Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 23-05-2009, 08:20   #81
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 32

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

Gdyby w updatach przerabianie architektury szło w takim samym tempie, co usprawnianie działania serwerów, Loot rate'a, balansacji, dying systemu, oraz innych tego typu czynników, to ta gra była by całkiem znośna. Sęk w tym, że pod tym względem cofa się ona do tyłu, a Cipsoft pasie coraz to grubsze dupska swoich pracowników, pieniędzmi uradowanej dzieciarni, która za priorytet uznaje level.

Wszechświat (najprawdopodobniej) zapętla z każdej strony. Tak samo zapętli się sukces finansowy Cipsoftu. Gdy będą przekonani, że osiągnęli szczyt, to jak zwykle się przeliczą i wnet spadną na dno. Dokładnie tak samo, jak rakieta wystrzelona z ziemi w przestrzeń, po jakimś czasie wróciła by po przeciwnej stronie planety.

Ostatnio edytowany przez Xr3 - 23-05-2009 o 08:27.
Xr3 jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 23-05-2009, 09:50   #82
piternet
Frequenter
 
piternet's Avatar
 
Data dołączenia: 01 01 2007
Lokacja: Radom
Wpisy bloga: 9

Posty: 671
Stan: Na Emeryturze
piternet ma numer GG 8247274
Domyślny

@up
Pozwolisz, że zacytuję kawałek artykułu z najnowszego 'Forum':

"Komputery i skomplikowane wzory ekonomiczne można wyrzucić na śmietnik. Prawda jest taka, że gospodarką rządzą emocje: lęk, chciwość, owczy pęd. Nigdy nie było to tak oczywiste jak teraz – twierdzi profesor Robert Shiller."
__________________
Masz kartę kredytową/debetową lub konto na Paypalu? Chcesz za darmo dostać iPhona, Xboxa, PS 3 czy najnowszą Nokię?
KLIKNIJ TUTAJ!
To nic nie kosztuje, a działa! Strona jest wypłacalna!
Wszystko o gildiach
Wszystko o staminie

piternet jest offline  
stary 23-05-2009, 14:50   #83
lord_piteer
Zbanowany
 
Data dołączenia: 18 05 2009

Posty: 32
Domyślny

ja nie rozumiem ludzi którzy w to graja. to tak jakbys mial do wyboru chleb z gównem albo z szynka i serem i wybrałbys to pierwsze. ja sie zywilem tym pierwszym kilka lat, ale na szczęście to wyrzygałem raz na zawsze zwłaszcza ze z tego robi sie nie wiadomo co (chleb czerstwieje).
lord_piteer jest offline  
stary 23-05-2009, 20:08   #84
nokijjjja
Użytkownik Forum
 
nokijjjja's Avatar
 
Data dołączenia: 10 03 2006
Lokacja: Giżycko

Posty: 45
Stan: Niegrający
Domyślny

zwróćcie uwagę że będzie to jeden z najbardziej przełomowych updatów w historii, a nowy wygląd miast się przyda, w końcu trzeba iść do przodu
nokijjjja jest offline  
stary 23-05-2009, 20:34   #85
nokijjjja
Użytkownik Forum
 
nokijjjja's Avatar
 
Data dołączenia: 10 03 2006
Lokacja: Giżycko

Posty: 45
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez lord_piteer Pokaż post
ja nie rozumiem ludzi którzy w to graja. to tak jakbys mial do wyboru chleb z gównem albo z szynka i serem i wybrałbys to pierwsze. ja sie zywilem tym pierwszym kilka lat, ale na szczęście to wyrzygałem raz na zawsze zwłaszcza ze z tego robi sie nie wiadomo co (chleb czerstwieje).
zastrzegasz sobie prawa autorskie do tego co napisałeś?
nokijjjja jest offline  
stary 23-05-2009, 20:36   #86
Maniak69
Zbanowany
 
Maniak69's Avatar
 
Data dołączenia: 28 09 2007
Wpisy bloga: 22

Posty: 226
Domyślny

Rushowiej, barciej baykowo, nowe ikspowiska, wiemkrze looty. Num, fayny updejt

Myślę, że komentarz jest zbyteczny. Cipsoft robi to co zawsze - upraszczać jak najwięcej, dawać plastikowe grafiki i przybawiać coraz to większe ilości pokemonów... cóż, jeśli to daje im kasę w dzisiejszym świecie, to nie ma problemu - niech zarabiają. ale dachy lepiej wyglądają, pod względem ułożenia - bo jeśli chodzi o kolorystykę, to ssą. Doszło do tego, że OTSy są bardziej klimatyczne niż ,,rl" serwer. To Carlinowate coś ma tyle wspólnego z tibią... ee.. w sumie, to zostawię to pytanie, bo zaczynam się bać.
Btw., jak myślicie, czy królowa będzie słitaśśnym pokemonem? Byłoby to świetne posunięcie w stronę graczy od Cipsoftu.

@up
Dzieje się postęp na miarę Besthedy i jej ukochanej przez miliony Failouta 3!! A to oznacza, że złe rzeczy, będą zdarzać się o wiele szybciej...
@2up
Ta jasne. Tyle, że minęły chyba z 2 lata od pierwszych cukierkowych Ślitasznyhh grafik, a ja wciąż wolę stare <8.0.

Ostatnio edytowany przez Maniak69 - 23-05-2009 o 20:45.
Maniak69 jest offline  
stary 23-05-2009, 22:41   #87
michas17j
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

IMO Carlin jest ładne teraz, czekać aż zepsują Thais. Ładnie upięknili pięknę nie kiedyś Kazordoon które było bardzo pięknę przed upiększeniem jest teraz bardzo pięknę. Hmmmm, można z mojej wypowiedzi wywnioskować że najlepszy upload był z Tibi 8.00 na 8.10. Zmienili stare grafiki na nowe więcej noobów kupuje Pacc, mniej siarskich brudasów gra w Tibię.
 
stary 23-05-2009, 22:59   #88
Maniak69
Zbanowany
 
Maniak69's Avatar
 
Data dołączenia: 28 09 2007
Wpisy bloga: 22

Posty: 226
Domyślny

@up
powinieneś z tym występować. Po minucie, czytania twojego posta zaczęły mi łzawić oczy
Maniak69 jest offline  
stary 23-05-2009, 23:58   #89
DRoN
Użytkownik Forum
 
DRoN's Avatar
 
Data dołączenia: 02 08 2005
Lokacja: Przasnysz
Wiek: 33

Posty: 970
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez lord_piteer Pokaż post
ja nie rozumiem ludzi którzy w to graja. to tak jakbys mial do wyboru chleb z gównem albo z szynka i serem i wybrałbys to pierwsze. ja sie zywilem tym pierwszym kilka lat, ale na szczęście to wyrzygałem raz na zawsze zwłaszcza ze z tego robi sie nie wiadomo co (chleb czerstwieje).
+

Ale tekst

Cytuj:
IMO Carlin jest ładne teraz, czekać aż zepsują Thais. Ładnie upięknili pięknę nie kiedyś Kazordoon które było bardzo pięknę przed upiększeniem jest teraz bardzo pięknę.
LoL?
DRoN jest offline  
stary 24-05-2009, 00:26   #90
Hokoczu
Użytkownik Forum
 
Hokoczu's Avatar
 
Data dołączenia: 10 07 2008
Lokacja: Daleko

Posty: 30
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Lucera
Poziom: 38+
Domyślny

Grafika musi iść na przód, tibia stara sie dorównać nowszym produkcjom. Kilka ale: im więcej nawalą nowości i dupereli tym bardziej fpsy spadają i na słabszym necie sobie nie pograsz, masz lagi to przygotuj się na większe, następne: od nadmiaru kolorów bolą oczy (nawet dobrze dla tych co siedzą po 6h), a niektóre grafiki zasłaniają spore kawałki terenu. Ogólnie dobrym pomysłem jest reorganizacja przemieszczania się po miastach, będzie łatwiej i wygodniej. Co do nowych expowisk: nastawione głównie na HLeveli, bo gdzie teraz wbijać te 200lvl i dropić tony drogich itemów? No i oczywiste: najwięcej skorzystają z expowisk PACe. KASA, KASA, KASA. Ale przynajmniej nie ingerują w sposób jak się gra, bo to tworzy fale protestów.
__________________
Powróciłem, wywołuję orgazmy u kobiet i impotencję mężczyzn
Hokoczu jest offline  
stary 24-05-2009, 12:05   #91
T3H_VirUs
Użytkownik Forum
 
T3H_VirUs's Avatar
 
Data dołączenia: 08 07 2006
Lokacja: Mińsk Mazowiecki

Posty: 780
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: Sinestesia
Świat: Aster/Aurea
Poziom: 100
Skille: 92/90
T3H_VirUs ma numer GG 1373905
Domyślny

jak dla mnie to zbyt cukierkowe :/ Nie przypomina to już tibii ;/
__________________
"Jeżeli możesz stać w tłumie fanów muzyki trance , liczących 20000 osób z podniesionymi rękami w górze i tego nie czuć , to jest coś nie tak z tobą , a nie z trance'm"

-Signum-


http://steamcommunity.com/id/kosmatykocyk

Zachęcam do Gry.
T3H_VirUs jest offline  
stary 24-05-2009, 16:15   #92
Rater
Użytkownik Forum
 
Rater's Avatar
 
Data dołączenia: 12 01 2006
Lokacja: Łódź
Wiek: 31

Posty: 414
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Arask
Profesja: Elder Druid
Świat: Harmonia
Poziom: 53
Poziom mag.: 47
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hokoczu Pokaż post
Kilka ale: im więcej nawalą nowości i dupereli tym bardziej fpsy spadają i na słabszym necie sobie nie pograsz, masz lagi to przygotuj się na większe
Bzdura wyssana z palca. To nie jest gra pokroju Crysisa, żeby martwić się tutaj ilością fpsów. Na prawdę od wielu lat nie widziałem komputera, który by nie uciągnął Tibii...

I ilość grafiki nie ma wpływu na lagi ;*
__________________
http://www.erepublik.com/en/referrer/Ratero Kliknij i wejdź do świata Erepublik ;] A przy okazji pomóż mi się wzbogacić huahuahah...
Rater jest offline  
stary 24-05-2009, 16:17   #93
Nonex
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 10 2007

Posty: 87
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

Nareszcie zmienili grafiki Carlin, teraz te miasto bedzie wyglądać o wiele lepiej...
I tak nie gram w Tibie od czasu gdy 200 lvl to norma. A juz pełno jest 300 lvli. Tibia to walona patologia jak cipsoft mogl na to pozwolic... powinni ustawić max lvl do 150 i znizyc poziom wszystkich graczy o większych lvl do tego max. I co update wypuszczać kolejne 10 lvli jak w normalnych mmorpg ale to jest Tibia tutaj dzieci muszą expić. ehh kiedyś było inaczej.
__________________




Nonex jest offline  
stary 24-05-2009, 16:47   #94
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 32

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nonex Pokaż post
Nareszcie zmienili grafiki Carlin, teraz te miasto bedzie wyglądać o wiele lepiej...
I tak nie gram w Tibie od czasu gdy 200 lvl to norma. A juz pełno jest 300 lvli. Tibia to walona patologia jak cipsoft mogl na to pozwolic... powinni ustawić max lvl do 150 i znizyc poziom wszystkich graczy o większych lvl do tego max.
Popadasz w małą skrajność. Moim zdaniem, lepszym wyjściem było by dostosowanie gry dla tych, którzy wzbili się na wspomniany przez ciebie pułap levelowy.
Xr3 jest offline  
stary 24-05-2009, 17:03   #95
Liper
Użytkownik Forum
 
Liper's Avatar
 
Data dołączenia: 12 12 2006
Wiek: 33

Posty: 712
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez qq2 Pokaż post
Imo to wszystko jest zbędne. Mogliby zostawić stary klimacik Carlin. ; o
klimat zajebisty racja, lol
Liper jest offline  
stary 24-05-2009, 19:07   #96
zielony-lp
Użytkownik Forum
 
zielony-lp's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2004
Wiek: 33

Posty: 140
Stan: Na Emeryturze
Świat: Titania
Domyślny

Jakby nikt z was nie zauważył Tibia od początku była zrobiona całkowicie na Podstawie Gry Ultima Online , i caly czas jest w jej strone rozwijana... w starych wersjach tibii mozna zobaczyć identycznie w 100 % graficznie wykonane elementy typu stoły , ściany , itp~~ dobrze ze juz nie gram.
__________________
Twój obecny poziom ostrzeżeń to: 9 punkt(ów).

Gdy osiągniesz 10 punktów karnych, zostaniesz automatycznie zbanowany na forum na 30 dni.
zielony-lp jest offline  
stary 24-05-2009, 23:11   #97
Muszkiet
Zbanowany
 
Data dołączenia: 20 04 2009

Posty: 132
Stan: Początkujący
Profesja: Druid
Świat: Valoria
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez zielony-lp Pokaż post
Jakby nikt z was nie zauważył Tibia od początku była zrobiona całkowicie na Podstawie Gry Ultima Online , i caly czas jest w jej strone rozwijana... w starych wersjach tibii mozna zobaczyć identycznie w 100 % graficznie wykonane elementy typu stoły , ściany , itp~~ dobrze ze juz nie gram.
w co nie grasz w Tibie czy w Ultime? xD

@down
Wybacz, ale naprawdę ciężko wywnioskować to z twojej wypowiedzi.

Ostatnio edytowany przez Muszkiet - 25-05-2009 o 16:19.
Muszkiet jest offline  
stary 25-05-2009, 13:41   #98
zielony-lp
Użytkownik Forum
 
zielony-lp's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2004
Wiek: 33

Posty: 140
Stan: Na Emeryturze
Świat: Titania
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Muszkiet Pokaż post
w co nie grasz w Tibie czy w Ultime? xD
W tibie... nabijanie postów rox nie? -_-
__________________
Twój obecny poziom ostrzeżeń to: 9 punkt(ów).

Gdy osiągniesz 10 punktów karnych, zostaniesz automatycznie zbanowany na forum na 30 dni.
zielony-lp jest offline  
stary 26-05-2009, 16:51   #99
Farfocel
Użytkownik Forum
 
Farfocel's Avatar
 
Data dołączenia: 15 02 2008
Lokacja: Lbn

Posty: 34
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Honera - Pacera
Poziom: -
Skille: -
Poziom mag.: -
Domyślny

ja bym z chęcią do gry wrócił jak byłby nowy serwer non-pvp)
__________________
This is the last trick :/
Farfocel jest offline  
stary 26-05-2009, 17:22   #100
Igos007
Guest
 

Posty: n/a
Cool :)

Według mnie ten update może byc całkiem ciekawy, hoc mam nadzieje , że w samej grze za bardzo nienamieszają, a przykładowa fotka nowego Carlin wygląda całkiem obiecująco, kto wie może nie będzie to już miasto noobów ;p
Mam nadzieje , że update spodoba się graczom i mi ;d

PS Noobki są wszędzie
 
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:50.


Powered by vBulletin 3