
Johniss
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Legend of the Green Dragon

Legend of the Green Dragon - swietna IMHO gierka RPG on-line, osadzona oczywiscie w klimatach fantasy (smoki, gobliny itp. wiadomo ). nie jest to jednak gatunek 3d-rpg, poniewaz obraz zastepuje tekst. i tak wszelkie walki, questy sa po prostu opisane, sam jednak masz do wyboru dosc sporo opcji, takze od ciebie zalezy, czy pojdziesz akurat walczyc do lasu, wypijesz z fumlami piwo w karczmie, a moze poderwiesz caly czas wolna barmanke? :>

na samym wstepie wybierasz swoja postac (czlowiek, krasnolud, troll i jeszcze pare innych), po krotkiej rejestracji przechodzisz juz w konkretne okno. Na poczatku proponuje zapoznanie sie z regulaminem, FAQiem, dopiero pozniej czas na sama rozgrywke, ktora naprawde jest niezwykle ciekawa. istnieje mozliwosc zalozenia klanu, lub dolaczenia do tych juz utworzonych.

wszelkie pytanie kierujcie w tym topicu, w miare mozliwosci postaram sie pomoc. polecam, zabawa jest przednia.



link do gry
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 20-03-2004, 19:51   #2
Bambuko
Użytkownik Forum
 
Bambuko's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2003
Lokacja: Dobów Mniejszy
Wiek: 35

Posty: 2,212
Stan: Niegrający
Domyślny

Szkoda, że nie powiedział o istotnej rzeczy. Ta gra ma wiele wersji, ale tylko ta jest polska. Admini stworzyli tam coś na wzór PACC, czyli konta Premium. Jeśli nie kupisz sobie konta Premium to po dojściu na 14 poziom twoja postać się zresetuje. Johniss podał link taki, że kiedy klikniesz i się zarejestrujesz, a potem zdobędziesz 4 poziom to on dostanie 25 punktów, które będzie mógł wydać na atuty dla postaci. Jest to dozwolone, ale on wie, że wielu z was na tez 4 poziom mogłoby dojść, ale grać będą tylko ci co zapłacą 15 złotych za konto Premium bądź 7 za konto Reset(konto, dzięki któremu postać się nie resetuje), bo inaczej zabawa nie jest ciekawa.

Gra sama w sobie jest fajna. Są ciekawe zagadki, ale nie przetłumaczone na nasz język. Parę zagadek pokazywałem na IRC'u, więc ktoś może pamięta. W grze po zdobyciu 15 poziomu zabijamy smoka. Wtedy nasza postać wraca na 1 poziom, ale otrzymuje przydomek i atuty. Jestem w grze jako Soku i nie pokonałem jeszcze smoka z powodu resetu postaci, więc mój przydomek to narazie Farmer.

Jeżeli komuś nie chce się przepisywać linku który on podał, może się zarejestrować przeze mnie klikając:

Soku

A jeśli mnie nie lubi to przez stronę główną:

logd

PS: Jest możliwość, że nie będzie w tej grze już żadnych resetów, więc może będzie ok.
__________________
.
Bambuko jest offline  
stary 20-03-2004, 20:00   #3
Johniss
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

nie widze zlej rzeczy w tym, ze dalem akurat link z referralem, sam tak zaczynalem i watpie czy cos na tym stracilem

obecnie rozgorzala dyskusja nad owym resetowaniem poziomow po przekroczeniu 14 lvlu, dla mnie to glupota i dojdzie do tego, ze w grze zostana tylko postaci z kontem premium. dlatego mysle, iz ten proceder szybko zostanie ukrocony wiec nie ma strachu - naprawde da sie grac
 
stary 20-03-2004, 20:05   #4
Bambuko
Użytkownik Forum
 
Bambuko's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2003
Lokacja: Dobów Mniejszy
Wiek: 35

Posty: 2,212
Stan: Niegrający
Domyślny

Przecież już to napisałem Ale ja też nie widzę nic złego w tym, że podałeś ten link. Do Ciebie też nic nie mam, w grze jesteś dość miłym kompanem. Ale ty podałeś sam adres, a na tym forum (jak chyba na każdym innym) można podać adres w postaci odnośnika, dlatego też napisał swój. No, ale widzę, że ty już zamieniłeś.
__________________
.
Bambuko jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:19.


Powered by vBulletin 3