Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Konkursy

Notki

Konkursy To jest forum poświęcone konkursom na tibia.pl
Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 14-08-2007, 21:49   #1
Thor of heaven
Tibia.pl Support
 
Thor of heaven's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2006
Lokacja: Sailent Hell
Wiek: 31

Posty: 350
Thor of heaven ma numer GG 726027 Send a message via Skype™ to Thor of heaven
Domyślny "Filmoteka" - REGULAMIN!

Konkurs "Filmoteka Tibia.pl"

REGULAMIN:


1. Prace możecie umieszczać do godziny 23.59 15.09.2007. Jeżeli zostaną umieszczone po czasie nie będą brane pod uwagę. Radzimy umieszczać je trochę wcześniej, aby uniknąć przekroczenia terminu.
2. Filmy mogą zamieszczać użytkownicy, których data rejestracji nie jest późniejsza niż (14.08.2007).
3. Każdy użytkownik może zamieścić tylko jedną pracę, w jednej z wybranej przez siebie kategorii.
4. Filmiki mają przedstawiać:
a) Najlepszy poradnik: Możecie zobaczyć przykład pracy na filmotece : TUTAJ. Oczywiście całość może wyglądać całkiem inaczej, inwencja twórcza pozytywnie wpłynie na ocenę.
b) Najbardziej humorystyczny film: Tutaj macie już większe pole do popisu... Możecie przedstawić jakąś zabawną sytuacje z gry, coś co sprawi że mod-team oglądając film zachłyśnie się herbatą ^^. Wszystko oczywiście ma być związane z Tibią.
c) Najciekawszy filmik z huntu/PK: Byliście świadkami jakiegoś niesamowitego polowania, podczas którego któryś z członków zespołu zabłysnął niesamowitymi umiejętnościami blokując całą masę potworów i macie z tego film? Posiadacie nagranie potyczki między gildiami, w którym dwa razy mniej liczebny team pokonał przeważających przeciwników dzięki niesamowitemu planowi czy technice? Jeżeli tak to macie szanse wygrać w tej kategorii!! Pamiętajcie jednak że nudne filmy z zabijania GS-a na PoH-u nie mają najmniejszych szans. To musi być coś naprawdę oryginalnego i ciekawego.
5. Technika wykonania:
Tutaj przydatnym programem będzie narzędzie do robienia zrzutów ekranowych i zapisywania ich w postaci filmy *.avi. Przykłady: HyperCam 2 czy SnagIt. Do montowania filmu możecie użyć Windows Movie Maker lub inny.
6. Film nie może być dłuższy niż 10 min.
7. Sposoby nadsyłania prac:
Pierwszy: Wysyłasz swój film na serwis YouTube.com lub Video.Gooole.pl, następnie umieszczasz link w swoim zgłoszeniu. Dokładny opis jak ma wyglądać zgłoszenie widnieje w konkretnych tematach.
Wymagany jest link do filmu skompresowanego, oraz nieskompresowanego. Wszystko oczywiście w danych tematach.
8. Plagiaty... jeżeli ktokolwiek umieści w swojej pracy fragment filmiku na który nie dostał zgody, czy też podpatrzył pomysł od kogoś innego potraktowane zostanie to jako plagiat i odpowiednio ukarane.
9. Na początku każdej pracy powinien pojawić się napis "(twój_nick_na_forum) dla Filmoteka Tibia.pl"
10. Po zgłoszeniu pracy automatycznie zgadzasz się na przekazanie jej praw autorskich serwisowi Tibia.pl.
11. Ten temat służy do komentowania REGULAMINU. Piszemy zgodnie z przeznaczeniem tematów. W newsie macie linki do zgłaszania prac oraz do tematu z komentarzami. Wiąże się to z utrzymaniem porządku więc dla piszących posty w nieodpowiednim temacie zarezerwowane są punkty karne.
12. Użytkownik nie przestrzegający regulaminu naraża się na dyskwalifikacje oraz bana.
13. Jury zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu podczas trwania konkursu, jeżeli będzie to naprawdę potrzebne. Oczywiście zmiany zostaną zaznaczone na czerwono.
14. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w 2 tygodnie od daty zamknięcia konkursu.
15. Po ogłoszeniu wyników skontaktujemy się z tobą na forum (PW), w celu ustalenia sposobu odbioru nagród.
__________________
Thor był uznawany za bliższego ludziom niż Odyn - jest równie gwałtowny, ale mniej tajemniczy. Podróżował rydwanem zaprzężonym w kozły.

Nie był tak przebiegły jak Odyn i zdarzało mu się wpaść w pułapkę (przykładem tego jest słynna przygoda Thora w gościnie u króla Utgardu, olbrzyma zwanego Lokim), ostatecznie jednak zawsze zwyciężał. Od jego imienia pochodzi nazwa czwartku :
(Torsdag, Thursday = 'dzień Thora').

Ostatnio edytowany przez Thor of heaven - 17-08-2007 o 12:15.
Thor of heaven jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 14-08-2007, 23:41   #2
Aggro
Użytkownik Forum
 
Aggro's Avatar
 
Data dołączenia: 18 12 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 520
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Refugia
Domyślny

Hmmm. Co do ostatniego punktu.. to może lepiej napisać że się skontaktuje ze zwycięzcą przez PW? Bo to wygląda (i to ktoś może tak zrozumieć) że odpowiednia osoba pisze do każdego kto wziął udział jak ma odebrać nagrodę... tego chyba nikt nie chce.

Aggro
__________________
Lucifer illuminatio mea!
Aggro jest offline  
stary 15-08-2007, 00:09   #3
Uther92
Użytkownik Forum
 
Uther92's Avatar
 
Data dołączenia: 19 05 2006
Lokacja: Za górami, za lasami....
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,388
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thor of heaven Pokaż post
6. Film nie może być dłuższy niż 10 min.
Nie da się trochę podwyższyć limitu, np do 15 min ?
__________________
***
† Jarosław Krasuski (1974-2007)
***
Może wstawisz mi notkę ?
***
Masz problem z keyloggerem ? Nie jesteś pewien co do swojego bezpieczeństwa ? Chętnie ci pomogę
Uther92 jest offline  
stary 15-08-2007, 00:09   #4
slimaczek
Użytkownik Forum
 
slimaczek's Avatar
 
Data dołączenia: 14 10 2004
Lokacja: Kościan

Posty: 485
Stan: Na Emeryturze
Imię: Topork
Profesja: Elite Knight
Świat: Nerana
Poziom: 87
Skille: 84/83
Poziom mag.: 7
slimaczek ma numer GG 1217938
Domyślny

Cytuj:
8. Plagiaty... jeżeli ktokolwiek umieści w swojej pracy fragment filmiku na który nie dostał zgody, czy też podpatrzył pomysł od kogoś innego potraktowane zostanie to jako plagiat i odpowiednio ukarane.
Czyli sklejanie fragmentów z przeróżnych filmów z mojej tibicamskiej biblioteki, odpada (bez otrzymania zgody)?
__________________
Play the game. Never let the game play you.

slimaczek jest offline  
stary 15-08-2007, 10:48   #5
Morgarot
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 11 08 2007

Posty: 9
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Alvon Sher
Profesja: Sorcerer
Świat: Celesta
Poziom: 22
Poziom mag.: 20
Domyślny

E a ktoś poda mi program do robienia filmu? Bo nie mogę znaleźć
Morgarot jest offline  
stary 15-08-2007, 11:01   #6
Kajulec
Użytkownik Forum
 
Kajulec's Avatar
 
Data dołączenia: 17 07 2004

Posty: 1,632
Imię: Raititute
Profesja: Elite Knight
Gildia: Satanica
Świat: Astera
Kajulec ma numer GG 2445317
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Uther92 Pokaż post
Nie da się trochę podwyższyć limitu, np do 15 min ?
Prawdopodobobnie nie, o ile sie nie myle, limit na YouTube wynosi wlasnie 10 minut. Poza tym, raz juz ustalone, watpie, zeby administratorzy zmieniali teraz zasady. A 10 minut to TYYYYYYYLE czasu.
__________________

retired/retarded
Kajulec jest offline  
stary 15-08-2007, 12:39   #7
Absorbal
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

No mam kilka pytań... np:
czy humorystyczny filmik to ma być coś wymyślonego przez nas jak np. "Dzień Tibijczyka" czytany przez Ivonę? Czy to ma być poprostu coś śmiesznego co się stało, co zauważyliśmy poprostu przypadkiem na RL?
Bo jeśli to drugie to cały czas trzeba nagrywać
I drugie pytanie: Jeśli mam humorystyczny filmik z Huntu/PK to gdzie go dodać, bo obejmuje on obie kategorie...
Dziękuję z góry za odpowiedź. Pozdrawiam.
 
stary 15-08-2007, 15:41   #8
Thor of heaven
Tibia.pl Support
 
Thor of heaven's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2006
Lokacja: Sailent Hell
Wiek: 31

Posty: 350
Thor of heaven ma numer GG 726027 Send a message via Skype™ to Thor of heaven
Domyślny

Wprowadzona została zmiana ...

Na początku każdej pracy powinien pojawić się napis "twój_nick_na_forum + dla Filmoteka Tibia.pl"

Autorów prac, które zostały już umieszczone prosimy o ich edytowanie.

Cytuj:
czy humorystyczny filmik to ma być coś wymyślonego przez nas jak np. "Dzień Tibijczyka" czytany przez Ivonę? Czy to ma być poprostu coś śmiesznego co się stało, co zauważyliśmy poprostu przypadkiem na RL?
Ivona? czemu nie.. tylko bez bluzgów proszę!!

Cytuj:
I drugie pytanie: Jeśli mam humorystyczny filmik z Huntu/PK to gdzie go dodać, bo obejmuje on obie kategorie...
Wybór należy do Ciebie

Cytuj:
E a ktoś poda mi program do robienia filmu? Bo nie mogę znaleźć
Windows Movie Maker znajdziesz na swoim komputerze

Co do OTS... tutaj kierujemy się regulaminem strony i nie możecie umieszczać scen z OTS w filmikach.
__________________
Thor był uznawany za bliższego ludziom niż Odyn - jest równie gwałtowny, ale mniej tajemniczy. Podróżował rydwanem zaprzężonym w kozły.

Nie był tak przebiegły jak Odyn i zdarzało mu się wpaść w pułapkę (przykładem tego jest słynna przygoda Thora w gościnie u króla Utgardu, olbrzyma zwanego Lokim), ostatecznie jednak zawsze zwyciężał. Od jego imienia pochodzi nazwa czwartku :
(Torsdag, Thursday = 'dzień Thora').

Ostatnio edytowany przez Thor of heaven - 15-08-2007 o 15:49.
Thor of heaven jest offline  
stary 15-08-2007, 16:12   #9
Kryptonics
Użytkownik Forum
 
Kryptonics's Avatar
 
Data dołączenia: 09 12 2004
Lokacja: Memoria
Wiek: 35

Posty: 578
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Faxes
Profesja: Elite Knight
Świat: Astera
Poziom: 161
Skille: 99/97
Poziom mag.: 8
Domyślny

10 minutowy hunt, heh, ciekawe, mam fajny pomysł ale to za mało czasu raczej
pytanie: w jakim slowa znaczeniu mam rozumiec hunt?? bo przez 10 minut to nie ubie nawet 2 demów a to nie jest hunt tylko wysolowanie jednego potwora huh
powodzenia życze przede wszystkim jury bo juz widze mase filmów z jakiś zenujacych huntów
__________________
07.05.2006
01:22 You advanced from Level 99 to Level 100.


Ostatnio edytowany przez Kryptonics - 15-08-2007 o 16:14.
Kryptonics jest offline  
stary 16-08-2007, 00:49   #10
Ri'Pablo
Użytkownik Forum
 
Ri'Pablo's Avatar
 
Data dołączenia: 03 05 2006
Lokacja: Gdynia

Posty: 190
Świat: Somewhere
Domyślny

Domyślam się, że ten dodany punkt regulaminu ma na celu zapobiegnięcie "plagiatowaniu", ale czy nie wystarczy podpis po filmie z takim samym nickiem jak na forum?? Biorąc pod uwagę, że zarejestrowałem się na forum już troszkę dawno to po prostu musi być mój film ;].
No i jeszcze jedno pytanie, czy filmy ukazujące wojne, podlegają pod dział z PK ?
Ri'Pablo jest offline  
stary 16-08-2007, 01:50   #11
Thor of heaven
Tibia.pl Support
 
Thor of heaven's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2006
Lokacja: Sailent Hell
Wiek: 31

Posty: 350
Thor of heaven ma numer GG 726027 Send a message via Skype™ to Thor of heaven
Domyślny

Cytuj:
No i jeszcze jedno pytanie, czy filmy ukazujące wojne, podlegają pod dział z PK ?
Taaaaaaak ^^
__________________
Thor był uznawany za bliższego ludziom niż Odyn - jest równie gwałtowny, ale mniej tajemniczy. Podróżował rydwanem zaprzężonym w kozły.

Nie był tak przebiegły jak Odyn i zdarzało mu się wpaść w pułapkę (przykładem tego jest słynna przygoda Thora w gościnie u króla Utgardu, olbrzyma zwanego Lokim), ostatecznie jednak zawsze zwyciężał. Od jego imienia pochodzi nazwa czwartku :
(Torsdag, Thursday = 'dzień Thora').
Thor of heaven jest offline  
stary 16-08-2007, 05:31   #12
SirKotz
Użytkownik Forum
 
SirKotz's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2007
Lokacja: Plock ZKS

Posty: 21
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

w moim filmiku napisalem tylko nazwe z forum ale bez tego "dla Filmoteka Tibia.pl"" a jest juz za pozno nie dopatrzylem sie tego .... Poprawilem juz moja prace czy moge z edytowac zeby nie bylo ze po czasie ^^ ??
__________________
update 2007 summer Owned TIBIA LOL2
www.Zal-mi-Tibi-tego-roku.com.prv.pl

22:28 Ozio Wielki [10]: mozesz z banowac dark vadero on przezywa kazdego i mowi ze jest silniejszy od ciebie

Vane_Valith;1511023]Heja wklejam tu swoje ss bo szczeże muwiąc niemam gdzie
tutaj jakis idjota ropnol orca niebylejakiego na gure omal nie dedlem

21:53 Adex pall [19]: buhahahahaha red pk masz

Ostatnio edytowany przez SirKotz - 16-08-2007 o 06:10. Powód: pytanie i odpowiedz
SirKotz jest offline  
stary 16-08-2007, 10:50   #13
Elex
Użytkownik Forum
 
Elex's Avatar
 
Data dołączenia: 05 07 2005
Lokacja: Kleosin
Wiek: 35

Posty: 115
Imię: Onea Xia
Profesja: Sorcerer
Świat: Nerana
Poziom: 36
Skille: 21/29
Poziom mag.: 41
Elex ma numer GG 4620212 Elex ma login Tlenu eel_88@o2.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez SirKotz Pokaż post
w moim filmiku napisalem tylko nazwe z forum ale bez tego "dla Filmoteka Tibia.pl"" a jest juz za pozno nie dopatrzylem sie tego .... Poprawilem juz moja prace czy moge z edytowac zeby nie bylo ze po czasie ^^ ??
up)Wes przeczytaj regulamin i nie zadawaj takich idiotycznych pytan. Jeszcze jest miesiac na zamieszczanie prac.


PS. User Knorek złamal 3 punkt regulaminu.
__________________
Loyalty above all!
Elex jest offline  
stary 16-08-2007, 11:47   #14
Vimes
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
lub Video.Gooole.pl
... najpierw www.wibratory.org w filmotece, a teraz z jakimiś video.gooołe.pl wyjeżdzacie ;ddd
 
stary 16-08-2007, 17:04   #15
trickers
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 07 2007
Lokacja: Świebodzice
Wiek: 31

Posty: 10
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Guardia
Poziom: 65
Skille: 78/54
Poziom mag.: 15
Domyślny

dajcie link na jakis program do krecenia bo te tutaj jak sciagalem nie da sie polapac ;p;
trickers jest offline  
stary 17-08-2007, 00:58   #16
Ri'Pablo
Użytkownik Forum
 
Ri'Pablo's Avatar
 
Data dołączenia: 03 05 2006
Lokacja: Gdynia

Posty: 190
Świat: Somewhere
Domyślny

Thor... odpowiedz jeszcze na moje pierwsze pytanie, bo film robiłem chwilę temu, a skończyła mi się licencja na SOny'ego i nie mam jak zedytować...
Ri'Pablo jest offline  
stary 17-08-2007, 01:44   #17
Midarth
Użytkownik Forum
 
Midarth's Avatar
 
Data dołączenia: 26 05 2004

Posty: 613
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ri'Pablo Pokaż post
Thor... odpowiedz jeszcze na moje pierwsze pytanie, bo film robiłem chwilę temu, a skończyła mi się licencja na SOny'ego i nie mam jak zedytować...
Regulamin jest taki sam dla wszystkich, w internecie na pewno można znaleźć jakiś darmowy program i dograć te 5 sekund z "dla Filmoteka Tibia.pl". Ja dla odmiany zmarnowałem dzisiaj cały dzień renderując w kółko film i do tej pory nie wiem czemu dźwięk rozjeżdża się w różnych momentach, przy każdym renderowaniu w innym x.x
__________________


Buy k-legs!
Midarth jest offline  
stary 17-08-2007, 12:43   #18
Crossonfire
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny pytanko

mam pytanie czy moge użyć do nagrywania tibia gg ponieważ gdy schodze pod ziemie nic nie widać ?
 
stary 17-08-2007, 14:49   #19
Uther92
Użytkownik Forum
 
Uther92's Avatar
 
Data dołączenia: 19 05 2006
Lokacja: Za górami, za lasami....
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,388
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Crossonfire Pokaż post
mam pytanie czy moge użyć do nagrywania tibia gg ponieważ gdy schodze pod ziemie nic nie widać ?
Przecież lighthacka masz wbudowanego w client ^^
__________________
***
† Jarosław Krasuski (1974-2007)
***
Może wstawisz mi notkę ?
***
Masz problem z keyloggerem ? Nie jesteś pewien co do swojego bezpieczeństwa ? Chętnie ci pomogę
Uther92 jest offline  
stary 17-08-2007, 15:11   #20
Zull_Lucyfer
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Witam

Mam pytanie czy moge wykorzystac do filmu materialy dostapne z jednego z poradnikow na wiki.hunted.pl ?
 
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 21:11.


Powered by vBulletin 3