Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 14-08-2008, 16:03   #161
Voon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 07 2006

Posty: 1,303
Voon ma numer GG 1528304
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez poldek_p Pokaż post
2. Moze i przez niektore kraje bylo by tak odebrane ale nie przez ruskich. Nie wiesz ze z krajami takimi jak rosja obowiazuje zasada "jesli dasz im palec to oni wezma reke" . Sam powiedziales ze prezydent powinien byc prezydentem wszytkich Polakow. Nie wiem jak ty ale uwazam , że wiekszosc spoleczenstwa nie byla by zadowolona gdyby prezydent w ten sposob postapil.
3. Nie pomylilem sie . Twoj tok myslenia dowodzi ze leprze by bylo wybudowanie tej koleji i nie dawanie pretekstu Niemcom do wojny. Co z tego , że Polska osmieszyla by sie w oczach calej europy. Przez niektorych tez moglo to byc odebrane jako akt rozwagi ale przez niektorych jako akt tchorzostwa. Wiem ze to dwie calkiem inne sprawy ale ty bys pewnie to poparl.

4 .Nie jestem u siebie wiec nie moge sciagnac firefoxa
2. a. Powtarzasz stereotypy.
b. Mamy tą nieszczęsną demokracje to może powinniśmy skorzystać z jednego z jej przywilejów przy tak ważnych decyzjach? Tylko nikt nie myśli o referendum bo trzeba unieść się dumą. Czy duma musi przesłaniać większe wartości? Zastanów się.

3. a. Aktualnie mamy rok 2008.
b. Akt tchórzostwa, ha, akt tchórzostwa może wystąpić w piaskownicy. Polityka to bitwa, albo masz dobrą armie i się nie uginasz albo potrafisz rozmawiać i negocjujesz warunki wygodne dla oby stron. W przypadku Polski mamy jedynie negocjacje i szalonego kaczora. Polityk i dyplomata powinien przede wszystkim myśleć. Tego nam brakuje.

4. To postaraj się nie popełniać błędów.

Ostatnio edytowany przez Voon - 14-08-2008 o 16:04.
Voon jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 14-08-2008, 16:14   #162
poldek_p
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 07 2006

Posty: 123
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Voon Arculin Pokaż post
2. a. Powtarzasz stereotypy.
b. Mamy tą nieszczęsną demokracje to może powinniśmy skorzystać z jednego z jej przywilejów przy tak ważnych decyzjach? Tylko nikt nie myśli o referendum bo trzeba unieść się dumą. Czy duma musi przesłaniać większe wartości? Zastanów się.

3. a. Aktualnie mamy rok 2008.
b. Akt tchórzostwa, ha, akt tchórzostwa może wystąpić w piaskownicy. Polityka to bitwa, albo masz dobrą armie i się nie uginasz albo potrafisz rozmawiać i negocjujesz warunki wygodne dla oby stron. W przypadku Polski mamy jedynie negocjacje i szalonego kaczora. Polityk i dyplomata powinien przede wszystkim myśleć. Tego nam brakuje.
1.Stereotypy ? A czy nie uwazasz , ze Rosja nie potwierdzila tych stereotypów ?
2.Po to wbieralismy rzad i prezydenta zeby nami rzadzil a nie po to zeby robili referenda. Zreszta kazdy obeznany z zyciem wie , ze referenda do niczego nei prowadza , chocby ostatnio przyklad irlandii.

3. W przypadku Polski mam cale nato unie i przedewszytkim stany za soba wiec akurat nie mamy sie czego bac. Zgadzam sie ze powinien przedewszytkim myslec , dlatego kaczor robi to co robi. Dla twojej wiadomosci kaczor nie wypowiadal najgorzej na temat Rosji. Chociazby prezydenta Estoni , znany i doswiadczony dyplomata wypowiadal sie o wiele krytyczniej niz nasz kaczorek.

4. Podaj mi zdanie w ktorym popełniłem blad , bo jezeli za błedy uważasz ze nie dam ł zamiast l to sory ale jestes smieszny

Ostatnio edytowany przez poldek_p - 14-08-2008 o 16:17.
poldek_p jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2008, 18:49   #163
Voon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 07 2006

Posty: 1,303
Voon ma numer GG 1528304
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez poldek_p Pokaż post
1.Stereotypy ? A czy nie uwazasz , ze Rosja nie potwierdzila tych stereotypów ?
2.Po to wbieralismy rzad i prezydenta zeby nami rzadzil a nie po to zeby robili referenda. Zreszta kazdy obeznany z zyciem wie , ze referenda do niczego nei prowadza , chocby ostatnio przyklad irlandii.

3. W przypadku Polski mam cale nato unie i przedewszytkim stany za soba wiec akurat nie mamy sie czego bac. Zgadzam sie ze powinien przedewszytkim myslec , dlatego kaczor robi to co robi. Dla twojej wiadomosci kaczor nie wypowiadal najgorzej na temat Rosji. Chociazby prezydenta Estoni , znany i doswiadczony dyplomata wypowiadal sie o wiele krytyczniej niz nasz kaczorek.

4. Podaj mi zdanie w ktorym popełniłem blad , bo jezeli za błedy uważasz ze nie dam ł zamiast l to sory ale jestes smieszny
2. Dało, wiele dało. Nie przyjęto traktatu który był niewygodny dla większości obywateli.
3. UE niedawno pokazała jak jej na tym wszystkim zależy. Stany najpierw zrobią na tym interes potem nam pomogą, nawet teraz chcą nas wycyckać z tarczą a NATO cały czas śpi. Kaczor wypowiedział się wystarczająco krytycznie, tym bardziej, że Polska nie ma w Gruzji żadnego interesu.
4. Skopiuj swoje wypowiedzi na Worda to zobaczysz błędy. Zebym nie był gołosłowny: Leprzy, Estoni, pisanie nazw państw z małej litery, robienie spacji przed przecinkiem.

I apeluje o skończenie tej 'dyskusji', gusta i poglądy są różne i nigdy w tych sprawach nie będzie porozumienia.

Ostatnio edytowany przez Voon - 14-08-2008 o 18:50.
Voon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2008, 19:02   #164
spider-bialystok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Bialystok
Wiek: 34

Posty: 1,739
Stan: Niegrający
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shanhaevel Pokaż post
Cóż, gdyby zebrało się parę państw Europy Środkowej (Polska, Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Ukraina) w jakiś rodzaj sojuszu, to Rosja nie miałaby z nami tak łatwo...
Polska, Czechy i Ukraina to militarni slabeusze, nie mowiac juz o Litwie, Lotwie i Estonii...
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez poldek_p
W przypadku Polski mam cale nato unie i przedewszytkim stany za soba wiec akurat nie mamy sie czego bac.
Czy mamy jakas konkretna umowe z USA w sprawie wspolnego bezpieczenstwa? Nie. USA za soba ma Kanada i Izrael, ale na pewno nie Polska. NATO mozna wlozyc miedzy bajki. Eurokolchoz tez.
__________________
spider-bialystok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2008, 19:06   #165
neopostman
Użytkownik Forum
 
neopostman's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Lokacja: Łowicz.
Wiek: 35
Wpisy bloga: 6

Posty: 1,227
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Nova
Poziom: 114
Skille: 101/84
Poziom mag.: 24
Wyślij wiadomość przez ICQ do neopostman neopostman ma numer GG trzeba sobie zasłuży Adres Jabbera do neopostman Send a message via Skype™ to neopostman
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez spider-bialystok Pokaż post
Czy mamy jakas konkretna umowe z USA w sprawie wspolnego bezpieczenstwa? Nie. USA za soba ma Kanada i Izrael, ale na pewno nie Polska. NATO mozna wlozyc miedzy bajki. Eurokolchoz tez.
Więc dlatego nasz rząd negocjując tarczę z USA domaga się deklaracji USA, że w razie ataku nas ochroni.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Notopeczek Pokaż post
cipowie chyba sciagaja wszystko z podkarpackiego
neopostman jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2008, 19:13   #166
Emok
Użytkownik Forum
 
Emok's Avatar
 
Data dołączenia: 27 12 2005
Lokacja: UK/Łódź
Wiek: 33

Posty: 1,369
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Titania
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez neopostman Pokaż post
Więc dlatego nasz rząd negocjując tarczę z USA domaga się deklaracji USA, że w razie ataku nas ochroni.
Ruscy zrzucają bombę na Łódź (), rozpierdziela 90% Polski (no, może Gdańsk i Szczecin jakoś się uchowają) i wtedy to już po ptokach. xD

Ostatnio edytowany przez Emok - 14-08-2008 o 19:43.
Emok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2008, 19:24   #167
Nari
Użytkownik Forum
 
Nari's Avatar
 
Data dołączenia: 06 12 2006
Lokacja: www.tibiaspy.com

Posty: 1,549
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Slythia Pokaż post
Ale transport mnie nie interesuje, tylko ceny wynajmu mieszkań. Jak żeś jest takim patriotą to idź sobie walczyć, ja wolę sobie żyć w spokoju ; ).
Zgadzam się z panią.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Emok Pokaż post
(no, może Gdańsk i Szczecin jakoś się uchowają)
Czuję się uratowany.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez neopostman Pokaż post
Więc dlatego nasz rząd negocjując tarczę z USA domaga się deklaracji USA, że w razie ataku nas ochroni.
Sojusznicy na podłodze nie leżą, ani spadają z nieba.
__________________
*Tooku sora mado no mukou*

Nari jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2008, 19:29   #168
poldek_p
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 07 2006

Posty: 123
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Voon Arculin Pokaż post
2. Dało, wiele dało. Nie przyjęto traktatu który był niewygodny dla większości obywateli.
3. UE niedawno pokazała jak jej na tym wszystkim zależy. Stany najpierw zrobią na tym interes potem nam pomogą, nawet teraz chcą nas wycyckać z tarczą a NATO cały czas śpi. Kaczor wypowiedział się wystarczająco krytycznie, tym bardziej, że Polska nie ma w Gruzji żadnego interesu.
4. Skopiuj swoje wypowiedzi na Worda to zobaczysz błędy. Zebym nie był gołosłowny: Leprzy, Estoni, pisanie nazw państw z małej litery, robienie spacji przed przecinkiem.

I apeluje o skończenie tej 'dyskusji', gusta i poglądy są różne i nigdy w tych sprawach nie będzie porozumienia.
1 . Moze ale przepascilo wysilek wielu panstw i wielu lat pracy. Dlatego referenda sa niedobre nie dla uni bo społeczeństwo można bardzo łatwo zmanipulowac . Jak bedziemy polegac na takich referendach to daleko nie zajedziemy.
2. A skad ty wiesz czy by czekali ? Czy wy naprawde nie rozumiecie , ze atak na Polske oznacza III wojne i zagłade rosji ? Zreszta na jakiej podstawie mozesz twierdzic ze nam nie pomoga , taki jest ich obowiazek i tak to zostawmy.
Polska ma interes w tej wojnie bo przez Gruzje moze płynac jedyny rurociag , ktory bedzie całkowiecie niezalezny od rosji.

W wielu dyskusjach odnosze takie wrazenie ze jak ktos nei ma argumentow to w swojej bezsilnosci lapie sie ortografii. Nie jestem polonista wiec zdarzaja mi sie błedy , a ze pisze dosyc szybko to moga sie zdarzyc literowki albo brak jakiejs litery. a rosje pisze z malej litery calkiem swiadomie.


Spider poczytaj 5 punkt w statucie nato
poldek_p jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2008, 19:33   #169
spider-bialystok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Bialystok
Wiek: 34

Posty: 1,739
Stan: Niegrający
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez neopostman Pokaż post
Więc dlatego nasz rząd negocjując tarczę z USA domaga się deklaracji USA, że w razie ataku nas ochroni.
USA nie chce nawet wydawac kasy na ochrone wyrzutni, a co dopiero mowic o umowie, ze wypowie Rosji wojne w wypadku ataku na Polske. Badzmy realistami. Polska czy Czechy nie sa dla USA warte wojny atomowej.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez polek p
Spider poczytaj 5 punkt w statucie nato
Nie rozsmieszaj mnie NATO istnieje, ale tylko na papierze.
__________________

Ostatnio edytowany przez spider-bialystok - 14-08-2008 o 19:38.
spider-bialystok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2008, 19:46   #170
Voon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 07 2006

Posty: 1,303
Voon ma numer GG 1528304
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez poldek_p Pokaż post
1 . Moze ale przepascilo wysilek wielu panstw i wielu lat pracy. Dlatego referenda sa niedobre nie dla uni bo społeczeństwo można bardzo łatwo zmanipulowac . Jak bedziemy polegac na takich referendach to daleko nie zajedziemy.
Ale przecież najważniejsza jest wolność i duma narodowa, prawda? A o to w tym chodzi. Czemu mam przyjmować coś co jest mi na bakier? Veto.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez poldek_p Pokaż post
2. A skad ty wiesz czy by czekali ? Czy wy naprawde nie rozumiecie , ze atak na Polske oznacza III wojne i zagłade rosji ? Zreszta na jakiej podstawie mozesz twierdzic ze nam nie pomoga , taki jest ich obowiazek i tak to zostawmy.
Polska ma interes w tej wojnie bo przez Gruzje moze płynac jedyny rurociag , ktory bedzie całkowiecie niezalezny od rosji.
A jak było z Gruzją? Zajęliby pół Gruzji, a prezydent Stanów dalej machałby palcem. I w czym cenniejsza jest Polska od Gruzji? Pokaż mi ten czynnik który wywołałby taką reakcje świata na atak na kraj który mało kto zna.

Cytuj:
W wielu dyskusjach odnosze takie wrazenie ze jak ktos nei ma argumentow to w swojej bezsilnosci lapie sie ortografii. Nie jestem polonista wiec zdarzaja mi sie błedy , a ze pisze dosyc szybko to moga sie zdarzyc literowki albo brak jakiejs litery. a rosje pisze z malej litery calkiem swiadomie.
Próbowałeś mnie obrazić, może sprowokować. Nie wyszło, trudno. Nie czepiam się także do twojego małego wieku. Ja tylko proszę, abyś chociaż przejechał oczami po tekście który piszesz przed wysłaniem. 'Opera' mi nawaliła, jestem zmuszony czasowo na FF, naprawdę nie ma w tym nic ciekawego gdy cytowany tekst świeci się na czerwono.
Voon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2008, 20:14   #171
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

POLSKA ZAAKCEPTOWAŁA TARCZE USA. Rosja się dopiero w*****.

Ha ludzie nie zdziwcie się gdy w zimie obudzicie się w pierdolsko zimnej chacie, bo ruskie odetną nam gaz i zapiepszajcie piechotą do szkoły, bo ruskie odetną nam rope. XDDDD

Ale ześmy se nagrabili
Erhion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2008, 20:31   #172
Nari
Użytkownik Forum
 
Nari's Avatar
 
Data dołączenia: 06 12 2006
Lokacja: www.tibiaspy.com

Posty: 1,549
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bloodwin Pokaż post
POLSKA ZAAKCEPTOWAŁA TARCZE USA. Rosja się dopiero w*****.

Ha ludzie nie zdziwcie się gdy w zimie obudzicie się w pierdolsko zimnej chacie, bo ruskie odetną nam gaz i zapiepszajcie piechotą do szkoły, bo ruskie odetną nam rope. XDDDD

Ale ześmy se nagrabili
Głupotą jest IMHO szukanie sojuszu z USA. Pomijając masę granic politycznych i realistycznych, trzeba wziąć pod uwagę granicę geograficzną jaką jest ocean.
__________________
*Tooku sora mado no mukou*

Nari jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2008, 20:33   #173
Serious Sam
Użytkownik Forum
 
Serious Sam's Avatar
 
Data dołączenia: 27 04 2006
Wpisy bloga: 16

Posty: 1,470
Serious Sam ma numer GG 1542247
Domyślny

Przed chwilą dopiero w TVN24 słyszę o tej tarczy, teraz to dopiero będzie...Gdzieś słyszałem, że Rosja groziła nam rakietami za tarczę itp.

@down
Pan Prezydent b. dobrze zrobił.Trzeba dać Rosji do zrozumienia, że ta wojna jest nie potrzebna.Trzeba tylko teraz czekać na odpowiedź w sprawie tarczy...
__________________
Jeżeli potrzebujesz pomocy, napisz. Chętnie pomogę : )



Amor patriae nostra lex!

Miłość ojczyzny naszym prawem!

Ostatnio edytowany przez Serious Sam - 14-08-2008 o 20:44.
Serious Sam jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2008, 20:34   #174
Mallice
Użytkownik Forum
 
Mallice's Avatar
 
Data dołączenia: 09 05 2007
Lokacja: Toruń
Wiek: 27
Wpisy bloga: 7

Posty: 147
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura
Mallice ma numer GG 1343080
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Aphino Pokaż post
jeśli ruski by nam nie pomogli nie było by polski.
Bo oni tez się przyczynili do wygranej, czy nie mam racji?
Odpowiem Ci
Nie masz racji.

Rosja była z niemcami ale Hitler się pokłócił ze Stalinem i Rosja rozje***a wojska niemieckie.
I ruski rozwalając niemieckie wojska nie miały na myśli ratunku Polski tylko po prostu pokonanie Niemców.

@topic
Po co ta ,,Kaczka Dziwaczka" się tam wwala ?

Niech któryś polak mi powie do czego złego (związanego z Polską) się Kaczyński nie przyczynił?

Szanse na tą wojnę są takie jak dobicie 1k lvla, czyli-żadne .

Cytuj:
Użytkowników czytających ten temat: 59 (zarejestrowanych: 27, gości:32)
Jednak nie każdy polak (tzn.tibijczyk) ma w dupie tą wojnę.
__________________

Ostatnio edytowany przez Mallice - 14-08-2008 o 20:43.
Mallice jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2008, 21:04   #175
SHAKUTO
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Bloodwin@ No i dobrze


Kaczka dobrze zrobiła, że wyraziła swój protest.


Najlepiej byłoby cofnąć się do czasu "Dzikiego Zachodu".Wtedy to zwycięstwo (w większości wypadków) zależałoby od umiejętności a nie od "Potęgi Militarnej"


Jak to mówią górnicy:"Bóg, Honor i Ojczyzna"

Ostatnio edytowany przez SHAKUTO - 14-08-2008 o 21:06.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2008, 21:15   #176
Shanhaevel
Użytkownik Forum
 
Shanhaevel's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2004
Lokacja: Uwiędły Las

Posty: 2,391
Shanhaevel ma numer GG dam na pw.
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bloodwin Pokaż post
POLSKA ZAAKCEPTOWAŁA TARCZE USA. Rosja się dopiero w*****.

Ha ludzie nie zdziwcie się gdy w zimie obudzicie się w pierdolsko zimnej chacie, bo ruskie odetną nam gaz i zapiepszajcie piechotą do szkoły, bo ruskie odetną nam rope. XDDDD

Ale ześmy se nagrabili
Biegnij lizać tyłek Rusom i błagać o przebaczenie, że dbamy o bezpieczeństwo swojego kraju (i USA przy okazji).

O ile pamiętam w 1939 roku Europa też nie reagowała jak Hitler zajmował kolejne kraje, bo myśleli, że się 'naje' i popuści.

@down
Tak, niezniesienie wiz to jednak porażka...

@2down
Na papierku a w rzeczywistości...

Ostatnio edytowany przez Shanhaevel - 14-08-2008 o 21:32.
Shanhaevel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2008, 21:24   #177
spider-bialystok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Bialystok
Wiek: 34

Posty: 1,739
Stan: Niegrający
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Domyślny

Bezpieczenstwo energetyczne jest rownie wazne. Brak dostaw ropy moze wywolac naprawde tragiczne skutki gosodarcze.
Zgodzenie sie na tarcze mimo nie zniesienia wiz uwazam za policzek dla Polski.
__________________
spider-bialystok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2008, 21:27   #178
qq2
Użytkownik Forum
 
qq2's Avatar
 
Data dołączenia: 14 12 2006

Posty: 501
Stan: Niegrający
Imię: Ja
Świat: Server Polska
Skille: O_o
qq2 ma numer GG 1405933
Domyślny

Zanim nas zabijom i zniszczom proponóje pomyśleć racjonalniee:
Jaki Rosjanie mieliby w tym interes, gdyby nas zaatakowali ? Polska nie słynie z niedoboru ropy, tudzież innych surowców i po co by to im było ?
To nie średniowiecze ludzie, istnieje coś takiego jak NATO, gdyby nas zaatakowano inne kraje MUSZĄ pomóc sojusznikowi.
Przynajmniej tak jest na papierku...
__________________
Ja to pierd*lę, zdejmuję kominiarę, zakładam ją wtedy, gdy idę na robotę.
499 postów i ani jednego więcej. Hya!
qq2 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2008, 22:46   #179
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Cytuj:
Biegnij lizać tyłek Rusom i błagać o przebaczenie, że dbamy o bezpieczeństwo swojego kraju (i USA przy okazji).

O ile pamiętam w 1939 roku Europa też nie reagowała jak Hitler zajmował kolejne kraje, bo myśleli, że się 'naje' i popuści.
Nie powiedzialem, że tego nie popieram. :O Ba uważam, ze prezydent po raz pierwszy coś robi (dziwne metody i słowa, ale robi).

Po prostu wiem, że sobie nagrabiliśmy u Ruskich.

Poza tym tarcza to:

a) zwiększa naszą obrone.
b) w razie wojny stanowi jeden z głównych celi, wiec zwiększa zagrożenie.

Ostatnio edytowany przez Erhion - 14-08-2008 o 22:47.
Erhion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2008, 22:54   #180
poldek_p
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 07 2006

Posty: 123
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Voon Arculin Pokaż post
Ale przecież najważniejsza jest wolność i duma narodowa, prawda? A o to w tym chodzi. Czemu mam przyjmować coś co jest mi na bakier? Veto.


A jak było z Gruzją? Zajęliby pół Gruzji, a prezydent Stanów dalej machałby palcem. I w czym cenniejsza jest Polska od Gruzji? Pokaż mi ten czynnik który wywołałby taką reakcje świata na atak na kraj który mało kto zna.

Próbowałeś mnie obrazić, może sprowokować. Nie wyszło, trudno. Nie czepiam się także do twojego małego wieku. Ja tylko proszę, abyś chociaż przejechał oczami po tekście który piszesz przed wysłaniem. 'Opera' mi nawaliła, jestem zmuszony czasowo na FF, naprawdę nie ma w tym nic ciekawego gdy cytowany tekst świeci się na czerwono.
1. Trudno taka jest unia trzeba czasami ustepowac. Zreszta wcale to nie było na bakier Irlandii bo rzad byl za ale sie nie udało. Nasz kraj powinien pamietac veta , ktore doprowadzily do rozbiorow podobna rzecz moze sie stac z unia .
2.Nie porownuj 40 mln. kraju w srodku europy , ktory odgrywa dosyc wazna role w europie do małego kraju na kaukazie.A tak wogole to porownanie jest smieszne i sam o tym dobrze wiesz. Ten czynnik to przedewszytkim Ue , rosja nie zatakuje Polski nie atakujac po koleji panstw nadbałtyckich i przy okazji Ukrainy. Myslisz ze swiat pozwoli na to zeby ruscy robili sobie zabawy w srodkowej europie ? Zreszta konflikt Gruzji przynajmniej w teorii to obrona "rosyjskich" obywateli weic swiat troche przymknął na to oko , a tu to była by zwykła inwazja .
3. Nie probowalem cie obrazic poprostu takie odnioslem odczucie. To ze uwazasz sie za starszego odemnie jest smieszne ( nawet jesli tak jest to napewno nie jest to taka roznica zeby sie czul dojrzalszy , madrzejszy , bardziej doswiadczony czy co tam sobie myslisz) . Ja tez sie na ciebei nie obrazam bo znam wielu ludzi , ktorzy tak jak ty z racji samego wieku uwazaja sie za zrodlo wszelakiej wiedzy a tak naprawde wiedza o wiel mniej od tych młodszych

Ostatnio edytowany przez poldek_p - 14-08-2008 o 22:57.
poldek_p jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:11.


Powered by vBulletin 3