Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 30-07-2008, 18:20   #181
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

@up: A jakie bonusy daje green/blue? Jakieś dodatkowe "Equip:..."?

Edit: Jesteś pewny że to dagger?
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 30-07-2008, 19:08   #182
P0nury
Użytkownik Forum
 
P0nury's Avatar
 
Data dołączenia: 19 07 2005

Posty: 724
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Poziom: 60
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
@up: A jakie bonusy daje green/blue? Jakieś dodatkowe "Equip:..."?

Edit: Jesteś pewny że to dagger?
Jestem pewny, że to dagger. Bez przesady, aż takim noobem nie jestem ;p
__________________
"21.24 Nie ma lepszego dziennikarza sportowego od Rafała Patyry. "Artur, używając terminologii bokserskiej zostaliście znokautowani zanim zdążyliście założyć rękawice". Używając terminologii stoczniowej - ukradli wam statek, zanim odpaliliście spawarkę, a używając terminologii dziennikarskiej: powinni wyłączyć kamerę zanim zdążycie zadać jakiekolwiek pytanie."
P0nury jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-07-2008, 19:14   #183
Relosu
Zbanowany
 
Relosu's Avatar
 
Data dołączenia: 05 05 2006

Posty: 196
Domyślny

moze stwierdzil ze ciebie nie lubi =P btw podaj dokladne staty oraz bonusy obu daggerow bo my omnibusy nie jestesmy i wszystkiego na pamiec ni8e znamy =P
Relosu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-07-2008, 19:24   #184
P0nury
Użytkownik Forum
 
P0nury's Avatar
 
Data dołączenia: 19 07 2005

Posty: 724
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Poziom: 60
Domyślny

Stary miał afaik +4 do staminy i +5 do agi, dmg 25-47, widowmaker ma +8 do agi i +7 do str, 42-78
__________________
"21.24 Nie ma lepszego dziennikarza sportowego od Rafała Patyry. "Artur, używając terminologii bokserskiej zostaliście znokautowani zanim zdążyliście założyć rękawice". Używając terminologii stoczniowej - ukradli wam statek, zanim odpaliliście spawarkę, a używając terminologii dziennikarskiej: powinni wyłączyć kamerę zanim zdążycie zadać jakiekolwiek pytanie."

Ostatnio edytowany przez P0nury - 30-07-2008 o 19:26.
P0nury jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-07-2008, 19:51   #185
Relosu
Zbanowany
 
Relosu's Avatar
 
Data dołączenia: 05 05 2006

Posty: 196
Domyślny

to ja nie mam pojecia
Relosu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-07-2008, 23:17   #186
Grue
Użytkownik Forum
 
Grue's Avatar
 
Data dołączenia: 17 06 2005
Lokacja: Poznań - Rataje
Wiek: 37

Posty: 886
Grue ma numer GG 8009267
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bluray Pokaż post
Grue, ja już Cię z lvl'em gonie, 63 huhuhu
Kochany, ja od miesiaca nie gram, bo mi sie niechce xD Moze jak sie ochlodzi to wroce do gry i jak mnie kobita nie bedzie bic walkiem po glowie xD

Ponury zwróc uwage na dps to raz. A dwa jak masz 2 daggery to wolny do MH a szybki do OH i powinno byc si. Chociaz zdaje mi sie ze to od dps zalezy glownie.
__________________
<Take a look inside my head, do you see how I feel, 'cos I'm a freak dirty rocker with sex appeal, 'cos I will take your drugs, and I'll get you high, 'cos I'm a freak dirty rocker, and i'll make you fly>

-- Mitsubishi Eclipse Klub Polska --
www.eclipse.net.pl



Ostatnio edytowany przez Grue - 30-07-2008 o 23:23.
Grue jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-07-2008, 05:22   #187
P0nury
Użytkownik Forum
 
P0nury's Avatar
 
Data dołączenia: 19 07 2005

Posty: 724
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Poziom: 60
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Grue Pokaż post
Ponury zwróc uwage na dps to raz. A dwa jak masz 2 daggery to wolny do MH a szybki do OH i powinno byc si. Chociaz zdaje mi sie ze to od dps zalezy glownie.
Zwracam uwagę na dps, ofc Widowmaker z racji swojego speeda jest w MH. Mimo wsjo Widow ma dużo większy dps niż ten poprzedni i dalej jest kicha. Weszły mi ze 2 hity 700+ na cold bloodzie, ale jaskółki wiosny nie czynią. Nie takie marne dwie. Spodziewałem się, prawdę powiedziawszy, czegoś więcej. Cóż, szkoda ;p
__________________
"21.24 Nie ma lepszego dziennikarza sportowego od Rafała Patyry. "Artur, używając terminologii bokserskiej zostaliście znokautowani zanim zdążyliście założyć rękawice". Używając terminologii stoczniowej - ukradli wam statek, zanim odpaliliście spawarkę, a używając terminologii dziennikarskiej: powinni wyłączyć kamerę zanim zdążycie zadać jakiekolwiek pytanie."
P0nury jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-07-2008, 11:22   #188
Grue
Użytkownik Forum
 
Grue's Avatar
 
Data dołączenia: 17 06 2005
Lokacja: Poznań - Rataje
Wiek: 37

Posty: 886
Grue ma numer GG 8009267
Domyślny

Dlatego mojego rogala lvluje w swordach w buildzie typowo pve (combat + troche assasin~~) i hity mam ladne, nie narzekalem mimo 30lvlu (full blue itemki praktycznie :d). Daggery to na 70lvlu w sublety i pvp = ownz! :*
__________________
<Take a look inside my head, do you see how I feel, 'cos I'm a freak dirty rocker with sex appeal, 'cos I will take your drugs, and I'll get you high, 'cos I'm a freak dirty rocker, and i'll make you fly>

-- Mitsubishi Eclipse Klub Polska --
www.eclipse.net.pl


Grue jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-07-2008, 18:42   #189
Shiray
Użytkownik Forum
 
Shiray's Avatar
 
Data dołączenia: 12 01 2005
Lokacja: Płock

Posty: 152
Imię: Volrin
Świat: Deathwing
Shiray ma numer GG 7709820
Domyślny

@up
Może bg, areny na pewno nie, głównie dzięki wspaniałemu czynnikowi resi.
Mam na myśli daggery.
Shiray jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-08-2008, 12:02   #190
Relosu
Zbanowany
 
Relosu's Avatar
 
Data dołączenia: 05 05 2006

Posty: 196
Domyślny

erm a wiesz jak dziala tal;ent shadowstep ? jak nie to ci powiem. Teleportujesz sie za plecami wroga i masz 100% na crita z ambusha. Cos jeszcze ?
Relosu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-08-2008, 13:04   #191
malkolm
Użytkownik Forum
 
malkolm's Avatar
 
Data dołączenia: 09 05 2005

Posty: 275
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Relosu Pokaż post
erm a wiesz jak dziala tal;ent shadowstep ? jak nie to ci powiem. Teleportujesz sie za plecami wroga i masz 100% na crita z ambusha. Cos jeszcze ?
Topic o private servers jest tam ---->
__________________
"W zeszłym roku o tej porze padał deszcz."
malkolm jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-08-2008, 14:21   #192
Relosu
Zbanowany
 
Relosu's Avatar
 
Data dołączenia: 05 05 2006

Posty: 196
Domyślny

Oj sie zdziwisz. Aktualnie jestem pelnoprawnym graczem globca. Zobacz sobie nawet moje armory a co! Pozatym jak mialem mu wytlumaczyc jak dziala shadowstep ? wiec tlumaczylem jak na chlopski rozum. Bo jak sie gra na shadowstep to sie tak maxuje crit rating ze w sumie wychodzi tak ze MUSiSZ miec tego crita. Inaczej jak 100% sie tego nei nazwie =P
http://eu.wowarmory.com/character-sh...e&n=Archimondz

Ostatnio edytowany przez Relosu - 01-08-2008 o 14:24.
Relosu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-08-2008, 03:51   #193
Shiray
Użytkownik Forum
 
Shiray's Avatar
 
Data dołączenia: 12 01 2005
Lokacja: Płock

Posty: 152
Imię: Volrin
Świat: Deathwing
Shiray ma numer GG 7709820
Domyślny

@up
Co to jest, to armory?

A crit ile będzie wynosił jeżeli ktoś ma 400 resi? A po cricie co? O wiele lepiej zacząć po stealthu/shadowstepie z KS.
No i oczywiście shadowstep nie daje 100% szansy na crita, więc tak jak powiedział kolega wyżej, zapraszam do tematu o privach.
Jeśli masz 70 rogue i drużynę na jakiejś arenie, to powiedz jaki macie rating i daj link do armory (bo mi tu o areny chodzi). Jeśli masz to po co mi 20 locka pokazujesz (zapewnie na trialu)? A jeśli nie masz to po co się wypowiadasz w tym temacie?

@edit
Przeczytałem jeszcze Twoją wcześniejszą wypowiedź odnośnie locków. Pisałeś, że demo jest najlepszy do lvlingu. Jako, że sam jestem lockiem muszę powiedzieć, że o ile w demo podczas lvlingu jest mały downtime, to affli w ogóle go nie ma.

Ostatnio edytowany przez Shiray - 02-08-2008 o 04:05.
Shiray jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-08-2008, 08:32   #194
Relosu
Zbanowany
 
Relosu's Avatar
 
Data dołączenia: 05 05 2006

Posty: 196
Domyślny

hahaha jak ty nie wiesz co to armory to lepiej sie nie odzywaj i nie podskakuj. Co by nie bylo ale opisy i talentow w drzewkach talentow sie nie zmieniaja czy to priv czy global. Poprostu jak sie gra na shadowstep to sie crita wyciaga na maxa ze to jest poprostu mus zeby wbic tego crita. Pozatym ty poznajesz poziom wiedzy gracza po poziomie jego postaci ? hahahha pure noob wiec pochwal sie swoja postacia.
co do lvlingu. Do lvl 50 sie idzie wlasnie w affi wczesniej w demo nie ma sensu bo ani nie masz felguarda a nawet jak juz go masz to on nic pozadnego nie zrobi. Ale potem tylko build cookiecutter i lecisz do 70 na loozie.

Ostatnio edytowany przez Relosu - 02-08-2008 o 12:17.
Relosu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-08-2008, 12:04   #195
Son_blessed
Użytkownik Forum
 
Son_blessed's Avatar
 
Data dołączenia: 29 03 2007
Lokacja: Wrocław

Posty: 122
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Gildia: Fire Army
Świat: Refugia
Poziom: 68
Skille: 58/26
Poziom mag.: 58
Domyślny

Locka nie ma w lvlingu affi? Po 1 taki voidwalker (którego myśle używa większość locków affi w lvlingu) ma więcej hp i arma od felguarda hita o wiele mniej to prawda ale można to sobie nadrobić siphon lifem corruption insant castem i Unstable Affiction. A mane straconą można pozyskać przez darc pact albo darc pact razy X a potem deadh coil siphon life i spamować drain life .^^ ale i tak przeniosłem się na demo bo troche mi się to znudziło a wolałem samemu sprawdzić siłę felguarda.
__________________

Wakacyjne PG.

Ostatnio edytowany przez Son_blessed - 02-08-2008 o 12:09.
Son_blessed jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-08-2008, 12:49   #196
Grue
Użytkownik Forum
 
Grue's Avatar
 
Data dołączenia: 17 06 2005
Lokacja: Poznań - Rataje
Wiek: 37

Posty: 886
Grue ma numer GG 8009267
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Son_blessed Pokaż post
Locka nie ma w lvlingu affi? Po 1 taki voidwalker (którego myśle używa większość locków affi w lvlingu) ma więcej hp i arma od felguarda hita o wiele mniej to prawda ale można to sobie nadrobić siphon lifem corruption insant castem i Unstable Affiction. A mane straconą można pozyskać przez darc pact albo darc pact razy X a potem deadh coil siphon life i spamować drain life .^^ ale i tak przeniosłem się na demo bo troche mi się to znudziło a wolałem samemu sprawdzić siłę felguarda.
Felguard jest lipny, Void zawsze i na zawsze. Unstable Affli uzywam moze czasem na bossach w instach. Tak to CoA, Corr instant, Immolate, SL i SB az mobek nie padnie (mniej wiecej 2-3 S. Mana? Jakos nie narzekam, siadam do picia bardzo zadko. Dark Pact lub Life tap + Drain life (co jescze daje plus w postaci czestszego instant S i sie leci przez mobki jak kombajn do czereśni.
__________________
<Take a look inside my head, do you see how I feel, 'cos I'm a freak dirty rocker with sex appeal, 'cos I will take your drugs, and I'll get you high, 'cos I'm a freak dirty rocker, and i'll make you fly>

-- Mitsubishi Eclipse Klub Polska --
www.eclipse.net.pl


Grue jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-08-2008, 15:48   #197
Shiray
Użytkownik Forum
 
Shiray's Avatar
 
Data dołączenia: 12 01 2005
Lokacja: Płock

Posty: 152
Imię: Volrin
Świat: Deathwing
Shiray ma numer GG 7709820
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Relosu Pokaż post
hahaha jak ty nie wiesz co to armory to lepiej sie nie odzywaj i nie podskakuj. Co by nie bylo ale opisy i talentow w drzewkach talentow sie nie zmieniaja czy to priv czy global. Poprostu jak sie gra na shadowstep to sie crita wyciaga na maxa ze to jest poprostu mus zeby wbic tego crita. Pozatym ty poznajesz poziom wiedzy gracza po poziomie jego postaci ? hahahha pure noob wiec pochwal sie swoja postacia.
co do lvlingu. Do lvl 50 sie idzie wlasnie w affi wczesniej w demo nie ma sensu bo ani nie masz felguarda a nawet jak juz go masz to on nic pozadnego nie zrobi. Ale potem tylko build cookiecutter i lecisz do 70 na loozie.
Widzisz poziom wiedzy gracza czasami poznajemy po jego poziomie. 20 lock raczej nie ma większego pojęcia o graniu rogue'm, widzę to zwłaszcza jeżeli jego wypowiedzi są stekiem bzdur. Jeżeli mam Cię oceniać nie po levelu a po poziomie wiedzy to jeszcze bardziej się tylko kompromitujesz. Shadowstep 100% na crita? Jakie ip serva?
Co do tematu z buildem locka, to chyba nie czytasz ze zrozumieniem. Mi raczej chodziło o to, że affli na lvling jest najlepsze, imho od 60 do 70 także.
A teraz, proszę Cię, w imieniu swoim i chyba wszystkich grających w tą grę - nie wypowiadaj się już w tym temacie.
A z tym armory, miałem na myśli jak się ma link do armory twojego locka na trailu do tematu z daggerami rogue'a. W każdym razie miałem niezłą zwałę z tego:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Relosu Pokaż post
hahaha jak ty nie wiesz co to armory to lepiej sie nie odzywaj i nie podskakuj.
Albo masz 10 - 12 lat, albo coraz więcej kretynów sie rodzi poprostu ;x
Btw. fajny podpis.

@Grue i Son_blessed
Używanie Voida w affli lvlingu jest imo błędem. O wiele lepiej jest wystawić impa na phase shift i passive, aby nikt nie mógł go zaatakować. Dzięki temu, że ma najwięcej spirit, staje się baterią many (dark pact), która prawie nigdy się nie kończy. Co więcej Blood Pact daje całkiem spory bonus do staminy. Raidowanie affli tak samo, raid raczej i tak będzie od Ciebie wymagał impa, ale to jest już inny build affli niż na lvling.

Ostatnio edytowany przez Shiray - 02-08-2008 o 15:50.
Shiray jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-08-2008, 16:12   #198
Relosu
Zbanowany
 
Relosu's Avatar
 
Data dołączenia: 05 05 2006

Posty: 196
Domyślny

imho czytac ze zrozumieniem nie umiesz a rogalami gralem kiedy ty miales jeszcze pieluchy na sobie. Co do podpisu, mam go od poczatku bycia tutaj wiec 3 latka do tylu kiedy bylem zwyklym dzieciakiem. A to ze mam postac na globie na 20, niby co oznacza? Tylko to ze to nowa postac. Imho lepiej sie nie odzywaj wiecej bez czytania z zrozumieniem.
Pozdro
Relosu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-08-2008, 16:33   #199
Shiray
Użytkownik Forum
 
Shiray's Avatar
 
Data dołączenia: 12 01 2005
Lokacja: Płock

Posty: 152
Imię: Volrin
Świat: Deathwing
Shiray ma numer GG 7709820
Domyślny

To, że uważasz, że masz wiedzę a piszesz kompletne głupoty, oznacza, że jesteś kretynem.
To, że piszesz, że nie potrafię czytać ze zrozumieniem, oznacza, że jesteś kretynem.
To, że rogue'm nigdy nie grałeś (imho dopiero zacząłeś, zresztą sam pisałeś w środku tematu, że zaczynasz grać), a mówisz, że grałeś, oznacza, że jesteś kretynem.
To, że przez tyle postów nadal upierasz się, że shadowstep daje 100% na crita także oznacza, że jesteś kretynem.

Odkąd ponad rok temu przestałem grać w Tibię, bardzo rzadko wchodziłem na to forum. Wcześniej też roiło się tu od debili, ale teraz widzę, że ta liczba z roku na rok się potęguje. Chociaż w sumie, czasami dobrze poczytać sobie takie głupoty i się pośmiać. Pisz dalej ;-)
Shiray jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-08-2008, 16:35   #200
Relosu
Zbanowany
 
Relosu's Avatar
 
Data dołączenia: 05 05 2006

Posty: 196
Domyślny

Tak pisalem ze zaczynam grac. TYle ze chodzilo o locka ktorym jeszcze "na powaznie nie gralem". Nigdy nie upieralem sie ze shadowstep daje 100% crita. Mowilem ze grajac na buildzie shadowstep starasz sie wyciagnac tyle crita z ambusha ilke sie da zeby tego crita wcisnac i w sumie to MA BYC 100% a nie daje na to 100%.

Ostatnio edytowany przez Relosu - 02-08-2008 o 16:37.
Relosu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:05.


Powered by vBulletin 3