Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 09-02-2006, 15:30   #1
pamelka
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 02 2006
Lokacja: Ab =PP

Posty: 49
Stan: Niegrający
Profesja: Druid
Świat: Aldora
Poziom: 15
Poziom mag.: 8
pamelka ma numer GG 2654854 Send a message via Skype™ to pamelka
Pytanie PaCc

Chciała bym poruszyć temat Pacc... jak zauważyłam coraz wiecej osób go ma... ale tych co stac na to=/ i mnie to denerwuje powoli..no bo ej sry ale kazdy gada teraz o szaczunku, zeby na swiecie był pokój i zeby kazdy byl traktowany tak samo. Tak owszem kazdy do tego daży jakoś, ale i tak bogatsi są traktowani lepiej. Tibia to zwykła gra, no ale kogo ona robi z tych ludzi? Rasistów- czytalam wypowiedzi w rożnych tematach, czepiacie sie brazylijczyków i szwedów; a ci co maja kase i mają pacc to pomiatają tymi co go nie maja... dlaczego oni maja podrózowac na różne wyspy, miec lepsze czary itp.?? Uważam że coś trzeba zrobić żeby każdy był traktowany tak samo, bez względu na pochodzenie, wiek, lvl, czy kase... przynajmnij w tibii ) pZdr dLa wszystkich
pamelka jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 09-02-2006, 15:41   #2
Drow Ranger
Użytkownik Forum
 
Drow Ranger's Avatar
 
Data dołączenia: 27 07 2005
Lokacja: Kielce
Wiek: 34

Posty: 23
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Auramere
Profesja: Paladin
Świat: Celesta
Drow Ranger ma numer GG 5579589
Domyślny

Po co nowe tereny , czary , potwory dla pacc? Żeby CIPy mialy z pacc kase
Drow Ranger jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-02-2006, 15:44   #3
Nosso Mc'Furry
Użytkownik Forum
 
Nosso Mc'Furry's Avatar
 
Data dołączenia: 12 08 2005
Lokacja: Iława
Wiek: 34

Posty: 278
Stan: Zbanowany
Profesja: Royal Paladin
Świat: Azura
Poziom: 81
Skille: 90/60
Poziom mag.: 18
Nosso Mc'Furry ma numer GG 8484666
Domyślny

PACC (Premmium Account)

Jest to rzecz dostępna dla każdego gracza. Możesz ją nabyć za prawdziwe pięniądze, jak i za pięniądze w Tibii. (Tu radze zwrócić szczególną uwage od kogo kupujesz.)
Jeśli nie masz pieniędzy prawdziwych warto by popytać kolegów czy nie znają takiej osoby, która PACC w Tibii sprzedaje, wtedy uzbierać pieniążki w grze i kupić PACC.

Jeśli uda Ci się zebrać prawdziwe pieniądze, a nie umiesz kupić PACC, polecam Tibia.pl, oni zrobią za Ciebie wszystko, Ty tylko wpłacisz należną sumke.

Pozdrawiam
Nosso ~~
__________________
Hail the Defenders of Fangorn
Nosso Mc'Furry jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-02-2006, 16:18   #4
Mar Cin
Użytkownik Forum
 
Mar Cin's Avatar
 
Data dołączenia: 02 02 2005
Lokacja: Kazordoon
Wiek: 31

Posty: 316
Stan: Aktywny gracz
Imię: Zirgin
Profesja: Sorcerer
Świat: Balera
Poziom: 20
Skille: 19/21
Poziom mag.: 21
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pamelka
Chciała bym poruszyć temat Pacc... jak zauważyłam coraz wiecej osób go ma... ale tych co stac na to=/ i mnie to denerwuje powoli..no bo ej sry ale kazdy gada teraz o szaczunku, zeby na swiecie był pokój i zeby kazdy byl traktowany tak samo. Tak owszem kazdy do tego daży jakoś, ale i tak bogatsi są traktowani lepiej. Tibia to zwykła gra, no ale kogo ona robi z tych ludzi? Rasistów- czytalam wypowiedzi w rożnych tematach, czepiacie sie brazylijczyków i szwedów; a ci co maja kase i mają pacc to pomiatają tymi co go nie maja... dlaczego oni maja podrózowac na różne wyspy, miec lepsze czary itp.?? Uważam że coś trzeba zrobić żeby każdy był traktowany tak samo, bez względu na pochodzenie, wiek, lvl, czy kase... przynajmnij w tibii ) pZdr dLa wszystkich
"Niestety" mamy w Polsce kapitalizm i wolny rynek, więc jak coś chcesz to musisz za to zapłacić. ("niestety" w cudzysłowiu, bo w cale tak nie uważam, jakby ktoś pytał. Bo jeśli wynagrodzenie twórców czegoś nie zależy od popularności tego czegoś, "nie wiadomo czemu" zaraz spada jakość. A żeby tak było z Tibią raczej byśmy nie chcieli ) A co do wieku i pochodzenia się zgadzam, tyle że jak np. Brazyle (na amerykańskich serwach) czy Polacy (na serwach niemieckich) zachowują się jak ostatnie mendy spod budki z piwem, to nie ma co się dziwić że na nich i na nas ludzie wyzywają
__________________

Jajco mi się zjarało


To se dzisiaj nie pogram...

Ostatnio edytowany przez Mar Cin - 09-02-2006 o 16:20.
Mar Cin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-02-2006, 20:02   #5
pamelka
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 02 2006
Lokacja: Ab =PP

Posty: 49
Stan: Niegrający
Profesja: Druid
Świat: Aldora
Poziom: 15
Poziom mag.: 8
pamelka ma numer GG 2654854 Send a message via Skype™ to pamelka
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mar Cin
"Niestety" mamy w Polsce kapitalizm i wolny rynek, więc jak coś chcesz to musisz za to zapłacić. ("niestety" w cudzysłowiu, bo w cale tak nie uważam, jakby ktoś pytał. Bo jeśli wynagrodzenie twórców czegoś nie zależy od popularności tego czegoś, "nie wiadomo czemu" zaraz spada jakość. A żeby tak było z Tibią raczej byśmy nie chcieli ) A co do wieku i pochodzenia się zgadzam, tyle że jak np. Brazyle (na amerykańskich serwach) czy Polacy (na serwach niemieckich) zachowują się jak ostatnie mendy spod budki z piwem, to nie ma co się dziwić że na nich i na nas ludzie wyzywają
eJ..no ja to rozumiem, ale to jest bez sensu...no trzeba jakos zarabiac, ale to jzu lekka przesada... tu juz np. nie chodzi o mnie, bo moja mama uważa ze PACC to zupelna strata pieniedzy i woli zebym se poszla z kolaznakmi na zakupy i kupila se cos ladnego, poszla do kina cyz na impreze, i albo uzbieram sama albo sie porzegnam z mysla ze bd go miec... ale np. Te dzieci z np. biedniejszy rodzin, ktorych koledzy graja majac PACC , to jak one sie czują?? jak koledzy opowiadają " ja bylem na Edron i zabilem 5 dragonow na raz a ty co zabiles?" no i co takei dziecko ma zrobic? odpowiedzec " ja zabilem trola, elfa, i minotaura" ?? odrazu robi sie mu glupio i wglebi duszy zaluje ze jest z takiej rodizny a nie innej, innej ktora mogla by dac mu pieniadze na PACC...=//
Ja bardzo lubie tibie, podziwiam i mam szacunek dla jej twórcow...no ale przeciesz musza jeszcze inaczje zarabic... albo przynajmnij mozna zmienic ceny PACC 90 iles zŁ za 3 miesiace?? rozumeim ze za rok zeczywiecie okazja..ale przeciesz ceny mozna obnizyc..wtedyy i tak zarobia bo po obnizonej cenie wiecej osob bedzie go kupowalo, i jeszcze Ci od tibie zyskają nie sądzicie??
pamelka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-02-2006, 20:48   #6
Duch Guardi
Użytkownik Forum
 
Duch Guardi's Avatar
 
Data dołączenia: 09 10 2005
Lokacja: Tarnowskie Góry Postów: 1002
Wiek: 32

Posty: 664
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Saint
Świat: Guardia
Domyślny

ty sie ciesz za to że grasz
Bo to pacc płaci za to żeby facc mógł też grać , jak by nie pacc to niebyło by facc -.-

tylko że druga strona medalu to to że są ludzie których niestać na pacc wiec nie jest powód do wyśmiewania sie z ludzi. Ja miałem pacc bo ciężko pracowałem na niego dobre stopnie itp
__________________

Ostatnio edytowany przez Duch Guardi - 09-02-2006 o 20:51.
Duch Guardi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-02-2006, 20:51   #7
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

1. Uwazam ze wydawanie kasy na gre komputerowa w takim stopniu wciagajaca jest idiotyzmem, na jednym paccu sie nie skonczy, chcac dalej komfortowo grac zaczniesz kombinowac jak zalatwic nastepny..

2. Ceny jak na warunki polskie sa wysokie, jak na warunki europejskie nie. Jako ze Cipsoft nijak nie wnika w sytuacje ekonomiczna kraju nad Wisla, obnizek nie przewiduję.

3. Nie spotkalem jeszcze brazylijczyka tak chamskiego i wulgarnego jak przecietny Polak, powoli to "pl?" a nie "br?" staje sie wykladnikiem lamerstwa w swiecie Tibii ... Wiekszosc zachodniego swiata powala nas kultura i manierami ( przynajmniej z tego co zaobserwowalem przez 3 lata mojego stazu na roznych serwerach ).
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-02-2006, 21:38   #8
pamelka
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 02 2006
Lokacja: Ab =PP

Posty: 49
Stan: Niegrający
Profesja: Druid
Świat: Aldora
Poziom: 15
Poziom mag.: 8
pamelka ma numer GG 2654854 Send a message via Skype™ to pamelka
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Guardi
ty sie ciesz za to że grasz
Bo to pacc płaci za to żeby facc mógł też grać , jak by nie pacc to niebyło by facc -.-

tylko że druga strona medalu to to że są ludzie których niestać na pacc wiec nie jest powód do wyśmiewania sie z ludzi. Ja miałem pacc bo ciężko pracowałem na niego dobre stopnie itp

Pracowałes na dobre stopnie, ale ludzi ktorych nie stac? to moga sie uczyc i uczyc i co? to cos zmieni... Sry ale spotkalam sie z takim przypadkiem , gdzie koledzy wysmiewali sie z jednego z chlopców. A co biedny chlopiec zrobil? Nie chcial aby nim pomiatano i zaczol wynosic rzeczy z domu...a ze zaduzo to ich nie miał to zaczol krasc...naszczescie go nie zlapali...bo by sie nie wytlumaczył, bo co by powiedzal? ze zbiera na PACC? przeciesz to smieszne=// ty sie cieszysz ze masz=/ no ale inni moze nie maja..i mnie to denerwujee=/ a wogle po co ten calyy PACC?? wcale nie jest potrzebny=// bosheee
pamelka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-02-2006, 22:00   #9
Bambuko
Użytkownik Forum
 
Bambuko's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2003
Lokacja: Dobów Mniejszy
Wiek: 35

Posty: 2,212
Stan: Niegrający
Domyślny

To jak nie jest potrzebny, to co się martwisz o tych biednych, którym przecież nie jest potrzebny? A pozatym jak dla mnie PACC to nic, bo i tak patrząc na ludzi, to niewielu gra w Tibię, ale ludzie, których nie stać na takie ubranie jak kolegów z klasy, czemu o nich nic nie piszesz? A raczej piszesz, ale problem robisz w tym, że nie mają PACC, a nie w tym, że ubierają się tak jak muszą, a nie chcą.
__________________
.
Bambuko jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-02-2006, 22:01   #10
Kamlot De'Kapy
Użytkownik Forum
 
Kamlot De'Kapy's Avatar
 
Data dołączenia: 17 01 2005
Lokacja: Lokacja
Wiek: 33

Posty: 259
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: Slipknot
Świat: Titania
Poziom: 40
Skille: 75+/75+
Poziom mag.: 5
Kamlot De'Kapy ma numer GG 2967718
Domyślny

@2up
Jeszcze sie nie spotkalem by ktos sie wysmiewal z kogos kto niema pacc :/, naprawdze szczerze glupie to, jednak ciesze sie ze jest takie cos jak PACC, ale wydaje mi sie to 'przynajmniej' za drogie. Trudno, mam duzo kasy to kupie, ale rozumiem ze inne dzieci pochodzace z biedniejszych rodzin, nie sa wstanie kupic pacca. Ale wysmiewanie sie o to ze ktos niema pacc, to juz cos odrazajacego
__________________
W moim sercu Bydgoszcz i Zawisza WKS!
W trzy kolory stroisz się!
Błękit nieba, biel i czerń!
To są barwy wspaniałe!
Za nie oddam życie swe!
Bo uwielbiam Zawiszę!
On dziś dla nas w piłkę gra!
I trzy punkty zdobywa!
See you in Matchs Zawisza's

Prosze nie wchodź...nieee!!
Wejdziesz - niewyjdziesz
A tak na marginesie... HAIL KYRA! - jesli chcesz zobaczyc prawdziwe oblicze Kyry to kliknij tu!
Kamlot De'Kapy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-02-2006, 22:05   #11
Angel of Death
Użytkownik Forum
 
Angel of Death's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2004
Lokacja: Szczecin
Wiek: 33

Posty: 1,013
Stan: Na Emeryturze
Imię: ---
Profesja: Royal Paladin
Poziom: 62
Skille: 84/70
Poziom mag.: 15
Domyślny

Kobito zrozum takie jest życie, Tibia to zwykła gra, jak komus nie odpowiada granie bez PACC nie musi grać. Ludzie umierają z głodu bo nie mają pięniędzy na jedzenie, od tego że nie ma się PACC'a nie umrze się. Zresztą jak ktoś się postara to zarobi te 90 pare złotych, mozna roznosić ulotki, pomagać sąsiadom w czymś itp. napewno jakaś mała praca się znajdzie.
__________________
Angel of Death jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-02-2006, 22:06   #12
S.P.M
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 06 2004

Posty: 386
S.P.M ma numer GG pisz to ci dam
Domyślny

Ten chłopiec który wynosił rzeczy z domu żeby móc kupić PACC powinien wylądować automatycznie w zakładzie dla umysłowo chorych. Przynajmniej na obserwację.
S.P.M jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-02-2006, 22:12   #13
Togashi Yokuni
Użytkownik Forum
 
Togashi Yokuni's Avatar
 
Data dołączenia: 23 02 2004
Lokacja: Piekło

Posty: 128
Stan: Na emeryturze
Imię: Apocalipsa
Profesja: Royal Paladin
Świat: Nova
Poziom: 63
Skille: 93+/75+
Poziom mag.: 19
Togashi Yokuni ma numer GG 6105270
Domyślny

BIG LOL... nie tylko z tego teamtu ale tez z niektorych ludzi, przeciez jak ktos bedzie chcial miec PACC bez wkladania na to pieniedzy z RL'a to moze go kupic na Tibii za 80-100 k, a dobrze wiadomo ze loota na 100k jest w stanie zgromadzic kazdy w ciagu maximum 2 tygodni...
__________________
"Tchórz nie zazna życia, bohater nie zazna śmierci"
Togashi Yokuni jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-02-2006, 22:45   #14
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

po pierwsze jest to nielegalne, po drugie 10/11 sprzedajacych to zlodzieje..
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-02-2006, 22:57   #15
kiniolx
Użytkownik Forum
 
kiniolx's Avatar
 
Data dołączenia: 07 06 2005
Lokacja: Ankrahmun
Wiek: 34

Posty: 20
Stan: Aktywny gracz
Imię: Kiniolek
Profesja: Royal Paladin
Świat: Titania
Poziom: 42
Skille: 79/54
Poziom mag.: 15
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil
po pierwsze jest to nielegalne
btw. Zawsze mnie zastanawiało jak kupują paca wszytskie h lvl'e. Zbierają kase w Tibii czy wydają te 20 euro/3 miesiące? Moim wiekszość kupuje za kase w Tibii.

sry za offtopa
__________________
Cytuj:
Odgłoś obrywania z sd? Coś w stylu: PFŚLPBZGRA... czyli takie rozkrekocenie mięca ludziego xD Tak to sobie wyobrażam.
24.01.2006 23:56 You advanced to magic level 15.
kiniolx jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-02-2006, 23:00   #16
Togashi Yokuni
Użytkownik Forum
 
Togashi Yokuni's Avatar
 
Data dołączenia: 23 02 2004
Lokacja: Piekło

Posty: 128
Stan: Na emeryturze
Imię: Apocalipsa
Profesja: Royal Paladin
Świat: Nova
Poziom: 63
Skille: 93+/75+
Poziom mag.: 19
Togashi Yokuni ma numer GG 6105270
Domyślny

Po pierwsze, niby nie legalne, ale CipSoft i tak na tym kase trzepie, a po drugie trzeba wiedziec od kogo kupowac, jak zawerzysz krag sprzedajacych Pacci to zostanie ci 100% pewnosci, ze to nie zlodzieje.

@up
Kupujemy za kase w Tibii, bo zebranie 100 k to kwestia 2-3 dni... a jak ktos zna osoby po 4-5 lat, przykladowo z Kanady to moze kupic Pacca i za 25k... a wtedy prawdopodobienstwo, ze osoba od ktorej kupujesz od 4 lat cie oszuka wynosi 0%...
__________________
"Tchórz nie zazna życia, bohater nie zazna śmierci"

Ostatnio edytowany przez Togashi Yokuni - 09-02-2006 o 23:04.
Togashi Yokuni jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-02-2006, 23:10   #17
kiniolx
Użytkownik Forum
 
kiniolx's Avatar
 
Data dołączenia: 07 06 2005
Lokacja: Ankrahmun
Wiek: 34

Posty: 20
Stan: Aktywny gracz
Imię: Kiniolek
Profesja: Royal Paladin
Świat: Titania
Poziom: 42
Skille: 79/54
Poziom mag.: 15
Domyślny

Zapoznaj mnie z kims kto mi paca sprzeda za 25k xD. Chetnie dam tobie drugie tyle. A co do kupowania kumpel nabył paca niedawno za 120k
__________________
Cytuj:
Odgłoś obrywania z sd? Coś w stylu: PFŚLPBZGRA... czyli takie rozkrekocenie mięca ludziego xD Tak to sobie wyobrażam.
24.01.2006 23:56 You advanced to magic level 15.
kiniolx jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-02-2006, 23:28   #18
Duch Guardi
Użytkownik Forum
 
Duch Guardi's Avatar
 
Data dołączenia: 09 10 2005
Lokacja: Tarnowskie Góry Postów: 1002
Wiek: 32

Posty: 664
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Saint
Świat: Guardia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pamelka
Pracowałes na dobre stopnie, ale ludzi ktorych nie stac? to moga sie uczyc i uczyc i co? to cos zmieni... Sry ale spotkalam sie z takim przypadkiem , gdzie koledzy wysmiewali sie z jednego z chlopców. A co biedny chlopiec zrobil? Nie chcial aby nim pomiatano i zaczol wynosic rzeczy z domu...a ze zaduzo to ich nie miał to zaczol krasc...naszczescie go nie zlapali...bo by sie nie wytlumaczył, bo co by powiedzal? ze zbiera na PACC? przeciesz to smieszne=// ty sie cieszysz ze masz=/ no ale inni moze nie maja..i mnie to denerwujee=/ a wogle po co ten calyy PACC?? wcale nie jest potrzebny=// bosheee
no widzisz ja miałem dobre stopnie i pomagałem w warzywniaku i jakoś sie uzbierało na pacc i sie nie ciesze a pozatym nie spadłem z 40 piętra na głowe żeby sie wyśmiewać z innych
__________________
Duch Guardi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-02-2006, 10:03   #19
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kiniolx
btw. Zawsze mnie zastanawiało jak kupują paca wszytskie h lvl'e. Zbierają kase w Tibii czy wydają te 20 euro/3 miesiące? Moim wiekszość kupuje za kase w Tibii.

sry za offtopa
Jesli w stanach wiekszosc nastolatkow stac na samochod ( inna sprawa to na JAKI samochod .. ) to i na pacca sie uzbiera.

Z tego co wiem 25 euro to cena porownywalna z 6-7 hamburgerami. Jesli zarabiamy w euro i to jeszcze stawki znacznie wyzsze niz w Polsce to naprawde nie jest duzo.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-02-2006, 10:29   #20
Kajulec
Użytkownik Forum
 
Kajulec's Avatar
 
Data dołączenia: 17 07 2004

Posty: 1,632
Imię: Raititute
Profesja: Elite Knight
Gildia: Satanica
Świat: Astera
Kajulec ma numer GG 2445317
Domyślny

Natolatki w Anglii dostaja wieksze kieszonkowe niz kosztuje PACC na 3 miesiace. Polska jest jaka jest i u nas to ~90zl.. duzo. Ale w innych krajach sa to na prawde "grosze".
__________________

retired/retarded
Kajulec jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:21.


Powered by vBulletin 3