Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 25-03-2004, 19:31   #1
Trans
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Astonia - fainy erpeg online. Koniecznie zobacz (takze fota).

Gdy w tibi zapanowala pora lagow ... gdy servery w tibi byly zapelnione ... gdy nie mialem czasu na wbijanie sie do servera ... gdy po prostu mialem dosc tibi, przeszukalem strony w poszukiwaniu tego czegos. Niestety nie znalezlem tego jedego ale udalo mi sie odnalesc gre ktura byla ciagle w cieniu innych z zwie sie ona ASTORIA. A chodzi w niej o to aby ... hmm w sumie to ja mam dopiero 3 level :lol: . Rozwalasz potwory otwierasz ciala wyjmujesz rzeczy (czesto miecze, rzadziej kase i mikstury, bardzo rzadko klucze do skrzynek i drzwi). Po huncie samodzielnym lub grupowym wracasz na runek i sprzedajesz rzeczy aby wyposazyc sie w lepszy sprzet a takze wyruszyc na nowe potowry. Animacja jest na podstawowie podstawowym (lepszym niz tibia ale grafa gorsza). Gra zajmuje okolo 30mb, jezeli ktos sie nudzi zapraszam do zobaczenia tej nowatorskiej gry.
https://www.intent-software.com
Oto fotka z gry, interfejs itp. Oczywiscie w podziemiach torchy ... nie ma cheatow i mc i limitu graczy.
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 26-03-2004, 09:30   #2
Sinpal
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 08 2003

Posty: 79
Domyślny

Jakie sa profesje??
Sinpal jest offline  
stary 26-03-2004, 11:34   #3
n3m3s!s
eX Moderator
 
n3m3s!s's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2003
Lokacja: St-ce/Ck
Wiek: 38

Posty: 1,023
Stan: Niegrający
Domyślny

Są tylko 2 profesje do wyboru. Mag i Wojownik. Zobaczymy jednak co to za gra.
__________________
n3m3s!s jest offline  
stary 26-03-2004, 13:30   #4
Eustachy
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

fajnie wygląda, ale nie ma szans żebym sie od tibi oderwał...
 
stary 26-03-2004, 14:28   #5
Trans
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Niesety dowiedzialem sie ze ta gra jest na 30dni potem placic trza ;/ No coz muwi sie trudno. jak znacie jakies faine erpegio to podawajcie linki.
 
stary 26-03-2004, 16:23   #6
Xander-kun
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Calkiem fajna ale ja wole www.muonline.com , gra po prostu piekna , z kilku powodów
- Grafika , pod open gl , calkowicie 3d , efekty swietlne
- Na kazdym swiecie sa serwery pvp i non-pvp miedzy którymi mozna sie przełaczac
-jak dostajesz disconecta , automatycznie wywala cie z gry
-zgon odrabia sie dosyc szybko z 5-10 min an wyzszych leveach to jakos 30 min do 1 h grania
-Muzyka <ale mozna wylaczyc i odplaic winampa w tle , Mu sie z nim nie gryzie> i wspaniale odglosy
-Equip który nosisz na sobie widac ;] po 30 lv nie spotyka sie praktycznie 2 tak samo wygladajacych postaci
-doskonale rozwiazany problem pk , mozna kogos zabic raz na3 godziny ,jezeli przekroczy sie limit dostaje sie status mordercy , kazdy moze cie zaatakowac bez konsekwencji <a nawet przez zabijanie morderców mozna otrzymac status hero > , pozatym morderca nie moze korzystac z sklepu .Status mordercy trwa zaleznie od liosci zabitych osób 1-1h 2-2h 3 i wiecej 3h
-item wypadajacy z potwora nalezy do osoby która zdala osttani cios , a jezeli ktos kce go zabrac pojawia mu sie wspanialy napic "This item dosen`t belongs to you.
Gra sie po prostu przyjjemnie i nie ma strachu przed disconectem czy lagiem.Pozatym gra wyglada miodnie.
 
stary 27-03-2004, 01:38   #7
Ulrek
Użytkownik Forum
 
Ulrek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2003

Posty: 332
Ulrek ma numer GG 2872951
Domyślny

@ Xander-kun

Zapomniałeś dopisać, że to powalona manga i że gra na dłuższą metę (całe 30 minut) jest monotonna i nudna.
__________________
TERMINATOR BYŁ METALEM!!!
Ulrek jest offline  
stary 27-03-2004, 12:57   #8
Mistrz Czarnego Miecza
Zbanowany
 
Data dołączenia: 19 09 2003

Posty: 275
Domyślny

I to że ostatni cios zada to też bzdura, Rzecz która wypadnie należy do tego który NAJWIĘCEJ zadał obrażeń przeciwnikowi....Naprzykład:

Ten Lich (taki mag nekromanta) daje 100 exp średnio
i walczy z nim z 3 osoby.


1 osoba- zdobyła 25 exp.
2 osoba- 35 expa (ale zadała najwięcej ciosów)
3 osoba- 40 expa (najmniej ciosów)

3 osoba zdobywa przedmiot po statusowo to ona zadała najwięcej obrażeń przeciwnikowi.

Także w tej grze są piękne potwory (nienawidze szkieletów zawsze sie czepiają )

Są dodatki jak :
-Skrzydła (aniołą, demona i chyba wróżki)
-Combosa (robi sie je RMB ale wymaga to specjalnej broni która ma dopisek np. (stamina: 8 ) )
-Fajne bronie, są lepszej jakości i podstawowe. Te lepszej jakości mają zazwyczaj więszą siłę ale wymagają troche większych umiejętności od podstawowych.
-Poprostu piękne pancerze. Od leather seta (takiego zielonego :O ) do takich podobnych do lava armor (tak na to mówie bo to tak wygląda ).
-magia, przecudna
-Pk też sie rozróżnjaiją :
->pierwsze zabicie - pomarańczowe imie i 3 godziny czekania aż będziesz mieć normalne
->drugie zabicie (zanim jeszcze mineły 3 godziny od poprzednieg) - czerwone i 6 godzin czekania
->trzecie zabicie lub więcej (zanim minie drugie zabicie) - 9 godzin od ostatniej ofiary . Postać która ma ten status jest zupełnie czarna a jej broń jest czerwona (niby z krwi lub ze złości )

0 zabić - 6,25 % że wypadnie ci jakaś rzecz
1 zabicie - 10% że wypadnie ci jakaś rzecz
2 zabice - 25% że wypadnie ci jakaś rzecz
3 zabicie - 50% że wypadnie ci jakaś rzecz

- Expowanie na najniższym levelu jest troche trudne dopiero od 5 do 10 jest fajnie potem jest już NUDNO .


-Mroczny Mag i Mroczny Rycerz zaczynają od miasta ludzi (takie szare troche ... mroczne mam na myśli)
-Elfy (takie baby ) startują z bagien (Bardzo kolorowe i silne potwory niedaleko miasta ... nielubie bagien )

To chyba te dodatkowe zalety i wytłumaczenia ... pozdro do all .


P.S. Niewiem czy dobrze napisałem te bagna ... niewiem jak sie odmieniają .

M. Bagna
D. Bagien
C. Bagnom
B. Bagna
Msc. Bagnach
N. Bagnami
W. Banga

(niewiem też czy w doprej kolejności napisałem Przypadki... niekrytykować mam 2+ z Polskiego ).
Mistrz Czarnego Miecza jest offline  
stary 06-05-2004, 12:39   #9
Druid
Użytkownik Forum
 
Druid's Avatar
 
Data dołączenia: 15 10 2003
Lokacja: Forgotten Realms

Posty: 62
Wyślij wiadomość przez ICQ do Druid Druid ma numer GG 3962799 Druid ma login Tlenu GG -.- Adres Jabbera do Druid
Domyślny

Też zagrałbym sobie w MU, ale coś nie moge tej gry sciagnać. Cały czas gdzies ten download mnie przekierowywuje.
__________________
That's Me.
Druid jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 04:19.


Powered by vBulletin 3