Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 23-03-2006, 00:34   #1
Shinjix
Master Alucard
 
Shinjix's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2004
Lokacja: www.tibiaspy.com

Posty: 2,722
Imię: Yatiru
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Shinjix ma numer GG 4032930
Domyślny Ciekawostki na temat PACC

CipSoft postanowił zachecić graczyc do kupna premium accountów i w najnowszym newsie wypisali takie ciekawostki:

Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego gracze wykupują płatne konta (PACC), skoro moga grać w tibie za darmo? PACC daje liczne korzyści, które ułatwiają życie tibijskiego gracza, ale także otwiera nowe możliwości przed tobą.

Na pewno jako poszukiwacz przygód zawsze marzyłeś o opuszczeniu stałego lądu i wyruszeniu do nieznanych krain po drugiej stronie oceanu. Z Premium Accountem jesteś gotów rozwiązać zagadki piramid w Ankrahmun, zbadać Tiquande i Zniweczone wyspy (które pojawią się w nowym update!). Na swym szlaku możesz spotkac wiele ciekawych ludzi, którzy mogą zlecić wiele niebezpiecznych zadan, sowicie wynagradzając cię za ich wykonanie! Wiele groźnych potworów tylko czeka, zebyś je pokonał! Oczywiście potrzebujesz miejsca, gdzie będziesz przechowywał wszystkie skarby zdobyte na terenach wylącznie dla PACC. Jak to dobrze, że posiadacze PACC mają więcej miejsca w depo niz posiadacze Free Accountów! Nawet lepiej - posiadacze PACC moga wynająć piękne mieszkanie, gdzie nie ma limitów na przechowywanie rzeczy! Przechowujesz w nich co chcesz i ile chcesz! Wyobraź sobie spacer z dziewczyną w twoim własnym ogródku. Czy to nie wspaniałe? Mało tego - w łóżkach i hamakach możesz odnawiac życie, mane i Soul Pointy śpiąc!

Niestety śmierć przychodzi czasem szybciej niż ci sie wydaje na nieznanych obszarach... Walczyłeś właśnie z hordami małp w ich królestwie, gdy do świątyni posłał cię dobrze wycelowany czar Marlekina... Na szczescie twoja postać miała promocje i wykupione błogosławieństwa, dzięki czemu straciła tylko 2% zdobytego doświadczenia, zamiast 10% - jak to jest u posiadaczy FACC... Nie mozna także zapomnieć o tym, że życie, mana i Soul Pointy regenerują się szybciej u posiadaczy promocji.

Podczas swojej podróży poznasz wiele nowych przyjaciół, z którymi będziesz mógł stworzyć nową gildię. To naprawde łatwe! Potrzebne jest tylko 5 osób z PACC i już możesz założyć własną gildię. Jako posiadacz PRemium Account możesz być liderem gildii i (co za tym idzie) całkowicie ją kontrolować! Wszystkie światy w tibii są kształtowane przez najsilniejsze gildie i ich liderów! Z Premium Account możesz zdobyć wielką władzę, której nigdy nie miałeś!

Po takich zdumiewających podróżach na pewno twoje nogi będą zmęczone i obolałe. Czy na pewno chcesz tracić mase czasu i sił na powrót do domu "z buta" ? No pewnie, że nie! Wystarczy, że pogadasz z kapitanem któregoś statku lub latającego dywanu (!) i on za odpowiednią opłata zabierze cię gdzie tyko zechcesz!

Kup już teraz Premium Account przez tibia.pl!
Aby dowiedzieć się więcej na temat kupna PACC przez tibia.pl kliknij w obrazek.

__________________
A Mind is a Terrible Thing to Waste...
†††
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.
†††

I am the pure flame that burns
I am Sirius son
I am the infinite space
I am the most conquering One

Ostatnio edytowany przez Shinjix - 23-03-2006 o 19:02.
Shinjix jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 23-03-2006, 00:45   #2
Foxium
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 12 2004
Lokacja: Warszawa

Posty: 60
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Foxies
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Flow
Świat: Morgana
Domyślny

Huh... Czyzby Cipsoft potrzebowal reklamy swoich uslug?
Moze wkoncu skumali ze te kolejne update'y zmniejszaja ilosc zakupionych pacc'ów
Foxium jest offline  
stary 23-03-2006, 01:22   #3
osaell
Użytkownik Forum
 
osaell's Avatar
 
Data dołączenia: 16 03 2005

Posty: 33
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

Ja mam pacc, ale niestety juz niedlugo sie konczy... Bede musial zarobic znowu
osaell jest offline  
stary 23-03-2006, 01:45   #4
Dezerter_KTS
Użytkownik Forum
 
Dezerter_KTS's Avatar
 
Data dołączenia: 20 03 2006
Lokacja: Rybnik

Posty: 33
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Arcania
Poziom: 59
Domyślny

Niema to jak reklama żeby ludzie kupywali pacc`a ;-) Kasa dupy się trzymać musi no nie ? ;-)
__________________


PUNK NOT DEAD
Dezerter_KTS jest offline  
stary 23-03-2006, 01:52   #5
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Na szczescie twoja postać miała promocje i wykupione błogosławieństwa, dzięki czemu straciła tylko 2% zdobytego doświadczenia, zamiast 10% - jak to jest u posiadaczy FACC...
Nie ma to jak prawdziwe informacje Pacc po wykupieniu blogoslawienstw traci 2%, natomiast FACC po wykupieniu - 5%. Skoro piszesz, ze pacc traci 2%, napisz (prawdziwe) 5% dla facca, lub 7% dla pacca i 10% dla facca Szczerze, to reklama jest niezbyt ciekawa.
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline  
stary 23-03-2006, 02:21   #6
svsv
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 06 2005
Lokacja: Kraków

Posty: 14
Domyślny

No tak, tylko że FACC który nigdy nie miał PACCa nie mół kupić blessinga u Eremo, więc traci 6% ^^. Skończmy już z tym...
A ja chciałbym się dowiedzieć jak Omader kupuje premium accounty? Pisał już gdzieś o tym?
__________________
13:58 Falord palladyn: TP PLZ
13:58 Falord palladyn: olek
13:58 Falord palladyn: TP PLZ
13:58 Olek Night Knight: nie mam
svsv jest offline  
stary 23-03-2006, 02:35   #7
Dr. Omader
Administrator
 
Dr. Omader's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2004
Lokacja: Happyland :)
Wiek: 37

Posty: 4,290
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 104
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nekromanta
Szczerze, to reklama jest niezbyt ciekawa.
Bo zrobiona przez CipSoft

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez svsv
A ja chciałbym się dowiedzieć jak Omader kupuje premium accounty? Pisał już gdzieś o tym?
Poprzez www.tibia.com z ta roznica, ze mam pewna umowe z Elementem 5 co przyspiesza czas oczekiwania na pacca
Dr. Omader jest offline  
stary 23-03-2006, 07:10   #8
Miłosz
Exotyczny
 
Miłosz's Avatar
 
Data dołączenia: 20 04 2005

Posty: 756
Stan: Na Emeryturze
Imię: Exorim
Profesja: Elite Knight
Świat: Celesta
Poziom: 227
Skille: 105/105
Poziom mag.: 9
Domyślny

Myślałem że wymyślą coś ciekawszego...
No cóż, widac że umieją tylko zachęcac ludzi do gry a nie przez teksty
__________________
Miłosz jest offline  
stary 23-03-2006, 07:43   #9
Nazgul of Shadow
Użytkownik Forum
 
Nazgul of Shadow's Avatar
 
Data dołączenia: 17 09 2005
Lokacja: Łomża
Wiek: 32

Posty: 50
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Celesta
Poziom: 37
Skille: 74/74
Poziom mag.: 5
Nazgul of Shadow ma numer GG 2269879
Domyślny

Wątpie czy ta reklama kogoś zachęci. Już lepiej żeby PACC staniał to by więcej ludzi kupowało.
__________________
Nazgul of Shadow jest offline  
stary 23-03-2006, 07:46   #10
Lord Gumio
Użytkownik Forum
 
Lord Gumio's Avatar
 
Data dołączenia: 20 11 2005
Lokacja: MKS KOZIENICE
Wiek: 36

Posty: 94
Stan: Początkujący
Imię: Gumio
Profesja: Royal Paladin
Gildia: tez chce
Świat: Candia
Poziom: <|>
Skille: ../..
Poziom mag.: <>
Domyślny

Nic Zaskakujacego Najpierw myslalem ze to cos na temat nowego update ale to tylko nakrecanie ludzi na kupno pacc
Lord Gumio jest offline  
stary 23-03-2006, 07:49   #11
Rezz
Użytkownik forum
 
Rezz's Avatar
 
Data dołączenia: 21 02 2006
Wiek: 32

Posty: 19
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Skille: 76/77
Poziom mag.: 5
Strzałka

Czasem gra bez pacc jest odrobine przyjemniejsza, ale na wyższym lvl'u to już niezabardzo ...
Rezz jest offline  
stary 23-03-2006, 07:56   #12
seedee
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 07 2005
Wiek: 36

Posty: 74
seedee ma numer GG 3463467
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dezerter_KTS
Niema to jak reklama żeby ludzie kupywali pacc`a ;-) Kasa dupy się trzymać musi no nie ? ;-)

Zgadzam się, czyżby CipSoft wybiedniał odrobine?
seedee jest offline  
stary 23-03-2006, 08:15   #13
Todix Dain
Użytkownik Forum
 
Todix Dain's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2006
Lokacja: Toruń

Posty: 106
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Sorcerer
Świat: Guardia
Todix Dain ma login Tlenu miclis@o2.pl
Domyślny

hehehehe lol'z reklama choc troche nudna.
Todix Dain jest offline  
stary 23-03-2006, 08:29   #14
Evil Maul
Użytkownik Forum
 
Evil Maul's Avatar
 
Data dołączenia: 11 03 2005
Lokacja: Above cloud
Wiek: 34

Posty: 431
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Aldora
Poziom: 157
Poziom mag.: 9
Domyślny

mi sie wydaje ze te reklamy sa po to zeby zachecic facców na kupno pacc gdyż za jakies 4-5 updateów zrewolucjonuja Tibie i po jakims czasie Tibia stanie sie tlyko dla pacców albo zrobia cos takiego podobnego jak w Astoni III kilka dni sie gra za friko potem pay ( niewiem ile kosztuje ale wiem ze chyba drozej niz pacc dla Tibi ) . W sumie to posiadanie pacc i zwiedzanie nowych terenow wiąże sie z kupieniem run ( a z tego co wiem to wiele graczy mowi ze nie starczy im kasy ) . W sumie to wolalbym zeby aby w tym update zamienili niektore itemy np : Aol u Eremo zeby zmienili na Aol na ten czerwony moglbyc oczywiscie droższy np : 100 k ale to i tak sie oplaca gdyz bysmy nic nie tracili . A teraz z aol i blessami i tak duzo tracimi
__________________
"Real power can't be given it must be taken"

Ostatnio edytowany przez Evil Maul - 23-03-2006 o 08:33.
Evil Maul jest offline  
stary 23-03-2006, 08:34   #15
rads0n
Użytkownik Forum
 
rads0n's Avatar
 
Data dołączenia: 04 12 2005
Lokacja: Barad dur

Posty: 62
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Galana \m/
Poziom: <?>
Domyślny xP

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lord Gumio
Nic Zaskakujacego Najpierw myslalem ze to cos na temat nowego update ale to tylko nakrecanie ludzi na kupno pacc
Dokladnie a poza tym wole sobie opłacic abonament za WoW niz tracic kase na pacc ;]
__________________
Say it again, say it again (We won't die)
rads0n jest offline  
stary 23-03-2006, 08:43   #16
Sashion
Użytkownik Forum
 
Sashion's Avatar
 
Data dołączenia: 07 10 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 287
Stan: Niegrający
Imię: Youkari
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Night Ravens
Świat: Refugia
Sashion ma numer GG Chciałbys co?
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez rads0n
Dokladnie a poza tym wole sobie opłacic abonament za WoW niz tracic kase na pacc ;]
Ta tylko ze w WOWie płacisz ok. 600 rocznie a w tibi chyba 280 i masz na rok

Topic:
Tak się przyglądając banerkowi pacca zauwazyłem to:
Gwarantowane przez Tibia.pl & TIBIA.ORG.PL... czyzby tibia.pl współpracowała z tibia.org? Oo
Sashion jest offline  
stary 23-03-2006, 09:22   #17
Ikares
Użytkownik forum
 
Ikares's Avatar
 
Data dołączenia: 30 01 2006
Lokacja: Ze Skądowa

Posty: 16
Stan: Rookstayer
Imię: Rookstayer
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Wymiatacze
Świat: Superoria
Poziom: 666
Skille: -10/-10
Poziom mag.: -6
Domyślny

Nie mieliscie pomyslu na newsa to zamieszczacie cos takiego-.- mnie takie reklamy tylko odstraszaja od kupna PACCzreszta na wszystkich zaletach pacc mi nie zalezy. Dlaczego? wystarczajaco dobrze sobie radze z FACC. Powiecie ciekawe potworki ? Pheh jedyny sensowny potwor to hydra -.- zreszta wiekszosc potorow dla pacc jest ekstremalna wiec wiele graczy nie dojdzie chodzby do wlasnie hydry
Ikares jest offline  
stary 23-03-2006, 09:23   #18
Ikares
Użytkownik forum
 
Ikares's Avatar
 
Data dołączenia: 30 01 2006
Lokacja: Ze Skądowa

Posty: 16
Stan: Rookstayer
Imię: Rookstayer
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Wymiatacze
Świat: Superoria
Poziom: 666
Skille: -10/-10
Poziom mag.: -6
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sashion
Ta tylko ze w WOWie płacisz ok. 600 rocznie a w tibi chyba 280 i masz na rok

Topic:
Tak się przyglądając banerkowi pacca zauwazyłem to:
Gwarantowane przez Tibia.pl & TIBIA.ORG.PL... czyzby tibia.pl współpracowała z tibia.org? Oo
Może i placi wiecej ale nie wydaje kasy na debi**ą kupke pikseli! Tibia w porownaniu z WoW'em to g*wno! Czlowieku nie porownuj Tibii z taka gra -.-"

sorki za 2 posty pod rzad

Ostatnio edytowany przez Ikares - 23-03-2006 o 09:25.
Ikares jest offline  
stary 23-03-2006, 09:37   #19
Anatol
Zbanowany
 
Anatol's Avatar
 
Data dołączenia: 01 06 2005
Lokacja: Poznań
Wiek: 33

Posty: 132
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Anatol ma numer GG 2560301
Domyślny

Ja powiem tylko że pacc kupuje zawsze gdy się skończy i nie żałuję tego
Anatol jest offline  
stary 23-03-2006, 09:53   #20
Realista1992
Użytkownik forum
 
Realista1992's Avatar
 
Data dołączenia: 23 03 2006
Lokacja: Żychlin

Posty: 14
Stan: Niegrający
Profesja: Paladin
Świat: Inferna
Poziom: 36
Skille: 79/54
Poziom mag.: 14
Realista1992 ma numer GG W razie czego podam
Domyślny Opamiętajcie się...

Proszę wszystkich czytających ten artykuł aby usiedli i zastanowili się nad tibią i jej celem. Na zdecydowanej większości forum internetowych i stronkach zajmujących się ocenianiem gier zarowno online jak i nie, Tibia otrzymała ocenę mieszczącą się w 3.5 na 10. Ogólnie rzecz biorąc gra jest do bani, jestem świadomy, że pisząc to na forum Tibijskiej strony fanowskiej spotkam się z wieloma oznakami krytyki itp. ale jako, że podobno żyjemy w wolnym kraju napisze co sądze o tej grze i cipsofcie. Pozwole sobie dokonać oceny tej ,,wciągającej'' gry...
Grafika - słaba.. umm bardzo słaba
Dźwięki - sami wiecie.. gorzej niż do d**y
Fabuła - średnia
Cipsoft - uważam, że tworząc tą gre nie myśleli, że rozwinie się aż tak bardzo, teraz jest ona dla nich tylko zastrzykiem pieniężnym, wymyślając PACC (Premium Account) mieli na celu zarobić na innych. Perspektywa płacenia za przyjemność mnie przytłacza i uważam, że robią to tylko ludzie omamieni przez Tibie, którzy są chorzy... bez obrazy dla wszystkich graczy pacc, ale zauważyłem, że duża większość pacców gra często po 8-10 godzin bez przerw co uważam za oznaki choroby. Cipy wymuszają pieniądze nakłanijąc ludzi do kupna premium account bo przecież gracze pacc mają duuużo większe możliwości od facc, nie mówiąc już o tym, że mogą zostać tutorami, consulami, a nawet gm'ami co uważam za śmieszne, natomiast człowiek uzależniony chce być najlepszy i marzu mu się ,,znaczyć coś w społeczeństwie Tibi i żądzić'' wykupuje więc premium account za każdym razem gdy tylko ma na niego pieniądze. Tak więc uważajcie cipsoft na was żeruje...

Nie wiem czy mój artykuł kiedykolwiek ukarze sie na forum tibia.pl ponieważ jest on oznaką krytyki w stosunku do samej tibi, cipsoftu a nawet tibi.pl ktora również żeruje na graczach chętnych do kupna premium account zachecając ich róznymi śmiesznymi promocjami i konkursami, w końcu z tego rzekomo utrzymuja swe serwery. Jestem też pewien, że spotkam się z różnego rodzaju wyzwiskami itp. a nawet banem od modka bo w końcu to ,,strona fanowska'', ale mimo tego uważam, że słusznie poświęciłem troche czasu na to, abyście poznali moje zdanie na temat tego wszystkiego. Pewnie zastanawiacie się co ja tu wogóle robię i czy sam nigdy nie grałem? Owszem grałem miałem 29 lev co dla większości z was może wydawać sie śmieszne, też byłem zauroczony tibią i grałem godzinami, ale pare tygodni temu się opamiętałem i skończyłem z tą grą, na szczęscie nie zdążyłem kupić pacc... Kiedys czytałem fajny poradnik na hunted pt. ,,Jak być fajnym?'' po tym jak Tibia przestala mnie bawić próbuje się do niego stosować i wbijam się w tą bez sensu dla mnie gre tylko po to by porozmawiać z tibijskimi znajomymi. Mam nadzieje, że o ile ten artukuł się okaże, chociaż część z was go przeczyta i zastanowi się nad sensem tej gry. Pomyślcie ile czasu straciliście odkąd zaczeliście grać w tibie... no właśnie. Ja nie gram i jestem szczęśliwszy
Żegnam i z góry przepraszam za kilka słów ,,Prawdy''.
Realista1992 jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:31.


Powered by vBulletin 3