Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 24-10-2005, 18:59   #81
Wobunio
Użytkownik Forum
 
Wobunio's Avatar
 
Data dołączenia: 23 08 2005
Lokacja: Hell
Wiek: 35

Posty: 67
Imię: Natur
Profesja: Royal Paladin
Gildia: MYRMIDANS
Świat: Kyra
Poziom: 87
Skille: 90
Poziom mag.: 19
Strzałka

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil
Nie przypominam sobie zebym kiedykolwiek cos blokowal, a gralem troche knightem.

Swoim knightem na 39 levelu expie szybciej niz sorcem na 57, tylko dlatego, ze zwracaja mi sie koszty hunta, a sorcem musze specjalnie co jakis czas wybierac sie na mino zeby zarobic na runy.

Knight nie musi blokowac. Knight nie musi duzo trenowac. To jest postac do zupelnie innych zadan niz sorc, ale jesli sie go polubi potrafi dac sporo przyjemnosci.
Swieta Racja

HaiL me xD /
__________________
//[CHAR]Natur[/CHAR] aka natt the Proeliator of the [GUILD]Wicked Sick[/GUILD].
Wobunio jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 24-10-2005, 19:03   #82
MMS
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 06 2005

Posty: 43
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Jamera
Poziom: 28
Skille: 19/23
Poziom mag.: 37
Domyślny

Nie rozumiem jak mozna zyc knightem bez blockowania... Na mocniejsze potworki (czyt. takie z których leci jakikolwiek lepszy loocik) można chodzić tylko z teamem (można solować ale byloby to nieoplacalne), a co się z tym wiąże, trzeba im owego stworka blokować...Wyższy lvl knight nie może bez tego żyć... (kasa -> "buy all bps of uh" ->block nasttepnych potworkow -> Sell loot ->kasa..............)
__________________


Teraz już wiem, jak nie czynić dobra złem... [Farben Lhere]

MMS jest offline  
stary 24-10-2005, 21:10   #83
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

bah.

Mozna zyc knightem bez blokowania. Mozna sobie tylko expic, mozna sobie tylko trenic i to tez jest sposob na gre. Nikt nie zmusza nikogo na chodzenie na silne potworki.

@*Ryspeht*: zdefiniuj "dobre skille" to ci powiem czy bez takich mozna zyc.
__________________
Vil jest offline  
stary 25-10-2005, 18:24   #84
Dr.Byczek
Użytkownik Forum
 
Dr.Byczek's Avatar
 
Data dołączenia: 13 07 2005
Lokacja: loL?
Wiek: 31

Posty: 43
Stan: Aktywny gracz
Świat: lol?
Poziom: lol
Skille: lol
Poziom mag.: lo
Domyślny

Po pierwsze Sorc nie jest taki nudny jak sie wydaje
Po drugie kto ci broni iść na gohule
2 strzaly i po nim
A po trzecie jak sie nudzisz ti idz pekuj to jest przyjemne u***ac 30 lvl knighta
__________________
Świat-Pythera
Profesja-Srocerer
Lvl-18
mlvl-34
Nick-.....
(\_/)
(O.o)
(> <)
To jest króliczek. Skopiuj go do swojej sygnaturki aby pomóc mu w zawładnieciu światem!
Dr.Byczek jest offline  
stary 25-10-2005, 19:05   #85
*Ryspeht*
Użytkownik Forum
 
*Ryspeht*'s Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2005
Lokacja: Nowa Huta
Wiek: 33

Posty: 82
Stan: Aktywny gracz
Imię: Naina
Profesja: Elite Knight
Świat: Refugia
Poziom: +50
Skille: 77/76
Poziom mag.: 6
Domyślny

@Vil
Dobre skille... Ale na jakim lvl bo na 8 lvl dobre skille to z 65...
Ale dobre to są mniej więcej 85/85 (Tak do 70 lvl). Przynajmniej dla mnie.

pozdro!
*Ryspeht* jest offline  
stary 25-10-2005, 19:31   #86
Cadonis
Użytkownik Forum
 
Cadonis's Avatar
 
Data dołączenia: 17 05 2004

Posty: 346
Domyślny

Cóż, Vil na 35 lvl miał bodajże 69/68 i jakoś żył (i NIE, NIE expił na rotach/dwarfach) ...
__________________
Kavari es, lar agrunea venir Akharlen!

~~~~
Cadonis jest offline  
stary 25-10-2005, 20:58   #87
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

69/70 na 23 lev, aktualnie takie same na 39 lev i zyje spokojnie...

edit: i na czym bedziesz expic na 8 lev z 65/65 ? na tym samym co ja na 50/50...
__________________

Ostatnio edytowany przez Vil - 25-10-2005 o 20:59.
Vil jest offline  
stary 27-10-2005, 20:40   #88
DaukoU
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

omg wez ty potren troche ten mlvl bo szkoda run bedzie zalatw blokera i idz na gsy albo dragi z hmm moze ci cos wypadnie z gs zwroci ci sie i nie bedzie tak nudno ;P
 
stary 27-10-2005, 21:02   #89
Tewueste
Użytkownik forum
 
Tewueste's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2005

Posty: 9
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Fortera
Poziom mag.: 42
Tewueste ma numer GG 4328096
Domyślny Nudny? nie sądze :)

Po pierwsze sorc jest postacią jedynie dla wytwałych graczy także jak marza ci się fajne potworki na low lvl to rzeczywsice graj sobie knightem. Ja grałem knightem a teraz przerzucilem sie na sorca. Trejnie mlvl i nabijam soulpointy, robie runki... mam 16 lvl i jak na ten lvl całkiem przyjazny eq [ knight armor, cruz helmet, f axe, p legs ] takze bezpieczna kasa bez narazania sie na smierc to jedna z zalet sorca. Kolejna sprawa to to, ze nie musisz siedziec na rotach! Ja na 14lvl zsolowalem gsa. Fakt ze poszlo 9sd i 2uhy ale wierz mi ze frajda i loot jest naprawde opłacalny. Tyle ze zeby go zsolowac musisz miec pacca bo na Darashi jest chyba jedyna miescowka gdzie wbijasz sd i wybijasz. A poza tym jak pomeczysz sie pare tygodni i zrobisz ten przypuscmy 35lvl to jest juz z górki !! duzy cave z dwarf guardami, summonujesz monka i jedziesz z tym a poza tym jak chcesz pkowac to wierz mi ze sorc jest do tego naprawde dobry. sorc na 30lvl potrafi zabic knighta na 50 bez wiekszego problemu. Bo co ci taki knight zrobi? za 60z gsa walnie ? takze wiesz glowa do gory i machaj twardo exp, pozniej ci sie ten trud zwroci big up!
Tewueste jest offline  
stary 27-10-2005, 22:26   #90
Helixaw
Użytkownik Forum
 
Helixaw's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2004
Lokacja: Sosnowiec
Wiek: 36

Posty: 636
Stan: Na Emeryturze
Imię: Polalunia
Świat: Aldora
Domyślny

Haha, zabić 50lvl knighta bez problemu... Jak to ładnie i prosto brzmi Aż się rozmarzyłem...
Helixaw jest offline  
stary 27-10-2005, 22:54   #91
tomekfaszcz
Użytkownik Forum
 
tomekfaszcz's Avatar
 
Data dołączenia: 28 05 2004
Lokacja: Skierniewice

Posty: 34
Stan: Aktywny gracz
Imię: Sirath
Profesja: Paladin
Gildia: Era Zero
Świat: Arcania
Poziom: 50
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tewueste
Po pierwsze sorc jest postacią jedynie dla wytwałych graczy także jak marza ci się fajne potworki na low lvl to rzeczywsice graj sobie knightem. Ja grałem knightem a teraz przerzucilem sie na sorca. Trejnie mlvl i nabijam soulpointy, robie runki... mam 16 lvl i jak na ten lvl całkiem przyjazny eq [ knight armor, cruz helmet, f axe, p legs ] takze bezpieczna kasa bez narazania sie na smierc to jedna z zalet sorca. Kolejna sprawa to to, ze nie musisz siedziec na rotach! Ja na 14lvl zsolowalem gsa. Fakt ze poszlo 9sd i 2uhy ale wierz mi ze frajda i loot jest naprawde opłacalny. Tyle ze zeby go zsolowac musisz miec pacca bo na Darashi jest chyba jedyna miescowka gdzie wbijasz sd i wybijasz. A poza tym jak pomeczysz sie pare tygodni i zrobisz ten przypuscmy 35lvl to jest juz z górki !! duzy cave z dwarf guardami, summonujesz monka i jedziesz z tym a poza tym jak chcesz pkowac to wierz mi ze sorc jest do tego naprawde dobry. sorc na 30lvl potrafi zabic knighta na 50 bez wiekszego problemu. Bo co ci taki knight zrobi? za 60z gsa walnie ? takze wiesz glowa do gory i machaj twardo exp, pozniej ci sie ten trud zwroci big up!
Spojrzmy na kilka faktow, zaczne moze od tego solowania sorcem knajtow.
Jak dobrze wiadomo knight ma na 50 lvlu ponad 800 hp, skille okolo 75-85.
Sorc z lvl 30 oraz mlvl 45 zadaje knightowi okolo 110-160 per sd. powiedz mi jak knight ktory ma przy sobie przynajmniej 8 bp uh moze pasc od sorca ktory musial by wystrzelic w rycerza z 4 sd aby tamten musial sie uhnac ? Policz sobie najpierw ile sorc musial by sie nastrzelac tzn ile musial by miec bp sd oraz uh zeby te nedzne 8 bp knajta wykonczyc.

Rzecz druga to gs. Otorz jest kilka pojedynczych respow Gsa na arenie dla faccy "gdzie wbijasz sd i wybijasz".

Kolejna rzecz to "zsolowalem gsa - Fakt ze poszlo 9sd i 2uhy ale wierz mi ze frajda i loot jest naprawde opłacalny"
frajda owszem ale loot ? rzadko doprawdy zdarza sie zeby za pierwszym razem wylecialo cos co by przynajmniej wyrownalo straty run.

ps. nie wspominajac o tym ze sorc ma 300 hp a knaj nawet jak nie ma tego nieszczesnego 6 mlvla moze ladnie wjezdzac z np d lancy + jakiejs slabszej ofensywnej runki + exori ; )

Ostatnio edytowany przez tomekfaszcz - 27-10-2005 o 22:57.
tomekfaszcz jest offline  
stary 28-10-2005, 18:43   #92
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

~40 gsow solo, loot srednio 30 gp, raz wypadly brass legsy..

nie masz o czyms pojecia = nie pisz na ten temat bo ani to smieszne ani pomocne..
__________________
Vil jest offline  
stary 30-10-2005, 20:30   #93
Pomocnik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 10 2005

Posty: 53
Domyślny

Polecam Ci dwarf soldki w kazz i lootbagi potem jak na soldkach skoncza ci sie runki to na dwarfy z broni bic z loobtagów kupisz runki i dalej dwarf soldy albo poprostu minoski ale wieksze ryzyko deda poniewaz sa archery..Ja na Archerach expilem knightem na Minitwin czy jakos tak nie pamiętam i byl super exp poniewaz ludzi tam nie bylo wcale..Tak samo Ty mozesz tam isc pod warunkiem : Musiz mniec minimum 2bp uh z 5 bp hmm i bp gfb + 2 monki ktore slozą do bloku...

Btw : Nie przejmuj się ze knightci expią potem sam będziesz chodził na dl'e hydry a juz potem całkiem Demony i Oni Ci będa blokowac a Ty kosił expa...
Pomocnik jest offline  
stary 01-11-2005, 21:45   #94
Tewueste
Użytkownik forum
 
Tewueste's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2005

Posty: 9
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Fortera
Poziom mag.: 42
Tewueste ma numer GG 4328096
Domyślny sprostowanie...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil
~40 gsow solo, loot srednio 30 gp, raz wypadly brass legsy..

nie masz o czyms pojecia = nie pisz na ten temat bo ani to smieszne ani pomocne..
nie twierdze ze jestem super dośwadczonym graczem, ale to co pisze popieram własnymi dośwaidczeniami badź znajomych. A co do tego co piszesz na temat gs'a to nie zgodze sie z toba bo na moje 4 solówki poleciało mi 2x plate armor a jak klepalem ekipa to wypadł time ring takze jak na 5gsów loot jak dla mnie bomba. <moze to i fart ale nie mniej jednak nie zrezygnuje z klepanai gs'ow>


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez tomekfaszcz
Spojrzmy na kilka faktow, zaczne moze od tego solowania sorcem knajtow.Jak dobrze wiadomo knight ma na 50 lvlu ponad 800 hp, skille okolo 75-85.
Sorc z lvl 30 oraz mlvl 45 zadaje knightowi okolo 110-160 per sd. powiedz mi jak knight ktory ma przy sobie przynajmniej 8 bp uh moze pasc od sorca ktory musial by wystrzelic w rycerza z 4 sd aby tamten musial sie uhnac ? Policz sobie najpierw ile sorc musial by sie nastrzelac tzn ile musial by miec bp sd oraz uh zeby te nedzne 8 bp knajta wykonczyc.

Rzecz druga to gs. Otorz jest kilka pojedynczych respow Gsa na arenie dla faccy "gdzie wbijasz sd i wybijasz".

Kolejna rzecz to "zsolowalem gsa - Fakt ze poszlo 9sd i 2uhy ale wierz mi ze frajda i loot jest naprawde opłacalny"
frajda owszem ale loot ? rzadko doprawdy zdarza sie zeby za pierwszym razem wylecialo cos co by przynajmniej wyrownalo straty run.

ps. nie wspominajac o tym ze sorc ma 300 hp a knaj nawet jak nie ma tego nieszczesnego 6 mlvla moze ladnie wjezdzac z np d lancy + jakiejs slabszej ofensywnej runki + exori ; )

wiesz co do tego pk'owania knighta na 50 to nie wyssałem sobie tego z palca. Na własne oczy to wdiziałem i znjaomego który miał taka sytuacje na podajże hibernii z tym, że on miał 34lvl. Poradził sobie dosyć szybciutko ale sowja dorga ten knight dosyć nieudolnie próbował mu oddać. Raz, że zosatał przyblokowany tak, że zanim wyszedł z jaskini miał żółte hp, poźniej poszło UE on go zaczał gonić ale nie dawał rady bo sorc miał time ringa + bohy i strong haste i mimo żołtego hp ne użył uha a potem tylko sd sd... no ale może to odosobniony przypadek widocznie ten knight był lolem skoro wieksozsc nsoi 8 bp uh. nie bede sie kłocił ale jest to możliwe niemniej jednak a co do miejscówek na arenie facc to nie miałem pojecia wiec zwracam honor.
a co do loota z gs'a to tak jak wyżej

Ostatnio edytowany przez Tewueste - 01-11-2005 o 21:58.
Tewueste jest offline  
stary 01-11-2005, 21:57   #95
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

-ten knight to faktycznie picza ..
-lepiej napisac " jak masz farta moze wypasc to i to " niz ze z gsow leci dobry loot, bo praktycznie nie leci..
-zrezygnujesz, zrezygnujesz jak tylko troche sie z runek za darmoche wytrzepiesz ;p
__________________
Vil jest offline  
stary 04-11-2005, 11:24   #96
Rogue
Użytkownik Forum
 
Rogue's Avatar
 
Data dołączenia: 07 03 2005
Lokacja: Rybnik
Wiek: 32

Posty: 50
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Nerana
Poziom: 8
Skille: low/low
Rogue ma numer GG 5071343
Domyślny

Ja mam sorca takiego jak obok pisze .Fajnie mi sie gra robi bp runek. Expie na Elvenbane(kolo Ab zamek)
Jak wyjdzie orc warrior to hmm i po krzyku a na full respy biore gfb i exp supper jaksie zluruje tego pelno !
Nudno na pewno nie jest
__________________
~~"Va'esse deireadh aep eigean..."~~
Rogue jest offline  
stary 05-11-2005, 03:49   #97
Orzelek
Użytkownik Forum
 
Orzelek's Avatar
 
Data dołączenia: 01 09 2005
Lokacja: Lakewood, NJ

Posty: 45
Stan: Aktywny gracz
Imię: Orzelek
Profesja: Druid
Gildia: Green Land
Świat: Askara
Poziom: 32
Skille: 21/24
Poziom mag.: 33
Domyślny

heh

a ja mam drucika ( jak obok ) co prawda to prawda ze siede na rtoach, ale po 3h mam 2k kaski i bp uh czyli 5k. ostatnio kupile c shield ( 20k na nowym servie ) i mam sie niezle. mysle expic tam do 40 lvl jako ze jestem facc , porobie questy kupie pacca i roz*******e wszystkich
Orzelek jest offline  
stary 05-11-2005, 06:34   #98
<RucH>
Guest
 

Posty: n/a
Szczęśliwy ehh..

Tez grałem druidem polecam kopalnie dwarfów szczegulnie 5,co jeden dzien robiłem lv od 20 do 30 i szybko sie tam expi są tam dwa piętra z rotami i dwarfami gdy zabijesz jedno piętro na drugim masz juz ful resp ..
 
stary 09-11-2005, 08:13   #99
Elder Nagan
Zbanowany
 
Elder Nagan's Avatar
 
Data dołączenia: 10 10 2005
Wiek: 34

Posty: 374
Profesja: Knight
Król

Sorc jest do dupy...Knight chciales poweidziec..

ja gram ciagle sorcem knighty nie sa dla mnie przysypiam w trakcie expienia a sorem to wymaitanie
bierzesz hmmy i idziesz solowac dragi mx 2 uhy na 1 draga i 700 expa a jak masz kumpli to robisz duzoi questow sprzedajesz looty z nich i wszytsko jest good..

Gralem kngihtemm..nuda
gralem palka..nuda
gralem sorcem i druidem...to jest gra ino roty trzeba karcic

knight jest dla noobkow
Elder Nagan jest offline  
stary 15-11-2005, 19:07   #100
webhaos
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 13 11 2005
Lokacja: Cormaya
Wiek: 32

Posty: 11
Stan: Aktywny gracz
Imię: Webcrown
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Web Team
Świat: Lucera
Poziom: 39
Skille: 21/27
Poziom mag.: 53
Domyślny Kto co woli

Ja mailem Knighta 36lvl ale z niego zrezygnowalem bo mało zarabia kasy wcale szybciej nie expi bo musi dlugo skilowac a sorc niemasz run ide na larvy z gsem w 1h 17k expa robie runki ide na gurdy i cały czas expie i to jakby dlamnie jest skilowanie bo lvl tesz psozebny jest do walnia z run a knight potem godzinami skiluje np ja mam 39lvl a muj kolega knight zaczol grac mniej w tej samej porze ma 20lvl i skile 75/75 i ja expie okolo jak ja bende mial z 45 on bendzie mial 40 i bendzie znowu robil skile a ja expil a mym zdniem expinie jest cikawsze niz skilowanie xD
webhaos jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:56.


Powered by vBulletin 3