Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Potwory

Notki

Potwory Wszystko o potworach. Jak się zachowują, jakie taktyki, jakie mają słabe punkty. To wszystko znajdziesz tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 27-01-2008, 12:51   #21
Feron3K
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 27 01 2008
Wiek: 30

Posty: 3
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Unitera
Feron3K ma numer GG 7113680
Domyślny

Cytuj:
zamierzam zrobić porządny poradnik a nie jak te niektóre co są na forum
Starałeś się jednak porządny poradnik nie ma w tytule błędu ortograficznego... To aż kuje w oczy kiedy ktoś pisze słowo paladyn przez
dwa "L", a samo zdanie przypomina wypowiedzi drogiego nam Kononowicza Krzysztofa .
---
Cytuj:
Jego magia to siła świętości na którą wrażliwe są szczególnie nieumarłe stwory.
Nie wiem skąd to wziąłeś ale "tibijski paladyn" nie ma nic związanego ze świętymi mocami i paladynami z Forgotten Realms i D&D gdzie byli oni bezgranicznymi wyznawcami swoich bóstw i zwykle uzbrojeni byli w dwuręczne miecze (szczególnie wyznawcy Torma). Przy zakładaniu postaci powinniśmy wybrać klimatyczne imię, bo w założeniu twórców Tibia miała być grą typu MMORPG jednak jak dla mnie jest tylko grą MMOG ze względu na zerowy klimat.
---
Ogólnie poradnik ma kilka błędów językowych, powinieneś go również uporządkować aby łatwiej przyswajał się potencjalnym odbiorcą. Osoby, które uważają, że jest tu mało zdjęć nie mają racji. Moim zdaniem linki spełniają role zdjęć, czy czegoś nam jeszcze do szczęścia potrzeba?

Pzdr. i zachęcam do dalszego pisania .
Feron3K
Feron3K jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 27-01-2008, 14:38   #22
Juzefek
Użytkownik Forum
 
Juzefek's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2006
Lokacja: Stg
Wiek: 30

Posty: 1,098
Stan: Na Emeryturze
Imię: Po co
Gildia: to
Świat: czytasz?
Juzefek ma numer GG 6720333
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Garlion Pokaż post
Wydaje mi sie, ze z tym power boltami na dragach to troche przesada. Zwykle bolty na taki hunt wystarcza. Z pb wast tylko bedzie wiekszy, przynajmniej tak mi sie wydaje. A reszta nawet mi sie spodobala. Pare osob up juz Ci napisalo co powinienes poprawic, wiec mam nadzieje, ze wkrotce nastepny poradnik
Ja nie miałem wate- wychodziłem na zero xd

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Feron3K Pokaż post
Starałeś się jednak porządny poradnik nie ma w tytule błędu ortograficznego... To aż kuje w oczy kiedy ktoś pisze słowo paladyn przez
dwa "L", a samo zdanie przypomina wypowiedzi drogiego nam Kononowicza Krzysztofa .
---


Nie wiem skąd to wziąłeś ale "tibijski paladyn" nie ma nic związanego ze świętymi mocami i paladynami z Forgotten Realms i D&D gdzie byli oni bezgranicznymi wyznawcami swoich bóstw i zwykle uzbrojeni byli w dwuręczne miecze (szczególnie wyznawcy Torma). Przy zakładaniu postaci powinniśmy wybrać klimatyczne imię, bo w założeniu twórców Tibia miała być grą typu MMORPG jednak jak dla mnie jest tylko grą MMOG ze względu na zerowy klimat.
---
Ogólnie poradnik ma kilka błędów językowych, powinieneś go również uporządkować aby łatwiej przyswajał się potencjalnym odbiorcą. Osoby, które uważają, że jest tu mało zdjęć nie mają racji. Moim zdaniem linki spełniają role zdjęć, czy czegoś nam jeszcze do szczęścia potrzeba?

Pzdr. i zachęcam do dalszego pisania .
Feron3K
1. To drugie "L" to jest przez to że zapomniałem poprawić xd
2. Co do mocy paladyna- moja twórczość też ma granice tzn że po prostu nie wiedziałem jak to dobrze napisać ale dobrze napisałem bo taki czar jak np. exori con jest "żywiołu" świętości ;]

@down
To jest tylko poradnik dla FACC, mogę dorobić na życzenie dla PACC xd
__________________

Ostatnio edytowany przez Juzefek - 27-01-2008 o 14:54.
Juzefek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-01-2008, 14:51   #23
pAnoramiks
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 11 02 2006

Posty: 54
Domyślny

jak masz pacc i 40 lvl bądź większy to można bardzo łatwo zdobyć blue legs... quest jest prościutki nawet na solo
power boltów może z raz kiedyś użyłem... to samo z innymi rodzajami amunicji do łuków i kusz,
na poważne wyprawy biorę e-spears, a na codzień royal
__________________
czas na spam
pAnoramiks jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:43.


Powered by vBulletin 3