Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Potwory

Notki

Potwory Wszystko o potworach. Jak się zachowują, jakie taktyki, jakie mają słabe punkty. To wszystko znajdziesz tutaj.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 28-09-2009, 22:59   #2161
Deletke
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 05 2008

Posty: 131
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Dragon Lord na 60 lvl, knight facc, skille 72/67. Pokonać to chyba pokonam, ale jaka broń najlepsza i jakie potki wziąć? Bo zawsze expiłem na paccu na jakiś dermnych potworkach, ale jak skończył się pacc to biorę się za 'sport'
Deletke jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 02-10-2009, 00:54   #2162
MarianZdzichu
Użytkownik forum
 
MarianZdzichu's Avatar
 
Data dołączenia: 20 12 2006

Posty: 12
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Lill Star
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Councillors
Świat: Danubia
Poziom: 93
Skille: 91/73
Poziom mag.: 18
MarianZdzichu ma numer GG 5491000
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Deletke Pokaż post
Dragon Lord na 60 lvl, knight facc, skille 72/67. Pokonać to chyba pokonam, ale jaka broń najlepsza i jakie potki wziąć? Bo zawsze expiłem na paccu na jakiś dermnych potworkach, ale jak skończył się pacc to biorę się za 'sport'
Zalezy w czym masz skile, gs/ dragon lance lub jesli masz mozliwosc to bron z 2 areny, pomimo ze nie masz wymaganego na nia lev i tak bedzie juz calkiem niezle bil, poty strong bo dl potrafi czasem zaskoczyc fajnym combo
MarianZdzichu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-10-2009, 18:49   #2163
Corgan933
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 29 09 2009
Lokacja: Żywiec
Wiek: 33

Posty: 42
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Pythera
Poziom: 98
Skille: 84/81
Poziom mag.: 7
Corgan933 ma numer GG 11008552
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Deletke Pokaż post
Dragon Lord na 60 lvl, knight facc, skille 72/67. Pokonać to chyba pokonam, ale jaka broń najlepsza i jakie potki wziąć? Bo zawsze expiłem na paccu na jakiś dermnych potworkach, ale jak skończył się pacc to biorę się za 'sport'
Manasy, uzywaj tylko mansow wtedy ladnie leci mlvl i jak jest krytyczna sytuacjia to strong potow, na dle nie oplaca sie chodzic z jednoreczna bronia,
wez gs (giant sword). Tak nawiasem dle sa bardzo nie oplacalne mnie tylko raz polecial dsm i 2x rh a ubilem ich setki
Corgan933 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-10-2009, 20:25   #2164
Narcyz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 09 2009

Posty: 114
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Domyślny

Ja mam 61 knighta i na jednego dl'a mam ogromne waste, zależy czy będę musiał latać po ogniach, czy walnie mi fire combo, ale średnio 15-30 (health) potionków zużywam. Mam 67 shield i 73 już sworda, wale z mystic blade i mam bardzo dobre eq. Ja bym manasków nie używał bo co chwile trzeba potów używać a jak klikniesz na mana potiona i użyjesz 5 razy exury to zaraz i tak będziesz musiał użyć health potiona i to nawet bardzo szybko bo możesz paść. Ja dzisiaj spróbuje z giant swordem jak ktoś mi polecił, zobaczymy jakie hity będą wchodzić.
Narcyz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-10-2009, 21:56   #2165
Corgan933
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 29 09 2009
Lokacja: Żywiec
Wiek: 33

Posty: 42
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Pythera
Poziom: 98
Skille: 84/81
Poziom mag.: 7
Corgan933 ma numer GG 11008552
Domyślny

@up
Manasy sa duzo bardziej oplacalne, wiecej sie uleczysz jednym nanasem niz health potem, poza tym pisalem ze w krytycznych sytuacjiach uzyc strong pota np jak ma red hp.
Corgan933 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-10-2009, 13:14   #2166
Buyasta19
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 10 09 2009

Posty: 24
Profesja: Elite Knight
Świat: Nerana
Domyślny

20 pall 57/43 eq ; belted cape, p legi, dwarven shield, steel helmet, scarf , buty. Dam rade na slimie skillowac? Jesli nie to jakie eq i skille zebym wyrabial?
Buyasta19 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-10-2009, 15:28   #2167
Corgan933
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 29 09 2009
Lokacja: Żywiec
Wiek: 33

Posty: 42
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Pythera
Poziom: 98
Skille: 84/81
Poziom mag.: 7
Corgan933 ma numer GG 11008552
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Buyasta19 Pokaż post
20 pall 57/43 eq ; belted cape, p legi, dwarven shield, steel helmet, scarf , buty. Dam rade na slimie skillowac? Jesli nie to jakie eq i skille zebym wyrabial?
Wiesz w tym raczej ci nikt nie moze pomoc, musisz sam sprawdzic czy slim zadaje ci duze hity czy male, jak male to mozesz skilowac.
Corgan933 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-10-2009, 15:49   #2168
nie_mam_nicku
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Buyasta19 Pokaż post
20 pall 57/43 eq ; belted cape, p legi, dwarven shield, steel helmet, scarf , buty. Dam rade na slimie skillowac? Jesli nie to jakie eq i skille zebym wyrabial?
moge ci pomoc :nie dasz rady skillowac na slimie

i co corgan933 zawsydzilem cie? dokonalem niemozliwego, pomoglem mu , haha !!!
  Odpowiedz z Cytatem
stary 03-10-2009, 16:07   #2169
Griendly
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 12 2006

Posty: 82
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Buyasta19 Pokaż post
20 pall 57/43 eq ; belted cape, p legi, dwarven shield, steel helmet, scarf , buty. Dam rade na slimie skillowac? Jesli nie to jakie eq i skille zebym wyrabial?
Powiem tak:
Od 45 shieldinga można skilować z eq: (mój przykład) DSM, RH, P Amulet , K legi, Demonka. Slime straczxa na ~50 min bo potem jest za silny.
Od 50 shieldinga przy tym eq to już na luzie z 1,5h.

Od 50 shieldinga z medusą shield i p setem skilowałem na slimie - starcza na ok. 40 min.

W przypadku Twojego eq min. wartość shieldingu przy jakim mozna jako tako skilowac to +/- 60 shielding bądź lepsze eq
__________________
Pozdro
Griendly jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-10-2009, 18:00   #2170
Buyasta19
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 10 09 2009

Posty: 24
Profesja: Elite Knight
Świat: Nerana
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez nie_mam_nicku Pokaż post
moge ci pomoc :nie dasz rady skillowac na slimie

i co corgan933 zawsydzilem cie? dokonalem niemozliwego, pomoglem mu , haha !!!
A jednak mi nie pomogles.... Btw wsadz se w buty te docinki zaraz obok siana jak masz miejsce. Co do reszty to dzieki wam ;p zmienie eq i dobije shielding wtedy jeszcze raz sprawdze czy dam rade. Pozdro

Ostatnio edytowany przez Buyasta19 - 03-10-2009 o 18:08.
Buyasta19 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-10-2009, 18:18   #2171
nie_mam_nicku
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Buyasta19 Pokaż post
A jednak mi nie pomogles.... Btw wsadz se w buty te docinki zaraz obok siana jak masz miejsce. Co do reszty to dzieki wam ;p zmienie eq i dobije shielding wtedy jeszcze raz sprawdze czy dam rade. Pozdro
pomoglem ci,tylko jestes zbyt tepy zeby zrozumiec,taka prawda
no i co to za glupia gadka "wsadz se w buty te docinki zaraz obok siana jak masz miejsce", lepiej sie dziecko nie napinaj bo ci jakas zylka peknie
ta i dalej graj w ta gre bedziesz jeszce bardziej tepy i bedziesz zadawal coraz glupsze pytania na forum
  Odpowiedz z Cytatem
stary 03-10-2009, 20:21   #2172
Buyasta19
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 10 09 2009

Posty: 24
Profesja: Elite Knight
Świat: Nerana
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez nie_mam_nicku Pokaż post
pomoglem ci,tylko jestes zbyt tepy zeby zrozumiec,taka prawda
no i co to za glupia gadka "wsadz se w buty te docinki zaraz obok siana jak masz miejsce", lepiej sie dziecko nie napinaj bo ci jakas zylka peknie
ta i dalej graj w ta gre bedziesz jeszce bardziej tepy i bedziesz zadawal coraz glupsze pytania na forum
Tak pomogles mi zrozumiec ze jestes dzieciakiem ktory odwiedza forum gry w ktora nie gra...... tsss TAKA PRAWDA A gadka byla na miejscu bardzo do ciebie pasuje ; D btw ja sie nie napinam jak pisze posty nie wiem jak ty tam sobie radzisz. Co do grania w ta gre to pewnie nie chodziles do szkoly wagarowales i stales sie glupi dla tego probujesz mnie teraz ostrzec ?Teraz dopiero moge przyznac ze mi pomogles ! Pozdro
Buyasta19 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-10-2009, 10:23   #2173
nie_mam_nicku
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Buyasta19 Pokaż post
Tak pomogles mi zrozumiec ze jestes dzieciakiem ktory odwiedza forum gry w ktora nie gra...... tsss TAKA PRAWDA A gadka byla na miejscu bardzo do ciebie pasuje ; D btw ja sie nie napinam jak pisze posty nie wiem jak ty tam sobie radzisz. Co do grania w ta gre to pewnie nie chodziles do szkoly wagarowales i stales sie glupi dla tego probujesz mnie teraz ostrzec ?Teraz dopiero moge przyznac ze mi pomogles ! Pozdro
Dobra,nie napinaj sie tepaku nie potrafiący zrozumiec ze nie da rady skillowac na slimach i to najwyzej ty jestes dzeckiem downa grajacym w ten syf a nie ja A tej twojej gadki uzywaja buraki ze wsi.I nie masz podstaw zeby twierdzic ze wagarowalem i stalem sie glupi bo to ty jestes glupi grajac w ta gre z niedorzwiniętymi dziecmi ktorzy dopiero co dostali komputer na komunie I mi nie odpisuj bo sie kompromitujesz, taka prawda.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 04-10-2009, 12:11   #2174
Buyasta19
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 10 09 2009

Posty: 24
Profesja: Elite Knight
Świat: Nerana
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez nie_mam_nicku Pokaż post
Dobra,nie napinaj sie tepaku nie potrafiący zrozumiec ze nie da rady skillowac na slimach i to najwyzej ty jestes dzeckiem downa grajacym w ten syf a nie ja A tej twojej gadki uzywaja buraki ze wsi.I nie masz podstaw zeby twierdzic ze wagarowalem i stalem sie glupi bo to ty jestes glupi grajac w ta gre z niedorzwiniętymi dziecmi ktorzy dopiero co dostali komputer na komunie I mi nie odpisuj bo sie kompromitujesz, taka prawda.
Po co swoje cechy wymieniasz? Ktos prosil ;O? Gram i co ci do tego ;p tez grales parchu. Twoje gadki nie odbiegaja od moich buraczku ;p. Na pewno wagarowales jestes skrzywdzonym dzieckiem ktore szuka zaczepki na forum tyle.. A ty sie skompromitowales 2 posty temu taka prawda. Idz sie przejdz moze ochloniesz. Ubierz sie cieplo ! Pozdro
Buyasta19 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-10-2009, 12:19   #2175
nie_mam_nicku
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Buyasta19 Pokaż post
Po co swoje cechy wymieniasz? Ktos prosil ;O? Gram i co ci do tego ;p tez grales parchu. Twoje gadki nie odbiegaja od moich buraczku ;p. Na pewno wagarowales jestes skrzywdzonym dzieckiem ktore szuka zaczepki na forum tyle.. A ty sie skompromitowales 2 posty temu taka prawda. Idz sie przejdz moze ochloniesz. Ubierz sie cieplo ! Pozdro
Twoje cechy wymieniam idioto,jakbys nie zauwazyl.I nie powtarzaj wszystkiego po mnie,caly czas sie kompromitujesz,ja sie nie skompromitowalem,tylko ci pomoglem noobie,nie masz dowodow ze wagaraowalem i gralem w ta gre (są lepsze gry) i tyle.W ogóle nie bede sie klocil z idiotą jakim ty jestes bo mnie pokonasz doświadczeniem I mam w dupie co sobie napiszesz.

PS.Nie wiem jakim trzeba być debilem zeby zadac pytanie czy da sie rade sklliowac na slimach w poradnikach jest na jakich skillach/z jakim eq/lvl itp. skillowac

@down
mama cie gwalci w domu?pewnie nie masz kolegow i dlatego mi odpowiadasz na docinki,tak jak ci opisze zostane okryty hanba bo z idiota sie kloce
pozdrow rodzicow

@ edit down
spoko,nie odczepiaj sie ode mnie bo strasznie z ciebie brechtam pizdo,mam sporo pomyslow jak ci odpowiedzec,po rodzinie nie jezdze, przeciez ich pozdrowilem tepaku jebany.Kolegow nie masz wiec nie mow ze maja sie dobrze zjebie piszacy samemu sobie notki.Odpisuje ci zeby sie z ciebie posmiac i pocieszyc bo kolegow nie masz bo w koncu pokonujesz mnie swoim doswiadczeniem w debilizmie.Nie gralem w tibie i metina (obie gry sa dla takich jak ty),po prostu jestem na tyle inteligentny ze umiem w poradnikach czegos poszukac,widac ty nawet w google nie umiesz poszukac ani nawet tutaj na t.pl.I naucz sie posty edytowac,Ok?I jeszcze jedno,nastepnym razem nie podskakuj do starszych i madrzejszych od ciebie.

@2 edit down
wiesz co?jestes zjebem do kwadratu.jestem za aborcja, zeby sie takie zjeby jak ty nie rodzily.na to co mowisz nie masz zadnych podstaw,poprostu sie napinasz sam jestes brzydki,wazysz 10 kg bo nie masz jedzenia w kartonie i siedzisz na forum caly dzien zeby robic z siebie kretyna.i nie najezdzam na rodzicow nadal zjebie tego nie rozumiesz.najedzanie na rodzicow to sa gadki w twoim stylu np."twoja stara".tak,masz racje jestem starszy i mądrzejszy od ciebie nieskonczonosc razy i pozdrow jeszcze "kolegow" z podworka ktorzy cie molestuja seksualnie,przez to juz na dwor nie wychodzisz z tego swojego kartonu.w tibie niegralem bo po chuj grac z takimi ... nie powiem jakimi bo juz nie mam sily
ale mam beke z ciebie lamusie

Ostatnio edytowany przez nie_mam_nicku - 04-10-2009 o 14:26. Powód: do idioty Buyasta19
  Odpowiedz z Cytatem
stary 04-10-2009, 12:56   #2176
Buyasta19
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 10 09 2009

Posty: 24
Profesja: Elite Knight
Świat: Nerana
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez nie_mam_nicku Pokaż post
Twoje cechy wymieniam idioto,jakbys nie zauwazyl.I nie powtarzaj wszystkiego po mnie,caly czas sie kompromitujesz,ja sie nie skompromitowalem,tylko ci pomoglem noobie,nie masz dowodow ze wagaraowalem i gralem w ta gre (są lepsze gry) i tyle.W ogóle nie bede sie klocil z idiotą jakim ty jestes bo mnie pokonasz doświadczeniem I mam w dupie co sobie napiszesz.
No niestety nie zauwazylem tam swoich cech ;o za to twoich dosyc sporo dla tego tak napisalem. Pewnie w metina nawalasz z ziomkami ze swietlicy ;p Ja sie z toba nie kloce tylko ci odpisuje na twoje wypocinki bo doswiadczenia masz na pewno wiecej niz ja xd Jesli odpiszesz znaczy ze cie pokonalem i zostaniesz okryty hanba na tym forum. 3mano ;D

Up@ uhahua ojj ale sie zbulwersowales i pewnie napieles ! Tylko krzeslami po domu nie rzucaj bo cie zamkna STARSZY I MADRZEJSZY KOLEGO ;o jak mniemam pewnie jestes gruby, brzydki,nie masz kumpli i siedzisz na tym forum caly dzien na zapoconym krzesle czekajac jak pies na pana az ci cos odpisze nie? huhesuhesuhs A po rodzinie jezdzisz bo swojej nie masz pewnie xd odpadzie toksyczny huauha Aha i nie wkrecaj ze nie grales w tibie bo nikt tego nie kupi od ciebie frajerqu xd Spadam elo bede wieczorem moze cos popiszemy razem znowu. 3m sie

Ostatnio edytowany przez Buyasta19 - 04-10-2009 o 14:18. Powód: do otumanionego nie_mam_nicku
Buyasta19 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-10-2009, 14:45   #2177
nie_mam_nicku
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Buyasta19 Pokaż post
Spadam elo bede wieczorem moze cos popiszemy razem znowu. 3m sie
Łał, jakiś ty odważny nie boisz sie isć do swoich super "koleguffff" ? No bo wiesz oni sie będą nad tobą znęcać bić cię,gwałcić itp. tumanku jeden.
Aaaa,już wiem czemu idziesz do tych swoich ziooomkufff nie dlatego że lubisz jak cię gnoją jebany tibijczyku
tylko że ci już wyzwisk i bezpodstawnych oskarżeń brakło do kłótni ze mną !
I sie teraz wstydzisz !

A tu taki obrazek pr0 tibia playerze:


Ostatnio edytowany przez nie_mam_nicku - 04-10-2009 o 14:52.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 04-10-2009, 19:35   #2178
Buyasta19
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 10 09 2009

Posty: 24
Profesja: Elite Knight
Świat: Nerana
Domyślny

@Up
Mam gdzies czy jestes starszy czy mlodszy, wiem ze jestes glupi czlowieku i to wystarczy.Jechales po starych pisales jakies texty ze mama cie gwalci czy cos bla bla bla... Jezeli myslisz ze zeby obrazic czyjas rodzine trzeba napisac (twoja stara itp) to jestes baaaardzo ale to baaardzo nierozgarnietym umyslowo chlopcem...W ogole texty tego typu sa nie na miejscu bo ani moja ani twoja rodzina nie ma nic wspolnego z ta rozmowa na szczescie. Takze gratuluje czlowiekowi ktory cie wychowal o ile to w ogole zrobil;D A texty skopiowane/przeczytane na necie typu "wygrasz doswiadczeniem","jestem za aborcja" nie robia na mnie wrazenia bo sa denne,nudne i widzialem je juz wszedzie.Kumpli pozdrowie dzieki;D Niestety ty tego nie zrobisz bo ciagle siedzisz w domu i zadnych jeszcze nie poznales.Ze slowami molestowanie gwalcenie masz problem widze ... jakies urazy z dziecinstwa?Ktos cie bil? A moze ktos w domu cie wykorzystal? Nie wiem, nie obchodzi mnie to bo to raczej sprawa prokuratury;D Oooo i widze ze nie marnowales czasu bo to zdjecie przedstawiajace ciebie nawet mi sie podoba;D Te opisy i w ogole naprawde cos wspanialego Nawet byles zdolny wypisac swoje wszystkie cechy, swoje ulubione programy, muzyke. Pewnie spedziles przy tej robocie caly ten czas jak wierny piesek kiedy mnie nie bylo;D Aha i nie wyzywam cie ani nic tylko stwierdzam fakty zwykle;D Odstaw tego metina i zajrzyj do szkoly bo pewnie nie pamietasz jak wyglada i moze tam sie tego nauczysz. A teraz sie spakuj, umyj zabki, zmow paciorek i spac! Czolem !;D
Buyasta19 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-10-2009, 14:24   #2179
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

up powinienes
Na jakim lvlu przy skillach 50/50 i z p setem pokonam horned foxa ;d <knight>
1. Nie mam zamiaru skillac za ch*j
2.ile potow moze zejsc

Dam rade na 30 ?
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .
Beh0lder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-10-2009, 19:41   #2180
dzagalol
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 10 2009

Posty: 24
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Siema chcialem sie zapytac na jakich skilach ubije draga bez waste na potach mam mysli zanim zrespi sie 2 drag bede mial troche many eq: knight armor, knight legs, vampire shield, bright sword, devil helmet skile 57/56 lv: 33
dzagalol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 04:25.


Powered by vBulletin 3